U slaagt bij makelaars van goede huize! Als je alles op ’n rijtje zet, ga je gelijk naar van ’t Hof Waddinxveen Boskoop r makelaardij 0 B Van ’t Hof! Van ’t Hof: NVM 0 1 t Kantoren in Gouda, Alphen a/d Rijn, Zoetermeer en Waddinxveen. Zuidplaslaan 432, Waddinxveen. Telefoon 0182-618055. Telefax 0182-618438. Li Meer dan 37 jaar ervaring GKW/WvW - WOENSDAG 26 NOVEMBER 1997 PAGINA 30 Ruime, goed onderhouden hoekwoning, welke aan de achterzijde is uitgebouwd. [Gelegen in de wijk "Zuidplas", nabij win kelcentrum en scholen. Bouwjaar 1987, 226 m2 eigen grond en ca. 340 m3 inhoud. Indeling: entree/hal, toilet met fontein, royale uitgebouwde, tuingerichte woonka mer, open keuken in 1-zijdige opstelling. De parterre is voorzien van een lichte pla- vuizenvloer met vloerverwarming. Ie Verdieping: overloop, 2 slaapkamers aan de achterzijde, waarvan 1 met toegang tot balkon, 1 slaapkamer aan de voorzijde, badkamer in lichte uitvoering met ligbad, wastafel en 2e toilet. 2e Verdieping: ruime voorzolder met aansl. wasapparatuur, HR combiketel en bergruimte, 1 slaapka mer met bergruimte. De ruime voor- en achtertuin is fraai aangelegd met borders en terrassen en heeft een vrijstaande stenen berging en achteruitgang. Opl. in overleg. Tollenslaan 42 Vraagprijs 299.000,= k.k. Woubrechterf 17 Vraagprijs 349.000,= k.k. DE NVM HUISGARANTIE* DE MEEST UITGEBREIDE DEKKING TEGEN VERBORGEN GEBREKEN. Vondellaan 7 Vraagprij s 275.000,= k.k. De Akker 59 Vraagprijs 292.500,= k.k. Moderne eengezinswoning met een gun stige ligging nabij het oude dorpscen trum. Bouwjaar 1987, 89 m2 eigen grond en ca. 350 m3 inhoud. De indeling van deze zgn. dijkwoning is als volgt: Onderverdieping: gang met provisiekast, 1 kamer met openslaande deuren, inpan dige berging. Parterre: gang met meter kast en toilet met fontein, L-vormige woonkamer met openslaande deuren, open keuken. De gehele parterre is v.v. een plavuizenvloer. Ie Verdieping: overloop, 1 slaapkamer aan de achterz. (517 x 313), 1 slaapkamer aan de voorz. (410 x 310), geheel vernieuwde badkamer (1996) met ligbad, douche, hangcloset en wastafel met meubel. 2e Verdieping: ruime open zolderberging met combiketel en aansl. wasapparatuur en droger. Deze keurig onderhouden en optimaal geïsoleerde woning biedt u verder een achtertuin op het zuiden met sierbestrating en achter uitgang. Opl. in overleg. Veenkade 12 Vraagprijs 299.000,= k.k. Zuidplaslaan 135 Vraagprijs 375.000,= k.k. Van Maerlantstraat 34 Vraagprijs 269.000,= k.k. Justus van Effenlaan 17 Vraagprijs 295.000,= k.k. Ruime, uitgebouwde doorzonwoning in rustige omgeving en met blijvend, vrij uit zicht op fraaie groenpartij en water. Bouwjaar 1965,150 m2 eig. grond en ca. 370 m3 inhoud. Indeling: entree/gang met garderobe, meterkast en toilet, ruime, uitgebouwde woonkamer (11.30 x 3.60) v.v. een parketvloer en met open haard, erker en gedeelt. verlaagd plafond, open keuken in 1-zijdige opstell. Ie Verd.: overloop, 1 royale slaapkamer a.z. (5.20 x 3.60) met wastafel en bergkasten, 1 slaap kamer a.z. (4.00 x 2.00) met bergkasten, 1 slaapkamer v.z. (3.60 x 2.50) met balkon en v.v. een grenen vloer, badkamer in lich te uitv. met ligbad en wastafel, afz. 2e toilet, badkamer en toilet in 1995 geheel vernieuwd. 2e Verd.: ruime over loop, 2 kamers, waarvan 1 met Velux dak raam en 1 met grote dakkapel (1995), was kamer met aansl. wasapp. en droger. Deze goed onderhouden woning is geheel v.v. dubbel glas, vloer- en dakisolatie en is gelegen in kindvriendelijke omgeving, nabij scholen, speeltuin en winkelcen trum. Verder biedt de woning een 7 m. diepe voortuin en 7 m. diepe achtertuin (ZW) met hardh. Bankirai erfscheiding en vrijst. stenen berging. Opl. in overleg. Sprengerstraat 22 Vraagprijs 334.000,= k.k. Goed onderhouden, ruim opgezette een gezinswoning, welke aan de achterz. over de gehele breedte is uitgebouwd. Gesitueerd in prettige woonomgeving, dichtbij winkels en openbaar vervoer (NS-station). Bouwjaar 1965, 141 m2 eig. grond en ca. 315 m3 inhoud. Indeling: entree/gang met toilet met fontein, trap kast en v.v. een plavuizenvloer, ruime, uit gebouwde doorzonwoonkamer, open keu ken in fraaie uitvoering, L-vormige opstell. en v.v. inbouwapparatuur: afzuigkap, inductiekookplaat, electr. oven, vrieskast, koelkast, vaatwasser en 10 1. close-in boi ler, bijkeuken met aansl. wasapparatuur. Ie Verd.: overloop met vaste kast, 2 slaap kamers aan de achterz., waarvan 1 met vaste kast, 1 slaapkamer aan de voorz. met wastafel en vaste kast, geheel betegelde badkamer met douche en wastafel. 2e Verd.: voorzolder met combiketel, 1 zol- derslaapkamer met kunststof dakkapel. De woning is ged. v.v. kunststof ramen en kozijnen en dubbel glas en biedt verder een voor- en achtertuin met vrijst. stenen berging en achteruitgang. Opl. in overleg. Keurige ruime eengezinswoning, op korte afstand van het winkelcentrum en tevens gunstig gelegen t.o.v. uitvalswegen (A12/A20). Bouwjr. 1987, 144 m2 eig. grond en ca. 400 m3 inh. Indeling: entree/gang, welke is v.v. een witte plavuizenvloer, meterkast en toilet met fontein, de brede (6 m.) woonkamer is tuingericht en biedt u ca. 40 m2 leefruimte, de open, Sie- matic, keuken (3 jr) in rood/zwarte uitvoe ring is voorzien van schouwafzuigkap, inductiekookplaat, combi-oven, vrieskast, koelkast, vaatwasser en 10 1. close-in boiler. Woonkamer en keuken zijn v.v. een berken parketvloer. Ie Verd.: overloop, 1 slaapkamer aan de voorz. (11 m2), 2 slaapkamers aan de achterz. (resp. 10 m2 en 15 m2), de badkamer in witte uitvoering is v.v. ligbad, douche, 2e toilet en wastafel. 2e Verd.: voorzolder met gedeelt. dakkapel, aansl. wasapparatuur, combiketel en bergruimte, 1 grote zolder- slaapkamer (geschikt voor 2 slaapkamers) met dakuitbouw en dakkapel en berg ruimte achter de knieschotten. De woning heeft verder een ca. 15 m. diepe achter tuin (NW) met vrijst. stenen berging en achteruitgang. Opl. in overleg. Uitstekend verzorgd en goed onderhou den hoekwoning in kindvriendelijke woonomgeving met gunstige ligging nabij winkels en openbaar vervoer (NS sta tion). Bouwjr. ca. 1963, 171 m2 eig. grond en ca. 300 m3 inh. Indeling: entree/gang, toilet met fontein, diepe prov./kelderkast, lichte doorzonwoonkamer met sier- schouw, open keuken met apparatuur, t.w.: gascomfort, afzuigkap, oven, koel kast en 15 1. close-in-boiler. Parterre is v.v. plavui'zenvl. Ie Verd.: overloop met vaste kast, 1 slaapkamer aan voorz., badkamer met zitbad en wastafel, 2 slaapkamers aan achterz. 2e Verd.: ruime slaapkamer met hardh. dakkapel en meubel met was tafel, bergruimte, voorzolder met combi ketel anno 1992 en aansl. wasapp. Slaapkamer en voorzolder zijn v.v. lami- naatvl. Verder biedt dit woonhuis u een keurige voortuin en ruime achtertuin (westen) met sierbestrating, borders, hardh. erfscheiding en vrijst. stenen berging. Opl. in overleg. Ruim opgezette doorzonwoning op hoek- lokatie met garage en gesitueerd in pretti ge woonomgeving, dichtbij winkels en openbaar vervoer. Bouwjaar 1965, 200 m2 eig. grond en ca. 325 m3 inhoud (excl. garage). Indeling: entree/gang met toilet met fontein, provisiekast en trapopgang, doorzonwoonkamer met balkjesplafond, keuken in 2-zijdige opstelling, met eiken front en inbouwapparatuur: afzuigkap, gascomfort, oven, koelkast, vrieskast, keu- kengeijser en aansl. wasapparatuur. De keuken is v.v. een plavuizenvloer. Ie Verdieping: overloop met vaste kast, 1 slaapkamer aan de voorz., 2 slaapkamers aan de achterz., geheel betegelde badka mer met douche, wastafel en thermokra- nen. 2e Verdieping: voorzolder met ber ging en combiketel, 1 slaapkamer met dak kapel en bergruimte achter knieschotten. Deze goed onderhouden woning biedt u verder een voor-, zij- en achtertuin met vrijst. stenen garage en achteruitgang. Aanvaarding in overleg. Royale, keurig onderhouden eengezins woning, welke aan de achterzijde over de gehele breedte is uitgebouwd en aan de voorzijde een vrije ligging heeft aan plantsoen. Bouwjaar 1964,143 m2 eigen grond en ca. 360 m3 inhoud. Indeling: entree/gang met garderobenis, trapkast en toilet met fontein, door de uitbouw over de gehele breedte van de woning is een ruime woonkamer ontstaan met erker aan de voorz., open haard en welke is v.v. een beuken vloer, open keuken in L-vorm. opstelling en v.v. alle inbouwapp., uitbouw en keuken zijn v.v. een plavui zenvloer. Ie Verd.: overloop, 1 slaapkamer aan de voorz., 1 slaapkamer aan de ach terz., beiden met vaste kastruimte, geheel betegelde badkamer met ligbad en wasta fel, afz. 2e toilet met font., de voormalige douchegelegenheid thans in gebruik als wasruimte. 2e Verd.: voorzolder met com biketel, gedeelt. dakkapel en v.v. een beu ken vloer, 1 slaapkamer met 2 hardh. dak kapellen, v.v. een beuken vloer en met bergruimte achter de knieschotten. De nette achtertuin met o.a. sierbestrating, vrijst. stenen berging en achteruitgang is gelegen op het zuidoosten. Opl. in over leg. Perfect onderhouden eengezinswoning, tegenover plantsoen gelegen. De woning is in 1995 verbouwd, waarbij de keuken en alle sanitair is vernieuwd en de woon kamer is vergroot en v.v. een schuifpui. Bouwjaar 1984,125 m2 eig. grond en ca. 300 m3 inhoud. Indeling: entree/hal, toilet (hangcloset) met fontein, Z-vorm. woonkamer met hardh. schuifpui naar tuin en v.v. spachtelputz wandafwerking, de open keuken in L-vormige opstell. is v.v, inbouwapparatuur: afzuigkap, gascom- fort, combi-magnetron, koelkast, vrieskast en vaatwasser. De gehele parterre is v.v. een massief eiken strokenvloer. Ie Verd.: overloop, 2 slaapkamers v.z., 1 slaapkamer a.z., geheel betegelde badkamer, in lichte uitvoering met douche, 2e toilet (hangclo- set), wastafel met meubel en designradia tor. 2e Verd.: 1 slaapkamer met tuimel raam en bergruimte, c.v. ruimte met com biketel, aansl. wasapparatuur en v.v. een plavuizenvloer. De woning is gesitueerd in de kindvriendelijke, ruim opgezette wijk Zuidplas nabij winkelcentrum en scholen en biedt verder een netjes aangelegde voor- en achtertuin (westen) met terras, sierbestrating, vrijst. stenen berging (v.v. plavuizenvloer) en achteruitgang. Opl. in overleg. Wij informeren u graag over het afsluiten van deze verzekering. a Tl h» Je kunt toch wel merken dat Van ’t Hof e 37 jaar ervaring heeft! Voor uw huis gaan wij uit ons dak! iWï ■_van ’t hof aagmm!l NVM |HUISj GARANTIE w MAKELAAR ai

Weekblad voor Waddinxveen | 1997 | | pagina 30