Meer vraag naar gezonde afslankprodukten NOVEMBER A.S. ZATERDAG 29 profes sional MIM I I I ®DAMES. .JWODE L B* DONDERDAG 27 NOVEMBER IN WADDINXVEEN I GRATIS winter- inspectiebeurt voor alle Ford-rijders (zonder afspraak). i l I I I I I i I I I I I 1 I I I I I I i I l I I I I I 1 4 I I 1 I I I I I I I 1 8 S 1 I I I I I I I I 8 I I s Si DÈ SPECIALIST IN DE REGIO! F^'" i DUS KOM NAAR ONZE UITVERKOOP! Rijnland BouwFlex zoekt Betonvlechters regio Alphen tel. 030-2719810 BouwFlex zoekt leering Betonvlechters regio Alphen tel. 030-2719810 Bekendmaking aanvraag en ontwerpbeschikking Wet verontreiniging oppervlaktewateren 'F I YOUbv i 8 i I ï—\/irrini ffl ...OOK IN COMFORTABELE, 11111 DRAADLOZE TELEFOONS l,1 I I 11 Bekendmaking definitieve beschikking Wet verontreiniging oppervlaktewateren GKW/WvW - WOENSDAG 26 NOVEMBER 1997 Noord kade 56a Waddinxveen Telefoon 0182-630966 Fax 0182-617502 blijkt niet altijd juist te zijn. NOORDKADE 16 WADDINXVEEN TEL. 0182-610170 JPROFESSIONALS IN COMMUNICATIE-APPAFIA TUUR j GRATIS koffie en glühwein. i Voor de kinderen GRATIS skiën met gebruik van ski's en schoe nen. Dit onder begeleiding van ervaren skiërs En natuurlijk de gehele dag gezellige muziek! Van Reeuwijk Sport is aanwe zig met allerlei wintersport-arti- kelen. Bloeddruk en cholesterol Gelukkig ontdekken steeds meer consumenten de voordelen van slankmakende maaltijdvervan gers. Wie zich aan de gebruiks aanwijzing houdt en geen extraa tjes neemt, kan met maaltijdver vangers op een gezonde en ver antwoorde manier afvallen, zelfs De slankmakende maaltijd Informeer óók eens naar onze voordelige verhuurtarieven voor skiboxen en sneeuwket tingen bij 2B Car-Rent Mannen grote risico groep Bij aankoop van een nieuwe of gebruikte auto tussen 25-11 en 13-12 ontvangt u 10 GRATIS skilessen. 5 DAGEN DIB I illi Projectleider Elektro Veel mensen die willen gaan lijnen, kijken ten onrechte nog wantrouwend naar een maaltijd vervanger als afslankkuur. ‘Gewoon minder eten’ lijkt het verstandigste besluit, maar dit Mandemakers Keukens Kaatsheuvel en Woerden TEL ECOMMUN/CA TiE^^J K o.a. met de tweede generatie digitale telefoons van Siemens, Panasonic en Kirk. Sprakeloos bent u van de geluidskwaliteit: géén geruis of gekraak! Nóg meer F voordelen: lichtgewicht; bereik tot 300 meter, afluister-beveiliging, lange stand-by tijd (tot 90 uur!), muziek in de wachtstand, ingebouwd telefoonboek etc. Ul 1 Merk hoe deze toestellen u meer comfort en vrijheid geven, zowel binnen als buiten, thuis of op kantoor. Nee, het is geen sprookje. Met een maaltijdver vanger kun je inderdaad snel en verantwoord afvallen, zelfs sneller dan met een gewoon dieet. Een maaltijdvervanger is een wetenschappelijk ontwikkelde voeding die alle broodnodige vita minen en mineralen bevat met veel minder calo rieën dan gewone voeding. De bekendste maal- tiidvervangers in Nederland zijn Minikuur en Maaltijd Plus, verkrijgbaar bij nagenoeg elke drogist en verschillende supermarkten. Efe/31 Snel slank? Het kan echt! 1 1 Het meest succesvolle dieet Ook mannen risicogroep r Voor snel resultaat Leiden, 17 november 1997. Technisch personeel gevraagd 104 1 wirmHirisFECTHDAe AUTO A8BO Uit onderzoek is gebleken dat het aantal werkne mers met circa 50% is toegenomen en dat in het bedrijf een keuken en kantine is geplaatst waar o.a. Warme maaltijden worden geserveerd. De wijziging in voornoemde lozingsvergunning De wijzigingsbeschikking houdt een wijziging in van de op 6 juli 1994, onder besluit nr. 9402227A/.30734, aan voornoemde vereniging verleende vergunning krachtens de Wet verontreiniging oppervlaktewate ren tot het lozen van huishoudelijk afvalwater en licht-verontreinigd hemelwater, afkomstig van voor- noemd bedrijf (groothandel in boomkwekerijpro ducten), gelegen aan de Middelburgseweg 88A te Boskoop. Het afvalwater wordt geloosd in opper vlaktewater, te weten de aan de zuidzijde van het terrein gelegen sloot (deel uitmakende van het waterschap De Gouwelanden). Ter inzage De aanvragen met bijlagen en de op basis daarvan opgestelde ontwerpbeschikkingen W.v.o. liggen voor iedereen: van 27 november tot en met 25 december 1997 gedurende 4 weken ter inzage. voornoemd tuinbouwbedrijf (boomkwekerij met buitenteelt), gelegen aan de Warmoeskade 8 te Boskoop. De lozingen vinden plaats op een water gang in de polder Reeuwijk; C. Schouten, gevestigd te Boskoop voor het lozen van bedrijfsafval water, afkomstig van het tuinbouw bedrijf van aanvrager (boomkwekerij met kassen en buitenteelt), gelegen aan de Paddegat 6 te Boskoop. De lozingen vinden plaats op een watergang in de polder Nesse; A. Heeren, gevestigd te Zoetermeer voor het lozen van bedrijfsafvalwater, afkomstig van het tuinbouw bedrijf van aanvrager (boomkwekerij met kassen en buitenteelt), gelegen aan de Kooiweg 23 en 25 te Boskoop. De lozingen vinden plaats op een water gang in de polder Nesse. Dijkgraaf en hoogheemraden voornoemd hebben het voornemen de gevraagde lozingsvergunningen onder het stellen van voorschriften te verlenen. Overeenkomstig de geldende procedure van hoofd stuk 3 (Afd. 3.5) van de Algemene wet bestuursrecht (A.w.b.) worden thans de aanvragen en ontwerpbe schikkingen W.v.o. bekendgemaakt en ter inzage gelegd. Vervolgens zullen de definitieve beschikkin gen W.v.o. worden vastgesteld en bekend worden gemaakt. De stukken zijn in te zien bij: - het Hoogheemraadschap van Rijnland, afd. Ver gunningen, Breestraat 48 te Leiden, op werkdagen tijdens de kantooruren van 10.00 tot 12.00 uur en van 14.00 tot 16.00 uur; buiten voornoemde tijden is inzage mogelijk na telefonische afspraak met de afd. Vergunningen, tel. (071) 516 82 18 of 516 82 04; voor nadere informatie kunt u zich wenden tot voor noemde afdeling. De stukken voor de nrs. V.33100/V.33164/V.33170/ V.33171/V.33192/V.33213 zijn tevens in te zien bij: - de gemeente Boskoop, het Raadhuisplein 3, op werkdagen van 09.00 tot 12.15 uur; buiten deze heeft betrekking op de toegenomen lozing van huis houdelijk afvalwater (sanitair- en keukenafvalwa- ter); in verband hiermee is èen extra septic tank geplaatst. In artikel 4, lid 1, van de lozingsvoorwaar- den wordt de toegestane hoeveelheid huishoudelijk afvalwater verruimd; artikel 2, lid 1, wordt in ver band hiermee gewijzigd. Verder worden de lozings- voorwaarden uitgebreid, te weten artikel 1, derde lid (lozingsverbod voor fosfaat- en chloorhoudende reinigingsmiddelen) en artikel 9, lid 1 en 2 (sane- ringsvoorschrift met het oog op toekomstige aanleg van de riolering ter plaatse vóór het jaar 2000). Beroepsmogelijkheid Gedurende voormelde termijn van 6 weken kan naar aanleiding van de definitieve wijzigingsbeschikking daartegen beroep worden ingesteld door: a. vergunninghouder; b. de wettelijke adviseurs; c. degenen die tegen de ontwerpwijzigingsbeschik- king bedenkingen hebben ingediend; d. belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te heb ben ingebracht tegen de ontwerpwijzigingsbeschik- king. Tevens bestaat voor een ieder de mogelijkheid tot een gedachtewisseling Over het ontwerp van de besluiten. Men dient zich daartoe te wenden tot voornoemde afdeling. Er zal dan gelegenheid worden geboden om met de aanvrager, een vertegenwoordiger van dijkgraaf en hoogheemraden en andere aanwezigen van gedach ten te wisselen. De stukken voor nr. V.33100 zijn tevens in te zien bij: - de gemeente Reeuwijk (Bureau Bestuurszaken), Raadhuisweg 3, op werkdagen van 09.00 tot 12.00 uur; buiten deze uren na telefonische afspraak met voormelde afdeling, tel. (0182) 39 88 00. Bedenkingen Gedurende de termijn van 4 weken kan iedereen naar aanleiding van de aanvragen en de ontwerpbe schikkingen W.v.o. schriftelijk - en op verzoek ook mondeling - gemotiveerde bedenkingen indienen bij het college van dijkgraaf en hoogheemraden van het Hoogheemraadschap van Rijnland, Postbus 156, 2300 AD Leiden. De persoonlijke gegevens van degene die zijn/haar bedenkingen indient worden, indien deze daarom verzoekt, niet bekend gemaakt. Een zodanig verzoek moet schriftelijk en afzonder lijk, doch tegelijkertijd met de brief met zijn/haar bedenkingen bij Rijnland worden ingediend. uren is inzage mogelijk na telefonische afspraak met de afd. Bestuurszaken, tel. (0172) 21 95 16. Zij die beroep instellen, kunnen tevens een verzoek doen tot het treffen van een voorlopige voorziening. Dit verzoek moet eveneens vóór het einde van voor melde termijn worden gericht aan: de Voorzitter van de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA Den Haag. De wijzi gingsbeschikking wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Het beroepschrift moet binnen voormelde termijn worden ingediend bij de afdeling Bestuursrecht spraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA Den Haag. Minder eten, meer bewegen en volhouden blijkt nog steeds de beste manier om af te vallen. Maar de beste manier is meteen de moeilijkste. Dat is de reden dat lijners graag ‘iets’ willen om makkelijker af te vallen. De dieetpillen en -druppeltjes die daarvoor aangeprezen worden, blijken steeds vaker gevaarlijke en soms levensbedreigende bij werkingen te hebben. Daarom zijn onlangs weer verschillende dieetpillen uit de markt genomen. Een.maaltijdvervanger (samenge steld volgens de richtlijnen van het ministerie van volksgezond heid) is een gemakkelijk hulp middel zonder gezondheidsrisi co’s. Ook in diverse consumen tentesten komen maaltijdvervan- gers elke keer als beste uit de bus. Bij ‘minder’ eten, loopje het risico dat je te weinig voedingsstoffen binnen krijgt. Dat kan leiden tot hoogst onprettige bijverschijnse len, zoals prikkelbaarheid, sneller vermoeid raken en grotere vat baarheid voor ziekten. Verant woord samengestelde maaltijdver- vangers zoals Maaltijd Plus en lijk alle voedingsstoffen die je dagelijks nodig hebt om gezond en fit te blij ven tijdens de kuur. En wil je bij deze Minikuur nog iets extra’s eten of ‘s avonds bij de televisie wat knabbelen, dan kun je deze kuur zonder proble- sneller dan met een gewoon dieet. Minikuur is een 5-daagse maal- tijdvervangende kuur van slechts 500 calorieën per dag. Met Minikuur kun je niet alleen, snel afvallen. Dit dieet heeft ook een gunstig (verlagend) effect op je bloeddruk en cholesterol. In de vier gevarieerde maaltijden van het Minikuurpakket zitten letter- Minikuur kennen dat probleem niet. Ten opzichte van gewoon min der eten blijken maaltijdvervangers in wezen nog vele andere voordelen te kennen. Ze besparen tijd (niet koken, niet afwassen), zijn snel te bereiden en je hoeft geen calorieën te tellen. Vaak ook verdwijnt na een paar dagen het hongergevoel, wat welijke aangelegenheid, blijken zij zelf de grootste gevarengroep te zijn. Dit geldt vooral voor man nen tussen de 30 en 50 jaar. Stress, weinig bewegen, roken, drinken, verkeerd en/of te veel eten....allemaal zaken, die we bij mannen vaker tegenkomen dan bij vrouwen. Bovendien blijkt dat vetophoping in de buik (‘het buikje’) een groter risico geeft op hart- en vaatziekten dan vet op de heupen. Hoewel ook voor mannen het wonderdieet nog niet is uitge vonden, kan een maaltijdvervan- gende dieetkuur ook voor hen een gemakkelijk hulpmiddel zijn om het gewicht op een verantwoorde manier op het juiste peil te bren gen. Bovendien kan het helpen bij het belangrijkste en moeilijkste onderdeel van afvallen: volhou den. Iemand die normaal onge zond eet, heeft met een maaltijd- vervanger nog een extra voordeel. Omdat een maaltijdvervanger alle broodnodige vitaminen en mine ralen bevat zal men zich ook beter en fitter voelen. Ter inzage De wijzigingsbeschikking ligt van 27 november 1997 tot en met 8 januari 1998 ter inzage bij: - de gemeente Boskoop, afd. Milieuzaken, Raadhuis plein 1, op werkdagen van 09.00 tot 12.15 uur; inza ge buiten deze uren is mogelijk na telefonische afspraak, tel. (0172) 21 95 00; - het Hoogheemraadschap van Rijnland, afd. Ver gunningen, Breestraat 48 te Leiden, op werkdagen van 10.00 tot 12.00 uur en van 14.00 tot 16.00 uur; buiten kantooruren alleen na telefonische afspraak met voornoemde afdeling, tel. (071) 516 82 18 of 516 82 63. De stukken voor de nrs. V.33111/V.33113/V.33125 zijn tevens in te zien bij: - de gemeente Waddinxveen, afd. V.R.O.M., Raadhuisplein 1, op werkdagen .van 08.30 tot 12.30 uur; voor inzage buiten genoemde uren na telefonische afspraak met voornoemde afdeling, tel. (0182) 62 48 29. Nrs. V.33100/V.33111/V.33113/V.33125/V.33164/ V.33170/V.33171/V.331 92/V.33213 Dijkgraaf en hoogheemraden van het Hoogheem raadschap van Rijnland maken hierbij bekend dat bij hen aanvragen voor een vergunning ingevolge de Wet verontreiniging oppervlaktewateren (W.v.o.) zijn binnengekomen van: - V.o.f. G.P. Vermeulen, gevestigd te Boskoop voor het lozen van bedrijfsafvalwater, afkomstig van voornoemd tuinbouwbedrijf (boomkwekerij met buitenteeit), gelegen aan de Warmoeskade 21 te Boskoop en op een perceel aan de Ringdijk te Reeuwijk (kadastraal bekend sectie K nr. 448). De lozingen vinden resp. plaats op watergangen in de polder Reeuwijk en in de Tempelpolder; - R. van Berkel, gevestigd te Waddinxveen voor het lozen van bedrijfsafvalwater, afkomstig van het tuin bouwbedrijf van aanvrager (boomkwekerij met kas sen en buitenteelt), gelegen aan het Noordeinde 46 te Waddinxveen. De lozingen vinden plaats op een watergang in polder De Noordplas; - J. Borg, gevestigd te Waddinxveen voor het lozen van bedrijfsafvalwater, afkomstig van het tuinbouw bedrijf van aanvrager (boomkwekerij), gelegen aan het Noordeinde 4 te Waddinxveen. De lozingen vin den plaats op een watergang in polder De Noord- plas; - H. de Pater, gevestigd te Waddinxveen voor het lozen van bedrijfsafvalwater, afkomstig van het tuin bouwbedrijf van aanvrager (boomkwekerij), gele gen op een perceel aan het Noordeinde naast rif. 115 te Waddinxveen. De lozingen vinden plaats op een watergang in polder De Noordplas; - Gebr. Nederhoff, gevestigd te Boskoop voor het lozen van bedrijfsafvalwater, afkomstig van voor noemd tuinbouwbedrijf (boomkwekerij met kassen en buitenteelt), gelegen op een perceel achter de Biezen 138 te Boskoop. De lozingen vinden plaats op een watergang in de Gouwepolder; - A.J. Brugman, gevestigd te Boskoop voor het lozen van bedrijfsafvalwater, afkomstig van het tuinbouw bedrijf van aanvrager (boomkwekerij met kassen en buitenteelt), gelegen aan de Warmoeskade 23 te Boskoop. De lozingen vinden plaats op een water gang in de polder Reeuwijk; - V.o.f. Boomkwekerij De Wijk, gevestigd te Boskoop voor het lozen van bedrijfsafvalwater, afkomstig van Wij beginnen weer met-onze uitverkoop, die u beslist niet mag missen. Het Nieuwe Trefpunt, Stationsstraat 18. Hoogheemraadschap van Maaltijd Plus is al meer dan tien jaar een van de meest succesvolle maaltijdvervangers in Nederland. Ideaal voor degene die een 500 calorieën dieet voor een hele dag iets te streng vindt. Maaltijd Plus is een smakelijke maaltijd van nog geen 200 calorieën. Om snel af te vallen eet je twee maal per dag Maaltijd Plus en handhaaf je een ‘gewone’ maaltijd (bijvoor beeld de warme maaltijd). Aan voedingsstoffen kom je echt niets tekort. Integendeel. Maaltijd Plus is dusdanig uitgebalanceerd dat deze maaltijd zelfs gezonder is dan menige ‘gewone’ maaltijd. Behalve dat wij op onze prachtige pakjes en combinaties tot 50% KORTING (en meer) geven zijn er nog tal van andere dolle aanbiedingen. Zo vindt u op onze rekken volop blouses, jumpers, vesten, rokken en pantalons voor fl. 19,- fl. 29,- fl. 39,- of -fl. 49,- Daarnaast hebben wij voor u blazers vanaf fl. 49,-, jacks vanaf fl. 69,- en japonnen vanaf fl. 89,-. Van al deze artikelen hebben wij nu nog ruim keus in de maten 38 t/m 54. Tevens hebben wij speciaal voor de feestdagen een kleine collectie ingekocht uiteraard tegen de allerscherpste prijzen. Maar denk erom, voor alles geldt: OI*=OI* Zoals gebruikelijk staan wij garant voor optimale service, vriendelijke hulp en een eerlijk advies. Tot ziens bij een gezellig kopje koffie! OPENINGSTIJDEN 9.00 - 16.00 uur. Info 020 - 497 47 20 K.V.K. 34084434 Hoewel de meeste mannen lij nen zien als een typisch vrou- men aanvullen met groente, magere bouillon of wat rauw- kost(salade). met een opleiding op HTS-nivo, Elektrotechniek. De werkzaamheden bestaan o.a. uit projectbegeleiding, voortgangskontrole, organiseren, het bijwonen van bouwvergaderingen etc. m.b.t. utiliteitsprojecten. Doel: vast dienstverband. Nr. V.30734 Dijkgraaf en hoogheemraden van het Hoogheem raadschap van Rijnland maken hierbij bekend dat zij besloten hebben tot wijziging van de vergunning op grónd van de Wet verontreiniging oppervlaktewa teren van Coöperatieve Vereniging De Boskoopse Veiling B.A., Middelburgseweg 88Ate Boskoop. is voor een opdrachtgever in Gouda op zoek naar een m/v: Tekenaar Elektro met een opleiding MTS-Elektrotechniek (evt. HTS) bij voorkeur richt. Energietechniek. Werkerv. is niet noodza kelijk. De werkzaamheden bestaan o.a. uit het vervaardi gen van tekeningen, samenstellen en detailleren (CAD); (assisteren bij) uitvoeren van berekeningen en kontrole- werkzaamheden. Indien nodig volg je een interne CAD- opleiding. Doel: Vast dienstverband. Hebt u interesse, stuurdan uw CV naar YOU bv, Mecklen- burgstraat 84, 5616 AP Eindhoven t.a.v. Mieke van der Kruijs. Wilt u meer info, bel dan: 040-244 50 40. Heb je ruime ervaring als keukenmonteur of heb je een MONTAGEBEDRIJF, en wil je graag voor Mandemakers Keukens werken bel dan: 06-53354427, de heer Ad v.d. Schans. Kwaliteit, snelheid en klantvriendelijkheid staan hoog in ons vaandel. ragen op dieet gebied Bel voor deskundig advies de dieet-intblijn: 0900-0494949 44 cent per minuut PIN j Minder eten niet altijd verstandig het lijnen een stuk makkelijker maakt. Als je je goed aan de gebruiksaanwijzing houdt en geen extraatjes eet, kun je er ook sneller mee afvallen dan met een gewoon dieet. Dus als je tot nog toe een maaltijdvervangend dieet niet durf de uit te proberen, zou je deze aspecten eens moeten overwegen.

Weekblad voor Waddinxveen | 1997 | | pagina 14