Van’t Hof: van huis uit actief! Als je alles op ’n rijtje zet, ga je gelijk naar van ’t Hof k Waddinxveen Boskoop makelaardij li Meer dan 37 jaar ervaring ■I i I NVM Wij bieden uw huis ook aan op Internet: http://www.nvm.nl Kantoren in Gouda, Alphen a/d Rijn, Zoetermeèr en Waddinxveen. Zuidplaslaan 432, Waddinxveen. Telefoon 0182-618055. Telefax 0182-618438. II Wl M GKW/WvW - WOENSDAG 13 AUGUSTUS 1997 PAGINA 22 W*Oh iS GARANTIE A v. Keurig onderhouden, karakteristiek woon huis, gelegen temidden van fraaie, voor oorlogse bebouwing. Deze tussenwoning met bouwjaar ca. 1930 en 163 m2 eigen grond, biedt u de volgende indeling: entree/gang, woonkamer, type doorzon, met verdiepte kelderkast, keuken in witte uitvoering en v.v. een plavuizenvloer en met lichtkoepel, badkamer in lichte uit voering met douche, toilet, wastafel en aansl. wasapp., HR combiketel 1992. Ie Verdieping: overloop met vaste kast, 2 slaapkamers aan voorz., waarvan 1 met vaste kast, 1 slaapkamer aan achterz. met vaste kast met schuifdeuren. Verder biedt dit sfeervolle woonhuis een diepe achter tuin (ca. 20 m.), netjes aangelegd en met een aangebouwde en een vrijstaande hou ten berging en achteruitgang. De woning is grotendeels v.v. hardhouten deuren en kozijnen en dubbel glas. Oplevering in overleg. Keurig onderhouden tussenwoning aan autovrij gedeelte, gunstig gelegen nabij winkels en openbaar vervoer. Bouwjr. ca. 1959,105 m2 eig. gr., ca. 250 m3 inh. en de volgende indeling: entree/hal met gar- derobenis, recent toilet met fontein, sfeer volle tuingerichte woonkamer met open trap, laminaatvloer en open keuken in witte uitvoering met keramische kookpl., afz. kap, electr. oven en koelkast. Ie Verd.: 1 slaapk. aan de voorzijde en 1 slaapk. aan de achterzijde met wastafel, badkamer met bad met thermostaat kraan en wasta fel. 2e Verd.: 1 slaapk. aan de voorzijde met nieuwe dakkapel en bergkast met aansl. wasapp. en recente Radson HR com biketel, 1 slaapk. aan de achterzijde met toegang naar balkon en middels vlizotrap bereikbare bergvliering. Dit bijzonder goed verzorgde woonhuis is v.v dubb. glas, heeft een diepe voortuin met uitgebouw de berging en een keurige achtertuin, pal op het zuiden, met achteruitgang. Een bezichtiging zeker waard! Opl. in overleg. Sfeervol Burg. Trooststraat 93 Vraagprijs 229.000,= k.k. Keurig onderhouden J.W. Frisoweg 55 Vraagprijs 217.500,= k.k. Ruim opgezette eengezinswoning Schuberthof 37 Vraagprijs 265.000,= k.k. Aantrekkelijke eengezinswoning Gerstakker 8 Vraagprijs 272.500,= k.k. Moderne erkerwoning, met aan voorzijde vrij uitzicht op plantsoen, gelegen in jonge, kindvriendelijke woonwijk. Bouwjr. 1992, 185 m2 eig. grond en 300 m3 inhoud. Indeling: entree/gang met garde- robenis, toilet met fontein en trapkast met unit vloerverw. (2 gr.), ruime doorzon- woonkamer met erkerraam en al. schuif pui, open keuken in eenzijdige opstelling, uitgevoerd met antraciet front, bijkeu- ken/proviesiekast met aansl. vaatwasser. De parterre is belegd met een witte plavui- zenvl. Ie Verd.: overloop, 3 ruime slaapka mers (resp. 496 x 288, 396 x 218 en 317 x 288), badkamer in lichte uitvoering met douche, 2e toilet en wastafel. 2e Verd.: open zolder met tuimelraam, aansl. was en droogapp. en Vaillant combiketel anno 1992 en unit m.v. De ca. 15 m. diepe ach tertuin op het oosten is heerlijk vrij gel. en keurig aangelegd met terras, sierbestra ting, borders en vijver en v.v. een vrij st. berging. Oplev. van deze compleet geïsol. en uitstekend onderh. woning is in over leg. Overdraagbare G.I.W. garantie. Keurig onderhouden 4-kamer apparte ment (momenteel 3 kamers), op een gun stige lokatie, nabij winkels, scholen en openbaar vervoer (NS station). Bouwjaar ca. 1963. Indeling: hal/entree met provisie kast, toilet, 2 slaapk. aan voorzijde, waar van een met toegang tot balkon, lichte keuken met gascomfort, oven, afz. kap, koelkast en aansl. vaatw., lichte plav. vl. en vaste kastruimte met aansl. wasapp. en huurgeijser, toegang tot klein balkon aan achterzijde en recente voll. betegelde bad kamer met douche en wastafel, in lichte uitvoering. Royale doorzonwoonkamer met recent vervangen gaskachel en aan achterzijde zonwering (zgn. "screen"). Dit goed verzorgde appartement is gelegen op de 2e verd., is gedeeltelijk v.v. dubb.glas en heeft een ruime berging op de begane grond. Servicekosten 89,= per maand. Opl. in overleg. Modern vrijstaand woonhuis met garage en bijzonder vrije ligging aan achterzijde, gesitueerd in een moderne wijk aan de rand van Boskoop. Met 189 m2 eigen grond en ca. 430 m3 inhoud biedt dit woonhuis u veel leefruimte. Indeling: entree/hal, toilet met fonteintje, royale L- vormige living met open haard en schuif pui naar groot zwevend Bankirai terras boven waterpartij aan achterzijde. Open keuken aan voorzijde in U-vormige opstel ling met wit front, v.v. vaatwasser, afzuig kap, gascomfort, magnetron, oven, koel kast en vrieskast. De woonkamer is belegd met een zgn. grindvloer. Ie Verdieping: 1 slaapkamer aan de voor zijde, 2 slaapkamers met dakkapel aan de achterzijde, lichte volledig betegelde bad kamer met ligbad, wastafel en 2e toilet en v.v. grindvloer. 2e Verdieping: 1 slaap kamer met kopgevelraam, combiketel anno 1991 en aansl. wasapp. Verder heeft deze comfortabele woning aan de voorzij de een keurig aangelegde tuin met oprit naar aangebouwde garage. Oplevering in overleg. Aantrekkelijke eengezinswoning, gesitu eerd in de kindvriendelijke, ruim opgezet te wijk Zuidplas, nabij winkelcentrum en scholen. Bouwjr. 1983, 122 m2 eig. grond, 300 m3 inhoud. Indeling: entree/hal, toi let, tuingerichte woonkamer met provisie kast, gesloten keuken v.v. een plavuizen vloer, hardh. aanbouw v.v. een plavuizen- vl. Ie Verdieping: overloop, 2 slaapkamers aan de achterzijde, 1 slaapkamer aan de voorzijde^ badkamer met douche, wastafel en aansl. wasapp. 2e Verdieping: voorzol der met c.v.-ketel en badgeijser, 1 slaapka mer met vaste kast en dakkapel. Verder biedt de woning een keurige achtertuin met terras, gazon, vrijstaande stenen ber ging en achteruitgang. Oplevering is in overleg. Aantrekkelijk 4-kamer appartement (momenteel 3 kamers), gunstig gelegen nabij winkels en overige voorz. Bouwjaar ca. 1960. Indeling: hal/entree met diepe vaste kast, toilet, 1 slaapkamer aan de voorz. met vaste kast en opensi. deuren naar klein balkon, royale woonkamer met gaskachel (moederhaard) en vaste kasten, 1 slaapkamer aan de achterzijde met v.kast, keuken in eenv. uitvoering met huurgeijser en toegang tot balkon/loggia en toegang tot vergrote douchegelegen- heid met wastafel en aansl. wasapp. Het appartement is aan de voorzijde v.v. dub bel glas, kunststof ramen en kozijnen, is gel. op de 3e verdieping en heeft een ber ging op de beg. grond. Tevens is op de begane grond een extra hobby-/berg- ruimte aanwezig. Het appartement is direkt leeg te aanvaarden. Comfortabel 3-kamer appartement met balkon, in staat van nieuw (bouwj. 1994), gel. op le etage, zeer gunstig gesit. tegen over winkelcentrum Zuidplas. Het com plex is v.v. een fraai aangelegd atrium, gezamenlijke recreatieruimte en dakter ras, beveiligde entree aanwezig. Bevat o.a. een ruime woonkamer, open eetkeuken in witte uitvoering, 1 slaapkamer met bal kon op het zuiden, aansluitend badkamer met douche en wastafel en aansl.wasapp., afz. toil, met font., 1 slaapkamer aan de voorzijde. Op de begane grond een inpan dige berging. Servicekosten fl. 197,== p.m., optimaal isol.pakket. Dit complex is primair bestemd voor 50 huisvesting. Oplevering in overleg. Halfvrijstaand woonhuis met een vrije lig ging aan voor- en achterzijde, gunstig gesitueerd nabij de dorpskern. Bouwjr. ca. 1910,193 m2 en ca. 400 m3 inhoud. Ind.: entree/gang met authentieke trap met zij raam, toegang tot kelder (stahoogte) met Vaillant combiketel, toilet met font., door zonwoonkamer met open haard, opensi. deuren en balkenplafond, open keuken in L-vorm. opstell. met eiken front en inbouwapp., t.w.: ker. kookplaat, afzuig kap, el. oven, koelkast, apoth. kast en aansl. wasapp., bijkeuken/berging in hardh. uitv. Parterre is geheel v.v. een pla vuizenvloer. le Verd.: grote achterslaapka- mer met toegang tot badkamer met lig bad, douche, 2e toilet en 2 wastafels, 2 slaapkamers aan voorz. met toegang tot ged. bevloerde bergvliering. Veel granol- wandafwerking in gehele pand. Dit sfeer volle woonhuis biedt u verder een speels aangelegde achtertuin op het zuiden met terras, vijver en vlonders. De oplev. is in overleg. Vrije ligging Zinkeling 67 Vraagprijs 519.000,= k.k. MAKELAAR «1» ilSil: Royaal appartement W. de Rijkelaan 112 Vraagprijs 182.500,= k.k. Halfvrij staand Reijerskoop 215 Vraagprijs 319.000,= k.k. Ruim opgezette eengezinswoning, bouwjr. 1968, gesitueerd in prettige, rustige woon omgeving, met alle voorzieningen in de nabijheid. Deze perfect onderhouden woning biedt u 143 m2 eig. grond, ca. 325 m3 inhoud en de volgende indeling: entree/hal, garderobenis, toilet met font., trap-/provisiekast, gesloten keuken in 2-zij- dige opstell. en witte uitvoering, v.v. inbouwapp. en aansl. wasapp., woonka mer, type doorzon, v.v. parketvloer, le Verd.: overloop, 3 slaapkamers, waar van 2 met vaste kasten, keurige badkamer met douche, wastafel met meubel en designradiator. 2e Verd.: 2 jr. geleden geheel verbouwd, kamer met combiketel en grote bergkast, 1 slaapkamer met 2 Velux dakramen. Bijz.: buiten schilder werk recent uitgevoerd. Deze zeer verzorg de woning met veel inpandige ruimte biedt u verder een voortuin en een groten deels betegelde achtertuin op het zuiden met vrijst. st. berging en achteruitgang. Opl. in overleg. Comfortabel appartement Zuidplaslaan 425 Vraagprijs 235.000,= k.k. Moderne erkerwoning Junolaan 40 Vraagprijs 299.000,= k.k. Aantrekkelijk appartement Jul. van Stolberglaan 40 Vraagprijs 177.500,= k.k. lNVJVL van goede huize! Eggy «8^*2Jrak I x ?%-:<< N3 V Van ’t Hof: makelaars 1 p van ’t hof

Weekblad voor Waddinxveen | 1997 | | pagina 22