Boskoop Waddinxveen makelaardij i Als je alles op ’n rijtje zet, ga je gelijk naar van ’t Hof -I Wie het goed bekijkt, geeft nu zijn huis in de verkoop! Aktiedag Open Huis! Meer dan 37 jaar ervaring lit Zuidplaslaan 432, Waddinxveen. Telefoon 0182-618055. Telefax 0182-618438. ta Wij bieden uw huis ook aan op Internet: http://www.nvm.nl I Ki NVM Kantoren in Gouda, Alphen a/d Rijn, Zoetermeer en Waddinxveen. fü ii '1 I I I Ook uw huis krijgt extra aandacht als u meedoet met onze Aktiedag Open Huis op zaterdag 1 november van 10.30-13.00 uur. Ieder jaar weer een groot succes, want veel kijkers worden kopers! Niet wachten, maar doen. Neem nu contact op met ons professionele en enthousiaste verkoopteam! Bel ons snel voor alle informatie. Keurig onderhouden 3-kamer apparte ment op een gunstige lokatie, nabij win kels, scholen en openbaar vervoer (NS station). Bouwjaar ca. 1963. Indeling: hal/entree met provisiekast, toilet, 1 slaap kamer aan de voorzijde met toegang tot balkon, 1 slaapkamer aan de achterzijde, vaste kast met Vaillant c.v. ketel, lichte badkamer met douche, wastafel met meu bel en designradiator, lichte woonkamer, nette, moderne keuken in witte uitvoe ring en v.v. afzuigkap, gascomfort, oven, koelkast, vrieskast, eigen geijser en met vaste kast, aansl. wasapparatuur en toe gang tot balkon aan de achterzijde. Dit zeer goed verzorgde appartement is gelegen op de 2e verdieping, gedeelt. voor zien van dubbel glas en heeft een ruime berging op de begane grond. De service kosten bedragen 84,= per maand. Oplevering in overleg. Gouwe Residence Exclusief penthouse met uitzicht over de Gouwe Koopsom 613.500,= v.o.n. Zeer verzorgd 3-kamer appartement Willem de Rijkelaan 142 Vraagprijs 189.000,= k.k. Keurig onderhouden, moderne eengezins woning, gebouwd in 1984, gelegen op 128 m2 eigen grond en met ca. 340 m3 inhoud. Indeling: entree/hal, toilet met fontein, de royale tuingerichte woonka mer is 2 jaar geleden aan de achterzijde uitgebouwd en heeft een kunststof schuif pui, de open keuken in L-vorm. opstelling en lichte uitvoering is v.v. vaatwasser, gas- comfort, oven en wasemkap. De parterre is geheel voorzien van een plavuizenvloer met vloerverwarming. Ie Verd.: overloop, luxe, volledig betegelde badkamer met lig bad, wastafel met meubel en thermostaat kranen, 1 slaapkamer aan de voorzijde, 2 slaapkamers aan de achterzijde. 2e Verd.: voorzolder met c.v. combiketel anno 1996, aansl. wasapparatuur en dak- licht, 1 slaapkamer met kunststof dakka pel (3 jaar) en met bergruimte achter knieschotten. De woning is gesitueerd in de kindvriendelijke, ruim opgezette wijk Zuidplas nabij winkelcentrum en scholen en biedt verder een grotendeels betegelde voor- en achtertuin (westen) en een vrij st. stenen berging en achteruitgang. De oplevering is in overleg. Verrassend ruim De Akker 77 Vraagprijs 299.000,= k.k. Royale hoekeengezinswoning met carport en aangebouwde stenen berging, schitte rend gelegen aan een watertje in rustige, kindvriendelijke woonomgeving. De woning is gebouwd in 1984, gelegen op 192 m2 eigen grond biedt ca. 380 m3 inhoud. Indeling: entree/hal (voormalige berging), toilet met fontein, gang, open keuken, voorzien van gascomfort, oven, afzuigkap, koel- en vrieskast en apothe- kerskast, tuingerichte woonkamer. Gang en keuken zijn v.v. een plavuizenvloer. Ie Verd.: overloop, badkamer met douche, dubbele wastafel met meubel en 2e toilet, 1 slaapkamer aan de voorzijde en 2 slaap kamers aan de achterzijde. 2e Verd.: ruime open zolderberging met geijser, c.v. ketel en aansl. wasapparatuur. De zonnige ach tertuin op het zuiden is keurig aangelegd met terras en gazon en tevens met een terras aan het water. Oplevering van deze goed onderhouden woning is in overleg. Hoekwoning aan het water Molenring 185 Vraagprijs 345.000,= k.k. Ruim opgezette eengezinswoning met een vrije ligging aan voorzijde, gesit. op prachtige lokatie en in prettige, rustige woonomgeving, met alle voorzieningen in de nabijheid. Bouwjaar 1966,154 m2 eig. grond en 350 m3 inh. Indeling: entree/gang met trapkast en ingebouwde garderobe, toilet met font., L-vorm. woon kamer met veel lichtinval (11 m. diep, 46 m2), in 1978 over de gehele breedte uitgebouwd en met een open haard, schuifpui, deur naar tuin en grote provi siekast, nette keuken welke is v.v. alle inbouwapp. (Bauknecht). De gehele par terre is v.v. Mozambiquetegels. Ie Verd.: overloop, 1 slaapkamer aan de voorz. (386 x 370) met wastafel en 2 v.kasten en kastenwand, 2 slaapkamers aan de ach- terz. (resp. 397 x 370 en 292 x 212), waar van 1 met 2 v.kasten, vernieuwde badka mer in witte uitv. met ligbad, douche en wastafel met meubel, apart 2e toilet. 2e Verd.: voorzolder met tuimelraam, HR c.v. ketel, gasboiler, aansl. wasapp., droog ruimte en berging, 2 slaapkamers (resp. 370 x 280 en 370 x 330), beide v.v. een dakkapel. Boven de slaapkamers een berg- vliering. De woning is grotendeels v.v. dubbel glas, buitenmuren geïsoleerd. Verder biedt deze woning een zonnige achtertuin op het zuiden met terras, per gola, zonwering, vrijst. st. berging en achteruitgang. Aanvaarding in overleg. Geschakelde semi-bungalow met garage en carport, gesitueerd in een besloten villawijkje met luxe bebouwing en in de directe nabijheid van de dorpskern. Deze uitstekend onderhouden woning met 475 m3 inhoud biedt u de volgende indeling: entree, hal (v.v. een witte plavui zenvloer), toilet met fontein, ruime L-vormige living met deur naar tuin, gesloten keuken in L-vormige opstelling, op de parterre bevindt zich naast de keu ken tevens nog een extra (hobby)kamer (304 x 284). Ie Verdieping: overloop, grote kast met installatie voor hete lucht ver warming, badkamer met douche, wasta fel, 2e toilet en aansl. wasapparatuur, 2 slaapkamers aan de achterz. (resp. 387 x 239 en 350 x 264), 1 ruime slaapkamer aan de voorz. (510 x 330). Middels vlizo- trap bereikbare zolder met unit m.v. en Vaillant badgeijser. Deze woning met een zeer rustige ligging is gebouwd in 1989, gelegen op 340 m2 eigen grond en biedt u verder een keurig aangelegde, ruime tuin op het zuidwesten met o.a. niveauverschil, steiger, terrassen en borders en is gelegen aan waterpartijDe oplevering is in overleg. Modern vrijstaand woonhuis met garage en bijzonder vrije ligging aan achterzijde, gesitueerd in een moderne wijk aan de rand van Boskoop. Met 189 m2 eigen grond en ca. 430 m3 inhoud biedt dit woonhuis u veel leefruimte. Indeling: entree/hal, toilet met fonteintje, royale L-vormige living met open haard en schuifpui naar groot zwevend Bankirai terras boven waterpartij aan achterzijde. Open keuken aan voorzijde in U-vormige opstelling met wit front, v.v. vaatwasser, afzuigkap, gascomfort, magnetron, oven, koelkast en vrieskast. De woonkamer is belegd met een zgn. grindvloer. Ie Verdieping: 1 slaapkamer aan de voor zijde, 2 slaapkamers met dakkapel aan de achterzijde, lichte volledig betegelde badkamer met ligbad, wastafel en 2e toi let en v.v. grindvloer. 2e Verdieping: 1 slaapkamer met kopgevelraam, combi ketel anno 1991 en aansl. wasapp. Verder heeft deze comfortabele woning aan de voorzijde een keurig aangelegde tuin met oprit naar aangebouwde garage. Oplevering in overleg. l Veel inpandige ruimte Beethovenlaan 10 Vraagprijs 320.000,= k.k. Vrije ligging Zinkeling 67 Vraagprijs 519.000,= k.k. DE NVM HUISGARANTIE DE MEEST UITGEBREIDE DEKKING TEGEN VERBORGEN GEBREKEN. Aantrekkelijke eengezinswoning, nabij winkels, scholen en openb. vervoer voor zieningen. Bouwjaar 1968, 148 m2 eig. grond en ca. 375 m3 inhoud. Het woon huis heeft de indeling als volgt: entree/gang met trap-/provisiekast, toilet met font., ruime doorzonwoonkamer met schrotenplafond afwerking met inbouw- verlichting, gesloten keuken met afzuig kap, gascomfort en 101. close-in boiler en v.v. plavuizenvloer. Ie Verdieping: 3 slaap kamers, waarvan 2 met vaste kasten, badkamer met ligbad en wastafel, afz. 2e toilet. 2e Verdieping: voorzolder met c.v. ketel en badgeijser en 1 slaapkamer met 2 dakkapellen. Netjes aangelegde achtertuin met vrijst. stenen berging en achteruitgang. Opl. in overleg. In het woongebouw "Gouwe Residence" zijn 22 exclusieve apparte menten gepland, waarvan er 4 op de bovenste verdieping als penthouse worden gebouwd. Nog slechts één van deze penthouses is te koop. Deze woning onderscheidt zich niet alleen door de vormgeving en materiaalge bruik, maar ook door de royale ruimte en de efficiënte benutting van het totale vloeroppervlak (ca. 145 m2). Indeling penthouse: hal, toilet, woon/eetkamer met toegang tot bal- kon/terras over de volle breedte van de woning, half open keuken (totaal 72.8 m2), 3 slaapkamers (16.2,12.7 en 10.7 m2), badkamer. Onder het gebouw is een afsluitbare parkeergara ge met één parkeerplaats per woning, per lift bereikbaar vanuit de apparte menten. In de parkeerlaag is voor de penthouses tevens een extra.grote ber ging beschikbaar. Aan de veiligheids aspecten is veel zorg besteed. Ook zijn er nog 2 parterre-appartementen te koop. Koopsommen vanaf/405.000,= v.o.n. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met ons kantoor. Ruime eengezinswoning Chopinlaan 24 Vraagprijs 295.000,= k.k. Comfortabel wonen Houtsingel 20 Vraagprijs 479.000,= k.k. 1* Van’t Hof heeft heel wat in huis! NVM HUIS GARANTIE CX3 l r"' I l^van ’t hof ra t x..s

Weekblad voor Waddinxveen | 1997 | | pagina 32