Zes kampioenen bij Kwiek Winst voor matig spelend Be Fair Wintertitel voor Joost Krommenhoek VERZIJL sport Heren Gouwestaete verspelen voorsprong Dames van Flyers tonen volop klasse Ruiters beloond met mini-Volvo Sjoelenuitslagen SCHAATSEN VOLOP X A Klaverjassen Gouwe Rijders Oranje-dames in training Kaarten met Gouwe Rijders PAGINA 27 WOENSDAG 17 DECEMBER 1997 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN waren DRACHTENAVADDINXVEEN - Bij de nationale winter- van NOREN DOMBI-NOREN YSHOCKEY KUNST Sovicos, zodat Be Fair-dames het vijftiende punt op het tel- bord zag verschijnen. Zo won het eerste damesteam van Be Fair de wedstrijd met 3-2. Een matig gespeelde wedstrijd, maar een verdien- WADDINXVEEN - Zaterdag speelden de waterpolo- teams van het Waddinxveense Gouwestaete hun laatste competitiewedstrijden. In Gouwebad ’de Sniep’ verloor heren 1 teleurstellend met 8-9 van Alliance 1. In de der de periode stonden de Waddinxveners nog met 7-3 voor. Ook Kwiek-4 werd kam pioen. Elco Hoogendoorn, Kevin van der Voort en Rob bie Timmerman, die het vo rige seizoen nog bij Boskoop speelden, werden net als Kwiek-2 ook kampioen in de derde klasse en zal dus ook het volgende seizoen uitko men in de tweede klasse. Verder werden Kwiek-1 in de tweede klasse en Kwiek-3 in de derde klasse allebei vierde. je nog in de buurt. Donder dag 18 december om 21.00 uur tegen BZC in zwembad ’De Hofstee’ te Bergam bacht. Daarna wordt het oosten van het land opge zocht met Damixa-Ravijn (19 december) en Aqua No- vio ’94 (23 december). Met Kerstmis zijn de dames thuis. Op maandag 29 de cember reizen zij af naar het Australische Perth voor de wereldkampioenschap pen die gehouden worden van 8 tot en met 18 januari. spring- en dressuurwedstrij- den gehouden op manege Rei- gersburgh (Piasweg). De winnaars van het spring concours, dat zaterdagavond Henk Hooftman van Hooft- man Volvo BV (Coenecoop) en zijn vrouw Barbara waren tij dens het springconcours aan wezig en hebben de Volvo- modellen uitgereikt aan de gelukkkige winnaars. In de rubriek 60 cm (hinder nishoogte) eindigde op de eer ste plaats Erik Mirer op het manegepaard Capriool. Hij ging met een Volvo S40 naar Marcel zich voor de B-finale. In die B-finale Hing het iets minder snel maar toch niet verkeerd want met een tijd van 2.22.52 werd het de vijfde stek. GOUDA St. Anthoniestraat 7-11 WADDINXVEEN Passage 218 ALPHEN a/d RIJN Raadhuisstraat 408 de aansluiting met de top-6 definitief hebben verloren. De Waddinxveners hebben nu winterstop. Op donderdag 15 januari spelen de heren een bekerwedstrijd tegen Or ca in Leewarden. Heren 2 van Gouwestaete had geen kind aan ZWV-Ne- reus 3 (Zaandam). In de eer ste periode was het welis waar slechts 1-0, doch in de tweede periode liep het team van coach Ronald Schens uit naar 5-0. De derde periode ging gelijk op (7-2), maar in de vierde pe riode maakte Gouwestaete definitief een eind aan alle il lusies van ZWV-Nereus (11- 2). Doelpuntenmakers ve inbreng had in het geheel. Op de stand 14-13 voor Be Fair speelde Cora Bos haar middenaanvalster Jacqueline v.d. Ruit te laag aan, waar door zij afgeblokt werd. Ver wachtende dat de stand weer gelijk werd op 14-14 stonden de Waddinxveense dames al bijna klaar voor het volgende punt. De scheidsrechter had echter een netfout geconsta- wist elke keer de achterstand weer ongedaan te maken. In de twintigste minuut kwam men zelfs één punt voor, maar een driepunter in het slotsignaal bezegelde het lot had Marcel Zijderhand als taak zich in te zetten op 200 m haven en moeten het dus volgend jaar een treetje la ger proberen. Bij de jeugd werden 2 van de 4 teams kampioen, te weten Kwiek-2 en Kwiek-4. Kwiek- 2 was in de derde klasse on genaakbaar en werd met een verschil van maar liefst 21 punten kampioen. Hierdoor zulllen Mark Vink, Zhao May Yang, Waiting Mak en Willem Jan van Meeuwen het volgende sei zoen uitkomen in de tweede klasse. Komende zaterdag 20 decem ber speelt Bé Fair-dames 1 haar laatste wedstrijd van 1997 uit tegen de nummer 1 van de poule: Cito in Zeist. mini-Volvo omdat het Zweedse automerk jarenlang de internationale paarden- Be Fair bleef doorgaan totaan de tiende punt. Het was abso luut geen hoogstaand volley bal en Be Fair speelde niet naar haar kunnen. De ploeg bleef er evenwel voor werken. Wie toen dacht dat de wed strijd beslist was, had het mis. De wedstrijd kreeg een span nend slot. Sovicos bracht haar middenaanval in stel ling en kwam terug tot 11-8. Marjolijn Hameetman kreeg op dat moment even rust en WADDINXVEEN - Het na tionale damesteam, met on der andere Gillian van den Berg van het Waddinxveen se Gouwestaete en streek- genotes Ellen van der We- ijden-Bast, Petra Meerdink en Daniëlle de Bruijn, is bij na dagelijks in Zeist te vin den. ’s Morgens oefenen zij tegen het team van de Verenigde Staten, ’s middags is er teamtraining en ’s avonds spelen zij oefenwedstrijden er vijf rondes gespeeld. Men hoeft geen lid te zijn van de vereniging, dus iedereen is welkom. Na het kaarten is er de prijsuitreiking. ook een spannende wedstrijd van tegen Voorburg. Wel was Voorburg steeds aan de posi tieve kant van de scores, maar Flyers bleef in de buurt. Ruststand 13-16. De tweede heflt ging het nog meer gelijk op en de spanning was te snijden. Jammer was het, dat Flyers soms minuten lang niet scoorde, om daarna toch weer terug te komen, maar uiteindelijk bleef Voor burg overeind. Uitslag 38-39. Topscoorsters waren Christa Geurts, Char lotte Lelieveld en Suzan Tho- lenaar, ieder met 8 punten. Heren 3 smaakte weer het zoet der overwinning in een wedstrijd tegen Punch. Over strijd, de gehele linie was Flyers be- Tijdens dit toernooi worden ter en de centers deden hun werk door alle drie in de dub bele cijfers te komen. Tops coorder was Gert-Jan Klijn met 19 punten. De andere centers, Ton Baan en Harry van Engen hadden 16 en 12 punten. Jongens-kadetten 2 behaalde de zoveelste ruime overwin ning. Dit keer werd Springers het slachtoffer. Vooral de eer ste helft liep het als een trein. Ruststand 51-20. De tweede helft was de con centratie af en toe weg, maar tegen het einde van die helft werd er op zoek gegaan naar de honderd punten, hetgeen net niet lukte. Uitslag 96-41. WADDINXVEEN - De uitsla gen van de sjoelavond waren als volgt: klasse A: 1. Jan Kersbergen 1439 punten, 2. Wim Slingerland 1404 pun ten, 3. Dick Dros 1389 pun ten; klasse B: 1. Peter van Leeuwen 1335 punten, 2. Guus van Renesse 1323 pun- tijd van 2.53.44 bepaald niet slecht en werd de 11e plaats bereikt. in Drachten stond als extra nummer de 1500 meter vrije slag voor jongens van 1984 op het programma. WADDINXVEEN - De Wad- dinxveenmse autoclub De Gouwe Rijders houdt woens dagmorgen 31 december om elf uur in hotel-café-restau- rant De Unie (Kerkweg-Oost) een 34 punten. Komende vrijdagavond 19 de cember in sportzaal De Dui kelaar (Zuidplaslaan) om 19.15 uur heren 2 tegen Sigi en om 21.00 uur Dames 1 te gen BOB (Oud-Beijerland). Fair de set uit handen geven (10-15). Be Fair kon zich op maken voor de vijfde en be slissende set. Thamar Kok kwam als nieu we middenaanvalster tussen de lijnen en Annemarie de Rooy ging weer terug naar haar libero-positie. Marjolijn Hameetman moest voor een groot deel de kar trekken op de buitenkant. Een vijfde set is altijd span nend door het rallypoint sys- Be Fair kende voor deze wed- teem dat gespeeld wordt. Het begin van zoon set is vaak be palend voor de uitslag. Daar van was Be Fair zich terdege bewust. De thuisploeg begon daarom zeer geconcentreerd. Met servicedruk en enkele snelle ballen door het midden op Jacqueline v.d. Ruit kreeg Be Fair bij het wisselen van veld een voorsprong van vijf Beiden geen onbekenden voor punten (8-3). de dames. Be Fair vulde de krappe be zetting van speelsters aan met twee speelsters uit het tweede team: Christa v.d. Starre en Thamar Kok. Met Annemarie de Rooy op de libero-positie en Marjolijn Hameetman op de buiten kant wilden de Waddinx veense dames hun tegenstan ders overtroeven. Maar Be Fair kwam niet goed op gang en kon het wedstrijd ritme in de eerste set niet vinden. De ploeg maakte veel werd vervangen door Christa v.d. Starre, die door haar on- Wilfred Bontje en Michel Jongejan (3), Mark de Gruijl en Rody Visser (2) en Marco Kraak. Dames 2 leek ver in de derde periode af te stevenen op een ruim verlies tegen het hoog geklasseerde Proface-DAW 1 (Alkmaar). Hanneke Kappen (1-2) in de eerste periode en Astrid Cornelissen (2-3) in de tweede periode, hadden nog aansluiting kunnen houden. Doch ver in de derde periode WADDINXVEEN - Het afge- keek het team van coach Eef lopen weekeinde werden er Overdam toen al tegen een 2- 5 achterstand aan. Een tem- po-versnelling van de dames bracht Gouwestaete via doel punten van Elly Middendorp en Hanneke Kappen toch nog werd gereden, werden be- in de race. loond met een In de vierde periode werd het personenauto zelfs 5-5 door Marike Mool- huijzen en elf seconden voor tijd was de sensatie compleet spprt heeft gesponsord. toen Nancy van der Hoek de winnnende treffer inschoot. Eindstand 6-5. ten, 3. Cor Faay 1316 punten; Topscoorder Tie Ho Lam met klasse C: 1. Sjaan Faay 1192 punten, 2. Jan Olie 1189 pun- Als enige jongen in de ploeg ten, 3. Marius Kersbergen 1188 punten; klasse D: 1. Da- taak zich in te zetten op de vid Sinnema 1166 punten, 2. 200 m vlinderslag bij de Cor Kersbergen 1154 punten, jeugd. Met 2.21.36 plaatste 3. W. Slingerland sr. 1121 punten. Ook Kwiek-16 werd kam pioen met maar liefst 18 punten verschil op de num mer 2. Kwiek-16, bestaande uit Sjaak Kuijff, Rob Kuy- pers, Hans Smit en Rob Hulst, werd kampioen in de vijfde klasse en zal dus vol gend jaar een klasse hoger gaan spelen, dus in de vierde klasse degradatie. Tenslotte werd ook Kwiek- 18 kampioen. Met twee pun ten achterstand op Vrien- denschaar-27 moest Kwiek de laatste wedstrijd tegen dit Vriendenschaar spelen. In een zeer spannende top per wist Kwiek, bestaande uit Gerard Postma, Rina Dibbets, Ronald van As en Roy Hornung, uiteindelijk met 6-4 te winnen waardoor het op basis van een beter onderling resultaat toch nog kampioen werd. Bij Kwiek zijn er ook een aantal teams gedegradeerd. Dit seizoen bleek het voor de teams 9 en 10 niet mogelijk zich in hun klasse te hand- In de parel van de gemeente Smallingerland schreef Gou- westaete-zwemmer Joost Krommenhoek met een tijd van 18,25,51 dit nummer op zijn naam en haalde zodoen de de nationale wintertitel binnen. houden, werd gewonnen door Bij de dames was Inge v.d. de jonge amazone Claudia Schrier minder in vorm dan was verwacht. Op de 800 m vrije slag deed Inge het nog het beste met een vierde plaats en een tijd van 9.38.41. De 400 m vrije slag werd in de A-finale in een tijd van 4.44.69 (in series 4.44.30) af- strijd geen ideale bezetting. Zo was Liesbeth Gras vanwe ge haar werk niet aanwezig. Coach Paul van Yperen was ook niet van de partij. Hij moest zich wegens griep afmelden. Be Fair regelde voor Paul van Yperen vervan ging in de personen van Hans van Vark en Gerard Lupgens. Els Pennewaard in actie op haar paard Sjef. (Foto: Joke Mons). WADDINXVEEN - Het eerste damesvolleybalteam van Keukencentrum Waddinxveen Be Fair heeft zaterdag de handen vol gehad aan het laag geklasseerde Sovicos (Den Haag). De op voorhand en op papier gemakkelijke wedstrijd ontpopte zich in een ware nek-aan-nek-race. Henk Hooftman overhandigt de mini-Volvo aan Els Penne waard op haar paard Sjef. (Foto: Joke Mons) tegen herenteams voor de fysieke training. Tot nu toe werd van de he renteams van Gouwestaete (12-10), Wiekslag (12-10), WSV (11-6) en Zeester- Meerval gewonnen. Zater dag werd tegen De Wal- visch met 9-9 gelijk ge speeld. Ook deze week speelt Oran- Tegelijkertijd werd in Leiden het vierde programma van de Speedoreeks afgewerkt. Nan- da Gerling won de 400 m vrije slag bij de meisjes van 1986 in de tijd van 5.20.1. Op de 100 m rugslag tikte Nanda aan na 1.18.0 en mocht zij het zilver in ont vangst nemen. Bij de jongens van 1988 liet Ferry Boon zich verrassen op de 50 m vlinder slag door een zwemmer uit een eerdere serie. Ferry’s tijd van 49.0 gaf nu recht op een zilveren plak. Op de 100 m schoolslag pakte Ferry met een tijd van 1.45.0 wel het goud. Als bijnummer stond de 400 m wisselslag voor meisjes van 1985 op de rol. Wendy Beze- mer werd op dit zware num mer derde met een mooi per soonlijk record van 6.06.8. persoonlijke fouten, hetgeen - naar later bleek - typerend bevangen spelen een positie- was voor de gehele wedstrijd. Na vijf gescoorde punten aan beide zijden stokte het spel van Be Fair en raakte Sovicos in een goed wedstrijdritme. Be Fair kreeg nadien niet echt goed grip meer op het spel in de eerste set. Antoinette Wijker bracht haar team door een moeilijke servicebeurt nog terug in de race, maar de achterstand kon niet meer worden goed- teerd bij de blokkeerster van gemaakt. Sovicos pakte de eerste set met 10-15. In de tweede set startten de Waddinxveense dames veel agressiever. Het team kon echter niet voorkomen dat het tot op de laatste punten van die set een gelijk opgaan- de overwinning, de krachtmeting was. Door vechtlust kon Be Fair de tweede set naar zich toetrek ken (15-12). Sovicos gaf zich nog niet ver slagen en startte de derde set sterk door uit te lopen naar een 9-3 voorsprong. Wederom toonde Be Fair haar wils kracht en bracht de stand te rug naar 11-11, mede dankzij een prima servicebeurt van aanvoerdster Marcella Bos. Met een aantal schitterende aanvallen over het midden wist Antoinette Wijker de laatste punten van deze lan ge set (33 minuten) te scoren (15-12). In de vierde set kreeg Be Fair het echt moeilijk. Antoinette Wijker moest wegens ver plichtingen elders het volley- balveld verlaten, zodat Be Fair met een andere opstel ling moest spelen. Christa v.d. Starre kwam op de libero-positie te staan en Annemarie de Rooy nam de plaats op het midden van An toinette Wijker óver. In eer ste instantie liep het aardig goed aan de Waddinxveense kant. Er werden rally’s gewonnen en de servicepass werd goed gebracht. Na de stand 5-1 in het voordeel van de gastvrou wen viel het ritme weg. De service werd te gemakkelijk, zodat Sovicos haar lange mid denaanvalster onbeperkt kon aanspelen. Be Fair had zowel blokkerend als verdedigend geen ant woord op deze snelle midden aanval van haar gasten. Door rommelig volleybal en per soonlijke fouten moest Be WADDINXVEEN - Kwiek- tafeltennis heeft er dit jaar weer een aantal kampioens- teams bij. Bij de senioren werden er vier teams kam pioen en bij de junioren luk te het twee teams om eerste te worden. Kwiek-1, dat vorig jaar uit de landelijke divisie degra deerde naar de eerste klas se, deed wat er van hen ver wacht werd. Wim van Wage- ningen, Ronald Verboon en Cees Vos werden vrij gemak kelijk kampioen met een verschil van 6 punten op nummer 2. Door dit resultaat zal Kwiek-1 het volgend seizoen weer in de landelijke compe titie verschijnen. Kwiek-7 werd ook vrij ruim eerste in de derde klasse promotie. Het team, bestaande uit Se- bastiaan van Ommeren, Marco van Wageningen, Jurgen van Geest en Jaap de Lange zal hierdoor volgend seizoen uitkomen in de twee de klasse degradatie. verloor het eerste damesteam van Flyers-basketbal met huis. De tweede plaats ging één punt van Prisma College. Ook dames 2 en meisjes- naar Els Pennewaard met junioren 1 verloren met één punt. Winst was er voor he- haar paard Sjef. Zij kreeg een ren 3, jongens-junioren 1 en jongens-kadetten 2. old-timer model Volvo. In de rubriek 80 cm won Alet- ta van der Breggen, de doch ter van de eigenaars van de manege. Zij kreeg ook een Volvo S40. De rubriek 100 cm werd ook door haar gewon- kampioenschappen zwemmen voor jeugd en senioren nen. Zij heeft nu dus twee Volvo’s, waarvan de tweede zelfs een Volvo 850. uitslag 57-56. Topscoorster Spontaan bood A. van der Breggen aan om het masters springen met een prijs van f 100,- te doteren. Deze ru briek, waarbij de ruiter zelf mag kiezen welke hindernis telkens wordt verhoogd en een soort afvalrace wordt ge- Een gelijk opgaande wed strijd die uiteindelijk in het voordeel van Be Fair werd be slist, maar waarbij de Wad dinxveense ploeg toch een punt moest afstaan aan de te genpartij (3-2). De Waddinxveense volleybal- sters vonden in Sovicos een strijdlustige tegenstandster die het met veel enthousias me en verbaal geweld de Be Fair-dames knap lastig maakte. WADDINXVEEN - In een zeer spannende wedstrijd Op de foto van rechts naar links de eerste senioren Wim van Wageningen, Ronald Ver boon en Kees Vos; team 7, Marco van Wageningen, Jaap de Lange, Sebastiaan van Om meren en Jurgen van Geest; team 16, Rob Kuypers en Sjaak Kuijf (Hans Smit en Rob Hulst ontbreken); team 18, Rina Dibbets, Roy Hornung, Gerard Postma en Ronald van As. Vooraan junioren 2 Willem Jan van Meeuwen, Waiting Mak, Zhao May Wang, Mark Vink; team 4, Kevin van der Voort, Robbie Timmerman en Elco Hoogendoorn. Heren 2 had een ’makkie’ aan ZWV-Nereus 3 en won uitein delijk met 11-2. Dames 2 maakte er een uitermate spannendè pot van. Zij won nen - enigszins geflatteerd - met 6-5 van Proface-DAW 1 (Alkmaar). Dames 1 was al vrij. De Gouwestaete-heren moes ten aantreden tegen Alliance (Zaandam). Op papier had den de heren kansen om het verlies tegen De Zijl-LGB (12- 4) van vorige week in een klap goed te maken. De ploeg van trainer-coach Jan Middendorp ging goed van start. Jaco de Jong scoor de een zuivere hattrick en wist hiermee zijn ploeg op een 3-2 voorsprong te zetten in de eerste periode. De Gouwestaete-heren speel den goed en kregen in de tweede periode meer grip op de wedstrijd. Jaco de Jong en Jos van den Dool wisten de voorsprong uit te bouwen naar 5-3. Ook in de derde pe riode leek er geen vuiltje aan de lucht. Door doelpunten van Jeroen van Tol en Remko Overdam was de stand in de derde periode uitgebouwd naar 7-3. Vanaf dit moment begon Alliance de druk op te voeren. Hierdoor verloren de heren de grip op de wedstrijd en gaven zij de wedstrijd uit handen. Alliance vocht voor wat ze waard waren en kwam aan het einde van de vierde perio de zelfs op een 7-9 voor sprong. In de slotseconden was het alleen Remko Over dam die nog tot scoren kon komen, maar de uitslag stond al vast (8-9). Een zeer onnodig en teleur stellend verlies voor de Gou westaete-heren, die hiermee WADDINXVEEN - De Wad dinxveense autoclub De Gou we Rijders houdt donderdag avond 18 december om acht uur in hotel-café-restaurant De Unie (Kerkweg-Oost) 4 weer haar traditionele kaart avond. Tijdens de avond worden er vier rondes gespeeld. Men hoeft geen lid te zijn van de vereniging, dus iedereen is van harte welkom. Na het kaarten is er de prijsuitrei king. achterstand in te lopen, maar Flyers bleef erin geloven en met nog twee minuten te spe len kwam men langszij. Hierna werd er - door beide teams - geknokt voor de over winning, waarbij Prisma Col lege de gelukkige was. Eind- Anita van Unen met 18 pun ten. Dames 2 tegen Jumpers was een wedstrijd van twee gelijk waardige teams, die er een spannende strijd van maak ten. Flyers begon goed en bouwde een voorsprong van 10 punten op, maar gaf deze de jonge amazone Claudia in het tweede gedeelte van de Nijbroek, die met haar pony eerste helft volledig weg. Rambo iedereen de baas Ruststand 31-33. bleef. De tweede helft was Jumpers Het uiteindelijke clubkam- de betere ploeg, maar Flyers pioenschap van de springru- briek, dat dit jaar voor het eerst werd verreden, ging naar Aletta van der Breggen gelegd, goed voor de vijfde met haar paarden Emily en Kwiksilver. Alle deelnemers van de avond van Dames 2. Uitslag 55-57. kregen ook nog een Volvo T- Topscoorster Astrid Frikken shirt aangeboden. De organi- met 19 punten. satoren hopen met dit idee de Meisjes-junioren 1 maakte er springsport in Waddinxveen, die onder de leiding van Erik Hofman en Arie van der Breggen ook regelmatig win naars levert, nog meer in de belang- gende plaats op de 200 m rug slag (2.35.71). Kim- Middendorp had een groot aantal starts bij de jeugd maar was kansloos voor eremetaal omdat zij het moest opnemen tegen meisjes van 15- en 16 jaar terwijl zij zelf nog 14 jaar is. Op de 200 m rugslag wist Kim het in de B-finale tot de zevende plaats te brengen. Met een tijd van 2.35.78 ver beterde Kim haar serietijd (2.37.13) aanzienlijk. koppelklaverjaswed- Verdere klasseringen Kim: 200 m wisselslag 19e (2.38.28), 100 m vlinderslag 17e (1.12.50), 100 m rugslag 15e (1.12.83), 100 m vrije slag 23e (1.04.00) en 200 m vlin derslag 16e (2.46.92). Denise Bouwmeester concen treerde zich op de 200 m vlin derslag en deed het prima met een vijfde plaats in de B- finale. Met een tijd van 2.42.45 verbeterde Denise haar serietijd van 2.42.83 nipt. Ook Denise is nog maar 14 jaar en kan nog groeien in de toekomst. De derde 14-jarige in de ploeg van Trudy Vermeulen is Me lissa Dings. Op de 200 m schoolslag ging het met een De uitwedstrijd van dames 1 tegen Prisma College was een ware propaganda voor het da- mesbasketbal. Twee aan el kaar gewaagde teams stre den met volle inzet en tech nisch verzorgd basketball voor de winst. De eerste helft had Prisma College het beste van het spel en bouwde bijna ongemerkt aan een - toch wel - grote voorsprong. Ruststand 33-24. Flyers kwam bij het begin van de tweede helft als een raket uit de startblokken. Toch lukte het niet meteen de plaats. Op de 200 m vrije slag produceerde Inge in de series een tijd van 2.15.73 maar kon zij zich in de B-finale niet ver beteren. Met 2.17.27 werd het de ze vende plaats. De tiende plaats werd gehaald op de 200 m wisselslag (2.32.90), de zevende plaats op de 400 m op landelijk niveau af- wisselslag (5.23.73) en de ne stelling te brengen. V0EV9 orsman I 4

Weekblad voor Waddinxveen | 1997 | | pagina 27