i makelaars van goede huize! Als je alles op ’n rijtje zet, ga je gelijk naar van t Hof Waddinxveen r makelaardij 13H Boskoop Van ’t Hof: NVM A. I** Meer dan 37 jaar ervaring Kantoren in Gouda, Alphen a/d Rijn, Zoetermeer, Waddinxveen en Bodegraven. Zuidplaslaan 432, Waddinxveen. Telefoon 0182-618055. Telefax 0182-618438. ft? Als u even opbelt of langskomt krijgt u de nieuwe Woninggids! Wij zijn geslaagd bij Van ’t Hof! I I Wij informeren u graag over het afsluiten van deze verzekering. Keurige gemoderniseerde en royale eengezins woning met een vrije ligging aan voor- en achterzijde, gesitueerd in prettige, rustige kindvriendelijke woonomgeving, nabij win kels, scholen en openbaar vervoer. Deze aan trekkelijke en goed onderhouden woning, bouwjaar ca. 1972, is gelegen op 121 m2 eig. grond, biedt ca. 350 m3 inhoud en de volgende indeling: entree/hal met plav. vloer, luxe vrij- zwevend toilet met fontein, garderobenis, lich te Z-vormige woonkamer, open SieMatic keu ken (3 jaar) met granieten aanrecht en diverse inbouwapparatuur. Ie Verdieping: overloop, 2 slaapkamers aan voorzijde met vaste kast- ruimte, 1 slaapkamer met vaste kasten aan achterzijde. Lichte, geheel betegelde badkamer met ligbad, 2e toilet en dubbele wastafel. 2e Verdieping: recent vernieuwde zolderver dieping met 1 slaapkamer met dakkapel en vide aan voorzijde en 1 slaapkamer met kunst stof dakkapel (1995) aan achterzijde, afzonder lijke ruimte met combiketel en aansl. wasapp.. De woning is verder gedeeltelijk v.v. kunststof ramen en kozijnen alsmede dubb. glas, is bovendien op alle verdiepingen belegd met laminaatvloeren en biedt een zonnige achter tuin op het zuiden met berging en achteruit gang. De oplevering is in overleg. Goed onderhouden, ruim opgezette eengezins woning, welke aan de achterz. over de gehele breedte is uitgebouwd. Gesitueerd in prettige woonomgeving, dichtbij winkels en openbaar vervoer (NS-station). Bouwjaar 1965,147 m2 eig. grond en ca. 350 m3 inhoud. Indeling: entree/gang, toilet met font., trap-/provisiekast, ruime woonkamer met opensi. deuren naar de tuin, luxe open keuken (1 jaar) in L-vorm. opstell., lichte uitvoering en v.v. diverse inbouwapp. De parterre is v.v. een laminaat- vloer. Ie Verd.: overloop met vaste kast, 1 slaap kamer aan achterz., voll. betegelde badkamer met bad, 2 wastafels en toilet, 1 slaapkamer aan voorz., douchegelegenheid met aansl. wasapp. 2e Verd.: voorzolder met vaste kast- ruimte, HR huurcombiketel (1995), 2 slaapka mers met vaste kastruimte en beide v.v. dak kapel. De woning biedt u verder een ruime, grotendeels betegelde achtertuin op het zuid oosten met vrijst. stenen berging en achterom. Opl. in overleg. Uitgebouwd! Tesselschadelaan 17 Vraagprijs 279.000,= k.k. Bijzonder! Heggewinde 39 Vraagprijs 319.000,= k.k. DE NVM HUISGARANTIE* DE MEEST UITGEBREIDE DEKKING TEGEN VERBORGEN GEBREKEN. Aantrekkelijke eengezinswoning Zuidplaslaan 62 Vraagprijs 309.000,= k.k. Perfect onderhouden Justus van Effenlaan 54 Vraagprijs 192.500,= k.k. Moderne eengezinswoning met een vrije ligging aan voorzijde aan grasveld/speelplaats, gelegen in de jonge, kindvriendelijke en ruim opgezette wijk Zuidplas, nabij winkelcentrum en scholen. Deze goed onderhouden woning, gebouwd in 1983, gelegen op 109 m2 eig. grond en met 300 m3 inhoud, biedt u de vol gende indeling?entree/hal, Z-vormige woon kamer met trap-/provisiekast en voorzien van een mozaïek parketvloer, keuken in hoekop- stelling en v.v. een plavuizenvloer, tussenhal met toilet met font, en trapopgang. Ie Verdieping: overloop, 2 slaapkamers aan de voorzijde, 1 slaapkamer aan de achterzijde, luxe badkamer (1995) volledig betegeld in lich te uitvoering en met ligbad, douche, thermo staat kranen, hangcloset, designradiator en v.v. een kunststof schroten plafond met inbouwverlichting. 2e Verdieping: voorzolder met daklicht, bergruimte, Vaillant combiketel (1995) en aansl. wasapparatuur, 1 slaapkamer met Velux dakraam en berging achter knie- schotten. Dit heerlijke woonhuis biedt u verder een achtertuin op het zuidoosten met terras, gazon en vrijst. stenen berging en voldoende parkeergelegenheid nabij de woning. Oplevering in overleg. Moderne eengezinswoning De Akker 32 Vraagprijs 277.500,= k.k. Ruim opgezette doorzonwoning op hoek- lokatie met garage en gesitueerd in prettige woonomgeving, dichtbij winkels en openbaar vervoer. Bouwjaar 1965, 200 m2 eig. grond en ca. 325 m3 inhoud (excl. garage). Indeling: entree/gang met toilet met fontein, provisie kast en trapopgang, doorzonwoonkamer met balkjesplafond, keuken in 2-zijdige opstelling, met eiken front en inbouwapparatuur: afzuig kap, gascomfort, oven, koelkast, vrieskast, keukengeijser en aansl. wasapparatuur. De keuken is v.v. een plavuizenvloer. Ie Verdieping: overloop met vaste kast, 1 slaapkamer aan de voorz., 2 slaapkamers aan de achterz., geheel betegelde badkamer met douche, wastafel en thermokranen. 2e Verdieping: voorzolder met berging en combiketel, 1 slaapkamer met dakkapel en bergruimte achter knieschotten. Deze goed onderhouden woning biedt u verder een voor, zij- en achtertuin met vrijst. stenen garage en achteruitgang. Aanvaarding in overleg. Uitgebouwd! Vondellaan 7 Vraagprijs 275.000,= k.k. Hoekwoning met garage Tollenslaan 42 Vraagprijs 299.000,= k.k. Aantrekkelijk 3-kamer (oorspr. 4) hoekappar- tement, rustig gelegen op de bovenste woonlaag. Bouwjaar complex ca. 1965 en gelegen nabij winkels en openbaar vervoer. Indeling: ruime entree/hal met bergkast, toilet, douchegelegenheid met wastafel, keu ken in eenzijdige opstell. met huurgeijser, aansl. wasapparatuur en toegang tot klein balkon aan voorzijde. Royale woonkamer met balkon (vrije ligging) op het westen. 1 Slaapkamer aan de voorzijde, 1 slaapkamer aan de achterzijde met vaste kast. Het appar tement is grotendeels v.v. kunststof ramen en kozijnen met dubbel glas, gelegen op de 3e etage en heeft een inpandige berging op de begane grond. De servicekosten bedragen f 240,= per maand (incl. stookkosten). Opl. in overleg. Royale woning, gelegen aan plantsoen Valkenhorst 9 Vraagprijs 339.000,= k.k. Rustige ligging op bovenste woonlaag Justus van Effenlaan 90 Vraagprijs 189.000,= k.k. Perfect onderhouden 3-kamer (oorspr. 4) appartement met gunstige ligging t.o.v. winkels en openbaar vervoer (NS-station). Bouwjaar complex ca. 1965. Indeling: ruime entree/hal met bergkast, keurig toilet met fontein, luxe (volledig betegelde) badkamer met dotjche en wastafel, nette keuken in een zijdige opstell. met huurgeijser, inbouwgas- comfort, aansl. wasapparatuur en toegangs deur tot klein balkon aan de voorzijde. Royale woonkamer met balkon op het westen, welke is belegd met houten vlonders en v.v. bloem bak. 1 Slaapkamer aan de voorzijde, 1 slaap kamer aan de achterzijde met vaste kast. Het appartement is grotendeels v.v. kunststof ramen en kozijnen met dubbel glas, gelegen op de 2e woonlaag en heeft een inpandige berging op de begane grond. De servicekosten bedragen f 240,= per maand (incl. stookkos ten). Opl. in overleg. «NWRI Hoekwoning met vrije ligging Linzenakker 1 Vraagprijs 332.500,= k.k. Aantrekkelijke hoekwoning met vrij uitzicht, gelegen op een leuke lokatie in de ruim opge zette wijk Zuidplas, nabij winkels en scholen. Bouwjaar 1986,163 m2 eigen grond en 375 m3 inhoud. Indeling: entree/gang, toilet met fontein, uitgebouwde tuingerichte woon kamer met zijraam en trapkast, open keuken in L-vormige opstelling en wit eiken uitvoe ring en v.v. koel-/vrieskast, gascomfort, oven, afzuigkap en vaatwasser. De parterre is voor zien van een plavuizenvloer met vloerverwar ming. Ie Verd.: overloop, badkamer met lig bad, 2e toilet en wastafel, 1 slaapkamer aan de voorzijde, 2 slaapkamers aan de achterzijde, waarvan 1 met toegang tot balkon over de gehele breedte van de woning. Via vaste trap naar 2e verdieping met 2 slaapkamers, beiden met raam in kopgevel en voorzolder met aansl. wasapparatuur, combiketel anno 1996, berging achter knieschotten en toegang tot geheel bevloerde bergvliering. De woning biedt verder een goed aangelegde voor-, zij- en achtertuin met o.a. vijver, vrijst. stenen ber ging, aparte fietsenberging en achteruitgang. Een goed onderhouden woonhuis, waarvan oplevering in overleg. Goed onderhouden, ruim opgezette eenge zinswoning, welke aan de achterz. over de gehele breedte is uitgebouwd. Gesitueerd in prettige woonomgeving, dichtbij winkels en openbaar vervoer (NS-station). Bouwjaar 1965, 141 m2 eig. grond en ca. 315 m3 inhoud. Indeling: entree/gang met toilet met fontein, trapkast en v.v. een plavuizenvloer, ruime, uitgebouwde doorzonwoonkamer, open keuken in fraaie uitvoering, L-vormige opstell. en v.v. inbouwapparatuur: afzuigkap, induc- tiekookplaat, electr. oven, vrieskast, koelkast, vaatwasser en 101. close-in boiler, bijkeuken met aansl. wasapparatuur. Ie Verd.: overloop met vaste kast, 2 slaapkamers aan de achterz., waarvan 1 met vaste kast, 1 slaapkamer aan de voorz. met wastafel en vaste kast, geheel betegelde badkamer met douche en wastafel. 2e Verd.: voorzolder met combiketel, 1 zolder- slaapkamer met kunststof dakkapel. De woning is ged. v.v. kunststof ramen en kozij nen en dubbel glas en biedt verder een voor- en achtertuin met vrijst. stenen berging en achteruitgang. Opl. in overleg. Aan plantsoen gelegen, royale en goed onderhouden eengezinswoning met vrijstaan de stenen berging en tuin op het zuiden. Ligging nabij winkels en Gouwe Bos. Bouwjaar 1970,152 m2 eigen grond en ca. 370 m3 inhoud. Indeling: entree/hal met toilet met font., ruime Z-vormige woonkamer (37 m2) met open trap en mogelijkheid voor openhaard, de keuken in lichte uitvoering is v.v. diverse inbouwapparatuur en 10 1. close-in boiler. Ie Verdieping: overloop met grote gar- derobekast, 3 royale slaapkamers, waarvan 1 met wastafel met meubel en toegang tot balkon, luxe badkamer met douche, wastafel, 2e toilet en designradiator. 2e Verdieping: ruime voorzolder met 2 Velux dakramen, combiketel en aansl. voor was- en droogappa- ratuur, grote 4e slaapkamer met Velux dakra men, wastafel, vide en bergruimte achter de knieschotten. Boven de voorzolder bevindt zich tevens een beloopbare bergvliering. Deze aantrekkelijke woning is bovendien vrijwel geheel v.v. dubbel glas. Opl. in overleg. Moderne eengezinswoning met leuk uitzicht aan de voorzijde op plantsoen/grasveld. Gelegen in "Zuidplas", de jongste wijk van Waddinxveen, op korte afstand van het win kelcentrum en tevens gunstig gelegen t.o.v. uitvalswegen (A12/A20). Bouwjaar 1986, 134 m2 eig.grond en ca. 340 m3 inhoud. Indeling: entree/gang, toilet met fontein, tuin gerichte woonkamer met provisiekast, open keuken in tweezijdige opstell. en v.v. afzuig kap, gascomfort, vaatwasser en koel-/vrieskast. Ie Verdieping: overloop, 1 slaap-kamer aan de voorzijde, 2 slaapkamers aan de achterzijde met gedeelt. dakkapel, badkamer met ligbad, 2e toilet en wastafel. 2e Verdieping: voorzol der met aansl. wasapparatuur en combiketel, 4e slaapkamer met half hoge kastruimte en dakkapel, bergvliering. De woning heeft ver der een voortuin met aangebouwde stenen berging en een achtertuin met gazon, terras, tuinkast en achteruitgang. Opl. in overleg. I Voor uw huis uit ons dak! aan w ■_van t hof F K F C i NVM iHUISj GARANTIE MAKELAAR v 9 9 8 I»

Weekblad voor Waddinxveen | 1998 | | pagina 32