Kerstvolleybal voor scholieren Eerste overwinning voor Korbis-korfbal Be Fair-voetbal verlengt contract Moerkapelle 2- Messemaker: 0-8 VERZIJL sport Tien auto's opengebroken Kerstknutselinstuif Be Fair met winst de winterstop in Drie Kung Fu- instructeurs Waterpoloster in Australië Inbraak in Bethelkerk Zomergidsen bij Van Ginkel SCHAATSEN VOLOP X - Vier koplopers bij rapidschaak Drukke maand Brunaschool Autobotsing Reddingsbrigade laat leeftijds grens vallen Babymassage De Vierstroom Zwemploeg Gouwestaete sluit jaar af Interliner Retourdagen Inloopavonden van Ank Mets •ro f PAGINA 7 DINSDAG 30 DECEMBER 1997 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN bedrijven. Capelle aan den IJssel. In zijn klasse werd Hugo van El- teren eerste. WADDINXVEEN - Be Fair-voetbal heeft het contract met hoofdtrainer Arie van der Laan in beginsel met nog twee seizoenen verlengd. De Waddinxveners, die komende zaterdagmiddag 3 januari om vier uur hun WADDINXVEEN - De open bare Dick Brunaschool heeft een drukke decembermaand achter de rug. Half november werd door de ouders begon nen de schoolgebouwen in het teken van de feestdagen te zetten. WADDINXVEEN - Bij reis bureau Van Ginkel-Holland International aan de Passage weer binnen. In verband daarmee staan er het en- de andere ploegen in de staart van de ranglijst. Na het 32-23 verlies tegen Fiks (Oegstgeest) in de vorige competitieronde wist Korbis dat het winnen van de wed- In zijn leeftijdscategorie is Aart-Jan van Vliet eerste ge worden tijdens de tweede edi tie van het World Travel School Jeugdtoemooi in Rot- terdam-Overschie. Arie Hoogduijn, Jan Blok, André Corpeleijn en Hugo van Elteren. aan den Rijn). Ook de meeste overige senioren- en junio renteams spelen komende za terdag hun wedstrijden in de Waddinxveense sporthal. Donderdag 18 december tussen 18.50 en 21.00 uur is ingebroken in een auto. Deze stond gepar keerd aan de Jan Wil lem Frisoweg. Een raam is geforceerd en er wordt een telefoon vermist. GOUDA St. Anthoniestraat 7-11 WADDINXVEEN Passage 218 ALPHEN a/d RIJN Raadhuisstraat 408 van Korbis zal eveneens een thuiswedstrijd zijn. In spqrfyj) hal ’de Dreef zal Korbis aa- WADDINXVEEN - Akasha, het centrum voor reiki, medi tatie, energie-transformatie en intuïtieve ontwikkeling van Ank Mets, verzorgt elke eerste dinsdagavond van de maand vanaf acht uur een in- loop-avond reiki. De eerste avond is dinsdag 6 januari. en een bankpasje weggeno men. Een fotoconfrontatie le verde niets op. Bij een bedrijf aan de Kanaal dijk vond dinsdagmiddag een een magazijn werd een netwerk computer weggenomen. ren van het slot van de deur. Nog niet bekend is wat er arbeidsovereenkomst met de hoofdtrainer maakt het ver lengen van deze overeen komst deel uit van het beleid van het voetbalbestuur om overeenkomsten bis op De Vinken zorgt ervoor dat de Waddinxveners aan sluiting blijven houden bij andere verenigingen in de on derste helft van de ranglijst en biedt mogelijk perspectie ven voor een hogere klasse- wordt vermist. Zaterdagavond werd aan de Vondellaan een ruit uit de sponning van de achterdeur gehaald. Weggenomen wer- wijk Zuidplas. In alle geval len werd een i gen. Weggenomen werden In de lokalen werd druk geoe- i fend voor het kerstoptreden een semafoon, twee radio’s en f cd’s. In de nacht van zaterdag voor de ouders. In zes werk dagen moest het programma ingestudeerd worden. op zondag vond aan de Kie- vitdreef een woninginbraak plaats. Het voordeurslot werd Op dinsdag 16 en woensdag 17 december zat de Dick Bru naschool (Zuidplashof) vol. l on geveer 150 kinderen op in een afwisselend programma met zang, toneel en muziek. In de vestiging aan de Sper- geforceerd. Er is nog niet be kend wat er weg is. Aan de Sniepweg werd inge- Op beide avonden traden WADDINXVEEN Dinsdag 23 december werd door de jeugdcommissie van volleybalvereniging Keukencen trum Waddinxveen Be Fair het kerstvolleybaltoernooi gehouden voor Waddinxveense basisscholieren. Maar liefst 34 teams hadden zich ingeschreven voor het eve nement dat voor de 27e keer plaats vond. NOREN COMBI-NOREN YSHOCKEY KUNST duurde voordat Be Fair de score kon openbreken was mede te wijten aan het slordi ge afwerken van de geboden mogelijkheden. In de 44e minuut was het echter René Minnee die een voorzet van William Hooge- veen net onder de lat in het doel schoot. Dat de ruststand alsnog gelijk werd kwam door een f de Rotterdammers. Na de hervatting duurde het nog bijna een half uur voor dat opnieuw René Minnee de Waddinxveners met een zie dend schot aan de leiding bracht. Na ongeveer 35 minuten le ken de bezoekers wederom de gelijkmaker te kunnen sco ren, maar de paal stond dit maal succes in de weg. Ruim in de blessuretijd wisten de Waddinxveners de winst in nog duidelijker cijfers uit te drukken toen Wim van der Starre Edwin Kraan in de vrije ruimte stuurde. Hij wist de schaakjeugd van Moerka pelle de 12e ronde. Aan kop staat Aart-Jan van Vliet. Tien jeugdschakers hebben verder meegedaan aan het jeugdtoemooi van Klim-Op in luisteren naar kinderen, le ren masseren, kennismaken met yoga en omgaan met cara gegeven. Maandag 15 december tussen 00.00 en 07.00 uur is ingebro ken in twee in aanbouw zijn de woningen aan de Brug weg. Bij beide woningen is een deur geforceerd. Er wor den twee cv-ketels vermist. Tussen maandag 15 decem ber 17.00 uur en dinsdag 16 december 07.15 uur is inge broken in een kapperzaak aan de Kerkweg-Oost. Een ruit is geforceerd en er wor den diverse soorten shampoo en haarlak vermist. Tevens is de kassa met inhoud gesto len. De kassa is later in de omgeving van de zaak leeg te ruggevonden. ’s Nachts vond een auto-in- braak plaats aan de Kerk weg-Oost. Van een auto werd een ruit ingeslagen waarna een tankpas werd weggeno men. ’s Middags werd van een auto aan de Staringlaan een portierruit ingeslagen en een telefoon ontvreemd. Van een auto aan de Zuidkade werd eveneens een autopor- tierruit ingeslagen, waarna de telefoon werd ontvreemd. Op zaterdagmiddag vond een inbraak plaats in een woning aan de Zesde Tochtweg. Men oo kwam binnen door het force- insluiping plaats. Vanuit veren naar de tweede klasse. Omdat zowel het bestuur als de trainer vinden dat de klus dus nog niet is geklaard en een nieuwe promotie tot de mogelijkheden behoort is het contract verlengd. Zoals het er nu naar uitziet zal de begeleidingsstaf met B. Kraan, J. de Wild, J. van Lui- nen, G. de Groot en H. Ver- mulm het komend seizoen eveneens ongewijzigd blijven. In de nieuwe afspraken ziet zijn de nieuwe zomergidsen het bestuur van Be Fair-voet bal een bevestiging van het reeds enige tijd geleden inge- in januari in het reisbureau De kosten bedragen ƒ5,- per zette beleid om waar mogelijk persoon. Ank Mets (tel. 0182- vroegtijdig duidelijkheid te 612720) heeft diverse cursus sen en workshops gevolgd om de persoonlijke groei en be wustwording van mensen te ontwikkelen kleingeld. In de nacht van za terdag op zondag werden zes aangiftes gedaan van autoin- braken, allen gepleegd in de piashof kregen honderden be- ren in de gangen een rode ruitje ingesla- kerstmuts opgezet. hebben hun sponsorcontract met Aktie Sport uitge breid tot in de volgende eeuw. ton is speciaal voor de kinde ren gevuld met leuke cadeau tjes en snoepjes. Volgens Van Ginkel bevatten de nieuwe zomergidsen een uitgebreid aanbod aan aller lei verschillende soorten rei zen. Van vlieg- tot autova kantie, georganiseerde rond reizen, individuele rondreizen, losse vliegtickets, autohuur, stedenreizen, va kanties in eigen land en ac tieve reizen. Er is voor elk vakantieganger wel een passende reis te vin den. De vijf medewerksters van Van Ginkel-Holland Interna tional in Waddinxveen be schikken in totaal over 29 jaar aan ervaring. Dus een goede vakantiereis boeken is webad ’de Sniep’. Na het behalen van een zwemdiploma kunnen alle kinderen onder begeleiding van goed opgeleide instruc teurs voortaan direct door gaan met zwemmen. Veel aandacht wordt dan besteed aan het verbeteren van de zwemtechniek, maar ook de conditie wordt niet GOUDA/WADDINXVEEN - De Vierstroom (kruiswerk en maatschappelijke dienstver lening in Midden-Holland) begint vrijdagmorgen 23 ja nuari om negen uur in Wad dinxveen met de cursus baby- massage voor ouders en ver ren (12-11). Marino van Zwet, in de ploeg gekomen voor Ja- co Wineke, liep in de span nende en toch wel tumultueu ze slotminuten tegen een gele laatste dag van de eerste helft van de competitie afge sloten met een meer dan verdiende winst van 3-1. 12.15 uur is ingebroken in een woning aan de WADDINXVEEN - Tijdens een buitengewone algeme ne vergadering hebben de leden van de Waddinxveen se Reddingsbrigade (WRB) besloten de minimumleef tijd van zes jaar voor het lidmaatschap te laten val len. Met ingang van Nieuw jaarsdag is iedereen die de zwemkunst machtig is wel kom bij de Waddinxveense Reddingsbrigade. De leef tijdsgrens is geschrapt om een betere aansluiting te krijgen op de lessen elemen tair zwemmen van het Gou- WADDINXVEEN - Bij de 30- jarige sportschool Shaolin Kung-Fu van René Scharff zijn zwarte band-instruc- teurs examens gehouden. Willi Scholz, Peter Noordam en Ramon Vermey zijn re spectievelijk de 20e, 21e en 22e instructeur in het be staan van de Kung Fu-school. MOERKAPELLE - Na de eer ste van vier speelavonden om de titel rapidschaakkam- pioen van Moerkapelle 1998 zijn er vier koplopers met een maximale score van 15 pun ten. De koplopers zijn Arno Lui- nenburg, Gerard van Omme ren, Maarten Vroegindeweij en Ben van Geffen. Voor de onderlinge competitie speelde zorgers van kinderen. In diverse andere plaatsen worden er begin volgend jaar door De Vierstroom (tel. 0182-594500) ook de cursus sen eerste hulp aan kinderen, voor hen geen probleem. WADDINXVEEN - De politie meldt tien opengebroken auto’s en vijf inbraken in woningen en drie inbraken in Vrijdag 5 december bezocht Sint Nicolaas de drie vesti gingen van de Dick Bruna school. Om zich snel te ver plaatsen had hij de Interliner genomen. Sinterklaas en Zwarte Piet zaten in de bus en een andere Zwarte Piet be den audio-apparatuur en wat stuurde de bus. Daarna werden de kerstbo men in de school opgetuigd. In de vestiging aan het Zuid- WADDINXVEEN - Op 17 de cember rond 9.30 uur gebeur de eena autobofying op, dq kruising Dorpstraat-Beetho- venlaan. Een 20-jarige be stuurster uiF”a,^'ddmxveeh reed over de Dorpstraat in de richting van de Beethoven laan. Zij gaf geen voorrang aan een 44-jarige bestuurder uit Waddinxveen die bij het Noordeinde vandaan kwam. Er vielen geen gewonden. f MOERKAPELLE - Koploper Moerkapelle 2 heeft de uit wedstrijd voor de Rotterdam se Schaak Bond (RSB) tegen het Goudse Messemaker 1847-5 met 8-0 gewonnen. Het winnende schaakachttal bestond uit Jacques de Lange, Amo Luinenburg, Cees van Vuuren, Jesse van Elteren, beslissend gat te hebben ge slagen. Korbis slaagde er ech ter niet in de score verder op te voeren, ondanks een aan tal riante mogelijkheden, en bewerkstelligden hiermee dat De Vinken weer beter in toegekende strafworp wisten te benutten. Korbis speelde zich met veel inzet andermaal naar een voordelige marge van drie doelpunten (12-9) via treffers van Wim Lebbing (afstand schot), Donja van Otterloo (doorloop-bal) en Mark van den Brink (afstandschot). De laatste vijf minuten brachten De Vinken de span ning nog weer terug in de twee grabbeltonnen. In de eerste ton zitten reischeques van f 10,- tot f250,-. Bij elke boeking vanaf ƒ250,- uit één van de zomergidsen kan men grabbelen voor een komst als hoofdsponsor met korting. De tweede grabbel- nog twee jaren te verlengen tot 30 juni 2000. Evenals het verlengen van de Tweede Bloksweg. De schuifpui is geforceerd en er worden een video recorder en audio-appa ratuur vermist. Woensdag 17 december rond 22.30 uur is een tas gestolen uit de hervorm de Bethelkerk aan de Bilderdijklaan. In de tas zaten papieren, pasjes en geld. Woensdag 17 december tussen 14.40 en 14.50 uur is een autotelefoon gestolen uit een busje van de dienst gemeente werken die geparkeerd stond aan de Noordkade op het terrein van de ge meente Waddinxveen. Woensdag 17 december tussen 20.00 en 21.00 uur is ingebroken in een auto die geparkeerd stond aan de Wilhelmi- nakade. Een raam is ge forceerd en er wordt een mobiele telefoon ver ver schaffen. Voorts hebben Be Fair en Ak tie Sport besloten de nog lo pende driejarige overeen- verwaarloosd. Speciaal voor de allerkleinsten is een spe ciaal programma opgesteld. De trainingen van de Wad dinxveense Reddingsbri gade zijn niet specifiek wed- strijdgericht. Het spelele ment is en blijft een belangrijk onderdeel van de lessen. De Waddinxveense Reddingsbrigade is elke vrijdagavond tussen 18.30 en 21.30 uur in het Gou- webad te vinden. Voor na dere informatie kan men bellen met secretaris Ma rion van Nes-Mulder tel. 0182-611492. Ook de kerstman bracht een bezoek aan de kerstknutselin- stuif van de wijkschool St. Jozef. (Foto: Wijkschool St. Jo zef). Be Fair-volleybal hield voor de 27e maal een geslaagd kerstvolleybaltoernooi. (Foto: Yvonne van Erkh kerstloterij gehouden. De prijzen waren door sponsors ter beschikking gesteld. Een orkestje van scholieren voer de kerstmuziek uit. Zowel de kinderen als de ou ders hebben zich prima ver maakt. De week werd afge sloten met een kerstuitvoe ring en een kerstmaaltijd. frommelig doelpunt van Hoofdtrainer Arie van der Laan is vanaf het seizoen 1995-1996 aan Be Fair-voet bal verbonden. Onder zijn lei ding promoveerde het eerste elftal naar de derde klasse langdurige van de KNVB en werd het aan te gaan. Nederlands kampioenschap Aktie Sport wordt geleid door van de afdelingsclubs be- oud-Waddinxvener D. Bron. Het bedrijf heeft haar hoofd vestiging in Gouda. In de buurgemeente beschikt de winkelketen met bijna 50 fi lialen in heel het land sinds kort ook over een nieuwe zaak aan de Markt. Leilinde). In de laatste poule E-F, waar in de hoogste groepen van het basisonderwijs meededen, is de Prins Willem-Alexander- school (Wingerd) duidelijk als beste uit de bus gekomen. Deze school behaalde de drie beste plaatsen. Het Ajax- viertal is als eerste geëindigd. Tweede zijn de Rebkings ge worden en derde de Trolly Volleys. Naast deze poule- winnaars had Be Fair ook een prijs apart gezet voor het team dat de leukste en meest sportieve ’yell’ had verzon nen. Deze prijs was wegge legd voor de Brutale Meiden van de Prins Willem-Alexan- der school (Wingerd). Deze meiden hadden een leuk dansje bij hun ’yell’ verzon nen en een grappig verklede mascotte meegenomen. Voor de jonge kinderen van Alcom uit groep 5 van De Lei linde had Be Fair een specia le sportiviteitsprijs, aange zien deze beginnende sporter- tjes erg leuk en fanatiek meededen aan het volleybaL toernooi. Alle kinderen die na kerstvolleybaltoernooi thousiast zijn geworden voor het volleybalspel, kunnen op de maandagavond een keer een training (gratis) J5ijwo- nen. Daarvoor dienen zij eerst te lefonisch contact op te nemen met Kees Swets (tel. 0182- 618803) of Yvonne van Erk (tel. 0182-614319). WADDINXVEEN - In een meer spannende dan goede wedstrijd is Korbis-korfbal er in geslaagd de eerste overwinning in de tweede klasse van districtscompeti- tie uit het vuur te slepen. Hiermede bevestigden de Waddinxveners over een bre de en goede selectie te be schikken, want om uiteenlo pende redenen moesten Mar tin en Ron van Tol, Edwin de Bruin en Henk Jan Verzijl worden vervangen. De positie van de laatste man werd uit stekend ingevuld door Johan Scheuierman. Dat het tot kort voor de rust broken in een auto. Het por- tierslot werd geforceerd en de radio werd weggenomen. Dinsdagochtend vond een in sluiping plaats bij een bedrijf werhoek werd donderdag 18 L-december toneel gespeeld en kantoortje gezongen. Na afloop genoten - de kinderen daar van een WADDINXVEEN - Om het jaar af te sluiten hield WVZ in het Zoetermeerse zwem bad ‘De Veur‘ een oudejaars- wedstrijd in de vorm van een nationale zeskamp. Het Waddinxveense Gouwestae te deed het prima door deze wedstrijd te winnen voor gastheer WVZ en Oceanus (Aalsmeer). Bij de meisjes onder 11 jaar was Nanda Gerling opper machtig met overwinningen op de 100 m vrije slag, in 1.09.7, en de 100 m wissel slag, in 1.18.4. Denise de Riet haalde brons op de 100 m vrije slag bij de meisjes onder 13 jaar met een tijd van 1.07,2. In deze leeftijdsgroep was er ook brons voor Saskia Captein, die op de 100 m rugslag een tijd van 1.18.7 op de klok zet te. Bij de jongens onder 13 jaar was er tweemaal goud voor Joost Krommenhoek. In de nieuwe clubrecordtijd van 2.09.4 won Joost de 200 m vrije slag, en op de 100 m rugslag was hij met een tijd van 1.09.6 ook iedereen te snel af. Kim Middendorp was goed voor goud op de 100 m wis selslag bij de meisjes onder 15 jaar (1.11.5) en trok met een tijd van 2.31.6 ook de 200 m rugslag naar zich toe. Aan het einde van een goed jaar deed Marcel Zijderhand van zich spreken door een tweede plaats op de 100 m vrije slag, en een zege op de 100 m rugslag, bij de jongens onder 17 jaar. De tijden van Marcel, re spectievelijk 56.5 en 1.04.0, waren goed voor persoonlijke records. Inge v.d. Schrier mocht bij de meisjes onder 17 jaar tweemaal een gouden plak in ontvangst nemen, en wel voor haar prestaties op de 100 m vrije slag (1.00.8) en de 100 m vlinderslag (1.08.9). Bij de dames droeg Sandra Berckenkamp haar steentje bij door met een tijd van 1.09.3 het brons te pakken op de 100 m vlinderslag. De 4x100 m vrije slag esta fette bij de dames was een prooi voor Gouwestaete. Met een tijd van 4.09.9 zegevier de het kwartet Miranda Boer, Kim Middendorp, Inge v.d. Schrier en Sandra Berc kenkamp. De heren kregen de 4x100 m schoolslag estafette voor de kiezen. Viktor Terlaky, Mark Na- hon, Jos Kiens en Jan Wil lem v.d. Hoek tikten aan na 5.00.0 en beëindigden zo doende hun laatste race van het jaar als derde. Na afloop smaakten de oliebollen meer dan voortreffelijk. WADDINXVEEN - In de wijkschool St. Jozef (Kanaal- weg) is een drukbezochte kerstknutselinstuif gehou den. De kinderen konden van alles doen, zoals kerststukjes maken, kerstkoekjes versie ren en een kerstmanmasker ontwerpen. Ook werd er op zolder van de wijkschool een Om tien uur ’s morgens was het al een drukte van jewel ste in sportzaal Groenswaard (Wingerd) toen ongeveer 200 meisjes en jongens stonden te popelen om te beginnen aan het toernooi. Aangemoedigd door enthou siaste ouders, broertjes en zusjes begonnen de eerste wedstrijden. In zes poules werd door de jeugd gestreden om de beste plaatsen, waarna de nummers 1 en 2 uit elke poule doorgingen naar de hal ve finale. De winnaars uit de halve fi nale verdeelden na de finale de eerste en de tweede prij zen. De verliezers uit de hal ve finale streden in een ver- liezersronde om de derde en de vierde plaats. De bekers zijn als volgt over de verschillende poules ver deeld. In poule A-B is Anriro- lilo van De Leilinde derde ge worden. De Boddygards (Prins Willem-Alexander- school, Wingerd) werd twee de en eerste het team Wu Tang Clan II van de Dick Brunaschool. De derde prijs in poule C-D is naar de Rainbow Flyers (De Regenboog) gegaan. De eer ste en tweede prijs waren re spectievelijk voor de teams van Bruna Smashers (Dick Brunaschool) en TZN (De aan de Kerkstraat. Een onbe kende was een 1 binnen gelopen en had daar uit een portemonnee met geld maaltijd. In de vestiging aan de Essen- gaarde was een programma samengesteld voor donder dagmiddag 18 december. Vrijdag 19 december was er voor de kinderen van de loca ties Essengaarde en Zuid plashof een kerstontbijt. In sporthal ’de Dreef werd te gen De Vinken (Vinkeveen) met veel inzet gespeeld, het geen uiteindelijk beloond werd met een benauwde 12- 11 overwinning. Door deze overwinning houden de Wad dinxveners aansluiting met hun spel kwamen. De 8-5 werd door het Vinke- veense achttal weer omgebo gen in een gelijke stand (8-8). Ook de voorsprong via een doelpunt van Yvonne Visser (9-8) was geen lang leven be strijd tegen het eveneens laag schoren, toen De Vinken een geklasseerde De Vinken van cruciaal belang zou zijn voor de kansen om het verblijf in de tweede klassse te kunnen voortzetten. In ieder geval kwam Korbis flitsend uit de startblokken via een mooie doorlopbal van Mark van den Brink. Door een afstandschot van Frits Visser kon Korbis zelfs van vak wisselen met een 2-0 voorsprong. Het tweede aanvalsvak van Korbis kende daarentegen wedstrijd door vrij snel na el- meer problemen om uitge- kaar twee doelpunten te sco- speelde kansen te creeëren, waardoor de Vinkeveners weer terug in de wedstrijd konden komen (2-2). Korbis bleef door middel van een afstandsschot van Esther kaart op. Deze zege van Kor- Visser aan de goede kant van ----- de score (3-2). De gelijkmaker van De Vinken werd door Yvonne Boomers vervolgens beantwoord met een doel treffend schotje (4-3). Zowel Korbis als De Vinken kwamen in deze fase moeilijk ring in de tweede klasse dis tot scoren en vooral de Wad- trict. De eerstvolgende wed- dinxveners verprutsten nogal strijd van het eerste team wat kansen onder de korf. Het contrast met het doel- puntenfestival in de wed strijd tegen Fiks uit de vorige ter dagavond 3 januari 'om competitieronde was erg half acht aantreden tegen groot. Wim Lebbing doorbrak middenmoter Tempo (Alphen voor Korbis de doelpuntloze periode met een schot van af stand (5-3). Korbis slaagde er niet in de voorsprong te con solideren. Net voor het rust- signaal van de scheidsrechter wisten de Vinkeveense tegen standers ook de korf weer te vinden (5-4). In het begin van de tweede helft toonde Korbis qua score en qua veldspel het meeste initiatief. De Vinken kWÊÏÏfëfi Weliswaar eerst langszij (5-5), maar door doel punten van Wim Lebbing (doorloop), Jaco Wineke (strafworp) en Frits Visser (afstandschot) leek Korbis met een 8-5 tussenstand een WADDINXVEEN - Be Fair-voetbal heeft de eerder afge laste wedstrijd tegen het Rotterdamse Groen Wit op de WADDINXVEEN - Tus sen 16 december 16.30 uur en 17 december WADDINXVEEN - Tot en met komende zondag 4 janu ari krijgen klanten van de In terliner een retour voor de prijs van een enkeltje. Dat ge beurt in het kader van de In terliner Retourdagen. Het speciale kaartje is ge woon te koop bij de chauffeur. Houders van een voordeel- urenkaart hebben tijdens de Interliner Retourdagen dub- nieuwjaarsreceptie in het Warnaarplantsoen houden, bel voordeel en niet alleen tij dens de voordeel-uren. Zij kunnen namelijk met 40% korting een enkeltje aan schaffen, dat hen gratis weer thuis brengt. Bovendien ver valt in dê actieperiode de 9 uur-grens van de voordeel- urenkaart, dus kan er ook ’s morgens vroeg met korting worden gereisd. Op Oude jaarsavond vertrekken de van de afdelingsclubs be- laatste ritten om 20.00 uur haald. vanaf het beginpunt. De eer- Vorig seizoen lukte het de ste ritten op Nieuwjaarsdag Waddinxveners net niet om zijn vanaf 09.00 uur ’s och- via de nacompetitie te promo tende. WADDINXVEEN - Waterpo loster Gillian van den Berg van het Waddinxveense Gou westaete is maandag 29 de cember met da Nederlandse waterpoloploeg naar Perth (Australië) vertrokken voor de wereldkampioenschappen waterpolo voor dames. Coach en assistent-coach zijn respectievelijk Kees van Har- develd en Peter van den Big- gelaar. Als teammanager fungeert Marga van Fegge- len, terwijl Jolanda Potma meegaat als fysiotherapeut en Cees Rein van den Hoogenband als arts. De Oranje-ploeg verblijft in Perth in het Ambassador Ho tel. Nederland is met Grie kenland, Italië, Spanje, Ka- zachstan en Hongarije inge deeld in groep B. Oranje speelt donderdag 8 januari de eerste wedstrijd tegen Grie kenland. de hem geboden kans uitste- mist, kend te benutten en scoorde beheerst in de benedenhoek. Na de winterstop zal Be Fair zaterdagmiddag 10 januari om half drie in het Wamaar- plantsoen moeten aantreden voor de KNVB-beker tegen NVTT (Nieuwe Tonge). MS HMNM MHHM «MMS MMMM MM z M t v. Cl.

Weekblad voor Waddinxveen | 1997 | | pagina 7