RIJNLAND MAKELAARS DE REGIOKENNERS. NVM MAKELAARSKANTOOR I Kanaalstraat 12 1- Waddinxveen Tel. (0182) 61 20 28 SB VOORSCHOTEN LEIDSCHENDAM LEIDERDORP WADDINXVEEN w< Vraagprijs: 172.500,- k.k. Vraagprijs: 279.000,- k.k. Vraagprijs: 299.000,- k.k. Op fraaie locatie, grenzend aan de St. Victorwijk, gelegen te renoveren woning met aan de voorzijde uit zicht over rivier ”de Gouwe” en landerijen. Halfvrijstaand woonhuis, gelegen op circa 175 m2 eigen grond. Diepe achtertuin op het westen met grote schuur, met mogelijkheid voor garage. Indeling: entree, gang, kamers en suite, aanbouw v.v. zeer eenvoudige keuken en toilet, geen sanitaire voorzieningen. Verdie ping: open ruimte met mogelijkheid tot indeling met kamers. De woning dient totaal te worden gereno veerd en is op korte termijn te aanvaarden. Goed onderhouden, royale eengezinswoning gelegen in rustige woonwijk ’’Groenswaard I”. Nabij winkel centrum, scholen, openbaar vervoer en groen- en speel voorzieningen. Diepe achtertuin gesitueerd op het oosten met vrijstaande houten berging. Indeling: entree/hal v.v. plavuizenvloer, toilet met fontein, berg- kast, Z-vormige woonkamer v.v. parketvloer, uitgebouwde keuken v.v. witte plavuizenvloer en keuken- opstelling met gaskookplaat en afzuigkap, bijkeuken/berging. Ie verdieping: overloop, voorslaapkamer met vaste wastafel, 2 achterslaapkamers waarvan 1 met loopdeur naar balkon, badkamer met douche en 2e toilet. 2e verdieping: ruime overloop met opstelplaats ’’Nefit HR” combi-ketel (bouwjaar 1996), zolder kamer met dakkapel. Bouwjaar is circa 1970. Gelegen op 203 m2 eigen grond. Oplevering in overleg. Goed verzorgd 4-kamer hoekappartement op de le woonlaag. Complex is gelegen aan de rand van de be bouwing in woonwijk ’’Vondelwijk”. Vrij uitzicht. Indeling: afsluitbare centrale hal, trapopgang/liftin- stallatie, woning-entree, gang met garderobenis, slaapkamer galerijzijde met vaste kastruimte, toilet met fontein, badkamer met vaste wastafel en douchehoek, 2 slaapkamers balkonzijde waarvan 1 met loopdeur naar balkon (west), woonkamer, open keuken v.v. crème keukenblok. Diverse wanden zijn afgewerkt met structuurpleisterwerk. Alle radiatoren zijn v.v. thermostaatknoppen. Berging in de onderbouw. Bouwjaar is circa 1968. Oplevering in overleg. WADDINXVEEN W. Buninglaan 48 WADDINXVEEN Brederolaan 8 WADDINXVEEN De Akker 53 WADDINXVEEN Zuidkade 194 WADDINXVEEN Nic. Beetslaan 9 WADDINXVEEN Wilgenhorst 24 WADDINXVEEN Mozartlaan 113 WADDINXVEEN Klaverveld 12 WADDINXVEEN Pr. Beatrixlaan 40 WADDINXVEEN Broekhuizen 5 BOSKOOP Graskamp 8 w X 1 Vraagprijs: 215.000,- k.k. Vraagprijs: 369.000,- k.k. MAKELAAR Ir le ui ei t« ki D ti g d Z s Karakteristieke, royale 2 onder 1 kap woning met specifieke stijlelementen o.a. glas in lood ramen en oor spronkelijke plafonds. Grote zijtuin op het zuiden. Aan voorzijde vrij uitzicht over rivier ”de Gouwe". Het woonhuis grenst aan achterzijde aan watergang. Parkeerplaats op eigen terrein. Indeling: entree/hal, toi let, doorzonwoonkamer met dubbele openslaande deuren, half-open keuken v.v. eetbar, deur naar souster- rain v.v. uitstortgootsteen, wasmachine-aansluiting en opstelplaats ’’Nefit Turbo HR” combiketel met tap- boiler. Begane grond is v.v. parketvloer, le Verdieping: ruime overloop met bergruimte, 3 slaapkamers, badkamer v.v. toilet, bidet, douche en vaste wastafel. 2e Verdieping: bereikbaar via vaste trap, 2 kamers, bevloerde bergvliering. Bouwjaar is circa 1930. Gelegen op 170 m’ eigen grond. Mede door ligging en uit straling een ideale woning voor de echte liefhebber! Oplevering in overleg. Huurprijs: 180,- p/m2j Op goede locatie gesitueerde winkelruimte (circa 190 m2 BVO) gelegen in wijkwinkelcentrum ”De Lui- felbaan”. Reeds in dit centrum gevestigd: kapper, edelsmederij, slijterij, supermarkt, bloemen- en ca- deaushop, doe-het-zelfzaak, dierenbenodigdheden, kaashandel, slagerij. Frontbreedte 8,70 m1. Winkel- vloeroppervlak ca. 85 m2. Goede parkeervoorzieningen. Optimale bevoorrading mogelijk via achterzijde. Winkelruimte is deels v.v. systeemplafonds. Huurprijs 180,p/m2j. Op korte termijn beschikbaar. WADDINXVEEN Zuidkade 90c Centraal gelegen royaal, goed onderhouden 4-kamer hoekappartement op de 3e verdieping in gewild com plex. Balkon op het westen over de volle woningbreedte. Winkelcentrum en openbaar vervoervoorzienin- gen in de directe nabijheid. Weids uitzicht. Indeling: afsluitbare centrale hal, lift/trappenhuis, woningen tree, gang, ruime hal, woonkamer (ca. 6,75 m1 x 3,75 m1), deur naar balkon, keuken v.v. moderne witte opstelling mert gaskookplaat, afzuigkap, kastenwand en ’’Fasto” (1993) geiser, betegelde badkamer v.v. ligbad en vaste wastafel, toilet met fontein, 3 slaapkamers (ca. 4,05 m1 x 2,30 m*/3,10 m1 x 1,95 m1 en 3,50 m1) v.v. vaste kastruimte. Royale berging in de onderbouw. C.V. d.m.v. blokverwarmingssysteem. Voorschot stook/servicekosten 295,- per maand. Bouwjaar complex is circa 1969. Oplevering in over leg. Op goede stand in woonwijk ’’Zuidplas” gelegen keurig onderhouden eengezinstussenwoning met vrij uit zicht aan de voorzijde. Achtertuin op het noordwesten met vrijstaande stenen berging en houten droog- loop. Voorzieningen in directe nabijheid. Indeling: entree/hal, meterkast, Z-vormige woonkamer met trapkast, open keuken v.v. beige hoekopstelling en tegelvloer, portaal met toilet v.v. fontein en wit sani tair. le Verdieping: overloop, 3 slaapkamers, waarvan 1 met ’’Velux” dakraam, betegelde badkamer v.v. wastafel, douche-hoek en wasmachine-aansluiting. 2e Verdieping: bereikbaar via vaste trap, voorzolder met 4-pans kunststof dakraam, opstelplaats C.V.- combiketel en mechanische ventilatie unit, bergvliering, zolderkamer met hardhouten dakkapel. De woning is v.v. dak,- muur-, en vloerisolatie en grotendeels iso lerende beglazing. Hardhouten kozijnen. Bouwjaar is 1983. Gelegen op 125 m2 eigen grond. Oplevering in overleg. Zeer verzorgde, royale hoekwoning met aangebouwde stenen garage/berging. Aan voorzijde vrij uitzicht over vijverpartij en openbare groenvoorziening. Achtertuin is gesitueerd op het westen. Winkels en open baar vervoervoorzieningen in directe nabijheid. Indeling: entree/hal, tochtportaal, toilet met fontein, tuin- gerichte woonkamer met open trap naar le verdieping en marmoleum vloer, open keuken v.v. eetbar en luxe witte U-vormige opstelling met bovenkasten, kunststof aanrechtblad, koelkast, vriezer, inductie kookplaat, oven, afzuigkap, vaatwasmachine, magnetron en RVS spoelbak met douchekraan. le Verdie ping: afsluitbare overloop, 3 slaapkamers, betegelde badkamer met ligbad, toilet en dubbele wastafel- voorziening. 2e Verdieping: overloop met opstelplaats ’’Radson HR” combiketel, dakdoorvoervoorzie- ning voor droger en wasmachine-aansluiting, slaapkamer met hardhouten dakkapel op achterdakvlak, voorslaapkamer met hardhouten dakkapel. Garage v.v. elektra en stalen kanteldeur. De woning is deels v.v. isolerende beglazing. Bouwjaar is circa 1972. Gelegen op 125 m2 eigen grond. Oplevering in overleg. Vraagprijs: 292.500,- k.k. Goed onderhouden, royaal herenhuis met aangebouwde stenen garage/berging. Rustig gelegen in groene woonomgeving. Nabij recreatiegebied ‘het Gouwebos’, openbaar vervoer en scholen. Zeer luxe uitge voerde designkeuken en badkamer. Indeling: entree/hal, tochtportaal, toilet met fontein, L-vormige woon kamer met open haard/kachel, open keuken v.v. U-opstelling met vitrinekast, carrouselkast, graniet aan rechtblad, 1,5 RVS spoelbak met eengreepskraan, vaatwasmachine, combi-magnetron, koelkast, kerami- sche/halogeen kookplaat en RVS afzuigschouw. Gehele begane grond is v.v. plavuizenvloer. Garage/berging v.v. wasmachine-aansluiting, doorvoer droger, mechanische afzuig-unit, plavuizenvloer, bergvliering en stalen kanteldeur. Beschutte achtertuin op het oosten, le Verdieping: overloop, 3 slaap kamers, badkamer v.v. hoekopgestelde douchecabine met thermostaatkraan, ligbad met thermostaatkraan, handdoek-radiator, wandcloset, designwastafel met eengreepskraan en spiegelmeubel. Wanden tot pla fond betegeld. 2e Verdieping: bereikbaar via vaste trap, voorzolder met opstelplaats wandcombiketel, bergvliering, kamer met dakkapel. Het woonhuis is v.v. dakisolatie. Gelegen op 149 m2 eigen grond. Bouwjaar is circa 1977. Oplevering in overleg. Vraagprijs: 449.000,- k.k. ■ROwstaot Keurig verzorgde, royale eengezinswoning. Gelegen nabij recreatie- en sportvoorzieningen, winkels en openbaar vervoer. Fraai aangelegde, zonnige achtertuin op het zuiden met vrijstaande stenen berging. In deling: entree/tochtportaal v.v. laminaatvloer, gang, trapkast; toilet in lichte kleurstelling v.v. fontein, doorzonwoonkamer, half-open keuken v.v. tegelvloer en witte U-vormige keukenopstelling (1994) met kunststof aanrechtblad, RVS spoelbak met eengreepskraan, gaskookplaat, elektrische oven, afzuigkap, vaatwasmachine, koelkast, dubbele carrouselkast en apothekerskast. le Verdieping: overloop, 3 slaapka mers, badkamer v.v. ligbad, wastafel en wasmachine-aansluiting, separaat toilet. Diverse vaste kastruim te. 2e Verdieping: overloop v.v. opstelplaats ’’Vaillant” wandcombiketel en doorvoer droger, bergruimte, zolderkamer met dakkapel. De woning is v.v. kapisolatie. Deels isolerende beglazing. Bouwjaar is ca. 1968. Gelegen op 144m2 grond. Oplevering in overleg. Vraagprijs: 329.000,- k.k. Vraagprijs: 645.000,- k.k. Royale vrijstaande villa, rustig gelegen in kleine villawijk aan de buitenrand van de bebouwde kom. Nabij recreatiegebied ’t Weegje en rivier “de Gouwe”. Zeer goede bereikbaarheid via uitvalswegen en snelwe gennet. Indeling: entree, hal met garderobekast, toliet met fontein, speels ingedeelde living v.v. vide, open haard, werkhoek, loopdeur naar tuin en verlaagde plafonds met inbouwverlichting, open keuken met wit te Siematic inrichting v.v. diverse inbouwapparatuur en eetbar. Totaal woonoppervlak begane grond ca. 90 m2. Verdieping: overloop, bergzolder, 4 kamers, waarvan 2 zijn voorzien van vide, luxe badkamer (1993) v.v. Villeroy en Boch sanitair, te weten douchecabine en ligbad met eengreepskranen, toilet en dubbele wastafel met meubel. Deze zeer goed onderhouden woning die beslist een bezichtiging waard is, is ge bouwd in 1974 op 816 m2 eigen grond. Oplevering in overleg. Vraagprijs: 239.000,- k.k. Vraagprijs: 315.000,- k.k. Goed onderhouden tussenherenhuis, centraal in de gemeente gelegen aan hofje. Vrij uitzicht aan vóór- en achterzijde. Fraai aangelegde achtertuin op het westen met vrijstaande stenen berging. Indeling: entree/tochtportaal, gang, toilet met fontein en mozaïek tegelvloer, doorzonwoonkamer v.v. ’Merbau’ par ketvloer, convectorput, aluminium schuifpui naar achtertuin, open haard met plateauhalf-open keuken v.v. tegelvloer en Siemens keukenopstelling met vaatwasmachine, onderbouw koelkast, combitron, halogeen kookplaat, afzuigkap, graniet aanrechtblad-/barblad, close-in boiler en 1,5 spoelbak met eengreepskraan. le verdieping: overloop, 3 slaapkamers, betegelde badkamer v.v. vaste wastafel, handdoekradiator en douchecabine met thermostaatkraan, separaat toilet met fontein. 2e verdieping: bereikbaar via vaste trap, overloop met opstelplaats Nefit HR combi-ketel en tapboiler, bergruimte, zolderkamer met dakkapel op achterdakvlak, badkamer v.v. mozaïek tegelvloer, ligbad, toilet en wastafelmeubel. Gehele woonhuis is v.v. isolerende beglazing en dakisolatie. Gelegen op 163m2 eigen grond. Bouwjaar is ca. 1962. Garage aan de Prinses Beatrixlaan 24 wordt separaat of in combinatie met het woonhuis te koop aangeboden. Vraag prijs: 27.500,- k.k. iii bi 1 I I s s IINIAND !ENNII

Weekblad voor Waddinxveen | 1997 | | pagina 16