Als je alles op ïi rijtje zet, ga je gelijk naar van ’t Hof Waddinxveen Boskoop Moordrecht F R makelaardij I Opi U slaagt bij Van ’t Hof! IE NVM Meer dan 37 jaar ervaring Kantoren in Gouda, Alphen a/d Rijn, Zoetermeer en Waddinxveen. Wij bieden uw huis ook aan op Internet: http://www.nvm.nl Zuidplaslaan 432, Waddinxveen. Telefoon 0182-618055. Telefax 0182-618438. PAGINA 30 GKW/WvW - WOENSDAG 10 SEPTEMBER 1997 i |K 4 w L te S 1 i Aantrekkelijk 3-kamer appartement, gunstig gelegen nabij winkels en overige voorz. Bouwjaar ca. 1960. Indeling: hal/entree met diepe vaste kast, toilet, 1 slaapkamer aan de voorz. met vaste kast en opensi. deuren naar klein balkon, woonkamer met aansluitpunt voor gaskachel en vaste kasten, 1 slaapkamer aan de achterzijde met v.kast en toegang tot douchegel., keuken in eenv. uitvoering met huurgeijser, toegang tot eenv. douchegel. met wastafel en aansl. wasapp., toegang tot bal- kon/loggia. Het appartement is aan de voorzij de v.v. dubbel glas, kunststof ramen en kozij nen, is gel. op de 3e verdieping en heeft een berging op de beg. grond. Het appartement is direkt leeg te aanvaarden. Ruim opgezette hoekwoning, gesitueerd in prettige, rustige woonomgeving, met alle voor zieningen in de nabijheid. Bouwjaar 1968, 209 m2 eigen grond en 325 m3 inhoud. Indeling: entree/gang, toilet met font., trap-/provisie- kast, doorzonwoonkamer met zijraam, open keuken in L-vormige opstell. en witte uitvoe ring, v.v. inbouwapp., t.w. koelkast, vrieskast, afzuigkap, ker. kookplaat en combi-magne- tron, keuken geijser. Ie Verdieping: overloop met vaste kast, 3 slaapkamers met vaste kast- ruimte, badkamer met douche en dubbele wastafel met meubel. 2e Verdieping: voorzol der met c.v. ketel, aansl. wasapp. en bergkas- ten, 1 slaapkamer met dakkapel en bergruim te. Verder een voor-, zij- en achtertuin op het zuiden met gazon, vrijst. stenen berging en achteruitgang. De woning is aan de achterzij de gelegen aan groenvoorz. en speelveldje. Oplevering in overleg. Gunstig gelegen 3-kamer appartement Jul. van Stolberglaan 66 Vraagprijs 159.500,= k.k. Keurige hoekwoning Schuberthof 1 Vraagprijs 285.000,= k.k. DE NVM HUISGARANTIE DE MEEST UITGEBREIDE DEKKING TEGEN VERBORGEN GEBREKEN. Aantrekkelijke eengezinswoning, nabij win kels, scholen en openb. vervoer voorzieningen. Bouwjaar 1968,148 m2 eig. grond en ca. 375 m3 inhoud. Het woonhuis heeft de indeling als volgt: entree/gang met trap-/provisiekast, toilet met font., ruime doorzonwoonkamer met schrotenplafond afwerking met inbouw- verlichting, gesloten keuken met afzuigkap, gascomfort en 101. close-in boiler en v.v. pla- vuizenvloer. Ie Verdieping: 3 slaapkamers, waarvan 2 met vaste kasten, badkamer met ligbad en wastafel, afz. 2e toilet. 2e Verdieping: voorzolder met c.v. ketel en badgeijser en 1 slaapkamer met 2 dakkapellen. Netjes aangelegde achtertuin met vrijst. ste nen berging en achteruitgang. Opl. in overleg. Riante 2-onder-l-kap Boekweitakker 1 Vraagprijs 595.000,= k.k Aantrekkelijke eengezinswoning Chopinlaan 24 Vraagprijs 295.000,= k.k. Aantrekkelijke, goed onderhouden, eengezins woning op een gunstige lokatie, nabij winkels, scholen en openbaar vervoer (NS station). Bouwjaar ca. 1970,127 m2 eigen grond en 350 m3 inhoud. Indeling: entree/hal, garderobenis, toilet met font., Z-vormige woonkamer met trapkast, open keuken in L-vormige opstell., eiken front en met inbouwapp., te weten: koel kast, vrieskast, afzuigkap, gascomfort en electr. oven. Gang en keuken zijn v.v. een pla- vuizenvloer. Ie Verdieping: overloop met vaste kast, 2 slaapkamers aan de achterz. met vaste kastenwand, 1 slaapkamer aan de voorz. met vaste kastenwand, badkamer met ligbad, 2e toilet, wastafel en aansl. wasapp. 2e Verdieping: 1 slaapkamer aan de voorz. en 1 slaapkamer aan de achterz., beiden met dak kapel, voorzolder met gedeelt. dakkapel, HR combiketel en met toegang tot geheel bevloer de bergvliering. Deze woning met veel inpan dige ruimte, biedt u verder een voor- en een achtertuin op het westen met vrijst. stenen berging en achteruitgang. Oplev. in overleg. Aantrekkelijke eengezinswoning Gerstakker 8 Vraagprijs 272.500,= k.k. Vrijstaand aan het water Mendelweg 14 Vraagprijs 795.000,= k.k. Vrije ligging Zinkeling 67 Vraagprijs 519.000,= k.k. Sfeervol woonhuis Stevensstraat 51 Vraagprijs 399.000,= k.k. Riante en luxe hoekwoning van 4 schakelvil- la's onder 1 kap met grote vrijstaande garage, gunstig gesitueerd aan de rand van de jonge, ruim opgezette wijk De Zuidplas, op een steen worp afstand van het winkelcentrum en div. scholen. Bouwjr. 1985, eig. grond 253 m2 (excl. gebruik van ca. 30 m2 Gemeentegrond) en ca. 515 m3 inhoud (incl. garage). Indeling: entree/- hal, toilet met font., trapopgang, L-vorm. living en is v.v. een open haard partij en exclu sief systeemplafond met regelbare halogeen- verlichting en schuifpui naar de patio van de tuin, open keuken in U-vorm. opstell. en gebroken wit uitvoering, v.v. alle inbouwapp., bijkeuken met vaste kastenwand met schuif deuren. De parterre is belegd met een plavui- zenvl. met vloerverw. Ie Verd.: overloop, 1 slaapkamer (oorspr. 2) aan de voorz. met vaste kastenwand met schuifdeuren, 1 slaapkamer aan de achterz., badkamer met ligbad, aparte douchecabine, 2e toilet en was tafel. 2e Verd.: voorzolder met aparte berg ruimte voor c.v. combiketel, aansl. voor wasapp., 1 slaapkamer met Velux tuimelraam en bergruimte, 1 slaapkamer met dakkapel en bergruimte. Deze uitstekend verzorgde woning biedt u verder een goed aangelegde achtertuin met veel privacy, tevens is de gehe le woning v.v. dubbel glas en beveiligd met Riant vrijstaand woonhuis met fraaie idylli sche ligging aan het Water, met vrijstaande garage, gelegen op totaal ca. 1540 m2 eig. grond, waarvan groot gedeelte water. Inhoud ca. 800 m3, bouwjaar 1966. De indeling is als volgt: royale hal met garderobenis en c.v.-kast, L-vormige living met open haard en v.v. par ketvloer, brede gang met 3 vaste kasten, toe gang tot de keuken en bijkeuken met aansl. wasapp., aansl. vaatwasser en wastafel, toilet met font., 3 slaapkamers, waarvan 1 met was tafel en 2 met vaste kasten, badkamer met lig bad, douche, 2 wastafels, toiletkasten en vaste kastruimte. Verdieping: ruime overloop met vaste kasten en toegang tot middels vlizotrap bereikbare bergvliering, afzonderlijk 2e toilet, 1 ruime slaapkamer aan de voorzijde met lichte badkamer met douche en wastafel, riante achterkamer (8.00 x 9.50) met mozaïek parketvloer, geschikt als kantoor en/of meer dere kamers. Verder is deze keurig onderhou den woning geheel voorzien van hardhouten kozijnen en dubbel glas, hete lucht verwar ming, en biedt u een fraaie tuin rondom met diverse terassen. Opl. in overleg. V. 1 Modern vrijstaand woonhuis met garage en bijzonder vrije ligging aan achterzijde, gesitu eerd in een moderne wijk aan de rand van Boskoop. Met 189 m2 eigen grond en ca. 430 m3 inhoud biedt dit woonhuis u veel leef ruimte. Indeling: entree/hal, toilet met fon teintje, royale L-vormige living met open haard en schuifpui naar groot zwevend Bankirai terras boven waterpartij aan achter zijde. Open keuken aan voorzijde in U-vormi- ge opstelling met wit front, v.v. vaatwasser, afzuigkap, gascomfort, magnetron, oven, koelkast en vrieskast. De woonkamer is belegd met een zgn. grindvloer. Ie Verdieping: 1 slaapkamer aan de voorzijde, 2 slaapkamers met dakkapel aan de achterzijde, lichte volle dig betegelde badkamer met ligbad, wastafel en 2e toilet en v.v. grindvloer. 2e Verdieping: 1 slaapkamer met kopgevelraam, combiketel anno 1991 en aansl. wasapp. Verder heeft deze comfortabele woning aan de voorzijde een keurig aangelegde tuin met oprit naar aange bouwde garage. Oplevering in overleg. Je kunt toch wel merken dat Van ’t Hof j 37 jaar ervaring heeft’ Aantrekkelijke eengezinswoning, gesitueerd in de kindvriendelijke, ruim opgezette wijk Zuidplas, nabij winkelcentrum en scholen. Bouwjr. 1983, 122 m2 eig. grond, 300 m3 inhoud. Indeling: entree/hal, toilet, tuinge- richte woonkamer met provisiekast, gesloten keuken v.v. een plavuizenvloer, hardh. aan bouw v.v. een plavuizenvl. Ie Verdieping: over loop, 2 slaapkamers aan de achterzijde, 1 slaapkamer aan de voorzijde, badkamer met douche, wastafel en aansl. wasapp. 2e Verdieping: voorzolder met c.v.-ketel en badgeijser, 1 slaapkamer met vaste kast en dakkapel. Verder biedt de woning een keurige achtertuin met terras, gazom vrijstaande ste nen berging en achteruitgang. Oplevering is in overleg. Sfeervol woonhuis, type 2-onder-l kap, met een vriendelijke ligging. Gunstig gesitueerd t.o.v. de uitvalswegen A12/A20. Bouwjr ca. 1915, 451 m2 eig. grond en 450 m3 inh. Indeling: entree/gang, royale L-vormige woonkamer, via toogverbinding naar woonkeuken met open slaande deuren naar tuin, keuken is in zeer luxe uitvoering met beuken front en zwart gra nieten aanrecht en v.v. alle inbouwapp., luxe toilet met font., trapopgang, bijkeuken met HR combiketel. De parterre is v.v. een plavuizen vloer met vloerverw. Ie Verdieping: overloop, riante, luxe uitgevoerde badkamer met ligbad, afz. douche, 2e toilet, 2 wastafels en designra diator, 3 slaapkamers en gedeelt. bevloerde bergvliering, bereikbaar via een vlizotrap in de slaapkamer aan de achterz. Deze geheel gere noveerde woning biedt u verder een riante en keurig aangelegdg tuin aan de voor-, zij- en ach terzijde van de woning, met o.a. een onderheid terras, parkeerplaats op eigen terrein en een vrijst. houten garage. Dit bijzondere woonhuis is zeker een bezichting waard! Bs L- jBi F -'ia mH| iff 4- sche deur en een bergvliering, en er is parkeer- gelenheid op eigen terrein. Deze woning is uw bezichtiging zeker waard! Goed onderhouden eengezinswoning Groensvoorde 146 Vraagprijs 269.000,= k.k. I Van ’t Hof" makelaars van goede huize! ■ii ■Lvan ’t hof q MAKELAAR NVM [HUIS! GARANTIE W

Weekblad voor Waddinxveen | 1997 | | pagina 30