A.S. ZONDAG 1 Derde plaats voor zwemmers Gouwestaete Clubkampioenen Be Fair-tennis Korbis opent seizoen met een ruime winst Valse start voetballers van Be Fair Nieuwe vloer tenniscentrum Voetballers van Be Fair bekeren verder Ereleden 'Onder Ons' Flinke opkomst bij WSV 1 Veldcompetitie van handballers weer van start Trekking WSE- jubileumloterij Sportdag wijkschool WOENSDAG 10 SEPTEMBER 1997 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN PAGINA 29 De finalisten van de dubkampioenschappen 1997 van Be Fair-tennis nog een keer bijeen. (Foto: L Jonckheere). WADDINXVEEN Lesley Landweer en Nadine Vorige van 12.00 tot 17.00 uur Het Tennisrentrum Wad- dinxveen in sportpark WADDINXVEEN - Op het tennispark Buitenhof van Be Fair (Sniepweg) zijn de finales gespeeld van de club- kampioenschappen 1997. Na een week van enerveren de partijen vielen zaterdag dan eindelijk de beslissin gen in de diverse klassen waarin de titelstrijd was ver deeld. Bij de jeugd werd er gestre den in drie groepen. In de verliezersronde van de jon gens in de C-poule ging de Hoogeveen en Titia Blom aan. Een partij met een gril- dames aan elkaar gewaagd waren bleek wel uit de eind stand (7-6; 7-5). Jennifer Andringa en Kirsten Alink. Ook hier waren de te genstandsters aan elkaar ge waagd en kon het publiek ge nieten van een leuke partij, waarbij Jennifer de eerste set WADDINXVEEN - Als openingswedstrijd van het sei zoen hield zwem- en poloclub Gouwestaete een meer kamp om de Verweij-wisseltrofee in het Gouwebad ’de Sniep’. De Waddinxveners wisten beslag te leggen op de derde plaats. (Peter Zuidlaan) vanwege de van het Anne Frank-centrum, de vaste speellocatie van WSV. Door de aanmelding van en kele nieuwe schaakleden telt Het zwakke DSO was niet in staat om enig weerwerk te bieden aan Korbis, dat ook dit seizoen wil meedoen in de strijd om de titel in de derde klasse teneinde, net als in de zaalcompetitie, uit te komen in de tweede klasse. In vergelijking met het vorig seizoen is de hoofdmacht van Korbis op twee plaatsen ge wijzigd. Yvonne Boomers ver vangt Ellen van den Ent (ge stopt met korfbal) en Wim Lebbing vervangt Erwin Les- schen (geblesseerd). Het deels vernieuwde Wad- dinxveense achttal kwam uit- mernate goed uit de start blokken tegen DSO. Yvonne Visser maakte het eerste Korbis-doelpunt van de veld- competitie, vrij snel daarna gevolgd door een fraai doel punt van afstand van Frits Visser (0-2). DSO, het afgelo pen seizoen gepromoveerd uit de afdelingscompetitie, kon in de beginfase geen vuist maken tegen het veldspel van Korbis. persoonlijk record op de 100 m vlinderslag, zilver was zijn deel. Bij de dames deed Miranda Boer het niet onverdienste lijk met tweede plaatsen op de 100 m wisselslag, in 1.11.8, en de 100 m school slag, in 1.18.7. Melissa Dings pakte op de schoolslag met 1.25.2 het brons. Het slotnummer, de 20x50 m vrije slag estafette, was bij zonder spannend doordat de ploegen van DSZ-Hoogwerf Combinatie en Gouwestaete steeds stuivertje wisselden. De zwemmers van Gouwesta ete trokken tenslotte aan het langste eind omdat de con currenten wegens te vroeg overnemen werden gediskwa lificeerd. NAJAARS KRIEBELS Op zondag 14 september a.s. tijdens de stadsbraderie zijn de winkels in het hartje centrum van Gouda open. van een prachtige nieuwe vloer. De kinderen zijn ver plicht sportschoenen te dra gen met licht gekleurde zo len, dit in verband met de nieuwe vloer. te winnen. In de tweede en de derde set ging de winst echter naar Kirsten die met 6-2 en 6-3 kampioen werd. De verlie- WADDINXVEEN - Korbis-korfbal is de competitie in de derde klasse van het district goed gestart. De uitwed strijd tegen DSO uit Klundert (Noord-Brabant) liep uit op een ruime 4-14 overwinning. ste geplaatste Frits versloeg zonder al te veel problemen de ene na de andere tegen stander in het schema en won de jeugdkampioen- uiteindelijk ook de finale met 6-3 en 6-1. Nog langer duurde de finale- partij bij de dames in de A- poule. Hierin traden Yvonne lijst positieve uitslagen voor en Titia Blom J. Markus, J. van Sandijk, T. Wiersma en A. Versluis tegen F. Ritter, J. v.d. Heiden, B. David en P. van Offeren. Ver rassende winst was wegge legd voor C. Klaassen, die te sterk bleek voor J. v.d. Ha ven. Bij de laatst geplaatsten wa ren de spelers die de partij op hun naam schreven G. Toren beek, J. Ponsioen (knap), J. de Bock, H. Verwaal en A. Hennink tegen C. Alblas, B. Loef, L. Coevert, T. Bronk en V. Coevert. Verder wisten de nieuwko mers H. de Roodt en P. de Louw elkaar in evenwicht te houden. het een gezellige handbaloch- tend op het veld naast het zwembad. Het Rowah-be- stuur gaf bij monde van voor zitter Kees Hoffmans de wens Lugt, die in zijn finale Robert de Quilettes wist te verslaan. In de finalegroep werd ge streden door Phillippe van Roosendaal en Ard Boonstop- pel, waarbij Ard uiteindelijk met zeer overtuigende cijfers de winnaar werd (6-2; 6-1). Bij de jongens B ging de fina le tussen Jordi Waards en Koen Verschoor. De eerste set ging met één break (6-4) naar Jordi, maar in de twee de set kwam Koen uitstekend terug en pakte hier met een ruime 6-2 voorsprong de over winning. Een derde set moest de be slissing brengen. In deze der de set ging het gelijk op, maar Koen wist uiteindelijk de set en daarmee de match te winnen (7-5). In de hoogste groep (A) had de finale dit jaar een bijzon der verloop. In deze partij tussen Hugo van Bergeijk en Sebastiaan Andringa werd de eerste set met slechts één break verschil door Hugo ge wonnen. De tweede set ging echter zeer overtuigend met 6-2 naar Sebastiaan. Dit resul taat moet Hugo hebben aan gespoord om er nog eens een schepje bovenop te doen, want met 6-2 stelde hij de set en daarmee zijn kampioensti tel veilig. In de verliezersronde bij de jongens A ging de eerste plaats naar Elco van Driel. Hij rekende in twee sets af met Bjorn Tollenaar (6-4;6-2). Ook bij de meisjes was het kampioenschap dit jaar in drie groepen verdeeld. In de C-poule ging de titel dit jaar naar Kimberley Hagens, die deze eenzijdige wedstrijd met 4-14 als uitslag werd afgeslo ten. Bij de overige teams moest Korbis 2 met 11-9 zijn \zet van de Rowah-jeugd werd meerdere erkennen in NIO 2 (Rotterdam), terwijl Korbis 3 met ruim verschil verloor van de Kapellen 3 (Capelle aan de Yssel). Het vierde en vijfde team van Korbis kwamen nog te kennen om, met medewer- niet in competitieverband in king van actie. Komende zaterdagmid dag speelt Korbis 1 een thuis wedstrijd tegen Velocitas (Leiderdorp) op het sportcom plex aan de Dreef. De wed strijd vangt aan om half vier. zwom Kim naar het zilver, nu met een tijd van 1.12.0. Bij de jongens onder 15 jaar kwam Joost Krommenhoek tot een tijd van 1.00.3 op de 100 m vrije slag en legde zodoende beslag op de tweede plaats. Inge v.d. Schrier heeft grote plannen gezien haar scherpe tijden van 1.08.6 op de 100 m rugslag en 1.00.4 op de 100 m vrije slag, bij de meisjes on der 17 jaar. Op beide num mers zwom zij onbedreigd naar het goud. Bij de jongens onder 17 jaar zwom Marcel Zijderhand met 1.04.4 een WADDINXVEEN - In het Tenniscentrum Waddinxveen (Sniep weg) is zaterdagmid dag 6 september van twee tot vier uur een tennisinstuif gehou den door de Waddinx- veense tennisleraren Frank van den Berg en Klaas Andringa. De instuif was bedoeld voor nieuwe tennis- jeugd van 6 tot 17 jaar, die de gelegenheid kreeg met deze sport kennis te maken. Er stonden tal van leuke onderdelen op het program- ma, sommige voorzien van prijsjes. Bezoekers van de tennisin stuif konden meteen zien hoe de tennishal is voorzien Verwonderlijk was het dat de uiteindelijke winnaar, Cees Boonstoppel, in de halve fina les Edwin met 6-0 en 6-1 wist te kloppen. De andere finalist Ab Herre- brugh had in de halve finale zijn handen vol gehad aan Al bert Hoedemaker, die hij in een slopende partij met 6-2, 4-6 en 7-6 wist te kloppen. tember ging de eerste ronde van de wintercompetitie 1997-1998 van de Waddinx- veense Schaak Vereniging WSV van start. Als speellocatie doet nu tijde lijk dienst de rooms-katholie- WADDINXVEEN - Onder lei ding van oefenmeester Arie van der Laan is Be Fair-voet- bal in de derde klasse de nieuwe competitie begonnen met een niet verdiende 3-2- nederlaag tegen Groen Wit (Rotterdam). Direct na het eerste fluitsignaal van de goed leidende arbiter ontspon zich een aantrekkelijke wed strijd. De gastheren wisten zich de eerste minuten een aantal goede kansen te creë ren. De Waddinxveense defensie wist tot de zevende minuut het doel schoon te houden. De spits van Groen Wit maakte toen het eerste doelpunt. Vervolgens kreeg de voorhoe de van de gasten een aantal kansen, waarbij met name Rene Minnee de pech had, dat hij het net van de tegen standers niet wist te treffen. Het dichtst bij een treffer was hij, toen hij een vrije schop, buiten bereik van de doel man, tegen de lat plaatste. Ook kregen Wim van der Starre en Gert Jan van Heemst nog goede kansen om de score minimaal op gelijke hoogte te brengen. Een kwartier na de rust werd het nog erger voor Be Fair toen een schot van opnieuw de spits van Groen Wit buiten bereik van Arjan van Erk in het doel belandde. Daarna duurde het nog tien minuten voordat Rene Min nee dwars door de verdedi ging van de Groen Witten kom slalommen en met een beheerste schuiver de eerste tegentreffer liet aantekenen. Ongeveer vijf minuten later was het weer dezelfde speler, die de gelijkmaker wist te produceren door een van de lat terugkerende bal alsnog in het doel te koppen. Met nog ruim tien minuten te s.pelen leek het erop dat Groen Wit rijp was voor de sl achtbank, maar de defensie van de gastheren wist met veel moeite en geluk zijn doel schoon te houden. Iedereen had zich reeds verzoend met een gelijkspel, toen in de laat ste minuut van de wedstrijd een uitval alsnog de niet ver diende zege aan de thuisclub gaf. Aanstaande zaterdag middag om drie uur speelt Be Fair de eerste thuiswedstrijd in het Wamaarplantsoen te gen BVCB (Berkel). Rondom deze wedstrijd wordt door de activiteitencommissie een aantal festiviteiten georgani seerd. Zo worden er poffertjes gebakken, is er een ballon nenwedstrijd en kan er vanaf vijf uur worden gebarbecued. Na afloop van de wedstrijd werden er door beide teams nog vijf strafschoppen geno men. De gastheren deden dit met 5 treffers beter dan Be Fair, die er slechts 4 wist te maken. Dinsdag 26 augustus kwam het Goudse DONK op be zoek in het Warnaarplant- soen voor de tweede wed strijd in de bekercompetitie. De uitslag was 2-2 en bete kende een juiste weergave van de verhoudingen bin nen het veld. De bezoekers namen na 17 minuten spelen de leiding, maar per kerende post lag de gelijkmaker van Dirk Jan Roos in het net. Dit was tevens de ruststand. Na de hervatting duurde het nog ruim twintig minu ten voor het volgende doel punt gemaakt werd. Deze was van de voet van Larby Zouchlal, die zijn grote teen nog net tegen de bal wist te krijgen en daarmee zette hij Be Fair op een voorsprong. Nu waren het echter de be zoekers, die binnen de kort ste keren gebruik maakten van het open huis in de ver dediging van Be Fair en de gelijkmaker wisten te pro duceren. Mede doordat Goos van WADDINXVEEN - Zaterdag is de veldcompetitie van de Waddinxveense handbalver eniging Rowah Zuidplas As surantiën weer van start ge gaan. Als eerste trad het nieuwe meisjes C-team bin nen de witte lijnen tegen Uni- tas (Maassluis). Al snel werd duidelijk dat de C-jeugd een moeilijk, maar hopelijk leer zaam seizoen tegemoet gaat. De tegenstanders waren een stuk groter en meer ervaren dan de Rowah-jeugd. Met goed gelopen break-outs brak de ruststand aan met de sco re 1-6. De Rowah-treffer kwam van de hand van Iris van Stel. Na de thee bleef het beeld nagenoeg onveranderd. Een. aanvallend Unitas en een zich zelf fel verwerend Rowah. De wedstrijd werd uiteindelijk gewonnen door Unitas met de score 3-11. De Rowah-doelpunten in de tweede helft waren van Mar- jo de Schipper en opnieuw Iris van Stel. Na dit duel was het de beurt aan de meisjes B2. Dit was een spannende wedstrijd te gen Oliveo B2 (Pijnacker). Kim van Stel scoorde met een afstandsworp de eerste Ro wah-treffer. Ondanks goed keeperswerk van Elise Deme- ijer kwam Oliveo terug tot 1- 2. Op slag van rust scoorde Nicole Sloof 2-2. Tot 4-4 ging het ook in de tweede helft gelijk op. In de laatste 10 minuten eiste Ro wah met goed samenspel en een voorbeeldige wedstrijd- mentaliteit de volle winst voor zich op met de eindstand overwinning naar Bas v.d. 8-5. De Rowah-treffers in de WADDINXVEEN - Van de ju- bileumloterij van WSE-voet bal is de eerste trekking ge houden. De uitslag daarvan is als volgt. Categorie C, lotnummer 200: G. Wijnen-van Dam, Nieu- werkerk aan den IJssel; D 810: B.H.D. de Bruin, Bo skoop; E 267: J.N. Mulder, Waddinxveen; F 491: P. Kra nendonk, Capelle aan den IJssel; F 252: K. van As-van Finalepartij Leeuwen, Gouda; G 644: J. Vos, Dordrecht; G 699 B.A.M. van Leeuwen, Waddinxveen; G 800: D.M. Niekerk, Stol wijk; H 213: H.A. Moerings, Waddinxveen: H 818: P.A. Zaal-Koster, Loon op Zand; H lig verloop en een onverwach- 092: J.A.M. Spoel, Gouda; H 233 K. Janisch, Waddinx veen; H 887: E. Doeleman, Waddinxveen; I 698 C.G. Kleykamp, Waddinxveen; I 422 J.P. Vreem, Waddinx veen; I 915: Ron van Tol, Waddinxveen; I 657: J.W. Verbakel, Waddinxveen; I 900: T. Verboom, Waddinx veen; I 853 R. Prins, Alphen verrassende partijen, aan den Rijn; I 832: P.A.M. Bresser, Waddinxveen; I 985: A: Streng, Ridderkerk; I 295: C. Berrens, Nieuwegein; I 790 Han van Niekerk, Wad- I dinxveen. te winnares. Na winst in de eerste set (6-4) verspeelde Titia de tweede set met 2-6, maar in de derde set wist zij zich goed te her stellen en met één break in de laatste game ging de titel dan ook naar haar (6-4). Het heren A-schema kende dit jaar eveneens een aantal waarin de nummers één en twee Ed win van Erk en Alexander Wensink het niet verder dan de halve respectievelijk kwart finales wisten te bren gen. f 'de Sniep' is voorzien van een nieuwe prachti ge vloer. (Foto: Sjaak Noteboom). Het tweede aanvalsvak van Korbis kon de score dan ook verder opvoeren door twee doelpunten van Jaco Wineke. Mark van den Brink benutte vervolgens een strafworp, waardoor Korbis zelfs met 0- 5 voor kwam te staan. Na dit vijfde doelpunt slaag de DSO er pas in om de nul van het scorebord te halen door een doelpunt van af stand. Korbis voerde in de laatste fase van de eerste helft de score nog verder op door doelpunten van Wim Lebbing (bij de paal) en Jaco Wineke (afstandschot), het geen resulteerde in 1-7 rust stand. Na de rust trok Korbis de in de in de eerste helft in gezette lijn door. Esther Vis ser scoorde van afstand 1-8, waarna Mark van den Brink met een strafworp de 1-9 liet aantekenen. Korbis moest daarna nog wel de 2-s incasseren van DSO, maar van een e<ikte wedstrijd was uiteraard geen o-pi-ake meer. Een score uit een door- WADDINXVEEN - De KNVB heeft dit seizoen ge kozen voor een nieuwe op zet van de bekercompetitie. Be Fair-voetbal (Warnaar- plantsoen) is hiermee wel gelukkig, anders was men nu al uitgeschakeld ge weest. Dankzij de nieuwe opzet is Be Fair als poule- winnaar uit de bus geko men. De basis voor dit succes is gelegd in de uitwedstrijd te gen Aarlanderveen, waar de Waddinxveners op dinsdag 19 augustus een regelmati ge 0-4 overwinning hebben behaald. Dat dit resultaat niet geflat teerd was blijkt uit het gro te overwicht van Be Fair. Hieruit kwamen diverse doelrijpe kansen, maar ze werden, mede door slordig afwerken, teniet gedaan. De rust kwam dan ook met slechts één doelpunt van de bezoekers door een kopbal van Gert Jan van Heemst. Na de hervatting was het beeld van de wedstrijd niet veel anders. Be Fair bleef aanvallen en te weinig doelpunten ma ken. De gastheren kwamen nagenoeg niet in de buurt van het door Goos van Vliet verdedigde Waddinxveense doel. Dat de eindstand door doel punten van Larby Zouchlal, Wim van der Starre en Wil liam Hoogeveen werd be paald op 0-4 was achteraf zeer belangrijk. f Samenwerkende Ondernemersverenigingen Gouda Ruim 400 winkels koopplezier - VADDINXVEEN - Vorige week woensdag 3 september vas er de jaarlijkse sportdag oor alle groepen van wijk- chool St. Jozef (Kanaalweg). )nder een stralend blauwe lemel hebben de enthousias- leerlingen bij de spelen Ia ën zien hoe sportief ze zijn. *>p het terrein van sportclub antilope (Alberdingk Thijm- lian) waren de onderdelen ttgezet door de leerkrach- tn. De leerlingen, die een di- loma kregen voor de getoon- b sportiviteit, waren onder- Vrdeeld in groepjes. Onder d bezielende leiding van en- tlousiaste ouders waren de knderen de gehele ochtend iitpuw. Winnaar van de meerkamp werd DSZ-Hoogwerf Combi natie (Den Haag-Naaldwijk). Tweede werd het Nieuwe- geinse Aquarijn. Ondanks weinig trainingsar- beid werden er door Gouwe staete prima individuele prestaties afgeleverd. Nanda Gerling won de 100 m rugslag bij de meisjes onder 11 jaar, met een tijd van 1.20.0, en werd tweede op de 100 m vrije slag (1.13.8). Bij de meisjes onder 13 jaar was er brons voor Denise de Riet op de 100 m vrije slag. Denise tikte aan na 1.06.7. Arijanne v.d. Valk was op de 100 m rugslag, met een tijd van 1.21.3, ook goed voor een bronzen plak. Geert v.d. Linde opende zijn seizoen uitstekend met zilve ren medailles op de 100 m rugslag (1.18.7) en de 100 m vrije slag (1.05.9) bij de jon gens onder 13 jaar. Op beide nummers verbeterde Geert zijn persoonlijke records. Kim Middendorp begon ook goed door haar persoonlijk re cord op de 100 m vrije slag naar 1.01.9 te verbeteren. Bij de meisjes onder 15 jaar was deze tijd goed voor de tweede plaats. Ook op de 10Ó m vlinderslag Vliet twee van de vijf straf schoppen wist te stoppen en het missen van een derde door DONK, won Be Fair met vijf benutte strafschop pen de toegift. De laatste poule wedstrijd was disndag 2 september in en tegen Bodegraven. Waarschijnlijk begon de wedstrijd voor Be Fair nog te vroeg, want voordat men in de gaten had dat de wed strijd was begonnen, lag de bal al in het net achter doel man Arjan van Erk. Deze snelle treffer heeft het beeld van de gehele wed strijd verder bepaald. De thuisclub kreeg hierdoor de spreekwoordelijke vleugel tjes, terwijl Be Fair achter de feiten bleef aanlopen. Niet dat men geen kansen creëerde, maar deze werden niet benut. Na de hervatting kreeg de voorhoede van Be Fair nog wel enkele kansen, maar de genadeslag werd door Bode graven in de 75e minuut uitgedeeld, toen de tweede treffer aangetekend kon worden. De verplichte straf schoppen na afloop werden met 4-2 wel gewonnen door Be Fair. De pleister op de wonde was wel, dat men on danks deze nederlaag wel verder kan bekeren en in spanning kan afwachten welke tegenstander er wordt geloot. De volgende wedstrijd voor de KNVB-be- ker staat geprogrammeerd voor zaterdag 18 oktober. loopbal van Jaco Wineke en een afstandschot van Frits Visser bewerkstelligden een 2-11 voorsprong voor Korbis. Het derde doelpunt van de Noord-Brabantse tegenstre vers werd door Korbis weer beantwoord met doelpunten van Jaco Wineke (strafworp, na een overtreding op Donja van Otterloo) en door een doeltreffend afstandsschot vap Donja van Otterloo. De voor Frits Visser in het veld gekomen Arthur van Arnhem scoorde, nadat DSO nog eenmaal de korf had we ten te vinden, het veertiende Korbis doelpunt, waardoor tweede helft werden gescoord 1 xdoor Kim Hoffmans (4x) en Nicole Sloof (2x). Met name door het goede weer en de in- WADDINXVEEN - Op de jaarvergadering van de Waddinxveense biljartclub voor senioren ’Onder Ons’ (Anne Frank-centrum) wer den de vele agendapunten vlot afgewerkt. Als eerste punt was er een bestuursverkiezing. C.J. Schenkeveld was aftredend maar wel herkiesbaar. Hij werd met algemene stem men herkozen tot penning- meesster. Vice-voorzitter J. Zaal stelde zich niet her kiesbaar. Als nieuw be stuurslid werd met algeme ne stemmen W. Ratsma ge kozen. De vertrekkende vice-voorzitter werd be dankt voor het vele werk dat hij gedurende zeven jaar als bestuurslid ver: richt heeft. Het voorstel vanuit de ver gadering om de heren J. Blom en K. van Tilburg vanwege hun grote verdien sten als bestuurslid voor Onder Ons te benoemen als ere-lid werd onder applaus en met algemene stemmen aangenomen. Ook werd de ingebruikname van de nieuwe biljartruimte in het Anne Frank-centrum be sproken. Dit wordt waar schijnlijk in oktober-no- vember. Met de Stichting Waddinxveens Welzijns werk (SWW) wordt over legd hoe dit het beste geor ganiseerd kan worden. Het nieuwe seizoen start op maandag 1 september met de onderlinge competitie. De speelochtenden zijn maandag, woensdag en vrijdag van 09.30 tot 11.30 uur in het Anne Frank-cen trum. Tevens worden er tweekampen georganiseerd met seniorenclubs uit de re gio. Onder Ons is een gezel lige club. In een sportieve sfeer is er de mogelijkheid tot ontspanning voor senio ren. Wie interesse en enige vaardigheid in het biljart spel heeft kan tijdens een clubochtend eens kennis komen maken. de Waardt. Lesley wist de eerste set met 5-7 naar zich toe te trekken, maar in de tweede en derde set kwam Nadine sterk terug. Zij werd Dit bleek later zijn tol geëist uiteindelijk na een 6-4 en 6-3 te hebben want in de finale kampioen. was de fut er uit. Cees Boon- Bij de meisjes in de A-groep stoppel kon in deze partij dan ging de finale dit jaar tussen ook overtuigend met 6-1 en 6- 2 de overwinning naar zich toe trekken en clubkampioen worden. Een steeds belangrijker wor dende groep noemde voorzit ter Ton de Waardt de vetera- met een 5-7 voorsprong wist nenpoule, waarin de heren van Be Fair elkaar aan de tand voelden. Ook hier een overtuigende kampioen, Frits van Kempen, die het in de finale op nam te- zersronde in deze poule werd gen Ton Claassen. De als eer- gewonnen door Marieke de Leede die met 6-3 en 6-4 van Tanja v.d. Loo wist te win nen. Naast schappen, die in twee weken werden gespeeld, werd er bij de senioren het programma in één week afgewerkt, wat voor de technische commissie een. strakke planning bete kende. In de C-poule heren ging de finale tussen J. Rroost en Hans Ferber. Een iets wat bijzonder scoreverloop leidde uiteindelijk tot de titel voor WADDINXVEEN - Vorige Hans, die de eerste set welis- week donderdagavond 4 sep- waar verloor met 2-6 maar daarna met 6-3 en 6-3 de par tij afmaakte. Bij de dames ging titel naar Telma Petersen, die met 6-4 en 6-3 A. Verzijl uitschakel de. Een verrassende overwin ning daar Telma in de eerste ke basisschool De Regenboog ronde haar partij tegen Kir- - - - sten Bontje had verloren en begonnen verbouwing via de verliezersherkansing - in de andere helft van het speelschema terecht was ge komen. De B-poule heren leverde dit WSV op dit moment 51 seni- met 6-2 en 6-3 van Petra jaar eveneens een onver- orleden. Dat is een stijging in wachte finale op waarin Eric vergelijking met het vorige seizoen. Tijdens de openings- ronde werden 21 partijen af gewikkeld. Kampioen B. Jansen zette een goede prestatie neer door het verslaan van H. van Wou denberg, zijn grootste rivaal van afgelopen seizoen. L. Willemen en W. Hennink kwamen tot een puntende- ling. J. Stam liet H. Smits- kamp tandenknarsend af druipen. Ook de volle winst voor C. Asscheman tegen L. v.d. Haven. A. van Nieukerke en J. Smit besloten tot remi se. Dunselman won. In de B-poule werd een verbe- Kollman en Jaap v.d. Loo uit ten finale partij gespeeld door zouden maken wie er hier kampioen zou worden. Eric was na een aantal over tuigende voorrondes en een walk-over in de halve finales in de partij gekomen. Jaap had er in de halve finale flink aan moeten trekken in zijn partij tegen Willem Steen voorde. In de finalepartij bleek hem dat uiteindelijk op te breken, waardoor Eric in 6-4 en 6-3 kampioen werd. Bij de dames B ging de titel naar Rianne Verwey. Zij ont moette Maya Termey. Dat de Bij de lager geplaatste spe- 1 11 1 Iers winstpartijen voor N. Dannis, J. van Oort, A. v.d. Starre, M. Moerland en G. v.d. Knaap tegen respectieve lijk J. Muit, T. Kuiper, H. Stouten, D.J. van Offeren en T. Goor. Verder afdalend op de rang- king van het gemeentebe stuur, op korte termijn een kleed- en kantinefaciliteit te realiseren. ‘Handbal is im mers niet meer weg te den ken uit de Waddinxveense (sport)samenleving‘, aldus Kees Hoffmans. I - I MH 'if |T, M

Weekblad voor Waddinxveen | 1997 | | pagina 29