Stille armoede staat centraal bij de PCW vrijwilligers cement van samenleving Voor WD'er Peter de Vries zijn de [DE VVD WERKT procent rente met één telefoontje. Eric Stuyfzand (VVD) wil meer daadkracht ZIE ADVERTENTIE ELDERS IN DEZE KRANT Jaarvergadering van sociaal-democraten Hugh Grant in 'Kreater' Vrouwen laten stem horen (30) een bezet de vrijwilli- prachtig r Rabo TeleSparen. Met de minste moeite een hoge rente. 11 die ont- een be- Dat al wel De plaatselijke sociaal-demo- craten kijken op 1997 terug als een jaar met ledenwinst en met veel activiteiten. Zo organiseerde de PvdA debat ten over armoede, duurzaam- Daarom is de WD’er vanzelf sprekend erg geïnteresseerd in de ruimtelijke orde ning. ‘Ik weet best dat Waddinx veen beperkt wordt in haar groeimogelijkheden in de ko mende j aren. Die zijn niet ge weldig. Door de beperkte con- tingentering zijn die niet in grote mate te verwachten'. ‘Bouwen voor de eigen bur gers blijft natuurlijk een ver eiste. De groei van Waddinx veen mag niet blijven stil staan. Je moet zorgen voor huisvesting van jonge men sen en letten op de doorstro ming. Stilstaan is achteruit gang'. Van zijn opleiding als ver- keers- en vervoerdeskundige - hij voert ook de directie over Parkeergroep Nederland - heeft de VVD-fractie dank baar gebruik gemaakt bij de WADDINXVEEN - Het is de eerste keer dat hij meedoet aan de gemeenteraadsverkiezingen. De aan het Wou- brechterf wonende Peter de Vries staat op de 5e plaats op de verkiezingslijst van de VVD. WADDINXVEEN - ’Zwakkeren in Waddinxveen moeten extra beschermd worden. Extra geld voor bestrijding van stille armoede is absoluut noodzakelijk’. WADDINXVEEN - ‘Het verkeerscirculatieplan en het winkelcentrum De Nieuwe Passage zijn in mijn ogen typisch voorbeelden van te geringe daadkracht. Daar hebben wij veel te lang over gedaan in Waddinxveen1. uitgetrokken voor de uit stroom uit de bijstand en de bestrijding van stille armoe de'. De PC W-lij staan voer der ziet nieuwe mogelijkheden voor kwijtschelding van ge meentelijke belastingen voor doelgroepen. Hij vindt overi gens dat er nog veel moet ge beuren voordat we kunnen spreken over een goed mini mabeleid'. De oprichting van het Perma nent Armoede Platform Wad dinxveen was volgens de PCW-wethouder wat dit be treft een goed begin, maar wel te weinig. Daarnaast is een uitbreiding van het Aan vullend Openbaar Vervoer (AOV) noodzakelijk. ‘Op deze manier kan het maatschappelijk isolement van ouderen en gehandicap ten doorbroken worden. Een uitbreiding van het Aanvul lend Openbaar Vervoer biedt ouderen en gehandicapten de mogelijkheid om volwaardig deel te nemen in de Waddinx- veense samenleving'. Vernieuwing de titel. ‘Na hun pensioenda tum en hun vervroegde uit treding dreigen sommige mensen in het spreekwoorde lijke grote zwarte gat te val len', weet het WD-kandi- daat-raadslid. ‘Dat is helemaal niet nodig. Je kan dan op allerlei manie ren actief blijven. Door bij voorbeeld het ontwikkelen van een hobby, het beoefenen van een sport, het verrichten van aktiviteiten in verenigin gen, het - op beperkte schaal - Na de pauze gingen de bijna vijftig belangstellenden met de PC W-lij sttrekker Joop Neele en de PCW-raadskan- didaten drs. Cees Bax, Bart van der Roest, Simon Langer- veld en Henk de Bas in dis cussie. Onderwerpen als pri vatisering van het zwembad, het asielzoekerscentrum (AZC), bestuurlijke vernieu wing en armoedebeleid kwa men daarbij uitgebreid aan de orde. PCW-gemeente- raadslid Henk de Bas is het ermee eens dat het asielzoe kerscentrum nog ruim drie jaar in Waddinxveen kan blij ven. De centrale overheid moest daarvoor echter wel met geld over de brug komen. Niet alle lasten moeten bij de WADDINXVEEN - Het ’Filmhuis Gouda’ vertoont vrijdagavond 13 februari om half negen in de grote zaal van het centrum voor kunst zinnige vorming ’Kreater’ (Kerkstraat) de Engelse film ’Sense en sensibility’ van re gisseur Ang Lee met Emma Thompson, Kate Winselet en Hugh Grant. De toegangsprijzen bedragen tien en acht gulden per per soon (CJP- en Pas 65-hou- ders). De verfilming van het gelijk namige boek van Jane Aus ten speelt zich af op het Brit se platteland. Elinor Dash wood (Emma Thompson) woont met haar moeder en twee zusters tot de dood van haar vader op een landgoed. Dat landgoed moeten zij tot hun verdriet verlaten in ver band met de verdeling van de erfenis. Vrouwen kunnen namelijk niet erven en dus vervallen vaders bezittingen aan een zoon uit een eerder huwelijk. Het gevolg van deze discussie in de hervormde Bethelkerk was dat aan het eind van de PCW-vergadering, ter ere van de 60e verjaardag van Koningin Beatrix, de couplet ten één en zes van het Wilhel mus gezongen werden. Lijsttrekker Joop Neele gaf nog aan dat de herkenbaar heid van de politieke partijen de laatste jaren is vermin derd. De fractie van de Prote stantse Combinatie Wad dinxveen wil daarom een dui delijk en helder geluid laten horen. Verkiezingsbeloften moeten nagekomen worden. ’De PCW is niet voor niets voor een geloofwaardige ge meente’, besloot Joop Neele. gers rekening gehouden wor den. De geloofwaardigheid van de gemeente is anders in het geding', aldus de PCW- lijstaanvoerder. Hij vindt dat wijkbezoeken de afstand tus sen het gemeentebestuur en inwoners kunnen verkleinen. ‘De gemeente komt naar de burger in plaats van anders om'. Verkeerswethouder Joop Neele wil verder dat er'extra geld komt voor de verkeers veiligheid. Kwetsbare ver keersdeelnemers als voetgan gers en fietsers moeten be schermd worden. De voltooiing van de fietsroute noord-zuid mag niet langer uitgesteld worden. Voor de aanleg van de weste lijke rondweg moet nu reeds geld gereserveerd worden'. Joop Neele vindt deze omlei- dingsweg noodzakelijk omdat daarmee de verkeersveilig heid en de doorstroming wordt gediend. Voor de PCW staat vast dat de gemeente de veiligheid van de burgers moet waar borgen. 'Bestrijding van cri minaliteit en vandalisme moet adequaat ter hand ge nomen worden. Het experi ment met de dorpswachten moet daarom ook gecontinu eerd en uitgebreid worden'. De PCW-lij staanvoerder is tegen de vestiging van een coffeeshop in Waddinxveen. Vestiging van zo’n ’drugswin- kel’ en een gedoogbeleid wer ken volgens hem averechts. Gebruik van drugs wordt in zulke situaties juist gestimu leerd. Joop Neele wil daarom extra geld voor preventieprojecten reserveren. Een goede op vang voor de jeugd is hierbij noodzakelijk. ‘Verveling en agressie kunnen tegengegaan worden door goede voorzie ningen voor sport en ontspan ning'. ‘Sportverenigingen kunnen bijvoorbeeld een belangrijke rol vervullen met het organi seren van allerlei activitei ten'. De PCW is tevens voor stander van een experiment met een jongerenontmoe tingsplaats (JOP). Discussie heid en het verkeerscircula tieplan. Op de Dag van de Ar beid (1 mei) was er in Gouda een grote bijeenkomst met PvdA-minister drs. Jan Pronk (Ontwikkelingssamen werking) en NOVIB-voorzit- ter drs. Max van den Berg. Bij het maken van het verkie zingsprogramma waren er discussies met organisaties en belangstellenden. En ver der werden de kandidaten voor de gemeenteraadsver kiezing gekozen. Drs. Aad van Holstejn is de kopman en kandidaat-wethouder van een nieuwe PvdA-ploeg. Over dat alles wordt verslag ge daan in Prikbord, het PvdA- blad voor de leden en dona teurs. Tijdens de jaarverga dering worden ook nieuwe leden in het afdelingsbestuur en voor de commissies eman cipatie en duurzame ontwik keling gekozen. En er wordt natuurlijk voor uit gekeken naar het drukke verkiezingsjaar. Bij verschil lende gelegenheden zal de PvdA de kiezer opzoeken en haar oor te luisteren leggen. Tijdens wijkbezoeken (maan dag 9 februari in De Padde stoel, woensdag 18 februari in Het Zuidhonk en dinsdag 24 februari in De Overkant), op de weekmarkt en in win kelcentra. In het verkie zingsprogramma wordt ge sproken over ‘interactief be sturen'. Het betekent dat beleid maken en plannen uit denken niet alleen binnen het gemeentehuis moet plaats hebben. Zoals de PvdA zelf allerlei groepen heeft betrokken bij het maken van het verkie zingsprogramma en de bur ger opzoekt, zo moet de ge meente ook beter luisteren, gesprekken organiseren, kwaliteiten van burgers aan boren en hen niet overvallen. nooit onder stoelen of ban ken. Ik voel me dan ook vaak bij die gelegenheden een beetje pr-functionaris van on ze gemeente'. Als oud-ban- kier heeft de liberaal een meer dan gebruikelijke inte resse voor het financiële rei len en zeilen van Waddinx veen. ‘Ons vorige verkie zingsprogramma heette ’Tijd voor prioriteit’. Mijn priori teit is duidelijk: een gezond huishoudboekje van Wad dinxveen'. “Na de reorganisa tie besturen wij deze gemeen te via ’integraal manage ment’. Eenvoudig gezegd: ook het prijskaartje dat aan ieder afzonderlijk project of activi teit hangt maakt deel uit van de beslissing over dat project of die activiteit'. ‘Niet zoals vroeger toen de fi nanciële sector een eigen le ven leidde. Ik ben voorstan der van die ingezette koers. Dat maakt mensen in de be oordeling van activiteiten veel kostenbewuster, al denk ik dat een kritische beoorde ling sterk noodzakelijk blijft. Een verdere stijging van de lastendruk voor de burger moeten wij echt voorkomen. Dat is niet acceptabel', meent Peter de Vries. ‘Waar ik mij het meeste op verheug is het contact met de Waddinxveense burgers. Meedenken met hun wensen en verlangens en daar dan ook cocreet iets mee doen. Voor de betrokkenheid van burgers bij het bestuur moet je een open oog hebben. Inter actief besturen'. ‘Burgers meer en meer be trekken waar je als gemeente mee bezig bent. Dat vind ik van groot belang. Ik hoop dat burgers mij na woensdag 4 maart weten te vinden, zodat wij samen naar oplossingen kunnen zoeken die voor de samenleving én voor die af zonderlijke burger werkbaar zijn'. persoonlijk geen enkele moei te. dat de aanwezigheid van AZC maatschappelijk breed gedragen wordt en zo veel vrijwilligers zo intensief in de weer voor dat asielzoe kerscentrum zijn', aldus Pe ter de Vries. ‘Als liberaal ben ik sterk geïnteresseerd in de ontplooiingskansen van de mens. Daarom vind ik dat je als gemeentelijke overheid faciliteiten moet verstrekken, zoals bijscholing van vrijwil ligers en gerichte subsidies'. ‘Dat alles om het mensen mo- Joop Neele vindt dat de ge meente meer moet letten op de wensen van de burgers. Hij denkt daarbij aan een jaarlijks terugkerend publiek debat waarin over actuele Waddinxveense problemen gediscussieerd kan worden. ‘De uitkomst van dit debat moet duidelijk meewegen in de gemeentelijke besluitvor ming. Daarnaast zijn goede inspraakprocedures van groot belang. De procedure rond het vaststellen van het Waddinxveense verkeerscir culatieplan is hier een goed voorbeeld van‘. ‘Er moet immers met de be langen van de betrokken bur- kaar‘. ‘Ik noem vrijwilligers werk altijd het cement van de f1TT-x: i i weldig als je al die mensen belangeloos bezig ziet in ker ken, f clubs, het asielzoekerscen trum. Alleen al in het AZC werken 120 mensen als vrij williger1. Afgelopen week heeft WD-wethouder Maria WADDINXVEEN - Met het oog op de gemeente- raadsverkiezingen op woensdag 4 maart laten op initiatief van de Stichting Vrouwenraad Waddinx- I veen geregeld vrouwen hun stem horen om het be- lang van politiek voor vrouwen en het belang van i vrouwen in politieke func- ties te onderstrepen. Er zijn tot nu toe 29 reacties in het Weekblad voor Wad- dinxveen verschenen. I Vandaag geeft Marleen Kroes, bewoonster van I j ‘Hoeve Jagtlust' aan het I Noordeinde, haar mening i over ’vrouwen en politiek’. Marleen Kroes: ‘Anno 1998 zijn wij 'vrouwen' vol- ledig geëmancipeerd. Als agrarisch onderneemster ondervind ik dit dagelijks in mijn werk'. t ‘Een carrière in de maat- schappij naast het gezin is j tegenwoordig heel gewoon. en mogelijk, zoals óók in het agrarisch bedrijf. Als i vrouw denk je, werk je en j beslis je mee in de onder- neming of beter gezegd: j laat je je stem horen'. ‘Zo zie ik dat ook in de poli- tiek. Wil je invloed uitoefe- nen, pak dan óók deze kans en ga in ieder geval stemmen. Juist de stem van de vrouw is héél be- 1 langrijk'. ter blijven. Feit is wél dat ik mij sterk verheug om na woensdag 4 maart mee te werken aan de verdere ont wikkeling van Waddinxveen', zegt Peter de Vries. ‘Ik woon hier al 25 jaar en ben op verschillende gebie den als vrijwilliger in Wad dinxveen werkzaam geweest. Daarom is het functioneren als gemeenteraadslid of duo- langrijk raadslid zo’n enorme uitda- ging voor mij'. Enthousiast gaat Peter de Vries in op de belangrijke rol die het vrijwilligerswerk ver vult in de samenleving. Ook in die van het Gouwedorp. ‘In Nederland zijn drie mil- jaren heeft hij joen vrijwilligers actief. Een enorm aantal mensen die on ze samenleving draaiend houdt. Ook in Waddinxveen is dat het geval. Zij bepalen de kwaliteit van leven met el- gerichte belang- kaar'. ‘Ik noem vrijwilligers- stelling daar- werk altijd het cement van de voor. samenleving. Het is toch ge- In tal van func ties heeft Peter de Vries zijn sportverenigingen, partijtje meege blazen. voorzitter van secretaris Dat zei wethouder en PCW- lij staan voerder-van-SGP- huize Joop Neele op een ver kiezingsavond van zijn poli tieke groepering in de hervormde Bethelkerk (Bil- derdijklaan). De PCW-voorman en lid van het college van Burgemeester en Wethouders sprak over de speerpunten van het verkie zingsprogramma van zijn door de Hervormde Kiesver eniging, SGP, RPF en GPV gevormde politieke combina tie. Naast Joop Neele gaven ook andere raadskandidaten van de Protestantse Combi natie Waddinxveen hun me ning over de Waddinxveense politiek nu en in de toekomst. Zij gaven aan dat burgers voortaan meer betrokken moeten worden bij het bestu ren van de gemeente. ‘De gemeente moet op haar beurt overigens ook meer lui steren naar de wensen van de inwoners. Een gemeente die namelijk géén oog heeft voor de belangen van haar inwo ners is niet geloofwaardig', stelde Joop Neele in de Bet helkerk. De Protestantse Combinatie Waddinxveen, het politiek sa menwerkingsverband van Hervormde Kiesvereniging (HKV), Staatkundig Gerefor meerde Partij (SGP), Refor matorische Politieke Federa tie (RPF) en Gereformeerd Politiek Verbond (GPV), be handelde met het oog op de gemeenteraadsverkiezingen op woensdag 4 maart de be langrijkste speerpunten uit het PCW-verkiezingspro- gram. Joop Neele: ‘Als het gaat om de bescherming van zwakkeren in Waddinxveen, dan denken we met name aan een goed beleid voor de mini ma. Extra geld moet worden ‘Je moet met beide benen op gelijk te maken tot ontwikke- de grond blijven staan, nuch- ling te komen en ze daardoor in staat stellen verantwoor delijk te zijn voor de samenle ving. Dat mag nooit ontaar den in Sinterklaas spelen, het strooien met geld uit de grote pot'. ‘Als overheid moet je een verstandig en zuinig beleid voeren, maar die ont plooiingskan sen van mensen zijn enorm be- voor mij. Dat mag best geld kos ten', vindt de li berale Wou- brechterf-bewo- ner. In de voorbije de Openbare Bibliotheek Waddinxveen en de locale RTW-radio. ‘Het zijn alle maal activiteiten die mij een ‘Met die verlenging heb ik goed inzicht gegeven hebben - wat er nodig is om goed te le Alleen al vanwege het feit kunnen leven in dit mooie rio het dorp', omschrijft Peter de zo Vries. ‘Ook mijn huidige functie als bestuurslid van de plaatselij ke Rabobank geeft mij die kans. Het karakter van die coöperatieve bank, het samen doen en samen verantwoor delijk zijn, spreekt mij erg aan. Dat vind ik het voor recht van het lidmaatschap van dat bestuur1. Eind april verschijnt een nieuw boek van zijn hand. ‘Met pensioen! En toen...' is WADDINXVEEN - Vanavond (woensdag 11 februari) om acht uur wordt de jaarvergadering van de Waddinx veense afdeling van de Partij van de Arbeid gehouden in het centrum voor kunstzinnige vorming ’Kreater* (Kerkstraat). Dat zegt de 42-jarige ing. Eric Stuyfzand. Hij staat als ne gende op de WD-kandida- tenlijst voor de gemeente raadsverkiezingen op woens dag 4 maart. ‘Natuurlijk houd ik niet van half werk. Zorgvuldigheid is een eerste vereiste. Ik denk echter dat de Waddinxveense bevolking weinig begrip op kan bren gen voor het veel te lang zame tempo waarin die zaken wikkeld zijn1, meent Eric Stuyfzand. ‘Soms kan het wel eens nodig zijn discussies eens te be perken en be slissingen te nemen. Za ken doen. Dan loop je misschien wel eens het risico fout te gaan, vind ik niet erg'. ‘Ik ben praktisch in gesteld mens. In mijn, naar meente directe moeienis daarmee moe ten hebben. Geen be stuurstaken'. ‘Het is geen kerntaak voor de gemeente om een zwem bad te exploi teren. Gezien de regionale functie van het zwembad, mag je je best wel eens af vragen of Waddinxve- ners niet een moe- ten betalen'. ‘De gedachte in dat verband om een ’Wad- dinxveen-pas’ in te voeren lijkt mij best aardig. Je moet daarbij wel oppassen dat de kosten van zo’n pas niet ho ger zijn dan de kortingen die je in het vooruitzicht stelt', aldus Eric Stuyfzand. Over woensdag 4 maart zegt hij: ‘Politiek leer je niet van de ene op de andere dag. Ik hoop dat die komende vier jaar mij de mogelijkheid ge ven aan een aantal concrete zaken mijn bijdrage te leve ren1. voortzetten van je oude be roep'. ‘Daarom heb ik dit boek geschreven. Ik verzet mij er altijd tegen dat senioren in onze samenleving een aparte ’kaste’ zouden vormen. Zij zijn volwaardig lid van die sa menleving en dienen ook zo behandeld te worden'. ‘Natuurlijk treden er, als mensen ouder worden, ande re behoeftes op. Dat moment is echter voor iedereen ver schillend. Zorgen dat mensen zo lang mogelijk zelfstandig blijven. Dat is essentieel. Daarom pleiten wij in ons verkiezingsprogramma ’Ver antwoordelijk en Vrij’ voor ’zorg op maat’ in de thuissitu atie1. Óver dat thema organi seert de VVD-Waddinxveen op woensdagavond 18 febru ari om acht uur in het Anne Frank-centrum (Jan van Bij- nenpad) een speciale avond voor ouderen. WD-lijsttrek- ster Maria Wientjens-van der Velden en WD-fractievoor zitter Koos de Vogel zullen dan aan de discussie leiding geven. Peter de Vries is als bijzonder ambtenaar van de burgelijke stand belast met het voltrekken van huwelij ken in Waddinxveen. Hij doet dat samen met acht andere collega’s. Net als hij zijn dat ook gers. ‘Een iets is dat. Op één van de meest feestelij ke momenten in iemands leven namens de ge meente Wad dinxveen aan- wezig te zijn en als ’trouwamb- H tenaar’ het hu- K welijk te slui ten', geeft Peter de Vries aan. Waddinxveen M heeft tegen- Wientjens-van der Velden de het bestuur van onderhandelingen succesvol de Openbare afgerond voor de verlenging voor een periode van ruim drie jaar in Waddinxveen. duo-raadslid, zal dat mijn uitgangspunt zijn. Samen iets opbouwen. Iets concreets realiseren. Daar gaat het mij om‘. Ing. Eric Stuyzand is direc teur van Kafi BV, een dochter van Arcadis Heidemij. Dat bedrijf houdt zich bezig met de taxatie van onroerend goed in opdracht van gemeen ten en waterschappen. Die taxatie is noodzakelijk ter bepaling van de grondslag van Onroerend Zaak Belas ting (OZB) en de vaststelling van het huurwaardeforfait. Waddinxveense gemeen schap terecht komen. Nummer drie op de PCW- lijst, Bart van der Roest, toonde zich een voorstander van het schoolzwemmen. Op een vraag of privatisering zwemonderwijs onmogelijk maakt antwoordde hij ont kennend. Een mogelijke pri vatisering van het Gouwebad ’de Sniep’ mag volgens hem niet tot gevolg hebben dat het zwemonderwijs onmogelijk wordt. Er werd ook uitgebreid gedis cussieerd over de geringe kennis van het Wilhelmus. Drs. Cees Bax vond dat in een tijd van verdere Europese sa menwerking historisch besef noodzakelijk blijft. Bart van der Roest viel hem hierin bij. ’Het zou fijn zijn als ook de geestelijke strekking van het zesde couplet meer zou leven in de samenleving’. Wilhelmus lllili zelf actief deel genomen aan allerlei vrijwil ligerswerk. Vandaar zijn behandeling van het ver keerscirculatieplan. Voor Eric Stuyfzand staat duide lijk vast dat de westelijke rondweg er moet komen. ‘Daar moetje de komende ja ren geld voor over hebben, want door de aanleg bevrijd je Waddinxveen van een hele boel onnodig autoverkeer. Het komt je verkeersveilig heid in dit dorp zeer ten goe de'. Zelf een recreatief tennis ser vindt de Waddinxveense liberaal de mogelijkheden voor sportbe oefening uit stekend. ‘Alle sporten kan je hier bedrij ven. We heb ben een prachtig zwembad, vind ik dat wij als ge- geen be lemeenteraadsverkie- meentehuis zelf 1 van Leeu* en Huize Rei- gersburgh aan de Piasweg. Sinds de ingebruikname van Huize Reigersburgh is het aantal huwelijkssluitingen in het Gouwedorp sterk geste gen. Bruidsparen hebben nu de keuze waar zij willen trou wen en kunnen zo hun eigen stijl volgen. Peter de Vries: ‘Ik ben altijd een beetje trots op Waddinx veen bij de huwelijksvoltrek kingen. We hebben wat te bieden. Dat steek ik dan ook PAGINA 15 ik hoop, toe- l”9* Stuyfzand, regiomanager bij Kafi BV (Arcadis Hei- goedkoper Rabobank Rabobank Waddinxveen Kerkweg Oost 161, (0182) 62 53 00 r Marleen Kroes van het Woordeinde. KIES VOOR DE TOEKOMST. STEM WO. Meteen RaboTeleSpaarrekening krijgt u 'n hoge rente:nu 4,1%.* Dat kan doordat u ons eigenlijk werk uit handen neemt. TeleSpardh gaat namelijk zonder overschrijvingsformulieren en zonder bezoekjes aan de bank. U doet het allemaal zelf met uw telefoon: een bedrag storten en een bedrag weer terugboeken naar uw Rabo Betaalrekening. En dat gaat heel snel, in een mum van tijd staat het erop. Dus u krijgt ook direct die hoge rente. Bovendien kunt u TeleSparen wanneer het u uitkomt: 24 uur per dag. Wilt u meer weten of direct 'n TeleSpaarrekening openen, belt u dan 0800-0502,** of loopt u even bij ons binnen. •Rentevergoeding geldt vanaf een saldo van ƒ500,-. Rente per 19 januari 1998. Wijzigingen voorbehouden. Dagelijks van 07.00 - 22.00 uur. Kunt u zelf niet stemmen? Bel voor machtiging: Boskoop (0172) 23 08 56. Waddinxveen (0182) 61 67 83 of 61 78 67 FotoKlein met 16 vakzaken altijd bij u in de buurt! „1 kléin3 de sportvereni- de WD-kandidatenlijst voor de komstig func- demij) en directeur van Parkeergroep Nederland, tioneren van 9e plaats op de WD-kandidatenlijst. (Foto: Victor van Leeu- zouden wen). ta rief daarvoor I woordig twee lo- I caties aangewe- zen waar ge- Als Oud-bankier, huwelijkssluiter, auteur en vrijwilliger trouwd kan Peter de Vries staat op een verkiesbare vijfde plaats op worden, het ge ne sportvereni- de WD-kandidatenlijst voor de aemeentera ging Be Fair, zingen van woensdag 4 maart. (Foto: Victor en vrijwilliger le plaats op WOENSDAG 11 FEBRUARI 1998 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN

Weekblad voor Waddinxveen | 1998 | | pagina 15