Kindermarkt van Bethelschool Vakman De Bas Fixet Klusmarkt Zilver voor zwemmers Gouwestaete in Leiden Prijsuitreiking op Dierendag Kennismakingsdagen Coenecoop College Koningin Beatrixschool gaat terug in de tijd I Diefstallen Insluiping Funhouse in 'De Tunnel' Oudheidkamer Zevenhuizen Eerste winst volleyballers Goud voor Peter Compeer Diefstal zes scooters opgelost Eerste zege voor bolsters 'Honing en brandwonden' Jan Kersbergen leidt sjoelers Goede vangst op herfstdag Garagebedrijf is bestolen WOENSDAG 8 OKTOBER 1997 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN PAGINA 25 vlin- tober ook gewerkt aan studieles- to: Coenecoop College). WADDINXVEEN - Vakman De Bas aan de Jan Dorre- kenskade-Oost is al enige tijd volop aan het verbou- WADDINXVEEN - De leer- sen als voorbereiding op een dingen van het Coenecoop succesvolle schoolloopbaan. ge kwaliteit krijgt men ook nog eens het beste advies, zónder duurder uit te zijn. Het ervaren personeel werkt ven aan het kinderboek. Het motto van de Kinderboe kenweek is de tijdmachine. Gedurende tien dagen is de aandacht gevestigd op het verleden in kinderboeken. Op de Koningin Beatrix- school wordt er door middel van diverse projecten aan dit onderwerp aandacht besteed. Uitgangspunt rond het the ma ’tijdmachine’ is de musi cal ’De tijdmachine van Pro fessor Knap’. Per combinatie van groepen wordt er een stap in het ver leden gedaan. Aan bod ko men de middeleeuwen, de di nosauriërs, de prehistorie en de Indianen. Elke groep studeert een lied uit de musical in en maakt groepswerkstukken. De groe pen 3 tot en met 8 hebben een huiswerkstuk meegekregen: maak eens een tijdmachine. Hoogtepunt van al deze acti viteiten is de kijkavond op donderdagavond 9 oktober De eerstkomende donateurs- avond zal worden gehouden in De Vierkap in Oud Verlaat op dinsdag 28 oktober. Er zal een videoband getoond wor den over het gemaal van de Eendragtspolder en verder zal W. Paul een inleiding ver zorgen met als onderwerp Ze venhuizen ten tijde van de 80-jarige oorlog. gevonden in Stolwijk, Reeuw- ijk, Waddinxveen en Gouda. De zaak is aan het rollen ge bracht doordat één van de be nadeelden zijn uitlaat onder een andere scooter herkende. Het bleek inderdaad te gaan om de uitlaat van een gesto len scooter. che en met die kennis kan men zijn voordeel doen. De naam mag dan veranderen, de vakmensen blijven. Fixet Klusmarkt is een zelfstandi ge onderneming. De directeur staat gewoon in de winkel. Onder de naam Fixet werken straks honderden winkeliers samen. Het is een winkelke ten voor ’handige handjes’ en bestaat naast Fixet Klus markt ook nog uit Fixet Bouwmarkt (grote doe-het- zelf bouwmarkt), Fixet Tools Techniek (gespecialiseerde ijzerwarenwinkel) en Fixet Agricenter (voor professione le agrariër en hobbyist). hebben de leerlingen van 4 Havo en 5 Atheneum onder leiding van ervaren instruc teurs een intensief pro gramma afgewerkt van BOSKOOP - Zaterdagavond 11 oktober om tien uur staat in de Boskoopse jongerenso ciëteit De Tunnel een live act van de vijfmansband Fun house gepland. De toegangs prijs bedraagt tien gulden. De opvallende volle sound van deze band is te danken aan de goed gearrangeerde songs waarbij ook gebruik wordt gemaakt van samplers en computers en natuurlijk ook de sterke koorzang van bassist Frank Strokop, drum mer Koert Nuyten, gitarist Leonard Sumah, toetsenvir- tuoos Robbert Peyenburg en leadzanger Ron de Zwart. een kind vertellen over vroe ger. Natuurlijk zijn er ook veel boeken over vroeger: over de prehistorie, over de klassieke oudheid, over pira ten, en vooral over ridders. De lezer heeft geen tijdma chine nodig om in vroeger tij den te belanden. Het boek werkt al als een soort tijdma chine. Voor jonge kinderen is vroeger een relatief begrip, ook gisteren is vroeger. WADDINXVEEN - Het was zaterdag 27 september een gezellige boel op het school plein aan de Heggewinde. De hervormde Bethelschool hield daar een kinder markt, die naast kinderen ook ouders en buurtbewo ners trok. Er waren keurige kraam pjes waarin van alles te koop werd aangeboden, zo als speelgoed, boeken en boodschappen. De inwendi- ZEVENHUIZEN - De op 12 december 1984 opgerichte Stichting Oud Zevenhuizen- Moerkapelle beschikt in Ze venhuizen over een eigen Oudheidkamer, die vrijdag 10 oktober officieel in gebruik genomen zal worden. ADDINXVEEN - Tussen don derdag 2 oktober 21.00 en donderdag 3 oktober 08.00 uur is ingebroken in een ga ragebedrijf aan de Dorp straat. Men heeft een raam gefor ceerd. Er zijn zeven autora dio’s, een auto, een geldbe drag en verschillende auto sleutels gestolen. kleedje wat spulletjes van zichzelf verkopen. Verder werd er dankbaar gebruik gemaakt van de ’autowasstraat’ aan de Heg gewinde. Een aantal en thousiaste ouders wasten en boenden zo’n vijfentwin tig auto’s. De school is blij met de opbrengst van vier duizend gulden, die besteed zal worden aan allerlei leer middelen en aan straatkin deren in Kenia. bus (4.52.1), maar de Barne- veldse meisjes waren toch te sterk. Ook de 10x50 m vrije slag werd door DWK gewonnen met Gouwestaete op de twee de plaats. Denise de Riet, Geert v.d. Linde, Kim Mid dendorp, Joost Krommen hoek, Michelle Nahon, Mar cel Zijderhand, Inge v.d. Schrier, Mark Nahon, Miran da Boer en Mark v.d. Schrier lieten de klok stilstaan op een tijd van 4.42.3. WADDINXVEEN/LEIDEN - In het kader van Leidens Ontzet had in het Leidse 5 Meibad de jaarlijkse wed strijd om de Hutspottrofee plaats. De zwemploeg van Gouwestaete deed het prima door achter landskam pioen DWK (Barneveld) beslag te leggen op de tweede plaats. 7BO, MAVO, HAVO en ZWO, hebben hard gewerkt ijdens de kennismakings- In het kader van de Kinder boekenweek wordt in de boekhandel, in de Openbare Bibliotheek (Van Mecklen- vijf burg Schwerinlaan) en op Met voortvarendheid is er tot het laatst toe gewerkt. Naast WADDINXVEEN - Het uit stekende spel dat de volley- baldames van Keukencen trum Waddinxveen Be Fair lieten zien in hun bekerwed strijd tegen eerste divisionist Brevok, werd in de eerste thuiswedstrijd van dit com- petitieseizoen niet geëven aard maar er werd wel ge wonnen (3-1). De eerste set begon matig. Aanval en verdediging gin gen moeizaam. Er was geen service druk. De uitstraling ontbrak. Ondanks dat ging het in de eerste set lange tijd gelijk op. Uiteindelijk werd de set, die een spannend eind kende, met 16-17 verloren. In de tweede set gingen de volleybalsters van Be Fair met een andere uitstraling het veld in. Door goede passes liep de aanval veel beter. Zo wel op het midden als op de beide buitenkanten werd veel gescoord. De service was in deze set ook een belangrijk wapen. De Delta-dames konden hun pass niet zo goed aan het net krijgen, waardoor ze duide lijk kansen lieten liggen. Met 15-3 ging de winst in deze set naar de thuisspelende ploeg. In de derde set leek het weer even te stokken. Een paar goede servicebeurten van Be Fair deed de voorsprong hal verwege de set oplopen tot enkele punten. Deze marge hebben zij niet meer uit han den gegeven. Setstand 15-10. In de vierde set keek Be Fair snel tegen een kleine achters tand aan. De vechtlust bleef echter bestaan. Tegen de tac tische ballen, die Be Fair op dat moment veel speelde, was de Delta-verdediging niet op gewassen. Een goede invalbeurt van Marjolein Hameetman en een goede concentratie zorgden ervoor dat een 10-14 achters tand werd weggewerkt. De vierde set werd met 17-15 gewonnen. De eerste zege in deze competitie is een feit voor de volleybaldames van Be Fair (3-1). van half zeven tot acht uur. Op deze avond zullen de inge studeerde liedjes worden voorgedragen en zal er een tentoonstelling zijn van alle werkstukken van alle groe pen. Tevens is er een kinder boekenstand waar men goede kinderboeken kan bestellen. Oude gebouwen en voorwer pen brengen scholieren in contact met het verleden. Ze laten hen de tijd ruiken. Ook voorwerpen en foto’s houden herinneringen aan het eigen verleden levendig. Veel boeken gaan daar over: oude mensen die met een voorwerp als aanleiding aan ver dachten zijn twee 18-jarige jongens uit Waddinxveen, een 19-jarige jongen uit Gouda en een 19-jarige jon gen uit Moordrecht. Zij heb ben bekend de scooters en de motor te hebben gestolen. Daarnaast werd onder het zadel van de 19-jarige ver dachte uit Moordrecht een startpistool gevonden. De verdachte krijgt hiervoor een proces-verbaal. De Waddinxveense kunstenares Janny de Rijke reikt in het Warnaarplantsoen de prijzen uit aan de winnaars. (Foto: Werkgroep Natuur- en Milieu Educatie Waddinxveen). WADDINXVEEN - De jaar lijkse herfstdagwedstrijd van de hengelsportvereniging Waddinxveen (HSW) werd WADDINXVEEN - De Ver eniging van Keurslagers heeft bij de jaarlijkse keuring van ambachtelijk gemaakte Gelderse Rookworst dit pro duct van de Waddinxveense Keurslager Peter Compeer (Groensvoorde) beloond met het predikaat Goudkeur. Om Goudkeur te behalen moet de rookwordt aan stren ge eisen voldoen. Het product wordt door een onafhankelij ke en deskundige jury beoor deeld op geur en smaak, kleur, samenstelling en snijd- baarheid. In totaal kunnen 100 punten behaald worden. Pas bij 90 punten of meer ontvangt men het Goudkeur-merk. Keursla ger Peter Compeer is zeer te vreden met het behaalde to taal van 98 punten. Vooral aan het begin van het rookworstseizoen is het beha len van Goudkeur een goede stimulans. Op die manier wordt de kwaliteit in het oog gehouden en kan men zien of de rookworst nog verbeterd kan worden. De Vereniging van Keursla gers heeft 550 leden, geves tigd door het hele land. Iede re Keurslager moet voldoen aan strenge eisen op het ge bied van kwaliteit, versheid, presentatie, assortiment, hy giëne en service. BOSKOOP/GOUDA - De Im- kersvereniging Boskoop en omstreken houdt vrijdag avond 17 oktober om acht uur een thema-avond over het on derwerp ’Honing en brand wonden’ in de zaal van het Opleidingsinstituut Gezond heidszorg Tergouw aan de Li- vingstonelaan in Gouda. De toegang is gratis. Spreker op deze avond is bio loog dr. Th.J.L.J. Postmes, die sinds 1990 samen werkt met het bekende Brandwon den Research Instituut in Be verwijk. Voor niet-insiders is honing, wanneer het gebruikt wordt voor brandwonden, hooguit een huismiddeltje. Weten schappelijk onderzoek heeft echter aangetoond dat honing een uitstekend geneesmiddel is voor wonden in het alge meen en voor brandwonden in het bijzonder. Tweedegraads brandwonden genezen met honing 25% sneller dan met het gebruike lijke geneesmiddel flammazi- ne. Bovendien vertoont ho ning nooit bijwerkingen en geeft behandeling met honing minder infectie, minder pijn en minder littekenvorming. Honing werd al in de oudheid veelvuldig en met succes in de heelkunde gebruikt. In het lopende onderzoek is de he lende werking van honing verbeterd, onder andere door het selecteren van honing- soorten op de aanwezigheid van een hoge concentratie an- ti-oxidantia. WADDINXVEEN - De politie heeft vier verdachten aange houden in verband met scoot- erdiefstallen. Het viertal heeft bekend zes scooters en een crossmotor te hebben ge stolen in de periode van 10 mei tot 23 augustus. dierenkampje in het War naarplantsoen. Er werden in totaal 156 werkstukken door de kinde ren ingeleverd. De jurering werd gedaan door de Wad dinxveense kunstenares Janny de Rijke, die tevens de prijsuitreiking in het Warnaarplantsoen verzorg de. De kinderen waren inge deeld naar de groepen op de basisscholen. Ook is geke ken naar het aantal inzen dingen per groep. Dit alles resulteerde in de volgende prijswinnaars: Dem' 2ke kamp 1434, 3. Dick Dros 3X05; klasse B: 1. Henk van Beek 1366, 2. Frans Botger 1315, 3. G. Renesse 1306; «klasse C v :Sj81, 2. Jan Olie 1159, 3. Cor flwm Gils 1157; klasse D: 1. Si- hnon den Oude 1172,2. J. Rid- ,'der 1140, 3. W. Slingerland -sr. 1113. (Tiet gemiddelde van deze ■avond was 117.93. Het ge middelde van de vereniging is 417.404. Het totaal van de Wëreniging is 155121.000. wen. Dit betreft een eerste verbouwing, vooruitlopend op de grote verbouwing die volgend voorjaar zal plaatsvinden, als de gehele winkelpui en entree ver nieuwd gaan worden. je verbouwingen zijn nodig jpmdat Vakman De Bas wordt «bmgevormd tot Fixet Klus- Jnarkt. Een nieuwe winkel, «net een vernieuwd en uitge- immers al jaren in deze bran- 'breid assortiment, maar met [hetzelfde vertrouwde perso neel en de bekende persoon- ■lijke service. Fixet Klus- •■markt is dé winkel voor doe- ge mens kwam ook ruim schoots aan z’n trekken met oliebollen, patat, slaatjes, shoarma en poffertjes. De kinderen konden een spelletjeskaart kopen en vijf verschillende spelletjes uit kiezen. Vooral de golfbaan en de hoeksjoelbak vielen in de smaak. Daarbij konden de leerlin gen van groep zeven en acht een stukje van het school plein ’huren’ en op een ‘dinxveen is een brommer ge- I in een niet afgesloten loods «aan de Zuidkade. Tevens werd ingebroken in een bedrijf op- het bedrijve- -naprk Coenecoop. Hierbij is een ruit geforcèerd. Er wor den computers, keyboards en motors vermist. De hervormde Bethelschool (Heggewinde) hield op het schoolplein een kindermarkt. (Foto: Bethelschool). Veel persoonlijke records sneuvelden in het Leidse zwembad, maar de meeste eerste plaatsen gingen uiter aard naar de sterke ploeg van DWK. Alleen Nanda Gerling boekte een zege en wel op de 100 m schoolslag bij de meisjes on der 11 jaar (1.31.4). Op de 100 m vrije slag haalde Nan da met een tijd van 1.11.4 zil ver. Na lang te hebben stilgestaan boekte Jim van Leeuwen vooruitgang op de 100 m vrije slag bij de jongens onder 11 jaar. Met een tijd van 1.16.4 was Jimmy goed voor de het brons op dit nummer. Arijanne v.d. Valk zwom een uitstekende 100 m schoolslag bij de meisjes onder 13 jaar en belandde met een tijd van 1.26.9 op de 2de plaats. Op de 100 m vrije slag zwom Denise de Riet met 1.08.2 weliswaar niet haar beste tijd maar ging toch met het brons aan de haal. Kim Middendorp presteerde naar behoren bij de meisjes onder 15 jaar met tweede plaatsen op de 100 m rugslag, in 1.11.3, en de 100 m vlin derslag, in 1.10.0. Bij de jongens onder 15 jaar probeerde Joost Krommen hoek iedereen op afstand te zwemmen maar moest op het eind genoegen nemen met een derde plaats met een tijd van 1.06.6. Michelle Nahon perste er op de 100 m schoolslag bij de meisjes onder 17 jaar een tijd van 1.22.7 uit en haalde zo doende een verrassende der de plaats. Voor Viktor Terlaky was er zilver op de 100 m schoolslag bij de jongens onder 17 jaar. De tijd van Viktor: 1.13.9. Op de 100 m vrije zwommen Jos Kiens en Marcel Zijder hand in de voorste gelederen. Het zilver was voor Jos (58.0) en het brons voor Marcel (58.5). Inge v.d. Schrier kwam aan de start op de 200 m wissel slag bij de dames met als re sultaat een tijd van 2.27.5 en een derde plaats. De 50 m vrije slag bij de dames was een kolfje naar de hand van Miranda Boer. Met een tijd van 28.4 was het zilver voor sprinter Miranda. Op de 4x100 m wisselslag es tafette bond het Gouwestae- te-viertal Kim Middendorp, Melissa Dings, Denise Bouw meester en Ramona Linting de strijd aan met DWK. Er kwam een goede tijd uit de Alle kinderen van de basis scholen in Waddinxveen hebben een uitnodiging ge kregen mee te doen en kon den hun werkstuk of kleur plaat woensdagmiddag 1 ok- inleveren in het WADDINXVEEN - Er heeft een insluiping plaatsgevon den in een winkel aan de Oranjelaan. Daarbij is een portemonnee met inhoud meegenomen. WADDINXVEEN - Zater dagmiddag 4 oktober (Die rendag) zijn in het Warnaar plantsoen de prijsjes uitge reikt die verbonden waren aan de vlinderkleur- en knutsel wedstrijd van de werkgroep Natuur- en Mi lieu Educatie Waddinxveen. ^•Bergschenhoek. Om deze redenen houdt het Tjpoenecoop College (Dreef) --introductiedagen voor de a ëerste klassen en voor leer- Spngen die nieuwe klassen kampplaats te bereiden van ^Vormen. 4- In de derde week van sep- ^tember hebben de eerste Tiekamp in Bergschenhoek klassen kamphuizen be- woond met het belangrijk- X'ste doel om elkaar en de -^mentor goed te leren ken- teurs een intensief Xnen. gramma afgewerkt De opdrachten waren steeds mountainbiken, sportklim- men, hindemisparcours met touwbruggen en kabel- banne, kanovaren. De survivaltocht door het waterrijke gebied leverde nogal eens een nat pak op voor leerlingen en docenten. weer leverde dat geen probleem op. Groep 1: Deborah van Nieuwkoop en Kristel van Klaveren; groep 2: Robert Marijs en Jan Zeeuw; groep 3: Ben Aangeenbrug en Hen- ny Duine; groep 4: Rianne van Dorp; groep 5: Julis Sil- verio; groep 6: Annemarie Stolk; groep 7: Jennifer de Bas; groep 8: Loes Vermeij. Kinderen die hun kleurplaat of werkstuk terug willen hebben kunnen die de ko mende twee woensdagmid dagen ophalen bij Rens in het dierenkamp in het War naarplantsoen. Jiet-zelvers. Zij vinden er tal «van benodigdheden voor hun (klus. Van gereedschap en ij zerwaren tot hout en bouw- hnaterialen. Van verf en deco raties tot sanitair en electra. ’Bij Fixet Klusmarkt vinden i Xouwers en verbouwers wat ■ze nodig hebben. Naast de ho- WADDINXVEEN - De volley- balheren van Keukencen trum Waddinxveen Be Fair hebben zaterdagmiddag 4 ok tober de eerste competitie wedstrijd met 3-1 gewonnen van heren 2 van Inter Rijs wijk. In de basis begonnen Harm van Weezel, Robin Koele, Bobbie van Maaren, Theo van Eyk, Renier Hoedemaker en Wim Klein. Wim Klein, voorheen spelend bij Thor, heeft de taak van trainer coach dit jaar op zich geno men. Daarnaast is hij als spelverdeler een grote aan winst voor het team. In de eerste set kwam Inter Rijswijk op grote voorsprong. Be Fair kon zichzelf terug vechten tot 12-13 en paste een eerste wissel toe. Mare Poulissen nam het spelverde- len over en pakte dit zeer goed op. De laatste ralley’s van de set De diefstallen hebben plaats- waren vervolgens zeer span- ----- nend. Door een paar service fouten konden de Waddinxve- ners de set echter niet meer naar zich toe trekken. Uitein delijk werd de set beslist met 16-14 in het voordeel van In ter Rijswijk. In de tweede set startte Ed win van Erk op de buitenkant De vier aangehouden en Robin Koele schoof op naar de middenpositie. Dit kon een achterstand aan het begin van de tweede set ech ter niet voorkomen. Met een groot enthousiasme, service druk en een aantal zeer goede aanvallen werd deze achterstand al snel om gezet in een voorsprong voor de Waddinxveners. Uiteinde lijk werd de set met 8-15 ge wonnen door Be Fair. De Rijswijkers waren na dit verlies duidelijk in een dal geraakt en Be Fair kon in de derde set het spel van de tweede set goed door zetten. Ook in de vierde set was het spel van de Waddinxveners duidelijk beter. Setstanden van de derde en vierde set waren 5-15 en 2-15. De op stelling bleef in deze sets on gewijzigd zodat Emile Buring deze keer niet aan spelen toekwam. [WADDINXVEEN - Jan Kers bergen leidt de sjoelers die el- ke woensdagavond in het clubgebouw van de schutters vereniging Waddinxveen (Al- berdingk Thijmlaan) bijeen len. uitslagen van de sjoel end zijn: klasse A: 1. Jan kersbergen 1439, 2. T. Valen- zaterdag gehouden in de Am- stel bij Vrouwenakker. De vangst was goed. De veer tien deelnemers haalden ge zamenlijk 45 kilo witvis op C: 1. O. Supusepa het droge. De grootste vis (47 cm) werd gevangen door M. Reichard. Hij ontving de hier voor bestemde wisselbeker, sinds 1966 bekend als de Van der Stelt-cup’. De eerste vijf in de uitslag waren: 1. M. Reichard 8.660 gram, 2. M. van 5.960 gram, 3. A. van Leeu wen 5.010 gram, 4. H. Kraan Ook andere scholen zijn daarmee bezig. 3.390 gram, 5. J. van Elswijk 3.300 gram. Zaterdag 18 oktober start de wintercompetitie van HSW. Deze omvat 10 wedstrijden, ’ADDINXVEEN - In Wad- vijf vrije wedstrijden en op nummer. Het inschijfgeld scholen extra aandacht gege- ëtolen die stond geparkeerd bedraagt 12,50. De eerste wedstrijd wordt, bijna tradi tioneel, gevist in de Oude Rijn. Vertrek vanaf het NS- station Waddinxveen om 07.00 uur. Informatie en wed- strijdprogramma zijn ver krijgbaar bij A. van Leeuwen (tel. 0182-615225). WADDINXVEEN - De Kinderboekenweek is voor de Leeuwen protestants-christelijke Koningin Beatrixschool (Zuid- plashoft een mooie gelegenheid terug te gaan in de tijd. ^College, de Waddinxveense “samenwerkingsschool voor De derde klassen VBO zijn met enkele van hun docen ten naar De Biesbosch ge weest voor een intensieve agen in De Biesbosch en in kennismaking. Met de kano zijn de leerlingen de Amer skker in je vel zitten, je overgestoken en hebben op een eiland de tent opgezet. Na een wat onrustige nacht in de tent hebben de leerlin gen in groepjes een kano tocht door De Biesbosch ge maakt met alleen een kaart als hulpmiddel. Goed sa menwerken bleek belang rijk te zijn om op tijd de een goede maaltijd. In het buitensportcentrum voorwerpen van de Stichting Oud Zevenhuizen-Moerka- pelle is tevens de bemaling van de polders langs de Rotte in woord en beeld te zien, op gebouwd door A. Dekker, daarbij gesteund door L. v.d. Bos uit Rotterdam. De open dagen zijn vrijdag 10 oktober van 16.30-18.00 uur en van 19.30-21.30 uur en za terdag 11 oktober van 10.00- 12.00 uur en van 14.00-16.00 uur. Op de openingsdagen zal het boekwerkje over de Een dragtspolder uitgereikt wor- dèn aan de donateurs van de Stichting Oud Zevenhuizen- Moerkapelle. (‘gericht op samenwerking: Esamen kaas maken, samen boodschappen doen, samen Jjeten koken, samen een «^kunstvoorwerp maken van ^natuurlijke materialen. - Om de mentoren te onder- o ^Steunen en de leerlingen Dankzij het prachtige W-wegwijs te maken in de ‘nieuwe school zijn er met ie- dere klas twee junior-men- - toren mee geweest. Dit zijn Het was hard werken tij- 2 leerlingen uit de eindexa- dens de kennismakingsda- J-menklassen. oen voor de leerlingen van X Heel serieus is er deze week net Coenecoop College. (Fo- i I prettig voelen in de klas en elkaar een beetje kennen - zijn belangrijke voorwaar- den om succes te hebben op ^school.

Weekblad voor Waddinxveen | 1997 | | pagina 25