Hill BERGA KIBA VïvaMte verrat - elk plekje vom fnterienr Voorlichtingsavond over kinderloosheid Kon. Julianschool weer levensvatbaar Gouderak kansloos tegen WSE-voetbal Wereldwinkel gaat verhuizen Be Fair gelijk tegen Linschoten WSE Al verliest en mist penalty Interliner al drie jaar succesvol SERRES MET j WOONCOMFORT... Herstwandeling Meespelers gevraagd in musical Leden bijeen confessionele vereniging PAGINA 19 WOENSDAG 12 NOVEMBER 1997 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN •T»Ti I m2 showroom de wijze werd beslist. De scheidsrechter van NSV be- kansen. De ruststand 0-0 was na verouderd. De vermoeidheid sloeg toe en Dilettant scoorde al snel 3 doelpunten. WSE D-3 speelde een slechte wedstrijd tegen Gouda D-3. Na een vermoeiend trainings weekend was WSE niet hele- maar voor het resultaat had het geen belang: WSE E-3 heeft eindelijk weer eens ge wonnen. WSE F-l had in zijn uitwed strijd bij De Jodan Boys F-4 veel aan laatste man Milton Rozema die een hele goede wedstrijd speelde. Amon Ya- cob en Jelle de Boer hielden het veld telkens breed. uit naar een 0-9 eindstand. Walter Miranda (3), Guido Al berts (2), Xaver Massing (2), Amon Yacob en Jelle de Boer scoorden de doelpunten. WSE F-2 stond ondanks het veldoverwicht al snel met 0-1 achter tegen Rohda F-3. WSE had echter het betere van het spel en kwam nog voor de rust op 2-1. Leeuwen scoorde valk voor rust -de verdiende openings treffer. 5-4 verlies. Anwar Jamil (3) en Yassine Boysarhouanne scoor den de doelpunten. tie en het rooster voor de win- keldiensten. Maar eerst moet er nog inge pakt en verhuisd worden. Van maandag 17 november tot en met woensdag 19 no vember is de Wereldwinkel gesloten. Deze week wordt er uitverkoop gehouden. f BLOUSES 10-20% AFGEPRIJSD milie- en vriendenkring kent die met deze problematiek te maken heeft, is van harte welkom bij deze voorlich tingsavond. Men kan zich aanmelden bij het Bureau Patiëntenservice van het Groene Hart Zieken huis, tel. 0182-566324. Infor matie over deze avond is ook verkrijgbaar via dit bureau. KIJKDUIN/WADDINX- VEEN - Zaterdag 15 novem ber houdt de KNNV, vereni ging voor veldbiologie, een herfstwandeling in het West- duinpark bij Kijkduin. Gewandeld wordt er over het strand en terug door de dui nen. Men wordt verzocht zich te verzamelen om 10.00 uur bij het NS-station Gouda (Bloemendaalse zijde) voor vertrek per auto. blouses in enkele moten W 98,- De bezoekers kwamen tegen de sterke wind in goed uit de startblokken. Rene Minnee kreeg na ongeveer 10 minu ten spelen de kans om via een vrije schop net buiten het strafschopgebied de score te openen. Echter, de doelman van de gastheren wist zijn schuiver tot corner te verwer ken. Deze leverde geen resul taat op. Na twintig minuten wist de Waddinxveense doelman Ar jan van Erk zich voor de eer ste keer te onderscheiden door een felle schuiver van een van de aanvallers van de thuisclub onschadelijk te ma ken. In het verdere verloop van deze eerste helft heeft deze keeper nog enkele fraaie red dingen moeten verrichten. In de 42e minuut moest hij zich toch gewonnen geven, toen een kopbal uit een corner on houdbaar in het doel ver dween. Dat Linschoten zich in het tweede gedeelte van deze eer ste helft een veldoverwicht kon creëren was eerder toe te schrijven aan de Waddinxve- ners, die door meer te praten dan te voetballen de wed strijd uit handen gaven. Direct na de hervatting kreeg Edwin Borsboom een goede kans om via een kopbal te scoren, maar nu bracht de doelman van de Linschoters redding. Na zes minuten was het wel raak, toen William Hooge- veen de bal in het doel van de gastheren wist te werken. Vervolgens werden er nog di verse kansen gemist, waar van de grootste in de 34e mi nuut door Martin van Tol, die een strafschop niet wist te verzilveren. Zelfs in de laatste minuut was invaller Wim van der Starre niet in staat om een bal, die volgens de toeschou- GOUDA/WADDINXVEEN - In het Goudse Groene Hart Ziekenhuis wordt volgende week woensdagavond een voorlichtingsavond gehouden over onvrijwillige kin derloosheid. bal inplaats van in, net naast het WSE-doel. WSE liet echter een hele goe de wedstrijd zien. Assouly- mani maakte de acties welke Pleus en Schenk echter net niet wisten om te zetten in een treffer. Gouderak had heel veel over tredingen nodig. De goed lei dende scheidsrechter B. van Maaren ontging echter wei nig. Halverwege de tweede helft scoorde WSE de 0-3, weer uit een dood spelmo ment. Wildebeest nam de vrije trap en Pleus kopte de bal over de doelman (0-3). Even later moest Hack ge blesseerd het veld verlaten. Hij werd vervangen door Vo gelzang. Beelen bracht nog eenmaal Schenk in stelling. De 18-jarige Schenk was ech ter te enthousiast en zijn in zet verdween over de deklat. Gouderak kon alleen maar toekijken. Ook Huisman van Gouderak zag de gele kaart na een forse overtreding op Pleus. De moegestreden As uitblinker Maarten van Tol kon er in de tweede helft niets aan doen dat de 1-3 voor- wers al bijna in het doel lag, in dat bewuste doel te depo neren (1-1). Ondanks het betere spel kon den de spelers van Be Fair zich ook in deze tweede helft verbaal niet onder controle houden. Dit resulteerde in een totaal van zes gele kaar ten. Arnold Noorlander kreeg zelfs een rode kaart voorge schoteld toen hij een tegen speler via een sliding neerleg de. Komende zaterdag kan Be Fair tonen toch in de boven ste helft van de ranglijst thuis te horen, maar dan zal wel gewonnen moeten wor den van het bezoekende Siveo uit Zegveld. De thuisclub zal dan échter wel veel minder geagiteerd moeten reageren op beslissin gen van de scheidsrechter. De aanvang van deze wedstrijd is 14.30 uur. WADDINXVEEN - Een sterk startend WSE kon tegen Gouderak, waarvan met 0-3 werd gewonnen, reeds in de beginfase een stempel op de voetbalwed strijd drukken. Na een goede pass van Heu velman op Pleus werd de WSE-spits binnen het 16-me- ter gebied onderuitgehaald wat WSE een strafschop ople verde. Beelen zag echter zijn inzet door de Gouderakse sluitpost gekeerd. Ook in tweede in stantie redde de doelman. WSE bleef ook hierna goed combineren. Een vloeiende combinatie, opgezet door Assoulymani en Wildebeest, zette de gretige Pleus wederom voor de doel man. Deze keer wist de doel man geen antwoord en scoor de Pleus de 0-1. De druk op het Gouderakse doel was groot. Na een prima actie van Heuvelman, die twee man zijn hielen liet zien, werd de bal op de goed mee gelopen Pleus gespeeld. Pleus legde de bal terug op Assoulymani die zijn schot net naast de goal zag verdwij nen. Gouderak had niet veel in te brengen. Een individu ele actie van Assoulymani werd onreglementair gestopt. De daaruit voortkomende vrije trap werd door Beelen als een streep binnengescho ten wat 0-2 betekende. Hier na probeerde Gouderak enige grip op de wedstrijd te krij gen. Steenbergen van Goude rak en Heuvelman van WSE liepen tegen een gele kaart op door onnodig onderling geir- riteer. Nog geen 5 minuten later zag Heuvelman wederom geel na een overtreding op aanvoer der Evengroen van Goude rak. Hij mocht het veld vroeg tijdig verlaten. De wedstrijd werd grimmi ger. De doorgebroken Assou lymani werd wederom neer gelegd. Hiervoor kreeg Van Dam van Gouderak de rode kaart. De vrije trap werd aangelegd door Schenk, Bee len speelde op Hack, die zijn schot op de paal uiteen zag ketsen. Meteen na rust kwam Goude rak goed weg als Pleus voor de doellijn van de bal werd gezet en dit slechts een cor ner opleverde. Meteen hierna zag Gouderak kans voor een counter. Aanvoerder Evengroen, die door van der Voort bijna niet in de wedstrijd kon komen, werkte vanaf de doellijn de Op 6 november was het precies drie jaar geleden dat de eerste Interliner de weg op reed. In korte tijd reden de groene bus- sen op vijftien verbindin gen in vooral Noord- en Midden- Nederland. In middels is het netwerk bijna verdubbeld en heeft Interliner zich een vol- Ranselaar de bal buiten haar vijf minuten al helemaal strafschopgebied had gepakt (wat bij de pupillen niet be staat) en beïnvloede op die wij ze de speelsters van WSE. NSV liep rustig uit naar een score toen de gespannen spe lers van WSE eindelijk vrijuit gingen voetballen. Donovan Binken en Bob van Luyk speelden de sterren van de hemel. WSE F-3 speelde thuis tegen een lastig Gouda F-3. Gouda ging beter met de kansen om dan WSE en stond bij de rust al met 1-3 voor. Na de rust ging de score gelijk zodat er aan het eind een 3-5 eindstand op het bord kwam. Samantha Captein (2) en Stanley Looije scoorden de doelpunten; doelman Bram van Adrichem voorkwam vele andere tegendoelpunten. lijkt op te leveren (in de toe komst waarschijnlijk niet groot genoeg is om aan de ei sen van bestuurlijke schaal vergroting te kunnen vol doen). Uiteraard vraagt deze ont wikkeling van het PCO een antwoord. Daartoe zal een le denvergadering worden uit geschreven op dinsdagavond 25 november. ZEVENHUIZEN - In Zeven huizen worden op dit moment druk voorbereidingen getrof fen om te komen tot de opvoe ring van de musical ’De Pol- derromance’. Deze'musical is geschreven door Pouw Hofman en de mu ziek is van Wim van Ooster- om. Het gaat over een stuk onvervalste historie uit de ja- ren dat de Zuidplas werd drooggelegd en de Zuidplas- polder werd ontwikkeld. Iedere Zuidplasbewoner leert hierin de historie kennen van de eigen omgeving. Dat ook de liefde in die tijd van hard werken en veel armoede een grote rol speelde wordt ons in de musical op prachtige wijze duidelijk gemaakt. Schitterende oer-Hollandse personages komen er in voor. Heerlijk voor een amateur om te spelen, aldus de organi satoren. Voor deze musical worden nog amateur-toneelspelers gezocht die zich voor deze eenmalige produktie willen inzetten en weer eens wat an ders willen spelen. Het is de bedoeling de musical in alle plaatsen rond de Zuidplaspol- der op te gaan voeren. Voor geïnteresseerden wordt op zaterdagmiddag 22 no vember tussen 10.30 en 13.00 uur een ’auditie gehouden. Men moet uiteraard ook kun nen zingen. Aanmeldingen uit de regio zijn zeer welkom. Geschreven kan er worden naar Wim van Oostrom, Ha- zeveld 8, Zevenhuizen of Pouw Hofman, Burgemeester Boerstraat 4, Zevenhuizen. De te verlaten vestiging van de Wereldwinkel Wadainx- veen aan het Koningin Wil- helminaplein. (Foto: Archief - Sjaak Noteboom). WADDINXVEEN - Donderdagmorgen 20 november gaat de nieuwe Wereldwinkel Waddinxveen in de verbouw de vestiging van Albert Heijn open. Daarmee komt een einde aan de plek in het voormalige pompstation bij het Koningin Wilhelminaplein. Voor de pauze zal ds. H.W. van den Brink uit Den Haag een inleiding houden over het evangelisch manifest, de evangelische beweging bin nen de Samen op Weg-ker- ken. Na de pauze worden enkele huishoudelijke zaken behan deld die de bijzondere aan dacht van de leden vragen. aan opdrachten. Ze worden daardoor meer ge stimuleerd tot zelfstandig werken en kunnen zo beter individueel worden begeleid. Tevens zal dit jaar het com- puteronderwijs op hoog ni veau worden gebracht. Met dit alles is de school ze ker weer levensvatbaar ge worden. Een verdere investe ring in de toekomst van de Koningin Julianaschool zal echter noodzakelijk blijven en de aandacht blijven opei sen. Met ingang van dit schooljaar is het PCO als experiment ge start met een nieuwe direc tiestructuur. B.J. Vroegop is aangesteld als (bovenschools) algemeen directeur. In samenwerking met het be stuur van de vereniging be hartigt hij voor de vier loca ties zaken op het gebied van onderwijs, huisvesting, per soneelsbeleid en financiën. Als locatiedirecteuren func tioneren W.C. van der Eijk (Koningin Beatrixschool), R. Hoek (Prins Willem-Alexan- derschool, locatie Oranje- laan), mevrouw E.M.J. Helm ink (Prins Willem-Alexander- school, locatie Wingerd) en F. van Dun (Koningin Juliana school). Zij hebben voornamelijk de zorg voor de dagelijkse gang van zaken per school. Samen met de algemeen directeur vormen zij het directieteam. In de loop van dit schooljaar zal de nieuwe structuur wor den geëvalueerd. In de tussentijd heeft het be stuur van de Stichting St. Victor zich terughoudend op gesteld ten aanzien van fusie met het PCO. Dit deels van wege de onvoorspelbaarheid van de stemmingen in de le denvergaderingen van de protestanten. Maar ook vanwege de bij het bestuur van de Stichting St. Victor gegroeide overtuiging dat een bestuurlijke samen werking met het PCO voor soulymani werd gewisseld beide besturen onvoldoende voor Horsman. In de slotfase liep ook verde diger Andriessen van Goude rak tegen de gele kaart aan. Hij zorgde ervoor dat Schenk het veld geblesseerd moest verlaten. Van der Hoeven nam zijn plaats voor de resterende tijd in. Aan de einduitslag veran derde echter niets meer. WSE worn de wedstrijd met 0-3. WADDINXVEEN - In een meer spannende dan fraaie wedstrijd heeft Be Fair-voetbal twee punten laten lig gen in de uitwedstrijd tegen en in Linschoten (1-1). na de aansluitingstreffer die laag WSE weer wat hoop gaf. On danks het doordrukken van WSE in de eindfase bleef de eindstand in het voordeel van Spirit. Frans Schwiebbe kreeg de gele kaart. WSE B-l ging op bezoek bij TOGB B-l. WSE was de bete re maar door een slechte af werking bleef het lang 0-0. Wanneer een kinderwens on vervuld blijft, heeft dat ingrij pende consequenties voor een echtpaar. Het verdriet van kinderloosheid is veelal on zichtbaar voor de omgeving. Vaak stuit men op onbegrip. Problemen en vragen rond de voortplanting zijn nog steeds een beladen onderwerp, niet alleen bij de direct-betrokke- ne maar ook in de politiek waar regels en wetten wor den gemaakt die bepalen of mensen al dan niet recht heb ben op vruchtbaarheidsbe- handelingen. De op woensdagavond 19 no vember om acht uur te hou den voorlichtingsavond over onvrijwillige kinderloosheid vindt plaats in de gehoorzaal van het Goudse Groene Hart Ziekenhuis (Bleulandweg). De toegang is gratis. Tijdens deze avond spreken een aantal gasten, onder wie mevrouw M. van der Berg, polikliniekverpleegkundige gynaecologie, mevrouw K. Bloemenkamp, gynaecoloog in opleiding en mevrouw N.A.G. Dijkstra-Hazelhorst van de patiëntenvereniging voor vruchtbaarheidsproble- matiek Freya. Onderwerpen die onder ande re aan de orde komen zijn: wat is er nodig om zwanger te worden, welke testen en on derzoeken zijn mogelijk als zwangerschap uit blijft, wel ke behandelingen bestaan er, wat zijn de sociale conse quenties en wat kan de pa tiëntenvereniging betekenen. Uiteraard is er gelegenheid tot het stellen van vragen. Onvruchtbaarheid heeft be trekking op mensen die geen kinderen kunnen krijgen, die pas na lange tijd in verwach ting raken of waarbij dit al leen na medisch ingrijpen ge beurt. Het gaat hierbij zowel om vrouwen die voor de eerste keer zwanger proberen te worden als om vrouwen die vergeefs proberen van een tweede of derde kind in ver wachting te raken. Er zijn ook vrowuen die wel gemak kelijk in verwachting raken, maar herhaalde miskramen krijgen. Wie ontvrijwillig kinderloos is of iemand in zijn of haar fa- tweede helft door miscommu nicatie al snel 0-2 in het voor deel van Spirit werd. Fouad Azougag scoorde daar- dat de pijn een 1 w WSE E-l speelde een goede wedstrijd bij Moerkappelle E- 1 en kwam al snel op voor sprong. Na een snelle 0-5 voor sprong kwam WSE erachter dat ze met een man meer speelden. Na de rust trok WSE nu wel met 8 man de goede lijn door en won het met 0-10. Kevin Een vrije trap van Wibout van Zwinkels (4), Marthyn Barent- de Wees werd niet goed ge- sen (3), Gugu Bresser (2) en stopt door de doelman en San der van Dijk schoot van dicht bij raak. WADDINXVEEN - WSE A-l speelde zaterdag 8 novem ber thuis tegen Spirit A-l. WSE was sterker maar moest na individuele fouten achterin een 0-1 achterstand slik ken. waardige plaats weten te veroveren binnen het openbaar vervoer. Jaar lijks stappen nu ruim zes miljoen mensen in één van de 181 groene bussen door heel Nederland. In totaal leggen deze reizi gers zo’n 200 miljoen kilo meter per jaar af. In deze regio rijdt Interliner 380 tussen Alphen aan den Rijn en Den Haag en In terliner 382 tussen Bo skoop en Den Haag. Van en naar Den Haag ver voeren beide Interliners gezamenlijk zo’ 250.000 reizigers. Interliner heeft geduren de haar driejarig bestaan veel automobilisten we ten te verleiden de over stap naar de bus te ma ken. In totaal bestaat acht procent van het klantenbestand uit reizi gers die zich voorheen met de auto verplaatsten. Dit is een gunstige ont- WADDINXVEEN - Woens dagavond 19 november om acht uur houdt de plaatselij ke afdeling van de Confessio nele Vereniging in de Neder lands Hervormde Kerk een ledenvergadering in het Anne Frank-centrum (Jan van Bij- nenpad). wikkeling. Op deze ma nier draagt Interliner bij aan het verminderen van de drukte op de wegen, maar ontlast zo ook het milieu. Interliner heeft haar suc ces te danken aan de vijf peilers waarop de formule is gebaseerd; snelheid, zekerheid, bereikbaar heid. comfort en innova tie. Op deze basis bouwt ze dan ook voort. Dyna mische halte-informatie, een verbeterde stoelop- stelling met meer com fort, verbetering van de abri’s zijn enkele doel stellingen die Interliner in 1998 wil realiseren. stants-christelijke Koningin Julianaschool. Het schoolbestuur heeft de garantie gegeven dat de school de komende paar jaar in ieder geval zal blijven be staan. Op dit moment blijft het aantal leerlingen voor volgend jaar - tegen alle prog noses in - stabiel. Er wordt dit jaar op de Ko ningin Julianaschool een an der onderwijsmodel toege past. Daarbij werken de kin deren, naast het krijgen van klassikale lessen, in groepen Daarnaast mogen de klanten van Interliner in het komende jaar een uit breiding van het lijnen- net verwachten. Uit on derzoek blijkt dat hier voor bij reizigers belangstelling bestaat. Men betrekt een mooie en ruime winkelruimte bij Al bert Heijn. De Wereldwinkel is voortaan elke dag geopend. Op maandag van 13.SO IT.00, dinsdag van 10.00- 17.00 en donderdag van 18.30-19.00 uur. Nu de Wereldwinkel vaker geopend is zijn er nog vrijwil ligers nodig voor winkel- dienst op een ochtend of een middag eens per twee weken. Ook voor de beleidsgroep zijn vrijwilligers nodig. Zij rege len de inkoop, de administra- Het schoolbestuur had eerder dit jaar de leden geadviseerd te kiezen voor bestuurlijke samenwerking in de Goudse regio. De ledenvergadering koos de ze zomer echter bij meerder heid voor het verder onder zoeken van bestuurlijke sa menwerking met de rooms-katholieke Stichting St. Victor. Eén van de aandachtspunten bij de discussie over bestuur lijke schaalvergroting was en is de positie van de prote- REGIO - Hoogwaardig openbaar vervoer over middellange afstanden dat vooral grote plaatsen en stadsranden met el kaar moet verbinden. Drie jaar geleden sprong Interliner in dat gat in de openbaar-vervoermarkt. Het is een succesvolle for mule gebleken. Zo’n 14 miljoen mensen hebben inmiddels naar volle te vredenheid gebruik ge maakt van Interliner. In terliner vierde deze mijl paal door op 6 november iedere reiziger van een attentie te voorzien. Justin Sterk miste een straf- maal bij de les. Van de 8 te- schop waarna de stand in de gendoelpunten werden er min stens 4 cadeau gegeven door slecht uitverdedigen. Mourad Khaoul scoorde het doelpunt i van de 8-1 neder- beetje verzachtte. WADDINXVEEN - De Vereniging voor Protestants- Christelijk Onderwijs Waddinxveen (PCO) bevindt zich nog steeds in een proeces om tot bestuurlijke schaal vergroting te komen. CwtruuAt uüor IMtzóKderlyk. Wonut sen (3), Lrugu Bresser tzt en Haben Yacob scoorden de doel punten. WSE E-2 speelde uit bij BVCB Na de rust ging WSE beter E-2 een goede eerste helft. Ook spelen. Door een afstands schot van Raymon van Swie- ten, een door de wind indraai ende vrije trap van Wibout sprong omgebogen werd in een van de Wees en een bekeken L .—11--T11121 schuiver van Robel Asmerom, werd de eindstand 0-4. WSE C-l speelde een redelijke WSE E-3 speelde eindelijk eerste helft uit bij DCV C-l. weer eens een goede wedstrijd Ondanks veel tegenwind uit tegen BVCB E-3. Mark van kwam WSE op een 0-4 voor sprong door doelpunten van Robin Bruijstens (2), Hishee Berhane en Jeroen Koppenaal In de tweede helft zette WSE (strafschop). goed door en Sammy Obagsci Na de rust scoorde WSE on- scoorde de bevrijdende 0-2. danks grote kansen en wind in Doelpuntenmakers Mark en de rug niet meer. DCV scoorde Sammy kregen beiden nog een tweemaal tegen en leek zelfs grote kans die zij verprutsten nog kansen te hebben toen ze een tweede strafschop kregen. Doelman Jordy Waarts hield de penalty echter tegen. His hee Berhane kreeg rood we gens natrappen. WSE C-2 liet opnieuw zijn goe de vorm zien in de thuiswed strijd. Het draait de laatste weken lekker door veel inzet en combinatievoetbal. Na een 3-1 ruststand liep WSE liep na een 0-3 ruststand WSE in de tweede helft uit naar een 9-2 eindstand door doelpunten van Hoesnie Kalai (8x) en Talal Jamil. Mede door invallers Marco Kuypers en Samir Kalai (beiden D-2) staat WSE na deze overwinning tweede op de ranglijst. WSE M-j werkte hard in de thuiswedstrijd tegen Jodan Boys M-jDat het fout ging Za terdag lag dan ook niet aan de WSE bleef op zijn posities lo- inzet van de speelsters. pen en speelde meer over. Voetballend klopte het echter Dankzij de doelpunten van niet zodat Jodan Boys nog voor Alexander Janisch (2), Len de rust de eindstand al op 0-1 nart Barentsen (2) en Mehmet bepaalde. De technische staf Ayhan won WSE met 5-3. gaat de komende dagen zijn ei- gen tactiek relativeren en be spreken of het misschien niet de verkeerde was. WSE D-l begon erg slaperig aan de thuiswedstrijd tegen Linschoten D-l. De hekkeslui- ter Linschoten hield het dank zij een vermoeiend trainings- weekeinde van WSE tot de rust vol (2-2). Hierna werd WSE wakker en liep het uit tot een mooie score van 6-3. Jeffrey Zwinkels (3), Pim Verlaan (2) en Jurren Sluys (1) scoorden de doelpun ten. WSE D-2 deed uit bij Dilettant WSE M-p speelde een topper D-2 de eerste helft goed zijn uit bij NSV M-p die op vreem- best. WSE speelde erg goed, gaf nauwelijks ruimte aan zijn tegenstander en kreeg zelf ook sliste dat keepster Lisenka Tapijt O Gordijnen Laminaat fl 4 :i :i $i;,i ra»HJfrTTi o o De feer EXCLUSIEVE KUNSTSTOF VOORDEUREN MEER DAN 100 BINNEN- EN BUITENDEUREN KUNSTSTOF KOZIJNEN IN VELE KLEUREN PREFAB DAKKAPELLEN IN ELKE MAAT EXCLUSIEVE VOORDEUREN IN ALUMINIUM DE MOOISTE HOUTEN TRAPPEN 200 SOORTEN BESLAG 'i ^tfRRMÜ» - ie-•"K'' .MHJ Alphen aan den Rijn Tel. (0172)^/ \47 38 18 Vivante, de nieuwe stijl sfeerwinkel in woningtextiel en home decoratw^^ Zonwering TRUM VOOR UIT Woon- accessoires I Rijnlandstraat 4, /t 2741 HZ Waddinxveen ^272^^(0182)61 6119 HARWA «LX (UI oei) bl bb oo (2 straten achter het gemeentehuis) vfih je leven In hef 'Centrum voor Uitzonderlijk Wonen' in Bergambacht kunt u zich uitvoerig oriënteren o (en loten adviseren) op het gebied van deuren, kozijnen, ramen, trappen, serres, S dakkapellen en garagedeuren van exclusief niveau. Nergens anders in Nederland vindt J u zo’n compleet overzicht van s'werelds topmerken. U bent von harte welkom! 0 jyampw Mze ?f0^uc,en •ofdefl nooadog 1300 HOOi BwwBrRI dwgewemt door onze trok- dundog roendeg ooaderdog bekwame medewerkers bij u Z *on 09.00 -18 00 u M I A thuis geplaatst. Op ol onze - toog ,on 09 00 21 00 U II L W A Iff I U A producten ook de plaatsing zaterdag voc 09 00 -16.00 d. L I I I geven wij 10 jaar garantie! MEIDOORNSTRAAT I BERGAMBACHT TELEFOON (0182) 358 358 FAX (0182) 358 357 KIM**

Weekblad voor Waddinxveen | 1997 | | pagina 19