Blikvanger Gouwe Residence Als je alles op ’n rijtje zet, ga je gelijk naar van ’t Hof Waddinxveen Boskoop U slaagt bij Van ’t Hof! NVM Meer dan 37 jaar ervaring Kantoren in Gouda, Alphen a/d Rijn, Zoetermeer, Waddinxveen en Bodegraven. Zuidplaslaan 432, Waddinxveen. Telefoon 0182-618055. Telefax 0182-618438. «Mg I PB* 'J I HSS iBVv WEB 4 I I Prachtig uitzicht over polder! Kleikade 45 Vraagprijs 245.000,= k.k. DE NVM HUISGARANTIE* DE MEEST UITGEBREIDE DEKKING TEGEN VERBORGEN GEBREKEN. Maar liefst 500 m3! J. Dorrekenskade Oost 56 Vraagprijs 385.000,= k.k. Voor een koper met groene vingers! De Genestetlaan 14 Vraagprijs 325.000,= k.k. Uitgebouwd! Akkerwinde 35 Vraagprijs 309.000,= k.k. Waddinxveen, de parel aan de Gouwe, krijgt er een juweeltje bij. Het bouwplan omvat 22 luxe appartementen, die door hun opzet, indeling en uitstraling model staan voor het nieuwe wonen. De woningen worden gebouwd en verkocht onder garantie van de Stichting Garantie Instituut Woningbouw (GIW), die ook toezicht houdt op de uitvoering van de gestelde bouw- eisen. Zo krijgt u wooncomfort met zekerheid! Uitstekend verzorgd! Waterlelie 18 Vraagprijs 325.000,= k.k. Karakteristiek woonhuis, gelegen nabij de oude dorpskern en met vrij uitzicht over de polder. Bouwjaar ca. 1927, 93 m2 eigen grond en 250 m3 inhoud. De indeling van deze zgn. dijkwoning is als volgt: entree/hal met meterkast, open woonkeu ken in 1-zijdige opstelling, woonkamer met niveauverschil en open trap en prach tig uitzicht over de polder. Ie Verdieping: voorzolder met werk-/studeerhoek en dak kapel over de gehele breedte, 1 slaapka mer met dakkapel en vaste kastenwand en toegang tot bergvliering. In het onder huis bevinden zich een keurige badkamer met ligbad en wastafel, een geheel bete gelde toiletruimte en de aansl. wasappara- tuur. Deze aantrekkelijke woning is grotendeels voorzien van dubbel glas en biedt verder een achtertuin, op het zui den gelegen met ruime berging en achteruitgang. Oplevering in overleg. Perfect onderhouden 3-kamer apparte ment op een gunstige lokatie, nabij winkels, scholen en openbaar vervoer (NS station). Bouwjaar complex ca. 1963. Indeling: entree/gang met vaste kast, ver nieuwd toilet, vernieuwde keuken met wit front en rvs aanrecht, aansl. wasappa- ratuur, balkon, geheel betegelde douche met wastafel, woonkamer met gedeelt. verlaagd plafond met inbouwverlichting, 2 slaapkamers aan de voorzijde, waarvan 1 met toegang tot balkon.Grotendeels v.v. spachtelputz wandafwerking, electr. sereens in woonkamer en slaapkamer voorzijde. Dit zeer goed verzorgde appar tement is gelegen op de 2e verdieping, geheel voorzien van dubbel glas en heeft een ruime berging op de begane grond. De servicekosten bedragen 84,= per maand. Oplevering in overleg. Gelikt! W. de Rijkelaan 106 Vraagprijs 189.000,= k.k. Voormalige drive-in woning, gelegen in prettige woonomgeving met veelal luxe bebouwing. Bouwjaar 1970, 177 m2 eigen grond en ca. 500 m3 inhoud. Indeling: entree/gang, tussenhal met toilet met fontein, wasruimte/bijkeuken met lavet, aansl. wasapparatuur en v.v. een plavui- zenvloer, 1 ruime slaapkamer aan achter zijde met wastafel, c.v. kast met Radson HR combiketel 1995, bergruimte, de voor malige garage aan de voorzijde van de woning is thans in gebruik als slaap kamer. Ie Verdieping: woonkeuken met 2 vaste kasten, woonkamer met toegang tot balkon aan de voorzijde. 2e Verdieping: overloop, 1 ruime slaapka mer aan voorzijde (oorspr. 2) met 3 vaste kasten, 1 ruime slaapkamer aan achterzij de met 2 vaste kasten, badkamer met ligbad, 2e toilet, wastafel en aansl. was apparatuur. Verder een voortuin en een diepe achtertuin op het noordoosten met vrijst. stenen berging en achteruitgang. Aanvaarding in overleg. Ruime, uitgebouwde woning met een gunstige ligging t.o.v. winkels en scholen. Bouwjr. 1969,149 m2 eig. grond en 375 m3 inhoud. Indeling: entree/hal met toilet met font., trap-/provisiekast en trap- opgang, de woning is aan de achterzijde over de volle breedte uitgebouwd, hier door is een fraaie, riante T-vormige woon kamer ontstaan met openslaande deuren naar de tuin, gesloten keuken in L-vormi- ge opstelling en inbouwapparatuur, t.w.: koelkast, vrieskast, gascomfort, oven en afzuigkap. De parterre is voorzien van een massief eiken parketvloer. Ie Verdieping: overloop met vaste kast, 1 slaapkamer voorzijde met dubbele vaste kast, badkamer met ligbad, toilet en was tafel, 2 slaapkamers achterzijde, waarvan 1 met dubbele vaste kast. Vaste trap naar 2e verdieping: voorzolder met bergruim te, combiketel anno 1992 en aansl. wasap paratuur, 1 slaapkamer met dakkapel aan voor- en achterzijde, bergruimte en met aansluitend separate ruimte met wastafel en toilet en bergruimte. Deze ruime een gezinswoning biedt u verder een zonnige achtertuin op het zuiden met terras en borders, vrijst. stenen berging en achter uitgang. Bij z.: schilderwerk buiten recent uitgevoerd. Opl. in overleg. Uitstekend verzorgde, ruime hoekwo ning, gelegen in een heerlijk rustige woonomgeving en met een achtertuin grenzend aan watertje. Bouwjaar ca. 1976, 144 m2 eig. grond en 360 m3 inhoud en de indeling als volgt:, entree/hal met garderobenis, toilet met fontein, royale open eetkeuken in luxe uitvoering, L-vormige opstell. en v.v. inbouwapparatuur, te weten: afzuigkap, gascomfort, koelkast, combi-magnetron en vaatwasser, verlaagd plafond met inbouwspots boven eetgedeelte, tuinge- richte woonkamer met hoek open haard, open trap, trapkast en schuifpui naar tuin. De parterre is v.v. een plavuizenvl. Ie Verdieping: overloop met vaste kast, 1 slaapkamer voorzijde, 2 slaapkamers achterzijde en waarvan 1 met vaste kas tenwand met schuifdeuren, nette, geheel betegelde, badkamer met ligbad, afz. douche, 2e toilet en wastafel. 2e Verdieping: voorzolder met wasruimte en aansl. wasapparatuur, c.v. ketel en gekoppelde boiler, unit m.v. en v.v. een tegelvloer, L-vormige slaapkamer met 2 tuimelramen, wastafel en bergruimte achter knieschotten. Verder biedt deze woning aan de voorzijde een opstelplaats voor auto, aangebouwde stenen berging en een netjes aangelegde achtertuin met terras en vlonders, grenzend aan waterpartij. MAKELAAR Ruime uitgebouwde hoekwoning, gesitu eerd in rustige woonomgeving nabij het "Gouwebos", winkels en scholen. Bouwjaar ca. 1968, 344 m2 eig. grond en 375 m3 inhoud. Indeling: entree/gang met toilet, uitgebouwde L-vormige woonkamer met open haard en voorzien van een plavui- zenvloer, recent vernieuwde keuken in luxe uitvoering, L-vormige opstelling en met inbouwapparatuur: vaatwasser, ker. kookplaat, afzuigkap, koelkast en magne tron. Ie Verdieping: overloop, 2 slaapka mers achterzijde, 1 slaapkamer voorzijde met wastafel, badkamer met douche en wastafel. 2e Verdieping: 1 slaapkamer met dakkapel, c.v. ketel en voorzolder met dak- licht en gasboiler, bergvliering. Dit heer lijke woonhuis biedt verder een voortuin en zeer royale achtertuin (ca. 22.00 x 8.50 m.) op het westen gelegen en met een vrijst. stenen berging en achteruitgang. Aanvaarding in overleg. Exclusieve appartementen met uitzicht over de Gouwe. In het woongebouw "Gouwe Residence" zijn 22 exclusieve appartementen gepland, waarvan nog 1 parterre-appartement te koop is. Deze appartementen onderscheiden zich niet alleen door hun vormgeving en materiaalgebruik, maar ook door de royale ruimte en de efficiënte benutting van het totale vloeropper vlak (ca. 125 m2). Indeling: hal, toilet, woon/eetkamer, half open keuken, 2 slaapkamers (eventueel 3 slaapkamers mogelijk), badkamer, voortuin. Onder het gebouw is een afsluitbare parkeergarage met één parkeerplaats per woning, per lift bereik baar vanuit de appartementen. In de parkeerlaag is voor elke woning een berging beschikbaar. Aan de veiligheidsaspecten is veel zorg besteed. Koopsommen vanaf 405.000,- v.o.n. Veel oorspronkelijke details! Kerkweg West 13 Vraagprijs 595.000,= k.k. Fraai vrijstaand woonhuis met vrijstaande houten garage. Veel oorspronkelijke details aanwezig, 516 m2 eigen grond en 600 m3 inhoud (excl. garage). Indeling: entree, vestibule, gang met mar meren lambrizering en voorzien van een plavuizenvloer, toilet met fontein, werkkamer aan de voor zijde met vaste kast en zijramen, 2 kamers en-suite met glag-in-lood ramen, schuifdeuren en marme ren schouw, woonkeuken in eiken uitvoering en met veel inbouwap paratuur, Radson combiketel 1995, kelder. Ie Verdieping: over loop, 1 slaapkamer aan de voorzij de met marmeren schouw, 2 vaste kasten en openslaande deuren naar loggia, 1 slaapkamer aan de voorzijde, 1 slaapkamer aan de zij kant, 1 slaapkamer aan de achter zijde met 3 vaste kasten, afz. 2e toilet, badkamer met ligbad, douche, wastafel en bergruimte achter de knieschotten. Deze karakteristieke woning met een eigen sfeer biedt u verder een fraaie tuin rondom de woning. Oplevering in overleg. I I NVM IHUISI GARANTIE Wij informeren u graag over het afsluiten van deze verzekering. (Van o o van ’t hof makelaardij t) Hofleverancier van onroerend goed! 8!>«

Weekblad voor Waddinxveen | 1997 | | pagina 40