Be Fair Odijk Gouwestaete-heren geen schim van week geleden TOUCHE SHOW O A.S. ZONDAG N volleybalsters verliezen van Schooltitels tafeltennis bij Kwiek 3 Dubbele winst Rowah B2-jeugd L. Willemen op sloffen naar titel Korfballers Korbis onderaan ranglijst Flyers-dames spelen wisselvallig Coach passeert Mirjam Overdam voor Australië Kaarten en kienen Be Fair Kaarten met Gouwe Rijders Ruilbeurs Rob Kuijpers winnaar C-poule Kwiek-tafeltennis Kim Middendorp clubkampioene Gouwestaete Negentien winstpartijen en slechts één puntendeling in dertiende ronde 12 DECEMBER T/M 18 JANUARI PAGINA 31 WOENSDAG 10 DECEMBER 1997 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN te medekoploper HVO 1 Kanaaldijk 30, Waddinxveen 1 HET DAK PAND STOELTJES O P HET MET D E van 11.00 tot 17.00 uur staat een wel erg belangrijke RSB-wedstrijd op de rol, aan gezien het Waddinxveense vlaggenschip dan thuis de schaakdegens zal gaan krui- prestaties van weekend. In deze periode werd het verschil nog groter komend, het balletje op tafel terug proberen te spelen. Er wordt gespeeld in poules, waarbij men vijf minuten speelt en degenen met de meeste punten de winnaar Deze beurs is toegankelijk voor mensen van alle leeftij den. De toegang is gratis. nam Gouwestaete steeds meer het heft in handen. Via doelpun ten van Kim Middendorp (2) en Erika Vlasman (vierme- ter) werd het 4-3. WADDINXVEEN - Het eerste damesteam van Flyers- basketbal speelde een te wisselvallige wedstrijd om tot winst te komen tegen Idetrading. Ook jongens-junioren 1 verloren. Een ruime winst was er voor jongens-adspi- ranten 1. Meisjes-kadetten 1 redden het niet tegen Zoe- bas. name aan de B-poule (klas sen 4-promotie en 3-degrada- De vereniging is van start ge gaan met de leden uit de com- petitieklassen 5-degradatie- promotie en 4-degradatie van de NTTB afdeling Gouda. Het was een gezellig evene ment in de zaal aan de J.W. A. te KERSTMARKT Op zondag 14 december a.s. kerstmarkt in het hartje centrum van Gouda. van 11.00 tot 17.00 uur net een fractie gehaaider en dat leverde al snel een 2-0 achterstand op. Marike Mool- huijzen wist echter met een fraaie boog Gouwestaete nog op 1-2 te zetten. WOONSELEKTIE dam) en dames 2 speelt om 20.00 uur tegen Proface DAW 1 (Alkmaar). Dames 1 was al vrij. In de ochtenduren was in sporthal ‘de Dreef Vires (Gouda) de tegenstander. Een beladen streekderby die altijd extra spanning met zich brengt. In de eerste helft waren de ploegen redelijk tegen el kaar opgewassen. Omdat Rowah koelbloediger was in de afwerking, gingen de Waddinxveense meisjes met een 7-4 voorsprong de rust in. Na enkele tactische aanwij zingen van trainster Maija Sloof liep Rowah na rust vlot weg van Vires en won de wedstrijd met de duide lijke cijfers 21-11. De Rowah-doelpunten wa ren van Kim Hoffmans (10), Kim van Stel (4), Moniek Hoefnagel (4), Annemarie Couvert, Nicole Sloof en Re nee Molenaar. In de middaguren moesten de B2-meisjes in Rotterdam aantreden tegen ‘De Meeu wen4. Rowah was in dit duel gehandicapt doordat drie vaste speelsters ontbraken. Zodoende beschikte de ploeg niet over wisselspeelsters. Lange tijd bleef de brilstand op het scorebord. Door een benutte strafworp van Kim van Stel nam Rowah een 0-1 voorsprong. Toen de ban eenmaal was gebroken kon Rowah beter omgaan met het ‘catenaccio-handbal* van De Meeuwen. zodat de dames van Gouwe staete 2 met 6-5 huiswaarts keerden. Heren 2 keerde gedesillusio neerd terug uit Zaandam. Daar werd met 11-3 verloren van Alliance 2. Doelpunten makers voor Gouwestaete waren Marco Kraak, Axel Russcher en Wilfred Bontje. De bondsteams van ’Gouwe staete’ spelen komende zater dag 13 december de laatste wedstrijden voor de winter- Stam en H. Verwaal tegen re spectievelijk A. Versluis, A. van Nieukerke, J. Muit, J. v.d. Haven en J. v.d. Heiden. C. Alblas kon het niet bolwer ken tegen H. van Offeren. J. van Sandijk zakte wat af na een ne- in hekti- partij D.J. WADDINXVEEN - Zaterdag middag 13 december is er van 14.00 tot 17.00 uur in buurt centrum De Boog (C. Huij- genslaan) een ruilbeurs voor WADDINXVEEN - Voor het meisjes B2-team van de ’verrassingseieren’. Waddinxveense handbalvereniging Rowah Zuidplas Het is de bedoeling te ruilen. - Er mag dus niet worden ge- Na de goede wedstrijd tegen Fiducia in de vorige competi- tieronde werden aan de Wad dinxveense korfballers wel kansen toegedicht om tegen ZKC ’31 een aansprekend re sultaat neer te zetten. Korbis startte tegen ZKC ’31 (in de veldcompetitie evenals Korbis derdeklasser) met een goede actie van Mark van den Brink op aangeven van Frits Visser. De bal rolde echter over de korf heen. De daarop volgende tegenaanval van ZKC ’31 wel doeltreffend (0- 1). In de beginfase bleef Korbis nog aardig in het spoor van de tegenstanders uit Zaan dam. Mark van den Brink wist uit een strafworp 1-1 te scoren. Kort daarop was het Jaco Wineke, die van afstand voor 2-2 zorgde, nadat ZKC ’31 andermaal de korf had ge vonden. Hoewel beide teams er met name in de eerste helft een nogal rommelige en niet echt aantrekkelijke wedstrijd van maakten, was het ZKC ’31 WADDINXVEEN - De Waddinxveense volleybalsters van Keukencentrum Waddinxveen Be Fair hebben de uitwedstrijd tegen de dames van Asia Compass Odijk, de nummer drie uit de competitie, met 3-1 verloren. evenement te houden. De eerste set begon trainer Paul van Yperen met Antoi nette Wijker, Cora Bos, Jac queline van de Ruit, Marcella Bos, Liesbeth Gras en Marjo lein Hameetman in de basis. Annemarie de Rooy zat als enige wissel op de bank. Be Fair begon de set matig. Marjolein Hameetman werd gewisseld voor Annemarie de Rooy waardoor de aanvals- kracht aan het net groter werd. Maar door een sterke aanval van Asia Compass Odijk en een zwakke pass van Be Fair wist de thuisspelende ploeg de eerste set binnen te halen met 15-9. Door een verkeerde opstel ling in de tweede set waren de Waddinxveense dames niet meer geconcentreerd en konden niet de tegestand bie den die zij wilden. Ook de coach Wolter Zwijnen- en moesten ze de wedstrijd uit finalepoule handen geven. Uitslag 54-66. Topscoorder Richard Hage man met 14 punten. Jongens-adspiranten 1 hield zaterdag de eer van Flyers hoog. Als enig team behaalden ze een overwinning en nog wel een ruime. Tegenstander Zoebas had niets in te bren gen en Flyers of eigenlijk Jo han Walhout scoorde er lus tig op los. Uitslag 104-38. Topscoorder Johan Walhout met 43 punten. Meisjes-kadetten 1 was - qua veldspel - niet de mindere van Zoebas. Maar Zoebas beschikte over meer lengte en die werd goed De vier spelers zijn door deze benut. Hierdoor verloor Fly- prestatie geplaatst voor deel- ers het gevecht om de bal on der de borden. Uitslag 27-47. Topscoorster Sharon Philip tie-promotie) die op vrijdag avond 2 januari wordt gespeeld. De A-poule wordt i i .1ir» ari in het nieuwe jaar. Dame s 2 deed het beter en vocht voor wat het waard was. Na de eerste schrik van een 2-0 achterstand wonnen zij uit eindelijk met 6-5. Ook heren 2 was geen schim van vorige week. Zij verloren in Zaan dam met 11-3 van Alliance 2. De herenploeg van trainer- Voor donderdag 11 december coach Jan Middendorp moest aantreden tegen de degra dant uit de hoofdklasse De Zijl LGB. De vraag was of de Waddinxveners de goede prestaties tegen BZ&PC en sen met die van tegenstander Keiler Keukens Donk van vo- en medekoploper HVO 1 rige week konden evenaren. (Rotterdam). Gouwestaete begon gematigd aan de wedstrijd, maar wist de eerste periode met een mi niem verschil van 2-1 af te sluiten. Mare Mommers te kende het enige doelpunt aan in deze periode. WOONSELEK’ dat met zuivere afstands- schoten regelmatig reden tot Assurantiën, dat uitkomt in de regio Rotterdam, ston- juichen had en naar 2-6. Met goed verdedigend spel wist ZKC ’31 de dreiging uit de Korbis-aanval te halen en de afstandsschoten, die Kor bis nog wel wist af te vuren, misten de noodzakelijke zui verheid. De Zaandammers wisten dan ook de voorsprong tot aan de rust te consolideren (5-9), waarbij de Korbis-doelpunten voor rekening kwamen van Yvonne Visser, Wim Lebbing en Yvonne Boomers. Het wedstrijdbeeld in de tweede helft was identiek aan de eerste helft. Een mooie doorbraakactie van Wim Leb bing was het enige doel treffende wapenfeit van Kor bis in de beginfase van de tweede helft. ZKC ’31 was gevaarlijker en ging nog beter spelen, het geen ook in de score tot uit drukking werd gebracht (6- 13). Met twee wissels (Mari no van Zwet voor Wim Lebbing en Maureen Kientz voor Donja van Otterloo) werd nog getracht de wed strijd een andere wending te geven. Alhoewel Marino van Zwet wel snel met een afstands schot 7-13 scoorde werd de productiviteit van ZKC ’31 niet tot stoppen gebracht (7- 16). Via drie strafworpen, die be nut werden door Jaco Wineke (tweemaal) en Mark van den Brink, kwam Korbis pas te gen het einde van de wed strijd- in de dubbele cijfers De thee brak aan met een 1- 5 voorsprong. Dit was overi gens mede te danken aan keepster Elise Demeijer, die een prima wedstrijd speel de. Na rust eiste het ontbre ken van wisselspeelsters en de ochtendwedstrijd hun tol. Meeuwen kwam terug tot 4- 6. Dit was voor Rowah het signaal om nog eenmaal al les uit de kast te spelen om de overwinningspunten mee te nemen naar Waddinx veen. Ondanks dat Nicole Sloof kort voor tijd nog uitviel met (alweer) een enkelbles sure, haalde Rowah de ‘eindstreep* op karakter. De einduitslag was 7-12. Dames 1 speelde een wissel vallige wedstrijd tegen Ide trading. De bezoekers had den de eerste helft het betere van het spel - er werd makke lijk gescoord - en Flyers moest steeds tegen een ach terstand aankijken. WADDINXVEEN - De afgelopen donderdag gespeelde 13e ronde voor de huishoudelijke competitie van de Waddinxveense Schaak Vereniging WSV kende 20 par tijen, waarvan slechts één puntendeling werd geteld. Tevens een oppermachtige koploper L. Willemen, die - zoals het nu schijnt - op zijn sloffen de nieuwe kam pioen zal gaan worden. (10-17). ZKC ’31 speelde de wedstrijd vervolgens routinematig uit en schoot nog vier keer raak. Korbis kon daar in de slotfase alleen een doelpunt van Jaco Wineke tegenover stellen. De overige Korbis-teams kwamen ook allemaal in ac tie. Korbis 2 verloor met 9-14 van RWA 2 (Albrandswaard). Het derde team van Korbis speel de in een spannende wed strijd met 10-10 gelijk tegen THOR 3 (Rotterdam). Overwinningen konden wor den genoteerd voor Korbis 4 (11-10) en Korbis 5 (10-8) te gen respectievelijk Vrienden schaar 4 en Vriendenschaar 5 (Bodegraven). met 7 punten. Komende vrij dagavond 12 december in sportzaal ’De Duikelaar’ verspeeld op vrijdag 16 janu- (Zuidplaslaan) om 19.15 uur dames 2 tegen Jumpers en om 21.00 uur heren 3 tegen Punch. Samenwerkende Ondernemersverenigingen Gouda Ruim 400 winkels koopplezier WADDINXVEEN - Onder leiding van de debuteren de scheidsrechter Karin Berckenkamp vond in het Gouwebad ‘de Sniep* de laatste wedstrijd plaats in het kader van de clubkam- pioenschappen zwemmen. Na het tellen van de pun ten en de correctie naar leeftijd, was het de 14-jari- ge Kim Middendorp die de Zijderhand-wisselbeker in ontvangst mocht nemen. Uiteraard ging de titel bij de meisjes onder 15 jaar ook naar Kim. Nanda Gerling ging volko men terecht met de eer strijken bij de meisjes on der 11 jaar. Nanda bewees op het laatste nummer haar klasse door een fraaie tijd van 2.50.6 te laten no teren op de 200 m rugslag. Bij de jongens onder 11 jaar werd Jim van Leeu wen met overmacht kam pioen. Na een felle strijd met Denise de Riet ging de titel bij de meisjes onder 13 jaar naar Arijanne v.d. Valk. Bij de jongens onder 13 jaar was het kampioen schap voor Joost Krom menhoek, een van de beste zwemmers van Nederland in de jaargang 1984. Patrick van Keulen had niet veel concurrentie bij de jongens onder 15 jaar en won de titel met een straatlengte voorsprong. Bij de meisjes onder 17 jaar kon niemand Inge v.d. Schrier van de titel afhou den. Viktor Terlaky toonde zich de sterkste bij de jon gens onder 17 jaar. Ondanks goed zwemmen van Sandra Berckenkamp werd Miranda Boer titel- houdster bij de dames, ter wijl Jan Willem v.d. Hoek voor de zoveelste keer het' kampioenschap bij de he ren voor zich opeiste. De beste prestatie van de dag kwam op naam van Marcel Zijderhand, die op de 200 m rugslag een top tijd van 2.16.2 op de klok bracht. WADDINXVEEN - Vrijdag avond 12 december wordt er voor de vierde keer dit sei zoen geklaveijast in de kanti ne van Be Fair-voetbal (WE- amaarplantsoen). Op deze avond zal de koplo per in het algemeen klasse ment, Kees van Hoven, er al les aan moeten doen om de oprukkende dames van zich af te houden, want de plaat sen 2 tot en met 4 worden re spectievelijk in genomen door de dames Immie Baak, Cari na Bos en Cobi Zalm. Ook zal de winnaar van de vorige ronde, Adrie van der Zijden, weer proberen dit suc ces te prolongeren. Het span nend avondje kaarten begint om 20.15 uur en het inschrijf geld is nog steeds ƒ2,50. Vrijdagavond 19 december is er vanaf acht uur kienen bij Be Fair-voetbal. Voor het kerstkienen zijn mooie prij zen aangeschaft. In de loop van de kienavond zullen ook de winnende loten van de jaarlijkse loterij worden ge trokken. r Wel was de vechtlust van de Waddinxveense dames be- wonderenswaardig, want men wist van een grote ach terstand (zeventien punten) terug te komen. Ruststand 31-37. De tweede helft ging het be ter en in de tiende minuut was men eindelijk langszij (stand 50-50). Toen kwam weer een mindere periode en Idetrading liep 13 punten uit. Wederom knokte Flyers tot twee punten terug. Een ver lenging behoorde tot de mo gelijkheden, maar een aan- WADDINXVEEN - Zater dag speelden de waterpo- loteams van het Waddinx veense ’Gouwestaete’ uit wedstrijden. Heren 1 en dames 2 moesten in zwem bad ’De Zijl’ (Leiden) aan treden tegen de eerste teams van De Zijl LGB. In tegenstelling tot vorige week leek het eerste he renteam van Gouwestaete volkomen uitgeblust en verloor dik met 12-4 van een oppermachtig De Zijl LGB. Zaterdag 13 december is het vervolgens de beurt aan de groepen 7 en 8, waarvoor 80 kinderen zich hebben aange meld. Ook hier wordt in pou les gespeeld en gaan de win naars door naar de finalep oule. De winnaars van de groepen 7 en 8 kunnen eventueel deelnemen aan het regionale tournooi dat begin volgend jaar in Gouda wordt ge speeld. Organisator Henk Bloks is enthousiast over de grote deelname en is blij dat de club, dankzij de medewer king van vele Kwiek-vrijwil- WADDINXVEEN - In het kader van een serie oefen wedstrijden tegen heren teams speelde het nationale dameswaterpoloteam maan dagavond 8 december in Gouwebad ’de Sniep’ tegen heren 1 van Gouwestaete. Zoals bekend maakt Gillian van den Berg van Gouwesta ete deel uit van de nationale selectie die in januari deel neemt aan de wereldkam pioenschappen in Perth (Australië). Overigens is heel de water- polominnende gemeenschap in Waddinxveen en Boskoop behoorlijk ziek van de onver wachte afwijzing van Mirjam Overdam door bondscoach Kees van Hardeveld. Om onbegrijpelijke redenen heeft hij de voorkeur gege ven aan andere speelsters boven Miijam Overdam die onlangs nog in Nancy en Sevilla acteerde als eerste wissel van Oranje. WADDINXVEEN - De Waddinxveense autoclub De Gouwe Rijders houdt - na donderdagavond 11 de cember om acht uur - woensdag 31 december (Oudejaarsdag) in hotel- café-restaurant De Unie (Kerkweg-Oost) weer een toernooi koppelklaveijas- sen om 11.00 uur ’s mor gens.Tijdens dit toernooi worden vijf rondes ge speeld. Men hoeft geen lid te zijn van de vereniging, dus iedereen is van harte welkom. Na het kaarten is er de prijsuitreiking. WADDINXVEEN - Bij de Waddinxveense tafeltennis- een derlaag een sche tegen van Offeren. In de kelder van de schaakdivi- sie moest T. Kuiper op nieuw een nederlaag incasseren. Nu was J. Smit te sterk. J. Ponsioen kon het niet bolwer ken tegen J. v.d. Bom. A. Hennink was te sterk voor E. Hildebrand en H. Smitskamp klom wat uit zijn schaakdal door zijn overwinning tegen J. de Bock. Als laatste vermelding knap werk van nieuwkomer T. Bronk, die de altijd verras send spelende A. Bos simpel een puntendeling wist af te dwingen. In de competitie van de Rot terdamse Schaak Bond (RSB) blijft WSV 1 het uitstekend doen na de tweede winstpar- tij in de uitwedstrijd tegen Primus Inter Pares 1 Schiedam (uitslag 2 - 6). kon uitlopen den er afgelopen zaterdag twee competitieduels op het handeld. programma. Koploper L. Willemen trad met de witte stukken aan te gen uitdager E. Philipse (5), waarbij laatstgenoemde toch een verliespartij moest incas seren en nu wel erg ver ver wijderd is van het pun tentotaal van de bo venste plaat sen. Kampioen B. Jansen deed het beter door met de zwarte stuk ken de niet geringe Kardol verslaan, waardoor zo de tweede plaats stevig in handen werd gehouden. A. Prins (3) kon zijn hoge po sitie toch niet handhaven en moest tegen P. de Louw een nederlaag incasseren. Even eens een nederlaag voor H. van Woudenberg (8), die zich in de slotfase tegen W. Hen nink als Sinterklaas ontpopte door na een blunder simpel een duidelijke winstpartij uit handen te geven en door dit resultaat de bovenste 10 plaatsen niet meer weet te bezetten. Knap spel verder van L. v.d. Haven (9), die de taaie T. Wiersma (10) op een neder laag tracteerde. In de subtop een zich hand havende H. de Roodt, die M. Moerland versloeg. W. v.d Hoek leverde knap werk door L. Ellers te verslaan en A. v.d. Starre was te sterk voor T. Goor. In de grote middengroep posi tieve uitslagen voor N. Dan nis, F. Ritter, J. van Oort, J. I SM■■Ml WADDINXVEEN - In de derde competitieronde in de tweede klasse van de districtscompetitie schoot Korbis duidelijk tekort tegen ZKC ’31 (Zaandam). Via een 5-9 ruststand liepen de Waddinxveners uiteindelijk tegen een ruime 11-21 nederlaag op. Door dit resultaat is Kor bis nu aan de staart van de ranglijst beland. De treffers waren van de hand van Kim Hoffmans (5), Kim van Stel (3), Moniek Hoefnagel (3) en Nicole Sloof. Ook de C-jeugd moest twee keer de ‘wei‘ in. Deze hand ballers waren minder suc cesvol. Als belangrijke re den hiervoor is aan te wij zen, dat de meisjes bijna allemaal eerste jaar’s-C zijn en een stuk kleiner dan hun tegenstanders. Ook speelt de zware compe- titie-indeling, als gevolg van het kampioenschap van de vorige C-junioren, een rol. ’s Ochtends was Oliveo uit Pij- nacker de opponent. Na een 1-7 ruststand, won Oliveo de ongelijke strijd met 3-16. De Rowah-doel punten waren van Iris van Stel (2) en Marjo de Schip per. In de middaguren was het in Hellevoetsluis tegen He- lius al niet veel anders. Te genstanders als bomen en kanonskogels op het doel van de zich goed verweren de keepster Joelle Hoogen- dijk. Het laatste fluitsignaal klonk bij een 24-5 stand voor Helius. De vijf Rowah- doelpunten waren van Iris van Stel (3) en Marjo de Schipper (2). Opvallend was het goede spel van Marjolijn Droog en Wendy van Velzen die zich prima verweerden. ‘Als dit team bij elkaar blijft, breken er ongetwijfeld zonniger tijden aan', aldus een optimistische coach Hans de Heer. De jongste Rowah-ploeg, de D-jeugd, speelde een span nend thuisduel eveneens te gen Vires. Door treffers van Sandej- Mooling (3) en Jelmer Sch mitt (2) gingen de ploegen met een gelijke stand 5-5 de rust in. Ondanks de steun van de luidruchtige ‘achtste man‘, het Rowah-publiek, won Vi res de derby met 7-9. De doelpunten na rust waren van Jelmer Schmitt en Stef Hoogendijk. vallende rebound van Idetra ding bepaalde de eindstand op 71-75. Topscoorster Anita van Unen met 31 punten. Jongens-junioren 1 miste twee bassisspelers in de wed strijd tegen Team Ten Dre amers en dat had invloed op het verloop van de strijd. Team Ten Dreamers had de vereniging Kwiek is de eerste betere start en bepaalde gro- serie voor het clubkampioen- tendeels het gebeuren in de schap 1997-1998 gespeeld, eerste helft. Wel kreeg Flyers meer greep op de wedstrijd en dat zette zich voort in de tweede helft. Hierin nam Flyers het initia tief en in de negende minuut kwamen de junioren langszij en ontstond er een spannende Frisoweg. De deelnemers wa- strijd. ren verdeeld over meerdere Toen de foutenlast mee ging vierkampen waarin ze tegen spelen kwamen de spelers elkaar speelden. Uiteindelijk van coach Wolter Zwijnen- gingen de winnaars en de als burg in de problemen en tweede geplaatsten naar de en de andere deelnemers naar de verlie- zersronde. Teamgenoten Rob Kuijpers en Sjaak Kuijf troffen elkaar in de finale na respectievelijk Hans Smit (team 16) en Dick Sol (team 15) te hebben uitge schakeld. Het werd een spannende driesetter, die uiteindelijk met 21-18, 16-21 en 21-13 door Rob Kuijpers werd ge wonnen. Hij kan zich daar mee de eerste kampioen van dit seizoen noemen. Hans Smit legde beslag op de derde plaats door met 21-12 en 23-21 van Dick Sol te win nen. WADDINXVEEN - De Wad dinxveense tafeltennisver eniging Kwiek houdt deze week de traditionele tafel- tenniskampioenschappen voor basisscholen. Onder de naam TapToe- toemooi hebben ruim 150 leerlingen van twaalf Wad dinxveense basisscholen zich aangemeld. Vanmiddag (woensdag 10 december) zullen 77 leerlin gen uit groep 5 en 6 de zaal van Kwiek aan de J.W. Fri soweg bezoeken. Voor velen is het een eerste kennisma king met de tafeltennissport is. en het is prachtig om te zien De poulewinnaars gaan uit- hoe de jongens en meisjes, eindelijk naar de finalepou- ligers, weer in staat is dit soms net boven de tafel uit- le. evenement te houden. In de tweede periode kwamen beginfase waren de Leidsen de Gouwestaete-heren al snel op een 2-2 gelijke stand, maar tevens bleek dat de Lei- denaren in beter doen waren dan de Gouwestaete-heren. Nog voor het verstrijken van de tweede periode stonden de In de tweede periode heren op een 6-2 achterstand en leek de wedstrijd gespeeld. Ook in de derde periode kon Gouwestaete niet imponeren en leek het of de heren de tol moesten betalen van de goede In de derde periode scoorden het vorige Astrid Cornelissen 5-3 en Ga- briëlle van der Loo 6-4, waar na De Zijl LGB in de vierde en liep De Zijl LGB eenvoudig periode nog een keer scoorde, uit naar een 9-2 voorsprong. In de vierde periode konden de heren eindelijk nog wat te rug doen. Jaco de Jong en Marcel Ribbens zorgden voor de overige twee doelpunten voor Gouwestaete in deze wedstrijd. De Gouwestaete-heren kwa men op alle fronten tekort en moesten duidelijk hun meer dere erkennen in De Zijl LGB. De Waddinxveners staan na deze nederlaag weer met beide benen op de grond stop, en zullen komende zaterdag In Gouwebad ’de Sniep’ tegen Alliance 1 alles uit de speelt heren 1 om 18.00 uur kast moeten halen om de tegen Alliance 1 (Zaandam), laatste wedstrijd voor de win- Heren 2 speelt om 19.00 uur terstop met een overwinning tegen ZWV Nereus 3 ®aan- af te sluiten. Op papier waren de Gouwe- staete-dames van coach Eef Overdam favoriet. Maar in de tweede set ging verloren (15- 3). In de derde set wist Be Fair zichzelf weer op te peppen. Door servicedruk en een goe de passing konden de punten worden gemaakt. Zij wonnen de derde set met 15-5. In de vierde set hadden de Waddinxveense dames een prima start. Ze kwam op een 6-0 voorsprong door een paar mooie aanvallen van Jac queline van de Ruit en Antoi nette Wijker. Maar de dames wisten deze voorsprong niet te behouden. De set ging uit eindelijk met 15-11 naar Odijk. Zaterdagmiddag 13 december spelen de Be Fair-dames thuis tegen de Sovicos (Den Haag). De wedstrijd begint om 16.30 uur in sportzaal Groens- waard (Wingerd). 4

Weekblad voor Waddinxveen | 1997 | | pagina 31