WADDINXVE Splinternieuwe Carisma voor echtpaar Koren Rick vanVelthuijsen laat voetjes van vloer komen Twaalf nieuwe toezichthouders door creatie arbeidsplaatsen /Zomer- X (opruiming) QJsrmdz Alphen aan den Rijn Insluiping Kermis in Boskoop 25 Jaar Waddinxveense peuterzalen Feeststemming op Coenecoop Driehonderd mensen bezoeken open huis Autosnelservice OFFICIËLE BEKENDMAKINGEN EN MEDEDELINGEN WEEK N° WOENSDAG 18 JUNI 1997 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN PAGINA 3 M E U R B E E N T E R E G K MILIEUZAKEN VERLEENDE SLOOPVERGUNNING VERZOEK OM MEDEWERKING COLLECTEROOSTER BOUWZAKEN BINNENGEKOMEN BOUWAANVRAGEN/INGE- DIENDE MELDINGEN GOUDA De gemeente Gouda heeft toestemming ge kregen van het ministerie van Sociale Zaken en Werk gelegenheid voor de creatie van 36 arbeidsplaatsen in de collectieve sector. Aanvanke lijk was het aantal op 32 be paald, maar onlangs werd be kend dat er vier bijkomen. CENTRAAL MELDPUNT ZORG OPGEHEVEN Kortingen tot j handigen. Het echtpaar Koren had de reclame-poster van de Carisma voor het raam hangen en won daardoor een splinternieuwe Mitsubishi. (Foto: Sjaak Noteboom) ZEVENHUIZEN - Op vrij dagavond 13 juni organiseer de de jubileumcommissie van De Kleine Trompetter, in sa menwerking met Ben Ver- burg, in La Baraque een Dan ce Party/Disco. Rick van Velt- huijsen van Radio 538 trad daarbij op als dj van de avond. Deze Dance party maakte onderdeel uit van het iubileumnrogramma van de WADDINXVEEN - De leer lingen van het Coenecoop College hebben uitstekende examenresultaten geboekt in de eerste ronde. De VBO-leer- lingen scoorden zelfs maxi maal; alle leerlingen slaag den. Burgemeester F.- Jonk man zal de in dit kader te organiseren peuter- kermis op het terrein van dp hockeyclub ko men openen. Aanwezig zullen ondermeer een ballenbak en een draai molen zijn. Ook zullen alle kinderen een ballon oplaten. Het feestgedruis vindt plaats van 08.45 tot 11.15 uur op het hockey veld in Waddinxveen aan de Sniepweg (in gang via parkeerterrein naast het Texaco-benzi- ne station). moet heel veel geregeld wor den. Ook bij de samenstelling van het programma voor The Night of the Proms op vrijdag 5 september is Rose Marie actief. Naast de aanstaande Dance Party en The Night of the Proms zal dit jubileum jaar besloten worden met De Finale Avond in november waarbij Marco Bakker zijn onwachting maakt. aan banen die het meest dienstverlenend zijn, die het best vervuld kunnen worden en waar de begeleiding van de werknemers het best kan worden uitgevoerd. De banen die niet werden gehonoreerd zijn op een reservelijst te recht gekomen. Via de gemeente krijgt de werkgever de noodzakelijke arbeidskosten. Voorts is er geld beschikbaar gesteld voqr scholing en begeleiding. Het arbeidscontract dat met be trokkenen wordt opgesteld mag maximaal een jaar voor bepaalde tijd zijn, daarna gaat de aanstelling over in een vast dienstverband. Naast 12 toezichthouders, zijn er banen gecreëerd voor 2 onderhoudsmedewerkers bij de afdeling Plantsoenen en Begraafplaatsen, twee toe- WADDINXVEEN - Op vrijdag 27 juni viert de Stichting Waddinxveen se Peuterspeelzalen het 25-jarig jubileum. De volgende peuterzalen worden in de jubileum activiteiten betrokken: Ketelbinkie (Lijsterbes straat), Hummelhonk (Zuidplaslaan), Kabou- terhof (Beukenhof), Dik- kie Dik (ZuidplashoD en Pieter Pierebas (Tollens laan). zichthouders/beheerders glas-, papier- en textielbak ken, een buurtconciërge voor Kort Haarlem, een milieu-as- sistent veldwerk bodem en bedrijven, een milieu-assis- tent educatie en voorlichting, twee beheerders infrastruc tuur buitenaccommodaties, twee assistent sport- en spel leiders, een groepshulp kin deropvang 0-4 jaar, een groepshulp bij peuters, een groepshulp project de Pettef- let, een groepshulp voor de Stichting Buitenschoolse Op vang Gouda, een groepshulp voor de Stichting de Bibele- bonz en acht schoolassisten- ten/hulpconciërges. BOSKOOP - Vandaag, 18 ju ni, opent de jaarlijkse kermis op het parkeerterrein van de A.P. van Neslaan. De kermis sluit zaterdagavond. Het hoogtepunt moet vrijdag avond zijn met een verloting en om 19.30 uur de prijsuit reiking van de kleurplaten uit de programmaboekjes van de Oranjevereniging. 100-jarige De Kleine Trom petter. De jeugd is heel duide lijk aanwezig in het korps van de jubilerende vereni ging. Niet alleen als muzi kant of in het Tamboer en Ly- ra-korps, maar ook in het be stuur en in de jubileum commissie. Rose Marie Mole naar is één van die actieve jonge mensen. Ook voor het familie-weekend van 21 iuni Voor de 36 plaatsen kreeg de gemeente 74 aanvragen. Vo rige week is bepaald welke aanvragen zijn gehonoreerd. Twaalf banen zijn gereser veerd voor gemeentelijke toe zichthouders. Bij de verde ling van de overige 24 ar beidsplaatsen heeft de gemeente rekening gehouden met spreiding ervan over de verschillende werkgebieden binnen de gemeente. Boven dien werd voorrang gegeven KONINKLIJKE ONDERSCHEIDINGEN WADDINXVEEN - Maan dagochtend werd bij een in sluiping aan de Kromme Esse een fax uit het bedrijf wegge nomen alsmede een fiets ge stolen. VERLEENDE BOUWVERGUNNINGEN/INGE- STEMDE MELDINGEN Waddinxveen Leen en Gerda Lugthart tonen samen met hun zoon Marcel en zijn vrouw Petra de werkplaats van Autosnelservice in Waddinx veen. Autosnelservice hield zaterdag 14 juni open huis. Om veel bezoekers naar het nieuwe pand aan de Coenecoop 397 te krijgen, was een gratis autowasbeurt in het vooruitzicht gesteld. Meer dan vijftig mensen maakten gebruik van deze actie. Het open huis trok ruim driehonderd bezoekers. In vergelijking met de oude vesti ging aan de Maarten schoutenstraat valt vooral de nieuwe showroom op en de verkoop van ge bruikte auto's. De klantvriendelijkheid, de lage prijzen, de hoge vakkunidigheia en de super snelle service zijn hetzelfde gebleven. (Foto: VERGADERINGEN De mavo-leerlingen waren een goede tweede met een percentage van 95 procent. Met 84 procent deden de atheneum-leerlingen het eveneens goed. De havo’ers scoorden 80 pro cent. Één van de tot nu toe 28 uitgereikte Mitsubishi Carisma's is overhandigd aan het Goud se echtpaar Koren. Jacques Hordijk, verkoper van Mitsubishi Motors Boonstoppel jr. in Waddinxveen, was degene die de sleutels met bijbehorende bos bloemen mocht over- ge- «A. tl 'b Sjaak Noteboom) i en i De agendastukken liggen bij het secretariaat van de commissie op werkdagen tijdens kantooruren ter inzage. Burgemeester en Wethouders delen mede dat vanaf 19 juni 1997 de ontwerpbesluiten ter inzage liggen inzake de aanvragen van: Stationsstraat 35, het oprichten van een tuinhuisje Dorpstraat 1, het oprichten van een terras met een overkapping Julianastraat 22, het gedeeltelijk veranderen en het vergroten van. een woonhuis Ingevolge het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet maken Burgemeester en Wethouders van Waddinxveen bekend de volgende aanvragen te hebben ontvangen: 08.30 - 14.00 uur 08.30 - 12.30 uur 19.00 - 20.30 uur 22 tot en met 28 juni 1997, Nat. Fonds Geestelijke Volksgezondheid De Centrale balie Publieksvoorlichting is dagelijks geopend van 08.30 - 14.00 uur (vrijdag 12.30 uur). Daarna kunt u voor informatie terecht bij de receptie. De receptie is dagelijks geopend van 08.30 - 17.00 uur (op vrijdag tot 16.30 uur). Het Centraal Meldpunt Zorg, het samenwerkings verband tussen gemeente Waddinxveen en de Stichting de Vierstroom aan de Prins Bernhardlaan 9, wordt per 27 juni a.s. opgeheven. Op 26 juni is het Céntraal Meldpunt Zorg gesloten wegens verhuizing. OPENINGSTIJDEN GEMEENTEHUIS Alle afdelingen elke werkdag van 08.30 tot 12.30 uur. In de middag kunt u alleen terecht op afspraak. OPENINGSTIJDEN AFVALSTATION, Zuidelijke Rondweg 250 Voor afgifte (grof)vuil en K.C.A. elke werkdag van 10.00 tot 15.00 uur en zaterdag van 09.00 tot 12.00 uur. Raadhuisplein 1 (0182) 624624 Postbus 400, 2740 AK MM HMMNM Tegen de ontwerpbesluiten kunnen door eenieder tot 17 juli 1997 schriftelijke bedenkingen worden ingediend bij het college van Burgemeester en Wethouders. Koninklijke onderscheidingen kunnen ook tussentijds worden aangevraagd. Voor een tussentijdse aanvraag moet gerekend worden met een termijn van drie maanden na indiening van het voorstel. Het is raadzaam om, voordat een voorstel wordt ingediend, vooroverleg te voeren met het organisatieonderdeel Staf Bestuur en Organisatie, telefoonnummer (0182) 62 46 38. OPENINGSTIJDEN AFDELING PUBLIEKSZAKEN Balie voor Burgerlijke Stand, Burgerzaken, Reis- Rijdocumenten: maandag tot en met donderdag vrijdag dinsdag- en donderdagavond Het register van verleende bouwvergunningen en meldingen waarmee is ingestemd,ligt ter inzage bij de afdeling Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ordening en Milieu. Smit Keralight b.v. voor het oprichten en in werking hebben van een keramisch bedrijf op het perceel St. Victorstraat 52b. SPREEKUREN Burgemeester en wethouders alleen secretaresses. Sociaal raadsvrouw op werkdagen (behoudens de woens- dagen) van 09.00 tot 12.30 uur of na telefonisch afspraak. Genoemde aanvragen zijn opgenomen in het Openbaar Register, dat bp werkdagen tussen 08.30 uur en 12.30 uur voor eenieder ter inzage ligt bij de afdeling Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ordening en Milieu. Indien gewenst, worden de persoonlijke gegevens van degene die een bedenking indient, niet bekend gemaakt. Het verzoek daartoe moet schriftelijk, tegelijkertijd met de bedenkingen, worden ingediend. Alleen wie tijdig bedenkingen uit tegen het ontwerp besluit, kan. later beroep instellen tegen het definitieve besluit. betaalde functie heeft gedaan, telt alleen nog maar als aanvullend element mee. Het gaat erom "de stille krachten" te vinden: de vrijwilliger, het bestuurslid e.d. Burgemeester F. Jonkman roept verenigingen, instellin gen, maatschappelijke organisaties en ook burgers nadrukkelijk op hem op dergelijke personen attent te maken. Een decoratievoorstel voor Koninginnedag 1998 dient, voorzien van alle benodigde gegevens, te zijn ingediend vóór 1 september 1997. na afspraak via de Van Leeuwen Autobedrijf B.V. voor het oprichten en in werking hebben van een garagebedrijf met (LPG) tankstation en wasplaatsen op het perceel Coenecoop 260; Smit's Glas- en Verlichtingsindustrie B.V. voor het oprichten en in werking hebben van een keramisch bedrijf t.b.v. verlichtingsornamenten op het perceel Mercuriusweg 1; Eenieder, die meent rechtstreeks in zijn/haar belang te zijn getroffen door verlening van een bouwvergunning danwel instemming met een melding, kan gedurende een termijn van zes weken na de dag van verzending/uitreiking van de beschikking een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij het college van Burgemeester en Wethouders van Waddinxveen, Postbus 400, 2740 AK Waddinxveen. Informatie omtrent beschikkingen is verkrijgbaar bij de afdeling Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ordening en Milieu (telefoonnummer 0182-62 48 31). en het Thuiszorg en maatschappelijk werk Voor vragen over thuiszorg en maatschappelijk werk kunt u contact ppnemen met het kantoor van de Stichting de Vierstroom, Jan van Bijnenpad 1, telefoon nummer 61 60 44. Ter gelegenheid van Koninginnedag zijn ook dit jaar in de gemeente Waddinxveen koninklijke onderscheidin gen uitgereikt aan personen op grond van hun maat schappelijke verdiensten. Meer dan vroeger (sinds Koninginnedag 1996) ligt de nadruk op de bijzondere, persoonlijke verdiensten of prestaties van de voor gedragen persoon. Hetgeen de betrokkene in een Piasweg 35a, het verwijderen van asbestbevattende golfplaten dakbedekking van de hooiopslag loods van de manege Burgemeester en Wethouders zijn voornemens medewerking te verlenen tot de vestiging van een paar- denpension op het perceel Noordkade 108. Het verzoek om medewerking te verlenen ligt met ingang van 19 juni 1997 gedurende twee weken, tijdens werkdagen van 08.30 tot 12.30 uur, voor eenieder ter inzage bij de afdeling Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ordening en Milieu. Gedurende deze termijn kunnen door eenieder schriftelijk bedenkingen naar voren worden gebracht bij Burgemeester en Wethouders van Waddinxveen, Postbus 400, 2740 AK Waddinxveen. T Opname in deze publicatie houdt uitdrukkelijk geen uitspraak in omtrent de definitieve besluitvorming. Evenmin kan in dit stadium een bezwaarschrift worden ingediend tegen een voorgenomen bouwplan. Voorzieningen gehandicapten Voor informatie en het aanvragen van gehandicapten voorzieningen in het kader van de Wet voorzienigen gehandicapten (W.v.g.), zoals vervoers- en woon voorzieningen en (sport)rolstoelen kunt u vanaf die datum terecht bij de balie "Voorzieningen gehandicap ten" in de nieuwe Publiekshal in het gemeentehuis. Ook voor het aanvragen van een A.O.V.-pas (Aanvullend Openbaar Vervoer) en een invalidenparkeerkaart kan men hier terecht. Openingstijden van de balie: iedere werkdag van 08.30 tot 12.30 uur. Telefonisch bereikbaar onder nummer 62 47 15. 624680 624622 Inst. Sociaal Raadslieden - Meldpunt discriminatie 624767 624500 610401 612570 Op de agenda o.a.: een bezwaarschrift tegen een besluit tot verlening van een vervoersvoorziening ingevolge de Wet voor zieningen gehandicapten; een bezwaarschrift tegen een besluit tot afwijzing van een verzoek om een uitkering ingevolge de Wet inkomensvoorziening oudere en gedeeltelijk arbeids ongeschikte gewezen zelfstandigen; een bezwaarschrift tegen een besluit inzake een aanschrijving tot het treffen van voorzieningen aan het pand Zuidkade 8. Apollolaan 33, het oprichten van een tuinberging Sniepweg 13d, het gedeeltelijk veranderen en het vergroten van een zwemcomplex annex administratie ruimte Burgemeester Trooststraat 3, het gedeeltelijk verande ren en het vergroten van een woning Tuinbouwweg 9, het oprichten van een warmwater- opslagtank Otto-erf 40, het gedeeltelijk veranderen van een tuinafscheiding Onderweg 71, het gedeeltelijk veranderen vergroten van een woning Kromme Esse 10, het oprichten van een garage annex berging Wilhelminakade 92, het oprichten van een woonhuis Coenecoop 395, het oprichten van een bedrijfs verzamelgebouw en kantoorruimten Tot een gedachtenwisseling over een ontwerpbesluit of het mondeling inbrengen van bedenkingen daartegen kan tot genoemde datum een afspraak worden gemaakt met de heer W.P. Kaandorp van de afdeling Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ordening en Milieu (telefoonnummer 62 48 29). Gemeentehuis postadres telefax Publieksvoorlichting |r>e» O1.1:. Afval; ophalen grofvuil, informatie en klachten Centraal Meldpunt Zorg Pr. Bernhardlaan 9 Gouwebad "De Sniep" Sniepweg 13d Andere belangrijke telefoonnummers in de gemeentegids COMMISSIE VOOR DE BEZWAAR- EN BEROEPSCHRIFTEN op donderdag 19 juni 1997, aanvang 19.30 uur in het gemeentehuis. Sperwerhoek 12, het gedeeltelijk veranderen en het vergroten van een woning Papaverveld 21, het gedeeltelijk veranderen en het vergroten van een woning Sterrenlaan 56 en 58, het oprichten van twee bergingen

Weekblad voor Waddinxveen | 1997 | | pagina 3