RIJNLAND MAKELAARS DE REGIOKENNERS. MAKELAARSKANTOOR NVM MMI ■MMI Kanaalstraat 12 Waddinxveen Tel. (0182) 61 20 28 L Vraagprijs: 299.500,- k.k. B— Vraagprijs: 329.000,- k.k. Vraagprijs: 179.000,- k.k. Vraagprijs: 189.000,k.k. Vraagprijs: 198.000,k.k. Vraagprijs: 449.000,- k.k. Vraagprijs: 885.000,- k.k. VOORSCHOTEN LEIDSCHENDAM LEIDERDORP WADDINXVEEN Vraagprijs: 239.000,k.k. Sfeervolle binnenstadswoning op 5 minuten loopafstand van hoofdwinkelstraat en NS-station. Indeling: entree, hal, meterkast, L-vormige woonkamer (ca. 30 m2) met houten delen vloer en open spiltrap naar verdieping, toilet met fontein, half-open keuken met L-vormige moderne opstelling v.v. keramische kookplaat, afzuigkap en dubbe le spoelbak, deur naar beknopte plaats. Verdieping: overloop waarop wasmachine-aansluiting en huur ’’Vaillant” combiketel, slaapkamer achterzijde met deur naar dakterras, tussenhal, badkamer met 2e toilet, douchecabine en wastafelmeubel met dubbele wasbak, slaapkamer voorzijde met schuifkastenwand, bergvliering. De woning ligt op 65 m2 eigen grond. Bouwjaar is circa 1920. Parkeergelegenheid (vergunning/betaald) vóór de woning. Oplevering in overleg. Op fraaie lokatie, grenzend aan de St. Victorwijk, gelegen te renoveren woning met aan de voorzijde uitzicht over rivier ”de Gouwe” en landerijen. Halfvrijstaand woonhuis, gelegen op circa 175 m2 eigen grond. Diepe achtertuin op het westen met grote schuur, met mogelijkheid voor garage. Indeling: entree, gang, kamers en suite, aanbouw v.v. zeer eenvoudige keuken en toilet, geen sanitaire voorzieningen. Verdieping: open ruimte met mogelijkheid tot indeling met kamers. De woning dient totaal te worden gerenoveerd en is op korte termijn te aanvaarden. In ‘jonge’ woonwijk Zuidplas gelegen royale eengezinswoning. Indeling: entree, hal, toilet met fontein, tuinge- richte L-vormige woonkamer, open keuken met witte maatgemaakte U-vormige opstelling v.v. diverse inbouwap- Zeer verzorgde, royale hoekwoning met aangebouwde stenen garage/berging. Aan voorzijde vrij uitzicht over vij- verpartij en openbare groenvoorziening. Achtertuin is gesitueerd op het westen. Winkels en openbaar vervoervoor- zieningen in directe nabijheid. Indeling: entree/hal, tochtportaal, toilet met fontein, tuingerichte woonkamer met open trap naar le verdieping en marmoleum vloer, open keuken v.v. eetbar en luxe witte U-vormige opstelling met bovenkasten, kunststof aanrechtblad, koelkast, vriezer, inductie kookplaat, oven, afzuigkap, vaatwasmachine, mag netron en RVS spoelbak met douchekraan. Garage van binnenuit bereikbaar. V.v. electra en stalen kanteldeur. le Verdieping: afsluitbare overloop, 3 slaapkamers, betegelde badkamer met ligbad, toilet en dubbele wastafel voor ziening. 2e Verdieping: overloop met opstelplaats ’’Radson HR” combiketel, dakdoorvoervoorziening voor droger en wasmachine-aansluiting, slaapkamer met hardhouten dakkapel op achterdakvlak, voorslaapkamer met hardhou ten dakkapel. De woning is deels v.v. isolerende beglazing. Bouwjaar is circa 1972. Gelegen op 125 m2 eigen grond. Oplevering in overleg. WADDINXVEEN W. Buninglaan 48 WADDINXVEEN Weidezoom WADDINXVEEN Linzenakker 21 paratuur. De gehele begane grond is v.v. lichte tegelvloer met vloerverwarming, le Verdieping: overloop, 3 slaap kamers waarvan 1 met deur naar balkon, moderne badkamer met douche, toilet, wastafel en wasmachine-aanslui ting. 2e Verdieping: bereikbaar via vaste trap, overloop waarop ’’Intergas” wandcombiketel is geïnstalleerd, ruime hobbykamer. Goede isolaties o.a. isolerende beglazing op begane grond en 2e verdieping. Keurig aangelegde ach tertuin op het noordwesten met stenen berging. Bouwjaar is circa 1986. Gelegen op 122 m2 eigen grond. Oplevering kan op korte termijn. WADDINXVEEN Nieuwe Haven 236 WADDINXVEEN Zuidkade 194 GOUDA A. Plesmanplein 10 WADDINXVEEN De Akker 53 WADDINXVEEN Mozartlaan 81 WADDINXVEEN Klaverveld 12 BOSKOOP Graskamp 8 WADDINXVEEN Zuidkade 90c SCHOONHOVEN Nieuwe Singel 3-9 Vraagprijs: 369.000,- k.k. Huurprijs: 2.500,- p/m Perfect onderhouden, royale (ca. 630 m3) half-vrijstaande villa met inpandige garage. Gelegen in rustige woonom- geving. Diverse voorzieningen in directe nabijheid. Fraai aangelegde tuin met zonneterras en vijverpartij. Indeling: entree/hal v.v. plavuizenvloer, toilet met fontein, garage v.v. kanteldeur, loopdeur naar terras en radiator, gesloten keuken v.v. plavuizenvloer en witte opstelling met dubbele RVS spoelbak, kunststof aanrechtblad en af zuigkap, bijkeuken met opstelplaats (huur) ’’Nefit HR Turbo” combiketel en loopdeur naar voortuin, woonkamer v.v. plavuizen-/beuken parketvloer, open haard, aluminium schuifpui naar achtertuin, convectorputten en open spil trap naar verdieping, studeerkamer. Verdieping: 4 slaapkamers, bergruimte, balkon, badkamer met mozaïek tegel vloer, zitbad, douchebak, vaste wastafel en toilet. Diverse breuksteen wanden. De woning is te huur voor circa 4 jaar ingaande medio augustus 1997. Goed verzorgd 4-kamer hoekappartement op de le woonlaag. Complex is gelegen aan de rand van de bebouwing in woonwijk ’’Vondelwijk”. Vrij uitzicht. Indeling: afsluitbare centrale hal, trapopgang/liftinstallatie, woning entree, gang met garderobenis, slaapkamer galerijzijde met vaste kastruimte, toilet met fontein, badkamer met vas te wastafel en douchehoek, 2 slaapkamers balkonzijde waarvan 1 met loopdeur naar balkon (west), woonkamer, open keuken v.v. crème keukenblok. Diverse wanden zijn afgewerkt met structuurpleisterwerk. Alle radiatoren zijn v.v. thermostaatknoppen. Berging in de onderbouw.Bouwjaar is circa 1968. Oplevering in overleg. Op goede stand in woonwijk ’’Zuidplas” gelegen keurig onderhouden eengezinstussenwoning met vrij uitzicht aan de voorzijde. Achtertuin op het noordwesten met vrijstaande stenen berging en houten droogloop. Voorzieningen in directe nabijheid. Indeling: entree/hal, meterkast, Z-vormige woonkamer met trapkast, open keuken v.v. beige hoe- kopstelling en tegelvloer, portaal met toilet v.v. fontein en wit sanitair, le Verdieping: overloop, 3 slaapkamers, waarvan 1 met ’’Velux” dakraam, betegelde badkamer v.v. wastafel, douche-hoek en wasmachine-aansluiting. 2e Verdieping: bereikbaar via vaste trap, voorzolder met 4-pans kunststof dakraam, opstelplaats C.V.- combiketel en mechanische ventilatie unit, bergvliering, zolderkamer met hardhouten dakkapel. De woning is v.v. dak,- muur-, en vloerisolatie en grotendeels isolerende beglazing. Hardhouten kozijnen. Bouwjaar is 1983. Gelegen op 125 m2 ei gen grond. Oplevering in overleg. MAKELAAR Goed onderhouden royaal herenhuis op fraaie locatie aan singel gelegen in wijk ’’Groenswaard I”. Fraai aangeleg de achtertuin met Bangkirai erfafscheidingen. Indeling: entree/hal, toilet met fontein, wit sanitair en mozaïekvloer, trapkast, Z-vormige woonkamer v.v. open haard met plateau, open keuken v.v. deur naar aangebouwde berging en L-vormige opstelling met dubbele RVS spoelbak met eengreepskraan, gaskookplaat, oven, afzuigkap, koelkast en carousselkast. le Verdieping: overloop, voorslaapkamer met vaste wastafel, badkamer v.v. beige sanitair, mo zaïekvloer, douchecabine, wastafel op zuil, toilet en wasmaschine-aansluiting, 2 slaapkamers achterzijde waarvan 1 met loopdeur naar klein balkon.’ 2e Verdieping: bereikbaar via open hardhouten trap, overloop met opstelplaats wandcombi-ketel, zolderkamer met dakkapel op achterdakvlak. Woonhuis is deels v.v. isolerende beglazing. Bouwjaar is circa 1972. Gelegen op 148 m2 eigen grond. Oplevering in overleg. Karakteristieke, solide gebouwde villa met bedrijfs-/atelier- of praktijkruimte gelegen op één van de mooiste loca ties van Schoonhoven. Zeer vrije ligging en fraai uitzicht. Indeling: entree, tochtportaal, hal, woonkamer met open haard (ca. 35 m2), woonkeuken (ca. 17 m2) v.v. kunststof L-vormige opstelling met diverse inbouwapparatuur, kan- toorkamer (ca. 12 m2) met doorloop naar werkplaats, toilet met fontein, berging/bijkeuken (ca. 15 m2) v.v. aanslui tingen wasapparatuur, uitstortgootsteen en radiator, garage (ca. 20 m2) v.v. radiator en bergzolder. le Verdieping: overloop, 4 slaapkamers (ca. 17 m2 elk), badkamer v.v. bad, wastafel en toilet, deur naar dakterras. 2e Verdieping: bereikbaar via open hardhouten trap, open zolder met mogelijkheid tot inbouw van 2 kamers. In deling bedrijfsruimte: netto vloeroppervlak circa 85 m2, betonvloer, deels verdiept, doucheruimte v.v. douche, was tafel en toilet. Bedrijfsruimte verdieping: bereikbaar via steektrap, werkruimte circa 60 m2 netto vloeroppervlak on der de kap, 2 opslag-Zwerkkamers (ca. 12 m2 elk). De bedrijfsruimte is v.v. betonnen vloeren, dubbele inrijdeur en hijsbalk. Alle installaties zijn in de bedrijfsruimte ondergebracht, o.a. zeer uitgebreide electrische installatie v.v. ‘kracht’stroom, dubbele C.V.-ketel en boiler t.b.v. warmwatervoorziening. Het object is in 1977 gebouwd op 505 m2 eigen grond, en is opgetrokken in zeer duurzame materialen. Oplevering in overleg. Goed onderhouden, royaal herenhuis met aangebouwde stenen garage/berging. Rustig gelegen in groene woonom geving. Nabij recreatiegebied ‘het Gouwebos’ en openbaar vervoervoorzieningen. Zeer luxe uitgevoerde design- keuken en badkamer. Indeling: entree/hal, tochtportaal, toilet met fontein, L-vormige woonkamer met open haard, open keuken v.v. U-opstelling met vitrinekast, carrousselkast, graniet aanrechtblad, 1,5 RVS spoelbak met een greepskraan, vaatwasmachine, combi-magnetron, koelkast, keramische/halogeen kookplaat en RVS afzuigschouw. Gehele begane grond is v.v. plavuizenvloer. Garage/berging v.v. wasmachine-aansluiting, doorvoer droger, me chanische afzuig-unit, plavuizenvloer, bergvliering en stalen kanteldeur. Fraai aangelegde achtertuin op het oosten, le Verdieping: overloop, 3 slaapkamers, badkamer v.v. hoekopgestelde douchecabine met thermostaatkraan, lig bad met thermostaatkraan, handdoek-radiator, wandcloset, designwastafel met eengreepskraan en spiegelmeubel. Wanden tot plafond betegeld. 2e Verdieping: bereikbaar via vaste trap, voorzolder met opstelplaats wandcombike tel, bergvliering, kamer met dakkapel. Het woonhuis is v.v. dakisolatie. Gelegen op 149 m2 eigen grond. Bouwjaar is circa 1977. Oplevering in overleg. Keurig onderhouden 2-kamerappartement (oorspronkelijk 4 kamers) op de 3e woonlaag van centraal gelegen com plex. Nabij openbaar vervoervoorzieningen en hoofdwinkelstraat. Levendig vrij uitzicht. Indeling: centrale hal, berging, trapopgang/liftinstallatie, woningentree, tochtportaal, gang, wit betegelde keuken v.v. wasmachine-aan sluiting, ’’Vaillant” wandcombiketel (bouwjaar ca. 1993) en witte kunststof opstelling met gaskookplaat, afzuigkap, email spoelbak en bovenkasten, doucheruimte v.v. witte tegelvloer, lichte wandtegels, vaste wastafel en douchebak met thermostaatkraan, separaat toilet met fontein, slaapkamer galerijzijde (oorspronkelijk 2) met vaste kastenwand, L-vormige woonkamer/study v.v. marmer schouw met gas open haard en travertin vensterbanken, loggia v.v. te gelvloer en stalen balustrade. Servicekosten bedragen 350,- per maand. Parkeergelegenheid op achtergelegen par keerterrein. Oplevering kan spoedig. Vraagprijs: ƒ279.000,- WADDINXVEEN Brederolaan Huurprijs: 180,- p/m2j Op goede locatie gesitueerde winkelruimte (circa 190 m2 BVO) gelegen in wijkwinkelcentrum ”De Luifelbaan”. Reeds in dit centrum gevestigd: kapper, slijterij, supermarkt, bloemen- en cadeaushop, doe-het-zelfzaak, dierenbe nodigdheden, kaashandel, slagerij. Frontbreedte 8,70 mWinkelvloeroppervlak ca. 85 m2. Goede parkeervoorzie ningen. Optimale bevoorrading mogelijk via achterzijde. Winkelruimte is deels v.v. systeemplafonds. Huurprijs 180,p/m2j. Op korte termijn beschikbaar. Karakteristieke, royale 2 onder 1 kap woning met specifieke stijlelementen o.a. glas in lood ramen en oorspronke lijke plafonds. Grote zijtuin op het zuiden. Aan voorzijde vrij uitzicht over rivier ”de Gouwe”. Het woonhuis grenst aan achterzijde aan watergang. Parkeerplaats op eigen terrein. Indeling: entree/hal, toilet, doorzonwoonkamer met dubbele openslaande deuren, half-open keuken v.v. eetbar, deur naar sousterrain v.v. uitstortgootsteen, wasmachi ne-aansluiting en opstelplaats ’’Nefit Turbo HR” combiketel met tapboiler. Begane grond is v.v. parketvloer, le Verdieping: ruime overloop met bergruimte, 3 slaapkamers, badkamer v.v. toilet, bidet, douche en vaste wasta fel. 2e Verdieping: bereikbaar via vaste trap, 2 kamers, bevloerde bergvliering. Bouwjaar is circa 1930. Gelegen op 170 m’ eigen grond. Mede door ligging en uitstraling een ideale woning voor de echte liefhebber! Oplevering in overleg. Vraagprijs: ƒ282.500,- ...Ï.St I Rijnland HUIZENNIE

Weekblad voor Waddinxveen | 1997 | | pagina 14