0 Als je alles op ’n rijtje zet, ga je gelijk naar van ’t Hof Waddinxveen blikvanger Boskoop r makelaardij s y NVM 4? Meer dan 37 jaar ervaring Kantoren in Gouda, Alphen a/d Rijn, Zoetermeer, Waddinxveen en Bodegraven. Zuidplaslaan 432, Waddinxveen. Telefoon 0182-618055. Telefax 0182-618438. I HL Als u even opbelt of langskomt krijgt u de nieuwe Woninggids! o Vraagprijs 309.000,= k.k. Wij informeren u graag over het afsluiten van deze verzekering. Perfect onderhouden 3-kamer appartement op een gunstige lokatie, nabij winkels, scholen en openbaar vervoer (NS station). Bouwjaar complex ca. 1963. Indeling: entree/gang met vaste kast, vernieuwd toilet, vernieuwde keuken met wit front en rvs aanrecht, aansl. wasapparatuur, balkon, geheel betegelde douche met wastafel, woonkamer met gedeelt. verlaagd plafond met inbouwverlichting, 1 slaapkamer aan de voorzijde, 1 slaapkamer aan de achterzijde met toegang tot balkon. Grotendeels v.v. spachtelputz wandafwerking, electr. sereens in woonkamer en slaapkamer voorzijde. Dit zeer goed verzorgde appartement is gelegen op de 2e verdieping, gedeelt. voorzien van dubbel glas en heeft een ruime berging op de begane grond. De servicekosten bedragen 84,= per maand. Oplevering in overleg. DE NVM HUISGARANTIE* DE MEEST UITGEBREIDE DEKKING TEGEN VERBORGEN GEBREKEN. Nieuwgebouwd vrijstaand woonhuis met garage, op een schitterende lokatie. Gunstige ligging t.o.v. nabijgelegen uitvals wegen (A12/A20) naar de omliggende grote steden. Bouwjaar 1997, ca. 468 m2 eigen grond en ca. 660 m3 inhoud. Indeling: entree/hal met toilet met fontein, trapop- gang en toegang tot garage. Aan de voorzij de van de woning een open keuken in U-vor- mige opstelling. Mede door de grote glaspui en de openslaande deuren naar tuin, biedt de L-vormige woonkamer u veel lichtinval. De parterre is belegd met een plavuizen- vloer met vloerverwarming. Ie Verdieping: overloop, badkamer met ligbad, douche en wastafel, afz. 2e toilet, 1 slaapkamer aan de voorzijde, 1 slaapkamer aan de achterzijde met openslaande deuren naar balkon, 1 slaapkamer aan de achterzijde met toe gang tot berging/wasruimte met Velux dak raam en aansl. t.b.v. wasapparatuur. Via vaste trap naar ruime open zolderberging met unit m.v. en Nefït Econline HR combi- ketel. Dit in uitstekende staat van onder houd verkerende woonhuis is optimaal geïsoleerd en solide, met veel duurzame materialen, gebouwd en biedt u door de grote leefruimte en de rustige ligging veel wooncomfort. Moderne eengezinswoning met leuk uitzicht aan de voorzijde op plantsoen/gras- veld. Gelegen in "Zuidplas", de jongste wijk van Waddinxveen, op korte afstand van het winkelcentrum en tevens gunstig gelegen t.o.v. uitvalswegen (A12/A20). Bouwjaar 1986,134 m2 eig.grond en ca. 340 m3 inhoud. Indeling: entree/gang, toilet met fontein, tuingerichte woonkamer met provi siekast, open keuken in tweezijdige opstell. en v.v. afzuigkap, gascomfort, vaatwasser en koel-/vrieskast. Ie Verdieping: overloop, 1 slaapkamer aan de voorzijde, 2 slaap kamers aan de achterzijde met gedeelt. dakkapel, badkamer met ligbad, 2e toilet en wastafel. 2e Verdieping: voorzolder met aansl. wasapparatuur en combiketel, 4e slaapkamer met halfhoge kastruimte en dakkapel, bergvliering. De woning heeft verder een voortuin met aangebouwde stenen berging en een achtertuin met gazon, terras, tuinkast en achteruitgang. Opl. in overleg. Keurige ruime eengezinswoning, op korte afstand van het winkelcentrum en tevens gunstig gelegen t.o.v. uitvalswegen (A12/A20). Bouwjr. 1987,144 m2 eig. grond en ca. 400 m3 inh. Indeling: entree/gang, welke is v.v. een witte plavuizenvloer, meterkast en toilet met fontein, de brede (6 m.) woonkamer is tuingericht en biedt u ca. 40 m2 leefruimte, de open, Sie-matic, keuken (3 jr.) in rood/zwarte uitvoering is voorzien van schouwafzuigkap, inductie- kookplaat, combi-oven, vrieskast, koelkast, vaatwasser en 10 1. close-in boiler. Woonkamer en keuken zijn v.v. een berken parketvloer. Ie Verd.: overloop, 1 slaapka mer aan de voorz. (11 m2), 2 slaapkamers aan de achterz. (resp. 10 m2 en 15 m2), de badkamer in witte uitvoering is v.v. ligbad, douche, 2e toilet en wastafel. 2e Verd.: voor zolder met gedeelt. dakkapel, aansl. was apparatuur, combiketel en bergruimte, 1 grote zolderslaapkamer (geschikt voor 2 slaapkamers) met dakuitbouw en dak kapel en bergruimte achter de knieschot- ten. De woning heeft verder een ca. 15 m. diepe achtertuin (NW) met vrij st. stenen berging en achteruitgang. Opl. in overleg. Ruime, goed onderhouden hoekwoning, welke aan de achterzijde is uitgebouwd. Gelegen in de wijk "Zuidplas", nabij winkel centrum en scholen. Bouwjaar 1987, 226 m2 eigen grond en ca. 370 m3 inhoud. Indeling: entree/hal, toilet met fontein, royale uit gebouwde, tuingerichte woonkamer, open keuken in 1-zijdige opstelling. De parterre is voorzien van een lichte plavuizenvloer met vloerverwarming. Ie Verdieping: overloop, 2 slaapkamers aan de achterzijde, waarvan 1 met toegang tot balkon, 1 slaapkamer aan de voorzijde, badkamer in lichte uitvoering met ligbad, wastafel en 2e toilet. 2e Verdieping: ruime voorzolder met aansl. wasapparatuur, HR combiketel en berg ruimte, 1 slaapkamer met bergruimte. De ruime voor- en achtertuin is fraai aan gelegd met borders en terrassen en heeft een vrijstaande stenen berging en achter uitgang. Opl. in overleg. Zuidplaslaan 135 Vraagprijs 375.000,= k.k. Ruime, uitgebouwde hoekwoning Woubrechterf 17 Vraagprijs 349.000,= k.k. Riant vrijstaand woonhuis met fraaie idyllische ligging aan het water, met vrij staande garage, gelegen op totaal ca. 1540 m2 eig. grond, waarvan groot gedeelte water. Inhoud ca. 800 m3, bouwjaar 1966. De indeling is als volgt: royale hal met gar- derobenis en c.v.-kast, L-vormige living met open haard en v.v. parketvloer, brede gang met 3 vaste kasten, toegang tot de keuken en bijkeuken met aansl. wasapp., aansl. vaatwasser en wastafel, toilet met font., 3 slaapkamers, waarvan 1 met wastafel en 2 met vaste kasten, badkamer met ligbad, douche, 2 wastafels, toiletkasten en vaste kastruimte. Verdieping: ruime overloop met vaste kasten en toegang tot middels vlizotrap bereikbare bergvliering, afzonder lijk 2e toilet, 1 ruime slaapkamer aan de voorzijde met lichte badkamer met douche en wastafel, riante achterkamer (8.00 x 9.50) met mozaïek parketvloer, geschikt als kantoor en/of meerdere kamers. Verder is deze keurig onderhouden woning geheel voorzien van hardhouten kozijnen en dub bel glas, hete lucht verwarming, en biedt u een fraaie tuin rondom met diverse terrassen. Opl. in overleg. Fraai vrijstaand woonhuis met vrijstaande stenen garage/berging. Veel oorspronkelijke details aanwezig, 516 m2 eigen grond en 600 m3 inhoud (excl. garage). Indeling: entree, vestibule, gang met marmeren lam- brizering en voorzien van een plavuizen vloer, toilet met fontein, werkkamer aan de voorzijde met vaste kast en zijramen, 2 kamers en-suite met glas-in-lood ramen, schuifdeuren en marmeren schouw, woon keuken in eiken uitvoering en met veel inbouwapparatuur, Radson combiketel 1995, kelder. Ie Verdieping: overloop, 1 slaapkamer aan de voorzijde met marme ren schouw, 2 vaste kasten en openslaande deuren naar loggia, 1 slaapkamer aan de voorzijde, 1 slaapkamer aan de zijkant, 1 slaapkamer aan de achterzijde met 3 vaste kasten, afz. 2e toilet, badkamer met ligbad, douche, wastafel en bergruimte achter de knieschotten. Deze karakteristie ke woning met een eigen sfeer biedt u verder een fraaie tuin'rondom de woning. Oplevering in overleg. Idyllische ligging aan het water Mendelweg 14 Vraagprijs 795.000,= k.k. Veel oorspronkelijke details! Kerkweg West 13 Vraagprijs 595.000,= k.k. Aan plantsoen gelegen, royale en goed onderhouden eengezinswoning met vrij staande stenen berging en tuin op het zui den. Ligging nabij winkels en Gouwe Bos. Bouwjaar 1970,152 m2 eigen grond en ca. 370 m3 inhoud. Indeling: entree/hal met toilet met font., ruime Z-vormige woonka mer (37 m2) met open trap en mogelijkheid voor openhaard, de keuken in lichte uit voering is v.v. diverse inbouwapparatuur en 10 1. close-in boiler. Ie Verdieping: overloop met grote garderobekast, 3 royale slaapka mers, waarvan 1 met wastafel met meubel en toegang tot balkon, luxe badkamer met douche, wastafel, 2e toilet en designradia tor. 2e Verdieping: ruime voorzolder met 2 Velux dakramen, combiketel en aansl. voor was- en droogapparatuur, grote 4e slaapkamer met Velux dakramen, was tafel, vide en bergruimte achter de knie schotten. Boven de voorzolder bevindt zich tevens een beloopbare bergvliering. Deze aantrekkelijke woning is bovendien vrijwel geheel v.v. dubbel glas. Opl. in overleg. Royale woning, gelegen aan plantsoen Valkenhorst 9 Vraagprijs 339.000,= k.k. 1 1 f Gelikt! W. de Rijkelaan 106 Vraagprijs 189.000,= k.k. Ife Karakteristieke vrijstaande woning met een schitterende diepe achtertuin op het zuiden, totaal 523 m2 eigen grond. Bouwjaar ca. 1930 en ca. 300 m3 inhoud. Indeling: entree/gang met meterkast, garderobenis en vaste kast, verzorgde woonkamer met moe- derhaard, open spiltrap en half ópen keuken in L-vorm. opstelling met div. inbouwapp. en close-in-boiler. Woonkamer en keuken zijn v.v. een parketvloer. Uitbouw waarin bad kamer met ligbad en wastafel en toilet met font. Aan de achterzijde tevens een berging en bijkeuken met aansl. wasmachine en droger, geiser. Ie Verd.: overloop met tuimel raam, tussenkamer met dakkapel, 1 slaap kamer v.z. met 2 vaste kasten en tuimel raam, 1 slaapkamer a.z. met vaste kasten- wand en tuimelraam. Dit keurig verzorgde en goed onderhouden woonhuis is gedeelt. v.v. dubbel glas. De totale grondoppervlakte bestaat uit 2 percelen door een watertje gescheiden, waarvan de achterste kavel, met een extra berging, via een bruggetje bereik baar is. Oplevering in overleg. Sfeervolle woning, met diepe achtertuin Brugweg 15 Vraagprijs 335.000,= k.k. F g Aantrekkelijke eengezinswoning Zuidplaslaan 62 Nieuwgebouwde woning, op schitterende lokatie Piasweg 2 a 3 Vraagprijs 865.000,= k.k. Van t Hof heeft heel wat huizen in p '--s 4 ■_van ’t hof w MAKELAAR NVM HUIS GARANTIE ïlUISa V'-gt .’i'ït'.'ft'?'' A i

Weekblad voor Waddinxveen | 1998 | | pagina 30