I Vergeer Kaas OPERATORS Secretaresse m/v voor ca. 36 uur per week r i 11 I je bent jong, enthousiast en zoekt leuk werk? Jac. Oudijk m/v J.C. Zwanenburg Rijnland Rijnland Telefoniste/Administratief medewerker m/v Bekendmaking definitieve beschikking Wet verontreiniging oppervlaktewateren Openbare bijeenkomst van Rijnlands algemeen bestuur Een ERVAREN ALLROUND MONTEUR Wij hebben plaats voor een jong administratief medewerkster Fouragehandel G.J. Houtman B.V. Handel in Tuinbouwbenodigdheden zien uw reacties liefst schriftelijk tegemoet. Voor inlichtingen kunt u vragen naar de heer A.C. van Dijk b.g.g. tel. (0172) 43 1 7 97 PAGINA 20 GKW/WvW - WOENSDAG 3 DECEMBER 1997 voor 20 uur in de week Ten behoeve van het secretariaat zoeken wij op korte termijn een BEKENDMAKING i ■BH Voor onze vestiging in Moerkapelle zijn wij op zoek naar een: H. Blonk C.V. Postbus 32 2750 AA Moerkapelle Werzaamheden: beantwoorden telefoon ontvangst van bezoek Ben jij geïnteresseerd? Schrijf dan een brief met C.V. ter attentie van de heer H.M.A. Blonk. Voor nadere informatie kunt u contact met ons opnemen, telefoonnummer (079) 593 59 59. afgifte vrachtbonnen archivering licht boekhoudkundig werk HOVENIERSBEDRIJF MIDDELBURG TUINAANLEG TUINONDERHOUD Voor kunstgebitten, reparaties en advies. De functie: U wordt belast met de ondersteuning van de marketing en sales managers. Daarnaast zult u voor het gehele verkoopteam de administratie en commerciële correspondentie verzorgen en organiseert en verzorgt u bezoeken van relaties aan het bedrijf alsmede interne en externe opleidingen. Tevens zult u werkzaam heden voor de overige stafleden verrichten. De functie-eisen: Wij zoeken kandidaten met enkele jaren ervaring in een secretaressefunctie en die gewend zijn zelfstandig te werken. Kandidaten dienen te voldoen aan de volgende criteria: een voltooide secretaresse-opleiding of gelijkwaardige opleiding goede mondelinge en schriftelijke beheersing van de Nederlandse, Engelse en Duitse taal ervaring met programmatuur voor tekstverwerking, spread sheets en presentaties (kennis van Microsoft Office is een pré) goede contactuele eigenschappen flexibel, initiatiefrijk en stressbestendig. Voor kunsfgebiffen, reparaties en fevens advies Wij zoeken een kandidaat met een M.E.A.O. of gelijkwaardig diploma, öf enige jaren ervaring in soortgelijke functie. Deze kandidaat heeft een goede typevaardigheid, is bekend met computers en kan goed met mensen omgaan. Pr. Bernhardlaan 69, tel.: (0182) 61 99 59 Smulders Floordress B.V. Waardsedijk Oost 8 Postbus 55, 3417 ZH Montfoort Tel.: 0348-472844 Tandtechniker Kom dan eens praten bij ons. Als je ervaring hebt in de potcul- tuur is dat mooi meegenomen. Tevens zoeken wij nog enkele SCHOLIEREN voor de zaterdag, of op je vrije schooldag. T.M. Vergeer Potcultures bv, Henegouwerweg 100a, 2741 KA Waddinxveen Tel. (0182) 63 20 50 Sonneveld bloemen en planten een jong, dynamisch bedrijf met 3 bloemenwinkels in het centrum van Zoetermeer (Stadshart) A. de Jong ZELFSTANDIG MEDEWERKER/CHAUFFEUR Uw sollicitatie kunt u sturen ter attentie van mevrouw M.A. Buitelaar. Smulders Floordress is een succesvolle leverancier van professionele hygiënesystemen aan schoonmaakbedrijven, gezondheidszorg, grootwinkel bedrijven, industrie, onderwijs instellingen en andere organisaties. Smulders Floordress is een onder deel van Henkel-Ecolab, één van de grootste leveranciers van hygiënesystemen ter wereld. VERGUNNINGEN Halve Raak 99, 2771 AC Boskoop Telefoon (0172)21 56 40 Telefax (0172) 21 70 14 sinds 1866 .A'J Functie-eisen: 7 dagen per week OBJECTHYGIENE Smulders Floordress is een onderdeel van Henkel-Ecolab g s De stukken zijn in te zien bij: bedrijf (boomkwekerij mét buitenteelt), gele- (0172) 21 95 16. (boomkwekerij), gelegen aan de Zuidkade - de gemeente Rijnwoude, Frederik van Beroepsmogelijkheid Leiden, 24 november 1997. WATERSCHAP MEER EN WOUDE Alphen aan den Rijn, 3 december 1997 FIJNE HOLLANDSE NATUURKAAS (Hen kef) ECOLAB GRANEN - ZADEN - PEULVRUCHTEN - POOTAARDAPPELEN - VEEVOEDER KUNSTMEST De bijeenkomsten vinden plaats in het waterschaps- kantoor, Aïdaschouw 12726 JZ te Zoetermeer. Functie-informatie: - controleren van binnen gekomen producten - verpakken van bloemen - winkelklaarmaken van pro ducten - bevoorraden van winkels - bijhouden van voorraden. -19-30 jaar - in bezit van rijbewijs B C E - zelfstandig kunnen werken. definitieve beschikkingen W.v.o. bekendge maakt en ter inzage gelegd. De definitieve beschikkingen W.v.o. worden van kracht op 16 januari 1998. Ter inzage De definitieve beschikkingen W.v.o., de aan vragen met bijlagen, en de overige van belang zijnde stukken liggen van 4 december 1997 tot en met 15 januari 1998 gedurende 6 weken ter inzage. na telefonische afspraak, tel. (071) 341 90 15; -de gemeente Waddinxveen, afd. V.R.O.M., Hét beroepschrift moet vóór 15 janüari 1998 worden ingediend bij de afdeling Bestuurs rechtspraak van de Raad van State, Post bus 20019,2500 EA Den Haag. Zij die beroep instellen, kunnen tevens een verzoek doen tot het treffen van een voor- eens vóór laatstgenoemde datum worden gericht aan: de Voorzitter van de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019,2500 EA Den Haag. De beschik kingen worden niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. De verenigde vergadering van het Hoog heemraadschap van Rijnland zal op woensdag 17 december 1997 te 09.00 uur in openbare zitting bijeenkomen in de grote zaal van hét kantoorgebouw Breestraat 48 te Leiden. Aan de orde komen onder meer de volgende agendapunten: - Begroting 1998; - Wijziging belastingverordeningen i.v.m. der de tranche Algemene wet bestuursrecht; - Krediet millennium-aanpassing software; - Vierde Nota Waterhuishouding; - Krediet kleine kernen-regeling Reeuwijk; - Aanvullend krediet Sassenheimervaart; - Krediet vervanging beschoeiing Oegstgees- terkanaal door natuurvriendelijke oever. Ter voorbereiding van deze bijeenkomst zul len de commissies uit de verenigde vergade ring bijeenkomen: a. De commissie Bestuurszaken op maandag 8 december 1997 te 09.30 uur, in het Gemeen- landshuis, Breestraat 59 te Leiden. b. De commissie Waterkwaliteit op maandag 8 december 1997 te 14.00 uur, in het Gemeen- landshuis, Breestraat 59 te Leiden. die verantwoordelijk zullen zijn voor een optimale werking van de productielijnen. Een flexibele instelling, inzicht en gevoel voor techniek, hygiëne, kwaliteitsbewustzijn en verantwoorde lijkheid zijn nodig voor een juiste invulling van deze functies. Onze voorkeur gaat uit naar kandidaten met technische erva ring op MTS- en LTS-niveau. Denkt u dat deze baan u de uitdaging biedt waarnaar u op zoek bent, dan zien wij uw reactie met belangstelling tege moet! Nadere informatie over deze functie is te verkrijgen op de afdeling P&O, telefoon 0182 - 398 683. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 14 dagen richten aan: Th. Vergeer Zonen B.V., t.a.v. de heer A.J. Klomp, Manager Personeel Organisatie, Postbus 2, 2810 AA Reeuwijk. c. De commissie Waterstaat op woensdag 10 december 1997 te 14.00 uur, in het Gemeenlandshuis, Breestraat 59 te Leiden. d. De commissie Financiën op donderdag 11 december 1997 te 09.00 uur, in de ketting- loods op het terrein van het Gemeenlandshuis Spaarndam, gelegen aan de Spaarndammer- dijk 23 te Spaarndam. Alle vergaderingen zijn openbaar. De op de te behandelen onderwerpen betrekking heb bende stukken liggen vanaf 3 december 1997 tot de aanvang der vergaderingen voor een ieder ter inzage in het Rijnlandshuis, Bree straat 59 te Leiden op werkdagen van 09.00 - 12.00 uur en van 14.00 - 16.00 uur. Leiden, 1 december 1997. De dijkgraaf, E.H. van Tuyll van Serooskerken. P.W. van Gemeren, Burg. Smitweg 45a te Hazers- woude-Dorp, om vergunning voor het dempen van een dwarssloot en het graven van twee dwarssloten ten zuiden van de Burg. Smitweg. P. Versteeg, Kerstroosgaarde 17 te Gouda, om ver gunning voor het maken van een steiger in een langs de noordzijde van de ’Brugweg’ te Waddinxveen ge legen watergang. F. van Dolder, Voshol 5 te Boskoop, om vergunning voor het dempen van een watergang ten oosten van de Wijkdijk te Boskoop. J.L. van Klaveren, Middelburgseweg 16 te Wad dinxveen, om vergunning voor het maken van een dam in een ten westen van de Middelburgseweg gele gen watergang. A.P. Fase, Loeteweg 28 te Hazerswoude-Dorp, om vergunnihg voor het aanbrengen van een gedeelte be schoeiing en het wijzigen van een brug over de langs de noordzijde van de Loeteweg gelegen hoofdwater gang. Hans van Veen B.V., Zijde 117 te Boskoop om ver gunning voor het maken van een dam in een ten noor den van de Zijde te Boskoop gelegen watergang. Gebr. van der Nieuwendijk B.V., Rijneveld 15 te Boskoop, om vergunning voor het bouwen van een (elektrisch bedienbare) ophaalbrug over de tussen de Biezen en het Rijneveld te Boskoop gelegen vaarsloot (’’Biezentocht”). Voor het monteren van: - lichtreclame op locatie - binnen- en buitenzonwering - kunststofkozijnen Ben je ouder dan 23 jaar en in het bezit van: - rijbewijs B-E - doorzettingsvermogen - improvisatietalent - geen '9 tot 5'-mentaliteit Dan hebben wij een leuke afwisselende baan voor je. Schriftelijke sollicitaties gaarne voor 10 december richten aan: E. Humme, Onderweg 55 2742 LB Waddinxveen De vergaderstukken liggen gedurende kantooruren voor een ieder kosteloos ter inzage op het water- schapskantoor vanaf de datum van deze bekendma king tot en met de datum van de bijeenkomsten. De stukken zijn ook tegen betaling van legeskosten ver krijgbaar. De voorzitter van he.t waterschap, ing. C.M. Kroes. De voorzitter van het waterschap Meer en Woude maakt bekend, dat de volgende openbare bijeenkom sten worden gehouden: In deze bijeenkomsten komen ondermeer de navol gende punten aan de orde: - voorstel werkzaamheden ten laste van de reserves; -terugkoopoptie eigendommen Waterlandstichting; - 4e Nota Waterhuishouding; - stand van zaken Waterbeheersplan. Wij hebben direct plaats voor: Schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan: Kees Sonneveld Herenweg 7 2751 DE Moerkapelle voor inlichtingen: Kees Sonneveld telnr. 06-53 88 52 72 Op dinsdag 9 december 1997 om 20.00 uur de Ver enigde Vergadering welke dient voor informatievers trekking aan de leden van de vergadering en ter voor bereiding van de daarop volgende Verenigde Vergadering en op dinsdag 16 december 1997 om 20.00 uur DE VERENIGDE VERGADERING. Middelburgseweg 7 2741 LB Waddinxveen Tel. (0182) 39 51 54 gediplomeerd tandprotheticus Vraagt per 1 januari 1998 een: voor onze eigen afdeling op veiling Bleiswijk. N.V. Energie- en Watervoorziening Rijnland te Al phen aan den Rijn, om vergunning voor het met een gasleiding en elektriciteitskabel (boogzinker) kruisen van de langs de noordzijde van de Loeteweg te Ha zerswoude-Dorp gelegen hoofdwatergang. Anna van Burenstraat 8 (achter A.H.) 2741 VG WADDINXVEEN (0182) 61 29 58 Hoogheemraadschap van Hoogheemraadschap van Binnen zes weken na dagtekening van deze bekendma king kan elke belanghebbende bezwaar maken tegen de ze besluiten bij het dagelijks bestuur van het waterschap (Postbus 356, 2400 AJ Alphen a/d Rijn). Het bezwaar schrift moet gemotiveerd zijn. Ook na het indienen van een bezwaarschrift blijft de inhoud van het besluit van kracht. Waterschap De Gouweianden Pr. Bemliartlaan 8 Postbus 356 2400 AJ Afchen a/d Rif> Tel. (0172^495949 Fax(0172F424393 N.V. Energie- en Watervoorziening Rijnland te Al phen aan den Rijn, om vergunning voor het met een elektriciteitskabel (boogzinker) kruisen van de langs de oostzijde van de Valkenburgerlaan te Boskoop ge legen watergang. Voor degenen die menen dat de onmiddellijke uitvoering van een besluit voor hen onevenredig nadeel meebrengt, bestaat de mogelijkheid aan de president van de Arron dissementsrechtbank te Den Haag (Postbus 20302, 2500 EH DEN HAAG) te verzoeken om ten aanzien van het betreffende besluit een voorlopige voorziening te treffen. - A.W. Moons, Halve Raak 8 te Boskoop, om vergun ning voor het aanbrengen van een beschoeiing in de watergangen rond zijn ten noorden van de Halve Raak gelegen kwekerijpereceel. het lozen van bedrijfsafval water, afkomstig b,.degenen die tegen de aanvragen en de ont werpbeschikkingen bedenkingen hebben ingediend; c. belanghebbenden aan wie redelijkerwijs Het dagelijks bestuur van het waterschap De Gouweian den maakt hierbij bekend dat op 28 november 1997 inge volge de Keur van het waterschap de volgende vergun ningen zijn verleend: 12.30 uur; voor inzage buiten genoemde uren na telefonische afspraak met voornoemde afdeling, tel. (0182)62 48 29. -F Vergeer Kaas is een I toonaangevend bedrijf op het gebied van voorverpakte kaasproducten r met 250 werknemers. De sterk toenemende vraag naar onze producten heeft geleid tot de installatie van enkele nieuwe, ultra moderne productielijnen. Daarom zijn wij op zoek naar: W.T. Littooij, Brugweg 69 te Waddinxveen, om vergunning voor het bouwen van een brug over de wa tergang welke is gelegen ten zuiden van de achter zijn woning gelegen watergang. gen op percelen aan de Insteek en aan de op werkdagen van 09.00 tot 12.15 uur; buiten Spoelwijk te Boskoop (kadastraal bekend sec- deze uren is inzage mogelijk na telefonische tie K nrs. 877,883 en 307). De lozingen vinden afspraak met de afd. Bestuurszaken, tel. B.W. Muller, Brugweg 63 te Wddinxveen, om ver gunning voor het bouwen van een brug over de water gang welke is gelegen ten zuiden van de achter zijn woning gelegen watergang. A. Bitter, Brugweg 95 te Waddinxveen, om vergun ning voor het bouwen van een brug over de watergang welke is gelegen ten zuiden van de achter zijn woning gelegen watergang. -Waterschap;: De Gouwelande#; Nrs. V.32360/V.32862/V.32881/V.32891/ V.32895/V.32907/V.32975/V.32978/V.32980 Dijkgraaf en hoogheemraden van het Hoog heemraadschap van Rijnland maken hierbij bekend dat bij hen aanvragen voor vergun ningen ingevolge de Wet verontreiniging oppervlaktewateren (W.v.o.) zijn binnengeko men van: - V.o.f. M.C. Schouten, gevestigd te Boskoop voor het lozen van bedrijfsafvalwater, afkom stig van voornoemd tuinbouwbedrijf (boom kwekerij), gelegen aan en naast Kooiweg 27 te Boskoop. De lozingen vinden plaats op eert watergang in de polder Nesse; - Valk Snijheesters B.V., gevestigd te Hazers- - het Hoogheemraadschap van Rijnland, afd. woude Dorp voor het lozen van bedrijfsafval- Vergunningen, Breestraat 48 te Leiden, op water, afkomstig van voornoemd tuinbouw- werkdagen tijdens de kantooruren van 10.00 bedrijf (boomkwekerij), gelegen aan de tot 12.00 uur en van 14.00 tot 16.00 uur; Henegouwerweg 97a te Waddinxveen en aan buiten voornoemde tijden is inzage mogelijk de Voorweg 79e en Westzijdeweg 73 te na telefonische afspraak met de afd. Vergun- Hazerswoude. De lozingen vinden respectie- ningen, tel. (071) 516 82 18 of 516 82 04; voor velijk plaats öp een watergang in de polder nadere informatie kunt u zich wenden tot Bloemendaal en op een watergang in de yoornoemde afdeling. polder DeNoordplas; - V.o.f. Gebr. Kolster Snijheesters, gevestigd: De stukken voor de nrs. V.3236OA/.32881/ te Boskoop voor het lozen van bedrijfsafval- V.32891/V.32895/V.32907/V.32975/V.32978/ water, afkomstig van voornoemd tuinbouw- V.32980 zijn tevens in te zien bij: bedrijf (boomkwekerij met buitenteelt), gele- - de gemeente Boskoop, het Raadhuisplein 3, plaats op een watergang in de GouvVêpölder; - J.P.J. van Otterloo, gevestigd te Boskoop voor het lozen van bedrijfsafvalwater, afkom- De stukken voor nr. V.32862 zijn tevens in te stig van het tuinbouwbedrijf van aanvrager zien bij: (boomkwekerij), gelegen aan de Zuidkade - de gemeente Rijnwoude, Frederik van 145 te Boskoop. De lozingen vinden plaats op Eedenplein 4 te Hazerswoude, op werkdagen een watergang in de Voorofschepolder; van 09.00 tot 12.30 uur en van 13.30 tot 16.30 Stichting Beheer Persoon, gevestigd te uur; inzage buiten de kantooruren is mogelijk Boskoop voor het lozen van •bedrijfsafval water, afkomstig van het tuinbouwbedrijf van aanvrager (boomkwekerij met buitenteelt), Raadhuisplein 1, op werkdagen van 08.30 tot gelegen aan de Zuidkade 89 en op een perceel achter nr. 87 te Boskoop. De lözmgen: vinden plaats op een watergang in:deVóór^ ofschepolder; N.J. Koster, gevestigd te Boskoop voor het Beroepsmogelijkheid lozen van bedrijfsafvalwater, afkomstig van Gedurende voormelde termijn van 6 weken het tuinbouwbedrijf van aanvrager (boom- kan naar aanleiding van de definitieve kwekerij met buitenteelt), gelegen op een beschikkingen daartegen beroep worden perceel aan de Laag Boskoop achter nr. 122 te ingesteld door: Boskoop. De lozingen vinden plaats op een a. de adviseurs die gebruik hebben gemaakt watergang in de polder Laag Boskoop; van de gelegenheid advies uit te brengen over V.o.f. H. de Jong, gevestigd te Boskoop voor de aanvragen en de ontwerpbeschikkingen; ir-xrs k/xrlir t i FmG -x I»*/-s /a r nF Izzvm Lv z4/v/~<rtvsrx <4in tnnnn z4n AAnuroAAn nn /-In Ar van voornoemd tuinbouwbedrijf (boom kwekerij met kassen en buitenteelt), gelegen aan de Middelburgseweg 105 të Boskoop. De lozingen vinden plaats op een watergang niet kan worden verweten geen bedenkingen in de Gouwepolder; te hebben ingébracht tegen de aanvragen en - J.A.J, van den Hoek, gevestigd te Boskoop de ontwerpbeschikkingen. voor het lozen van bedrijfsafvalwater, afkom stig van het tuinbouwbedrijf van aanvrager (boomkwekerij met buitenteelt), gelegen aan de Middelburgseweg 107 te Boskoop. De lozingen vinden plaats op een watergang in de Gouwepolder; - J. Linthout, gevestigd te Boskoop voor het lozen van bedrijfsafvalwater, afkomstig van het tuinbouwbedrijf van aanvrager (boom- Topige voorziening. Dit verzoek moet even- kwekerij met kassen en buitenteelt), gelegen aan Halve Raak 74 te Boskoop. De lozingen vinden plaats op een watergang in de Gouwe polder. Dijkgraaf en hoogheemraden voornoemd hebben besloten de gevraagde lozingsvergun ningen onder het stellen van voorschriften te verlenen. De definitieve beschikkingen W.v.o. zijn ten opzichte van de ontwerpbeschikkingen niet gewijzigd. Overeenkomstig de geldende procedure van hoofdstuk 3 (Afd. 3.5) van de Algemene wet bestuursrecht (A.w.b.) worden thans de i 'Z''1 SOM

Weekblad voor Waddinxveen | 1997 | | pagina 20