1 te gast Koor uit Pelhrimov Vrouwen laten stem horen (29) Cliniclowns bij Plattelandsvrouwen WD-advertentie verbaast politiek Veel waardevolle uitwisselingen Henk de Bas: 'Oud en nieuw liggen dicht bij elkaar' Uivïwte by zonwerfay ook fuw wuuiefckyn Telefoon weg COLOPHON Jeugddienst van 'De Rank' c MEDISCHE DIENSTEN r KERKDIENSTEN Wachttorenbe- Nieuwe openingstijden en uitgebreide beschikbaarheid adviseurs Rabobank Waddinxveen 9.30 uur ds. H. Schipaan- boord 15.00 uur A.W. van der Plas (aangepaste dienst) 18.30 uur ds. H. Russcher, Oud-Beijerland 9.30 uur ds. C.D. Zonnenberg 17.00 uur ds. P.J. Krijgsman, W illige-Langerak 9.30 uur kand. J. Alma, Wad dinxveen 17.00 uur ds. C.D. Zonnen berg A. Voss-Becks, Peuleyen 60, tel. 0182-616801, J. Frinking- Scholten, Gentiaan 6, Boskoop, tel. 0172-213898 Weekblad voor Waddinxveen 19.30 uur ds. J.G. van Til burg zal ge- gedurende dezelfde uren als waarop er in het weekeinde spreekuur wordt gehouden. Buiten deze tijden is de waar nemend huisarts alleen voor zeer dringende spoedgevallen bereikbaar. 10.30 uur Evangelie studie- klassen 11.20 uur Algemene vergadering 9.30 uur ds. A.W. van der Plas 17.00 uur ds. H. Schipaan- boord 9.30 uur ds. E. Brink 16.30 uur ds. E. Brink 10.00 uur samenkomst 9.30 uur ds. F. Harinck 16.30 uur ds. F. Harinck 9.30 uur ds. J. Oosterbroek, Zierikzee 17.00 uur ds. J. Oosterbroek, Zierikzee 10.00 uur samenkomst 18.30 uur T. Niemeijer 10.00 uur ds. A.W. Davidse 10.00 uur leesdienst 18.00 uur leesdienst J.C. Oldenbandringh en J.C.H. van Dorst, Kattensingel 17, Gouda, tel. 0182-510958; Woubrechterf 42, Waddinxveen, tel. 0182-613112. Kleine huisdieren-spreekuur voor spoed gevallen ieder weekeinde volgens afspraak. J. Slager, Kerkweg-Oost 220, Waddinxveen, tel. 0182- 612737 (bij afwezigheid dierenarts Y.M. Klaare, Emma- straat 29, Gouda, tel. 0182-518995 of dierenarts W.C.M. van den Heuvel, Pelmolenerf 59, Gouda, tel. 0182-511215). C. de Vos en B. de Vos-Kroeze, Prins Bernhardlaan 79, tel. 0182-610462. 9.30 uur ds. J.G. van Tilburg 17.00 uur ds. J.G. van Til burg Woensdag 11 februari ‘Integendeel, de WD prijst juist de wijze waarop burge meester Jonkman in zijn functie boven de partijen staat en de gemeenteraad op onafhankelijk wijze weet te leiden', aldus afdelingsvoor zitter Jacques Leeflang. Dit blijkt ook uit de officiële reactie van de WD waarin zij schrijven: ‘Wij hebben op geen enkele wijze een specia le band van de burgemeester met de VVD willen suggere ren. Integendeel. We hebben veel respect voor de wijze, waarop de burgemeester bo ven de partijen staat in zijn leiding geven aan de gemeen teraad*. De VVD wijst deze gedachte van de hand omdat volgens hen alom bekend is dat Fedde Jonkman van CDA-huize is en de WD ook niet in het minst vindt dat deze sugges tie is gewekt. Cliniclowns zijn clowns die in de gezondheidszorg werken en daar vaak een verrassend heilzaam effect hebben. Hun formule is gebaseerd op de overtuiging dat ontspanning en plezier kunnen bijdragen dat het langdurig verblijf in gen en werkbezoeken van do centen moeten in de vakan ties gebeuren', legt Aad Kore- mans uit. ‘Dinsdag heen, drie dagen in Waddinxveen of in Pelhrimov en zaterdag weer terug. Zo gebeurde het met de tentoon stelling, waar de Stichting Vriendschapsband Pelhrimov overigens onschatbare dien sten hebben bewezen door de tentoonstelling af te breken en alle stukken zelf mee te rug te brengen'. Komende maand komt een ensemble naar Waddinxveen, waar het onder meer optreedt bij een kamermuziekconcert in de Remonstrantse Kerk. Later komt een grote groep leerlingen muziek en ballet. Het is de bedoeling dat een groep docenten van Kreater voor een werkbezoek naar Pelhrimov gaat dit voorjaar. ‘We leren elke keer opnieuw van elkaar, zowel op het ge bied van cultuur als ik aan pak van allerlei zaken', zegt Aad Kooremens. ‘Bij elke ont moeting groeit de motivatie en de wil om samen op deze goede voet verder te gaan'. 18.30 uur ds. S. Dierx, Oude Wetering (jeugddienst) WADDINXVEEN - ‘Als ge boren en getogen Wad- dinxvener weet ik maar al te goed wat er in de afge lopen jaren aan beziens- waardige gebouwen uit ons Gouwedorp zijn verd wenen. Ik ben nog geen 40 jaar maar ik weet nog hoe de vroegere Kerkweg was met het oude notarishuis, het mooie huis van mijn ome Jan en villa De Beu kenhof1. WADDINXVEEN - De vorige week door de WD-afde- ling Waddinxveen in het Weekblad voor Waddinxveen geplaatste paginagrote advertentie heeft in de politiek voor de nodige beroering gezorgd. WADDINXVEEN - De Cliniclowns geven dinsdagavond 10 februari om acht uur aan het begin van de jaarver gadering van de afdeling Waddinxveen van de Neder landse Bond van Plattelandsvrouwen (NBvP) in zorg centrum Souburgh (Prins Bernhardlaan) uitleg over hun werk voor ernstig zieke kinderen in ziekenhuizen. WADDINXVEEN - De Stichting Vriendschapsband Pelhrimov heeft in de loop der jaren een hechte band met Waddinxveens Tsjechische zusterstad Pelhrimov opgebouwd. Verenigingen op velerlei gebied en parti culieren legden over en weer bezoeken af. 10.00 uur Openbare toe spraak 11.00 uur spreking zijn politieke groepering van HKV, SGP, RPF en GPV ook het project ’opheffing funde- ringsgebreken’ blijft onder steunen. ‘Zo kunnen wat oudere wo ningen die anders wellicht zouden moeten verdwijnen met een subsidie van de over heid alsnog behouden blij ven', stelt Henk de Bas. ‘Als we verder naar het heden kijken, dan zien we natuur lijk in de komende periode met grote belangstelling de bouw van de ’De Nieuwe Pas sage’ tegemoet'. ‘Al is de discussie in de afge lopen periode heftig geweest en al zijn er nog de nodige be zwaren (die overigens zoveel als mogelijk moeten worden opgelost en op de normale de mocratische wijze behan deld), er zal toch binnen af zienbare tijd gestart worden met de daadwerkelijke bouw'. ‘En dan krijgt Waddinxveen eindelijk een winkelcentrum waar het al heel lang op wacht. Het is natuurlijk de hoogste tijd dat er een flinke uitbreiding gaat komen. Daar vragen de consumenten naar en daar vragen de onderne mers naar'. ‘Bovendien brengt een flinke uitbreiding een niet te onder schatten werkgelegenheid met zich mee. De PCW zal er in de komende raadsperiode nauwkeurig op toezien dat al le in de afgelopen periode ge maakte afspraken ook daad werkelijk worden nageko men. Wij hebben ons verkiezings programma niet voor niets de titel ’Wen geloofwaardige ge meente’ meegegeven', besluit PCW-gemeenteraadslid Henk de Bas. twisten. Maar dat wij op mar kante en soms beeldbepalen de objecten extra zuinig moe ten zijn is een zaak waar wij ons als PCW sterker voor wil len maken'. ‘Wij zijn daarom bijzonder ge lukkig met het bestaan van de Vereniging Historisch Ge nootschap Waddinxveen. Want in een gemeente waar weinig bewaard is gebleven is het belangrijk dat ook aan het verleden aandacht wordt gegeven', vindt Henk de Bas. Zijn PCW heeft dan ook in haar verkiezingsprogramma een structureel bedrag opge nomen voor de (permanente) huisvesting van een op te richten ’Oudheidkamer’ van het Historisch Genootschap Waddinxveen. ‘Maar we moeten natuurlijk naast het verleden ook bezig blijven met het heden. Daar om zal de komende periode goed gekeken moeten worden hoe we moeten omgaan met de aan ons toegedeelde wo- ningcontingenten'. ‘Al te veel gebruik maken van de inbreilocaties gaat ten koste van de mogelijke be bouwing in Triangel, de toe komstige nieuwbouwwijk tussen Beijerincklaan en spoorlijn. De PCW is er voor stander van om de bebou- wingscontouren, dat is de grens tot waaraan door de ge meente mag worden gebouwd (Zuidelijke Rondweg) ook in de toekomst te behouden'. ‘Wij vinden het dan ook wen selijk om eerst langs die grens eventueel te gaan bou wen, zodat die contouren dan veilig gesteld zijn1. Dat oud en nieuw bij Henk de Bas toch dicht bij elkaar ho ren, blijkt wel uit het feit dat Deze herinneringen worden opgehaald door het 39-jarige gemeenteraadslid voor de Protestantse Combinatie Waddinxveen (PCW) Henk de Bas. Hij zit - met een korte onder breking - sinds 1988 in de ge meenteraad en staat ook voor de nieuwe periode 1998-2002 namens zijn Hervormde Kiesvereniging (HKV) weer kandidaat. ‘Ik weet nog precies welke fraaie huizen er op de Zuid- kade stonden en hoe gezellig de Nesse was met z’n huizen aan de Gouwekant. Het is is allemaal verdwenen', vertelt Henk de Bas, directeur van Fixet-De Bas aan de Jan Dor- rekenskade-Oost. ‘Het is niet de bedoeling om nu een heel weemoedig ver haal te houden, want soms is er gesloopt vanwege de bouw kundige staat waarin een huis, een fabriek of een ander gebouw verkeerde'. ‘Maar ook is er soms tot sloop besloten omdat de plaats waarop het bouwwerk stond nodig was voor andere voor zieningen. En dat laatste had naar oordeel van de PCW an ders kunnen gaan'. ‘De ’politiek’ heeft daar ook haar medewerking aan ver leend, dus wij steken zeker de hand in eigen boezem. Wij hebben daar dan ook van ge leerd en vinden dat we heel zorgvuldig met onze plaatse lijke monumenten moeten omgaan'. ‘Er zijn helaas nog maar wei nig echt monumentale gebou wen in Waddinxveen. De Brugkerk en de Remonst rantse Kerk staan dan wel op de monumentenlijst, maar de pogingen om de rooms-katho- lieke St. Victorkerk op de ge noemde lijst geplaatst te krij gen is niet eens gelukt1, weet Henk de Bas. De geboren en getogen Wad- dinxvener kent het Gouwe dorp als weinig anderen. Naast het PCW-raadslid- maatschap is hij bestuurslid van de Ondernemers Vereni ging Waddinxveen (OVW), van de Hervormde Schoolver eniging en van de zaalvoet- balvereniging Diavo. Henk de Bas: ‘Gelukkig zijn er de afgelopen periode wel weer een aantal objecten in het rijksregister van be schermde monumenten (die staan dus nog niet op de mo numentenlijst) opgenomen'. Hij doelt hier op het pand Zuidkade 8 (het voormalig ge meentehuis), Noordkade 64 (kantoor en watertoren van de voormalige tabaksfabriek Dobbelmann) en de hefbrug over de Gouwe met het brug- wachtershuisje. ‘Of iedereen dat allemaal nu zulke fraaie objecten vindt, doet eigenlijk niet zo veel ter zake. Over smaak valt niet te Arts: F.J. van den Brule, Sterrenlaan 18, tel. 630944 Arts: T.S. Wilms, Troelstrahoeve 66, tel. 618613 F.F. van Dijk, Kerkweg-West 64, tel. 617255 10.00 uur ds. C. de Jong 17.00 uur SoW-dienst in ka pel Ontmoetingskerk (in samenwerking met de Vrijzinnige Hervormden) Kerkgebouw Zuidkade 10.00 uur ds. H. v.d. Kloot- Meyburg, Voorburg 9.30 uur ds. J.G. Groeneveld- Bij, Nieuwerbrug aan den Rijn 13.30 uur Trektochtdienst 17.00 uur ds. E. Hoogerwerf, Woerden (SoW-dienst) Eucharistieviering op zon dag om 9.30 uur (dit kan ook een woord- en communievie ring zijn). Eucharistieviering op zater dag om 19.00 uur en op zon dag om 11.15 uur (dit kan ook een woord- en commu nieviering zijn). De regeling ‘medische weekeinddienst1 is uitsluitend be doeld voor dringende gevallen, waarvan de behandeling niet tot de eerstvolgende werkdag kan wachten. op zaterdag en zondag van 10.00 - 11.00 uur en van 16.00 - 17.00 uur. Voor deze spreekuren behoeven geen afspraken gemaakt te worden. Triomfaterkapel, Haven straat 10.00 uur drs. J. Boek hout ,18.30 uur ds. H.G. Koekkoek WADDINXVEEN - Met het oog op de gemeente raadsverkiezingen van woensdag 4 maart laten op initiatief van de Stich ting Vrouwenraad Wad dinxveen geregeld vrou wen hun stem horen om het belang van politiek voor vrouwen en het be lang van vrouwen in poli tieke functies te onder strepen. Er zijn tot nu toe 28 reac ties in het Weekblad voor Waddinxveen verschenen. Vandaag de bijdrage van Koos van Berkel-van Del- den uit de Kanaalstraat. ‘Woensdag 4 maart en woensdag 6 mei gaan we stemmen. We kiezen niet alleen voor een partij, maar ook voor kandida ten. Dat kan de lijsttrek ker zijn, maar net zo goed een ander op de lijst'. ‘Sommigen zeggen: ’het heeft geen zin op bijvoor beeld nummer 10 te stem men, want die komt toch niet in de gemeenteraad’. Dat is onjuist. Een stem gaat nooit verloren en komt altijd ten goede aan de partij van uw keuze'. ‘Men stemt op een kandi daat omdat die geschikt is en soms om een signaal af te geven. Bijvoorbeeld dat je graag meer vrouwen in de politiek ziet'. ‘Vrouwen zijn immers nog in de minderheid: in de ge meenteraden, in de Pro vinciale Staten en in de Tweede Kamer. Omdat telkens opnieuw blijkt dat de visie die vrouwen op za ken hebben onmisbaar is, stemmen veel vrouwen en mannen op een vrouw. U straks ook?' WADDINXVEEN - Woens dag 28 januari tussen 16.05 en 16.20 uur is ingebroken in een auto die geparkeerd stond aan de Kerkweg-West. Een ruit is geforceerd en er wordt een mobiele telefoon vermist. WADDINXVEEN - Zon dagavond 8 februari om half zeven houdt de Her vormde Stichting De Rank in de Remonstrantse Kerk (Zuidkade) weer een jeugddienst. Het thema van deze dienst is “Liefde isOmdat het volgen de week Valentijnsdag is heeft de jeugddienstcom- missie in overleg met voor ganger ds. S. Dierx uit Ou de Wetering voor dit on derwerp gekozen. De samenzang wordt bege leid door een combo. Bij de ingang van de kerk zal de liturgie worden uitgereikt. Na de dienst is er gelegen heid wat te drinken en na te praten. GEVONDEN EN VERLOREN VOORWERPEN Voor aangifte van gevonden en verloren voorwerpen kan men zich in Waddinxveen wenden tot het bureau van het politiedistrict Gouwe en IJssel, Limaweg 35, Postbus 448, 2740 AK Waddinxveen, tel. 0182-621666. De politie mensen van de regio Hol lands Midden zijn voor mel dingen die ’zonder zwaai licht’ kunnen bereikbaar onder telefoonnummer 0900-8384. WADDINX VEEN - Het ze ven tellende vo caal ensemble ’Dobro Spolec- nost’ uit de Waddinxveens Tsjechische zus terstad Pelhri mov zal volgende maand door Waddinxveens burge meester Fedde Jonkman in het gemeentehuis (Raad huisplein) worden ontvan gen. Het koor komt naar het Gouwedorp voor een geva rieerd, veeltalig optreden in het kamermuziekconcert op donderdagavond 19 febru ari in de Remonstrantse Kerk (Zuidkade), waar het voor de pauze van zich zal laten horen. Na de pauze zingt de in Waddinxveen ge boren bariton Kees de Bruijn liederen van Schu bert en Brahms, aan de piano begeleid door Maar ten Hillenius. Dobro Spolecnost treedt vrijdagavond 20 februari tussen 17.00 en 20.00 uur Het centrum voor kunstzinni ge vorming ’Kreater’ (Kerk straat) doet sedert vorig jaar ook mee in met name culture le uitwisselingen. Een in Pelhrimov onder aus piciën van de stichting gehou den tentoonstelling werd een grote happening, waar ieder een de beste herinneringen aan bewaart. Dit jaar staan diverse evenementen op cul tureel en onderwijs gebied op stapel. ‘Wij kunnen geweldig veel van elkaar leren', vindt direc teur Aad Koremans van Kre ater. ‘In Tsjechië moet men na de val van het communis tische bewind nog veel opbou wen, maar de rijkdom van de kunst en cultuur staat als een paal boven water en neemt in het dagelijkse leven nog steeds een zeer grote plaats in en is een groot goed. Het is helemaal niet uitzon derlijk dat een boekbespre king een plek op de voorpagi na van een dagblad krijgt'. Aad Koremans spreekt liever niet over een achterstand van Tsjechië. ‘Het land kent min der luxe dan wij, minder mid delen. Maar dat betekent ab soluut niet dat de mensen die ik in Pelhrimov* en elders in het land heb ontmoet als mens armer zijn dan wij. On ze contacten kenmerkten zich door veel warmte en blijd schap. Zij kunnen ons nog zo veel leren.' ‘Op het gebied van muziek le vert men een zeer hoge kwali teit af. De wijze van lesgeven is overigens heel anders dan bij ons', vervolgt Aad Kore mans. Zijn ervaring leerde dat in Pelhrimov voorname lijk individuele muzieklessen worden gegeven. ‘In de communistische tijd sorteerde men talenten uit en dan was het stampen, stam pen en nog eens stampen ten einde optimale prestaties te krijgen. De muziekleraren in Pelhrimov zijn zeer geïnte resseerd in de wijze waarop wij omgaan met groepssyste- men, samenspel en midde len'. ‘Inhoudelijk kunnen wij veel informatie uitwisselen. Zij motiveren hun leerlingen an ders dan wij dat doen en mis schien kunnen wij daar best iets van overnemen. Samen zijn we op weg naar wat ik kortweg de ’global village’ zou willen noemen'. Pelhrimov ligt bepaalt niet naast de deur. Twaalf tot veertien uur reizen is immers geen sinecure. ‘Uitwisselin- tevens op in het Anne Frank- centrum (Jan van Bijnenpad), waar de avond maaltijd worden bruikt. Deze culturele uitwisseling staat als altijd onder auspiciën van de Stichting Vriendschaps band Pelhrimov, die voor dit verblijf wederom samen werkt met het centrum voor kunstzinnige vorming Kre ater (Kerkstraat). Het hoofd van de afdeling welzijn en onderwijs in Pelhrimov maakt deel uit van het ensemble. Hij is als drijvende kracht in de vriendschapsband een goe de bekende van menigeen die bij de uitwisselingen is betrokken. Voor zes van de koorleden wordt nog onder dak gezocht. Wie gastvrij heid wil verlenen van woensdag 18 tot zaterdag 21 februari kan dat melden bij de administratie van Kre ater, telefoon 0182-614422. De reacties kwamen vooral van andere politieke partijen die het niet gepast vonden dat de foto van Waddinx veens burgemeeester Fedde Jonkman in de advertentie werd afgedrukt. Naast de foto van de eerste burger stond de tekst ‘PS. Oh ja, Fedde, wat leuk om onder jouw voorzitterschap met zo veel WD-ers in de nieuwe raad te zitten. Tot binnen kort!' Hiermee suggereerden de Waddinxveense liberalen dat er meer dan de huidige vier raadszetels door hen bezet zouden gaan worden in de nieuwe gemeenteraad. Burgemeester Fedde Jonk man zelf kon de knipoog van de WD wel waarderen. An dere partijen vonden het mis plaatst en zijn bang dat de ar geloze lezer de relatie legt tussen de politieke kleur van de eerste burger en de VVD. het ziekenhuis wat draaglij- ker wordt. De kinderen kun nen zich even losmaken uit de situatie die met ziekte en soms uitzichtloosheid te ma ken heeft. Iedereen is welkom op de ver gadering van de Plattelands vrouwen. De toegang is gra tis. Er wordt een verloting ge houden, waarvan de opbrengst geheel ten goede komt aan Cliniclowns. Wie deze avond niet kan bij wonen, maar meer wil weten van het fantastische werk dat deze stichting, die ernstig zie ke kinderen van alle leeftij den ontspanning en afleiding biedt, doet kan contact opne men met de Stichting Clini clowns Nederland, Postbus 1565, 3800 BN Amersfoort, telefoon 033-465 95 81. Na de Cliniclowns (van 20.00 tot 21.00 uur) begint de jaar vergadering van de Neder landse Bond van Plattelands vrouwen. Aftredend binnen het bestuur zijn Truus de Vries-Dries, (vice-voorzitter en reiscommissie) en Co Hon- koop-Vis (penningmeester). Ook Joke van Kooij, zes jaar actief in de redactie van het afdelingsblad In Kleine Kring, legt die functie neer. Het bestuur stelt als nieuwe besturskandidaten voor Lies Meyll-Franken en Gerda Bekkers-van Toor. PAGINA 7 De Hoeksteen, Esdoornlaan Bethelkerk, Bilderdijklaan De Morgenster, Sterrenlaan Dienstdoende verloskundige: Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Donderdagavond Vrijdag Zaterdag (0182) 62 53 75 (0182) 62 53 46 (0182) 62 53 37 (0182) 62 53 38 (0182) 62 53 36 Koos van Berkel-van Dol den uit de Kanaalstraat. Aanvraag visites Uitgave: Dagblad van Rijn en Gouwe BV, Raoul Wallenbergplein 9, Postbus 12400 AA Alphen a/d Rijn Redactie-adres: Kanaalstraat 10 Postbus 372 2741 HH Waddinxveen Telefoon: 0182 - 63 03 32 Telefax: 0182 - 63 26 33 DE KERK VAN JEZUS CHRISTUS VAN DE HEILIGEN DER LAATSTE DAGEN Crabethstraat, Gouda ZONDAG 8 FEBRUARI NEDERLANDS HERVORMDE KERK Brugkerk, Kerkweg-Oost GEREFORMEERDE KERK (VRIJGEMAAKT) Kruiskerk, Passage RAFAEL GEMEENSCHAP WADDINXVEEN Het Nieuwe Trefpunt, Stationsstraat GEREFORMEERDE GEMEENTE BOSKOOP Kerkgebouw Mendelweg CHRISTELIJK GEREFORMEERDE KERK BOSKOOP Kerkgebouw Nieuwstraat 79 BAPTISTENGEMEENTE ICHTHUS Gebouw Kreater, Kerkstraat EVANGELISCHE GEMEEN TE PAROUSIA GOUDA Aula Joh. Calvijn-MAVO, Winterdijk OUD-GEREFORMEERDE GEMEENTE IN NEDERLAND Kerkgebouw Mercuriusweg: Weekeinddienst dierenarts: CHRISTELIJK AFGESCHEIDEN GEMEENTE Kerkgebouw Dorpstraat Klachten bezorging: Donderdag voor 17.00 uur. Kanaalstraat 10. 2741 HH Waddinxveen Telefoon 0182 - 63 03 32 Hervormde Stichting 'De Rank', Zuidkade 59 (Rem. Kerk) ■jarig nemer Henk de Bas? Servicenummers Bedrijvenklanten Particuliere klanten Effecten Beleggingen Huis Hypotheek Advies Reizen Ook op zaterdag van 10.00-15.00 uur telefonisch bereikbaar voor reisinformatie, adviezen en boekingen. Rabobank Waddinxveen Kerkweg Oost 161, Waddinxveen De tijden veranderenook bij de Rabobank 09.00-17.00 uur 09.00 -17.00 uur 09.00 -17.00 uur 09.00 -17.00 uur 18.30-20.30 uur 09.00 -17.00 uur bank gesloten) Op afspraak zijn onze adviseurs, waar en wanneer u wilt, ook buiten de openingstijden voor u beschikbaar. Openingstijden: Maandag t/m Vrijdag 08.30 - 17.00 uur. JEHOVA'S GETUIGEN Koninkrijkzaal, Burgemeester Trooststraat /«- t Rijnlandstraat 4,2741 HZ Waddinxveen - (2 straten achter het gemeentehuis) WOENSDAG 4 FEBRUARI 1998 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN ZATERDAG 7 EN ZONDAG 8 FEBRUARI Voor de praktijk van de huisartsen Alberts, Van den Brule, Van der Linde, Van Vliet en Vroom (groep I) heeft dienst: Voor de praktijk van de huisartsen Glaser, Van Heel, Sie- mons, Voskamp en Wilms (groep II) heeft dienst: Dienstdoende apotheek: Immanuëlkerkgemeente, Prinses Beatrixlaan REMONSTRANTSE GEMEENTE GEREFORMEERDE KERKEN Ontmoetingskerk, Groens- voorde ROOMSKATHOLIEKE KERK St. Victorkerk, Zuidkade Ontmoetingskerk, Groens- voorde Mededeling: Spreekuur waarnemend huisarts Vivanteals de sfeer moet blijven hangen wanneer de zon onder is. BAPTISTENGEMEENTE ALPHEN AAN DEN RIJN Het 39-jarige PCW-gemeenteraadslid en zelfstandig onder- (foto: PCW). Sfeer van je leven

Weekblad voor Waddinxveen | 1998 | | pagina 7