De Vestigingsleider BUBBMSU Rb Rb re c re OPROEPKRACHT m/V l FLINKE JONGEMAN welke opgeleid wil worden tot autopoetser in vaste dienst! Calculator/ orderbeqeleider 1/1 Tuincentrum-medewerker Koelmonteur bedrijfswagens, of studerend hiervoor, gezocht voor een Wereldmerk, M ABN AMR0 De bank ABN AMRO zoekt: “ir randstad uitzendbureau medewerk(st)er onderwijs en welzijn REMMERSWAAL BLOM B.V. REMMERSWAAL BLOM B.V. Gezocht oproepkracht voor in de Gerbera's Op zeer korte termijn COMMERCIEELen ADMINISTRATIEF MEDEWERKER/STER OPROEPKRACHTEN M/V GroenRijk de Bosrand Wal eisen wij: Wil je werken aan je eigen toekomst? contactpersoon: Dhr. R. Nijenhuls Mercedes-Benz Specialisten in jonge gebruikte auto’s industri een administratief medewerker Advies- en Konstruktieburo Smit Nesse 34 2741 ES waddinxveen Telefoon: (0182) 61 56 55 Werktijden in overleg, tijdens kantooruren. Avondopenstelling m/v B.V. LI.A.M. is officieel Mercedes-Benz dealer met vijf vestigingen in de regio Zuid en Noord-Holland. Momenteel werken zo'n 200 medewerkers aan de toekomst van deze onderneming, waarbij de voortdurende groei uitstekende perspectieven biedt. Centraal hierbij staat het koppelen van kwaliteit aan het wereld merk Mercedes-Benz. Verkoopregistratie-medewerker m/v Verdelers m/v Onderhoudsmedewerker plantenbakken m/v LOODSMEDEWERKERS m/v Fa. L. de Kooter - Export Baumschulen - Nurseries Win Olympische klapschaatsen Wij zoeken een enthousiaste voor kantoorwerkzaamheden. voor onze vestiging te Alphen a.d. Rijn Voor inlichtingen: (079) 5936076 Kwekerij 't Groene Hart Waddinxveen zoeken Zij die denken hiervoor in aanmerking te komen kunnen reageren. Leeftijd vanaf 16 jaar. 'G?oen7ij< PAGINA 9 GKW/WvW - WOENSDAG 4 FEBRUARI 1998 ABN AMRO behoort met ruim 1900 kan- Beloning. Het salaris bij ABN AMRO is afhankelijk toren in meer dan 65 landen tot de 15 grootste banken van de wereld en tot de top 10 van Europa. In onze organisatie staat de financiële dienstver- stekende secundaire arbeidsvoorwaarden, zoals 8% lening aan particuliere en zakelijke klanten centraal. vakantietoeslag, een 13e maand, winstdeling, een Dat betekent dat ABN AMRO een zo breed premievrij pensioen en korting op vele bank- mogelijk pakket bankdiensten aanbiedt aan alle diensten. Tevens biedt ABN AMRO een uitste kende regeling voor vergoeding van studiekosten. cliëntengroepen. De regio Haarlem omvat ruim 90 kantoren, gelegen in de provincies Noord- en Wie zoeken wij: een parttime administratief medewerk(st)er in de leeftijd van 20-30 Sollicitatie. Zuid-Holland. Voor ons kantoor in Hazerswoude zoekt Bent u geïnteresseerd in deze functie, stuur ABN AMRO een ondernemende vestigingsleider. dan een sollicitatiebrief met curriculum vitae naar: ABN AMRO Bank N.V., t.a.v. de heer J. Kapteyn (CA 9006), Postbus 29, 2000 MC Haarlem. Voor Functie. meer informatie over deze functie kunt u contact opnemen met de heer K. de Boer, Rayonmanager kantoor Boskoop, telefoonnummer 0172 - 212001. beoogde resultaten te behalen, werkt u binnen uw marktgebied doelgericht en motiveert u uw team leden, bijvoorbeeld door te assisteren in de acquisitie van zakelijke en particuliere relaties. Profiel. Voor deze functie zoeken wij een man of HBO-opleiding met leidinggevende en organisato- In dat geval biedt de gemeente Boskoop je een goede mogelijkheid. initiatiefrijk, vooral op het gebied van acquisitie, lijke vaardigheden. Jan van Gils Drukkerij Functie-eisen: Om in aanmerking te komen heb je een goede 1 Een nieuwe uitdaging! Parttime dienstverband in overleg. Wij denken hierbij aan iemand die in het b INFORMATIE team, dat bestaat uit vier mensen. Uw kantoor heeft als hoofdfunctie het adviseren over en het afzetten ABN AMRO is een breed georiënteerde bank met een sterke positie in Nederland en het buitenland. Met cliënten uit uiteenlopende sectoren en met hooggekwalificeerd personeel. ABN AMRO is solide en veelzijdig. Een voor aanstaande bank van internationale standing en reputatie. Wij denken hierbij aan een ervaren vakman die het reilen en zeilen in een klein bedrijf kent. Beschik je over de nodige ervaring en vakkennis en heb je interesse voor deze afwisselende job, bel dan 0172 42 28 77 en vraag naar Jan. Door het vertrek van één van de 4 medewerk(st)ers van de afdeling Onderwijs en Welzijn (OWZ), zoeken wij een enthousiaste Buromex BV is een organisatie welke reeds 26 jaar in Nederland kan toor-,/projectmeubilair verkoopt. In verband met uitbreiding van onze werkzaamheden en de groei van het bedrijf zijn wij op korte termijn op zoek naar een: De werkzaamheden bestaan o.a. uit: - aannemen van binnenkomende telefoongesprekken - het administratief verwerken van verkooporders, facturen en betalingen (Exact) - verzorgen ingaande/uitgaande post - diverse archiveringswerkzaamheden - ontvangst bezoek in onze showroom - het verwerken van offertes - eventuele overige voorkomende werkzaamheden. Voor de functie vragen wij het volgende: - opleiding minimaal MEAO of gelijkwaardig - goede contactuele eigenschappen - zelfstandig en accuraat kunnen werken - ervaring in PC-gebruik noodzakelijk - leeftijd 21 -24 jaar. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. die de komende maanden ons team willen onder steunen bij het verzendklaarmaken van boomkweke- rij-producten. Voor uw sollicitatie kunt u schrijven of bellen naar: Fa. L. de Kooter - Export Goudse Rijweg 130 2771 AT Boskoop telefoonnr.: (0172) 21 63 99 Inlichtingen: dhr. M. Bokhorst. Geboden wordt: - een afwisselende baan in een prettige werksfeer. Gevraagd wordt: - eventueel kennis van boomkwekerij producten. - bereidheid tot overwerken. voor verschillende lichte werkzaamheden, o.a. etikette ren van planten in de verzendhal, enkele uren per ochtend/middag. Bent u geïnteresseerd, neem dan tijdens kantooruren contact met ons op. Tel.: (0172) 21 01 15, contactpersoon, Ciska Vermeulen. Een onderneming waarin de koelmonteur bedrijfswagens, c.q. studerend hiervoor, een belangrijke rol vervult. De werkzaamheden bestaan uit reparatie en onderhoud aan bedrijfswagens, met in begrip van airco-installaties en transport- koeling. Tevens verwachten wij van de kandidaat bereidheid tot serviceverlening buiten de kantooruren. Ziet u in deze baan een nieuwe uitdaging, dan kunt u voor informatie bellen met dhr. H. van Smoorenburg, servicemanager te Alphen a.d. Rijn, telefoon 0172-47 51 55. bezit is van het diploma CFK-monteur of de bereidheid heeft dit op korte termijn te behalen. Zie jij het als een uitdaging mee te groeien binnen dit jonge en dynamische bedrijf, solliciteer dan bij onderstaand adres. Functie-omschrijving: De medewerker runt zijn eigen afde lingen binnen het bedrijf. Presentatie en verzorging van de producten en advisering van de klanten behoren daarbij tot de belangrijkste taken. Waar nodig zal ook geassisteerd moeten worden op de andere afdelingen. Kamerlingh Onnesw (0172)42 28 77 Schriftelijke sollicitaties kunt u voor 13 februari richten aan: Buromex BV t.a.v. dhr. L. van der Leeden, Postbus 189, 2410 AD Bodegraven. Bezoekadres: Europaweg 14, 2411 NE Bodegraven Tel: (0172)61 93 04 Op donderdagavond 5 februari a.s. is onze vestiging te Waddinxveen geopend tot 20.00 uur. Heb je vragen, wil je je in laten schrijven schroom niet en kom langs.Wij hebben volop werk voor lange en korte tijd. Informatie bij Saskia van Elteren, tel. (0182) 63 06 32, Waddinxveen, Nesse 34a. Stuur uw schriftelijke sollicitatie met een uitgebreid curriculum vitae aan B.V. L.I.A.M. Afd. Personeelszaken Postbus 25 2300 AA Lelden 5 t. SF Als verkoopregistratie-medewerker scan jij de barcode van de planten die de klant heeft uitgezocht met een handcomputer. Een ultramodern computersysteem verwerkt deze gegevens snel en nauwkeurig, zodat het te betalen bedrag snel bekend is. Je bent het visitekaartje van het bedrijf. Informatie bij Saskia van Elteren, tel. (0182) 63 06 32, Waddinxveen, Nesse 34a. De verdelers rijden op een kleine heftruck om de planten en bomen van de klanten te verzamelen en klaar te zetten. Dit betekent planten stapelen op karren en wegrijden met de heftruck. Informatie bij Saskia van Elteren, tel. (0182) 63 06 32, Waddinxveen, Nesse 34a. Binnen je eigen klantenkring zorg je voor het onderhoud van plantenbakken. Je bent in het bezit van een rijbewijs, je hebt enige plantenkennis, je bent klantvriendelijk, fysiek sterk en houd je ervan om zelfstandig op pad te gaan. Dan is dit iets voor jou. Informatie bij Saskia van Elteren, tel. (0182) 63 06 32, Waddinxveen, Nesse 34a. zoekt Mk Pépinières - Vivros - Vivai piante Zoals je ziet heeft Randstad volop vacatures. Ben je geïnteresseerd, schrijf je dan snel in (voor 1 maart). Dan kun je in een verloting meedingen naar de klapschaatsen van Tonny de Jong waarmee zij op de Olympische Spelen in Nagano rijdt. De prijsuitreiking vindt plaats tijdens de WK Allround schaatsen in Heerenveen inmaart. Informatie bij Ina Kooien, tel. (0182) 63 09 03, Waddinxveen, Nesse 34a. Drukkerij Jan van Gils is een kleine onderneming met een snel groeien de klantenkring en een gevarieerd orderpakket. vragen wij een geroutineerde GroenRijk de Bosrand is het tuincentrum aan de rand van Alphen aan den Rijn. Ons sterke punt is het levende groen, maar daarnaast leveren we ook een brede sortering aanver wante,tuin- en interieurartikelen. Om het bedrijf verder te verbeteren en om de snelle groei bij te kunnen houden zoeken wij met spoed een een full-time functie voor de tuinafdeling (m.n. beplanting) ondernemend in het groen jlbr. tl JBHj Wegens drukke periodes van februari W bMShntirlja mei, zoeken wij Wat bieden wij: - Afwisselende en verantwoordelijke functie - Grote mate van zelfstandigheid - Goed salaris afhankelijk van opleiding/ervaring - Goede secundaire arbeidsvoorwaarden - Plezierige werksfeer in een klein hecht team planten- en materialenkennis. Van de belangrijkste tuinplan- 'u ten ken je de namen, verzorging en groeiwijze. Je bent niet bang om zelf beslissingen te nemen en ruime verantwoording te dragen. Een ondernemende commerciële instelling is be langrijk en natuurlijk ben je goed in de omgang met klanten en collega’s. INTA INSPECTIE-, TAXATIE- EN EXPERTISEBUREAU B.V. TE WADDINXVEEN is een klein hecht bureau en werkzaam in geheel Nederland. In verband met uitbreiding van werkzaamheden is er een vacature ontstaan. Inlichtingen: Wil je nog meer weten over deze interessante functie, dan kan je contact opnemen met de chef van de afdeling, Gertjan van Midden, doorkiesnummer (0172) 21 95 55. van opleiding en ervaring. U kunt rekenen op uit- Om welke werkzaamheden gaat het: Deze afwisselende functie bestaat in hoofdzaak uit het verrichten van werk zaamheden ten behoeve van: - de salarisadministratie voor het onderwijzend personeel; - het leerlingenvervoer; - beheer en verhuur van binnensportaccommodaties; - afhandelen van subsidieaanvragen van diverse instellingen; - samenstelling van diverse roosters; - organisatie van diverse activiteiten, zoals de schoolsportdagen. Uiteraard dient een bijdrage te worden geleverd aan de overige op de afdeling voorkomende werkzaamheden. en u beschikt over goede mondelinge en schrifte- Uw belangrijkste taak is het leiden van een Welke eisen stellen wij: Om voor deze functie in aanmerking te komen dien je een meao-diploma (bestuurlijke richting) te hebben. Daarnaast verwachten we dat je mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid goed is. Ook heb je minimaal 2 jaar werkervaring in een administratieve functie. Belangrijk is dat je bereid bent om een tweejarige opleiding te volgen die gericht is op het vakg'ebied. De kosten hiervan komen voor onze rekening. w GEMEENTE BOSKOOP van particuliere producten en diensten. Om de Solliciteren: Wil je gelijk solliciteren, dan dient je sollicitatiebrief, gericht aan burgemeester en wethouders van Boskoop, Postbus 5, 2770 AA Boskoop, uiterlijk 10 dagen na het verschijnen van dit blad bij ons binnen te zijn. Op de afdeling OWZ worden werkzaamheden verricht die betrekking hebben op onderwijsaangelegenheden (basis-, voortgezet- en beroepsonderwijs) en op het gemeentelijk welzijnsbeleid. Wat bieden wij: Naast een toekomstperspectief bieden wij een salaris dat, afhankelijk van leeftijd en ervaring, maximaal f 3.923,-- bedraagt. Kalkovenweg 42 Industrieterrein Heimanswetering Alphen aan den Rijn Telefoon 0172 - 433352 jaar voor 24 uur per week (3x8 uur). Onze voorkeur gaat uit naar de dinsdag, de woensdag en de vrijdag. Wiens taak zal bestaan uit het aannemen van de telefoon, het invoeren van rapporten in computer (WP 5.1), het archiveren van rapporten, het verzorgen van de uitgaande post, verder diverse overige administratie ve werkzaamheden binnen een klein hecht bureau. - MAVO MEAO niveau - Typediploma - Ervaring met computers - Vriendelijke telefoonstem Prinsen Schouw 1, 2394 CX Hazerswoude, t.a.v. T. Jansz, tel. (0172) 47 52 99. vrouw met een succesvol afgeronde MBO- of Drukkerij Jan van Gils bv H AX Alphen aan den Rijn Tel Uw schriftelijke handgeschreven sollicitatie met curriculum vitae kunt u binnen 14 dagen na plaatsing van de advertentie richten aan: /WL4 Inspectie-, Taxatie- en Expertisebureau B. V., t.a.v. mevr. W.D.B. Geurtsen-Gabriëls, Gebouw "De Staring", Staringlaan 21-13, 2741 GC Waddinxveen (0182)6325 00 eg 11a 2408 Fax (0172)43 98 01 rische kwaliteiten. U bent ondernemend en

Weekblad voor Waddinxveen | 1998 | | pagina 9