Handbaltoernooi scholieren Basketbalsters winnen verdiend Districtstitel Niels Pereboom Ongelukkig verlies voor Rowah"jeugd BI Be Fair-voetbal bekert verder Korbis doorbreekt nederlagenreeks WSV 1 pakt eerste winst in competitie Schaatsjeugd begint seizoen Klaverjassen in De Boog Open huis naturisten Dames van Be Fair-vollet verslaan RVV Volleyballers winnen opnieuw Goede vangst hengelaars Erskin College bij hockeyers PAGINA 31 WOENSDAG 22 OKTOBER 1997 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN WADDINXVEEN - Het eerste damesteam van Flyers- Naast het schieten met het fïe is gratis. k 1 Vaak laat het eerste doelpunt van Korbis lang op zich wach ten, maar tegen Togo wist Mark van den Brink al na en kele seconden de korf te vin den (1-0). Korbis speelde de eerste minuten geconcen- boom met een totaalscore van 380 punten de eerste plaats, op geruime afstand gevolgd door S. Klapwijk (306 pun ten) van de organiserende Vier dagen lang is de actieve schaatsjeugd in het noorden vaij Nederland op schaats- kamp geweest. Drie dagen overdekte banen van Assen en Groningen. sen was. Zwart van de mod der en nat van al het water kon de schaatsjeugd zich se) op de titel lijkt af te ste venen. van de eerste helft van de veldcompetitie speelt Korbis op zaterdag 1 november te gen Velocitas (Leiderdorp). Ook de overige teams waren behoorlijk succesvol. Het de winst voor het grijpen had den, maar die pas in de laat ste minuut werd beslist. De ruststand was 22-16. De tweede helft bracht alles wat basketbal zo aantrekkelijk maakt. De stand was na tien minuten 32-32, na zeventien minuten 33-40, na negentien minuten 42-42 en bij het eindsignaal 46-42. Topscoor- ster werd Esther van Klein- Natuurlijk hoopt Rowah dat deze (eerste) kennismaking met de handbalsport voor veel kinderen aanleiding zal zijn zich bij de vereniging als lid aan te melden (tel. 0182- 613453). WADDINXVEEN - De volley- balsters van Keukencentrum Waddinxveen Be Fair hebben opnieuw een nuttige zege be haald in de derde divisie E. Met 3-0 werd het bezoekende RW (Rijnsburg) opzij gezet,. De Waddinxveensen beves tigden hiermee hun progres sie ten opzichte van vorig sei zoen, toen ze in de eerste competitiehelft maar moei zaam op gang konden komen. Tegen RW kon trainer-coach Paul van Yperen weer be schikken over aanvoerster Marcella Bos en tijdens de wedstrijd keerde ook Antoi nette Wijker weer bij de se lectie terug zodat de oefen meester voor het eerst in de competitie over acht speel sters beschikte. In de eerste set leek het er niet op dat RW zo’n gemak kelijke prooi zou worden. Be Fair startte rommelig en maakte onnodig veel service- fouten. RW nam al snel een 6-1 voorsprong. Met goed ver dedigingswerk van de kant van RW kwam het vaak tot lange rally’s en hield RW steeds een voorsprong. De snelle middenaanval via Jacqueline van der Ruit en de snoeiharde aanval van Anne- marie de Rooy brachten de sterke verdediging van RW toch aan het wankelen en Be Fair vocht van een 13-11 ach terstand terug naar een 15- 13 overwinning. RW had geen antwoord op de servicedruk van Be Fair en de aanvalsdruk van de middenspeelsters. Opnieuw kwam Annemarie de Rooy een aantal keren goed door en met 15-5 trok Be Fair ook de ze set naar zich toe. In de derde mocht hetzelfde basiszestal het karwei afma ken. Dat deden ze zonder al te veel problemen. Marjolijn Hameetman viel op de servi- ceplaats goed in voor Anne marie de Rooy en Be Fair bleef de wedstrijd controle ren. Met 15-8 werd de 3-0 ze ge een feit. De Waddinxveense volleybal- sters komen nu eerst weer voor de bekercompetitie in actie op woensdag 22 oktober tegen DOS (Schoonhoven). Daarna wacht op zaterdag 1 november de uitwedstrijd te gen Leython. Ponsioen en J. Muit. In de kelder van de schaakdi- visie ook de nodige strijd om de punten, waarbij C. Klaas- sen knap C. Alblas de oren wist te wassen. F. Ritter kwam niet verder dan remise tegen H. Verwaal. B. David was te sterk voor J. mogelijk de Bock. T. Kuiper is al we ken van slag, nu verlies tegen P. van Offeren. Nieuwkomer T. Bronk moest na een lang gelijkopgaand gevecht toch lossen na een blunder in de slotfase tegen H.E. van Offe ren. de teams streden veel en thousiaste kinderen om de door Zuidplas Assurantiën versloeg Korbis 4 Vrien- beschikbaar gestelde (wis- seDbekers. Het belangrijkste succes voor Rowah was de spelvreugde en de blijde ge zichten van de kinderen. Voor alle deelnemertjes en deelneemstertjes was er na afloop dan ook een welver- een verdedigingsblunder één zet eerder de overwinning aan zijn tegenstander cadeau gepromoveerde gaf. Verder positieve uitslagen voor J. v.d. Heiden, J. Smit en D.J. van Offeren tegen re gens junioren 2 verloor. Winst was er verder voor meis- jes-adspiranten 1 in de spannendste wedstrijd van het weekeinde. Ook was er winst voor jongens-kadetten 2, terwijl meisjes-junioren 1 en jongens-adspiranten 2 verloren. HELLEVOETSLUIS/WADDINXVEEN - Tijdens de dis- trictskampioenschappen luchtgeweer liggend en drie houdingen in Hellevoetsluis is de Waddinxveense sportschutter Niels Pereboom (13) op het onderdeel luchtgeweer liggend met grote overmacht kampioen bij de junioren geworden. minder de ‘wei‘ in en boven dien met een invalster die een van haar eerste wedstrij den speelde. Na een ruststand van 0-10 won Helius de ‘strijd’ met de monsterscore van 1-17. Het Rowah-doelpunt kwam van de hand van Angela de Heer. Op een vraag van middenop- bouwspeelster Iris van Stel, die enkele keren onfortuinlijk het houtwerk trof, antwoord de de scheidsrechter dat ‘zon digen tegen de spelregels mag, zolang ik het maar niet zie!' Voor de jongensploeg was eveneens Helius de tegen stander. Het werd bijna een copie van de wedstrijd van de meisjes C-junioren. Een op ponent die een maatje te groot was voor Rowah. Na een ruststand van 4-8, werd Rowah bij het eindsig naal uit zijn lijden verlost met de cijfers 5-14. Vermel- defensie met een kopbal ver sloeg. Het duurde tot na ruim een half uur dat Be Fair de eind stand via een diagonaal schot in de hoek van Wim van der Starre kon bepalen. Ondanks een groot offensief van deze stand en mag Be Fair WADDINXVEEN - Het door De laatste wedstrijd Rowah Zuidplas Assurantiën voor de zevende maal gehou den handbaltoernooi voor leerlingen van basisscholen in Waddinxveen en Boskoop is een succes geworden. succesvol. Het Onderverdeeld in poules voor tweede team van Korbis be- jongens-, meisjes- en gemeng- haalde een belangrijke (rui me) 20-6 overwinning op Nieuwerkerk 4. In Bodegra ven denschaar 4 met 14-7. WADDINXVEEN - Za terdag 11 oktober kwa men de heren van Keu kencentrum Waddinx veen Be Fair-volleybal in de tweede wedstrijd van het seizoen uit te gen Agon Heren. 2. Een echte streekderby tussen Waddinxveen en Boskoop dus, die door be Fair werd ge wonnen. Na een moeizame start in de eerste set trok Be Fair het spel al snel naar zich toe en zette een setstand neer van 15-10. In de tweede set zette Be Fair zijn spel op dit niveau voort. Door de juiste passes en snelle aanvalsacties kwam Agon er ook nu weer niet aan te pas (15-9). De 2-0 achterstand wil den de heren van Agon toch niet op zich laten zitten. De Boskopers begonnen geïnspireerd aan de derde set en zij wisten deze set met nipte cijfers te winnen (15-13). Een vierde set was dus nodig om de volle drie punten in Waddinxveen te hou den. In de vierde set werd één en ander door de heren van Be Fair rechtgezet. Zij besloten de wedstrijd met een setwinst van 15-6. De avond kon hierdoor niet meer stuk en de heren vierden de over winning uitbundig. WADDINXVEEN/BERGAMBACHT - Be Fair-voetbal heeft de derde ronde bereikt van de bekercompetitie van district West IV. De Waddinxveners behaalden een krappe overwinning van 3-4 in en bij Bergambacht (zondag). WADDINXVEEN - Na een aantal nederlagen heeft Kor- bis-korfbal zaterdag weer een aansprekend resultaat neergezet. Tegen TOGO (Goes) waren de Waddinxve ners duidelijk de sterkere ploeg, hetgeen door de Wad dinxveners ook in de score tot uidrukking werd ge bracht (17-7). Door dit resultaat vesterkt Korbis zijn plaats in de middenmoot van de derde klasse van de districtscompetitie. dingswaardig was nog dat to taal 8 ‘pingels1 werden toege kend. De Waddinxveense treffers waren van Maik Kor- ver (4) en Mathijs Compeer. Tenslotte was bij het laatste duel alle Rowah-hoop geves tigd op de jongste jeugd (het D-team) die het op moest ne men tegen Ventura. Omdat sommige spelers met vakan tie waren verschenen ook hier enkele invallers bij de ‘afworp‘. In de eerste helft moest Ro wah nog zoeken naar de juis te veldbezetting. Er werd veel balverlies geleden en passes kwamen niet aan. Bij de rust stond de stand 1-1 op het sco rebord. Na de limonade en een pep talk van coach Irene Mosterd wist Rowah het doel van de tegenstander beter te vinden. Voor de ogen van een enthou siast publiek, won Rowah de laatste ‘buitenwedstrijd1 met 8-2. De Rowah-doelpunten kwa men van de hand van Stef Hoogendijk (4), Mike Hof fmans (2) en Robbert Sloof (2). WADDINXVEEN - Onder fraaie weersomstandigheden begon de hengelsportvereni- ging Waddinxveen HSW za terdag met de wintercompeti tie. De eerste wedstrijd werd in de Oude Rijn bij Bodegraven gevist. Fraai was ook de vangst. Negen deelnemers vingen gezamenlijk ruim 40 kilo witvis. Met een prima vangstgewicht van 8.390 gram legde M. van Leeuwen beslag op de eerst plaats, op enige afstand ge volgd door H. Kraan met 6.970 gram, goed voor de tweede plaats en J.van Eg- dom met 6.250 gram op de derde plaats. getuige de winst tegen C. As- scheman. In de middengroep had N. Dannis een makkie tegen J. v.d. Haven. J. van Oort bleef pu wel de gehele avond scherp en wist zo A. van Ni- eukerke aan de zegekar te binden. de gelijkmaker zorgden een van Donja van Otterloo en een treffer van onder de korf van Yvonne Boomers ervoor dat Korbis met 3-1 opnieuw de leiding in de wedstrijd nam. Togo had in deze fase van de wede (afgelopen seizoen gede- wedstrijd nogal wat overtre- gradeerd uit de tweede klas- dingen nodig om Korbis af te stoppen, wat resulteerde in een aantal strafworpen, die benut werden door Mark van den Brink (tweemaal) en Jaco Wineke.Korbis was beter op schot dan in de voorgaande wedstrijden, hetgeen onder streept werd door Donja van Otterloo met een fraai doel treffend afstandsschot. Togo kon tegenover deze producti viteit slechts twee doelpun ten stellen (7-3). In het laat ste gedeelte van de eerste helft werd de weerstand van de tegenstanders uit Goes de finitief gebroken. Door doel punten van Wim Lebbing (on der de korf), Jaco Wineke (af standsschot) en Yvonne Visser (halve afstand) kon Korbis uitlopen naar een 10-3 ruststand. Na de pauze moest Korbis in eerste instantie twee doel punten incasseren maar de Waddinxveners be taalden met gelijke munt te rug door ook tweemaal te sco ren via Yvonne Boomers (hal ve afstand) en Mark van den Brink (strafworp). Nadat Togo een strafworp be nut had, wist Jaco Wineke met een fraai afstandsschot 13-6 aan te tekenen. Het achttal van trainer-coach Si mon Trommel bleef daarna het spel dicteren en hield de bal goed in de ploeg door meestal een goede afvangpo- sitie in te nemen. Korbis kon zich zelfs veroor loven een aantal strafworpen te missen. Het opvijzelen van ZEVENHUIZEN/WAD- DINXVEEN - De Neder landse Naturisten Fede ratie (NFN) houdt weer de open naturistische zwemweek om belangstel lenden kennis te laten maken met de naturisti sche zwemverenigingen in hun omgeving. Het thema is ditmaal ‘Poedel naakt, daar kik ker je van op‘. De Wad dinxveense zwemvereni ging ‘Puur Natuur' houdt in het kader daarvan za terdag 25 oktober (16.30- 18.00 uur). Het zwembad De Koorn- molen in Zevenhuizen is die dag geopend van 16.30 tot 18.00 uur. Zon dag 26 oktober kunnen streekgenoten terecht in het zwembad ‘De Dillen* in Alphen aan den Rijn om 13.30 uur en in zwem bad ‘De Dolfijn' in Maas sluis van 16.15 tot 17.45 uur. Wie nadere informa tie wil over de naturisti sche zwemvereniging Puur Natuur of over de open dag kan bellen naar tel. 079-3613305, 010- 5915761 of 0172-473533. Een minuut voor tijd, toen de stand nog in evenwicht stond (9-9), werd een EMM-speel- ster binnen de circel aan de arm getrokken. De goed lei dende scheidsrechter aarzel de niet en wees gedecideerd naar de stip. De daarop volgende straf worp werd onhoudbaar ach ter keepster Kim Hoffmans geknald. Dit betekende een ongelukkige 9-10 nederlaag die de gemoederen na afloop nog lang bezig hield. De Waddinxveense doelpun ten waren van Bianca van Ham (4), Marion van Ham (3), Linda Hoefnagel en Hps- ter Keuken. Voor de jonge C-junioren stond de ongelijke strijd te gen het stevig uit de kluiten gewassen Helius (Hellevoet sluis) te wachten. Door bles sures en enkele afmeldingen op het laatste moment moest Rowah met een speelster Wendy Monster 5.20, Hester Hoondert 6.46, Maartje ten Barge 5.23, Iris ten Barge 6.47, Nienke Hoondert 5.46, Willem v.d. Pijl 6.51, Elise Flohil 5.46, Sven Viergever 7.38, Ellen van Berkel 5.47, Lianne de Ruiter 9.10, Andre Vroomans 5.48, Danielle Monster 5.50 5 km: Eldert de Redelijkheid (Antilope) 26.39, Patricia van Berkel 32.15, Jimmy de Lan ge 26.58, Maartje v.d. Pijl 36.50, Bas Drost 27.11, Bas- Jan van Leijenhorst 36.50 (buiten mededinging), Elisa van Leijenhorst 27.24, Wout Matze 27.48, Lars Viergever 30.06. Kanjer Lex Steenland liep mee met de 10 km en reali seerde een toptijd van 50.16 min. Ofschoon de jonge sport schutter pas na de zomerva kantie met de discipline luchtgeweer is begonnen bleek zijn ervaring bij het lig gend schieten van doorslag gevende betekenis voor het behalen van het kampioen schap. De eerste drie series van tien schoten werden met respec tievelijk 95 punten en twee maal 97 punten naar alle te vredenheid afgewerkt. De laatste serie van 91 punten viel ten op zichte van de eer dere series iets uit de toon. ‘Te snel geschoten en een ver lies aan concentratie', oor deelde de jonge schutter kri tisch kijkend naar zijn be haalde resultaat in de laatste serie. WADDINXVEEN - Vrijdag Niettemin pakte Niels Pere- 24 oktober om half negen is er koppelklaverjassen in buurtcentrum ’De Boog1 (C. Huijgenslaan). Het inschrijfgeld is f 10,- per koppel. Het eerste kopje kof- vereniging uit Hellevoetsluis. luchtgeweer heeft Niels Pere boom afgelopen week ook deelgenomen aan een sterk bezette internationale wed strijd op het onderdeel Olym pia Match (60 schoten lig gend met de schijf op 50 me ter afstand). Onder zeer moeilijke weer somstandigheden, er stond op gezette tijden een harde zij wind en de snel langs de he mel trekkende wolken zorg den voor steeds wisselende lichtomstandigheden, wist de 13-jarige Waddinxvener een prima score van 550 punten te realiseren. Hiermee verbeterde Niels zijn persoonlijke record dat hij vier weken geleden op de NK geschoten had wederom met drie punten. In de eind klassering bleek deze score net niet voldoende voor een podiumplaats. Na de Engelse juniorenschut ter A.French (579), W. van Vliet (571) en M. Storm (560) pakte Niels Pereboom een goede vierde plaats. het doelsaldo werd in de tweede helft het belangrijk ste doel voor Korbis. Doelpunten van achtereen volgens Mark van den Brink (strafworp), Frits Visser (af- minuten geconcen- standsschot), Jaco Wineke treerd tegen de Zeeuwen. Na (afstandsschot) en Donja van van Togo Ottérloo (afstandsschot) be- afstandsschot werkstelligden de 17-7 eind stand. Door deze overwinning nes telt Korbis zich met acht pun ten uit zeven wedstrijden op de vierde plaats in de derde klasse, waar koploper Mer- WADDINXVEEN - De 7e ronde van de huishoudelijke competitie van de Waddinxveense Schaak Vereniging WSV van de afgelopen week bracht weinig verandering aan de top, aangezien het Waddinxveense vlaggeschip een wedstrijd voor de Rotterdamse Schaakbond (RSB) diende af te werken. Koploper L. Willemen wist zijn po sitie in ieder geval nog voor één week te promoveren. WADDINXVEEN - Zaterdag stond voor de meeste jeugd- teams van handbalvereni ging Rowah Zuidplas Assu rantiën een thuiswedstrijd op het programma. Het Bl-team van trainster- coach Sonja van Ham moest tegen het Zeeuwse EMM (Middelburg). Een zeer lasti ge opponent waarvan het eer ste damesteam op hoog lan delijk niveau acteert. Toch werd het een spannend duel waarin de Waddinx veense meisjes zeker niet de mindere waren. Met name de zusjes Van Ham waren voort durende plaaggeesten voor de Zeeuwse defensie. In de eerste helft was zelfs sprake van een licht veld- overwicht van Rowah. De meeste treffers kwamen voort uit goed combinatie spel. Bij de rust leidde Rowah met 5-4. Ook in het tweede bedrijf ging het lange tijd gelijk op. De Zeeuwse meisjes, die over het algemeen fysiek sterker waren, maakten de meeste doelpunten met schoten van afstand. diend aandenken aan deze leuke dag. Natuurlijk mogen ook de winnaars niet onver meld blijven. De Dick Bruna- school (Waddinxveen) vero verde zowel de beker bij de jongens als bij de gemengde teams. De ‘cup met de grote oren1 bij de meisjes ging, na een spannende strijd met de Kardinaal Alfrinkschool (Waddinxveen), naar de De Akker (Boskoop). Rowah wil langs deze weg de deelnemende scholen en de vrijwilligers, die de kinderen hebben begeleid, bedanken. Zonder de inzet van vrijwilli gers is een dergelijk evene ment immers niet mogelijk. WADDINXVEEN - Donder dagmiddag 23 oktober om half vijf spelen de B-l meisjes van hockeyclub Waddinxveen (Sniepweg) een vriendschap pelijke wedstrijd tegen het (10-5), Engelse meisjes hockeyteam van het Erskin College. Zaterdag 19 oktober werd bij hockeyclub Ring Pass (Delft) een praktijk- en mondeling basketbal heeft verdiend gewonnen van Baros. Jon- examen afgenomen voor het diploma hockeytrainer A. Hanneke Bierman, trainster van onder andere dames 1 en diverse andere teams, en Marlies Kolker, trainster van meisjes BI en keepster van dames 1, deden hier aan mee. Hanneke Bierman slaagde voor beide onderdelen, Mar lies Kolker kreeg een herexa men voor 1 te, maar zal binnenkort op nieuw proberen dit deelcertificaat te behalen. hoonte van Os met 13 pun ten. Jongens-junioren 2 redde het niet tegen The Jump en liep tegen de eerste nederlaag aan van de competitie. Een schande was dit niet, want ondanks goed spel van Flyers was de tegenstander beter in het afwerken van de aanval len. Uitslag 50-74. Topscoor ders Rene Oudijk en Tie-Ho Lam, ieder met 9 punten. De grootste uitslag viel te be wonderen in de wedstrijd jon gens-kadetten 2 tegen Dun- kinn. Hier was sprake van een te groot krachtverschil om nog van enige strijd te spreken. Uitslag 93-9. Tops coorder Tie-Ho Lam met 24 punten. Meisjes-junioren 1 tegen Lei den was een wedstrijd van twee gelijkwaardige teams. De gehele wedstrijd bleven de dames dicht bij elkaar. Een wat mindere periode van Flyers in de tweede helft zorgde ervoor dat Leiden iets kon uitlopen en dat kostte Flyers de winst. Uitslag 40- 45. Topscoorster Charlotte Lelieveld met 18 punten. Jongens-adspiranten 2 kon de eerste helft nog redelijk bijbenen tegen Dunkinn, maar de tweede helft was ge heel voor de tegenstanders uit Roelofarendsveen. Uitslag 27-54. Topscoorder Niels Scheps met 16 punten. Jongens-mini’s hadden een mindere dag en waren niet opgewassen tegen Leiden. Uitslag 14-53. Topscoorder was Maarten van Gent. Evenals de laatste weken in de competitiewedstrijden werd Be F air binnen de kort- ste keren op achterstand ge zet. Nu mocht al na twee mi nuten de spits van de gasthe ren alleen op doelman Arjan van Erk afgaan, toen Martin de Jong op het middenveld de bal niet goed wist te onder scheppen. Met een droge schuiver in de hoek werd de Waddinxveense doelman gepasseerd en kon opnieuw de inhaalrace wor den gestart. De gelijkmaker kwam bijna tot stand mede doordat William Hoogeveen een doorkopbal van Edwin Borsboom naast in plaats van in het doel kopte. In de 10e minuut was het echter wel raak toen een af geslagen bal uit een corner door Martin van Tol werd op gevangen en hij met een hard schot van buiten het straf schopgebied de keeper van Bergambacht wist te ver schalken. Na enige kansen over en weer leek het er op, dat Be Fair binnen enkele minuten de wedstrijd definitief naar zich had toegetrokken. Want in de 24e en 25e mi nuut wisten achtereenvol gens Ron van Tol, na een vlot te combinatie met Wim van der Starre, en Gert Jan van Heemst, na een fraaie voorzet van Edwin Borsboom, de stand op 1-3 te brengen. Hierna lieten de gasten de teugels iets vieren en kwa men daardoor in de eigen ver dediging onnodig in de pro blemen. Dit leidde in de 43e minuut zelfs tot de aanslui- tingstreffer van Bergam bacht. Mede door dit resultaat kwam Bergambacht na rust wederom goed uit de start blokken en wist na ongeveer tien minuten zelfs de gelijk maker te produceren, toen een van de kleine en snelle spitsen de Waddinxveense Het gedegradeerde vlagge- het oprapen had, maar door schip van de Waddinxveense schakers had als eerste wed strijd in klasse 2C de strijd tegen het Overschie 3. Voor de schakers uit Schie dam zou het in het tijdelijk krappe onderkomen vanwege spectievelijk V. Coevert, J. de al eerder gememoreerde verbouwing van het Anne Frank-centrum (Jan van Bij- nenpad) een zware avond worden. Na afloop bleek dat de WSVers het uitstekend had den gedaan getuige een 5-3 overwinning. Een goed begin dus derhalve om verloren terrein te gaan her winnen. In de interne competitie werd ook weer flink om de punten gestreden. Een verrassende T. Wiersma (8) dit seizoen, die na enkele nederlagen op nieuw van zich doet spreken door nu de op de tweede plaats staande A. Prins op een nul te zetten. Nieuwkomer P. de Louw (9) laat zien een geduchte aan winst voor WSV te zijn door deze ronde A. v.d. Starre (4) op een nederlaag te tracte- ren. Door deze uitslagen komt H. van Woudenberg op zijn ver trouwde tweede stek en is kampioen B. Jansen opge rukt naar de derde positie. In de subtop kon M. Moer land het niet bolwerken tegen de toch langzaam opklim mende G. v.d. Knaap. T. Goor lang is er volop getraind op de en A. Versluis wisten broe derlijk de punten te delen. Knappe winst voor J. Markus Naast de gewone trainingar- tegen H. van Offeren. W. v.d. beid zijn ook diverse wedstrij- Hoek is blijkbaar ook in vorm den gereden om de eerste sei- zoentijd neer te zetten. Het kamp bestond niet alleen uit schaatsen. Zo is er een hele middag gesurvivald. Een onderdeel van het ’over leven’ was het mountainbi- ken. Om de benen extra te trainen werden er diverse parcours afgelegd, waarvan Een spannende strijd tussen de langste anderhalf uur fiet- J. van Sandijk met de witte stukken en (ex-jeugd) speler A. Hennink. Een doorlopend gevecht, waarbij remise de daarna storten op de touwba- juiste uitslag diende te zijn, ware het niet, dat de witspe- ler in tijdnood de winst voor Het avondprogramma bood ook nog de nodige ontspan ning. Zo was er een avond wandeling voor de jongsten, een discobezoek in Groningen voor de oudsten, een drop ping, een bingo en een grie zelverhaal bij het grootste hunnenbed van Nederland. Totaal afgetraind en heel moe, maar voldaan, kon de schaatsjeugd van De Gouwe Streek zich zaterdag melden bij de door de schaatsvereni ging georganiseerde jaarlijk se Coenecoop-loop. Daar lie ten de jeugdige schaatsers zich weer van hun beste kant zien. Hier volgen de uitslagen van de lopertjes: 1,2 km: Pim Benschop (voor Antilope) 4.19, Bauke Wiers ma 6.05, Tom van Berkel 5.13, Axel ten Barge 6.07, Va- lentijn Schooneveld 5.13, Erik-Jan de Ruiter 6.38, Dames 1 kwam als een for mule 1-auto uit de startblok ken. Onder aanvoering van Astrid Scholten werd Baros in de eerste tien minuten to het praktijkgedeel- taal onder de voet gelopen. Toen de rookwolken waren proberen dit opgetrokken stond er een stand van 24-6 op het score bord. Hierna werd er onbewust toch wat gas teruggenomen en kon Baros eindelijk mee gaan basketballen. Zelfs zo goed, dat de ruststand 37-32 werd en de spanning in de wedstrijd terug kwam. De tweede helft ging gelijk op tot aan de negende minuut. Toen nam Flyers weer het heft in handen en kon er tien punten voorsprong worden genomen. Deze werden professioneel vastgehouden. Er konden daardoor weer twee winst punten bijgeschreven wor den. Uitslag 63-51. Topscoor ster Anita van Unen met 21 punten. De spannendste wedstrijd van het weekeinde was meis- de gastheren bleef het bij jes-adspiranten 1 tegen MSV. j -n Een wedstrijd van wisselende uitkomen in de volgende ron- kansen, waarbij beide teams de. Wie daarin in de tegen stander is, is nu nog niet be kend maar de wedstrijd zal op zaterdag 20 december wor den gespeeld. Komende zaterdag staat er opnieuw een zware regionale derby op het programma als Be Fair op bezoek gaat bij CVC Reeuwijk. Deze wed strijd zal om 15.00 uur begin nen. WADDINXVEEN - De jeugd van de Waddinxveense schaatsvereniging ’De Gouwe Streek’ heeft in de herfst vakantie de basis gelegd voor een winterlang schaats seizoen. Eén van de winnende teams van de openbare Dick Brunaschool in Wad dinxveen. (Foto: Rowah). F k nen.

Weekblad voor Waddinxveen | 1997 | | pagina 31