Verlies voor Al-jeugd WSE Koploper van WSV verstevigt positie Gouwestaete-dames op zondag in actie Waterpolosters stijgen boven zichzelf uit Derde plaats voor Gouwestaete-meisjes Titels jeugdteams Korbis Inbraak in woning Pluimveeshow in sportzaal Volleybalsters verslaan Leython Darten in Het Zuidhonk Afsluiting HSW-cursus jeugdvissen Eigen fanclub voor Gillian en Mirjam Geslaagden A-diploma Derde trekking WSE-loterij Klaverjassen in Het Zuidhonk k' V PAGINA 29 WOENSDAG 5 NOVEMBER 1997 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN Examen uur wordt elke Eindoverwinning I ■voor de lunch van 12.00 tot 12.30 uur. doel gesteld de score van ZWV-Nereus zo laag mogelijk te houden en zelf zoveel mo gelijk kansen te creëeren. Dat is aardig gelukt, maar Op de laatste wedstrijddag behaalde het A2-team van Jan de Jong tegen Nieuwer- kerk aan den IJssel de eer ste overwinning van deze Erika Vlasman werd het toch nog 7-10. speelden in Bodegraven te gen Vriendenschaar. BI won met 1-11 en Cl verloor met 7-4. Voor de jeugd (B tot en met welpen) begint zaterdag 15 november de zaalcompetitie. Voor de senioren en junioren breekt dat moment een week later aan. WADDINXVEEN - Zaterdag verloor het eerste dames team van Gouwestaete-waterpolo weliswaar met 5-10 van ZWV-Nereus (Zaandam), doch de wijze waarop was veelzeggend. WADDINXVEEN - Maandag 27 oktober tussen 18.00 en 22.15 uur is ingebroken in een woning aan de Lijsterbes straat. Daarbij is een raam geforceerd. Het is nog niet be kend wat er wordt vermist. WADDINXVEEN - Tijdens de negende ronde van de in terne competitie van de Waddinxveense Schaakvereni ging WSV heeft koploper L. Willemen zijn positie ver stevigd. (5), Xaver Massing en Anwar Hamim won WSE met 7-0. F-2 kwam verassend op ach terstand tegen Sportlust F-5. Hierna begon WSE met voet ballen zodat die voorsprong nog voor rust in een 1-2 voor sprong omgebogen werd. Onder aanvoering van man van de wedstrijd Bob van Luyk vergrootte WSE in de tweede helft de voorsprong naar 2-7. De doelpunten kwamen van Donovan Bin ken (4) en Alexander Janisch (3). F-3 was duidelijk de sterkere in de krachtmeting met CVC F-5. Na een eigen doelpunt van CVC ging WSE door en bracht de ruststand op 0-3. Na rust werd het zelfs 0-6. Samantha Captein (2), Jes sie Martens (2) en Riquie Klijn scoorden de doelpun ten. Meisjes-pupillen speel den een redelijk goede eerste helft bij Floreant. Door drie doelpunten van Ezra van Zanten en een van Floreant was de ruststand al 1-3. Net als D-2 geloofde WSE het hierna wel wat nog bijna de ommekeer was. Bianca Hamstra en keepster Daph ne Luyten hielden hun team hierna op de been zodat WSE toch nog met 2-3 aan de goe de kant van de score bleef. DWK wist geen antwoord te geven op de zware ’pressing’ die de heren deze periode lie ten zien. Jaco de Jong mocht uiteindelijk de eindstand be palen op 8-6. De eerste over winning voor de Gouwestae- teheren is hiermee een feit. Dames 2 heeft alle zeilen moeten bijzetten om ZWV- Nereus 3 met 5-4 te verslaan. De eerste periode eindigde in 0-0 en in de tweede periode opende ZWV-Nereus de sco re, alvorens Kim Midden dorp, Marike Moolhuijzen en Erika Vlasman Gouwestaete op een comfortabele 3-1 voor sprong brachten. De derde periode ging gelijk op. Na 3-2 scoorde Nancy van der Hoek 4-2 en leek de wed strijd gelopen. Doch in de vierde periode kwam ZWV- Nereus terug tot 4-4, waarna Astrid Cornelissen een mi nuut voor tijd de winst veilig kon stellen. Eindstand 5-4. Heren 2 had het ook moeilijk in Katwijk. Het moest enkele spelers missen, waardoor het tweede herenteam van Gou westaete niet verder kwam dan een 5-5 gelijkspel. Voor Gouwestaete scoorden Mare Faber (2), Leon Groen, Rob van der Meer en Axel Rus- scher. Komende zaterdag 8 novem ber speelt alleen dames 1 van Gouwestaete. Zij spelen om 18.30 uur tegen De Ham in zwembad ’De Watering’ te Wormerveer. De rest van de bondsteams van Gouwestae te zijn vrij in verband met be kerwedstrijden. combinaties zoeken en werd er niet zelfzuchtig gedacht. Jeffrey Zwinkels (4), Pim Verlaan (2), Yessin Khaoul (2), Patrick Dorresteyn (2), Dave Zijderhand en Jurren Sluys bepaalden de eind stand op 1-12. Sergio Smit was zo handig om geen WSE- shirt mee te nemen. D-2 kende een goede start in de thuiswedstrijd tegen Stol wijk D2. Door doelpunten van Samir Kalai en Tess Weldemichael kwam WSE op een 2-0 voorsprong. WSE geloofde het hierna wel en ging in een laag tempo verder met de wedstrijd. Na de rust werden de Waddinx- veners afgestraft voor die spelwijze en Sportlust kwam terug tot 2-1. WSE werd hierna weer wakker en door opnieuw Samir Kalai werd het 3-1. D-3 kwam ondanks enkele goede kansen toch op ach terstand tegen Unio D-2. Unio scoorde viermaal ter wijl WSE via Mourad Kha oul slechts één keer tegen wist te scoren. Ook in de tweede helft miste WSE veel kansen. Dennis het na drie partjes 5-6 voor ZWV-Nereus zou staan. ZWV-Nereus begon sterk en werkte binnen vijf minuten Wendy de Frankrijker met drie p-tjes definitief aan de kant. Uit de overtalsituaties werd ook driemaal gescoord, zodat de dames en de mas saal toegestroomde suppor ters van Gouwestaete de eer ste periode tegen een 0-3 ach terstand aankeken. Doch de veerkracht van de smalle selectie van Gouwe staete is onnoemelijk groot en aldoende werden in de twee de periode ook overtalsitu- WADDINXVEEN - Na de uitwedstrijden op zaterdag moesten, zowel dames 1 als dames 2 van Gouwestaete- waterpolo zondag voor een week weer aan de bak. Blom en Mourad Khaoul scoorden voor WSE terwijl Unio met twee doelpunten de eindstand op 3-6 bepaal de. E-l haalde flink uit in hun wedstrijd tegen Olympia E- 2. Door doelpunten van Ke vin Zwinkels (7), Haben Ya- cob (2), Gugu Bresser (4), Bezhad Assodolahi (3) en Ke vin Dorresteyn won WSE met maar liefst 17-1. E-2 won met 3-2 van Nieu- werkerk. Maarten van Tol, Yassine Boyssarhouanne en Henos Michael scoorden de doelpunten. E-3 speelde een redelijk eerste kwartier te gen Olympia E-6. Hierna ging de aansluiting tussen middenveld en aan val verkeerd zodat WSE er niet echt uitkwam. Olympia profiteerde en bracht de eindstand op 0-4. Aan het eind van de tweede helft werd het spel van WSE iets beter maar zonder resultaat. F-l speelde een goede wed strijd tegen Sportlust F-2. De acht uitblinkers van WSE maakten de droom van sportlust kapot. Door doel punten van Guido Alberts Maar onder de ogen van bondscoach Kees van Harde- veld en bondsteammanager Marga van Feggelen scoorde Gillian na een fraaie combi natie met Sandra Bercken- kamp en Mirjam Overdam 4- 6 en even later vanaf de mid- voorplaats 5-6. Met die stand werd de vierde periode ingegaan en hing als nog een sensatie en een ca deautje voor de 12 jaar ge huwde trainer-coach Martin Pronk in de lucht. Helaas mocht dit niet zo zijn. De dames van Gouwestaete bleven vechten voor wat ze waard waren, doch ZWV-Ne reus benutte niet alleen en kele overtalsituaties, maar ook een viermeter en bepaal de de zwaar bevochten eind stand op 5-10. De Gouwestaete-heren moes ten zaterdag aantreden tegen De WaterKip (DWK). DWK is voor Gouwestaete de laatste jaren een lastige tegenstan der. De ploeg van Jan Mid dendorp begon goed aan de wedstrijd, maar al snel bleek dat de Gouwestaete-heren de punten zeker niet cadeau kregen. Niels van der Zwan, Rick Oldenhof, Anouk Rebel, Danita Noorland, Stefan Baars, Sossina Hotting, Lars Verboom, Selam Russom, Roy Breedijk, Joelle Scheps, Pieter Berghout, Evert Mijnans, Antoinette Hof, Wietse Havenaar, Robin Verme- ij, Cinthia Driehuijs, Est her Boelema, Merfet Boussaid, Anthony Piris, Marc van Vliet, Jac- queline van Geffen, Me- rijn Langeveld, Eva v.d. Brule, Shawn Buckles, Mandy Jager, Eva van j der Schoot, Ramon An- dressen en Joey Drieling. WADDINXVEEN - De volley- baldames van Keukencen trum Be Fair hebben in Lei derdorp van Leython gewon nen. In de eerste set begonnen An toinette Wijker, Cora Bos, Marcella Bos, Jacqueline van de Ruit, Liesbeth van Wijn gaarden en Anneke Marek in de basis. Er werd in deze set slecht ge speeld door Be Fair waardoor Leython de gelegenheid kreeg in het eigen ritme te komen. Er werd veel gerom meld en afspraken werden niet nagekomen. Bij de stand 11-8 werd Lies beth van Wijngaarden gewis seld voor Annemarie de Rooij die de aanval op de liberopo- sitie moest versterken. Be Fair klom van 13-9 achters tand terug naar 13-13. De teller hielp hier Leyhton op oneerlijke wijze door ze een punt extra te geven tij dens de rally. Protest bij de scheidsrechter hielp niet, waardoor de setwinst naar Leython ging met 15-13. In de tweede set werd er hard gewerkt. Dit werd beloond met 5-15 setwinst. Ook de derde set ging naar Be Fair (8-15). In de vierde set begon Cora Bos met een goede ser vice die 7 punten op rij ople verde. Ook deze set werd win nend afgesloten met 9-15. De eerstvolgende competitie wedstrijd is zaterdag 15 no vember tegen Zovoc (Zoeter- meer). Een weeke later zal de thuiswedstrijd tegen Nesse- lande 2 worden gespeeld om 16.30 uur in sportzaal Groenswaard (Wingerd). Er was weer sprake van heel wat spanning op de borden. Soms ook onverwachte uitsla gen en een koploper die ijzer sterk in het zadel blijft. Blijk baar was het weer erop of er onder, aangezien deze ronde slechts drie remisepartijen tot gevolg had. Tevens werd er een wedstrijd voor de Rotterdamse Schaak bond (RSB) gespeeld, welke door WSV 2 thuis met 5,5-2,5 tegen Berkel 1 in winst werd omgezet. Knap werk van de Waddinxveners, aangezien hun eerste (uit)wedstrijd een 5-3 nederlaag had opgele verd. Voor de huishoudelijke competitie speelde nummer 1 tegen nummer 2 oftewel kop loper L. Willemen tegen de erg omhoog gevallen A. Prins. Te zien viel een optisch door lopend beter staande koplo per, waarbij de rivaal met de zwarte stukken steeds net een fractie achter de feiten aanliep. In het einspel werd door A. Prins toch een beslissende fout gemaakt, wat direct het verlies van een stuk beteken de, waarna voor de koploper de winst voor het oprapen lag. H. van Woudenberg (6) met de witte stukken tegen A. v.d. Starre (4) zette een positio neel sterk spelletje op het bord, waartegen zijn tegen stander weinig had in te brengen, wat voor de witspe- ler een simpele en snelle overwinning opleverde. Een lang en boeiend gevecht tot in het eindspel tussen T. Wiersma (7) en nieuwkomer P. de Louw (5) wat lang alle kanten opkon. Spannend bleef het tot de laatste zet. Met meer raffinement (en misschien wat geluk) wist P. de Louw de overwinning toch naar zich toe te trekken. Door deze overwinning bezet P. de Louw nu de tweede plaats op de ranglijst, pal daarachter H. van Woudenberg gevolgd door B. Jansen en A. Prins. Remisepartijen waren het ge volg tussen W. Hennink en M. Moerland en G. v.d. Knaap en H. de Roodt. In de subtop moest T. Goor een stapje terug doen getuige een nederlaag tegen A. Kardol. E. Philipse was duidelijk te sterk voor J. Markus en ver der wegzakkend A. Versluis tegen de oprukkende L. El lers. In de middengroep positieve uitslagen voor C. Asscheman tegen A. Hennink, J. v.d. Hei den tegen C. Alblas en H. Stouten tegen D.J. van Offe ren. J. van Oort kwam niet verder dan remise tegen F. Ritter. Een spannende partij tussen J. van Sandijk met de witte stukken en C. Klaassen, waarbij de witspeler met drie pionnen meer in het eindspel al blunderend alsnog de par tij uit handen wist te geven, waarna tegenstander C. Klaassen een nooit meer ver wachte winstpartij op zijn wedstrijdformulier kon bij schrijven. In de kelder van de schaakdi- visie wist J. Ponsioen een be langrijke zege te boeken te gen V. Coevert. H.E. van Of feren blijft onderin door toedoen van H. Verwaal. J. Stam komt langzaam uit het dal door P. van Offeren te kloppen. Verder nederlagen voor T. Bronk tegen J. de Bock en L. Coevert tegen J. v.d. Born. scoorde tweemaal, Yessin Khaoul en Samir Kalai trof fen ook beiden doel. Unio was echter te sterk en won met 4-13. Op zaterdag 1 november werd er tegen Zwervers C-4 veel overgespeeld en kwa men de beste doelpunten dan ook uit 1-2 combinaties. WSE versloeg Zwervers uit eindelijk met 7-3 door doel punten van Hoesnie Kalai (3), Rick v.d. Water, Patrick Dorresteyn, Rachid Anahk- rouch en Mike de Bil. Sabier Alhaft was de man van de wedstrijd. Meisjes-junioren speelde een topper tegen de KNVB-selec- tie van 12 jaar. Terwijl WSE al rekening hield met verlies had juist de KNVB moeite om het tempo drie helften lang bij te houden. Met aanvallend spel werd de KNVB-selectie onder druk gezet wat een 5-0 overwin ning opleverde. Mariska van Leeuwen scoorde alle doel punten voor WSE. D-l speelde een goede wed strijd tegen Waddinxveen D- 1. Hoewel de tegenstand niet zo groot was bleef WSE de WADDINXVEEN - Tijdens de derde trekking van de gro te seizoenloterij van WSE- voetbal zijn er prijzen geval len op de volgende loten: C 033 W. v.d. Wouden (Zeven huizen); D 310 Arjen Lok (Ze venhuizen); E 596 G. Kool; F 990 A. Versloot; F 521 A. van Vliet-Koolmees (Zevenhui zen); G 840 P. Douma (Rot terdam); G 509 A.P. van Noort; G 224 Janny de Vries (Nieuwkoop); H 733 T. van Trijp; H 439 I. de Vlieg; H 377 Aanhane Waddinxveen; H 371 M.J. Koppenaal; H 526 F. v.d. Salm; I 823 Adrie de Goe- ij (Gouda); I 136 Jan en Joke van Straaijeren; I 228 S.P. Dijkshoorn (Den Haag); I 186 Bob v.d. Heijden (Alphen aan den Rijn); I 746 Dirk van Donk (Alphen aan den Rijn); I 529 Dennis Timmermans (Hazerswoude); I 855 Timp van Rossum (Hoofddorp); I 077 J.M. Joziasse; I 183 M. Loupatty (Woerden); I 054 S. v.d. Klis. Deze keer werd thuis ge speeld in Gouwebad ’De Sn- iep’. Dames 1 speelde tegen Van Luin Brandenburg (Bilt- hoven) en won met 11-6. Da mes 2 speelde tegen B&O Ot- ters-’t Gooi 1 (Bussum) en verloor met 7-10. Na de nederlaag tegen Keiler Keukens-Donk waren de da mes van Gouwestaete uit op revanche. Van Luin Branden burg moest het slachtoffer worden. De dames, met de van vakan tie teruggekeerde Wendy de Frankrijker, begonnen flit send aan de wedstrijd. Via een hattrick van Gillian van den Berg werd de eerste pe riode afgesloten met een 3-1 voorsprong. In de tweede periode ging de ploeg van trainer-coach Mar tin Pronk onverdroten voort en liep verder uit naar 7-1 via doelpunten van Mirjam Over dam (2), Marion van Hooft en Wendy de Frankrijker. In de derde periode werd wat gas teruggenomen. Toch scoorde Sandra Bercken- kamp 8-1 en Gillian van den Berg 9-2, terwijl Mirjam Overdam de 10-4 volmaakte. De strijd was gestreden en de vierde periode een formali teit. Heike Koglin tekende nog wel voor 11-5, maar Brandenburg bepaalde de eindstand op 11-6. Het tweede damesteam van Gouwestaete leek lang op weg naar een bescheiden suc ces tegen B&O Otters-’t Gooi. Tot een seconde voor halver wege de wedstrijd stond het nog 4-4 door doelpunten van Nancy van der Hoek (2) en moeder Elly en dochter Kim Middendorp. Hierna was het steeds Ot- ters-’t Gooi wat de klok sloeg. Halverwege de vierde periode stond het 4-10. Gouwestaete kwam toch nog iets terug. Via doelpunten van Astrid Corne lissen, Elly Middendorp en WADDINXVEEN - De twee internationals van Gouwe staete-waterpolo, Gillian van den Berg en Mirjam Over dam, worden in hun gang naar de wereldkampioen schappen in Perth (Australië) in januari 1998 en verder naar de Olympische Spelen in 2000 ondersteund door een fanclub. Het initiatief is uitgegaan van de familie R.T.A. Slot aan de J.W. Frisoweg 51, 2741 BX Waddinxveen, tele foon 0182-619702. Bij hen kan men zich ook aanmelden als lid. De fanclubleden kunnen re kenen op allerlei voordelen, zoals een bewijs van inschrij ving van de club, de handte keningen van Gillian en Mir jam, in elk clubblad een stuk je over de belevenissen van Gillian en Mirjam op een aparte fanclubpagina, een maal per jaar een fanclubdag als afsluiting van het seizoen op locatie, eenmaal per jaar verkiezing van de ’Superfan’ en als klap op de vuurpijl de mogelijkheid om op de fan clubdag met de idolen op de foto te gaan. Zodra de fanclub meer vorm krijgt wordt door redacteur Ed Claus van het clubblad ’Gouwepraat’ speciaal daar voor ruimte gemaakt voor een eigen homepage op Inter net. Gouwepraat is overigens via Internet bereikbaar onder het www-adres: http ://wwwpinet/~ej c/gou- wepraat.htm. Het emailadres is: ejc@pi.net. In de eerste periode waren het Jaco de Jong en Remko Overdam die de stand op 2-2 brachten. In de tweede perio de kwamen de heren in eerste instantie door Mare Mom- mers en Remko Overdam op een 4-2 voorsprong, maar de ze voorsprong was al spoedig teniet gedaan. Hierdoor bleef het een zeer aantrekkelijke wedstrijd. Beide ploegen speelden voor wat ze waard waren en voch ten voor ieder punt. In de derde periode was het alleen Jaco de Jong, die tot scoren kon komen. Met een 5- 5 gelijke stand gingen beide ploegen de laatste en beslis sende periode in. De Gouwestaete-heren had den de laatste weken bewe zen goed terug te kunnen ko men in de laatste periode. Het publiek zat te wachten op de eerste overwinning van de heren. Door twee doelpunten van Remko Overdam nam Gouwestaete een 7-5 voor sprong in deze laatste perio de. WADDINXVEEN - Donder dag 6 november (20.00-22.00 uur), vrijdag 7 novenber (10.00-22.00 uur) en zaterdag 8 november (10.00-15.00 uur) houden de gezamenlijk pluimveeverenigingen ’Nieuw Leven’ (Waddinx veen) en ’Gouda en omstre ken’ (Gouda) voor de vijfde aties gecreëerd èn benut. Eerst was het Sandra Berc- stelling in sportzaal (Groens- kenkamp die, via een strak schot, voor 1-3 zorgde. Daar na was het Heike Koglin die 2-3 intikte en vlak voor het gestolen door Joost Krom menhoek die aantikte na 17.50.1 en zodoende zijn ei gen clubrecord bij de jongens onder 13 jaar maar met liefst 30 seconden scherper stelde. Als tussentijd op de 800 m kwam een nieuw kringrecord van 9.24.1 uit de bus. Uiteraard was deze tijd ook een nieuw clubrecord. Het oude clubrecord stond op naam van Mark v.d. Zijden en het hield precies 11 jaar stand. AMERSFOORT/WADDINXVEEN - In het Amersfoortse Sportfondsenbad hebben de meisjes van de zwemafde- ling van het Waddinxveense Gouwestaete uitstekend gepresteerd bij de nationale estafettekampioenschap- pen voor junioren. WADDINXVEEN - Donder dagavond 6 november wordt in het wijkgebouw Het Zuid honk (Zuidplaslaan) de twee de dartavond van dit seizoen gehouden. De avond wordt opgesplitst in twee delen. Van 19.00 tot 20.00 uur komt de jeugd aan bod. Daarna spelen de vol wassenen tot 22.30 uur dit aantrekkelijke spel. De kos ten bedragen f 2,50 per per soon. •De volgende dartavonden zijn gepland op 20 november en 11 december. WADDINXVEEN - A-l van WSE-voetbal verloor met 4-1 bij het Goudse De Jodan Boys A-l. B-l speelde een topper tegen koploper RWH B-l. De B-jeugd kwam na een ge lijkwaardig eerste kwartier op een 1-0 en later een 2-0 achterstand. Na natrappen van de spits van RVVH scoorde Marco Kok vlak voor rust uit een strafschop de aansluitingstreffer. RWH scoorde daarna de 3-1, welke stand ook de ruststand was. Na de rust scoorde RWH de beslissende 4-1. C-l stond vooral het eerste kwartier tegen Nieuwerkerk C-l erg onder druk. WSE kwam echter terug en be reikte door Hishee Berhane een 0-2 voorsprong. Na rust kwam Nieuwerkerk fel uit de startblokken en stond het na tien minuten al 2-2. Hishee Berhane zette WSE opnieuw op voorsprong maar het team kon dit niet vasthouden. Nieuwerkerk kwam niet helemaal onte recht op 3-3 en pakte een punt. C-2 speelde tweemaal vriendschappelijk. Donder dag 30 oktober werd er tegen Donk C3 goed gecombineerd door de jongens. Talal Jamil iepweg) is dinsdag 28 ok tober weer voor het A-di- ploma gezwommen. De beoordelingscommissie bestond uit Wim van Minnen, Rob Hogerbrug- ge en Cock Slagter. Namens de Nationale Raad was mevrouw W. de Jong- v.d. Lee als afge vaardigde aanwezig. Er waren 53 kandidaatjes en allen zijn geslaagd. De namen van de kinde ren die hun A-diploma gehaald hebben zijn: In geborg Droge, Denise Stalenberg, Jelle Meyer, Thijs van Mil, Melanie Snijder, Lilian van Eijk, Lisa Dekker, Sanne Ab- bekerk, Susannah Dijks tra, Freek Brouwer, Dimphna Fruijtier, Bas van Zoest, Pim de Vente, Ralph van Os, Saskia Kool, Muriel Franken, Mike van Leeuwen, Ing rid Moerman, Tim Hou- dijk, Elise Brink, Marit van der Drift, Carmen Westerduin, Sharon Wil- lemstein, Dave Captein, Roos-Marijn van Elswijk, Bij de meisjes werd een voor treffelijke derde plaats be haald, achter DKW (Barne veld) en Arke-De Dinkel (De- nekamp). Nanda Gerling, Kim van Egmond, Daniëlle Bruggeling en Nathalie Schoonderwoerd legden bij de meisjes onder 11 jaar beslag op de vierde plaats. Op de 4x50 m schoolslag werd de beste prestatie gele verd met een tweede plaats in een tijd van 2.52.23. Als tus sentijden werden voor Kim 44.05 genoteerd, voor Natha lie 44.01, voor Daniëlle 44.82 en voor Nanda een supersplit van 39.35. Arijanne v.d. Valk, Greetje van Eijk, Saskia Captein, Wendy Bezemer en Denise de Riet knokten voor wat zij waard waren bij de meisjes onder 13 jaar. Maar meer dan een 14e plaats zat er niet in. Kim Middendorp, Ilona Cra mer, Melissa Dings, Eva Ide- lenburg en Denise Bouw meester wisten het bij de meisjes onder 15 jaar tot een zesde stek te brengen. Op een dergelijke hoge klassering had niemand gerekend. Toen de totaaluitslag bekend werd gemaakt was de ploeg leiding van Gouwestaete vol ledig verrast, zodat de beker voor de derde plaats als een bijzonder geschenk werd er varen. De jongens kwamen alleen uit in de categorie onder 13 jaar, met Joost Krommen hoek, Paul Verweij, Geert v.d. Linde, Mike Facey en Mi chael Jongenengel. In het sterke veld werd de vierde plaats bereikt met als uitschieter een fraaie tweede positie op de 4x100 m vrije slag in een tijd van 4.18.95. De tussentijden waren niet kinderachtig, gezien de 1.10.55 van Mike, de 1.07.46 van Paul, de 1.03.93 van Geert en de ongelooflijk snel le 57.01 van Joost. Bij selectiewedstrijden in het Gouwëbad ‘de Sniep1 ging het ook niet bepaald langzaam op de lange afstand nummers. Inge v.d. Schrier leverde op de 800 m vrije slag een tijd af van 9.16.3 en verbeterde zo doende haar eigen clubre cords bij de meisjes onder 17 jaar en bij de dames. Good old Jan Willem v.d. Hoek won de 1500 m vrije slag in een prima tijd van 17.01.1, maar de show werd maal hun jaarlijkse tentoon- waard). Op de driedaagse expositie zijn grote en dwerghoenders, eenden, sierduiven, konijnen verstrijken van de tweede pe en cavia’s te zien. Er zullen riode kreeg Gillian van den bijna 500 dieren worden inge- Berg heel Gouwestaete op de banken door 3-3 in te knallen. Er gloorde hoop in de harten van alles wat Gouwestaete was. Zou er een sensatie in de lucht hangen? Enkele over talsituaties, waarmee ZWV- Nereus naar 3-6 deed uitlo pen, leken roet in het eten te gooien van de ambities van Gouwestaete. WADDINXVEEN - In het Gouwebad ‘de Sniep1 (Sn- i10 zJi v» etz-J n rr Q z-xlz zonden. De toegang is gratis. WADDINXVEEN - Vrijdag avond 7 november om acht uur wordt in wijkgebouw Het Zuidhonk (Zuidplaslaan) weer een ronde van de kla- veijascompetitie gespeeld. Zoals bekend zijn ook mensen die graag een avondje willen klaverjassen, zonder gelijk deel te moeten nemen aan een competitie, van harte welkom. De kosten bedragen f 2,50 per persoon per avond, waarvoor per speelavond een aantal prijzen beschikbaar wordt gesteld voor degenen met het hoogste aantal pun ten. De competitiespelers strijden om de kampioensbe- ker die aan het einde van het jaar wordt uitgereikt. De vrije spelers zijn altijd wel kom aan de zaal. WADDINXVEEN - Ook voor de juniorengroep van Kor- bis-korfbal zit de veldcompe- titie erop. competitie. Er werd met 11- 8 werd gewonnen. Nieuwerkerk zag daarmee de laatste kans op een even tueel kampioenschap verlo ren gaan. A2 behaalde in to taal 4 punten, één overwin ning en twee gelijke spelen, in de zaal werd reeds geoe fend door Bi en Cl. Zij WADDINXVEEN - Zaterdag 8 november houdt de hengel- i sportvereniging Waddinx- Fveen (HSW) in samenwer king met de Stichting Wijk- werk De Zuidplas een jeugdviswedstrijd ter afslui ting van de achtweekse cur sus jeugdvissen, die werd ge houden in Het Zuidhonk (Zuidplaslaan). De viswedstrijd wordt gehou- Ook heren 1 kwam goed voor jden in één van de drie plas- de dag tegen DWK (Barne- ,sen op het bedrijvenpark Coe- veld) en won met 8-6. Dames nëcoop. De wedstrijd begint 2 won nipt met 5-4 van ZWV- ,om 10.30 uur en duurt tot Nereus 3 en heren 2 leed het 14.30 uur met een rustpauze eerste puntverlies tegen Kat- ïvwx Jc lm.vli vo-.i 12.Gö luc wijk 2; het werd daar 5-5. 1 o on- Tegen ZWV-Nereus hadden de dames ook deze keer ver lies ingecalculeerd. Tegen het allerbeste team van de natio- Om 15.00 uur wordt elke nale competitie en wellicht deelnemer verwacht in Het van de hele wereld is dat geen Zuidhonk voor het afleggen schande. van een examen over hetgeen Vooraf had het team zich ten geleerd is in de acht cursus- doel gesteld de score avonden. Daarna worden de prijzen van Hoodie Fauna land (Brederolaan) en Formi- do (Noordkade) en het basis diploma ’Sportvissers’ uitge- niemand had verwacht dat reikt door de voorzitter van de hengelsportvereniging. De veldtompetitie leverde de jeugd van Korbis-korfbal twee kampioenen op. Zowel BI als W2 eindigden als eerste, (roto: Korbis-Rien Saarioos). 11/ W/ .4 - s J V 2; tt

Weekblad voor Waddinxveen | 1997 | | pagina 29