B^ Als je alles op ’n rijtje zet, ga je gelijk naar van ’t Hof Waddinxveen I NVM iLII O; 5 ia Hl Meer dan 37 jaar ervaring Kantoren in Gouda, Alphen a/d Rijn, Zoetermeer en Waddinxveen. Zuidplaslaan 432, Waddinxveen. Telefoon 0182-618055. Telefax 0182-618438. Wij bieden uw huis ook aan op Internet: I http://www.nvm.nl Aktiedag Open Huis! jdS Wie het goed bekijkt, geeft nu zijn huis in de verkoop! -w- j -ww GKW/WvW - WOENSDAG 15 OKTOBER 1997 PAGINA 34 r B Wij informeren u graag over het afsluiten van deze verzekering. Ook uw huis krijgt extra aandacht als u meedoet met onze Aktiedag Open Huis op zaterdag 1 november van 10.30-13.00 uur. Ieder jaar weer een groot succes, want veel kijkers worden kopers! Niet wachten, maar doen. Neem nu contact op met ons professionele en enthousiaste verkoopteam! Bel ons snel voor alle informatie. In het woongebouw "Gouwe Residence" zijn 22 exclusieve appartementen gepland, waar van er 4 op de bovenste verdieping als penthouse worden gebouwd. Deze apparte menten onderscheiden zich niet alleen door hun vormgeving en materiaalgebruik, maar ook door de royale ruimte en de efficiënte benutting van het totale vloeroppervlak (appartementen ca. 125 m2, penthouses ca. 145 m2). Indeling: hal, toilet, woon/eet- kamer, half open keuken, 2 slaapkamers (eventueels slaapkamers mogelijk), badka mer, balkon. De appartementen op de bega ne grond hebben geen balkon maar een vóórtuin. De penthouses beschikken over 3 slaapkamers en een balkon/terras over de volle breedte van het appartement. Onder het gebouw is een afsluitbare parkeergarage met één parkeerplaats per woning, per lift bereikbaar vanuit de appartementen. In de parkeerlaag is voor elke woning een berging beschikbaar. Aan de veiligheidsaspecten is veel zorg besteed. Keurig onderhouden, ruim opgezette eenge zinswoning op een gunstige lokatie, nabij winkels, scholen en openbaar vervoer (NS station). Bouwjaar ca. 1970,127 m2 eigen grond en 350 m3 inhoud. Indeling: entree/hal, vaste kastenwand met schuif deuren, toilet met fontein; de ruime woon kamer met open haardpartijopen spiltrap en schuifpui is v.v. een kersenhouten parketvloer, half open keuken in L-vorm. opstelling en voorzien van alle inbouwappa- ratuur en plavuizenvloer. Ie Verdieping: overloop met vaste kast, 2 slaapkamers aan de voorzijde, 1 slaapkamer aan de achterzij de, volledig betegelde badkamer mét ligbad, separate douchehoek, wastafel, toilet en aansl. wasapparatuur. 2e Verdieping: voor zolder met bergruimte, 1 slaapkamer aan de voorzijde met vaste kast, 1 slaapkamer aan de achterzijde met wastafel en met toegang tot bergruimte met c.v. ketel en gasboiler, beide kamers zijn met dakkapel. De nette achtertuin op het westen met terras en borders, heeft een vrij st. stenen berging en achteruitgang. Oplevering van deze aantrek kelijke woning is in overleg. Gouwe Residence Exclusieve appartementen met uitzicht over de Gouwe. Koopsommen vanaf 405.000,- v.o.n. Penthouses verkocht, nog 3 parterre appartementen te koop. Keurig onderhouden Groensvoorde 132 Vraagprijs 282.500,= k.k. Hoekwoning Linzenakker 1 Vraagprijs 332.500,= k.k. Aantrekkelijke hoekwoning met vrij uit zicht, gelegen op een leuke lokatie in de ruim opgezette wijk Zuidplas, nabij winkels en scholen. Bouwjr. 1986,163 m2 eigen grond en 375 m3 inhoud. Indeling: entree/gang, toilet met fontein, uitgebouw de tuingerichte woonkamer met zijraam en trapkast, open keuken in L-vormige opstel ling en wit eiken uitvoering, v.v. koel/vries- kast, gascomfort, oven, afzuigkap en vaat wasser. De parterre is voorzien van een pla vuizenvloer met vloerverwarming. Ie Verd.: overloop, badkamer met ligbad, 2e toilet en wastafel, 1 slaapkamer aan de voorzijde, 2 slaapkamers aan de achterzijde, waarvan 1 met toegang tot balkon over de gehele breedte van de woning. Via vaste trap naar 2e verdieping met 2 slaapkamers, beide met raam in kopgevel en voor zolder met aansl. wasapparatuur, combiketel anno 1996, ber ging achter knieschotten en toegang tot geheel bevloerde bergvliering. De woning biedt verder een goed aangelegde voor-, zij- en achtertuin met o.a. vijver, vrijst. stenen berging, aparte fietsenberging en achteruit gang. Een goed onderhouden woonhuis, waarvan oplevering in overleg. Uitgebouwd Akkerwinde 35 Vraagprijs 329.000,= k.k. Uitstekend verzorgde, ruime eengezinswo ning op een gunstige lokatie. Deze aantrek kelijke woning met bouwjaar ca. 1960 is gelegen op 154 m2 eigen grond en biedt 375 m3 inhoud met de volgende indeling: entree/gang, toilet met fontein, royale kel derkast, doorzonwoonkamer, welke is voor zien van een licht eiken parketvloer, keuken in 2-zijdige opstelling en v.v. een plavuizen vloer. Ie Verdieping: overloop met vaste kast, geheel betegelde badkamer met bad en fontein, 2 slaapkamers aan de voorz., waar van 1 met vaste kast, 1 slaapkamer aan de achterz. met vaste kast en 1 slaapkamer aan de achterz. met toegang tot balkon. 2e Verd.: voorzolder met c.v. ketel en boiler en bergruimte, ruime slaapkamer met dak kapel en vaste kast met schuifdeuren en met toegang tot badkamer met douche, 2e toilet en wastafel, Bijz.: schilderwerk recent uitgevoerd, de woning is grotendeels v.v. dubbel glas en grotendeels v.v. zonne schermen. De keurige achtertuin (westen) met sierbestrating heeft een vrijst. stenen berging en achteruitgang. De woning is zeker een bezichtiging waard! Uitstekend verzorgd Vijverlaan 40 Vraagprijs 279.000,= k.k. Keurig onderhouden 3-kamer appartement op een gunstige lokatie, nabij winkels, scholen en openbaar vervoer (NS station). Bouwjaar ca. 1963. Indeling: hal/entree met provisiekast, toilet, 1 slaapkamer aan de voorzijde met toegang tot balkon, 1 slaap kamer aan de achterzijde, vaste kast met Vaillant c.v. ketel, lichte badkamer met douche, wastafel met meubel en designra diator, lichte woonkamer, nette, moderne keuken in witte uitvoering en v.v. afzuig kap, gascomfort, oven, koelkast, vrieskast, eigen geijser en met vaste kast, aansl. was apparatuur en toegang tot balkon aan de achterzijde. Dit zeer goed verzorgde appar tement is gelegen op de 2e verdieping, gedeelt. voorzien van dubbel glas en heeft een ruime berging op de begane grond. De servicekosten bedragen 84,= per maand. Oplevering in overleg. Moderne eengezinswoning met een vrije ligging aan voorzijde aan grasveld/speel- plaats, gelegen in de jonge, kindvriendelij ke en ruim opgezette wijk Zuidplas, nabij winkelcentrum en scholen. Deze goed onderhouden woning, gebouwd in 1983, gelegen op 109 m2 eig. grond en met 300 m3 inhoud, biedt u de volgende indeling: entree/hal, Z-vormige woonkamer met trap- /provisiekast en voorzien van een mozaïek parketvloer, keuken in hoekopstelling en v.v. een plavuizenvloer, tussenhal met toilet met font, en trapopgang. Ie Verdieping: overloop, 2 slaapkamers aan de voorzijde, 1 slaapkamer aan de achterzijde, luxe bad kamer (1995) volledig betegeld in lichte uit voering en met ligbad, douche, thermostaat kranen, hangcloset, designradiator en v.v. een kunststof schroten plafond met inbouwverlichting. 2e Verdieping: voorzol der met daklicht, bergruimte, Vaillant com biketel (1995) en aansl. wasapparatuur, 1 slaapkamer met Velux dakraam en berging achter knieschotten. Dit heerlijke woonhuis biedt u verder een achtertuin op het zuidoosten met terras, gazon en vrijst. stenen berging en voldoende parkeergele genheid nabij de woning. Oplevering in overleg. Zeer verzorgd 3-kamer appartement Willem de Rijkelaan 142 Vraagprijs 189.000,= k.k. Moderne eengezinswoning De Akker 32 Vraagprijs 277.500,= k.k. Ruime, uitgebouwde hoekwoning met roya le, dubbele garage op een gunstige lokatie in prettige woomgeving. Bouwjaar ca. 1971, 290 m2 eigen grond en ca. 500 m3 inhoud (inch garage). Indeling: entree/gang, toilet met fontein, trapkast, ruime L-vorm. woon kamer met open haard, uitgebouwde keu ken met inbouwapp. en voorzien van een laminaatvloer, bijkeuken met aansl. wasap paratuur, badgeijser en doorgang naar dub bele, in elkaar overlopende, garage (13.00 x 3.00) met automatische deur. Ie Verdieping: overloop, badkamer met douche, 2e toilet en wastafel, 1 slaapkamer aan de voorzijde met wastafel en 2 slaapka mers aan de achterzijde, waarvan 1 met balkon met drainagetegel. 2e Verdieping: voorzolder met c.v. ketel en bergruimte ach ter knieschotten, 1 slaapkamer met dakkapel. Deze goed onderhouden woning biedt u verder een ruime voortuin met opstelplaats voor 2 auto's op eigen oprit en een ruime achtertuin met zij-uitgang. Schilderwerk is recent uitgevoerd. Oplevering in overleg. Sfeervol Onderweg 65 Vraagprijs 235.000,= k.k. Ruime hoekwoning met royale, dubbele garage Peuleyen 31 Vraagprijs 375.000,= k.k. Ruime, uitgebouwde woning met een gunstige ligging t.o.v. winkels en scholen. Bouwjr. 1969,149 m2 eigen grond en 375 m3 inhoud. Indeling: entree/hal met toilet met font., trap/provisiekast en trapop gang. De woning is aan de achterzijde over de volle breedte uitgebouwd, hierdoor is een fraaie, riante T-vormige woonkamer ontstaan met openslaande deuren naar de tuin, gesloten keuken in L-vormige opstel ling en inbouwapp., t.w.: koelkast, vrieskast, gascomfort, oven en afzuigkap. De parterre is voorzien van een massief eiken parket vloer. Ie Verd.: overloop met vaste kast, 1 slaapkamer aan de voorz. met dubbele vaste kast, badkamer met ligbad, toilet en wastafel, 2 slaapkamers aan de achterz., waarvan 1 met dubbele vaste kast. Vaste trap naar 2e verdieping: voorzolder met bergruimte, combiketel anno 1992 en aansl. wasapparatuur, 1 slaapkamer met dakkapel aan voor- en achterzijde, bergruimte en met aansluitend separate ruimte met wastafel en toilet en bergruimte. Deze ruime eenge zinswoning biedt u verder een zonnige achtertuin op het zuiden met terras en borders, vrijst. stenen berging en achteruit gang. Bijz.: schilderwerk recent uitgevoerd. Opl. in overleg. w wp NVM iHUISl GARANTIE W» Hpo Uitstekend onderhouden en tot-in-de-punt- jes verzorgde woning, welke ca. 2 1/2 jaar geleden volledig is gemoderniseerd, en voorzien van dakopbouw. De woning biedt 133 m2 eigen grond, 275 m3 inhoud en de volgende indeling: hal/entree, royale woonkamer met verlaagd en geïsoleerd pla fond, grote vaste kast met bergruimte en aansl. wasapp., Vaillant combiketel 1995, ruime gedeeltelijk open keuken in de aan bouw, keurig toilet en achteruitgang. Ie Verdieping: door de dakopbouw is hier momenteel 1 ruime slaapkamer (mogelijk heid voor 2) met tevens dakkapel aan voor zijde, 1 kleine slaapkamer en keurige moderne badkamer met douche en thermo- staatkraan, wastafel met luxe meubel en 2e toilet. Verder een volledig betegelde ach tertuin met aansluitpunten voor elektra en berging. Keurige voortuin (zuiden) met terras en borders. Bijz.: deze uitstekende woning is goed geïsoleerd, voorzien van hardh. ramen en kozijnen, grotendeels v.v. dubbel glas en circa 1 jaar geleden aan voor- en achterzijde geschilderd. Opl. in overleg. (^MAKELAAR DE NVM HUISGARANTIE* DE MEEST UITGEBREIDE DEKKING TEGEN VERBORGEN GEBREKEN. "O i .3 i Bi MB Veel nieuws bij Van ’t Hof! l ■_van ’t hof r makelaardij CÏ9 1

Weekblad voor Waddinxveen | 1997 | | pagina 34