UI ik Als je alles op ’n rijtje zet ga je gelijk naar van ’t Hof Waddinxveen Boskoop makelaardij Meer dan 37 jaar ervaring ■HHH NVM Kantoren in Gouda, Alphen a/d Rijn, Zoetermeer en Waddinxveen. Zuidplaslaan 432, Waddinxveen. Telefoon 0182-618055. Telefax 0182-618438. B Wij bieden uw huis ook aan op Internet: http://www.nvm.nl B ab I iwSw r f. Modern 3-kamer hoekappartement, bouwjr. 1992, gunstig gesit. boven het winkelcen trum "De Zuidplas", en met schitterend vrij uitzicht aan voorzijde. Dit goed onderhou den appartement biedt u veel privacy en de volgende indeling: entree/gang met gardero- benis, royale L-vorm. woonkamer, 610/396 x 553, met groot zijraam en loggia, half open keuken in witte uitvoering, bijkeuken met aansl. wasapp., badkamer met douche en vaste wastafel, afz. toilet met fontein, 2 slaapkamers, resp. 440 x 289 en 440 x 206. Gang, woonkamer en keuken zijn belegd met een licht eiken parketvloer. Het appar tement is gelegen op de le verd. en heeft een berging op de beg. grond. Het complex is v.v. een lift, keurig verzorgd entree aan wezig. Servicekosten 126,= p.m., over draagbare G.I.W. garantie, optimaal isol. pakket. Ruim opgezette, vooroorlogse maisonette met schitterend uitzicht over de levendige rivier de Gouwe, en een gunstige ligging t.o.v. de uitvalswegen naar de omliggende grote steden. Deze karakteristieke beneden woning biedt als indeling: entree/vestibule, gang met v. kast en toilet, ruime L-vorm. living met fraaie houtdelen vloer met hoek- schouw en gaskachel, via schuifdeuren naar slaapkamer, achter de woonkamer, met was tafel en glas-in-lood zijramen, traditionele keuken met granieten aanrecht, servieskast en kooknis, netjes betegeld en met keuken- geijser, 1 werkkamer met v. kast en balkon met trap naar tuin. Onderhuis met ruimte voor aansl. wasapp., boiler en c.v.-ketel, bad kamer met ligbad en wastafel, 1 slaapkamer en inpandige garage. Verder een ruime ach tertuin, waarvan gedeelte gezamenlijk gebruik. Bouwjaar ca. 1938, ca. 340 m3 inhoud. Oplevering is in overleg. •Henegouwerweg 31 Vraagprijs 235.000,= k.k. Zuid p la slaan 464 Vraagprijs 232.500,= k.k. Royale, vriendelijk gelegen eengezinswo ning, gesit. in een rustige woonwijk, nabij winkels en openbaar vervoer. Bouwjr. 1980, 157 m2 eig. grond, 400 m3 inh. Ind.: entree/hal, toilet, woonkamer met prov. kast en alum, schuifpui en v.v. een parket vloer, open keuken in beuken uitv. met inbouwapp., t.w. afzuigkap, gascomfort, koel- en vrieskast en aansl. t.b.v. vaatwasser, hal en keuken zijn v.v. een plavuizenvl., inpandige berging/bijkeuken met aansl. wasapp. le Verd.: overloop, 3 slaapkamers, badkamer in witte uitv.smet ligbad, 2e toilet (hangcloset), wastafel en designradiator. Badkamer is 4 jr gel. vernieuwd. De gehele le verd. is v.v. een laminaatvl. Recent ver bouwde 2e verd. met: voorzolder met combi- ketel en lichtkoepel en 2 in elkaar over lopende kamers met tuimelraam en v. kast- ruimte en v.v. laminaatvl., bergkamer met vaste schappen. De woning heeft verder een voortuin en een gedeelt. betegelde achter tuin (ZO) met borders, afz. houten berging en achteruitgang. Opl. in overleg. Oostpolderweg 84 Vraagprijs 322.500,= k.k. Heggewinde 21 Vraagprijs 299.000,= k.k. Moderne erkerwoning, met aan voorzijde vrij uitzicht op plantsoen, gelegen in jonge, kindvriendelijke woonwijk. Bouwjr. 1992, 185 m2 eig. grond en 300 m3 inhoud. Indeling: entree/gang met garderobenis, toi let met fontein en trapkast met unit vloer- verw. (2 gr.), ruime doorzonwoonkamer met erkerraam en al. schuifpui, open keuken in eenzijdige opstelling, uitgevoerd met antra ciet front, bijkeuken/proviesiekast met aansl. vaatwasser. De parterre is belegd met een witte plavuizenvl. le Verd.: overloop, 3 ruime slaapkamers (resp. 496 x 288, 396 x 218 en 317 x 288), badkamer in lichte uit voering met douche, 2e toilet en wastafel. 2e Verd.: open zolder met tuimelraam, aansl. was- en droogapp. en Vaillant combi- ketel anno 1992 en unit m.v. De ca. 15 m. diepe achtertuin op het oosten is heerlijk vrij gel. en keurig aangelegd met terras, sierbestrating, borders en vijver en v.v. een wijst, berging. Oplev. van deze compleet geïsol. en uitstekend onderh. woning in overleg. Overdraagbare G.I.W. garantie. Aantrekkelijk 3-kamer appartement, gun stig gelegen nabij winkels en overige voorz. Bouwjaar ca. 1960. Indeling: hal/entree met vaste kast, toilet, 1 slaapkamer (ca. 2.95 x 3.15) aan de voorz. met vaste kast en opensi. deuren naar klein balkon, royale woonka mer (ca. 3.60 x 6.50) met v.kasten en aanslui ting voor gaskachel, 1 slaapkamer (ca. 3.00 x 2.90) met v.kast en doorgang naar douchege- legenheid, keuken in eenv. uitvoering met huurgeijser, toegang tot klein balkon/loggia met bergkast. Het appartement is aan de voorzijde v.v. dubbel glas, kunststof ramen en kozijnen, is gel. op de 2e verdieping en heeft een ruime berging (ca. 4.00 x 3.00) op de beg. grond. Het appartement is direkt leeg te aanvaarden. Junolaan 40 Vraagprijs 305.000,= k.k. Jul. van Stolberglaan 80 Vraagprijs 157.500,= k.k. Karakteristiek wijstaand woonhuis, bouwjr. 1934, met dubbele aangeb. garage en een grotendeels betegelde tuin. Gunstig gel. nabij centrum. 395 m2 eig. grond en 450 m3 inhoud, excl. garages (8.50 x 6.00). Ind.: Entree/gang met meterkast en provi siekelder, lichte woonkamer, type doorzon, met veel raampartijen, o.a. glas-in-lood, houtkachel en v.v. laminaatvl., open keu ken, uitv. met wit front en houtkl. blad, bij keuken (zij-uitbouw met ingang) met bad- geijser, aansl. wasapp. en halfhoog bete geld toilet en met toegang tot dubbele gara ge, v.v. grindvl., c.v. ketel (4 jr.) en nieuwe garagedeur, le Verd.: overloop, 3 slaapk. met veel vaste kasten en geheel betegelde badkamer met ligbad en wastafel. Via hard houten trap naar de in 1992 gerealiseerde 2e verd. (v.v. vloer- en dakisolatie): overloop met dakkapel en uitgang naar balkon, 2 slaapk. aan achterz., waarvan 1 met dak kapel en bergkasten en 1 slaapk. aan voorz. met bergkasten, dakkapel en loggia. De woning is verder gedeeltelijk v.v. dubbel glas. Gunstige tuinligging (ZW). Ruime inrit en parkeermogelijkh. op eigen terrein, geschikt voor meerdere auto's. Naastgelegen garage/bedrijfsruimte is voor div. doeleinden geschikt, o.a. voor kantoor, detailhandel, bedrijfsruimte, etc. Jan Dorrekenskade Oost 68 Vraagprijs 469.000,= k.k. Kon. Wilhelminasingel 13 Vraagprijs 269.000,= k.k. Moderne, ruime hoekwoning, bouwjaar 1988, gelegen in de kindvriendelijke wijk Zuidplas nabij scholen en winkelcentrum. Dit goed onderhouden woonhuis, gel. op 185 m2 eig. grond, biedt u ca. 350 m3 inhoud met als indeling: entree/gang met plavuizenvl., toilet met font., tuingerichte woonkamer met provisiekast en al. schuif pui, fraaie open keuken in U-vormige opstelling en v.v. alle inbouwapp. en plavui zenvl. le Verd.: overloop, 1 slaapkamer aan de voorz., 2 slaapkamers aan de achterz., badkamer met hoekdouche, 2e toilet, was tafel met meubel, design-radiator, toegang tot balkon. 2e Verd.: voorzolder met Velux tuimelraam, aansl. wasapp., c.v.-kast met combiketel, grote kast/berging, 1 slaapka mer met 2 Velux dakramen en airco (verw. en koeling) en berging achter knieschotten (aan 2 zijden). Via vlizotrap bereikbare berg- vliering. Verder biedt deze woning een voor-, zij- en diepe achtertuin met gazon, terras, wijst, stenen berging en achteruit gang. Oplevering van deze zeer verzorgde en optimaal geïsoleerde woning is in over leg. Marga Klompéhoeve 109 Vraagprijs 339.000,= k.k. Ir. Egbertsstraat 1 Vraagprijs 389.000,= k.k. Aan singel gelegen ruime en goed onder houden eengezinswoning, nabij winkels en ov. voorz. Bouwjr. ca. 1968,177 m2 eig. grond en ca. 350 m3 inh. Indeling: entree/gang, kelderkast, toilet met font., doorzonwoonkamer, v.v. een parketvloer, gesloten keuken, le Verd.: overloop, 2 slaap kamers aan voorz., waarvan 1 met wastafel, 1 slaapkamer aan achterz., alle kamers met vaste kastruimte, badkamer met zitbad en wastafel en met toegang tot balkon. Via vaste trap naar 2e verd.: huurboiler, royale voorzolder/werkruimte, 1 slaapkamer met dakkapel, c.v. ketel en berging achter knie schotten. De woning biedt verder een 'onderhouds arme' ruime achtertuin op het oosten met terrassen en borders, ruime wijst, st. berging en achteruitgang. Oplevering in overleg. Een royale, keurig onderhouden hoekwo ning met vrijst. st. garage. Bouwjr. ca. 1962, in 1980 uitgebouwd aan zij- en achterkant en ingrijpend gerenoveerd met duurzame materialen, 332 m2 eig. gr. en 500 m3 inh.(incl. garage). Ind.: entree/hal, toilet met font., uitgebouwde T-vorm. woonkamer met open haard, fraaie hardh. open trap, hardh. schuifpui en v.v. een parketvl., uitgebreide open keuken in U-vorm. opstell. en v.v. ver nieuwde inbouwapp. (1995) en een natuur stenen vl., bijkeuken met prov. kast, le Verd.: overl., 1 slaapkamer aan achterz. met hardh. schuifjpui naar dakterras en toe gang tot berging, luxe badkamer met lig bad, 2e toil, (hangcloset) en wastafel met meubel, 1 slaapkamer aan voorz., 2e badka mer met douche, wastafel met meubel en aansl. wasapp. 2e Verd.: voorzolder met Velux dakraam en HR combiketel (1994), 1 slaapkamer met Velux dakraam en berg ruimte. De woning heeft een heerlijk wije ligging op een hoek in een rustige, groene woonomgeving en biedt u verder een keu rig aangelegde voor-, zij- en achtertuin. Oplev. in overleg. Bijzonder goed onderhouden, ruim opgezet te eengezinswoning, rustig gelegen, nabij winkels, scholen en openbaar vervoer. Bouwjr. 1972,127 m2 eig. grond, 350 m3 inh. Ind.: entree/gang, toilet met font., Z-vorm. woonkamer met open trap en v.v. parketvloer en brede (2 delige) schuifpui, open keuken in witte uitv., L-vorm. opstel ling en v.v. div. inbouwapp. Gang en keuken zijn v.v. een plavuizenvl. le Verd.: overloop met gangkast, 3 slaapkamers, luxe badka mer met ligbad, 2e toilet (hangcloset), 2 was tafels en meubel. Badkamer is 3 jr. geleden vernieuwd. 2e Verd.: overloop, c.v. ruimte met aansl. wasapp., 1 ruime slaapkamer met dakkapel, vaste kastenwand en berg ruimte. Verder biedt deze woning een keuri ge achtertuin op het zuidwesten met wijst, st. berging. De mogelijkheid bestaat om een nabijgel. garage te kopen waarvan de koopsom fl. 25.000,= k.k. bedraagt. GARANTIE i van ’t hof Veel nieuws bij Van ’tl of MAKELAAR x.

Weekblad voor Waddinxveen | 1997 | | pagina 36