WADDINXVE Rijnwoude praat met Waddinxveen over Bentwoud UivdHte vermft elk flekje V«M KW' (Hterfenr OFFICIËLE BEKENDMAKINGEN EN MEDEDELINGEN WEEK N° Aanvragen huursubsidie weer verlengd Schriftelijk aangifte van winkeldiefstal nu ook mogelijk hoeft om aangifte te doen. Cf? ■I PAGINA 3 WOENSDAG 10 DECEMBER WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN K U B R R E T E N E G E E M Doortrekken de nemen van een aangifte ook op het bureau minder tijd kost. De nieuwe formulieren zijn standaard voor de hele politieregio Hollands Mid den. GROEN BINNENGEKOMEN KAPAANVRAGEN BOUWZAKEN WADDINXVEEN/ BO SKOOP - Bij een groot aantal winkeliers in het centrum van Boskoop en Waddinx veen zijn afgelopen week door de politie nieuwe aangiftefor- CHEMOCAR NIEUWE FOLDERS EN BROCHURES SOCIAAL RAADSVROUW AFWEZIG HUISVUILOPHAALDIENST tenen regio’s. Ook de be heersvorm voor het Bent woud is nog niet geregeld. Voor de gemeente Waddinx veen is het een kwestie van geven en nemen. De aanleg van een westelijke rondweg (parallel aan het Noordein- de langs Boskoop) is voor de gemeente Waddinxveen een belangrijke ontwikkeling. nadat een verdachte op heter daad is betrapt. Het voordeel van de nieuwe benadering is dat de winke lier na een winkeldiefstal niet meer naar het bureau mulieren verspreid, waarmee schriftelijke aangifte en aan houding na winkeldiefstal mogelijk is. Het doel hiervan is de drempel te verlagen voor het doen van aangifte Het doortrekken van deze rondweg met een aanslui ting op de Hoogeveenseweg, biedt ook de gemeente Rijn woude voordelen. Op korte termijn vindt hierover be stuurlijk overleg plaats tus sen de gemeenten Boskoop, Waddinxveen en Rijnwoude. Beide gemeentebesturen hebben het overleg als con structief en informatief er varen. Volgend jaar brengt het col lege van B en W van Wad dinxveen een bezoek aan Rijnwoude. Op die manier wordt een oude traditie in ere hersteld. GLADHEIDSBESTRIJDING VERGADERINGEN de gemeenten met elkaar vergeleken. De gemeente Rijnwoude heeft voorwaar den gesteld ten aanzien van die aanleg. Deze voorwaar den worden tussen beide ge meenten uitgewisseld. Waddinxveen was lange tijd geen voorstander van het Bentwoud maar is nu bereid dit standpunt te heroverwe gen. Het Waddinxveense college stelt voor nu wel me dewerking te verlenen aan het Bentwoudplan, zoals dat is vastgelegd in het streek plan Zuid-Holland Oost. Wel koppelt Waddinxveen daaraan de voorwaarde dat de westelijke rondweg er komt. Drie jaar geleden keerde Waddinxveen, mid- dels een motie in de gemeen teraad, zich tegen het Bent woud dat voor een deel op Waddinxveens grondgebied komt. Reden voor de afwij zende houding was destijds dat er op dat moment nog tveel onduidelijkheden wa ren op het gebied van finan ciën en de effecten op ver keersgebied. Dat het Waddinxveense standpunt ten aanzien van het Bentwoud is versoepeld heeft ook te maken met be slissingen die door de pro vincie en het rijk zijn geno men. Allereerst het experi ment met buitenplaatsen, waarmee Waddinxveen aan de gang wil, ten tweede de subsidiemogelijkheden die er zijn voor projecten in het Groene Hart. Niettemin geeft het Bentwoudplan nog steeds geen financiële dui delijkheid. Bij de presenta tie is gesproken over een be drag van 6,7 miljoen gulden voor het aanleggen van groene verbindingszones (fiets- en wandelroutes), op te brengen door de gemeen- NIEUWJAARSRECEPTIE WADDINXVEEN - Het aan vragen van huursubsidie kan tot donderdag 1 januari 1998. Staatssecretaris dr. Dick Tommel (Volkshuisvesting) heeft dit besloten. De verlenging is een gevolg van veel extra aanvragen door voorlichtingscampagnes en extra publiciteit. Een tweede reden voor verlenging is het niet overeenkomen van bedragen in de zogenoemde huursubsidiekaart en de ta bel voor berekening van de huursubsidie. Daardoor zou een kleine groep mensen de indruk kun nen hebben niet voor huur subsidie in aanmerking te ko men. Het gaat om het bruto jaarinkomen over 1996 bij een meerpersoonshuishou- den. In de huursubsidiekaart staat een bedrag van ƒ46.200,-, terwijl de grens ligt bij ƒ47.550,-. De berekening is als volgt. Bij een meerpersoonshuishou- den met een leeftijd van 64 jaar of jonger geldt een kale huurprijs per maand plus en kele servicekosten tussen de ƒ330,- en ƒ1.086-. Het bruto jaarinkomen over RUIMTELIJKE ORDENING RIJNWOUDE/REGIO - Het college van burgemeester en wethouders van de gemeen te Rijnwoude heeft een be zoek gebracht aan het ge meentebestuur van Wad dinxveen. Tijdens dit overleg kwamen gemeen schappelijke onderwerpen aan de orde, zoals een wes telijke rondweg en de rijks weg Nil, ontwikkelingen rond het International Tra de Centre, aanleg van het Bentwoud en het project Werken aan werk’ in de boomkwekerij. De beide colleges wisselden ervaringen en informatie uit. Onder andere over de aanleg van het Bentwoud zijn de standpunten van bei- Dat spaart tijd en heeft tege lijkertijd het voordeel dat de politie middels het formulier beschikt over alle noodzake lijke gegevens zodat het op- 1996 moet lager liggen dan ƒ47.550,- en het totale vermo gen op 1 januari 1998 mag de ƒ56.000,- niet overstijgen. In dien huurders hieraan vol doen, is het aanvragen van huursubsidie de moeite waard. Voor meer informatie kan men terecht bij mevrouw J. Berloth, afdeling VROM, tij dens werkdagen op het ge meentehuis. Een aanvraag formulier is tijdens opening stijden af te halen aan de publieksbalie van het ge meentehuis. Die is geopend van maandag tot en met donderdag van 08.30 tot 14.00 uur en op vrij dag van 08.30 tot 12.30 uur. Tevens op de dinsdag- en donderdagavond van 19.00 tot 20.30 uur. burgemeester Op de agenda o.a.: Op de agenda o.a,: VERLEENDE KAPVERGUNNINGEN Zwarteweg 1, 1 naaldboom in de tuin burgemeester en uitvoeringsorganisatie Wet Zonwering Tapijt Gordijnen Laminaat e ffeer 624680 en Overige wijzigingen van de huisvuilinzameling worden in de rubriek van 17 december gepubliceerd. Gemeentehuis postadres telefax 624622 624767 624500 612570 De agendastukken liggen op werkdagen tijdens kantoor uren in de leeshoek van de publiekshal ter inzage. Ingevolge het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet maken burgemeester en wethouders van Waddinxveen bekend de volgende aanvragen te hebben ontvangen: 08.30 - 14.00 uur 08.30- 12.30 uur 19.00 - 20.30 uur VERLEENDE BOUWVERGUNNINGEN/INGESTEMDE MELDINGEN Distelveld naast nr. 14, 1 es Distelveld naast nr. 24, 1 es De Centrale balie Publieksvoorlichting is dagelijks geopend van 08.30 -14.00 uur (vrijdag 12.30 uur). Daarna kunt u voor informatie terecht bij de receptie. De receptie is dagelijks geopend van 08.30 - 17.00 uur (op vrijdag tot 16.30 uur). nadat ze met water zijn omgespoeld, worden weggegooid in de grijze container of de vuilniszak. Goed geleegde verfblikken kunnen in de blikbak worden gegooid. Namens de medewerkers van de gladheidsbestrijding hartelijk dank voor uw medewerking. De chemocar stopt op de volgende tijden en plaatsen: 08.00-08.20 uur, Kromme Esse; 08.30-09.15 uur, Zuidplashof, kringloophalte; 09.20-09.50 uur, Havikhoek, cirkelflat; 09.55-10.40 uur, leplaan, winkelcentrum; 10.45-11.15 uur, St. Victorstraat, wijkgebouw; 11.20-12.05 uur, Overtoom; 12.50-13.30 uur, Passage, stationszijde; 13.35-14.20 uur, Luifelbaan, winkelcentrum; 14.25-15.10 uur, Groensvoorde, winkelcentrum; 15.15-16.00 uur, Willem de Zwijgerlaan, nabij markt. BINNENGEKOMEN BOUWAANVRAGEN/INGEDIENDE MELDINGEN Vivante, de nieuwe stijl sfeerwinkel in woningtextiel en home decorating, 0 Op vrijdag 19 december a.s. kunt u weer het bewaarde klein chemisch afval (K.C.A.) persoonlijk aan de chemocar afgeven. In de publiekshal van het gemeentehuis staan brochuremolens met een assortiment gemeentelijke en algemene brochures over uiteenlopende onderwerpen. De Sociaal Raadsvrouw, mevrouw C.M.J. de Bakker is op de donderdagen 4 en 11 december a.s. afwezig. In verband met de komende feestdagen is het niet mogelijk om in wijk 4 (de 'vrijdag-'wijk) in week 52 (22 t/m 26 decem ber) de groene container op te halen. Dit houdt in dat deze container vier weken lang niet wordt geleegd. Op 9 januari 1998 kunt u de groene container weer aan de weg zetten. Ingevolge het bepaalde in artikel 4.5.3c van de Algemene Plaatselijke Verordening maken burgemeester en wethouders van Waddinxveen bekend de volgende aanvragen te hebben ontvangen: van toegekende de Wet Gemeentelijk Onderwijs Het register van verleende bouwvergunningen en meldingen waarmee is ingestemd ligt ter inzage bij de afdeling Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ordening en Milieu. SPREEKUREN Burgemeester en wethouders alleen na afspraak via de secretaresses. Sociaal raadsvrouw op werkdagen (behoudens de woens dagen) van 09.00 tot 12.30 uur of na telefonisch afspraak. Raadhuisplein 1 (0182) 624624 Postbus 400, 2740 AK Voor eventuele verdere informatie of wilt u weten hoe de diverse strooiroutes er uit zien dan kunt u zich wenden tot de balie publieksvoorlichting van het gemeentehuis. Bovengenoemde aanvragen zijn opgenomen in het Openbaar Register, dat op werkdagen tussen 08.30 uur en 12.30 uur voor eenieder ter inzage ligt bij de afdeling Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ordening en Milieu. Als u 19 december a.s. niet in de gelegenheid bent om uw K.C.A. af te geven, kunt u: het K.C.A. bewaren tot één van de volgende inzamelingen. In 1998 komt de chemocar weer op 6 februari, 10 april, 29 mei, 7 augustus, 9 oktober en 11 december; uw buren of kennissen vragen uw K.C.A. af te geven; het K.C.A. brengen naar het afvalstation aan de Zuidelijke Rondweg. Opname in deze publicatie houdt uitdrukkelijk geen uitspraak in omtrent de definitieve besluitvorming. Evenmin kan in dit stadium een bezwaarschrift worden ingediend tegen een voorgenomen bouwplan. Het rooien van bovengenoemde bomen en houtopstanden heeft geen gevolgen voor aantasting van natuur-, landschap-, of dorpschoon, als bedoeld in artikel 5.4.2 van de Algemene Plaatselijke Verordening. Eenieder die meent door dit besluit in zijn of haar belang te zijn getroffen kan ingevolge de Algemene wet bestuursrecht binnen 6 weken pa publicatie van dit besluit een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij het college van burgemeester en wethouders. Voor informatie kunt u terecht bij de afdeling Voorbereiding werken en Verkeer. Een verzoek aan u: geef de gladheidsbestrijdingswagens tijdens hun werkzaamheden de ruimte, ook voor hen zijn de wegen glad. OPENINGSTIJDEN AFDELING PUBLIEKSZAKEN Balie voor Burgerlijke Stand, Burgerzaken, Reis- Rijdocumenten: maandag tot en met donderdag: vrijdag dinsdag- en donderdagavond In verband met het grote aantal agendapunten begint de vergadering om 16.00 uur. Tussen 18.00 en 19.00 uur wordt de vergadering geschorst. Om 19.30 uur wordt aangevangen met de behandeling van het agendapunt Verkeerscirculatie plan (VCP). Voor de weggebruiker is de winter meestal niet de meest aangename periode van het jaar. Sneeuw en ijzel kunnen er voor zorgen dat het op de weg gevaarlijker wordt dan gebruikelijk. Een van de taken van de gemeente Waddinxveen is het zo goed mogelijk berijdbaar houden van doorgaande routes bij sneeuwval en ijzel. De melding van gladheid gebeurt meestal door de politie aan de dienstdoende storings- coördinator of het kan voorkomen dat de storingscoördinator de gladheid zelf al heeft geconstateerd. Vervolgens belt hij de mensen die strooidienst hebben op en binnen 10 minuten zijn dan de strooiauto's op de weg. COMMISSIE voor ALGEMEEN BESTUURLIJKE ZAKEN op donderdag 11 december 1997, aanvang 19.30 uur in het gemeentehuis. Lokale Veiligheidsmonitor 1997. Jaarplan 1998 politie IJssel en Gouwe. Tweede voortgangsnotitie actieplan Schoon Schip II. Wijziging gemeenschappelijke regeling I.S.M.H. Benoeming plaatsvervangend voorzitter commissie bezwaar- en beroepschriften. GEMEENTERAAD op woensdag 17 december 1997, aanvang 16.00 uur in het gemeentehuis. accessoires i Rijnlandstraat 4, 2741 HZ Waddinxveen (2 straten achter het gemeentehuis) v a. m Je teven In afwijking van voorgaande jaren verstuurt het gemeente bestuur dit jaar geen nieuwjaarskaarten meer. Het geeft hiermee gehoor aan de oproep van milieuminister De Boer te stoppen met het 'zinloos rondpompen van papier'. De traditionele nieuwjaarsreceptie van de gemeente Waddinxveen wordt gehouden op maandag 5 januari 1998 vjn 17.00 tot 19.00 uur. Voorstel tot vaststelling het beleidsplan Algemene Bijstandswet 1998. Voorstel tot goedkeuring van de Verordening overleg lokaal onderwijsbeleid gemeente Waddinxveen. Voorstel met betrekking tot besteding middelen in het kader van Z_ Achterstandenbeleid. Voorstel tot het beschikbaar stellen van een krediet ten behoeve van pluspakketten van drie instellingen m.b.t. budgetsubsidiëring. Voorstel tot het beschikbaar stellen van een krediet voor de beperkte renovaties van de hoofdvelden van de voetbal verenigingen "WSE" en "Be Fair". Voorstel tot vaststelling van een begrotingswijziging. (Betreft vaststelling begroting 1996 SWW(definitief) en 1997 (voorlopig). Een van de routes is de preventieve route - dit is gladheid bestrijding voordat het daadwerkelijk glad wordt - ter voorkoming van opvriezing van natte weggedeelten. Op deze manier worden er veel problemen voorkomen. De doorgaande routes worden met nat zout gestrooid de andere routes met gewoon zout. Nat zout is droogzout waar pekel is aan toe gevoegd. Bij sneeuwval worden de strooiauto's voorzien van een sneeuwploeg om zo de weg schoon te maken, direct daar achteraan wordt er gestrooid. Bewoners kunnen bij de gladheidsbestrijding echter ook zelf een handje helpen door bij ijzel en sneeuwval het trottoir voor de eigen woning begaanbaar te maken en te houden. Zeker voor mensen die wat minder goed ter been zijn is het van groot belang dat ook de stoepen schoon zijn. Bij zware ijzel en aanhoudende gladheid kunnen bewoners gratis tien liter zout ophalen bij de receptie van de gemeentewerf aan de Noordkade. Het is de bedoeling dat u zelf een emmer hiervoor meebrengt. Publieksvoorlichting Inst. Sociaal Raadslieden - Meldpunt discriminatie Afval; ophalen grofvuil, informatie en klachten Gouwebad "De Sniep" Sniepweg 13d Andere belangrijke telefoonnummers in de gemeentegids Tenslotte nog enkele regels van de chemocar: Bedrijven kunnen niet bij chemocar (en het afvalstation) terecht. U mag het K.C.A. absoluut niet vooraf bij de halteplaats zetten, omdat dan eventueel kinderen ermee kunnen gaan spelen. Injectienaalden moet u in een gesloten verpakking aanbieden. Lege plastic flessen van chloor, ammonia, spiritus e.d. kunnen OPENINGSTIJDEN GEMEENTEHUIS Alle afdelingen elke werkdag van 08.30 tot 12.30 uur. In de middag kunt u alleen terecht op afspraak. OPENINGSTIJDEN AFVALSTATION, Zuidelijke Rondweg 250 Voor afgifte (grof)vuil en K.C.A. elke werkdag van 10.00 tot 15.00 uur en zaterdag van 09.00 tot 12.00 uur. VERZOEK OM VRIJSTELLING De burgemeester van Waddinxveen maakt bekend dat een aanvraag om afgifte van een bouwvergunning is ingediend voor: Prins Bernhardlaan ter plaatse van de huidige huisnrs 46 t/m 56: het oprichten van een complex met 26 meergezins woningen in de woon-zorg-sfeer, ook bekend als WOZOCO, fase 2. Dit verzoek kan slechts worden ingewilligd na het verlenen van vrijstelling als bedoeld in artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, aangezien het bouwplan in strijd is met het ter plaatse geldende bestemmingsplan "Oranjewijk '75", en voorts na ontvangst van verklaringen van geen bezwaar van Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland als bedoeld in artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en in artikel 50, lid 5, van de Woningwet. Burgemeester en wethouders hebben het voornemen de gevraagde vrijstelling te verlenen, met het oog hierop bij Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland de vooraf benodigde verklaringen van geen bezwaar aan te vragen en na ontvangst van die verklaringen de gevraagde bouwvergunning te verlenen. In verband hiermede ligt het verzoek om vrijstelling met de daarbij behorende stukken, waaronder bouw- en situatietekeningen, ter inzage met ingang van 11 december 1997 gedurende twee weken, voor eenieder tijdens werk dagen van 08.30 uur tot 12.30 uur bij de afdeling Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ordening en Milieu, Raad huisplein 1 te Waddinxveen. Gedurende deze termijn kunnen tegen het voornemen om vrijstelling te verlenen door eenieder schriftelijk bedenkingen worden ingediend bij burgemeester en wethouders van Waddinxveen, Postbus 400, 2740 AK Waddinxveen. Tijdens bovenstaande vergaderingen kunnen niet-leden gebruikmaken van het spreekrecht. Over de regels die daarbij gelden is in het gemeentehuis een brochure ver krijgbaar. Voorstel tot benoeming van een plaatsvervangend voorzitter van de vaste commissie van advies voor de bezwaar- en beroepschriften. Voorstel tot het vaststellen van een verordening voor de straat- naamgeving en huisnummering. Voorstel tot het vaststellen van een verordening voor de commissie straatnaamgeving. Voorstel tot wijziging van de gemeenschappelijke regeling Intergemeentelijk Samenwerkingsorgaan Midden-Holland/ Nieuw (federatief) model bestuurlijke aansturing. Voorstel tot vaststelling van de subsidie Schoolbegeleidings dienst 1998. Voorstel tot vaststelling van de bouwgrondexploitatie voor het plan Dorpstraat/ Veenkade. Voorstel tot de aan- en verkoop van gronden t.b.v. verzorgingseenheden op het "Souburghterrein". Voorstel tot het beschikbaar stellen van een krediet t.b.v. diverse onderhoudswerkzaamheden aan gemeentelijke gebouwen. Voorstel tot vaststelling van de bouwgrondexploitatie voor het plan Coenecoop III. Voorstel tot bijstelling van het IT-plan voor de jaren 1998-2002. Voorstel tot eerste wijziging Marktverordening Waddinxveen. Voorstel tot benoeming nieuw lid van de Marktcommissie. Voorstel tot wijziging van de verordening Onroerende Zaakbelastingen 1998 en de verordening rioolrecht 1998. Voorstel tot heroverweging van het eerder ingenomen stand punt met betrekking tot het Bentwoud. Voorstel tot vaststelling van het bestemmingsplan Zuidplas 1990. Voorstel tot het nemen van een voorbereidingsbesluit ten behoeve van het oprichten van een verbindingsbrug tussen Zuidkade 230 en St. Victorstraat 54. Voorstel tot vaststelling van de vierde serie wijzigingen van de Bouwverordening 1992. Voorstel tot het nemen van een voorbereidingsbesluit voor het oprichten van een garage aan Minervalaan 13. Voorstel tot het beschikbaar stellen van een krediet i.v.m. de aanleg van twee tijdelijke standplaatsen op het voorterrein aan de Pater Jornaweg. Voorstel tot vaststelling plan van aanpak Gemeentelijke Interne Milieuzorg (GIM). Voorstel tot het vaststellen van het Verkeerscirculatieplan en aanvraag kredieten. Voorstel tot aanwijzing van Inschakeling Werkzoekenden. Voorstel tot het beschikbaar stellen van een krediet voor het realiseren van veilige openbare speelterreinen in de gemeente Waddinxveen. Voorstel tot het oprichten van een integraal indicatieorgaan (nieuwe stijl) Midden-Holland. Eenieder die meent rechtstreeks in zijn/haar belang te zijn getroffen door verlening van een bouwvergunning danwel instemming met een melding, kan gedurende een termijn van zes weken na de dag van verzending/uitreiking van de beschikking een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij het college van burgemeester en wethouders van Waddinxveen, postbus 400, 2740 AK Waddinxveen. Informatie omtrent beschikkingen is verkrijgbaar bij de afdeling Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ordening en Milieu (telefoonnummer 0182- 624831). Het college van burgemeester en wethouders nodigt de inwoners van Waddinxveen, de vertegenwoordigers uit het verenigingsleven en het bedrijfsleven van harte uit hierbij aanwezig te zijn. U kunt dan samen met de leden van het gemeentebestuur terugblikken, vooruitzien en elkaar over en weer het beste toewensen voor het nieuwe jaar. Woubrechterf 31het gedeeltelijk veranderen van een woning Noordkade 55, het oprichten van een woning Vijverlaan 10, het plaatsen van een dakkapel op het achter- geveldakvlak Henegouwerweg 117, het oprichten van een windkering en een luifel Mozartlaan 46, het gedeeltelijk veranderen van een kantoor gebouw in twee kantoorruimtes Prunusstraat 3, het oprichten van een tuinberging Voor nadere informatie kunt u bellen met de afdeling Openbare Ruimte, telefoon 624500. Het is winter, de temperaturen zijn laag, maar toch geven we enkele tips om deze vier weken door te komen: zorg dat vóór 12 december de tuin is gedaan; leg een krant op de bodem van de container. Deze neemt overtollig vocht op en geeft minder kans op achterblijvende resten na het legen; leg grof droog afval op de bodem, zoals takjes of snijbloemen; vlees en visresten in een krant wikkelen en in de grijze container doen; de deksel op kier zetten helpt om de luchtcirculatie te bevorderen, waardoor bepaalde bacteriën minder kans krijgen om het rottingsproces op gang te brengen (minder stank). Tussentijds kunt u wel groenafval bij het afvalstation brengen. Nieuwe uitgaven zijn: Actie 'Zuinig Stoken', een uitgave van uw energiebedrijf Geregistreerd Partnerschap, een uitgave van het ministerie van Justitie De keuze van achternaam, een uitgave van het ministerie van Justitie Niet aangesloten op de riolering? Daar moet iets aan gebeuren, een uitgave van het Ministerie van Verkeer en Waterstaat. Raadhuisstraat 1, het oprichten van een tuinberging Nic. Beetslaan 27, het oprichten van een tuinberging Sniepweg 13d, het gedeeltelijk veranderen en het vergroten van een zwemcomplex annex administratieruimte en het plaatsen van een bufferkelder Abr. Kroesweg (achter nr. 27), het oprichten van een bedrijfs ruimte Abr. Kroesweg (achter nr. 27), het oprichten van een warenhuis Coenecoop 7, het oprichten van een overkapping en het plaat sen van een kunstwerk, drie opslagcontainers en een hekwerk Willem de Rijkelaan 49 en 51het gedeeltelijk veranderen van een kantoorruimte Limaweg 55, het gedeeltelijk veranderen van een kantoor gebouw

Weekblad voor Waddinxveen | 1997 | | pagina 3