WSV blijft boeien Twee minicompetitieteams bij Waddinxveen-tennis kampioen Bart Jansen moet Dirk Hoogland voor laten gaan Oe Sniep Finale turncompetitie in De Dreef te Waadinxveen Zinderende finales in toernooi tennisclub Gouwe Smash Nanda Geerling en Saskia Captein presteren goed in Speedo-finales Open water-wedstrijden weer van start Van den Berg en Overdam naar Canada A-Diploma De Sperwer ATV-toernooi NK-record Gouwe-masters C Montanje winnaar De Springplank Horsman Ladies eerst bij WSE Kampioenen I van Love '70 bekend Uitslag Superloterij I VOOR UW BEDRIJFS- EN FAMILIEFEESTEN Turnsters in categorie CD, ken F in actie PAGINA 35 WOENSDAG 18 JUNI 1997 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN I 2 Het meisjesteam tot en met twaalf pakte eveneens de titel. De leden van Deze Regio uur) zullen de dames van het niveau E en F (pupillen en ju- ’s Middags (12.45 - 15.00 uur) zullen de dames van het ni veau C en D (jeugd en senio- VOOR INFO: TEL. (0182) 63 04 44 WADDINXVEEN sportweektoer- nooi, J.van der Lans. In de fi nalewedstrijd 1. 2. 1 2 meter vrijeslag en bracht in haar nieuwe leeftijdsgroep van 55/59 jaar het nationale record met ruim 20 seconden ze stunt haalde zij ook uit met de 800 meter vrij, waar naar 12.47. Verder was zij de snel ste op de 200 meter vrijeslag. Op de 1500 meter vrijeslag had de Gouwestaete drie ij zers op het vuur. Hans den Boer werd in zijn groep 65/69 jaar nationaal kampioen en verbeterde met 16 seconden het Nederlands record, waardoor dit nu op 28.15 staat. Bij Love voor W. Hennink (5) verant woordelijk was, verder ook een overwinning voor E. Phi- een zevende plaats, zodat weer de gang naar de prijs uitreiking kon worden ge maakt. Saskia Captein kon zich con centreren op één nummer, de 100 meter vrije slag bij de meisjes van 1985. Hoewel als zestiende geplaatst en dus kansloos voor een ereplaats, haalde Saskia alles uit de kast en tikte aan na 1.07.88, een fraai persoonlijk record en de tiende plaats. Voor bei de meisjes was dit weekend een waarde^olle ervaring. eronder, aangezien van de achttien partijen slechts drie remisepartijen werden opge tekend. Na de 35e ronde van afgelopen week blijft de nieu we kampioen Bart Jansen overwinningen bijeen verga- De koploper met de uitwisseling, ook deelgeno men door spelers van de twee Waddinxveense zuster verenigingen en door enkele spelers uit Zoetermeer en Den Haag. Afgelopen zater dag zagen de toeschouwers van de halve finales tot hun genoegen een paar partijen die eerst in de derde set wer den beslecht. Dat was niet het geval tijdens de finales van afgelopen zondag, waar in alle (soms zinderende) partijen in twee sets konden worden beslist. Vroeger dan was verwacht kon de voorzit ter van De Gouwe Smash, Dick Hameetman, de uitsla- punten; 4 Ed Philipse (WSV) 7,5 punten; 5 Mark v.d. Put ten (Moerkapelle) 6 punten; 6 Leo v.d. Haven (WSV) 5 pun ten; 7 Cees Klein (SVN) 4,5 punten; 8 Jacques in ’t Veldt (De IJssel) 4,5 punten; 9 Sjaak v.d. Linde (SVN) 4 pun ten 10, Hans Noordam (De IJssel) 3,5 punten; 11 Menno van Dijk (De IJssel) 3 punten en 12 Aart-Jan van Vliet (Moerkapelle) 2 punten. Bij de heren is de finale ge speeld op vrijdag 30 mei. De prijzen werden uitgereikt door de organisator van dit den voor de eerste plaatsen. In de C-poule strijden de ploegen Saturnia uit Bleis wijk, Pro Patria uit Zoeter meer, TOOS uit Linschoten en DOS uit Schoonhoven te- WADDINXVEEN - Komende zaterdag worden in Waddinx- veen in Sporthal De Dreef de Regionale Finale Tumcompe- titie van de Regio Gouda voor de categorie C, D, E en F gehouden. schap. Aangezien de beste acht meisjes aan de ceremo nie mochten deelnemen za gen we Nanda bij het erepodi- ren) in de 2e wedstrijd strij- um haar oorkonde in ont vangst nemen. De volgende dag ging het weer een stuk beter want op de 100 meter rugslag produceerde Nanda met 1.19.89 een mooi per soonlijk record met als gevolg gen elkaar. In de D-poule doen de vereni gingen Hou Vast uit Hazers- dere Canada en Griekenland. Het zesdaagse toernooi staat in het teken van de voorberei ding op het toernooi om de FI- NA-cup dat van 1 tot en met 6 juli wordt gehouden in Nancy (Frankrijk). Het toernooi in Canada wordt gehouden in de Laval Univer sity PEPS pool. Naast de Gouwestaetespeel- sters Gillian van den Berg en Mirjam Overdam bestaat de ploeg verder uit Ellen Best, Suzanne van der Boomen, WADDINXVEEN - Voor de Gouwestaete-leden Gillian van den Berg en Mirjam Overdam begint het interna tionale seizoen nu echt. MOORD RECHT/WADDINX- VEEN - Het door schaakver eniging De IJssel uit Moord recht georganiseerde Van ’t Hof Zuidplas top 12 schaak toernooi, het tweede Rapid invitatietoemooi voor de sterkste schakers in het Zuid- plasgebied, is gewonnen door Dirk Hoogland van de schaakvereniging SVN uit Nieuwerkerk a/d IJssel. In middels zeker van de eind overwinning werd hij alleen in de laatste ronde nog ver slagen door Moordrechter Jan Evengroen. Met daar naast nog twee remises tegen de Moerkapellenaars Gerard van Ommeren en Dick Bac kwam hij op een totaal van 9 punten uit 11 partijen. Bart voor het eerst mee bij de da mes op de twee km en werd knap vierde. Van de meisjes tot 17 jaar was zij hierbij zelfs tweede. Jan Willem van den Hoek mag inmiddels in de jongste mastersgroep (25/29 jaar) uitkomen op de master kilometer waarbij hij tweede werd in de snelle tijd van 12.9. Nic Geers heeft einde lijk het hoofd moeten buigen in de groep boven de 50 jaar. De nu 50-jarige Amsterdam se arts Donald Uytenbogaart zwom onvoorstelbaar snel in 13.08, waarop de negen jaar oudere Geers ruim een mi nuut moest toegeven. Bij de dames masters verte genwoordigde Karin Berc- kenkamp de Gouwestaete in de groep 25/29 jaar voortref felijk in 16.50. Daarmee werd ze tweede. door de wedstrijd- commissie van de Gouda van de Koninklijke niveau E en F (pupillen en ju- Gymnastiek nioren) in de le wedstrijd de Waddinxveense gymnas tiekvereniging TOOS. De beste teams kunnen de titel Regiokampioen 1997 verdie nen. ’s Morgens (9.30 - 12.00 Donderdag 19 juni vertrek ken beide teamgenoten, met de andere geselecteerden voor de Nederlandse water- poloploeg, naar het Canadese Ste-Foy bij Montreal voor het St-Foy Women’s Water Polo Tournament. Een internatio naal toernooi met onder an- Jansen van de Waddinxveen se schaakvereniging WSV be zette met een halve punt ach terstand verrassend de twee de plaats. Behalve verlies tegen Hoogland moest hij ook in Moordrechter René Ordel- man zijn meerdere erkennen. Clubgenoot Hans van Wou denberg hield hem op remise. Titelverdediger Ben van Ef fen en clubgenoot Gerard van Ommeren deelde de derde plaats met 7 punten. Vijfde en laatste prijswinnaar werd Dick Bac met 6,5 punten. De eindstand in de hoofd groep: 1 Dirk Hoogland (SVN) 9 punten; 2 Bart Jan sen (WSV) 8,5 punten; 3 Ger ard van Ommeren (Moerka pelle) 7 punten 4 Ben van Ef fen (Moerkapelle) 7 punten; 5 Dick Bac (Moerkapelle) 6,5 punten; 6 Jan Evengroen (Messemaker 1847) 5,5 pun ten 7 Johan de Koning (SVN) 5.5 punten; 8 René Ordelman (Messemaker 1847) 5 punten; 9 Ronald Mandersloot (De IJssel) 4,5 punten; 10 Hans van Woudenberg (WSV) 4 punten; 11 Hans Ranft (SVN) 2.5 punten en 12 Frank v.d. Pavoordt (De IJssel) 1 punt. Naast de hoofgroep was er dit jaar ook een runner-up groep. Deze werd met 9 uit 11 ge wonnen door Wim Hennink van WSV. Hij verdiende hier mee een invitatie voor de hoofdgroep in 1998. Een pri ma prestatie leverde hier jeugdspeler Jesse van Elte- ren van sv. Moerkapelle die met een gelijk puntenaantal beslag legde op de tweede plaats. De eindstand in de runner-up groep: 1 Wim Hen nink (WSV) 9 punten; 2 Jesse van Elteren (Moerkapelle) 9 punten; 3 Henk Vis (SVN) 8 WADDINXVEEN - Het op woensdag 11 juni gespeelt ATV-toernooi (jeu de boule) was goed bezet. Maar liefst 38 teams voor het meren deel uit Zuid-Holland gin gen om 10.30 uur van start. Na twee voorgelootte wed strijden werden de spelers verdeeld in een A- en B-poule. In poule B was de eerste prijs voor een team van de jeu de boulevereniging Waddinx- veen, namelijk Willem Hend riks en Jopie Hulskamp. Als tweede eindigden A. Gior dano en R. Leeks van ABA en als derde J. v.d. Hoek en A. v.d. Toor van Folatre uit Voorschoten. Vorige week is de Tete a Tete (1 tegen 1) competitie begon nen. Gezien het grote aantal deelnemers is gestart in een A- en B-poule. In poule A staat Jopie Huls kamp bovenaan gevolgd door Stephan Tabben en Wim van Bockom Maas. Poule B wordt aangevoerd door Toos Wub- ben met op de tweede plaats Marco van Wageningen en als derde Norbert Schiffer- ling WADDINXVEEN - De eerste toemooidag bij tennisclub I Gouwe Smash, op zaterdag 7 I juni, zal veel deelnemers nog lang heugen: omstreeks I 15.00 uur barstte er een wa re orkaan los. De spelers moesten de baan af en para sols, banken en tafels kon den tenauwernood in veilig heid worden gebracht. Nadat de wind was gaan lig gen bleek de schade te be staan uit losgescheurde windvangers, afgescheurde hekpalen en een uit positie geraakte lampenarmatuur. Dankzij de inzet van Piet' Houdijk en Nico Vink (die In de snelle groep 25/29 jaar dames werden Erika Vlas- man en Wanda den Boer re spectievelijk tweede en zesde. Erika maakt deel uit van de waterpoloselectie van de Gouwestaete en dat het met haar conditie wel goed zit be wees zij niet alleen met haar persoonlijk record op de 1500 meter (21.21), maar ook met bronzen medialies op de 800 meter vrij en de 400 meter wisselslag. minder aan trianing toe, maar zijn talent staat er borg voor dat dat hij met de kop groep aansluiting houdt. Hij werd op de twee km vrijeslag zesde. De zes jaar jongere Mark Nahon werd 25-ste en Rody Visser handhaafde zijn vorm van vorig jaar in de middenmoot van de 82 cracks. Michelle Nahon zwom WADDINX VEEN - Het sportweekvoet- baltoernooi op de voetbalvel den van de WSE is afgeslo ten. Er is gespeeld tussen 17 herenteams en 4 dames teams. De uitslag van het da- mestoernooi is als volgt: le Horsman Ladies, 2e Wad- dinxveen Flyers, 3e Bozo Girls en 4e de Tornados. woude, Pro Patria uit Zoeter meer, Reeuwijk uit Reeuwijk en Tumo uit Moordrecht aan de finale mee. Totaal zijn er tijdens deze dag 4 Regionale Titels te winnen. Voor de Waddinx veense Gymnastiek vereniging TOOS turnen in de le wed strijd in niveau F de volgende turnsters Wieke en Maijet van Vuuren, José Dro ge, Hanneke van Buuren, Melanie Marchand, Rosanna van Bruinessen en Marleen Heikens. Trekking 20 mei 1997: Droomreis lotnr. 75317; Per sonal Computer lotnr. 75260; Kleuren tv lotnr. 75680; Ste reo installatie lotnr. 75318; Juweliersbon lotnr. 75358; Horloge lotnr. 75296; Bon voor uitlijnen van autoban den lotnr. 75129; Strijkijzer lotnr. 75333. Trekking 24 mei 1997: Scoot er lotnr. 75622; Personal Computer lotnr. 75733; Fiets lotnr. 75354; Videorecorder lotnr. 75720; Juweliersbon lotnr. 75343; Horloge lotnr. 75018; Horloge lotnr. 75496; Fietspomp lotnr. 75098; Fietsslot lotnr. 75234; Water koker lotnr. 75195. Trekking 7 juni 1997: Auto Ford Fiësta lotnr. 75108; Per sonal Computer lotnr. 75801; tiende nederlaag dit seizoen wist te bezorgen. Ook H. Stam weet zich knap te hand haven door nu W. van den Hoek met lege handen achter te laten. In de subtop op nieuw verlies voor N. Dannis (10), die zijn dertiende neder laag moest incasseren en wel tegen A. Kardol (13), even eens verlies voor L. van de Haven tegen C. Asscheman. Een uitermate boeiende strijd tussen J, Muit en H. Stouten, waarbij beiden de winst lieten glippen, maar uiteindelijk de witspeler aan het langste eind trok. Ook een fraaie partij tussen J. van Oort en T. Kuiper, waarbij laatstgenoemde aan de posi tieve kant bleef. In het mid dengedeelte positieve uitsla gen voor A. van der Starre, J. Markus, F. Ritter en T. Goor tegen respectievelijk A. Prins, J. van der Heiden, T. WADDINXVEEN - Masters van de Waddinxveense zwemclub Gouwestaete heb ben op de driedaagse nationa le masterkampioenschappen voor afstanden van 200 tot 1500 meter in het Kristalbad van Apeldoorn diverse ere plaatsen behaald en enkele nationale records verbeterd. De masters trainen mee met de zwemselectie van de Gou westaete en profiteren daar door van de deskundigheid van trainster Trudy Vermeu len. Nic Geers werd in zijn leeftijdsgroep 55/59 jaar kampioen van Nederland op de 200, 400 en 800 meter vrij eslag alsmede op de 200 en 400 meter wisselslag en twee de -op de 200 meter vlinder slag. Judith van Berkel werd na wist het team tionaal kampioene op de 400 HIG2 met 5-1 te winnen van het team het Gemaal. De rest van de s'tand luidt als volgt: 3e Wieri Boys, 4e Bozo United, 5e Stadzicht Rotter- omlaag tot 6.12 seconden. Dé dain, 6e Hofman, 7e Vijf Woorden Café Royal, 8e Unigro. Het sportweekbil- bij dat record ging jartkampioenschap voor teams is al enige tijd aan de gang. Er doen 8 Waddinx veense bilj artteams mee in twee poules. WADDINXVEEN - Aan het einde van de winterschaak- kompetitie van de Waddinxveense Schaakvereniging WSV en met nu nog een ronde voor de boeg mag het schaakenthousiasme nog altijd groot worden genoemd. Ook nu weer speelden zich veel boeiende partijen af, waarbij een ieder zo mogelijk zijn positie van afgelo pen seizoen trachtte te verbeteren. W GOUWEBAD net op de baan stonden) en de te hulp geroepen leden van de Onderhoudscommis- sie, konden de afgebroken partijen later op de avond worden uitgespeeld. De weergoden waren het toer nooi voor de rest van de week, met uitzondering van de woensdagavond, gunstig gezind. De deelname was weer als vanouds: tweehon derd tennissers boven de 25 jaar, die elkaar in de sterkte- klassen D en C2 bestreden op de gravelbanen van Gou we Smash. Naast ’eigen’ clubleden werd in het kader van de welhaast traditionele WADDINXVEEN - In het Gouwebad ‘de Sniep‘ te Wad- dinxveen is onlangs weer ge zwommen voor het A-diplo- ma. De beoordelingscommis sie bestond uit R. Hogerbrugge, C. Slagter en Jacoline van Wieringen. Na mens de Nationale Raad was Mevrouw de Jong - v.d. Lee als afgevaardigde aanwezig. Er waren deze keer 49 kandi- daatjes, die allen zijn ge slaagd. De namen van de kinderen die hun diploma gehaald heb- Videocamera lotnr. 75416; ben zijn: Amy Martens, Yordi Maas, Dewy de Wit, Kiki Streng, Marcel van der Hoe ven, Rick van Wijk, Serena Jansen, Yvonne Gillis, Tho mas Rebel, Wesley Klatt, Wendy van Holst, Elja Kamp, Barbara Knoop, Sjoerd Hout man, Lisette van der Ende, Amy Lalihuta, Maij olein de Graaf, Paul Dullaart, Linda Schiphorst, Tirsa van Zan ten, Esmee Peterse, Julia Versluis, Eline Bijkerk, Jef frey Teekens, Danny van der Kraats, Maarten pater, Tom van Elderen, Daisy van Beek, Mike Bresijn, Leonella Lati no, Joey Bevers, Arnie van Eijk, Jette Boere, Twan van Bentuin, Richard de Bruyn, Jose Bakker, Sander Simons, Rens van Erk, Jordi Spek, Ja ra Rippe, Sophie Landman, Deze wedstrijd Maarten Koppers, David Ha- wordt georganiseerd venaar, Paul van Dijk, San der Voskuilen, Etienne Pe ters, Sharona van Es, Mat- thijs Timmer en Veerle de Koning. gen bekend maken: Dames dubbel (D): Lloyd/Vlasman 6-2/6-1; Zoeteweij/den Oudsten. Dames dubbel (C2): Hoogeveen/Vis 6-3Z6-4; Gutker/Dalderup. Gemengd dubbel (D): 1. Dor- gelo/Fok 6-3/6-1; Rutten/Rutten. Gemengd Dubbel (C2): Dalderup/Palm 6-2Z6-4; Dubois/Berrevoets. Heren dubbel (D): 1. Verba- kel/Nederhof 6-l/7-5;2. Kaandorp/V aantjes; Heren dubbel (C2): 1. Mak- kinje/Keuzekamp 6-1/6-4; 2. Peters/v.d. Hut. M 2. I Nederlandse Bond in samenwerking met WADDINXVEEN - In het fraaie nieuwe zwembad Mae- semunde in s’ Gravenzande organiseerde de KNZB de 25ste editie van de Speedo-fi nales. Trainster Trudy Ver meulen had het niet moeilijk, want de afvaardiging van Gouwestaete bestond uit twee meisjes, te weten Nanda Gerling en Saskia Captein. Voor deze finales waren de beste 18 van Nederland, per nummer, geselecteerd. Nanda vertoonde de laatste tijd een glanzende vorm maar uitgerekend in de aanloop naar de grote finales voelde zij zich minder goed. Op de 100 meter vrije slag bij de meisjes, geboren in 1986, werd het met 1.12.78 een vijf tiende plaats, zeker een te genvaller. De 100 meter vlin derslag werd in 1.21.79 afge legd, goed voor de zesde plaats in het sterke gezel- WADDINXVEEN - Dins dag 10 juni sloot klaver- jasvereniging De Spring- plank haar seizoen 96/97. t Op deze dinsdag werd ook I de uitslag van de klaver- jascompetitie bekend ge- f maakt. Deze competitie ging over 26 avonden, waarvan de hoogte 18 tel len. In deze uitslag staan alleen de eerste vijf leden f met 18 of meer gespeelde avonden. De uitslag: 1. C. Montaje 94630 pnt; 2. T. Driesse 93479 pnt; 3. J. van der Neut 92889 pnt; 4. P. van Gelooven 91385 pnt; 5. V. van Wicher. 91372 pnt. WADDINXVEEN - De strijd om de klasseringen in het zo merse langebaancircuit voor de ’slootzwemmers’ van de Gouwestaete, is zondag in het recreatiegebied Spaamwou- de weer van start gegaan. Jan Willem van den Hoek, ja renlang de topper van de Gouwestaete op dit gebied, komt vanwege zijn werk wat Wiersma en J. v.d. Haven. Verder een wel erg snelle re mise met nog veel stukken op het bord tussen P. van Offe ren en D. van Offeren. In de kelder van de schaakdivisie kwamen G. Torenbeek en A. Versluis tot een puntende- ling, C. Alblas was te sterk voor H.E. van Offeren, B. Loef incasseerde een verras sende nederlaag tegen C. Klaassen en als laatste op nieuw een nederlaag voor L. Coevert, die in J. de Bock een duidelijk te sterke tegenstan der tegenover zich had. Sandra Nieuwenburg, Edmee Hiemstra, Carla Quint, Ma- riëlle Schothans, Karin Kui pers, Marjan Open den Velde en Ingrid Leyendekker. Het doel wordt verdedigt door de keerpsers Karla van de Boon en Carla van Usen. De ploeg leiding bestaat uit trainer/coach Kees van Har- develd, teammanager is Mar- ga van Feggelen, de teamarts is Ben van Gent en als fysio therapeut fungeert Jolanda Potma. Voor een aantal is het erop of nieuw zijn tanden liet zien en in de slotfase de winst alsnog naar zich toe wist te trekken. L. Ellers (6) weet zich dit sei zoen uitstekend te presteren en tegen H. van Woudenberg (2) werd een verdiende remi se behaald. L. Willemen (3) ren. De koploper met de moest zijn vierde nederlaag zwarte stukken speelde tegen incasseren dit seizoen, waar- runner-up A. van Nieukerke, die de kampioen met goed te genspel flink partij gaf. Even leek het er weer op (net als de lipse, die een verderweg zak- vorige ronde), dat de uitdager kende H. Smitskamp (9) zijn met een optisch betere stel ling winstkansen begon te krijgen, ware het niet, dat Jansen in het eindspel op- 8888®S-SSSSSSSMMMSS8888888888$&8S88 I WADDINXVEEN - De Waddinxveense postdui-1 venvereniging De Sperwer g 1 nam deel aan een concours l vanuit Creil. Weersge-1 steldheid: matige veran- derlijke wind. Afstand: 349 km. In concours 170 duiven. Gelost om 08.45 uur. Aankomst eerste duif 13.28 uur. Laatste duif 14.27 uur. Snelheid eerste I I duif 1231 m.p.m. I Uitslagen: P. Noorlander s Zn. 1 12 26; W. Breedijk 2 8 13 18; H. Metselaar 3 14 33; M. Tollenaar Zn. I 4 19 28 31 34; J. Jansen l Zn. 5 22 35; D. Boere 6 9 10 23 39; E. van Beek 7 16 21 32 36 42; D.M. Degenhardt 11; R.A. van der Made 15 i 20 24 25 40 43; Mw. E.J. de t Wit 17 41; Davy Hofman I 27; W. Hofman 29 38; Joh. L. Bol 30 37. i Michel Hessing, die daar- I 0 Fotocamera lotnr. 75266; Ju weliersbon lotnr. 75252; Bon voor uitlijnen autobanden lotnr. 75086; Horloge lotnr. 75112; Videocassettes lotnr. 75211. S»MSMBBa dit team zijn: Patricia Hoogendoorn, Kim van Nes, Martine Elsholz en Li* sanne van Heel. Op de laatste speelmiddag speelde dit team uit tegen T.V. Krimpen. Met maar liefst 0-12 werd er gewonnen. Voor het F-team van TOOS is er wel een ereplaats in het verschiet. De toegang voor deze wedstrijd is gratis. Het jongensteam tot en met twaalf jaar van Waddinxveen-tennis is na zes speelmiddagen kampioen geworden. Het team, bestaande uit Jeffrey Zwinkel, Pascal Hoogendoorn, Vincent Weiss, Bart Spijkervet en Levi Sch- wiebbe, bleek te sterk voor de concurrentie. MOERKAPELLE tennisvereniging ’70 werden de afgelopen I weken de jaarlijkse club- kampioenschappen ge- I speeld. Overtuigend win- I naar en voor de zesde maal clubkampioen werd j mee voor de tweede maal I de wisselbeker in ont- vangst mocht nemen. Herenenkel: M: Hes- sing/R. Planken; Heren- enkel 35+: H. Baren- I dregt/H. Borghouts; He- rendubbel: I Hessing-Jager/Planken- de Niet; Gemengd Dub- bel: Heesterman-Baren- dregt/Vellenga-Lindhout; I Dames Dubbel: Potheca- ry-van Meeteren/Pothe- cary-Visser. w 1 J _J___*‘ strijden voor de eerste plaat sen. In de E-poule strijden de ploegen Hou Vast uit Hazers- woude, Heres uit Bodegra ven, OSS uit Zevenhuizen en Tumo uit Moordrecht. In de F-poule doen de verenigingen Saturnia uit Bleiswijk, DOS uit Schoonhoven, Velocitas uit Gouda en TOOS uit Wad- dinxveen aan de finale mee. /V'/'' w'■'i 'z 588888888WE3®-?18888888888®888884888888188888^^^ WADDINXVEEN MHHHBB *nir L

Weekblad voor Waddinxveen | 1997 | | pagina 35