Rowah-meisjes in het nieuw VERZIJL sport Volleybalsters op vijfde plaats WSE Al opnieuw met lege nanden Ruime overwinning voor dames Flyers Heren van Gouwestaete stunten in streekderby's Europese titel RTW radio zoekt schaatsers Weissensee Wisselende visvangsten Kater voor Waddinxveen Kaartavond net Oudjaar SCHAATSEN Gelijkspel voor hockey-heren I VOLOP X ’■RH PAGINA 25 WOENSDAG 3 DECEMBER 1997 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN NOREN Een bedrijf dat op een milieu vriendelijke wijze afvalstof fen inzamelt en verwerkt of doet verwerken. Directeur H.J. Nieuwenhuys vond het van belang om naast sponsering op grote schaal, ook sportieve initiatieven in Waddinxveen te ondersteu nen. GOUDA St. Anthoniestraat 7-11 WADDINXVEEN Passage 218 ALPHEN a/d RIJN Raadhuisstraat 408 een moment in gevaar te ko men werd het 15-10 en de 3-1 dense defensie zoekend wist Be Fair van een 6-2 achters tand terug te komen. Marjolijn Hameetman mocht moegestreden het veld verla ten voor Christa van der Starre. Be Fair speelde netjes Bij de mixed couples in het duo-system eindigde Barry van Bommel twee treetjes lager op het schavot. Samen met zijn duo-partner Ange lique Poort moesten ze in de voorronde één partij prijsge ven aan Duitsland, waar door alleen het brons nog tot de mogelijkheden behoorde. Dit was even slikken. Na zich mentaal opgepept te hebben stonden ze in de eindstrijd tegenover het Deense koppel. Na vier spannende series wees de jury het Nederlandse koppel als winnaar aan. Brons was het resultaat. Het dameskoppel Angelique Poort-Jacqueline Latumahi- na eindigde op de tweede plaats. Zij verloren de finale van Denemarken. uitoefenen op haar tegen stander. Keeper Erik van Beek wist in deze wedstrijd drie strafworpen te keren, waardoor het vertrouwen van de tegenstander behoorlijk gekraakt werd. In de derde periode waren het Jaco de Jong (2) en Mare Mommers die zorgden voor een tussenstand van 7-7 aan het einde van de derde perio de. In de vierde periode kwa- overwinning kon gevierd wor den. Be Fair staat nu met 13 pun ten op de vijfde plaats. In de komende weken moet duide lijk worden of zij zich in de subtop kunnen handhaven. Komende zaterdag staat de wedstrijd in en tegen Odijk op het programma. Annema- rie de Rooy zal dan weer van de partij zijn. Het gedegen spelende Odijk, dat voor het kampioenschap gaat, zal een lastige- tegenstander blijken te zijn. Mede door dit soort initiatie ven is het voor Rowah-hand- bal mogelijk om keurig ge kleed haar wedstrijden in de regio Rotterdam te spelen. WADDINXVEEN - De dames van het eerste volleybal team van Keukencentrum Waddinxveen Be Fair heb ben de inhaalwedstrijd tegen VTC Woerden met 3-1 (13- 15,15-10,15-120,15-10) winnend afgesloten. In de derde divisie E bezetten de dames nu de vijfde positie. WADDINXVEEN - Waddinx- veen-voetbal (14 punten uit 12 wedstrijden) heeft met 0-2 verloren van koploper ESTO. Middenmoter WSE verloor met 7-1 van Bodegraven. Be Fair-Groen Wit werd afge last. Waddinxveen begon vol ver trouwen aan de wedstrijd te gen het Bodegraafse ESTO. WADDINXVEEN - A-l van WSE-voetbal begon de wed strijd tegen Sikkerveer A-l goed en kwam op een 1-0 voorsprong door een doelpunt van Daan van Rossum. Sikkerveer kwam nog voor de rust op gelijke hoogte en nam lijkmaker verwachtte viel de 1-3. De wedstrijd was ge speeld en WSE stond opnieuw met lege handen. WADDINXVEEN - De hen- gelsportvereniging Waddinx veen HSW viste voor de win tercompetitie in de Oude Rijn tussen Bodegraven en Nieu- werbrug aan den Rijn. In dit gedeelte van de Oude Rijn is bijna altijd wel een visje te vangen. Echter, dit maal niet bij deze vierde win- terwedstrijd waar slechts vier vissers hun dobber zagen ondergaan. De meeste keren gebeurde dat bij J. van Els- wijk. Zijn vangstgewicht van 1.560 gram was goed voor de eerste plaats. Met 40 gram minder moest H. Romeijn ge noegen nemen met de tweede plaats. Derde werd H. Kraan met 1.200 gram en vierde J. van Egdom met 820 gram. De vijfde wedstrijd, afgelopen zaterdag in de ringvaart bij Nieuwe Meer, kenmerkte zich door de vangst van grove vis. Twaalf kapitale brasems met een totaal gewicht van 12.710 gram vormde de vangst van J. Rupke, die hiermee ruim winnaar werd. Tweede werd H. Kraan met 5.570 gram en derde J. van Elswijk met 4.710 gram. Komende zaterdag wordt de St. Nicolaaswedstrijd gehou den. Het inschrijfgeld is 7,50. Leden van HSW kun nen zich aanmelden om 07.30 uur bij het NS-station Wad dinxveen. Dames 1 van Gouwestaete kende geen problemen met PSV (Eindhoven) en won met 9- 4. Heren 2 kende eveneens geen problemen met HZ Zian 3 (Den Haag). Zij wonnen met 10- 2. Dames 2 wist de goede lijn van de laatste weken goed door te zetten door met 8-3 te winnen van HZ Zian 1. Zondag werden de wedstrij den ingehaald van een aantal weken geleden. Heren 1 kreeg Keiler Keukens Donk (Gouda) op bezoek en speelde verrassend gelijk met 8-8. Heren 2 moest aantreden te gen Nereus 4 en verloor nipt met 6-8. Het eerste herenteam van Gouwestaete had op papier een hele kluif aan BZ&PC. Maar het spel was te gespan nen en het was alsof het team van trainer Leen Verhagen met een man minder speelde. Met name in de voorhoede miste men een schakel om een opbouw ook tot een doel kans om te maken. Halverwege de eerste helft benutte ESTO een directe vrije trap, maar voor Wad dinxveen was dat slechts het sein om nog meer druk te ont plooien. Een nodeloze en fout teruggespeelde bal op de Waddinxveense goalie werd door ESTO echter afgestraft. Toen aan de andere kant de verdiende aansluitingstreffer door het houtwerk werd ver hinderd, knapte er iets en het was de vraag of dat in de tweede helft hersteld kon worden. Dat bleek niet het geval te zijn. Waddinxveen ploeterde om het geluk af te dwingen, maar de 1-2 die noodzakelijk was om de strijd een positieve wending te geven, verscheen maar niet op het scorebord. En zo beleefde de selectie van sportcomplex ’de Sniep’ op nieuw een kater. WADDINXVEEN - Het meis jes B2 team van de Waddinx veense handbalvereniging Rowah speelt sinds kort in een nieuw tenue. De nieuwe shirts zijn be schikbaar gesteld door Ter- louw Recycling Rotterdam. WSE B-l verloor in een rom melige wedstrijd van het fy siek sterkere Soccer Boys B- 1. Na vijf minuten scoorde Soccer Boys 1-0 en daarna ging het lang gelijk op. Na de rust werd het door twee strafschoppen 2-1. WSE hoopte in die fase op een 2-2 maar de 3-1 viel al snel. In de slotfase scoorde Soccer Boys de 4-1. Robel Asmerom redde de eer voor WSE vanaf de strafschopstip. C-l moest met een aangepast team het initiatief aan Sport- lust C-l laten. WSE opende agressiever in de tweede helft en dat werd al snel beloond. Na een goede actie Luuk Sch- wiebbe en Jaouad Assouly- mani scoorde Jaouad de 0-1. Sportlust bracht twee minu ten later de stand via een strafschop weer op gelijke hoogte. De 1-1 eindstand gaf een juiste weerspiegeling van de wedstrijd. C-2 speelde met enkele inval lers uit de D-selectie goed aan de wedstrijd tegen Sportlust C-5. Ondanks het aardige voetbal bleef het lang gelijk. Rachid Moussane bracht WSE aan de leiding maar Sportlust scoorde vlak voor rust na een misser in de ach terhoede de gelijkmaker. Na de rust was WSE C-2 weer compleet en liep het uit naar een 7-3 overwinning door doelpunten van Hoesnie Kalai (3), Rick v.d. Water (2) eh Talal Jamil. Meisjes-junioren ging scherp uit de start tegen Waddinx veen. Na 25 minuten oogstre lend voetbal was de stand te recht 3-0. Daarna werd het iets minder, maar mede door uitblinkers Rianne van Leeu wen, Sharon van Zanten en Marieke van de Linden werd het uiteindelijk 5-0. De doel punten werden gescoord door Linda de Knecht (2), Mariska van Leeuwen (2) en Sharon van Zanten. D-2 speelde heel goed over in de eerste helft tegen Schoon hoven D-2. De kansen wer den echter niet benut en het stond bij rust dan ook nog maar 1-0 (doelpunt Arnold Schouten). Na de rust werd er meer geschoten en dat le verde dan ook een 10-0 eind stand op. De doelpunten kwa men van Samir Kalai (5), Tess Weldemichael (2), Ar nold Schouten (2) en Marco v.d. Poel. E-l speelde uit bij Bodegra ven E-l een hele goede wed strijd. Uit schitterende aan vallen scoorde de ene na de andere speler. Man van de wedstrijd Marthyn Barent- sen (2), Kevin Zwinkels (5), Gugu Bresser (2), Bezhad As- sodolahi (2), Haben Yacob en Steven Brouwer scoorden de doelpunten. Ondanks deze 2- 13 zege werd WSE net geen kampioen. E-2 was sterker dan Olympia E-2 maar wist lange tijd niet tot scoren te komen. In de Op de foto links Waddinxvener Barry van Bommel en rechts Gouwenaar Marco Markus tijdens de Europese kampioenschappen jiu iitsu in het Zweedse Stockholm. (Foto: mevrouw A. van Bommel). WADDINXVEEN - De Wad dinxveense autoclub De Gou we Rijders gaat woensdag avond 31 december (Oude jaarsavond) om tien uur in hotel-café-restaurant De Unie (Kerkweg-Oost) koppel- klaveijassen. Tijdens deze avond worden er vijf ronden gespeeld. Men hoeft geen lid te zijn van De Gouwe Rijders- om mee te doen. Na het kaar ten is er de prijsuitreiking met leuke prijzen. tweede helft had WSE echter een ’magisch 1 (Ajax- Vfl Bochum) waarin het zevenmaal tot scoren kwam. Met een technische spits Auke Sluijs en een goe de aansluiting werd Olympia van het veld gespeeld. Door doelpunten van Anwar Jamil (3), Arnout Alberts (2), Auke Sluijs en Yassine Boyssar- houanne werd het 7-0. E-3 had in de wedstrijd tegen Waddinxveen E-3 duidelijk de overmacht. Mark van Leeuwen scoorde halverwege de eerste helft op aangeven van Patrick Noorlander de 1- 0. In de tweede helft was de voorsprong al snel weer om- De dames van coach Gerrit Jan Heijink waren gebrand op een ruime overwinning op het laag geplaatste Argon (Mijdrecht). Vier nederlagen op rij moesten worden wegge poetst. De start was furieus en Fly ers nam meteen een voor sprong, die zelfs uitliep naar 24 punten. Hierna kwam er de klad in, werd er de laatste vier minuten van de eerste helft niet meer gescoord en kwam Argon dichterbij. Ruststand 35-21. In de rust kreeg de coach Flyers weer op de rails en zo stevenden de dames af op een ruime over winning. Uitslag 74-39. Tops coorder Anita van Unen met 21 punten. Heren 1 liet het vooral in de eerste helft liggen in de uit wedstrijd tegen DAS. De coach sprak van een dramati sche helft, die werd afgeslo ten met een 47-27 achters tand. Een pluspunt was dat de he ren in de tweede helft de mouwen opstroopten en aan een inhaalrace begonnen die net niet lukte en stokte bij een eindstand van 77-71 in het voordeel van DAS. Tops coorder werd Wolter Zwijnen- burg met 20 punten. Heren 2 onderschatte in eer ste instantie de tegenstander LUSV. De studenten uit Lei den speelden een opportunis tisch spelletje en Flyers had daar de gehele eerste helft geen greep op. Ruststand 24- 34. De tweede helft deed Flyers wat het moet doen, gewoon basketballen en de inhaal race was in de tiende minuut succesvol. Hierna gaf de rou tine de doorslag en de onge slagen status bleef gehand- haaft. Uitslag 62-52. Tops coorder Alfred van Noort met 23 punten. Dames 2 speelde ook twee BOSKOOP/REGIO - De alter natieve elfstedentocht op de Oostenrijkse Weissensee vindt plaatst op maandag 26 januari 1998. RTW FM zal ook dit jaar weer aanwezig zijn om live ver slag uit te brengen van de pres taties van de schaatsers uit de regio Boskoop en Waddinxveen. Daartoe worden ook gerekend Alphen a.d. Rijn, Hazerswoude, Benthuizen, Zevenhuizen, Moerkapelle, Gouda en Reeuw- ijk. RTW FM komt vanuit Oos tenrijk met drie extra uitzendu ren van het Sportcafe Extra vanuit Weissensee, te beluiste ren op zaterdag 24, zondag 25 en maandag 26 januari 1998 tussen 18.00 en 19.00 uur. Uit zendfrequentie (ether) is 105.8 FM of 93.1 (kabel). De redactie van het programma is op zoek naar streekgenoten die aan de schaatstocht gaan deelnemen. In de periode tot de wedstrijd zal er in de reguliere sportuitzending aandacht aan worden besteed. Contactper soon is: Kate Goudriaan, tel. 0172-211134. WADDINXVEEN - Het eerste damesteam van Flyers- basketbal won ruim van Argon. Heren 1 leed een onno dige nederlaag in uitwedstrijd tegen DAS. Heren 2 blijft ongeslagen. Verder was er winst voor jongens-ju- nioren 2 en jongens-kadetten 2 en verlies voor dames 2, dames 3 en meisjes- en jongens-adspiranten 1. WADDINXVEEN - Zaterdag en zondag speelden de wa- terpoloteams van het Waddinxveense Gouwestaete hun competitiewedstrijden. Het eerste herenzevental wist in het Gouwebad ’de Sniep’ bijna voor een grote sensa tie te zorgen door 7-7 te spelen tegen streekgenoot en kampioenskandidaat BZ&PC (Bodegraven). De Bodegravers worden ge tipt als potentieel titelkandi daat en staan ook in de bo venste regionen van de eerste klasse. De Waddinxveners daarentegen moeten genoe gen nemen met een plaats in de middenmoot. De heren begonnen geconcen treerd aan de wedstrijd en namen brutaal de leiding in de eerste periode door scores van Mare Mommers (3) en Remko Overdam. In de tweede periode kwamen de Gouwestaete-heren zelfs op een 5-3 voorsprong door een doelpunt van Jaco de Jong, maar voor het verstrij ken van de tweede periode was de stand alweer gelijk ge trokken. Gouwestaete-heren bleven ’vechten’ voor wat ze waard waren en gaven de punten aan BZ&PC zeker niet cadeau. Ook in de derde periode ble ven beide ploegen zeer aan el kaar gewaagd. In deze perio de was het Jaco de Jong die de stand op 6-6 bracht. De vierde periode moest de beslissing brengen. Even leek het erop of de Gouwestaete- heren voor een heuse sensa tie zouden kunnen zorgen. Jaco de Jong zette zijn ploeg op een 7-6 voorsprong, maar BZ&PC nam hier geen genoe gen mee en tekende in de laatste minuut de gelijkma ker aan. Een heerlijke avond waterpolo, met een terechte puntendeling. Zondag moesten de heren we derom aantreden om de in haalwedstrijd tegen Keiler Keukens Donk te spelen. Met het gelijke spel tegen BZ&PC nog in het achterhoofd begon nen de Gouwestaete-heren ontspannen tegen de Gouwe naren. De wedstrijd begon spannend en eindigde in een heuse thriller. Door doelpunten van Mare Mommers en Jaco de Jong wisten de heren de eer ste periode met een 2-1 voor sprong af te sluiten. Beide ploegen waren aan elkaar ge waagd. In de tweede periode waren het wederom Jaco de Jong (2) en Mare Mommers die in de ze periode tot scoren kwa men. Het bleef een gelijkop- gaande strijd, want halver wege was de stand 4-4 en was nog met geen mogelijkheid te zeggen wie de wedstrijd zou gaan winnen. Eén ding was zeker, het.op papier sterkere Keiler Keu kens Donk onder leiding van Anton Heiden, kreeg een overwinning zeker niet ca deau. De ploeg van trainer-coach Jan Middendorp wist van WADDINXVEEN - Wad dinxvener Barry van Bom mel en zijn partner Marco Markus (Gouda) hebben bij de Europese kampioen schappen jiu-jitsu duo-sys- tem in het Zweedse Stock holm beslag gelegd op de gouden medaille. Het Waddinkveens-Goudse koppel, dat afgelopen zomer al goud behaalde bij de we- reldspelen in het Finse Lah ti, bleek ook in Zweden te sterk voor hun tegenstan ders. De jury beoordeelde de aan- vals- en verdedigingstech- nieken van de beide Neder landers als veruit de beste. In de finale wonnen ze met vijf punten verschil van het Franse koppel Candori-Fre- schi. verschillende helften. Mis schien is dit een Flyers- kwaal. De eerste helft werd Flyers overspeeld door Gyrn- nova. Ruststand 16-31. In de tweede helft ging het stukken beter en langzaam werd er ingehaald, maar de tijd was tekort. Uitslag 52-60. Topscoorster Monique Noord- hoek met 13 punten. Dames 3 had de dag niet en de lengte tegen en dat uitge rekend tegen de ongeslagen koploper en zo kon een grote nederlaag niet uitblijven. Uitslag 20-57. Topscoorster Monique Noordhoek met 8 punten. Jongens-junioren 2 blijft het goed doen. Nu ook weer tegen Jumpers. Het werd een regel matige overwinning. Uitslag 84-63. Topscoorder Gerard Faaij met 22 punten. Jongens-kadetten 2 had geen kind aan Springers. Als team werd er gespeeld en als team werd er ook gescoord. Liefst zes spelers in de dubbele cij fers. Uitslag 105-33. Tops coorders Arthur Meijer en Roy Steenland, beide met 18 punten. Jongens-adspiranten 1 kon het niet bolwerken tegen de ongeslagen koploper BV Al- phia. Uitslag 53-118. Tops coorder Johan Walhout met 15 punten. Meisjes-adspiranten 1 liet het ook in de eerste helft af weten tegen Springers en liep tegen een achterstand op van geen ophouden en bleef druk 12-26. De tweede helft ging' - 1- - gelijk op, maar daarmee werd de achterstand niet goed ge maakt. Uitslag 39-56. Tops coorders Esther van Klein- hoonte en Michelle Kars bei de met 10 punten. Komende zaterdag 6 decem ber in sportzaal De Duikelaar (Zuidplaslaan) om 19.00 uur jongens-junioren 1 tegen Team Ten Dreamer en dames 1 tegen Idetrading. Trainer-coach Paul van Ype- ren kon opnieuw niet over de voltallige selectie beschik ken. Annemarie de Rooy ont brak wegens verblijf in het buitenland en Anneke Marck is door ziekte enige weken uitgeschakeld. De zes overgebleven speel sters die in de basis begonnen waren Antoinette Wijker, Co ra Bos, Jacqueline van der Ruit, Liesbeth Gras, Marcella Bos en Maijolijn Hameet man. Paul van Yperen beschikte over twee speelsters uit het tweede team, Tamar Kok en Christa van der Starre, die overigens op de bank begon nen. Be Fair moest in de eerste set duidelijk wennen aan een an der basisteam. Er werd te af wachtend gespeeld en VTC Woerden hield de Waddinx- veensen met de service onder druk. Pas bij de stand van 4-14 leek Be Fair wakker te zijn ge schud en begonnen de dames te volleyballen. Het publiek zag de ene na de andere aan val en eindelijk ook de servi- bOMBI-NOREN YSHOCKEY KUNST men de Gouwestaete-heren op een achterstand, maar Ja co de Jong tekende de 8-8 aan. Een uitstekende prestatie van de Gouwestaete-heren, die met dit resultaat boven verwachting de top-6 van de eerste klasse in zicht hebben. Op papier waren de Gouwe- staete-dames van trainer- coach Martin Pronk favoriet. Maar de dames misten in de beginfase de overtuiging om echt afstand te nemen van de Eindhovenaren. Gillian v.d. Berg (2) en Ingrid van Veen wisten hun ploeg op een 3-1 voorsprong te zetten. In de tweede periode was het alleen Marion van Hooft die wist te scoren. In de derde periode kon PSV zelfs wat terug doen en scoor de driemaal. Ingrid van Veen tekende een 6-4 voorsprong aan in de derde periode. Pas in de laatste periode was het hek van de dam en leek PSV moegestreden. Gillian v.d. Berg wist in de laatste periode tweemaal te scoren en Sandra Bercken- kamp mocht het karwei af maken. Uiteindelijk wisten de dames met 9-4 te winnen en handhaven zich door dit resultaat in de top-6 van de hoofdklasse. Heren 2 kende zaterdag geen problemen met HZ Zian 3 (Den Haag). Zelfs zonder de geblesseerde Marc Faber wis ten de heren overtuigend te winnen met 10-2. Door doel punten van Rodi Visser (2) Marco Kraak, Mare de Gruyl en Johan Sloof was de toon in de eerste periode al gezet (5- 0). Alleen de tweede periode lie ten de heren het enigszins sloffen. In deze periode was het alleen Leon Groen die tot scoren kon komen. In de der de en vierde periode waren het Mare de Gruyl (2), Michel Jongejan en Marco Kraak die de eindstand bepaalden op 10-2. Heren 2 kon het goede resul taat van zaterdag niet evena ren. In een zeer spannende confrontatie tegen Nereus 4 gingen de heren uiteindelijk met 6-8 ten onder. Voor Gou westaete scoorden Michel Jongejan (2), Mare de Gruyl (2x) Marco Kraak en Rob v.d. Meer. Dames 2 kende ook een zeer flitsende start. Nancy van der Hoek zette haar ploeg al vroeg in de wedstrijd op een 3-0 voorsprong door een echte ’hattrick’. Elly Middendorp zorgde voor 4-0 en de wed strijd was gelopen. In tweede helft van de wed strijd waren het Marike Moolhuizen, Kim Midden dorp, Yvette Beer en Astrid Cornelissen die de eindstand bepaalden op 8-3. Een ruime overwinning voor de dames die hiermee de juiste lijn lij ken te hebben opgepakt. De teams van Gouwestaete spelen komende zaterdag een uitwedstrijd. Maandag 8 de cember is iedereen weer van harte welkom in Gouwebad ’de Sniep’. Dan speelt heren 1 een oefenwedstrijd tegen het nationaal damesteam. De da- messelectie bereid zich voor op het WK in Perth, dat ge speeld wordt in januari. Het B2-team van Rowah-handbal in aanwezigheid van sponsior HJ. Nieuwenhuys van Ter* louw Recycling Rotterdam in haar nieuwe out-fit. (Foto: Rowah-Henk Snaterse). cedruk van Be Fair-zijde. Vooral Liesbeth Gras kwam aan het net een aantal keren goed door. Met 13-14 werd het toch nog spannend, maar VTC Woerden kon de beslis sing forceren (13-15). In de tweede set zette Be Fair de stijgende lijn van de eerste set door. Er werd een voor sprong van 8-4 genomen en punt voor punt liepen de Waddinxveensen verder uit. Een botsing tussen Antoinet te Wijker en Cora Bos leek roet in het eten te gooien toen in de tweede helft de leiding. Toen iedereen de ge- spelverdeelster Cora Bos ge blesseerd moest afhaken. Christa van der Starre nam haar functie echter bekwaam over. kwartiertje’ Met hard werken en de juiste motivatie en wil om te win nen wist Be Fair de voor sprong in de set te behouden en knap met 15-10 te winnen. In de derde set was Cora Bos weer voldoende hersteld om haar belangrijke taak te her vatten. Het werd opnieuw een set met veel rallyspel en een strijd die lange tijd tot 10-10 gelijk op ging. De achterveldverdediging van Woerden kende echter een zwakke plek waar bui- tenaanvalster Marcella Bos keer op keer gebruik van maakte. Opnieuw werd het 15-10 voor Be Fair. In de vierde set moest het gebogen tot 1-1. WSE trok op- karwei afgemaakt worden, nieuw ten aanval maar de Hardwerkend en opnieuw de paal stond de overwinning in zwakke plekken in de Woer- de weg. Kampioen WSE F-l speelde uit bij CVC F-2 een hele slechte wedstrijd. WSE miste drie verdedigers en alleen Amon Yacob verdedigde mee. Nadine Droog en Sabine de Knecht deden prima mee met de wedstrijd uit. Zonder nog F-l en hielpen F-l zo uit de brand. Toch verloor WSE met 3-0. F-2 begon zenuwachtig aan de kampioenswedstrijd tegen Olympia F-3. Het begon niet goed en WSE stond bij de rust al met 0-4 achter. Na de rust was WSE van de spanning af en begon het goed te voetballen. Na een doelpunt van Alexander Ja nisch begon F-2 er echt in te geloven. Ondanks doelpunten van Donovan Binken en op nieuw Alexander Janisch lukte het toch niet en verloor WSE met 3-5. F-3 reed helemaal voor niets naar DCV toe. DCV was ver geten af te bellen. Meisjes- Geprobeerd werd om ver van pupillen speelde na een sla- het eigen doel te spelen. peloze nacht toch nog een re delijke wedstrijd tegen RVC. Zonder Sabine en Nadine (F- 1 versterken) won WSE toch met 7-0. Ezra van Zanten (4), Anne marie Ranselaar (2) en Lisen- ka Ranselaar scoorden de doelpunten. Aziza el Khaoui deed hele leuke dingen met de bal. en speelde goed over. Als beloning gaf ze zelfs haar eerste assist. WADDINXVEEN - Zon- j dag speelde het le heren- I team van HCW tegen Ber- j kel-Rodenrijs. Vrij snel g werd er aan Waddinx- g veense zijde gescoord door g een snelle aanvan van Ro- gier Brink, 1-0, even later g door Martijn Eerden 2-0. I Voor rust scoorde Berkel g lx. Ruststand 2-1. In de tweede helft scoorde Berkel weer 2-2. Net bui ten de cirkel werd een overtreding gemaakt door een speler van Berkel, g waardoor een strafcorner j aan Waddinxveen werd toegewezen. Paul den i Dekker kreeg de bal aan- gespeeld en maakte met een schitterende sleep- l push a la Bram Loomans: 3-2. Het Waddinxveense I doel werd met een paar schitterende reddingen verdedigd door Pieter van der Wal. Door een aantal j onduidelijke beslissingen van een scheidsrechter I kreeg Berkel de bal mee I en scoorde uiteindelijk de gelijkmaker. g Dames 2 verloren met 2-0 |j g van Ring Pass, heren 2 I verloren met 7-1 van de Leidse Studenten, heren- veteranen wonnen met 8- 0 van Nieuwkoop. Jongens Al wonnen van Roomburg. Jongens Bl J wonnen met 6-1 van Spij- kenisse, in 12 wedstrijden hebben zij 74 doelpunten gescoord en 9 tegendoel- punten. Jongens Cl verlo- ren ruim van Tempo ’34. Het D8 jongensteam won met 8-4 van Leonidas. Meisjes C2 won met 4-0 van Capelle, doelpunten van Valerie Petit, Rian Waaijer en Manon van g Kessel. Meisjes Dl won met 2-0 van Pollux en het D8 meisjes team verloor g met 0-3 van Gouda. Zaterdag 6 december wordt er niet gespeeld g door de mini’s en achttal len. Om 11.15 uur begint de eerste wedstrijd, meis- jes Cl tegen Catwijck, daarna jongens Cl tegen Leiden. Op zondag 7 december be- gint om 10.00 uur dames 2 tegen Spijkenisse, daarna heren-veteranen tegen Gouda, om 14.00 uur he- ren 2 tegen VCL. Heren 1 speelt om 14.30 uur in Den Haag tegen Te Wef- ve. ♦J Tortouv

Weekblad voor Waddinxveen | 1997 | | pagina 25