Boskoop Waddinxveen Zevenhuizen r makelaardij I I Als je alles op ’n rijtje zet, ga je gelijk naar van ’t Hof NVM Wij bieden uw huis ook aan op Internet: http://www.nvm.nl Zaterdag 1 november Open Huis! Zuidplaslaan 432, Waddinxveen. Telefoon 0182-618055. Telefax 0182-618438. Kantoren in Gouda, Alphen a/d Rijn, Zoetermeer en Waddinxveen. Meer dan 37 jaar ervaring Op zaterdag 1 november heeft u vrije toegang tot de woningen in deze adverten tie. Tussen 10.30 en 13.00 uur kunt u dan zonder afspraak één of meerdere van deze huizen gaan bekij ken. U wilt daarna meer informatie? Wij staan van 08.30 tot 17.00 uur voor u ’’stand by” op ons kantoor met koffie en een antwoord op al uw vragen, ook over de financiering! GKW/WvW - WOENSDAG 29 OKTOBER 1997 PAGINA 32 i I Jan Luykenstraat 16 4 Vraagprijs 258.500,= k.k. Noordkade 88 Vraagprijs 275.000,= k.k. Van Maerlantstraat 34 Vraagprijs 275.000,= k.k. DE NVM HUISGARANTIE* DE MEEST UITGEBREIDE DEKKING TEGEN VERBORGEN GEBREKEN. Bonenakker 40 Vraagprijs 279.000,= k.k. Vijverlaan 40 Vraagprijs 279.000,= k.k. Groensvoorde 132 Vraagprijs 282.500,= k.k. NVM [H ÏS GARANTIE J. Campertlaan 6 Vraagprijs 295.000,= k.k. Chopinlaan 24 Vraagprijs 295.000,= k.k. De Akker 77 Vraagprijs 299.000,= k.k. Heuvelhof 8 Vraagprijs 305.000,= k.k. Heuvelhof 10 4 Vraagprijs 327.500,= k.k. Sperwerhoek 24 4 Vraagprijs 325.000,= k.k. Akkerwinde 35 Vraagprijs 329.000,= k.k. Boekweitakker 1 Vraagprijs 595.000,= k.k. Waterlelie 18 Vraagprijs 325.000,= k.k. Dorpsstraat 46 Vraagprijs 449.000,= k.k. De Akker 32 Vraagprijs 277.500,= k.k. MAKELAAR - zat I Wij informeren u graag over het afsluiten van deze verzekering i ■_van ’t hof Aantrekkelijke eengezinswoning met een vrien- delijke ligging nabij winkels, scholen en openbaar vervoer. Bouwjaar ca. 1968,147 m2 eig. grond en ca. 330 m3 inhoud. Indeling: entree/hal met trap-/provi- siekast, toilet met fontein, lichte doorzonwoonka- mer, gedeeltelijk open keuken in 2-zijdige opstelling en lichte uitvoering. De parterre is voorzien van een plavuizen vloer. Ie Verdieping: overloop met vaste kast met aansl. wasapp., 3 slaapkamers, geheel bete gelde badkamer met douche en wastafel. 2e Verdieping: 1 royale slaapkamer met dakkapel en bergruimte, afz. 2e toilet met fontein, c.v. ruimte met combiketel. De diepe achtertuin op het zuidwes ten heeft een terras, gazon, vrijst. stenen berging en achteruitgang. Aanvaarding in overleg op korte ter mijn mogelijk. Aantrekkelijk 3-kamer (oorspr. 4) appartement, deel uitmakend van kleinschalig appartementencomplex van slechts 4 app., bouwjr. ca 1978, gelegen aan weg tussen Waddinxveen en Boskoop. Ind.: entree/trap- opgang, keurig betegelde galerij, hal/gang met gar- derobenis en 2 vaste kasten, woonkamer met open haard, gedeelt. open keuken in L-vormige opstell. en v.v. afzuigkap, electr. kookplaat, oven, vaatwasser en koelkast, al. schuifpui, 1 slaapkamer aan de voor zijde, 1 grote slaapkamer (oorspr. 2) aan de achterz. met terrasdeur, badkamer met ligbad en wastafel, afz. toilet met fontein. Aan de achterzijde biedt dit goed onderhouden appartement een groot dakterras (9.00 x 7.00) met vrijst. stenen berging. Verder een inpandige berging en een eigen parkeerplaats aan de zij-kant van het complex. ktiedag Open Huis rdag 1 november a.s Moderne eengezinswoning met een vrije ligging aan voorzijde aan grasveld/speelplaats, gelegen in de jonge, kindvriendelijke en ruim opgezette wijk Zuidplas, nabij winkelcentrum en scholen. Bouwjaar 1983,109 m2 eig. grond en 300 m3 inhoud. Ind.: entree/hal, Z-vormige woonkamer met trap-/provisiekast en v.v. mozaïek parketvloer, keu ken in hoekopstelling en v.v. plavuizenvloer, tussen- hal met toilet met font, en trapopgang. Ie Verd.: overloop, 3 slaapkamers, luxe badkamer (1995) vol ledig betegeld in lichte uitvoering en met ligbad, douche, thermostaat kranen, hangcloset en design radiator. 2e Verd.: voorzolder met daklicht, berg ruimte, Vaillant combiketel (1995) en aansl. wasapp., 1 slaapkamer met Velux dakraam en ber ging achter knieschotten. Dit heerlijke woonhuis biedt u verder een achtertuin (ZO) met terras, gazon en vrijst. stenen berging en voldoende parkeer gelegenheid nabij de woning. Uitstekend verzorgde, moderne eengezinswoning met een gunstige ligging in de jonge, kindvriende lijke en ruim opgezette wijk Zuidplas, nabij winkel centrum en scholen. Bouwjaar 1983,125 m2 eig. grond en 300 m3 inhoud. Ind.: entree/hal, ruime Z-vormige woonkamer met trap-/provisiekast en v.v. marmeren vloer met vloerverw., luxe keuken (5 jaar) in lichte uitvoering en v.v. gascomfort, oven, afzuigschouw, koelkast, magnetron en vaat wasser, tussenhal met toilet met font, en trapop gang. Ie Verd.: overloop, 3 slaapkamers, luxe badka mer, volledig betegeld in lichte uitv. met ligbad, wastafel en designradiator. 2e Verd.: voorzolder met daklicht, badgeijser, c.v. ketel, aansl. wasapp. en unit m.v., 1 slaapkamer met Velux dakraam (ver gunning voor dakkapel aan voorz. aanwezig). Dit keurig onderhouden woonhuis biedt u verder een diepe achtertuin (12 m.) met terras, gazon en vrijst. st. bergihg. Uitstekend verzorgde, ruime eengezinswoning op een gunstige lokatie. Bouwjaar ca. 1960,154 m2 eig. grond en 375 m3 inhoud. Ind.: entree/gang, toilet met fontein, royale kelderkast, doorzonwoonkamer, welke is v.v. een licht eiken parketvloer, keuken in 2-zijdige opstell. en v.v. een plavuizenvloer. Ie Verd.: overloop met v.kast, 2 slaapkamers aan de voorz., waarvan 1 met v.kast en 1 slaapkamer aan de ach terz. met v.kast en 1 slaapkamer aan de achterz. met toegang tot balkon, geheel betegelde badkamer met bad en fontein. 2e Verd.: voorzolder met c.v. ketel en boiler en bergruimte, ruime slaapkamer met dakkapel en v.kast met schuifdeuren en met toegang tot badkamer met douche, 2e toilet en was tafel. De keurige achtertuin (W) met sierbestrating heeft een vrijst. stenen berging en achteruitgang. Bijz.: schilderwerk recent uitgevoerd, de woning is grotendeels v.v. dubbel glas en grotendeels v.v. zon neschermen. Keurig onderhouden, ruim opgezette eengezins woning op een gunstige lokatie, nabij winkels, scholen, openbaar vervoer (NS station). Bouwjaar ca. 1970,127 m2 eig. grond en 350 m3 inhoud. Ind.: entree/hal, vaste kastenwand met schuifdeuren, toilet met fontein, de ruime woonkamer met open haard partij, open spiltrap en schuipui is v.v. een kersenhouten parketvloer, half open keuken in L-vorm. opstelling en v.v. alle inbouwapp. en plavui zenvloer. Ie Verd.: overloop met v.kast, 3 slaapka mers, volledig betegelde badkamer met ligbad, separate douchehoek, wastafel, toilet en aansl. wasapp. 2e Verd.: voorzolder met bergruimte, 1 slaapkamer aan de voorzijde met v.kast, 1 slaapka mer aan de achterzijde met wastafel en met toe gang tot bergruimte met c.v. ketel en gasboiler, beide kamers zijn met dakkapel. De nette achter tuin (W) met terras en borders, heeft een vrijst. ste nen berging en achteruitgang. Keurige eengezinswoning met schitterende vrije ligging aan voorzijde, nabij winkels en openbaar vervoer (NS-station) en nabij park "Gouwe Bos". Bouwjaar ca. 1968,153 m2 eig. grond en 340 m3 inhoud. Ind.: gang/entree met provisiekast, toilet met font., lichte L-vorm. woonkamer met inbouw- verlichting, gang en woonkamer zijn v.v. een par ketvloer, uitgebouwde open keuken met lichtkoe pel, plavuizenvl., wit front en v.v. afzuigkap, ker. kookplaat, electr. oven, koelkast en vaatwasser. Ie Verd.: overloop, 3 slaapkamers, badkamer met ligbad en wastafel, apart 2e toilet. 2e Verd.: voorzol der met bergruimte en combiketel, 1 slaapkamer met nieuwe hardh. dakkapel en toegang tot bergka- mer met aansl. wasapp. Verder biedt dit goed onder houden woonhuis een voortuin en een keurig aan gelegde achtertuin (Z), met terras en borders en vrijst. stenen berging. Aantrekkelijke eengezinswoning, nabij winkels, scholen en openb. vervoer voorzieningen. Bouwjaar 1968,148 m2 eig. grond en ca. 375 m3 inhoud. Ind.: entree/gang met trap-/provisiekast, toilet met fon tein, ruime doorzonwoonkamer met schrotenpla fond afwerking met inbouwverlichting, gesloten keuken met afzuigkap, gascomfort en 10 1. close-in boiler en voorzien van een plavuizenvloer. Ie Verd.: overloop, 3 slaapkamers, waarvan 2 met vaste kas ten, badkamer met ligbad en wastafel, afz. 2e toilet. 2e Verd.: voorzolder met c.v. ketel en badgeijser en 1 slaapkamer met 2 dakkapellen. Verder biedt deze woning een netjes aangelegde achtertuin met vrij staande stenen berging en achteruitgang. Keurig onderhouden, moderne eengezinswoning. Bouwjaar 1984,128 m2 eig. grond en ca. 340 m3 inhoud. Ind.: entree/hal, toilet met font., de royale tuingerichte woonkamer is 2 jaar geleden aan de achterzijde uitgebouwd en heeft een kunststof schuifpui, de open keuken in L-vorm. opstelling en lichte uitv. is v.v. vaatwasser, gascomfort, oven en wasemkap. De parterre is geheel v.v. een plavuizen vloer met vloerverwarming. Ie Verd.: overloop, 3 slaapkamers, luxe, volledig betegelde badkamer met ligbad, wastafel met meubel en thermostaat kranen. 2e Verd.: voorzolder met combiketel 1996, aansl. wasapp. en daklicht, 1 slaapkamer met kunst stof dakkapel (3 jaar) en bergruimte. De woning is gesitueerd in de kindvr., ruim opgezette wijk Zuidplas nabij winkelcentrum en scholen en biedt verder een grotendeels betegelde voor- en achter tuin (W) en een vrijst. stenen berging en achteruit gang. Goed onderhouden eengezinswoning, gesit. in rustige, moderne woonwijk temidden van luxe bebouwing, nabij winkels in oude dorpskern, sta tion en scholen. Bouwjaar 1986,120 m2 eig. grond en ca. 360 m3 inhoud. Ind.: entree/hal, uitgebouwde L-vorm. woonkamer, welke is v.v. essen parketvloer, open, luxe woonkeuken (3 jaar oud) in L-vorm. opstelling, lichte uitvoering en met granieten aan recht en inbouwapp. en v.v. een plavuizenvloer, tussenhal met toilet met font. Ie Verd.: overloop, 1 ruime slaapkamer aan de voorz. met vaste kasten wand en bergruimte achter knieschotten, 1 ruime slaapkamer (oorspr. 2) aan de achterz. met dakka pel, badkamer met ligbad, douche, 2e toilet en was tafel. 2e Verd.: open zolderberging met daklicht, aansl. wasapp., combiketel en bergvliering. Verder biedt deze aantrekkelijke woning een zonni ge achtertuin op het zuiden met sierbestrating, niveauverschillen, vijver, vrijst. stenen berging en achteruitgang. Fijne hoekeengezinswoning, gesit. in rustige, moderne woonwijk temidden van luxe bebouwing, nabij winkels in oude dorpskern, station en scho len. Bouwjaar 1986,177 m2 eig. grond en ca. 360 m3 inhoud. Ind.: entree/hal met garderobe-/berg- kast, uitgebouwde L-vorm. woonkamer, welke is v.v. een massief houten vloer (hard Maple), woonkeu ken in L-vorm. opstelling, witte uitv. met afzuig kap, gascomfort, koelkast en vaatwasser en v.v. een plavuizenvloer, tussenhal met toilet met font. Ie Verd.: overloop, 1 ruime slaapkamer aan de voorz. met 2 vaste kasten met schuifdeuren, 2 slaapkamers aan de achterz. met dakkapel, vaste kast en bergruimte achter knieschotten, badkamer met ligbad, douche, 2e toilet en wastafel. 2e Verd.: voorzolder met aansl. was- en droogapp. en v.v. een tegelvloer, vaste kast met combiketel, 1 slaapkamer met wastafel en bergruimte, 1 werk/- hobbykamertje en bevloerde bergvliering. Verder een keurige, ruime voor- en zijtuin en een fraaie achtertuin (Z) met siertegels, niveauverschillen, gemetselde borders, vrijst. stenen en houten ber ging en hardh. erfscheiding (Bankirai). Ruime, uitgebouwde woning met een gunstige ligging t.o.v. winkels en scholen. Bouwjaar 1969, 149 m2 eig. grond en 375 m3 inhoud. Ind.: entree/hal met toilet met font., trap-/provisiekast en trapopgang, de woning is aan de achterzijde over de volle breedte uitgebouwd, hierdoor is een fraaie, riante T-vorm. woonkamer ontstaan met openslaande deuren naar de tuin, gesloten keuken in L-vorm. opstelling en v.v. inbouwapp. De parterre is v.v. een massief eiken parketvloer. Ie Verd.: over loop met vaste kast, 3 slaapkamers, veel vaste kas ten, badkamer met ligbad, toilet en wastafel. 2e Verd.: voorzolder met bergruimte, combiketel (1992) en aansl. wasapp., 1 slaapkamer met dakka pel aan voor- en achterzijde, bergruimte en aansl. separate ruimte met wastafel en toilet en berg ruimte. Deze ruime eengezinswoning biedt u ver der een zonnige achtertuin (Z) met tërras en bor ders, vrijst. stenen berging en achteruitgang. Schilderwerk buiten is recent uitgevoerd. en v.v. alle inbouwapp., bijkeuken met v.kasten- wand. De parterre is belegd met een plavuizenvloer met vloerverw. Ie Verd.: overloop, 1 slaapkamer (oorspr. 2) aan de voorz. met v.kastenwand, 1 slaap kamer aan de achterz., badkamer met ligbad, aparte douchecabine, 2e toilet en wastafel. 2e Verd.: voor zolder met aparte ruimte voor combiketel en aansl. wasapp., 1 slaapkamer met Velux tuimelraam en bergruimte, 1 slaapkamer met dakkapel en berg ruimte. Deze uitstekend verzorgde woning biedt u verder een goed aangelegde achtertuin met veel privacy, tevens is de gehele woning v.v. dubbel glas en beveiligd met doormelding, de garage is v.v. een automatische deur en een bergvliering, en er is par keergelegenheid op eigen terrein. Deze woning is uw bezichtiging zeker waard! Uitstekend verzorgde, ruime hoekwoning, gelegen in een heerlijk rustige woonomgeving en met een achtertuin grenzend aan watertje. Bouwjaar ca. 1976,144 m2 eig. grond en 360 m3 inhoud. Ind.: entree/hal met garderobenis, toilet met font., royale open eetkeuken in luxe uitvoering, L-vormige opstell. en v.v. alle inbouwapp., verlaagd plafond met inbouwspots boven eetgedeelte, tuingerichte woonkamer met hoek openhaard, open trap, trap kast en schuifpui naar tuin. De parterre is v.v. een plavuizenvloer. Ie Verd.: overloop met v.kast, 3 slaapkamers, waarvan 1 met v.kastenwand met schuifdeuren, nette, geheel betegelde, badkamer met ligbad, afz. douche, 2e toilet en wastafel. 2e Verd.: voorzolder met wasruimte en aansl. wasapp., c.v. ketel en gekoppelde boiler, unit m.v. en v.v. een tegelvloer, L-vorm. slaapkamer met 2 tui melramen, wastafel en bergruimte. Verder biedt deze woning aan de voorzijde een opstelplaats voor auto, aangebouwde st. berging en een netjes aange legde achtertuin met terras en vlonders, grenzend aan waterpartij. Uitstekend verzorgd en goed onderhouden hoekwo ning in kindvriendelijke woonomgeving met gunsti ge ligging nabij winkels en openbaar vervoer (NS station). Bouwjr. ca. 1963,171 m2 eig. grond en ca. 300 m3 inhoud. Ind.: entree/gang, toilet met fon tein, diepe prov.-/kelderkast, lichte doorzonwoon kamer met sierschouw, open keuken met appara tuur, t.w.: gascomfort, afzuigkap, oven, koelkast en 15 1. close-in-boiler. Parterre is v.v. plavuizenvloer. Ie Verd.: overloop met vaste kast, 3 slaapkamers, badkamer met zitbad en wastafel. 2e Verd.: ruime slaapkamer met hardh. dakkapel en meubel met wastafel, bergruimte, voorzolder met combiketel (1992) en aansl. wasapp. Slaapkamer en voorzolder zijn v.v. een laminaatvloer. Verder biedt dit woon huis u een keurige voortuin en ruime achtertuin (W) met sierbestrating, borders, hardh. erfscheiding en vrijst. stenen berging. Moderne erker(hoek)woning, gunstig gesitueerd nabij winkels en scholen in de kindvriendelijke wijk Zuidplas. Bouwjaar 1986,171 m2 eig. grond en ca. 350 m3 inhoud. Ind.: entree/hal, toilet met font., woonkamer, type doorzon, met open haard en erker aan voorzijde, open keuken in U-vormige opstelling en witte uitvoering. Ie Verd.: overloop, 3 slaapkamers, waarvan 1 met vaste kastenwand met louvredeuren, badkamer met ligbad, 2e toilet en wastafel. 2e Verd.: grote voorzolder met aansl. wasapp., combiketel en unit m.v., 1 slaapkamer met dakkapel, Velux dakraam en met vaste kasten wand met louvredeuren. Deze goed onderhouden woning biedt verder een voortuin, een keurig aan gelegde achtertuin (ZO) met gazon, sierbestrating, Japans hoekje met vijvertje, vrijst. stenen berging en achteruitgang en een zijtuin met overdekte opslag. S3 Riante en luxe hoekwoning van 4 schakelvilla's onder 1 kap met grote vrijstaande garage, gunstig gesitueerd aan de rand van de jonge, ruim opgezet te wijk De Zuidplas, op een steenworp afstand van het winkelcentrum en div. scholen. Bouwjaar 1985, 253 m2 eig. grond (excl. gebruik van ca. 30 m2 Gemeentegrond) en ca. 515 m3 inhoud (incl. gara ge). Ind.: entree/hal, toilet met font., trapopgang, L-vorm. living, welke is v.v. een openhaard partij en exclusief systeemplafond met regelbare halogeen- verlichting en schuifpui naar de patio van de tuin, open keuken in U-vorm. opstell., lichte uitvoering Riant geschakeld woonhuis met garage, op hoek- lokatie. Uitstekende ligging aan de rand van de bebouwing en toch vlakbij de dorpskern van Zevenhuizen. Bouwjaar 1989,182 m2 eig. grond en ca. 500 m3 inhoud. Ind.: entree/hal met toilet met font, en toegang tot de ged. inpandige, verwarmde garage, open keuken in witte uitvoering, welke is v.v. alle inbouwapp., eetbar en een plavuizenvloer, tuingerichte woonkamer met hardh. schuifpui, open trap en v.v. parketvloer. Ie Verd.: geheel v.v. laminaatvloer, 2 slaapkamers aan achterz., 1 ruime slaapkamer (5.58 x 3.68) aan voorz. met vaste kas tenwand en opensl. deuren naar balkon, badkamer, in lichte uitv., met ligbad, douche, 2e toilet en dubb. wastafel. 2e Verd.: geheel v.v. kurkparket- vloer, overloop met aansl. wasapp. en combiketel, 2 ruime slaapkamers. Verder een keurig aangelegde achtertuin met sierbestrating, glazen overkapping bij schuifpui, buiten openhaard en achteruitgang. Een goed onderhouden en compleet geïsoleerde woning, die u o.a. 5 ruime slaapkamers, veel inpan dige ruimte en veel wooncomfort biedt. Een bezich- ting zeker waard!

Weekblad voor Waddinxveen | 1997 | | pagina 32