Duurzaamheid Bouwput Prinses Beatrixlaan November actiemaand KRENTENSLOF MET SPIJS 2,49 Open huis bij de RTW-radio Historische tocht door Waddinxveen SUPERSTUNT RICOH digitale armoedebestrijding iva/ite ZWN wint prijs met ParkShuttle MKOCAMERA belangrijk in PvdA-programma Goudse Schouwburg Agenda Goudse Schouwburg. Boelekade 67, tel. 0182- 513750. e Jeugddienst bij De Rank Jeugddienst Het extraatje van Albert Heijn 55 Jaar bij elkaar Inloopmiddag voor patiënten met borstkanker FOTO ein Dieven stelen 400 karren Intercolor De Rooy naar KW-plein Kerkdienst RTW-radio 'Hakkuh in De Paddie' Bromfietser met passagier naar ziekenhuis FQT> VIDES AUDI' Klein in prijs, groot in servite! BOSKOOP/WADDINXVEEN - Openbaar vervoerbedrijf gramma voor de gemeenteraad 1998 vast. Het programma van de soci- Hardendood). en 450 gram van 3^35^ voor Bij uw Albert Heijn Op deze dag kunnen de be zoekers kennis maken met al le facetten van het maken van radio uitzendingen. Het ring, Kate Goudriaan, zal aanwezig zijn voor het beant woorden van vragen en in dien gewenst een toelichting geven op het nieuwe pro duceren en consumeren'. Een derde uitgangspunt is ’samen besturen’. Burgers en Deze bijeenkomst, waarin ds. H. van Oostende (Maurik) zal voorgaan, heeft het thema fractievoorzitter drs. Aad van Holsteijn. Verder zaten erin komen waarbij hulp van an deren bijzonder welkom is. voorzitter noemd. Tijdens de vorige week don derdagmorgen in het ge meentehuis gehouden weke- wassenen) is met de grond ge lijkt gemaakt. Op de nu nog kale plek aan de Prinses Beatrixlaan is inmiddels een bouwput ontstaan voor de bouw van een aantal mooie particuliere appartementen. De verkoop van de woningen is in handen van De Pater Makelaardij in Waddinxveen. GOUDA/WADDINXVEEN - Woensdagmiddag 12 novem ber van twee tot vier uur is er weer een inloopmiddag voor Dinsdagavond 11 november om acht uur komt Waddinxve- ner A. Broer voor de Vereni ging Historisch Genootschap Waddinxveen in de Rijnland zaal van hotel-café-restaurant ‘De Unie' (Kerkweg-Oost) ver tellen over de historie van Waddinxveen in de j aren 1955- 1975. Aan de hand van dia’s neemt hij de aanwezigen mee op een In het wordt een groot aantal con crete voorstellen gedaan. Zo WADDINXVEEN - Zondag ochtend 2 november om 10.00 uur is er een jeugddienst in de hervormde Immanuëlkerk (Prinses Beatrixlaan). Het thema dienst, voorbereid door de jeugddienstcommis- sie van de Gereformeerde Kerk en de Immanuëlkerkge- meente, luidt ‘Ik hou van mij!'. Voorgangster is de pre dikante mevrouw A.M. van der Wilt uit Capelle aan den IJssel. De muzikale mede werking wordt verleend door de Samen-op-Weg uit Wad dinxveen. WADDIXVEEN - Het pand van de voormalige christelij ke Koningin Wilhelmina- MAVO en het latere Gouwe College (dagschool voor vol- spoedig operationeel zijn. Ook op Schiphol gaat een ’pe oplemover’ rijden. ZWN is initiatiefnemer, me- de-ontwikkelaar en straks exploitant van de ParkShut- tle. Het verkrijgen van de in novatieprijs is een onderstre ping van het feit dat de on derneming veel meer in huis heeft dan de ’gele bussen’ waar de meeste mensen ZWN van kennen. kan men zes dagen per week terecht bij Artistic Art Photo graphy. Een week lang heeft Artistic Art Photography ie dere dag een spetterende aanbieding. Voor de klanten blijft de Spector Privelege- kaart van kracht. Het succes van deze kaart is groot. Door de voordelen van een jaar lang gratis films en gratis dubbelprints en bij Center Parcs, Walibi, het kuuroord Thermae 2000 en de beste kartbanen in Neder- luisteren zijn in Boskoop wor den de bewoners van deze plaats ook van harte uitgeno digd. Het maken van radio-uitzen- dingen is een zinvolle en va riabele bezigheid. Niet alleen is men zelf betrokken bij de gebeurtenissen binnen de re gio, maar men fungeert daar bij tevens als spreekbuis voor en van zowel de inwoners als bedrijven en verenigingen. In het verleden heeft de RTW ook bewezen als bakermat voor jong talent te dienen. Verschillende oud-medewer- bekleden inmiddels functies bij de landelijke ra dio- of tv-stations. WADDINXVEEN - Dins dag 28 oktober was het vijf en vijftig jaar geleden dat de heer en mevrouw H. de Pater-van Es el kaar het ja-woord gaven. De heer De Pater is gebo ren in Bergambacht,, ter wijl mevrouw De Pater een geboren en getogen moet er als het aan de soci- ligt een kringloopwinkel komen, ge bruik van ’groene energie’ (wind, water, warmte) wor den gestimuleerd en de groei van Waddinxveen worden be- discussie op woensdagavond perkt. 1 oktober. De PvdA vindt het belangrijk voor de kwaliteit en het draagvlak van het wensen- Prof.dr. Jan den Draak wil de Waddinxveners ten eerste be wust maken van het bestaan van armoede in het Gouwe- dorp, waar 2.000 tot 3.000 Waddinxveners onder lijden, medewerking Ten tweede wil hij komen tot een mentaliteitsverandering bij vooral de ouderen die in armoede verkeren. Geen aal moes, geen hand op houden, maar je recht vragen. En ten derde wil hij meewer ken aan vereenvoudiging en verduidelijking van het voor- ZWN in Boskoop heeft met de inzending van de ParkS- huttle, het onbemande personenvoertuig, de Innovatie prijs Z-H-Z gewonnen. Voor vragen over deze inloop middag kan men bellen met Noortje van Wel (tel. 0182- 617627) of Coby Schuiling land kan het voordeel oplo- (tel. 0182-342660). pen tot zo’n f 380,-. welke wijze de politie bij de voorlichtingscampagne kan worden ingeschakeld. Rob van Hoek en oud-wet- houder dr. Martin Kraaijes- tein. In het ledenblad Prikbord stelt PvdA-voorzitter drs. Dirk Lont de vraag wie nog een mooie titel voor het pro gramma wil bedenken. Men sen die het programma willen ningin Wilhelminaplein waar de Waddinxveense fotospeci- aalzaak zich zal vestigen als Artistic Art Photography. Het voormalige kantoorpand van administratiekantoor Van der Loo wordt deze week omgetoverd in een moderne fotozaak annex studio. Hoe wel Intercolor de Rooy een re putatie heeft opgebouwd met zijn één uur ontwikkelservice wil men op de nieuwe plek het accent meer verleggen naar de fotografie. Eigenaresse Liesbeth der Vis is zeer ingenomen met de nieuwe locatie. ’Wij zijn’, denk ik, ’de enige fotozaak die het negatievenarchief in een kluis (in het pand zat WADDINXVEEN - In het weekeinde van zaterdag 18 en zondag 19 oktober is er ingebroken in een transport bedrijf op het bedrijventer rein Doelwijk aan de Brede- weg. Bij het bedrijf werd een loods opengebroken. Via een roldeur werden 400 karren ontvreemd die in twee opleg gers werden geladen, welke eveneens werden gestolen. De opleggers zijn later leeg teruggevonden op het vei- lingterrein in Bleiswijk. WADDINXVEEN - Intercolor de Rooy verhuist van de WADDINXVEEN - De nieuwe voorzitter van het Perma nent Platform Armoedebestrijding Waddinxveen, prof.dr. Jan den Draak, heeft november tot actiemaand uitgeroepen. Waddinxveens burgemeester Fedde Jonk man riep in vervolg daarop de uitkeringsgerechtigden op zich in een cliëntenraad te verenigen. de studio of schriftelijk bij Goudriaan, Postbus Dan wordt het NS-station aan gedaan, de spoorlijn over, langs de ’Stroobuurt’ naar het oude dorp. Beelden van oude gebouwen of bepaalde situaties worden door de heer Broer voorzien van commentaar of Waddinxveense anekdotes. Het totaal van beeld en geluid geeft een leuke weergave van Waddinxveen uit die tijd, aldus de Vereniging Historisch Ge nootschap Waddinxveen. patiëntenservicebureau van het Goudse Groene Hart Zie kenhuis (St. Jozeflocatie) Veel vrouwen hebben op het moment dat er borstkanker wordt geconstateerd, maar Zaterdag 25 oktober is er tussen 08.45 en 23.15 uur ingebroken in een woning aan de Tesselschadelaan. De deur werd geforceerd en er is een horloge meegenomen. jaar bij de gemeente het aan tal rechthebbenden met 20% zal zijn uitgebreid. Burge meester Fedde Jonkman noemde dat een ambitieuze doelstelling, maar juichte het inititiatief van het platform toe. Het gemeentebestuur zal de bestaande goede samenwer king met het platform ver sterken. Hijzelf zegde toe in het komende overleg met pre dikanten en pastores de me dewerking van de kerken te vragen speciaal in november aandacht aan het armoede vraagstuk te geven. De voorgangers van de mos keeën zullen eenzelfde ver zoek krijgen. Verder nam hij zich voor na te zullen gaan op ge Witwe’, operette door de Opera van Bydgoszcz. Zon dag 2 november, grote zaal, 14.30 uur. ’Loslopende vrouwen’, een tragi-komedie met o.a. Kitty Courbois. Dinsdag 4 novem ber, grote zaal, 20.00 uur. Het verhaal speelt zich af op een dakterras van Amster dam. ’La Bohème’ door de Staats- opera van Tatarstan. Woens dag 5 november, grote zaal, 20.00 uur. Voorzien van Ne derlandse boventiteling. ’Adem uit’, muziektheater door Maarten van Roozen- daal en Egon Kracht. Woens dag 5 november, kleine zaal, 20.30 uur. Rob de Nijs jubileumconcert met een hoog nostagisch ge halte op maandag 24 novem ber. De voorverkoop is al be gonnen aan de kassa van de Schouwburg of telefonisch: 0182-513750. ciale Raadslieden; Rooms- Katholieke Kerk; Katholieke Land- en Tuinbouwvrouwen; Mensen in de Bijstand; Platform Ge handicapten; Provinciale Diakonale Commissie Neder landse Hervormde Kerk Zuid-Holland; PvdA; Remon strantse Broederschap; Re formatorische Politieke Fede ratie; Samenspraak Overleg- Uit 32 inzendingen was ZWN, samen met drie andere genomineerden, kanshebber. De vakjury koos uiteindelijk voor de ParkShuttle omdat dit concept ontwikkeld is vanuit een duidelijke maat schappelijke behoefte. De Innovatieprijs is een ini tiatief van de Kontaktgroep Industrie en Handel Hoek- sche Waard, de Kamer van Koophandel Z-H-Z en de pro vincie Zuid-Holland. De ParkShuttle is een elec- tronisch gestuurd voertuig. Het bestuurt zichzelf aan de hand van transponder-ijk- punten in de weg. Antennes meten met radiogolven de af stand tot de transponder. Ze rijden op een baan van 3,5 meter breed. De ParkShuttle kan opgeroe pen worden met een knop. Het systeem is daarmee te vergelijken met een horizon tale lift. Het concept is vooral geschikt als voor- en natrans port in aansluiting op andere vormen van vervoer. Op het bedrijvenpark Rivium in Capelle aan den IJssel is de ParkShuttle nu in de test fase; het systeem zal daar kerkant van de auto botste. Achterop de bromfiets zat nog een 17-jarige Waddinxve- aal-democraten is gemaakt aal-democraten door een commissie, die de re acties van verenigingen en instellingen op een eerdere versie heeft verwerkt. Ook is rekening gehouden met de WADDINXVEEN - Zondag- kers morgen 2 november van ne gen tot twaalf uur wordt de wekelijkse kerkuitzending bij Wie medewerker bij de RTW de locale RTW-radio verzorgd wil worden hoeft niet per sé geschoold te zijn. Binnen de locale omroep worden oplei- door de hervormde Imma- nuëlkerkgemeente Begonnen wordt met een kin- dingen verzorgd, derprogramma, gevolgd door Bij de RTW is op dit moment een grote behoefte aan mede werkers voor de functies van correspondent, verslaggever, redactielid, presentator, pro grammamaker en technicus. De minimum-leeftijd voor al- WADDINXVEEN - De Partij van de Arbeid in Waddinx veen stelt donderdagavond 30 oktober om acht uur tij dens een bijeenkomst in het centrum voor kunstzinni ge vorming Kreater (Kerkstraat) haar verkiezingspro- De sociaal-democraten plei ten er ook voor dat Waddinx veen lid wordt van het Inter nationale Klimaatverbond. voor stellen om de schaarse waar devolle plekjes en karakteris tieke panden in Waddinx veen te behouden. INCLUSIEF NETADAPTER tw.v. «39. de, namelijk de begroting van de gemeente Waddinxveen voor 1998. De fractie zal dan een toelich ting geven op de voornemens. Verkeersmaatregelen, voort gang winkelcentrum De Nieuwe Passage, sociaal-cul- lijkse persconferentie van het college van Burgemeester en Wethouders maakte het Per manent Platform Armoede- De bedoeling is de fractie bestrijding Waddinxveen be- kruit en kogels mee te geven kend plaatsgenoot prof.dr. voor de behandeling in de ge- Jan den Draak tot nieuwe meenteraad eind november, voorzitter te hebben be- De PvdA nodigt iedereen voor noemd. deze interessante bijeen- Op de bijeenkomst, die ook komst op donderdagavond 30 werd bijgewoond door de voor oktober uit. armoedebestrijding verant- HHMMMHMHNMMHMHHHHH^ woordelijke wethouder Joop Neele (PCW) en oud-voorzit- ter drs. Will Erath, somde de nieuwe eerste man de volgens hem te nemen maatregelen op. Naar de mening van prof.dr. Jan den Draak, docent socio logie aan de Universiteit van Brussel, maken minder dan 50% van de Waddinxveners, die een beroep op de gemeen te kunnen doen voor een uit kering, bijzondere bijstand, Kate Goudriaan, Postbus huursubsidie en kwijtschel- 265, 2770 AG Boskoop. Tus- ding van schulden, daarvan sen 19.00 en 19.30 kan men bij haar ook telefonische in lichtingen verkrijgen (tel. 0172-211134). feliciteerd door Waddinx- pakket dat iedereen zijn of Opvallend zijn verder veense burgemeester Fedde Jonkman en zijn echtgenote. WADDINXVEEN - Zaterdag 1 november zal de studio van de locale RTW-radio aan de Staringlaan van 10.00 speeltuinvereniging ‘De tot 14.00 open staan voor het publiek. lichtingsmateriaal snelling van procedures bij aanvragen om bijstand. ‘Dat zijn programmapunten die tijd vragen', denklt prof.dr. Jan den Draak, ‘maar op veel kortere termijn is het mogelijk de informatie over de bestaande maatregelen al gemeen bekend te maken'. De informatie, die nu alleen aanwezig is in het gemeente huis, moet breed door de ge meente worden verspreid. Beschikbaarheid op plaatsen waar mogelijke rechthebben den kunnen komen is daarom een eerste doel. Zo is medewerking van art sen gevraagd in hun wacht kamers de gemeentefolders neer te leggen. Hetzelfde geldt voor apotheken, de kerkgemeente; Instituut So- Openbare Bibliotheek Wad- - -- - - dinxveen, de bussen voor het aanvullend vervoer, buurt huizen, crèches en peuter- Marokkanengroep; speelzalen. Ook vrijwilligers van de hulp verlening is gevraagd aan de distributie van het voorlich tingsmateriaal mee te wer ken. Verder is via het direc- teuren-overleg van de Wad dinxveense scholen om medewerking gevraagd de platform (Rooms-Katholieke borstkankerpatiënten in het Kerk, Gereformeerde Ker ken, Remonstrantse Broeder schap, hervormde Immanuël- kerkgemeente); Senioren- werk SSW; Staatkundig Gereformeeerde Partij; Unie Vluchtelingenwerk ook tijdens of na de behande- vroeger het bijkantoor van de Rabobank) bewaart’. weleer. Velen weten nog wel hoe Waddinxveen er uit zag in die tijd. Voor anderen is dat beeld vervaagd, of zelfs geheel onbekend. Deze historisch getinte tocht start aan de oevers van de Gouwe en volgen die in zowel zuidelijk als in noordelijke richting. Daarna wordt de Kerkweg genomen naar het Huurdersvereniging westen om een kijkje te nemen Kerkweg-Oost naar het Ko- in de Kanaalstraat en omge ving. 'stille' armoede te bestrijden. Voorlichtingsmateriaal zal voorts met het activiteiten blad voor 65-plussers worden meegezonden. Prof.dr. Jan den Draak mikt erop dat aan het einde van dit 55+; Waddinxveen; Vrouwenbond ling, vragen of problemen. FNV Waddinxveen. Uit ervaring blijkt dat zij het Vanaf zaterdag 1 november prettig vinden om hierover met lotgenoten te spreken en van gedachten te wisselen. Voor het geven van informa tie, hét beantwoorden van vragen of een gesprek zijn woensdagmiddag 12 novem ber Noortje van Wel en Coby Schuiling van het Landelijk Contactorgaan Begeleiding Musical ’Jekyll Hyde’ Borstkankerpatiënten door het Koninklijk Ballet (LCBB) aanwezig, van Vlaanderen. Vrijdag 31 oktober, grote zaal, 20.00 uur. Gilbert O’Sullivan met ’Every Song has it’s play’. Za terdag 1 november, grote zaal, 20.00 uur. ’Die Lusti- een jeugddienst uit de Imma nuëlkerk (Prinses Beatrix laan) met als voorgangster mevrouw ds. A.M. v.d. Wilt uit Capelle aan den IJssel. Na de kerkdienst volgt een gesprek met de jeugdcommis- le functies is 18 jaar. Aanmelden kan op de open OP °P WADDINXVEEN - De wijk en Paddestoel' (Lijsterbesstraat) houdt vrijdagavond 31 okto ber van kweart over zeven tot half tien voor de eerste maal dit seizoen een extra disco voor de Waddinxveense jeugd kersverse hoofd programme- van 9-14 jaar. Deze avond heeft als thema ‘Hakküh in de Paddie'. De Waddinxveense drive-in-dis- cotheek ‘The Flying Dutch man', met de disc-jockey’s Ed grammabeleid. en Patrick, verzorgt weer de Omdat de programma’s van muziek, die vooral bestaat uit de RTW ook heel goed te be- hardcore, mellow, trance en old-school. De disco begint om 19.15 uur en zal eindigen om 21.30 uur. De toegangsprijs bedraagt f 1,50. De bezoekers krijgen bij de ingang een gratis lot. Hier mee is een cd-single uit de top-50 en enkele cassette bandjes met muziek te win nen. sie die samen met de predi- Aanmelden kan op de open kant de liturgie van deze dag op zaterdag 1 november dienst hebben uitgewerkt. tussen 10.00 en 14.00 uur in haar inbreng kan leveren en ook ziet wat ermee gebeurt. Daarom zijn opnieuw de or ganisaties uitgenodigd en is hen het complete stuk gezon- De PvdA-commissie die het den. programma heeft ontworpen ‘De afdeling Waddinxveen werd voorgezeten door PvdA- van de PvdA zet zich in voor meer kwaliteit van de Wad dinxveense samenleving. Een drs. Marjan Stoffers, Lottie gemeente waar men als ge- v.d. Berg, gemeenteraadslid Vorige lijkwaardige burgers ’samen Bep Vermeij, Ko Henneman, leeft’. Gelijkwaardigheid be- aanrijding tekent dat verschillen in kan sen tussen mensen worden verkleind'. Zo begint het nieuwe PvdA- verkiezingsprogamma. Een Wilhelminasingel belangrijk uitgangspunt is verder duurzaamheid. In een lange zin wordt gezegd: ‘Dat werd hij links ingehaald door betekent zorg voor het milieu ontvangen kunnen met hem - bellen (0182-615718). energie Donderdagavond 30 oktober Waddinxveense is. Het echtpaar is in Wad dinxveen in het huwelijk getreden. Ze hebben één zoon, drie kleindochters (van wie er één is ge trouwd) en één achter- kleinzoon. De heer de Pater heeft na jaren werken op een boerderij, nu een buxus- kwekerij aan het Noor- deinde te Waddinxveen. Hij en zijn vrouw zijn ge- WADDINXVEEN week woensdagavond 22 ok tober vond een plaats tussen een personen auto en een bromfietser. De 49-jarige Waddinxveense automobilist sloeg op de Ko ningin linksaf de Willem de Rijke- laan op. Terwijl hij dit deed _1 12__12—1 1 1 1 een 20-jarige Waddinxveense en dus zorgvuldiger omgaan bromfietser die tegen de lin- met grondstoffen en en niet de jonge generaties of is er op de PvdA-bijeenkomst mensen op ander plaatsen op- nog een onderwerp aan de or- zadelen met nadelige gevol- ner. Beiden zijn met licht let- gen van onze manier van pro- sel naar het Goudse Groene Hart Ziekenhuis vervoerd. Er vond ook een ongeval plaats op het Noordeinde ter groepen betrekken bij het be- hoogte van het Wilgenlaan- stuur, uitdagen om ideeën en tje. Een 20-jarige automobi- oplossingen te bedenken. list uit Hazerswoude wilde In het PvdA-programma tureel werk, gemeentelijke twee personenauto’s inhalen wordt een groot aantal con- belastingen en tarieven zijn aan de linkerkant van de crete voorstellen gedaan. Zo enkele van de onderwerpen, vluchtheuvel. De voorste wagen sloeg ech ter linksaf waardoor hij vol in de remmen moest en in een slip raakte. In de linkerberm botste deze automobilist te gen een lantaarnpaal en ver volgens ging het voertuig op z’n kant. De automobilist bleef ongedeerd, maar zijn voertuig moest worden weg getakeld. Tenslotte ondersteunde hij WADDINXVEEN - De Vereniging Historisch Genoot- het idee van prof.dr. Jan den schap Waddinxveen belooft de leden op de eerstvolgen de avond een ’tocht door Waddinxveen’. Draak een cliëntenraad in te stellen. Die zou volgens hem passen in het door de ge meente bepleite interactieve bestuur. en ver- Hij riep daarom uitkerings- de ambtelijke gerechtigden op zich bij het secretariaat van het platform te melden (Stichting Wel zijnswerk Waddinxveen, tel. 0182-631932). De deelnemende organisaties aan het Platform Armoedebe strijding Waddinxveen zijn: Algemene Nederlandse Bond tocht door het Gouwedorp van voor Ouderen; CDA; Christe lijk Nationaal Vakverbond; D’66; Kerngroep Ontwikke lingssamenwerking Wad dinxveen; Federatie van Ne derlandse Vakverenigingen; Gereformeerde Kerk (Vrijge maakt); Gereformeerd Poli tiek Verbond; Hervormde Kiesvereniging; Humanis tisch Verbond Midden-Hol- land; WZM; hervormde Immanuël- gebruik. Ze zijn niet bekend met de mogelijkheden, worden afge schrikt door de bureaucrati sche rompslomp of willen uit schaamte en trots geen be roep op de gemeente doen. Het gevolg is dat velen van hen in stilte armoede lijden. Iedereen, zette de Waddinx veense hoogleraar uiteen, kan ongewild voor kortere of WADDINXVEEN - Zondag- langere tijd in een situatie avond 2 november om half ze ven houdt de Hervormde Stichting De Rank in de Re- Bijstand is daarom een gewo- monstrantse Kerk (Zuidkade) ne zaak waar de burgers in een jeugdbijeenkomst. bepaalde gevallen ook recht op hebben. ‘Aan de kosten daarvan hebben we allemaal meebetaald. Het is dus nietje hand ophouden, maar om je ’Wie volgt...?’ gekregen. Dit recht vragen', onderwerp is door de commis- ----- sie voor jeugddiensten voor bereid. De predikant zal het thema uitwerken aan de hand van de geschiedenis van Zacheüs. Muzikale wordt verleend door een mu- ziekgroepje. Er wordt een ge drukte liturgie verstrekt. S S® WOENSDAG 29 OKTOBER 1997 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN PAGINA 13 De bouwput voor het appartementengebouw aan de Prinses Beatrixlaan (Foto: Evert I PIANO’S VLEUGELS 'y ch i. van Rijnlandstraat 4 2741 HZ Waddinxveen Tel. (0182) 61 61 19 Fax?(Öl82y61^638 (2 straten achter het Gemeentehuis) Koninginneweg 11b Boskoop Koningin Wilhelminaplein 43 Waddinxveen Dorpsstraat 129 Zevenhuizen Eenvoudigweg superieure kwaliteit. k Ricoh verlegt de grenzen van digitale creativiteit met de RDC 2E, digitale fotocamera. Alles wat u ziet kunt u praktisch meteen delen met jjjjjÉ anderen. Maakt beelden van ||||P^ 768x576 pixels in 24 bits kleur, Camera kan beeld, geluid en tekst opslaan. Autofocus ■BR scherpstelling, 3.7mm/5.6mm objectief (vergelijkbaar in Heinbeeld: 35mm/55mm) LCD RDC 2E Harvva Woningstoffeerder is nu HARWA

Weekblad voor Waddinxveen | 1997 | | pagina 13