ten heldere o ^köè'èë'i'cmpiw markt I 'ii ir. ■I 1 W 1 M rW BOSKOOP WADDINXVEEN WADDINXVEEN BOSKOOP BOSKOOP BOSKOOP BOSKOOP GOUDA WADDINXVEEN WADDINXVEEN BOSKOOP 254.000,- k.k. BOSKOOP NlE^J g DORPSTRAAT 130 A WADDINXVEEN GOUWESTRAAT 10 BOSKOOP ZIJDE 60 BOSKOOP ZUIDPLASLAAN 426-428 WADDINXVEEN COENECOOP 75 WADDINXVEEN NOORDELIJKE DWARSWEG 94 A ZEVENHUIZEN 1 f» Waddinxveen: Kerkweg Oost 224, tel. 0182-613822 Boskoop: Zijde 6, tel. 0172-215409 242.500,- k.k. ■■RWtfWll I 1 H Ot I -s 325.000,- k.k. 197.500,- k.k. f 250.000,- k.k. it 294.000,- k.k. - 490.000,- k.k. 529.000,- k.k. WADDINXVEEN 347.500,- k.k. f 265.000,- k.k. 549.000,- k.k. f 357.000,— k.k. f 349.000,— k.k. ----- Jü O fep - i 7.30 m. en een opp. diverse en woon- 13 95,-/p.m., diverse gebruiksmoge- t.b.v. opslag ■I 1C1' •f- derkamer met bergruimte ring Z H de pater m® I makelaardij opvallende lokatie voor BURG. COLIJNSTRAAT 91-93: Karakteristiek woonhuis, gesitueerd aan levendige rivier de Gouwe. Ind.: entree, toilet, slaapkamer met veel bergruimte, woonkamer met uitzicht op rivier de Gouwe, ontbijt- keuken met eenvoudige inrichting. Ie verd.: over loop, 4 slaapkamers. Bouwjaar ca. 1920. Inhoud ca. 400 m3. Grondopp. ca. 120 rn2. Aanvaarding in overleg. OOSTPOLDERWEG 58: Royale hoekeengezins- woning met vrijstaande stenen berging, gesitueerd in woonwijk nabij het centrum van de gemeente. Ind.: entree, hal, meterkast, bergkast, vernieuwd toilet met fontein, tuingerichte woonkamer met open keuken (totaal ca. 34 m2.) met in U-vorm opgest. luxe inrich ting (vernieuwd in 1994) met gaskookplaat, afzuiger, combi-magnetron, vaatwasser, koelkast en vrieskast. Beg.grond voorzien van lichte plavuizen vloer. Ie verd.: overloop, 3 ruime slaapkamers, waarvan beide achterslaapkamers v.v. dakkapel, vernieuwde badkamer met o.a. ligbad/douchecombinatie, toilet en wastafel. 2e verd.: overloop, wasmachine-ruimte. met c.v.-combiketel (Nefit, 1996), kleedruimte, com pleet afgewerkte zolderkamer met Velux dakraam en zijgevelraam. 3e verd.: riante vliering. Bouwjaar ca. 1980. Inhoud ca. 375 m3. Grondopp. ca. 125 m2. Goed onderhouden woning met moderne, frisse uit straling aan binnenzijde. Grotendeels dubbel glas. Aanvaarding in overleg (planning omstreeks oktober 1998). Kantoorruimte Ligging: Kantoren en bedrijvengebied Waddinxveen-We$t, uitstekend bereikbaar dankzij goede verbindingen naar rijksweg A-12 en A-20, goede voorzieningen openbaar vervoer. Omgeving: Kantoorgebouwen, bedrijfsgebouwen, winkels en woonhuizen. Indeling: Begane grond, portaal, trapopgang. Ie verd.: ingedeelde en afgewerkte kantoor ruimte met opp. ca. 105 m2. Huurprijs: 18.000,—/jaar/excl. B.T.W. Voorzieningen: Kantoor wordt opgeleverd met aanwezige stoffering, systeemplafond en ver- lichtingsarmaturen. Bijzonderheden: Aanvaarding direct. OTWEG 2: Landelijk gesitueerde tussenwoning met houten berging. Ind.: uitgebouwde entree, in uitbouw toilet en douche (ged. betegeld) en aansluiting was machine, woonkeuken met rvs-aanrechtblad en vaste kast, kelder ca. 8 m2., woonkamer met schroten pla fond en gaskachel. Ie verd.: overloop, voorzolder met dakkapel, 2 slaapkamers met dakkapel en vaste kasten. Bouwjaar ca. 1900. Inhoud ca. 200 m3. Grondopp. ca. 1 32 m2. Houten berging in achtertuin. Aanvaarding in overleg. KERKWEG OOST 297: Bovenwoning op levendi ge locatie met blijvend vrij uitzicht over rivier de Gouwe. Ind.: entree, trappenhuis, meterkast. Ie verd.: L-vormige woonkamer, keuken met geiser, bij keuken, recentelijk vernieuwd toilt, loggia. 2e verd.: overloop, slaap-/leefruimte, badkamer (recentelijk opnieuw ingericht) met douchecabine, badmeubel, close-in toilet, wasmachine-/drogeraansluiting, slaap-/studeerkamer. 3e verd.: overloop met gasge- st. c.v.-ketel, grote slaapkamer, hobbykamer, berg ruimte. Aanvaarding in overleg. VOOROFSCHEWEG 408: Moderne tuinkamer woning met schuur, parkeerplaats en achtertuin op het zuiden met steiger aan het water. Ind.: hal met toi let, trap, tuingerichte woonkamer ca. 5.23 x 5.13 m. met fraai uitzicht over boomkwekerijen, open haard en lichte grenen vloer, luxe witte keuken ca. 3.17 x 3.00 m. Ie verd.: overloop, 3 slaapkamers, resp. ca. 12,3 m2., ca. 12,6 m2. en ca. 6 m2., badkamer met ligbad en wastafel. 2e verd.: zolder met aansl. was machine en droger, mech. ventilatie en tuimelraam. Achtertuin op zuiden met steiger aan het water. Bouwjaar ca. 1983. Grondopp. ca. 137 m2. Uitstekend onderhouden en gehele huis voorzien van dubbel glas. Aanvaarding in overleg. VALKENBURGERLAAN 62: Prachtig gesitueerde halfvrijstaande villa met aan achterzijde vrij uitzicht over boomkwekerijen. Ind.: entree, toilet met fontein tje, woonkamer met erker, open haard en dubbele openslaande deuren naar op oosten gelegen achter tuin, semi-open keuken met nette, lichte inrichting, kelder ca. 3.00 x 2.00 m. (stahoogte), bijkeuken met c.v.-ketel en boiler. Ie verd.: overloop, 3 slaapka mers, resp. ca. 13 m2., ca. 7 m2. en ca. 15 m2., waar van enkele v.v. vaste kasten en wastafels, badkamer met wastafel, 2e toilet, ligbad en deur naar dakterras. 2e verd.: vaste trap, zolder met mogelijkheid voor extra kamer. Bouwjaar ca. 1938. Inhoud ca. 450 m3. Grondopp. ca. 380 m2. Aanvaarding in overleg. Deze woning met zijn vele karakteristieke elementen is zeer zeker een bezichtiging waard. NOORDEINDE 213-A: Geschakeld herenhuis met inpandige garage/berging en aan achterzijde, over de volle breedte, een onderheid zonneterras ca. 8.00 x 3.00 m. met grote berg-/leef-/zitruimte daar onder. Ind.: entree, ruime hal, toilet met fontein, uit gebreide groepenkast, doorgang naar inpandige garage met kantel-/loopdeur, royale tuingerichte woonkamer ca. 46 m2. met trapkast. Open keuken, ingericht met o.a. vaatwasser, combi-magnetron, gaskookplaat, afzuiger, koelkast, vrieskast en 10 Itr. close-in boiler. Beg. grond en terras afgewerkt met plavuizenvloer, ged. met vloerverwarming. Ie verd.: ruime overloop, bergkast met c.v.-combiketel en aansl. wasmachine en wasdroger, 4 slaapkamers, luxe badkamer, ingericht met o.a. ligbad, douche, toilet en wastafel. Jong gebouwde en zeer verzorgde woning, landelijk gelegen met vrij uitzicht over pol der. Bouwjaar ca. 1992. Inhoud ca. 505 m3. Nagenoeg volledig geïsoleerd en gebouwd onder G.I.W.-garantie. Aanvaarding in overleg. OVERTOOM 27: Goed onderhouden en uitge bouwde eengezinswoning met carport, gelegen aan groenstrook. Ind.: aangebouwde berging (ook vanuit woning bereikbaar), entree, toilet, uitgebouwde woonkamer ca. 5.10 x 8.20 m. met lichtstraal en deur naar op zuiden gelegen achtertuin met vrij staande houten berging, open keuken met in L-vorm opgest. inrichting, compleet met inbouwapparatuur. Ie verd.: overloop, 3 slaapkamers, resp. ca. 3.00 x 4.25 m., ca. 4.10 x 2.20 m. en ca. 2.80 x 3.10 m., badkamer met ligbad/douche en wastafel. 2e verd. vaste trap, overloop met ruimte voor c.v.-ketel, bad- geiser en aansl. wasmachine, deze ruimte is onder verdeeld in 2 slaapkamers met schuifwanden in schuine kap. Grondopp. ca. 151 m2. Inhoud ca. 375 m3. Bouwjaar ca. 1983. Dak- en gevelisolatie en ged. dubbel glas. Aanvaarding in overleg. JAN CAMPERTLAAN 44: Aan ruime groenstrook gelegen eengezinswoning, gesitueerd in rustig woon gebied met achtertuin op hef zuiden. Ind.: entree, hal, meterkast, trapkast, toilet, eenvoudige keuken, door- zonwoonkamer ca. 26 m2. In zonnige achtertuin vrij sta stenen berging met electro,. Ie verd.: overloop, bergkast, 3 slaapkamers, badkamer met douche en wastafel. 2e verd.: vaste trap, royale open zolder met mogl.heid voor meerdere kamers met dakkapel. Bouwjaar ca. 1965. Grondopp. ca. 153 m2. Inhoud ca. 325 m3. In directe nabijheid van winkels, scholen, openbaar vervoer en sportfaciliteiten. De nieuwe eigenaar zal de woning op diverse punten aan huidi ge woonwensen dienen aan te passen. Aanvaarding in overleg. iet dubbel glas. Dakbedekking en licht- ca. 330 m3. Grondopp. ca. 120 m2. BURG. COLIJNSTRAAT 81: Karakteristieke villa, gesitueerd aan levendige rivier de Gouwe, nabij het centrum van Boskoop. Ind.: vestibule, hal met fraai trappenhuis, studeerkamer, toilet met fontein, woon kamer ca. 4.70 x 9.60 m. met orig. ornamenten pla fonds, grenen en suite deuren, fraaie stookplaats en schuifdeuren naar serre met div. glas-in-lood ramen en dubbele, opensi. deuren naar royale achtertuin op oosten, keuken met vernieuwde inrichting en div. inbouwapp., bijkeuken met pantry en deur naar poort, kelder ca. 3.00 x 3.00 m. (stahoogte). Ie verd.: royale overl. met fraaie lichtschacht, authentie ke badkamer met toilet, ligbad en wastafel, 6 slaap kamers, waarvan 1 met deur naar balkon. 2e verd.: losse trap, royale zolder met c.v.-ketel. Bouwjaar ca. 1900. Grondopp. ca. 291 m2. Inhoud ca. 650 m3. Diverse glas-in-lood ramen, originele paneeldeuren en ornamenten plafonds. Aanvaarding in overleg. GRAAF VAN BLOISSTRAAT 7: Sfeervolle een gezinswoning, gesitueerd in gezellige woonstraat op loopafstand van de binnenstad van Gouda. Deze modern afgewerkte woning is gebouwd in ca. 1981 op ca. 79 m2. eigen grond en heeft een inhoud van ca. 275 m3. Ind.: entree met fraaie glas-in-lood ramen, toilet met fontein, tuingerichte woonkamermet deur naar omsloterï tuin op het westen met stenen berging, open keuken met luxe, moderne en in L- vorm opgestelde keuken met granito aanrechtblad en div. inbouwapp. Gehele beg. grond afgewerkt met zwart/wit plavuizenvloer met vloerverwarming. Ie verd.: overloop, 3 slaapkamers, waarvan 1 met vaste kastenwand, badkamer met 2e toilet, wastafel en douche. 2e verd.: vaste trap, overl. met aansl. was machine en c.v.-combiketel (1996), riante bergruimte/donkere kamer, ruime zol en luik naar vlie- Indien U op zoek bent naar een |onge, sfeervolle eengezinswoning op loopafstand van de binnenstad is een bezichtiging zeker de moeite waard. Showroom /winkel/verkoopruimte ligging: Nabij uitvalsweg A-12 (Den Haag-Utrecht) en A-20 (Rotterdam-Utrecht). Omgeving: Nabij de gemeente Zevenhuizen en agrarische bedrijven. Indeling: Uitstekend geïsoleerde verkoop-/winkel- en showruimte, groot ca. 310 m2 met mede gebruik van ca. 80 m2 buitenruimte en verharde parkeerplaats. Huurprijs: 125,—/m^/jaar, exd. B.T.W. Bijzdnderheden: Het betreft een als verkoopruimte aangepaste ruimte, incl. sanitaire voorzie ningen, kantoorruimte, keuken en magazijn. Het object is voorzien van gasgest. verwarming, compleet met vloerverwarming, electra en inclusief verlichtingsornamenten. WEEGBREE 12: Rustig en in kleine woonwijk gesi tueerde kwadrantwoning met in directe nabijheid winkelcentra en scholen. Ind.: entree, garderobenis, royale Z-vormige woonkamer ca. 40 rn2. met lichte parketvloer en open haard (aangebouwde berging is doorgebroken en bij woonkamer gevoegd), open keuken met div. inbouwapparatuur, bijkeuken met aansl. wasmachine en c.v.-ketel. Vanuit keuken toe gang naar tuin op zuiden en westen, le verd.: over loop met vaste kast, 3 slaapkamers, resp. ca. 13 m2., ca. 15 m2. en ca. 8 m2., badkamer met ligbad en wastafel. 2e verd.: vaste trap, royale slaapkamer ca. 4.25 x 4.15 m. Inhoud ca. 360 m3. Dakisolatie en ged. dubbel glas. Platdakbedekking recentelijk ver nieuwd. Aanvaarding in overleg. Bedrijfsgebouw met kantoren, magazijn, werkplaats en expeditieruimfe Ligging: Bedrijvenpark Coenecoop, het nieuwe bedrijvenpark in het zuid-westelijk deel van Waddinxveen, nabij de verkeersaders A-12 (Den Haag-Utrecht) en de A-20 (Rotterdam- Utrecht). Goed bereikbaar met openbaar vervoer. Omgeving: Het bedrijfsterrein heeft een parkachtig karakter. Bedrijfsgebouwen produktie en kantoorgebouwen. Omschrijving: Representatief multi-functioneel bedrijfsgebouw, ingedeeld metentree, kantoren, magazijn, werkplaats en expeditieruimte. Kantoren begane grond ca. 173 m2. Kantoren ver dieping ca. 182 m’. Magazijn/werkplaats ca. 400 m2. Entresol ca. 270 m2. Toegang werk plaats d.m.v. overheaddeur met loopdeur. Bijzonderheden: Verwarming gasgestookt d.m.v. radiatoren en blowers. Directie-kantoren voorzien van airco-installatie. Parkeren op eigen terrein. Een uitstekend geïsoleerd object. Aanvaarding direct. Huurprijs: 123.183,--/excf. B.T.W./jaar, -X, Winkelruimte Ligging: Winkelcentrum "De Zuidplas" in recente woonwijk. Omgeving: Winkels, apotheek, postkantoor in recente woonwijk. Indeling: Winkel met een opp. ca. 80 m2 (totaal 155 m2) met een frontbreedte van ca. meter, kantoortje, werkruimte, toilet, kitchenette en magazijn, tezamen groot ca. 75 m2. Vraagprijs: 485.000,-- k.k./exd. B.T.W. Bijzonderheden: Appartementsrecht, -ervicekosten ca. lijkheden, uitgebreide parkeervoorzieningen. Woon-, winkel- en praktijkpand Ligging: Gesitueerd op een opvallende locatie en in 1994 geheel verbouwd. Omgeving: Gemeentehuis, karakteristieke panden ingericht voor detail-, praktijk- doeleinden, goede parkeervoorzieningen. Indeling: Winkel met een opp. ca. 45 m2 en frontbreedte van ca. 4.00m. afgewerkt met een fraai systeemplafond en magazijn-/bergruimte. 1' verd.: riante overloop, sfeervolle woonka mer met erkerkozijn en balkon, riante woonkeuken met fraaie in L-vorm opgestelde inrichting met inbouwapparatuur, deur naar balkon, betegelde bijkeuken/berging met aansl. wasma chine, modern betegeld toilet met fontein. 2* verd.: overloop, 3 royale slaapkamers, luxe en modern ingerichte badkamer met o.a. ligbad, aparte douche, 2* toilet en wastafel, bergkast met o.a. c.v.-combiketel. Vraagprijs: 359.000,-k.k. Bijzonderheden: Grotendeels hardhouten kozijnen mi koepels vernieuwd. Bouwjaar ca. 1920. Inhoud Aanvaarding in overleg. BURG. TROOSTSTRAAT 16: Goed onderhouden vrijstaande woning met karakter en royale achtertuin (ca. 19 mtr. lang) op het zuiden. Ind.: entree, brede hal met schroten plafond en granol wanden, toilet met fontein, riante woonkamer ca. 30 m2. met stook plaats, keuken met plavuizenvloer en moderne inrich ting, compleet met inbouwapparatuur, o.a. gascom- fort, hete-luchtoven en dubbele spoelbak, provisiekel der, doucheruimte. 1 e verd.: vaste trap, overloop, toi let met fontein, 3 slaapkamers, alle ingericht met was tafel en vaste kast. 2e verd.: vaste trap, fraai afge timmerde zolder met studeerkamer en veel bergruim te. Deze Vrijstaande woning met verbeterde funde ring heeft eigen achtertuin. Bouwjaar ca. 1940. Grondopp. ca. 222 m2. Inhoud ca. 365 m3. Grotendeels dubbel glas en dak- en gevelisolatie. Aanvaarding in overleg. Winkel-/praktijkpand Ligging: Centrum Boskoop te midden van winkels, kantoren en dienstverlenende bedrijven. Omgeving: In het centrum van Boskoop omgeven door karakteristieke panden, ingericht voor winkel-, praktijk- en kantoordoeleinden. Indeling: Afgewerkte winkelruimte met systeemplafond, winkelfront ca. van ca. 110 m2. Huurprijs: 25.000,--/jaar/excl. B.T.W. Bijzonderheden: Het betreft een karakteristiek pand op een doeleinden te gebruiken. 0-3v 'uW

Weekblad voor Waddinxveen | 1997 | | pagina 14