Rijn en Gouwe Redacteur ervaren project-stoffeerder TANDARTS ASSISTENTE voor ma. t/m do. (full-time omvang), O BENSCHOP Rijn en Gouwe 16 t/m 20-jarigen (m/v) Kansen in tijdelijk werk Nettenbouw geeft je de kans om een vak te leren Magazijnmedewerker bij Hooftman Autobedrijf B.V. Bon VERTEGENWOORDIGER.,. m/v gevraagd Dactylo ir randstad uitzendbureau Nettenbouw Een nieuwe uitdaging begint bij de Volvo-dealer. Hooftman -ALL-ROUND VAK ANTI E- BEZORGERS jj van den broek totaalinstallateurs bv service-monteur gasapparaten WJR Weekblad voor Woddinxveen Mijn uitzendburo. HOOFD ADMINISTRATEUR M/V ADMINISTRATIEF MEDEWERKER M/V TEKSTVERWERKER/TELEFONIST M/V (OOIT-)WHIZKIDS M/V VRAOHTWAGENCHAUFFEUR M/V SCHOONMAKERS M/V LEERLING BAKKER/ PRODUCTIEMEDEWERKER M/V SOHOLIEREN/STUDENTEN M/V 4 A-verpleegkundige voor nachtdiensten m/v Junior secretaresses op MEAO-niveau m/v Datatypistes (m/v) opgelet OPVANG GEZOCHT: Vakantiekrachten m/v MARKETING ADVIES DESIGN INTERIEURBOUW Ziekenverzorgenden en bejaardenverzorgenden m/v Meubelmakers Meubelmakers/montage Voorman montage 4 GKW/WvW WOENSDAG 18 JUNI 1997 PAGINA P Gevraagd per 11 augustus 1997 De Volvo-dealer vervult een sleutelrol in de bijzondere uitstraling van het merk Volvo. Juist hier wordt inhoud gegeven aan de klasse waar iedere Volvo voor staat. Het spreekt immers vanzelf, dat Volvo deze belofte behalve op productniveau eveneens op het brede gebied van advisering en dienstverlening wil waarmaken. Ook het respect voor mens en milieu, een kenmerkend Volvo-principe, draagt bij aan de hoge, verwachtingen die Volvo schept. Verwachtingen, waarvan de bevestiging begint bij de Volvo-dealer. Deze opleiding staat open voor: Heeft u kwaliteiten in voorraad? omzetstijging zoeken wij BETROUWBAAR D E BESTE.. F engelandlaan 23, ITO boskoop/hazerswoude 0172-217116 zoekt op korte termijn grote groep Wat vragen wij: Wij vragen wel veel, maar hebben ook wat te bieden: in de periode 16-7 t/m 6-8 VOLVO o I. Hardwareweg 11 Postbus 725 3800 AS Amersfoort Wij vragen - Relevant LTSA/BO diploma, of een-diploma van een andere richting tenminste op C-niveau; - MAVO diploma, maar dan moetje wel technische interesse hebben; - MTS opleiding die niet is afgerond. sector infratechniek internatio-müller «W» groep Telefoon (033) 450 22 11 Fax (033) 455 98 12 Woonplaats: Telefoon: - Zeer goed salaris en toeslagen; - vergoeding van reiskosten; - goede vooruitzichten en perspectieven; - klein maar enthousiast team van medewerkers; - meer dan goed gevulde orderportefeuille. -Leeftijd tussen 26 en 30 jaar; - ruime ervaring met projectstoffeerwerk; - kennis van en ervaring met zachte en harde vloerbedekking; - enige leidinggevende ervaring; - ervaring met opstellen van banenplan; - kunnen ’’meedenken” bij uitvoering van werkzaamheden; - representatief voorkomen; - collegiale houding; - geen ”09.00 - 17.00 uur” mentaliteit; - rijbewijs B. Het Gouds Nieuwsblad, dat wekelijks verschijnt in een oplage Dagblad van Rijn en Gouwe B. V. is onderdeel van de Dagbladunie. Functie-eisen Wij zoeken een jonge, enthousiaste collega met teamgeest, die in staat is nieuws op te sporen en te verslaan zonder daarbij de functie van het Gouds Nieuwsblad uit het oog te verliezen. Hij/zij ziet het als een uitdaging te werken aan de redactionele vervolmaking van een blad dat zich in de loop der jaren vele trouwe lezers en adver teerders heeft verworven. Het Dagblad van Rijn en Gouwe BV geeft naast het dagblad ook ne gen huis-aan-huisblade» uit: Alphens Nieuwsblad, Bodegraafs Nieuwsblad, Gouds Nieuwsblad, Woerdens Nieuwsblad, Lekstreek, Gouwe Koerier, Weekblad voor Waddinxveen, Auto Mobiel en Het Autonieuwsblad. Op de redactie van het Gouds Nieuwsblad is een vacature ontstaan voor een Kandidaten voor deze functie beschikken over een vlotte pen en bij voorkeur relevante werkervaring. Karakteristieken waarin zij zich moeten vinden zijn: stressbestendigheid, gedrevenheid, commer cieel inzicht, inventiviteit, zelfstandigheid en gevoel voor vormge ving. Kandidaten zijn woonachtig in het verspreidingsgebied van het Gouds Nieuwsblad, c.q. zijn bereid zich binnen 12 maanden in dit gebied te vestigen. Meer informatie over deze functie verstrekt de heer D.J.M. Captein, chef nieuwsbladen, telefoon: (0172) 48 74 63. Uw schriftelijke sollicitatie met curriculum vitae kunt u richten aan Dagblad van Rijn en Gouwe B.V., t.a.v. de heer J.C.A. de Jongh, postbus 1, 2400 AA Alphen aan den Rijn. Voor het magazijnwerk dat u straks gaat doen, is het nodig dat u een technische opleiding in voorraad heeft. En natuurlijk bent u vertrouwd met eigentijdse, geautomatiseerde voorraadbeheersing. We praten bij heeft u belangstelling, kom langs of neem kontakt met ons op, vraag naar D.C.van den Broek of C.van den Broek i.v.m emigratie van onze monteur zoeken wij met spoed een allround service-monteur bekend met alle gangbare fabrieksmerken, de werkzaamheden bestaan in hoofdzaak uit; het uitvoeren van periodiek onderhoud het oplossen van storingen (storingsdienst) kleine reparaties aan burger-installaties met een enthousiast team werken vanuit een prachtige lokatie op het international trade centre, al meer dan 90 jaar I Schriftelijke sollicitaties aan het Dagblad van Rijn en Gouwe B.V. t.a.v. de heer J.C.A. de Jongh, Postbus 12400 AA Alphen aan den Rijn. Wij zijn op zoek naar een collega die: HEAO- of vergelijkbare opleiding heeft; ruime verkoopervaring heeft met gedrukte media; zowel mondeling als schriftelijk op de juiste wijze in de Nederlandse taal communiceert; in bezit is van eigen auto. Ter versterking van ons advertentieverkoopteam zoeken wij een Een nieuwe uitdaging Is deze job een uitdaging voor u bent, u 20-30 jaar oud en woont u in of bij Waddinxveen? Zend dan een korte en bondige sollicitatiebrief met pasfoto aan Hooftman Autobedrijf B.V., Coenecoop 59, 2741 PH Waddinxveen, t.a.v. de heerT.A. Hooftman. Wilt u meer informatie, dan kunt u de heer Hooftman bellen. Het telefoonnummer is 0182-630555. Voor meer informatie kan telefonisch contact worden opgenomen met O. van der Put. Schriftelijke sollicitatie naar bovenvermeld adres, t.a.v. R.G. van der Put. All-Round Waddinxveen B.V. Staringlaan 17c 2741 GC Waddinxveen Tel. (0182)61 90 29 Hooftman Autobedrijf B.V. Coenecoop 59.2741 PH Waddinxveen Telefoon: 0182-630555 Hooftman Schoonhoven B.V. Bergambachterstraat 5,2871 JB Schoonhoven Telefoon: 0182-383777 AUTOBEDRIJF project-stoffering Naam: Adres: Postcode: Leeftijd: Opleiding: Interesse? Bel dan (0182) 63 03 32 is op zoek naar - m/v minimumleeftijd 15 jaar in de plaats MOERKAPELLE omgeving Herenweg IM bljDlEtyloJ Voor diverse relaties zoeken wij de volgende kandi daten: Voor een relatie in Waddinxveen zoeken wij een kan didaat op MBA/SPD-niveau met enige jaren erva ring. Goede toekomstmogelijkheden! Geslaagden meao-BA, gefeliciteerd! Neem snel con tact met ons op, misschien hebben wij die tijdelijke of vaste baan voor je. Voor een relatie in Gouda zoeken wij een snelle kan didaat. Het betreft een baan voor langere tijd. Voor diverse relaties in Waddinxveen zoeken wij whizkids die de puberteit ver achter zich hebben gelaten. Neem direct contact met ons op. Het be treft vaste en tijdelijke banen. Voor een relatie in Waddinxveen zoeken wij een kan didaat. De opdracht duurt minimaal B maanden. Voor diverse projecten in Waddinxveen en Boskoop zoeken wij kandidaten. De werktijden liggen tussen 07.00 en O8.3O uur of tussen 17.30 en 18.30 uur. Voor een relatie in Waddinxveen zoeken wij een kan didaat tot 20 jaar die zal worden opgeleid tot ver antwoordelijke voor een deel van het productieproces. Heb je 2 rechterhanden voorzien van tuinhandschoe nen of houd je meer van binnenwerk? Wil je ook nog plezier op je werk? Of wil je alleen maar veel geld verdienen? Kom dan bij ons langs. Er is keuze ge noeg, ook voor een paar dagen per week. Bel meteen voor meer informatie of kom langs bij Dactylo Uitzendburo in: Waddinxveen, D182-63D877. Zuidkade 18A. De nieuwe collega zal de redactie van deze krant verzorgen en de re dacties van de andere huis-aan-huisbladen, behorende tot het Dag blad van Rijn en Gouwe, indien nodig ondersteunen. Hij/zij coördi neert de redactie en maakt daarbij gebruik van de diensten van een klein team van verslaggevers en fotografen. Het gaat hier om een functie op parttime basis (circa 32 uur). Rijn en Gouwe is met een dagelijkse oplage van meer dan 39.000 exemplaren een van de snelstgroeiende regionale kranten van Nederland. Daarnaast wordt een zevental succesvolle huis-aan-huisbladen uitge geven, gericht op de plaatsen Alphen aan den Rijn, Bodegraven, Boskoop, Gouda, Schoonhoven, Wad dinxveen en Woerden. Voor nadere inlichtingen omtrent deze functies kunt u zich richten tot de heer C.A.C. Nieuwenhuizen, hoofd Advertentiesector, telefoon (0172) 48 74 61. van 42.000 exemplaren, verschijnt in Gouda, Haastrecht, Hekendorp, Moordrecht en Oudewater. Wij bieden - een prima opleiding, met daarna voldoende plaatsingsmogelijkheden en toekomst in ons bedrijf; - een leuk salaris, afhankelijk van leeftijd; - een opleiding die volledig door Nettenbouw wordt betaald. De opleiding Een 2-jarige opleiding voor het landelijk erkende VEV-diploma monteur laag spanningsnetten (M.L.N.) of voor het landelijk erkende Intechnium diploma monteur distributienetten gas en water. Tijdens de opleiding werk je de ene week vier dagen in een van onze rayons. De andere week wordt je vier dagen praktisch opgeleid voor het vak in een van de Regionale Praktijkopleidingscentra van Nettenbouw. Een dag per week ga je naar de streekschool in jouw omgeving. Voor een verzorgingshuis in deze regio zoeken wij nog een ervaren verpleegkundige voor een aantal nachtdiensten in juli en augustus. U draagt geen eindverantwoordelijkheid, de werktijden zijn van 22.30 7.30 uur. Salariëring volgens de NZF CAO. Informatie bij Annabella Bosch, tel. (0182) 63 02 33, Waddinxveen, Nesse 34a. Voor schoolverlaters met een MEAO secretariële opleiding, hebben wij volop interessante banen beschikbaar. Het betreft fulltime functies bij zowel commerciële als non-profit instel lingen in Waddinxveen, Gouda, en omgeving. Kom voor meer informatie en/of inschrijving snel even langs. Wij informeren je graag over de diverse mogelijkheden die er zijn. Informatie bij Ina Kooien, tel. (0182) 63 02 33, Waddinxveen, Nesse 34a. Nettenbouw bv is een technisch Nettenbouw gaat op diverse plaatsen in het land starten met de opleiding monteur distributienetten elektra en monteur distributienetten gas en water. Dagblad van Rijn en Gouwe B.V. is onderdeel van de Dagbladunie. voorkeur met een medewerk(st)er die in elk opzicht representatief is, verantwoordelijkheid toont en duidelijk klant-georiënteerde kwaliteiten heeft. Uw gevoel voor teamwork en vlotte omgang met collega’s zijn bijzonder welkom. Kortom, we zoeken iemand die goed past bij de stijl van de Volvo-dealer. Datatypistes die part-time willen werken als oproepkracht krijgen kans om te werken bij een leuk bedrijf. Als je numeriek en/of alpha een hoge snelheid kunt realiseren, neem dan snel kontakt op. De werktijden kun je vaak zelf bepalen. Informatie bij Esther Go, tel. (0182) 52 46 44, Gouda, Kattensingel 74a. gemotiveerde/zelfstandige/allround kombiketels/ketels/boilers /geysers ir Nettenbouw-vestigingen vindt u verder in: Amsterdam, Almere, Arnhem, Bergen op Zoom, Breda, Dordrecht, Egmond a/d Hoef, Groningen, Hilversum, Hoofddorp, MUI, Nieuwegein, Roermond en Zoetermeer Hooftman Autobedrijf B.V. is een modem bedrijf dat sterk groeit; daarom is er nu ruimte voor een jonge en enthousiaste magazijnmedewerker m/v. U krijgt samen met ons technische team de zorg over de voorraadbeheersing. Variërend van de verwerking van bestellingen en inkomende goederen, tot het uitleveren van onderdelen en accessoires. Belangrijke taken, die rechtstreeks te maken hebben met het hoge after-sales niveau waar wij als Volvo-dealer voor instaan. installatiebedrijf met circa 1000 personeelsleden, gespecialiseerd in de aanleg en onderhoud van technische infrastructuur zoals distributienetten voor elektri citeit, gas en water, openbare verlichting, verkeersinstallaties, kabeltelevisie en in elektro technische installaties, data- en telecommunicatie in gebouwen en bedrijven. De uitvoering van de werkzaamheden geschiedt vanuit vijftien vestigingen, ver spreid over het gehele land. Het hoofdkantoor is gevestigd te Amersfoort. voor onze zoon (S'/z) jaar op woensdagmiddag van 14.30 - 1 8.30 uur en vrijdagmiddag van 14.30 - 18.30 uur. Ook in de schoolvakanties. Omgeving Oranjelaan. Inlichtingen: (0182) 63 01 65 (na 19.00 uur) Wij willen graag kennismaken met enthousiaste en re sultaatgerichte mensen, die pionieren leuk vinden en in staat zijn om onze klanten creatief te adviseren. Een moderne potplantenkwekerij in Waddinxveen heeft voor de maand augustus plaats voor een aantal enthousiaste vakantie krachten. Ben je vanaf 4 augustus voor minimaal 3 weken beschikbaar en ben je bereid om hard te werken in een zeer prettige werkomgeving, kom dan snel langs om je in te schrijven. Het werk is full-time en de verdiensten zijn uitstekend. Informatie bij Ina Kooien, tel. (0182) 63 02 33, Waddinxveen, Nesse 34a. Sollicitaties richten aan: Tandartsenpraktijk: J.A. Vriend, J. van der Starre, E.J. van Unen Souburghlaan 26 2741 EL Waddinxveen Tel. (0182) 61 65 49 Fax (0182) 61 36 89 Ook deze zomer hebben wij weer volop werk voor gediplo meerde verzorgenden in diverse zorgcentra in Waddinxveen en omgeving. In de periode 14 juli t/m 15 augustus hebben wij nog veel diensten open staan. De voorkeur gaat uit naar mensen die fulltime willen werken, maar als u parttime beschikbaar bent behoort dat ook tot de mogelijkheden. Informatie bij Annabella Bosch, tel. (0182) 63 02 33, Waddinxveen, Nesse 34a. Ben je geïnteresseerd? Stuur dan de onderstaande bon, of een korte sollicitatiebrief naar: Nettenbouw bv, Afd. Opleidingen, Antwoordnummer 287, 3800 VB Amersfoort (geen postzegel plakken) en je hoort van ons. Voor nadere inlichtingen kun je Bart Visser bellen, telefoon (033) 450 22 11. Benschop houdt zich met ca. 90 medewerkers bezig met het marketing strategisch adviseren, vormgeven en realiseren van onderscheidende retail-concepten. Tot de grote relaties van Benschop behoren o.a.: Amici, Amsterdam Airport Schiphol, De Bijenkorf, DA- drogisterijen, Konmar Superstores, Manfield, Prenatal en Saab. Door de geplande groei en ervaren Wij bieden: afwisselend werk goede arbeidsvoorwaarden een groeiend bedrijf Geïnteresseerden die een nieuwe uitdaging zoeken, kunnen hun sollicitaties of vragen richten aan: Benschop B.V., Postbus 425, 2700 AK Zoetermeer. De heer W. de Geus of de heer A. Kruisbergen, tel. (079) 342 09 01. De belangrijkste taken zijn: contact onderhouden met een bestaande en toekomstige relaties; adviseren over en verkopen van advertenties voor Rijn en Gouwe en huis-aan-huis-bladen. ’ZJi

Weekblad voor Waddinxveen | 1997 | | pagina 26