Krista Brugman (WD) jongste raadskandidate procent rente met één telefoontje J Kindercarnaval in Het Zuidhonk Bosnische kinderen zoeken gastouders SLANK PvdA presenteert partijprogramma CDA had plannen kunnen uitvoeren Avonddienst HWZM zoekt steun huurders Stemcursus volwassenen Woonadviseur Moerkapelle Lustrumconcert van 'El Jakim' Scholieren in moskeeën PvdA qaat in Workshops Ank Mets w r Harde vloeren zijn op z’n iixi/ite zachtst gezegd mode bij Vivante KIES VOOR PAGINA 15 WOENSDAG 4 FEBRUARI 1998 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN Rabobünk Waddinxveen Kerkweg Oost 161, (0182) 62 53 00 i Rabo TeleSparen. Met de minste moeite een hoge rente. aantal reacties opgeleverd. Op een openbare ledenverga dering, waar ook organisaties voor uitgenodigd waren, is het ontwerp besproken en bij gesteld. Daarna werden de politieke voornemens weer aan organi saties voorgelegd en tenslotte door de afdelingsvergadering vast gesteld. budget. Kinderen die soms maar aan hun lot worden overgelaten. Deze meisjes en jongens wor den geselecteerd door het Ro de Kruis, Leger des Heils, so ciale diensten en het RIAGG. In de komende tijd willen Mo- nie Wijnstra en Jannie Visser proberen kinderen uit Bosnië of elders naar Nederland te halen. ‘Duur hoeft de logeerpartij niet te zijn*, weet het tweetal. ‘Het is niet nodig speciale uit stapjes voor de kinderen te organiseren; ze zijn immers al uit*. ‘Huiselijke gezellig heid, geborgenheid, aandacht en lekker kunnen spelen, dat alles betekent al zoveel voor hen. Gewoon mogen zijn zo als je bent*. komt. Inning zal plaatsvin den via de servicekosten. Aangezien deze georganiseer- het werk daarmee commissies. AAD VANHOLSTEIJN lijsttrekker PvdA Schaepmanhoeve 59 Waddinxveen vier uur wordt in Het Zuid honk een soos gehouden voor verstandelijk gehandicapten. Op deze middag worden er spelletjes gespeeld, muziek ge draaid en andere activiteiten gehouden om met elkaar een gezellige middag te hebben. zij, gezien haar politieke am bities, de eerste vrouwelijke minister-president van ons land wil worden zegt ze la chend: ‘Dat heb ik voor de grap wel eens gezegd. Dat is natuurlijk niet zo. Belangrijk voor mij is wél dat ik mijn po litieke idealen om kan zetten in daden. Ik hoop dat ik na woensdag 4 maart daartoe in staat gesteld zal worden. Daarvoor reken ik op de stemmen van de jonge kie zers in Waddinxveen*, besluit Krista Brugman. Met een Rabo TeleSpaarrekening krijgt u 'n hoge rente: nu 4,1%.* Dat kan doordat u ons eigenlijk werk uit handen neemt. TeleSparen gaat namelijk zonder overschrijvingsformulieren en zonder bezoekjes aan de bank. U doet het allemaal zelf met uw telefoon: een bedrag storten en een bedrag weer terugboeken naar uw Rabo Betaalrekening. En dat gaat heel snel, in een mum van tijd staat het erop. Dus u krijgt ook direct die hoge rente. Bovendien kunt u TeleSparen wanneer het u uitkomt: 24 uur per dag. Wilt u meer weten of direct 'n TeleSpaarrekening openen, belt u dan 0800-0502,** of loopt u even bij ons binnen. LAMINAAT LAMELPARKET MASSIEF PARKET WICANDERS PARKET EN KURK WADDINXVEEN - In wijkgebouw Het Zuidhonk (Zuid- plaslaan) kan vrijdagavond weer geklaverjast worden. Op het programma staan verder een kindercarnaval op zaterdagmiddag en een soos voor verstandelijk gehan dicapten op zondagmiddag. WADDINXVEEN - Voor Europa Kinderhulp zoeken de Waddinxveense Monie Wijnstra (tel. 0182-640584) en de Zevenhuizense Jannie Visser (tel. 0180-631395) gezin nen voor gastkinderen, waar niet alleen slaapruimte is, maar waar ze ook kunnen spelen en warmte, geduld en begrip obdervinden. iliere Krista Brugman (VVD) is de de gemeenteraadsverkiezingen op WADDINXVEEN - Zondag avond 8 februari om half acht wordt er in het centrum voor kunstzinnige vorming Kre- ater (Kerkstraat) door de Waddinxveense baptistenge meente Ichthus weer avonddienst gehouden. Spreker in deze dienst, die het karakter heeft van een zangdienst, is T. Niemeijer. Na de dienst is er gelegen heid met elkaar een kopje koffie of thee te drinken. Het partijprogramma van de Waddinxveense sociaal-de- mocraten is opgesteld door een werkgroep, waarin leden en raadsleden zaten. De werkgroep is in februari vorig jaar tegelijk met de kandi- daatstellingscommissie door de leden van de PvdA ge vormd. Het ontwerp-programma is aan maatschappelijke organi saties voor commentaar voor gelegd. Dat heeft een groot ZEVENHUIZEN - Het inter kerkelijk gospelkoor ‘El Ja kim* verzorgt zaterdagavond 14 februari om acht uur in de Nederlands Hervormde Kerk in Zevenhuizen haar tweede lustrumconcert. Tijdens dit concert wordt een selectie gebracht van num mers die in de afgelopen tien jaar op het repertoire geno men zijn. Hierbij moet ge dacht worden aan gospellie- deren, negro-spirituals, liede ren uit musicals en de ‘Young Messiah*. De sopraan Margaret Roest zal haar medewerking verle nen aan dit concert. Zij zal gezamenlijk met het koor en solo te horen zijn. Verder zal medewerking worden ver leend door Rianne Siebel (dwarsfluit), Arie Boertje (slagwerk) en Carli v.d. Burg (saxofoon). Dit alles staat on der leiding van dirigent Ben Kramer. De prijs van de kaarten is vastgesteld op 12,50. Dat is inclusief een comsumptie en een bedrag voor een ‘goed doel*. Dat ‘goede doel' is de pastorale dienst van de Wil lem van den Bergh Leefge meenschap in Noordwijk. Het koor is regelmatig te gast in de kerkdiensten van deze leefgemeenschap en heeft er varen hoe enthousiast de mensen zijn tijdens die dien sten. Om de pastorale dienst in staat te stellen regelmatig koren van buiten te kunnen aantrekken om medewerking aan de kerkdiensten te verle nen, wordt een gedeelte 120%) van de entreeprijs voor het lustrumconcert bestemd voor dit ‘goede doel*. MOERKAPELLE - De afde ling Moerkapelle van de Ne derlandse Bond van Platte landsvrouwen houdt woens dagavond 11 februari om acht uur haar maandelijkse bij eenkomst in dorpshuis Op Moer1. Op deze avond is woonadviseur Martin Dales- si, werkzaam bij Van der Lin de Interieur te Bleiswijk, als gast aanwezig. Hij zal over een aantal verschillende sfe ren in trendlijnen, kleurge bruik en licht vertellen. Zaterdagmiddag 7 februari van drie tot vijf uur houdt de Stichting Wijkwerk De Zuid- plas een kindercarnaval in Het Zuidhonk. De kosten bedragen f 2,50, inclusief een consump- tiebon. Er zijn leuke prijzen voor het leukst verklede meisje en jongen. LEZERS SCHRIJVEN WADDINXVEEN - De Stich ting Huurdersbelangenorga- nisatie Waddinxveen-Zeven- huizen-Moerkapelle (HWZM) werft huurders die voor één gulden per maand willen bij dragen aan dit vrijilligers- werk. Huurdersbelangen worden met meer effect bij de ver huurder vertegenwoordigd wanneer dit georganiseerd gebeurt. De huidige wettelij ke mogelijkheden hebben in Waddinxveen en Zevenhui- zen-Moerkapelle geleid tot de oprichting van een groot aan tal bewonerscommissies in woonwijken. Deze commissies vormen sa men de Stichting Huurders- belangenorganisatie Wad- dinxveen-Zevenhuizen-Moer- kapelle (HWZM) die als volwaardig gesprekspartner de algemene en zwaarwegen de huurdersbelangen behar tigt bij Woonpartners Mid den-Holland. Het nut van deze aanpak blijkt onder meer uit de be perking van de gemiddelde huursomstijging van 2,75% (inflatie volgend) voor een pe riode van twee jaar. Betere klachtenbehandeling en een versoepeling van het muta- tiebeleid staan ook hoog op de agenda van HWZM. Het werk van de bewoners commissies en HWZM wordt volledig uitgevoerd door on betaalde vrijwilligers. Voor publiciteit, het uitgeven van een informatieblad voor de bewoners, het organiseren van bewonersbijeenkomsten, administratie en dergelijke is echter geld nodig. Het is de bedoeling dat dit door bewo ners en verhuurders samen zou het wordt opgebracht. plezierig zijn als dat schaats- Petteplas waarop druk ge schaatst kon worden op een baan met verlichting. Dat is de laatste j aren niet meer het geval. Dat moet weer op nieuw van de grond komen*. ‘De Petteplas is prachtig cen traal gelegen. Wat plezierig zijn als dat schaats- Alle huurders die een woon- gebeuren weer in ere hersteld gelegenheid huren van Woon- kon worden. Ik ben daar vol- partners Midden-Holland ledig van overtuigd. Daar krijgen daarom deze en vol moeten wij ons in Waddinx veen maar snel eens mee be zig houden*. WADDINXVEEN - ‘Eigen lijk hoef ik me niet meer voor te stellen. De laatste tijd heb ik zowel landelijk als plaatselijk veel publi citeit gehad*, zegt de 19-ja- rige Krista Brugman die als zevende op de plaatse lijke verkiezingslijst van de WD-Waddinxveen staat. ‘Waddinxveen is een mooi dorp. Mocht er in de toekomst ooit sprake zijn van een fusie met een andere plaats, dan ben ik daar persoonlijk geen voorstander van. Wij moeten zuinig zijn op onze eigen identiteit. Onze zelfstandig heid moet niet bedreigd wor den1. ‘Natuurlijk vind ik niet alles geweldig in Waddinx veen. Op mijn eigen wensen- lijstje heb ik heel wat zaken staan. Die ga ik natuurlijk in de fractie bepleiten. Hopen lijk nemen zij mijn gedachten over*. ‘Wat zou het bij voor beeld een goed idee zijn om in de zomer een rechtstreekse bus te laten rijden van Wad dinxveen naar het strand van Scheveningen of Noordwijk*. ‘Ik ben er van overtuigd dat heel wat Waddinxveners dat toe zouden juichen. In dat ka der mag je ook denken aan de eventueel aan te leggen tram lijn naar Alphen-Leiden- Noordwijk', zegt een enthou siaste Krista Brugman. ‘De voormalige Kohnstamm- MAVO (Mauritslaan) staat al veel te lang leeg. Ik weet wel dat er onderzoeken lopen wat er mee zou kunnen gebeuren. Wij moeten daar nu wel eens een ei over leggen'. ‘De ombouw van de school in een aantal appartementen voor jongeren is een optie die nog niet ter sprake is geko men, maar die wel degelijk eens bekeken moet worden. Daar is duidelijk behoefte aan. Dat vind ik nou eens een goede oplossing'. ‘Ik heb altijd nog een nostal gische herinnering aan de Doe zoals duizenden vrou- B wen v°°r u- kies voor unieke Zwitserse Thermo- fysische methode. A Geen pillen, wikkels, spuitsn of lastige Kv diëten. SCHRIFTELIJK HGEGARANDEERD! Uw figuur wordt op peil gebracht èn gehouden. Is het beloofde resultaat niet gehaald, dan geld terug. Bel nu voor een gratis en vrijblijvende figuuranalyse. i:<rj BALANCE Kazernestraat 7 - GOUDA Telefoon: (0182) 51 34 15 OPENINGSTIJDEN: maandag t/m donderdag van 10.00-20.00 uur, vrijdag van 10.00-15.00 uur.^ De Waddinxveense scholiere Krista Brugman (WD) is de jongste kandidate voor woensdasg 4 maart. Het gaat om gastkinderen bij wie het thuis allemaal niet zo vlekkeloos verloopt als het wel zou moeten zijn. Ze wo nen in oude buurten van gro te steden waar geen speel ruimte. Kinderen waar thuis proble men zijn zoals ziekte, alcohol problemen, werkeloosheid of een verkeerd gehanteerd WADDINXVEEN - Met het oog op de gemeente raadsverkiezingen van woensdag 4 maart houdt de PvdA-afdeling Wad dinxveen wijkgesprek- ken. Het eerste gesprek is op maandagavond 9 fe bruari van half negen tot tien uur in wijkgebouw De Paddestoel (Lijster besstraat). Onder het motto ‘de PvdA luistert' wordt er in de Bomenwijk gediscussieerd over the ma’s die de wijkbewoners aanspreken. Onder lei ding van PvdA-lijsttrek- ker drs. Aad van Holste- ijn zal worden gesproken over onder andere het woonklimaat in de Bo menwijk, waarbij ook aandacht zal worden be steed aan het verkeer in de wijk. De PvdA is van plan deze informatie te betrekken bij het opstel len van het beleidspro gramma van het college van Burgemeester en Wethouders voor de ko mende vier jaar. GOUDA/WADDINXVEEN - Met het oog op de komende verkiezingen start de Unit Al gemene Educatie van het Goudse Crabeth College maandag 16 februari de nieu we cursus voor volwassenen ‘Weet u al op wie u stemt'.De ze korte cursus staatsinrich ting, die in het teken staat van de komende verkiezingen voor de gemeenteraad en de Tweede Kamer, wordt op acht maandagmiddagen gegeven van kwart voor één tot kwart over drie aan de Graaf Floris- weg 64 te Gouda.Inlichtingen zijn te verkrijgen bij de Unit Algemene Educatie (voorheen was dat Roosje Vos, Gouwe College en de afdeling OS&V van het Crabeth College), tel. 0182-528444. De kosten be dragen 60,-. Uit het Weekblad voor Wad dinxveen is duidelijk op te ma ken, dat de verkiezingen nade ren. De krant besteedt veel aandacht aan de inbreng van de verschillende politieke par tijen en de nieuwe kandida ten. Dat zijn zeer lezenswaardige artikelen. Je krijgt een beeld van nieuwe mensen op de lijs ten en neemt kennis van hun nieuwe plannen. De afgelopen weken viel mij bij het CDA op dat ze met plannen kwamen die ze al lang hadden kunnen uitvoe ren. Zo meldde de fractie van de christen-democraten, dat zij meer huizen voor lagere in komens wil. Dat klinkt goed. Het artikel gaf aan dat dat kan door uit het gemeentelijke grondbeleid geld beschikbaar te stellen. Toen ik dit las dacht ik terug aan de begrotingsbe handeling in 1996. De PvdA heeft toen een motie geformuleerd en deze samen met het CDA ingediend. In die motie werd kort gezegd ge vraagd de winst die op een be paalde plaats geboekt wordt door het bouwen van dure wo ningen over te hevelen naar andere plaatsen om daar so ciale woningen mogelijk te maken. Op zich is het opmer kelijk, dat een collegepartij en een partij die niet in het colle ge van B. en W. zit samen een motie indienen. Op dit punt lagen de inzichten en de wen sen dichtbij elkaar. Op dat moment kon het colle ge aan de gang gaan. Echter: het college - inclusief CDA- wethouder Jan Hielema, zag dat niet zo zitten. Dat zou geld kunnen kosten en de uitgave moest eerst op de gevolgen worden bekeken. Die discussie werd door het college met zo veel vuur gebracht, dat het CDA begon te schuiven. Als die motie op dat moment in stemming zou zijn gebracht, zou hij door het CDA niet meer worden gesteund. Met andere woorden: het CDA liep op dat moment weg van de mogelijke gevolgen. Het is dan opmerke lijk nu in het Weekblad voor Waddinxveen te lezen, dat het CDA het nog steeds een goed idee vindt. De fractie had deze wens eerder in daden om kun nen zetten. Nu lijkt het op een De media hebben ruim aan dacht besteed aan het feit dat de Waddinxveense scholiere de hoofdprijs gewonnen heeft van een opstelwedstrijd die uitgeschreven was door de li berale fractie van het Euro pese Parlement. ‘Dankzij de publiciteit in het Weekblad voor Waddinxveen heb ik van alle kanten gelukwensen ont vangen. Dat heb ik echt leuk gevonden'. ‘In Waddinxveen ben ik de jongste die als kandidate meedoet aan de verkiezingen van de gemeenteraad op woensdag 4 maart. De poli tiek heeft al een tijd mijn hart. Ik ben dan ook namens de WD-jongeren lid van het plaatselijk bestuur van de li beralen'. ‘Het feit dat ik nu mee ga doen en op de verkiezingslijst sta is precies wat ik wil. Wij hebben als jonge mensen ei gen ideeën en opvattingen en ik vind het leuk om de spreekbuis te zijn van die ve le jonge kiezers in ons dorp'. ‘De politiek is voor veel van mijn leeftijdgenoten een ver- van-mijn-bed-show. Zélf er vaar ik dat anders, al moet ik eerlijk toegeven dat de lande lijke politiek daar wel eens aanleiding toegeeft'. ‘Naar mijn gevoel is dat in de plaatselijke politiek helemaal anders. Daar gaat het vaak om heel concrete zaken. Din gen waarmee je in je dagelijk se leven geconfronteerd wordt. Waar oplossingen voor moeten komen. Daar hoop ik in de komende vier jaar aan mee te mogen werken'. De 19-jarige is studente van het Meander College in Zoe- termeèr; Ze is zich bewust van haar eerste schreden op het pad van de plaatselijke politiek. ‘Meer dan als duo- raadslid gekozen te worden ambieer ik natuurlijk niet. Zo’n duo-raadslidmaatschap is een leerproces, waarbij je het politieke handwerk stap voor stap leert en tegelijker tijd toch ook je invloed aan kan wenden en de gedachten van je kiezers kunt vertolken. Daar zit ik voor. Ik weet wat er leeft bij de mensen van mijn eigen leeftijd'. Dinsdagavond 10 februari om acht uur houdt de WD een politiek jongeren café in café Royal (Koningin Wilhelmina- plein). ‘Ik ben reuze be nieuwd naar die avond. Sa men met onze lijsttrekster en wethouder Maria Wientjens- van der Velden hoop ik daar heel veel jonge mensen uit Waddinxveen te ontmoeten'. ‘Maria heeft in haar porte feuille onder andere het jeugd- en jongerenwerk en is dus goed op de hoogte van al lerlei ontwikkelingen. Na tuurlijk zullen wij beiden wel iets zeggen over wat wij vin den dat er gedaan moet wor den. Het belangrijkste van die avond is echter om te ho ren wat de jonge kiezers vin den wat er in Waddinxveen moet gebeuren'. ‘Hun mening telt. Maria en ik zijn dan ook ontzettend be nieuwd naar hun gedachten daarover. Zenuwachtig ben ik niet voor die avond. Wel ge spannen want een dergelijk gesprek met mijn leeftijdge noten vind ik heel belangrijk. Ik heb gelukkig nu al gehoord dat er veel belangstelling voor bestaat die avond mee te praten', aldus Krista Brug man. WADDINXVEEN - Zaterdagmorgen 31 januari presen teerde de PvdA-afdeling Waddinxveen in hotel-café- restaurant De Unie (Kerkweg-Oost) officieel het nieu we verkiezingsprogramma ‘Samen werken aan een duurzaam Waddinxveen'. een goed functionerend bewo nersoverleg zal Woonpart ners Midden-Holland de bij drage met een gelijk bedrag opgenomen hebben, aanvullen, zodat per deelne- Toch denk ik dat de politiek mende huurder maandelijks zich ook moet bezig houden een bedrag van twee gulden met ogenschijnlijk minder be- ter beschikking van HWZM langrijke dingen. Dat heeft I T j y’ x ook te maken met ons leven in Waddinxveen*. Als haar gevraagd wordt of de bewonersvertegenwoordi- ging van groot belang is voor nu en de toekomst, hoopt HWZM op brede steun van de huurders voor deze aanpak. gende maand een brief, waar in zij worden uitgenodigd op vrijwillige basis maandelijks ‘Natuurlijk gaat het in Wad- één gulden bij te dragen aan dinxveen ook om belangrijke het werk van HWZM, en zaken: de verkeersveiligheid, daarmee aan de bewoners- zoals bij voorbeeld een rond weg, het niet verder laten op- Gezien het grote belang van lopen van de belastingdruk'. ‘Allemaal zaken die wij in ons verkiezingsprogramma Ver antwoordelijkheid en Vrij heid’ opgenomen hebben. den het een moskee van binnen te zien en uitleg te krijgen. Daar de kinderen f op school vaak te maken hebben met islamitische medeleerlingen wordt het zinvol gevonden ook op deze manier met een ‘vreemde' godsdienst ken- nis te maken. WADDINXVEEN - Akas- l ha, centrum voor reiki, J meditatie, energie-trans- formatie en intuïtieve ontwikkeling van Ank Mets (tel. 0182-612720), begint woensdag 11 fe bruari in Waddinxveen met een workshop medi tatie en woensdag 18 fe bruari met een workshop mandala-intuïtief teke- nen. Een workshop bestaat uit 6 of 7 woensdagavonden die eenmaal per twee we ken worden gehouden. Alle activiteiten van Akasha hebben tot doel het ontwikkelen van de intuïtie en stimulatie van innerlijke rust waardoor stress en spanningen zul len verminderen. PvdA-afdelingsvoorzitter drs. Dirk Lont (links op de foto) overhandigt het verkiezingsporaramma 'Samen werken aan een duurzaam Waddinxveen' aan PvdA-fra<tievoorzit- ter drs. Aad van Holsteijn. (toto: PvdA). Vrijdagavond 6 februari om acht uur wordt in Het Zuid honk weer een ronde van het competitieklaveijassen ge speeld. Zij die graag een avondje willen klaveijassen, zonder gelijk deel te moeten nemen aan een competitie, zijn van harte welkom. De kosten bedragen f 2,50 per persoon. Er zijn diverse prijzen te winnen door degenen met het hoogste aantal punten. De competitiespelers strijden bo vendien om de kampioensbe- ker, die aan het einde van het jaar wordt uitgereikt. Zondag middag 8 februari van twee tot I WADDINXVEEN - Dins- dag 27 januari zijn de kin deren van de groepen 7 en 8 van de openbare basis scholen die de godsdienst lessen volgen naar de moskeeën in Waddinx- veen-Noord geweest. Tijdens de lessen hebben de meisjes en jongens I aandacht geschonken aan de islam en de ramadan. Als afsluiting brachten ze in twee groepen een be- zoek aan de moskeeën Anadulu en Al-Hidjra. In de moskeeën, waar zij op sokken naar binnen gin- gen, werd hen van alles verteld over de bijeen- komsten daar. Aan het grote aantal vra gen was te merken, dat de schooljeugd geïnteres seerd was. Zij waardeer gemakkelijke manier om de kiezer voor zich te winnen. Verder lezend kwam ik op de nieuw woonlocatie Triangel tussen Beijerincklaan en spoorlijn. Die plek is als toe komstige nieuwbouwwijk ge pland en is dat nog wel. We mogen echter van de rijks overheid zo weinig huizen bou wen, dat je serieus de vraag moet stellen of je die wijk wel moet maken. Als ik het idee van het CDA goed begrijp wordt er een begin met die wijk gemaakt om te zorgen dat we onze bebouwing aan die kant van het dorp hebben en het rijk later niet kan zeggen dat er daar niet gebouwd mag worden. We mogen zo weinig huizen bouwen, dat je je af moet vra gen of we dan niet bezig zijn een los rijtje huizen langs de Zuidelijke Rondweg te maken zonder enige logische verbin ding met het Gouwedorp. Dat is geen aantrekkelijk vooruit zicht. Het CDA geeft de sport verenigingen wel een goed vooruitzicht. De indruk wordt gewekt, dat die partij finan cieel voor de sportverenigin gen staat. Ik heb kunnen vast stellen, dat die partij zijn oor bij de verenigingen te luister heeft gelegd. De PvdA heeft dat ook gedaan. Beide partijen kunnen dan ook niet tot een andere conclusie komen, dan dat een aantal verenigingen fi nancieel in problemen ver keert. Bij de discussie over de knelpuntenpot voor de sport in 1997 kwam dat ook zonne klaar naar voren. Verenigin gen hadden meer hulp aange vraagd, dan er aan geld be schikbaar was. In die discussie bleek ook nog eens, dat de verenigingen met het geld dat ze krijgen geen blij vende oplossingen hebben kunnen bedenken. Als je dat hoort en ziet kan er geen ande re conclusie zijn, dan dat er een knelpuntenpot moet wor den gemaakt. Ook hier schrok het CDA terug voor de moge lijke gevolgen. Een voorstel daartoe van de PvdA werd niet gesteund. Dat geeft weinig vertrouwen in de uitvoering van dit punt uit het verkie zingsprogramma. Al zo veel ja- ren in het dagelijks bestuur van de gemeente meedraaiend en dan niet willen uitvoeren wat je zegt te willen doen roept de vraag op of deelname aan het college van B. en W. wel zo voor de hand ligt. S3 i\ Rabobank een Rijnlondstroot 4 Waddinxveen (0182)61 61 19 U VINDT ONS TWEE STRATEN ACHTER HET GEMEENTEHUIS w HARWA •Rentevergoeding geldt vanaf een saldo van ƒ500,-. Rente per 19 januari 1998. Wijzigingen voorbehouden. —Dagelijks van 07.00 - 22.00 uur. Ruime keus in onze parketshop (foto: Viftor van Leeuwen). Deze rubriek staat ter vrije beschikking van elke lezer van het weekblad voor Waddinxveen. Brieven die de grenzen van het fatsoen of van het recht op privacy te buiten gaan worden ge weigerd. Anonieme brieven worden niet gelzen. Brieven onder pseudoniem worden wel ge- l plaatst, mits de redactie de schrijver van naam kent. b*- L s, E w> w

Weekblad voor Waddinxveen | 1998 | | pagina 15