WADDINXVE 7 OFFICIËLE BEKENDMAKINGEN EN MEDEDELINGEN WEEK N PAGINA 3 WOENSDAG 17 DECEMBER 1997 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN R U B R E N T E G E E M E GEMEENTELIJKE VERORDENINGEN INZAMELING KERSTBOMEN MILIEUZAKEN 7 GROEN RUIMTELIJKE ORDENING BOUWZAKEN WEEKMARKT NIEUWE FOLDERS EN BROCHURES SOCIAAL RAADSVROUW AFWEZIG CHEMOCAR AFSTEKEN VUURWERK VERGADERINGEN HUISVUILOPHAALDIENST NIEUWJAARSRECEPTIE Voor mensen met minder heeft de gemeente wat meer, in samenwerking met het Permanent Platform Armoede bestrijding. Als u dit motto met de wolkjes in de toekomst tegenkomt betekent dit altijd dat het gaat over financiële voorzieningen. GEMEENTEHUIS GESLOTEN K milieubeheer, j.o. 5.19 Inrichtingen en Vergunningen besluit Meldingen krachten artikel 8.40 Wet milieubeheer 1997, aanvang 19.30 uur, in het gemeentehuis VERLEENDE KAPVERGUNNINGEN HUISVESTINGSPROGRAMMA ONDERWIJS 1998 BESLUIT Dit zijn algemene bepalingen die overal in Nederland gelden. Dit is een eerste brochure in een serie onder het motto De politie zal streng optreden tegen overtredingen. Meldingen verandering inrichting conform art. 8.19 Wet 624680 en Gemeentehuis postadres telefax OUDERENPLATFORM op donderdag 18 december 1997, aanvang 13.30 uur in het gemeentehuis. De op de bezwaarschriften betrekking hebbende stukken liggen tijdens kantooruren ter inzage bij het secretariaat van de commissie. De agendastukken liggen op werkdagen tijdens kantooru ren in de leeshoek van de publiekshal ter inzage. Deze besluiten treden in werking op de achtste dag na die van de bekendmaking. De bekendmaking heeft plaatsgevonden door opneming van de besluiten in een algemeen verkrijgbare uitgave op 16 december 1997, onder de hiervoor vermelde nummers. 624622 624767 624500 612570 bekend dat de raad in zijn vergadering van 26 en 27 november 1997 heeft besloten te verklaren dat een hefiziening wordt voorbereid voor de locatie van het gebied langs de Bredeweg, zoals dat op de bij dat besluit horende kaart is ingetekend. VERLEENDE BOUWVERGUNNINGEN/INGESTEMDE MELDINGEN Burgemeester en wethouders zijn voornemens de volgende vergunning ingevolge de Wet milieubeheer te verlenen: Tot een gedachtenwisseling over het ontwerpbesluit of het mondeling inbrengen van bedenkingen daartegen kan tot genoemde datum een afspraak worden gemaakt met mevrouw E. van Wel van de afdeling Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ordening en Milieu (telefoonnummer 624838). Burgemeester en wethouders delen mede dat op 9 december 1997 vergunning ingevolge de Wet milieubeheer is verleend aan: Tegen het besluit kan tot 29 januari 1998 beroep worden ingesteld bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 AE 's-Gravenhage (in tweevoud). Tegelijkertijd kan een verzoek tot voorlopige voorziening worden gedaan bij de voorzitter van de Afdeling bestuurs rechtspraak van de Raad van State, postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Voor beide gevallen is griffierecht verschuldigd. Het besluit met bijbehorende stukken ligt vanaf 18 december 1997 gedurende zes weken voor eenieder ter inzage. 08.30 - 14.00 uur 08.30 - 12.30 uur 19.00 - 20.30 uur Besluit herstelinrichtingen voor motorvoertuigen van: Autopunt Coenecoop Waddinxveen B.V. op het perceel St. Victorstraat 45. Besluit horecabedrijven van: Vishandel G. Koelewijn V.O.F. voor een viskiosk op de locatie Koningin Wilhelminaplein. Besluit tuinbouwbedrijven met bedekte teelt van: Boomkwekerij Walter van Triet op het perceel Henegouwerweg 103. BINNENGEKOMEN KAPAANVRAGEN Schaepmanhoeve 79, 1 boom in de voortuin Hoefblad 3, 3 berken in de voortuin Burg. Trooststraat 104, 20 berken Distelveld naast nr. 14, 1 es Distelveld naast nr. 24, 1 es De chemocar stopt op de volgende tijden en plaatsen: 08.00-08.20 uur, Kromme Esse; 08.30-09.15 uur, Zuidplashof, kringloophalte; De Centrale balie Publieksvoorlichting is dagelijks geopend van 08.30 -14.00 uur (vrijdag 12.30 uur). Daarna kunt u voor informatie terecht bij de receptie. De receptie is dagelijks geopend van 08.30 - 17.00 uur (op vrijdag tot 16.30 uur). 09.20-09.50 uur, Havikhoek, cirkelflat; 09.55-10.40 uur, leplaan, winkelcentrum; 10.45-11.15 uur, St. Victorstraat, wijkgebouw; 11.20-12.05 uur, Overtoom; Een nieuwe gemeentelijke uitgave is: Verzekering voor tandartskosten en overige aanvullende ziektekosten portable CD-speler radiocassetterecorder walkman met radio BESTEMMINGSPLAN NOORDKADE '96 ONHERROEPELIJK N.V. Nederlandse Gasunie voor het oprichten en in werking hebben van een districtskantoor bedrijfsruimte op het perceel Coenecoop 7. Tegen het ontwerpbesluit kunnen door eenieder tot 15 januari 1998 schriftelijke bedenkingen worden ingediend bij het college van burgemeester en wethouders. Eenieder die meent rechtstreeks in zijn/haar belang te zijn getroffen door verlening van een bouwvergunning danwel instemming met een melding, kan gedurende een termijn van zes weken na de dag van verzending/uitreiking van de beschikking een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij het college van burgemeester en wethouders van Waddinxveen, postbus 400, 2740 AK Waddinxveen. Informatie omtrent beschikkingen is verkrijgbaar bij de afdeling Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ordening en Milieu (telefoonnummer 0182- 624831). SPREEKUREN Burgemeester en wethouders alleen na afspraak via de secretaresses. Sociaal raadsvrouw op werkdagen (behoudens de woens dagen) van 09.00 tot 12.30 uur of na telefonisch afspraak. VOORBEREIDINGSBESLUIT Burgemeester en wethouders maken ter voldoening aan het bepaalde in artikel 22 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening BINNENGEKOMEN BOUWAANVRAGEN/INGEDIENDE MELDINGEN Ingevolge het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet maken burgemeester en wethouders bekend de volgende aanvragen te hebben ontvangen: Verplaatsing weekmarkt in verband met Tweede Kerstdag In verband met het feit dat 26 december 1997, Tweede Kerstdag, op een vrijdag valt, wordt de weekmarkt verplaatst. De weekmarkt zal worden gehouden op woensdag 24 december 1997 tussen 10.00 en 15.00 uur. In de publiekshal van het gemeentehuis staan brochuremolens met een assortiment gemeentelijke en algemene brochures over uiteenlopende onderwerpen. De Sociaal Raadsvrouw, mevrouw C.M.J. de Bakker is vanaf 25 december 1997 tot en met 5 januari 1998 afwezig Op vrijdag 19 december a.s. kunt u weer het bewaarde klein chemisch afval (K.C.A.) persoonlijk aan de chemocar afgeven. Koppen Lethem Aandrijftechniek B.V. inzake het oprichten en in werking hebben van een inrichting ten behoeve van het leveren en ontwerpen van aandrijftechnieken- en filtersyste men voor het reinigen van oliën op het perceel Coenecoop 21 Silco Plafond en Wandsystemen in verband met verplaatsen van machines op het bedrijf St. Victorstraat 54/Zuidkade 229. Van de verandering van de inrichtingen en de werking daarvan, kan redelijkerwijs worden aangenomen dat zij geen of uitsluitend gunstige gevolgen hebben voor de aard en omvang van de nadelige gevolgen voor het milieu, die de inrichting veroorzaken. Op de agenda o.a.: een bezwaarschrift tegen een besluit tot het niet instemmen met een melding ex artikel 42 van de Woningwet, inzake de oprichting van een tuinberging op het perceel Poolster 1; twee bezwaarschriften tegen besluiten tot toekenning van vervoerskostenvergoedingen ingevolge de Verordening leerlingenvervoer gemeente Waddinxveen. Het tweede lid van hetzelfde artikel verbied het afsteken van vuurwerk op of aan de weg of op een voor publiek toegankelijke plaats indien zulks gevaar, schade of overlast kan veroorzaken. Sinds enkele jaren worden kerstbomen niet meer verbrand maar gecomposteerd. De grote rookontwikkeling die met het verbranden gepaard gaat is een vorm van luchtverontreiniging die niet in overeenstemming is met het gemeentelijke milieu beleid. Nadere informatie kan worden verkregen bij de afdeling Openbare Ruimte, onder telefoonnummer 624500. Op de agenda o.a.: Oprichting integraal indicatie-orgaan (nieuwe stijl) Midden- Holland. Videopresentatie "Indicatie organen in ontwikkeling". Volkshuisvesting (zie brochure seniorenlabel). Bespreking gang van zaken met betrekking tot inspraak op gemeentelijk Beleidsplan 1998-2001 en toelichting op dit plan. Toepassing van de inhoud van de door de ANBO vervaardigde nota "Gewenst gemeentelijk Ouderenbeleid" in relatie tot het inmiddels vastgestelde Beleidsplan. De meldingen met bijbehorende stukken liggen vanaf 18 december 1997 gedurende vier weken voor eenieder ter inzage bij de afdeling Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ordening en Milieu in het gemeentehuis alhier, tijdens werkdagen van 08.30 tot 12.30 uur. Desgevraagd kunnen de stukken tenminste gedurende drie aaneengesloten uren per week buiten de werkuren worden ingezien (doorkiesnummer 624838, mevrouw E. van Wel). Bovengenoemde aanvragen zijn opgenomen in het Openbaar Register, dat op werkdagen tussen 08.30 uur en 12.30 uur voor eenieder ter inzage ligt bij de afdeling Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ordening en Milieu. Op grond van bepalingen in het "Vuurwerkbesiuit Wet milieu gevaarlijke stoffen" is het verboden vuurwerk tot ontbranding te brengen op een ander tijdstip dan tussen 31 december 10.00 uur en 1 januari 02.00 uur (afsteekperiode). Vuurwerk mag alleen worden verkocht op 29, 30 en 31 december 1997 aan personen van 16 jaar en ouder. Het in het bezit hebben of afsteken van vuurwerk buiten genoemde perioden is een misdrijf. Genoemde besluiten liggen ter inzage bij de publieksbalie van het gemeentehuis. Een ieder kan op verzoek, tegen betaling van een bedrag aan leges een afschrift verkrijgen van genoemde besluiten. Opname in deze publicatie houdt uitdrukkelijk geen uitspraak in omtrent de definitieve besluitvorming. Evenmin kan in dit stadium een bezwaarschrift worden ingediend tegen een voor genomen bouwplan. 12.50-13.30 uur, Passage, stationszijde; 13.35-14.20 uur, Luifelbaan, winkelcentrum; 14.25-15.10 uur, Groensvoorde, winkelcentrum; 15.15-16.00 uur, Willem de Zwijgerlaan, nabij markt. Als u 19 december a.s. niet in de gelegenheid bent om uw K.C.A. af te geven, kunt u: het K.C.A. bewaren tot één van de volgende inzamelingen. In 1998 komt de chemocar weer op 6 februari, 10 april, 29 mei, 7 augustus, 9 oktober en 11 december; uw buren of kennissen vragen uw K.C.A. af te geven; het K.C.A. brengen naar het afvalstation aan de Zuidelijke Rondweg. Aan de verloting zijn 44 prijzen verbonden, te weten: 1 eerste prijs 2 tweede prijzen 3 derde prijzen 8 vierde prijzen spelcomputer 30 vijfde prijzen cadeaubon van f 10,00 OPENINGSTIJDEN GEMEENTEHUIS Alle afdelingen elke werkdag van 08.30 tot 12.30 uur. In de middag kunt u alleen terecht op afspraak. OPENINGSTIJDEN AFVALSTATION, Zuidelijke Rondweg 250 Voor afgifte (grofjvuil en K.C.A. elke werkdag van 10.00 tot 15.00 uur en zaterdag van 09.00 tot 12.00 uur. In afwijking van voorgaande jaren verstuurt het gemeente bestuur dit jaar geen nieuwjaarskaarten meer. Het geeft hiermee gehoor aan de oproep van milieuminister De Boer te stoppen met het ’zinloos rondpompen van papier'. Op woensdagmiddag 7 januari 1998 tussen 13.15 en 16.15 uur worden op de volgende locaties kerstbomen ingezameld: parkeerplaats/grasveld hoek Wingerd-Weidezoom parkeerplaats aan de Willem de Zwijgerlaan (bij A.H.) parkeerplaats Zuidplashof (voorkant) grasveld aan de Overtoom Voor elke ingeleverde boom ontvangt u een lootje en een sinaasappel. In verband met het bovenstaande heeft het college van B. W. voor de wettelijk vastgestelde afsteekperiode: de nabije omgeving van het Anne Frankcentrum, 't Suyteinde en het Zorgcentrum Souburgh (voor de gehele periode, dus tussen 31 december 10.00 uur en 1 januari 02.00 uur); de nabije omgeving van het dierenparkje in het Warnaarplantsoen (eveneens voor de gehele periode); en de winkelcentra (op 31 december tussen 10.00 en 18.00 uur); aangewezen als plaatsen waar het afsteken van vuurwerk absoluut verboden is. Tenslotte nog enkele regels van de chemocar Bedrijven kunnen niet bij chemocar (en het afvalstation) terecht. U mag het K.C.A. absoluut niet vooraf bij de halteplaats zetten, omdat dan eventueel kinderen ermee kunnen gaan spelen. Injectienaalden moet u in een gesloten verpakking aanbieden. Lege plastic flessen van chloor, ammonia, spiritus e.d. kunnen nadat ze met water zijn omgespoeld, worden weggegooid in de grijze container of de vuilniszak. Goed geleegde verfblikken kunnen in de blikbak worden gegooid. In Waddinxveen zijn daarnaast bepalingen in de Algemene Plaatselijke Verordening (A.P.V.) van kracht om overlast door het gebruik van vuurwerk te beperken of te voorkomen. Deze bepalingen blijven ook tijdens de afsteekperiode van kracht. COMMISSIE VAN ADVIES VOOR DE BEZWAARJN BEROEPSCHRIFTEN op donderdag 18 decejnber In verband met de Kerstdagen en Nieuwjaarsdag vinden de volgende wijzigingen plaats in het rooster van de huisvuilophaaldienst. Grote partijen (meer dan 50 stuks) kunnen door de afdeling Openbare Ruimte worden opgehaald. U kunt hiervoor, uitsluitend op 5 en 6 januari 1998 van 13.00 tot 16.00 uur, bellen met deze afdeling op telefoonnummer 624500. Daarnaast kunt u ook de kerstboom zelf naar het gemeentelijk afvalstation aan de Zuidelijke Rondweg brengen. Van 5 tot en met 7 januari 1998 ontvangt u ook hier een lootje en een sinaasappel. De gemeente heeft een overeenkomst gesloten met zorg verzekeraar Trias waardoor iedereen met een uitkering van de afdeling Sociale Zaken en Arbeid van de gemeente Waddinxveen zich voordelig kan verzekeren voor aanvullende ziektekosten. Meer informatie in deze brochure. Het college van burgemeester en wethouders nodigt de inwoners van Waddinxveen, de vertegenwoordigers uit het verenigingsleven en het bedrijfsleven van harte uit hierbij aanwezig te zijn. U kunt dan samen met de leden van het gemeentebestuur terugblikken, vooruitzien en elkaar over en weer het beste toewensen voor het nieuwe jaar. GEMEENTELIJKE BELASTINGEN Burgemeester en wethouders delen mee dat de raad van de gemeente Waddinxveen op 26 en 27 november heeft vast gesteld: de Verordening afvalstoffenheffing 1998; de Verordening reinigingsheffing 1998; de Verordening onroerende zaakbelastingen 1998; de Verordening rioolrecht 1998; de Verordening hondenbelasting 1998; de Legesverordening 1998; de Verordening lijkbezorgingsrechten Waddinxveen 1998; de Verordening marktgelden 1998; de Verordening precariobelasting 1998; de Verordening toeristenbelasting 1998; de Verordening los- en laadgelden 1998; het besluit tot vaststelling van de tarieven binnen- en buiten sportaccommodaties 1998 (exclusief zwembad). Burgemeester en wethouders maken ter voldoening aan het bepaalde in artikel 31 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening juncto artikel 3.12 van de Algemene wet bestuursrecht het volgende bekend. De Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State heeft op 27 november 1997 besloten het tegen het bestemmings plan Noordkade '96 ingediende beroep niet-ontvankelijk te verklaren. Te zelfde datum heeft de Voorzitter van de Afdeling bestuurs rechtspraak het verzoek om voorlopige voorziening afgewezen. Hiermee is het bestemmingsplan Noordkade '96 onherroepe lijk geworden. Het bestemmingsplan ligt vanaf 18 december 1997 voor een ieder ter inzage bij de afdeling Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ordening en Milieu in het gemeentehuis, Raadhuisplein 1, alhier op werkdagen geopend van 08.30 tot 12.30 uur. Indien gewenst, worden de persoonlijke gegevens van degene die een bedenking indient, niet bekend gemaakt. Het verzoek daartoe moet schriftelijk, tegelijkertijd met de bedenkingen, worden ingediend. Alleen wie tijdig bedenkingen uit tegen een ontwerpbesluit, kan later beroep instellen tegen het definitieve besluit. van een Voor nadere informatie kunt u zich wenden tot de afdeling Openbare Ruimte, telefoon 624500. De datum van inwerkingtreding-van het besluit is bepaald op 18 december 1997. Het voorbereidingsbesluit met bijbehorende tekening ligt voor een ieder ter inzage op werkdagen tussen 08.30 en 12.30 uur bij de afdeling Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ordening en Milieu, Raadhuisplein 1. Tegen dit besluit is geen bezwaar en beroep mogelijk. In de week van 22 tot en met 27 december 1997 wordt het huisvuil (groene container) als volgt opgehaald: maandag en dinsdag wordt normaal het huisvuil opgehaald; woensdag wordt normaal het huisvuil opgehaald, plus het huisvuil (zakken) van donderdag; donderdag en vrijdag wordt geen huisvuil opgehaald. LET OP! De groene container wordt in wijk 4 (vrijdagwijk) pas weer op vrijdag 9 januari 1998 opgehaald. De container blijft dus totaal vier weken ongeledigd. Hou hier rekening mee. Publieksvoorlichting Inst. Sociaal Raadslieden - Meldpunt discriminatie Afval; ophalen grofvuil, informatie en klachten Gouwebad "De Sniep” Sniepweg 13d Andere belangrijke telefoonnummers in de gemeentegids In de week van 29 december 1997 tot en met 2 januari 1998 wordt het huisvuil (grijze container) als volgt opgehaald: maandag, dinsdag en woensdag wordt normaal het huisvuil opgehaald; donderdag wordt geen huisvuil opgehaald; vrijdag het huisvuil van donderdag én vrijdag opgehaald. Voornoemde stukken liggen ter inzage bij de afdeling Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ordening en Milieuvln het gemeentehuis alhier, elke werkdag van 08.30 tot 12:30 uur 5 en op verzoek op de maandagavonden gedurende drie aaneengesloten uren (doorkiesnummer 624838, mevrouw E. van Wel). Burgemeester en wethouders delen mede dat onderstaande meldingen zijn ontvangen: Beroep kan ingesteld worden door: degenen die bedenkingen hebben ingebracht tegen het ontwerp van een besluit; de betrokken adviseurs; belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben ingebracht tegen het ontwerp van een besluit. Noordkade 109, het oprichten van een serre Wega 13 en 16, het oprichten van twee woongebouwen Wijk Zuidplas 1990, het oprichten van een dag-/diensten- centrum, 8 woongebouwen en 9 bergingen Brugweg 87, het oprichten van een brug leplaan 137, het oprichten van een overkapping en een dubbele deur Noordeinde 4, het oprichten van een woonhuis Wilhelminakade 83, het gedeeltelijk veranderen fabrieksgebouw Dorpstraat 58, het oprichten van een garage De traditionele nieuwjaarsreceptie van de gemeente Waddinxveen wordt gehouden op maandag 5 januari 1998 van 17.00 tot 19.00 uur. Het rooien van bovengenoemde bomen en houtopstanden heeft geen gevolgen voor aantasting van natuur-, landschap-, of dorpschoon, als bedoeld in artikel 5.4.2 van de Algemene Plaatselijke Verarde ning. Eenieder die meent door dit besluit in zijn of haar belang te zijn getroffen kan ingevolge de Algemene wet bestuursrecht binnen 6 weken na publicatie van dit besluit een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij het college van burgemeester en wethouders. Voor informatie kunt u terecht bij de afdeling Voorbereiding werken en Verkeer. De gemeenteraad heeft in zijn vergadering van 26/27 novem ber 1997 het "programma voorzieningen huisvesting onder wijs 1998" en het "overzicht voorzieningen huisvesting onderwijs 1998" vastgesteld. Het "programma 1998" bevat de ingewilligde verzoeken van de besturen van de scholen voor basis- en voortgezet onderwijs om bekostiging van bepaalde huisvestingsvoorzieningen in het kalenderjaar 1998. Het "overzicht 1998" bevat de verzoeken om bekostiging welke niet door de raad zijn ingewilligd, in bijna alle gevallen overigens in overeenstemming met het betreffende school bestuur. Op grond van het bepaalde in artikel 14, lid 2, van de "Verordening voorzieningen huisvesting gemeente Waddinxveen 1996" liggen het "programma 1998" en het "overzicht 1998" vanaf heden voor eenieder gedurende zes weken op werkdagen en tijdens kantooruren ter inzage bij de Publieksbalie in de hal van het gemeentehuis. Het gaat daarbij om het raadsvoorstel, de bijbehorende toelichting en het raadsbesluit. Afschriften zijn tegen betaling van de legeskosten verkrijgbaar. Veldwijk-van Loon Grafische Bedrijven B.V. in verband met het vervangen van twee drukpersen door een nieuwe pers op het bedrijf Oranjelaan 9; Raadhuisplein 1 (0182) 624624 Postbus 400, 2740 AK OPENINGSTIJDEN AFDELING PUBUEKSZAKEN Balie voor Burgerlijke Stand, Burgerzaken, Reis- Rijdocumenten: maandag tot en met donderdag: vrijdag dinsdag- en donderdagavond Op grond van artikel 2.7.3, eerste lid van de A.P.V. is het verboden vuurwerk te bezigen op een door burgemeester en wethouders in het belang van voorkoming van gevaar, schade of overlast aangewezen plaats. Ingevolge het bepaalde in artikel 4.5.3c van de Algemene Plaatselijke Verordening maken burgemeester en wethouders bekend de volgende aanvragen te hebben ontvangen: Besluit woon- of kantoorgebouwen van: A.R.W. Bouwbedrijf B.V. voor de locatie "Zuidkade", 22 appartementen; A.R.W. Bouwbedrijf B.V. voor de locatie "Kerkweg", 9 appartementen. Het afvalstation aan de Zuidelijke Rondweg 250 is op 25, 26 en 27 december 1997 en op 1, 2 en 3 januari 1998 gesloten. Op die dagen is het dus niet mogelijk om (grof) huisvuil te brengen. Op grond van de gemeentelijke afvalstoffenverordening mag het huisvuil uitsluitend op de ophaaldag aan de reinigings dienst worden aangeboden. U wordt dringend verzocht om geen groene of grijze containers aan te bieden wanneer deze niet aan de beurt zijn. Voor de duidelijkheid: even weken de groene container en oneven weken de grijze container. Kerkweg-Oost/hoek Oranjelaan, het oprichten van een woongebouw, bestaande uit 9 appartemen ten en een parkeergarage Abr. Kroesweg 29, het plaatsen van een dakkapel op het voor- geveldakvlak Brugweg 69, het oprichten van een brug Vijverlaan 10, het plaatsen van een dakkapel op het achter- geveldakvlak Prunusstraat 3, het oprichten van een tuinberging Noordkade 109, het oprichten van een tuinberging Het register van verleende bouwvergunningen en meldingen waarmee is ingestemd ligt ter inzage bij de afdeling Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ordening en Milieu. De uitslag van de verloting wordt bekend gemaakt in deze rubriek op woensdag 21 en 28 januari 1998. Op vrijdag 2 januari 1998 is het gemeentehuis de gehele dag gesloten

Weekblad voor Waddinxveen | 1997 | | pagina 3