9 Wie wil er q< met een front meter? Als je alles op ’n rijtje zet, ga je gelijk naar van ’t Hof Waddinxveen U slaagt bij Van ’t Hof! een makelaar van 11 i»9 Kantoren in Gouda, Alphen a/d Rijn, Zoetermeer, Waddinxveen en Bodegraven. Zuidplaslaan 432, Waddinxveen. Telefoon 0182-618055. Telefax 0182-618438. Meer dan 37 jaar ervaring I Vraagprijs 275.000,= k.k. Vraagprijs 292.500,= k.k. I Wij informeren u graag over het afsluiten van deze verzekering. Voormalige drive-in woning, gelegen in prettige woonomgeving met veelal luxe bebouwing. Bouwjaar 1970,177 m2 eigen grond en ca. 500 m3 inhoud. Indeling: entree/gang, tussenhal met toilet met fontein, wasruimte/bij keuken met lavet, aansl. wasapparatuur en v.v. een plavui- zenvloer, 1 ruime slaapkamer aan achter zijde met wastafel, c.v. kast met Radson HR combiketel 1995, bergruimte, de voor malige garage aan de voorzijde van de woning is thans in gebruik als slaapka mer. Ie Verdieping: woonkeuken met 2 vaste kasten, woonkamer met toegang tot balkon aan de voorzijde. 2e Verdie ping: overloop, 1 ruime slaapkamer aan voorzijde (oorspr. 2) met 3 vaste kasten, 1 ruime slaapkamer aan achterzijde met 2 vaste kasten, badkamer met ligbad, 2e toilet, wastafel en aansl. wasappara tuur. Verder een voortuin en een diepe achtertuin op het noordoosten met vrij st. stenen berging en achteruitgang. Aanvaarding in overleg. Maar liefst 500 m3! J. Dorrekenskade Oost 56 Vraagprijs 385.000,= k.k. Hoekwoning met garage Tollenslaan 42 Vraagprijs 299.000,= k.k. DE NVM HUISGARANTIE* DE MEEST UITGEBREIDE DEKKING TEGEN VERBORGEN GEBREKEN. Perfect onderhouden eengezinswoning, tegenover plantsoen gelegen. De woning is in 1995 verbouwd, waarbij de keuken en alle sanitair is vernieuwd en de woon kamer is vergroot en v.v. een schuifpui. Bouwjaar 1984, 125 m2 eig. grond en ca. 300 m3 inhoud. Indeling: entree/hal, toilet (hangcloset) met fontein, Z-vorm. woonkamer met hardh. schuifpui naar tuin en v.v. spachtelputz wandafwerking, de open keuken in L-vormige opstell. is v.v. inbouwapparatuur: afzuigkap, gascom- fort, combi-magnetron, koelkast, vrieskast en vaatwasser. De gehele parterre is v.v. een massief eiken strokenvloer. Ie Verd.: overloop, 2 slaapkamers v.z., 1 slaapkamer a.z., geheel betegelde badkamer, in lichte uitvoering met douche, 2e toilet (hangclo- set), wastafel met meubel en designradia tor. 2e Verd.: 1 slaapkamer met tuimel raam en bergruimte, c.v. ruimte met com biketel, aansl. wasapparatuur en v.v. een plavuizenvloer. De woning is gesitueerd in de kindvriendelijke, ruim opgezette wijk Zuidplas nabij winkelcentrum en scholen en biedt verder een netjes aangelegde voor- en achtertuin (westen) met terras, sierbestrating, vrij st. stenen berging (v.v. plavuizenvloer) en achteruitgang. Opl. in overleg. Perfect onderhouden 3-kamer apparte ment op een gunstige lokatie, nabij win kels, scholen en openbaar vervoer (NS station). Bouwjaar complex ca. 1963. Indeling: entree/gang met vaste kast, ver nieuwd toilet, vernieuwde keuken met wit front en rvs aanrecht, aansl. wasappa ratuur, balkon, geheel betegelde douche met wastafel, woonkamer met gedeelt. verlaagd plafond met inbouwverlichting, 1 slaapkamer aan de voorzijde, 1 slaapka mer aan de achterzijde met toegang tot balkon. Grotendeels v.v. spachtelputz wandafwerking, electr. sereens in woon kamer en slaapkamer voorzijde. Dit zeer goed verzorgde appartement is gelegen op de 2e verdieping, gedeelt. voorzien van dubbel glas en heeft een ruime berging op de begane grond. De servicekosten bedragen 84,= per maand. Oplevering in overleg. Karakteristiek woonhuis, gelegen nabij de oude dorpskern en met vrij uitzicht over de polder. Bouwjaar 1920, 93 m2 eigen grond en 250 m3 inhoud. De indeling van deze zgn. dijkwoning is als volgt: entree/- hal met meterkast, open woonkeuken in 1-zijdige opstelling, woonkamer met niveauverschil en open trap en prachtig uitzicht over de polder. Ie Verdieping: Prachtig uitzicht over polder Kleikade 45 Vraagprijs 245.000,= k.k. Aantrekkelijk voor iedere starter! Juliana van Stolberglaan 42 Vraagprijs 169.500,= k.k. Voor een koper met groene vingers De Genestetlaan 14 Vraagprijs 325.000,= k.k. Ruim opgezette doorzonwoning op hoek- lokatie met garage en gesitueerd in pretti ge woonomgeving, dichtbij winkels en openbaar vervoer. Bouwjaar 1965, 200 m2 eig. grond en ca. 325 m3 inhoud (excl. garage). Indeling: entree/gang met toilet met fontein, provisiekast en trapopgang, doorzonwoonkamer met balkjesplafond, keuken in 2-zijdige opstelling, met eiken front en inbouwapparatuur: afzuigkap, gascomfort, oven, koelkast, vrieskast, keu- kengeijser en aansl. wasapparatuur. De keuken is v.v. een plavuizenvloer. Ie Verdieping: overloop met vaste kast, 1 slaapkamer aan de voorz., 2 slaapka mers aan de achterz., geheel betegelde badkamer met douche, wastafel en ther- mokranen. 2e Verdieping: voorzolder met berging en combiketel, 1 slaapkamer met dakkapel en bergruimte achter knieschot- ten. Deze goed onderhouden woning biedt u verder een voor-, zij- en achtertuin met vrijst. stenen garage en achteruit gang. Aanvaarding in overleg. Goed onderhouden, ruim opgezette een gezinswoning, welke aan de achterz. over de gehele breedte is uitgebouwd. Gesitueerd in prettige woonomgeving, dichtbij winkels en openbaar vervoer (NS-station). Bouwjaar 1965, 141 m2 eig. grond en ca. 315 m3 inhoud. Indeling: entree/gang met toilet met fontein, trap kast en v.v. een plavuizenvloer, ruime, uit gebouwde doorzonwoonkamer, open keu ken in fraaie uitvoering, L-vormige opstell. en v.v. inbouwapparatuur: afzuigkap, inductiekookplaat, electr. oven, vrieskast, koelkast, vaatwasser en 10 1. close-in boi ler, bijkeuken met aansl. wasapparatuur. Ie Verd.: overloop met vaste kast, 2 slaap kamers aan de achterz., waarvan 1 met vaste kast, 1 slaapkamer aan de voorz. met wastafel en vaste kast, geheel betegel de badkamer met douche en wastafel. 2e Verd.: voorzolder met combiketel, 1 zol- derslaapkamer met kunststof dakkapel. De woning is ged. v.v. kunststof ramen en kozijnen en dubbel glas en biedt verder een voor- en achtertuin met vrijst. stenen berging en achteruitgang. Opl. in overleg. Gelikt! W. de Rijkelaan 106 Vraagprijs 189.000,= k.k. Ruime uitgebouwde hoekwoning, gesitu eerd in rustige woonomgeving nabij het "Gouwebos", winkels en scholen. Bouwjaar ca. 1968, 344 m2 eig. grond en 375 m3 inhoud. Indeling: entree/gang met toilet, uitgebouwde L-vormige woon kamer met open haard en voorzien van een plavuizenvloer, recent vernieuwde keuken in luxe uitvoering, L-vormige opstelling en met inbouwapparatuur: vaatwasser, ker. kookplaat, afzuigkap, koelkast en magnetron. Ie Verdieping: overloop, 2 slaapkamers achterz., 1 slaap kamer voorz. met wastafel, badkamer met douche en wastafel. 2e Verdieping: 1 slaapkamer met dakkapel, c.v. ketel en voorzolder met daklicht en gasboiler, bergvliering. Dit heerlijke woonhuis biedt verder een voortuin en een zeer royale achtertuin (ca. 22.00 x 8.50 m.) op het westen gelegen en met een vrijst. stenen berging en achteruitgang. Aanvaarding in overleg. Aantrekkelijke 3-kamer appartement, gunstig gelegen nabij winkels en overige voorz. Bouwjaar ca. 1960. Indeling: hal/entree met vaste kast, toilet, 1 slaap kamer aan de voorz. met vaste kast en opensl. deuren naar klein balkon, ruime woonkamer (voorheen woonkamer slaapkamer a.z.) met aansl. voor gaska chel en vaste kast, doorgang naar douche- gelegenheid met wastafel en aansl. wasap paratuur, keuken in eenv. uitvoering met huurgeijser en toegang tot balkon/loggia. Het appartement is aan de voorzijde v.v. dubbel glas, kunststof ramen en kozijnen, is gel. op de 3e verdieping en heeft een ruime berging op de beg. grond. Tevens is op de begane grond een royale extra hobby-/bergruimte (ca. 12 m2) aanwezig. Het appartement is direct leeg te aanvaar den. voorzolder met werk-/studeerhoek en dak kapel over de gehele breedte, 1 slaapka mer met dakkapel en vaste kastenwand en toegang tot bergvliering. In het onder huis bevinden zich een keurige badkamer met ligbad en wastafel, een geheel bete gelde toiletruimte en de aansl. wasappa ratuur. Deze aantrekkelijke woning is gro tendeels voorzien van dubbel glas en biedt verder een achtertuin, op het zui den gelegen met ruime berging en achter uitgang. Oplevering in overleg. 1 “WIlMrrïa Uitgebouwd Wij zijn net klaar! (Van I F t) Hofleverancier van onroerend goed! van ’t hof makelaardij i m NVM MAKELAAR X. NVM HUIS GARANTIE ,r. "Tri laardij - RBMt ssm J a TH T

Weekblad voor Waddinxveen | 1997 | | pagina 32