CDA V(v«wte bedekt vloeren wiet nienwe ideeën Marjan Stoffers en Bert Simonis willen in de raad [de VVD WERKT Ing. Bart van der Roest onbekende' PCW-kandidaat Koos de Vogel: 'Vangnet mag geen hangnet worden w voor der steeds gesprek- rjJ Rabobank Waddinxveen WADDINXVEEN - ‘In de afgelopen week hoorde ik de opmerking dat ik de onbekende kandidaat van de Pro- .testantsChristelijke Combinatie (PCW) zou zijn die op een verkiesbareplaats staat. Die onbekendheid is naar mijn mening tamelijkrelatief. In bepaalde kringen, ook in Waddinxveen, geniet ikechter een zekere bekend heid'. een bezoek in januari vorig jaarbleek dat de provincie Tigré, waar ook Waddinx veen een band meeheeft, van wege de banden met de Et hiopische president door de lft, 5 en 3jaar. De jongste twee zijn afkomstig uit het AfrikaanseEthiopië. te Dit voor (0182) 62 53 75 (0182) 62 53 46 (0182) 62 53 37 (0182) 62 53 38 (0182) 62 53 36 09.00- 17.00 uur 09.00-17.00 uur 09.00- 17.00 uur 09.00-17.00 uur 18.30-20.30 uur 09.00 -17.00 uur bank gesloten) WD moet dat niet ringen, ook al verschilden wij somsnadrukkelijk van in zicht. Daarom kijk ik met zo- ANITA POTUYT-DE VOGEL NR. 9 LIJST 3 Aandacht voor buitenschoolse opvang en vrijwilligerswerk. WADDINXVEEN I Rabobank Waddinxveen twee kandidaten van de Partij van de Arbeid (PvdA) voor de nieuwe gemeenteraad. Zij staan op de tweede Ee tijdaa \erandenai eek bij de Fbbctank Utrecht), dat ook eenvesti- ging in Waddinxveen heeft. Hij vindt het wonen in het Gouwedorp zo prettig dat hij er nooitover gedacht heeft naar Odijk te verhuizen. ’Misschien verhuisthet werk ooit nog eens naar mij’, is zijn reactie. ’Ook mijngezin heeft er nooit over gepeinsd Wad dinxveen te verlaten’. Bert Simonis is getrouwd en heeft een dochter en twee zo nen. Hungrootste hobby is voetbal. Hun vader zit liever op de racefietsen kijkt ook graag naar wielerwedstrij den. Tk ben ieder jaarpresent Met betoog op de toekomst is hieraan begin dit jaar een eind gekomen1. activiteiten op het terrein van de overheidsfinanciën en hetcontractenrecht. In het kader van loopbaanbeleid volgde in 1995de benoeming van bart van der Roest tot hoofd van de dienstkringR- hoon van de Rijkswaterstaat. Binnen de regio is de dienst- kring in feite het eersteaan- spreekpunt van de minister van Verkeer en Waterstaat. Wat dat betreft is er sprake van een bestuurlijke functie. De dienstkring beheert de rijkswegen in het zuidweste lijk deelvan de provincie Zuid-Holland. Een aantal op merkelijke objectenzijn de Beneluxtunnel, de Heinen- oordtunnel en de Regionale- Verkeerscentrale Rotterdam van waaruit de verkeerssig- nalering vande Ring Rotter- tijd wordt als het mogelijk veel tevredenheidop het werk in de fractie terug1. ‘De gemeente is een ’non-pro fit organisatie’. Toch hebben wij alsVVD al heel lang het standpunt verkondigd dat je ook een gemeentemoet run nen alsof het een bedrijf is. Je moet zo efficientmogelijk ge organiseerd zijn, financieel je zaken op orde hebben. De gemeentelijke reorganisa tie heeft wel resultaat gehad, al isdat proces nog zeker niet afgerond1. ‘Ook financieel moet er nog veel veranderen. Maar deson danks zijnwij er toch in ge slaagd, hoewel de rijksover heid ons in deafgelopen perio de een fikse korting van f 800.000,- oplegde,zonder be lastingverhogingen - met uit zondering van de normalein- flatiecorrectie - dat gat op te vullen. Bij .alle financiëlepro- blemen, mag je ook wel eens de zonnige kant van het ver haal vertellen'. Het is geen wiskundige for mule maar wél een formule die als eenrode draad door het verhaal van Koos de Vo gel heen loopt. Dedrie-V-for- mule noemt hij het zelf: ’vei ligheid’, ’verantwoordelijk heid’ en ’vangnet’. ‘Die drie aspecten, daar draait het om. Dat moet de leidraad zijn bij je politieke handelen. De overheid moet zich beperken tot haar kern taken. Dé kerntaak van de overheid is het zorgen voor veiligheid in de ruimste zin van het woord'.‘Dat betekent een grote mate van verkeers veiligheid, een goed wijk- en buurtbeheer, zorgen dat de politie haar taken op juiste wijze kan vervullen. Dat heeft allemaal te maken met die veiligheid1. ‘Je kunt echter niet alles op de overheid afschuiven. Men sen zijn zélf verantwoorde lijk. Mondige burgers zijn best in staat hun verantwoor delijkheid voor de samenle- te worden gehouden. De Bij belse vraag van ‘Ben ik mijn broeders hoeder?' behoort met de Bijbelse opdracht be antwoord te worden die luidt: ‘Draagt elkanders lasten!' Vrede en gerechtigheid zijn kernwoorden, hoewel er de wetenschap is dat het Rijk van dè Vrede en dè Gerech tigheid nog zal moeten ko men1. ‘Hedendaagse christenen be horen er naar mijn mening wel van tegetuigen. Niet op een opdringerige manier. Nee, veel meer op eenindrin- gende. Elk mens moet weten dat er gekozen moet (maar ook kan) worden'. ‘De belangrijkste vraag blijft of er een levende relatie is metde Verlosser Jezus Chris tus. Hoe dat vertaald kan worden naar depolitieke praktijk van alle dag? In het ene geval zal datmoeilijk zijn, in het andere geval gemakke- WADDINXVEEN - Marjan Stoffers en Bert Simonis zijn lijk. De hedendaagsemaat- schappij is niet zo maakbaar als wel eens gedacht is enge- dacht wordt'. ‘Waar behoefte aan is is dui delijkheid. Normen en waar den dievoor iedereen uit te leggen zijn. Allerlei regels en regeltjes,waar niemand meer van weet waarom ze er zijn, en waaraan meer wil houden, zou je ge woon kritisch moeten bezien. Misschien moet je dan wel wat afschaffen1. ‘Over de maak- en de vijfde plaats bij de sociaal-democraten. Wat Marjan Stoffers en Bert Simonis gemeenschappelijk- hebben is dat ze beiden de af gelopen vier jaar als duo- raadslidvoor de PvdA in niemandzich Waddinxveen hebben meege daan. Ook hebben zeallebei veel vrijwilligerswerk ge daan. Marjan Stoffers is al sinds haar tienerjaren actief in tal vanmaatschappelijke organisaties. ’Toen ik vijftien baarheid heb ik jaar was slootik me in Maarn, zo mijn twijfels, over de leef baarheid echter niet. De Bijbel se opdracht is de aarde tebe- bouwen en bewaren, betekent mij dat je een goedrentmees- ter zult moeten zijn, ook in de politiek. Het be- tekentook zorg voor de naaste', meent Bart van der Roest. I ben van me- JN.’/ I ning dat het po- litieke ambt dan ook na- drukkelijkeen dienend ambt is. De afweging zal steeds weer gemaakt moetenworden waarvoor bepaalde besluiten genomen moeten worden'. ‘In een maatschappij waar het lijkt dat de armen armer veen, hoe hard het soms ook- geregend heeft’. Bert Simonis is al jarenlang betrokken bij de Vereniging Openbaar Onderwijs (VOO) in Waddinxveen. De laatste jaren is hijsecretaris-pen- ningmeester van de vereni ging. Tk voel me sterk betrok ken bij het openbaar onder wijs, omdat onderwijs een belangrijke basis legt voor het functioneren vanmensen in de samenleving’. dam en alles wat daar ten noorden en tennoordoosten van is gelegen wordt gere geld. ‘Wat in de functie vooral een enorme uitdaging is is de om- gangmet personeel en wel op verschillende aspecten. Niet alleen hetvervullen van de taak is belangrijk, ook het welzijn van demedewerkers is van belang. Steeds weer is het de kunst om hetjuiste evenwicht te bereiken', vindt Bart van der Roest. Sinds zijn komst naar Wad dinxveen werden door hem verschillende functies in het verenigingsleven en kerken- werk vervuld. Bij deoprich- tingsvergadering van de RPF in februari 1978 was hetlid- maatschap snel geregeld. Bart van der Roest: ‘Opge- ’Door het duo-raadslidmaat- schap ben ik nogmeer en- thousiastgeworden voor de lokale politiek’, gaat Marjan Stoffers verder. ’Het gaat in de locale politiek vooral om kwesties dierecht- streeks te maken hebben met het dagelijks leven van de- W addinxveners’. Bert Simonis is van mening dat hij door het duo-raadslid- maatschapis gaan beseffen dat het werk van een ge meenteraadslid een grotever- antwoordelijkheid met zich mee brengt. Tk ben in de af gelopen periode er nog meer van overtuigd geraaktdat een goede gemeenteraad onont beerlijk is, omdat er besliss ingen genomen worden geno men die de burgers directvoe- len’, aldus de PvdA’er. ’Een gemeenteraad kan alleen goed functioneren wanneer er contactis met die burgers en hun organisaties. Juist door het onderlingesamenspel ko men besluiten tot stand waarvoor een draagvlak is’,vult Marjan Stoffers aan. Bert Simonis heeft zich als duo-raadslid vooral bezig ge- houdenmet de gemeentelijke financiën. Tn de afgelopen vier jaar is teveel geld in de gemeentelijke organisatie ge stoken. Achter elkaaris er sprake geweest van de reor ganisatie ambtelijk apparaat, devernieuwing en uitbouw van het gemeentehuis, een grootscheepseautomatise- ring, en nu weer als aanvul ling op de reorganisatie een- kostbaar project om het mo gelijk te maken dat de ambtenaren betergaan func tioneren’. ’Ook de PvdA was van me ning dat er het nodige moest veranderen ophef gemeente huis. Er waren te veel klach ten. Maar de veranderingen hadden plaats moeten vinden binnen de budgetten diede raad ter beschikking had ge steld’. Marjan Stoffers: ’Er is nu geld uitgegeven, dat ook aan anderezaken besteed had kunnen worden. Zaken als de OpenbareBibliotheek,. het sportbeleid, het jongeren werk, dat niet echt vande grond is gekomen, kinderop vang en dergelijke’. ’En niet te vergeten het mini mabeleid. Onder druk van hetPermanent Platform Ar moedebestrijding Waddinx veen is pas delaatste tijd raadsbreed meer aandacht voor de armoedeproblematiek gekomen’. Tk ben nog steeds erg blij dat wij, als PvdA, samen met het CDAvorig jaar het initiatief voor de armoedeconferentie hebbengenomen en ons daar na voor het opzetten van dit platform hebben ingezet’. Dat je j ter beschikking stelt aan diege nen die best op eigen kracht de plezierige kanten van het leven financieel kunnen be happen'. Zo zou ten onrechte 80% van de mensen mee pro fiteren van financiële tege moetkomingen die voor de overige 20% slechts bedoeld zijn. Een ’Waddinxveen-pas’ zou daarvoor wellicht een op lossing kunnen bieden. Het is Koos de Vogel de laat ste tijd al vaker gevraagd. Nogmaals herhaalt hij zijn antwoord: Tk word morgen 63 jaar. De komende vier jaar wil ik gewoon doorgaan en de eerste paar jaar nog als frac tievoorzitter aanblijven en daarna de voorzittershamer aan een ander overdragen'. Tk blijf dan wel aan als ge meenteraadslid. Over een eventuele overdracht van het voorzitterschap maak ik mij geen zorgen. Daar is de frac tie een prima kweekvijver voor', zegt een montere oud- generaal Koos de Vogel. Voor het schrijven van het li berale verkiezingsprogram ma Verantwoordelijk en Vrij’ heeft de liberale fractievoor zitter zich ook ingezet. ‘Hoe belangrijk dat ook is, het gaat bij de verkiezingen niet uitsluitend om het program ma. Het is de méns die het uit zal voeren'. ‘De komende eeuw gaat er ook in Waddinxveen heel veel veranderen. Op die veranderingen heb je soms onvoldoende zicht. Dat kan je ook niet allemaal ver pakken in een verkiezings programma. Je kunt niet al les voorzien'. ‘Daarom is het zo belangrijk datje stemt op mensen waar in je vertrouwen hebt. Van wie je zeker weet -dat ze zorg vuldig om zullen gaan ook met nieuwe en onvoorzienba re problemen. Ik hoop en vertrouw er op dat de kiezers dat als voornaam ste beeld van de VVD kandi daten zullen hebben', besluit Koos de Vogel. WADDINXVEEN - Tn drie woorden: een prima team',zegt WD-fractievoorzitter Koos de Vogel over zijn liberaleploeg. Hij neemt aan de gemeenteraadsver kiezingen op woensdag 4maart deel op de tweede plaats, na lijsttrekster en wethouderMaria Wientjens- van der Velden. Dat zegt de 43-jarige ing. Bart van der Roest,getrouwd, vader van zes kinderen en sinds 1977 wonend inWad- dinxveen. De RPF-man bin nen de PCW is werkzaam bij- Rijkswaterstaat, directie Zuid-Holland, te Rhoon. Na geboren en getogen te zijn in het piassendorp Vinkeveen in hetUtrechtse veenweide gebied kwam hij elf jaar gele den inWaddinxveen wonen. ‘Mijn echtgenote, afkomstig uit Den Haag, was in die tijd- werkzaam als onderwijzeres aan de hervormde Rehoboth- school (toennog aan de On derweg) en daardoor konden wij woonruimte krijgen inhet Gouwedorp1, kijkt Bart van der Roest terug. ‘Doordat zij reeds een baan had toen ik uit militaire dienst kwamheb ik werk ge zocht in de buurt van Wad dinxveen. Met mijnMTS-di- ploma weg- en waterbouw kunde kwam ik terecht bij aannemingsmaatschappij Wilma Den Haag BV in Den Haag'. Al spoedig deed zich Bart van der Roest de gele genheid voorom als opzichter-te- kenaar in dienst te treden bij de directieZuid- Holland van de Rijkswaterstaat in Rijswijk waar vooral hetont- werpen van au tosnelwegen aan de orde was, zo als de wegen bij- tunnel De Noord (Hendrik-Ido- Ambacht) en de Ridderster (Rid derkerk). Bart van Roest: Tn de avonduren volg de ik een HBO- opleiding,waar door andere functies tot de mogelijkheden gingen behoren. Ditwerd mogelijk in Dor drecht waar ik een rol vervul de in detotstandkoming van plannen en beleid op het ge- Het gezin van gemeenteraad- bied vanwaterbeheer'. skandidaat Bart van der ‘Milieu-aspecten hadden van Roest bestaatuit zes kinderen lieverlee de plaats ingenomen in de leeftijden van 19,17,16, van deweg- en waterbouw kunde. Na een interne oplei ding van anderhalfj aar gin gen bepaalde leidinggevende Bart van der Roest: ‘Tijdens functies tot de mogelijkhe- denbehoren. Er volgde een periode als hoofd van een stafafdeling bij de directie Zuid-Holland van de Rijks waterstaat in Rotterdam'. De afdeling hield zich vooral huidige regering bevoordeeld bezig met controller-achtige- wordt ten opzichte van de an- dereprovincies. Goed om te weten. Mogelijk zou er juist in dit soortgevallen een ander soort project gezocht moeten worden'. De oudste twee kinderen stu deren beiden in Ede, de oud ste SociaalPedagogische Hulpverlening en Pedagogi sche Academie, de tweede- Joumalistiek en Communica tie. De derde zit op het VWO en devierde op de HAVO, bei den in Gouda. De op een na jongste zit op de basisschool en de jongste is nogthuis. Op vrijdagmiddag is er oppasdienst thuis van wege het feitdat Bart van der Roest’s echtgenote een partti me baan heeft aande her vormde Eben Haëzerschool. Bart van der Roest: ‘De vrije -J A 1 X. - 1 1X- --1 1 buiten doorgebracht en wel met de kleinste kinderen op de fietsof lopend. De natuur is altijd weer iets om van te genieten. Inalle jaargetijden is de Schepping te bewonde ren'. ‘Een goed boek vraagt ook van tijd tot tijd de nodige aandacht.Maar meestal zijn er de verschillende tijdschrif ten waar meniguurtje mee wordt doorgebracht. Allerlei genres hebben mijnbelang stelling. Een zekere voorkeur is er voor kerk, politiek enorgani- satie. Daarnaast is er een fi latelistische verzameling waar meestal te weinig tijd voor is‘. “Wat ik vooral belangrijk vind is dat er jn de maatschappij rekening met elkaar behoort ving te dragen. Hun eigen boontjes te doppen'. ‘Daarbij dien je wel te zorgen voor een vangnet. Dat is niet alleen het armoedevangnet zoals de andere politieke par tijen zeggen. Dat gaat veel verder'. ‘Dat moet ook een cultureel maatschappelijk vangnet zijn, al moet je wel oppassen dat dat vang net niet voor sommigen een hangnet wordt'. ‘Wij vinden als dat je zorgen burgers worden buitengesloten; dat zij niet soci- aal-maatschap- pelijk geïso leerd raken. Daarvoor moet je maatregelen nemen. Dat vangnet dus‘. ‘Natuurlijk moet je wel op passen voor wat ik eenvou- digheidshalve altijd maar de jaar noodzaakt deWD-frac- tievoorzitter in de Waddinx- veenese gemeenteraad ook terugte kijken op de afgelo pen vier jaar. ‘Natuurlijk heb je niet alles bereikt wat je had willen be reiken. Dat kan ook niet. Je hebt als coalitiegenoot nooit een volle- digeigen gezicht. Alles wat je doet, doe je in gezamenlijk heid'. ‘Toch betekent dat niet datje als partij niet duidelijk moet- zeggen waar het op staat, wat jouw ideeën en wensen zijn. Dat issoms ook een weg van langere adem, waarbij je an dere politiekepartijen moet overtuigen dat jouw visie uit eindelijk de voorkeurver- dient'. Een uitstekend voorbeeld daarvan vind ik de geschiede nis van detwee bedrijfshallen die de gemeente indertijd op hetbedrijvenaprk Coenecoop oprichtte voor startende on dernemers'. ‘Wij waren toen van mening dat een gemeentelijke over heid geenexploitant van be drijfshallen behoort te zijn. Wij waren echtertoen de eni gen, maar desondanks heeft de gemeente zes jaar laterdie hallen weer verkocht. Andere politieke partijen hadden toe nons oorspronkelijk stand punt overgenomen'. ‘Deze vier jaar hebben wij met het CDA en de PCW een coalitiegevormd. Wij zijn het zeker niet altijd op alle terrei nen metelkaar eens geweest. Dat hoeft ook niet, maar je bent welcoalitiepartners'. ‘Als collegepartij moet je be reid zijn tot een compromis te komen en te blijven zoeken naar werkbare oplossingen. Dan moet je geenstokpaard jes willen berijden en altijd het onderste uit de kanwillen halen. De coalitie heeft goed gewerkt, maar is daarom voormij niet heilig. Nu zijn de kiezers weer aan zet‘. Volgens Koos de Vogel heeft de WD-fractie een onrustige periodeachter de rug. Dat komt door het onverwachte vertrek vanwethouder Karei van Soest als burgemeester naar het LimburgseHeel en het vertrek van ing. Cees Kroes als raadslid die totdijk- graaf van het waterschap Meer en Woude werd be noemd. ‘Gelukkig werden de wethou- derstaken van Karei van Soestuitstekend overgeno men door onze lijsttrekker Maria Wientjens-vander Vel den, die vol enthousiasme twee jaar geleden als wethou- derhaar werk is begonnen'. ‘Doordat zij al vanaf 1986 raadslid is heeft zij een grote kennisvan zaken inmiddels opgedaan. Terecht is zij de lijsttrekker vande VVD bij deze verkiezingscampagne geworden. Daar mogen wij heelgelukkig mee zijn1. Koos de Vogel vindt dat on danks de ’onrust’ de liberale- gemeenteraadsfractie prima heeft gewerkt. ‘Men was niet- drammerig, uit op het eigen gelijk, maar altijd oplossings- gericht“Het credo was altijd: als het niet gaat zoals jij wilt, dan moethet maar gaan zoals het kan. Dat betekent niet dat wij nietintern zwaar ge discussieerd hebben over al lerlei zaken'. ‘Een goed voorbeeld daarvan is de totstandkoming van het nieuwewinkelcentrum. Dat heeft niet intern geleid tot echteverdeeldheid en scheu- groeid in een anti-revolutio- naireomgeving was het in die tijd zoeken naar een politiek onderdak. Een onderdak waar gehan deld werd vanuit de Bijbelse normen enwaarden'. ‘Spoedig kwam de vraag om bestuurlijke verantwoorde lijkheid tedragen. Dit resul teerde tot twee keer toe in de functie vansecretaris, terwijl de laatste jaren de voorzit- tersfunctievervuld mag wor den'. Vanuit de Centrale Her vormde Gemeente van Wad dinxveen was er ookde roe ping om de verantwoordelijk heid van ambtsdrager op tenemen. Een zevental jaren mocht ik dat als jeugdouder- ling in wijkOost (Brugkerk) doen en de laatste drie jaar als sectie-ouderlingin wijk Zuid (Morgenstergemeente)'. ‘Daarnaast was er binding met het zendingswerk wat zich uitte inhet waarnemen van de zakelijke belangen van het zendingsechtpaar- Vermeij dat werkzaam is in het Zuid-Afrikaanse Lesotho. waar ik woonde, aan bij de plaatselijkeAmnesty-groep’. Tk vond en vind het belang rijk om op te komen voor mensen die in de verdruk king zitten, hetzij vanwege hun politieke overtuiging, hetzij door sociale achterstel ling’. Marjan Stoffers werkt als beleidsadviseur bij de In- terkerkelijkeOrganisatie voor Ontwikkelingssamen werking (ICCO) in Zeist. Ze- spant zich vanuit die functie in internationale samenwer king ensolidariteit op de poli tieke agenda te houden. Het PvdA-kandidaat-raads- lid woont sinds 1985 in Wad dinxveen. Zeis getrouwd en heeft twee dochters. Marjan Stoffers houdt erg vanwande len en een paar keer per jaar gaat ze met haar zus meerde- redagen op pad in de mooiste stukjes Nederland. ’Het fijne van wandelen is dat het erg rustgevend is. Je voelt jeeen met de omgeving, het weer en de natuur. Je worden ende rijken rijker, of bent gedwongen omlangzaam anders gezegd waar de kloof te zijn’, zegt ze. tussen deverschillende groe- Bert Simonis werkt al 27 jaar pen groter dreigt te worden, bij een groot Amerikaansfoto- is er nadrukkelijkde opdracht grafisch bedrijf te Odijk (bij voor hen die over ons zijn ge steld hier aandacht aante be steden'. De verkiezingen betekenen voor Bart van der Roest de start vaneen nieuwe periode. Een aantal activiteiten zal moeten wordenbeëindigd om de tijd en ruimte te hebben voor het werk in deGemeen- teraad. Het zal een periode worden van inwerken, zeker inhet begin. ‘Ik weet echter dat de rol die ik zal mogen vervullen een rol isdie niet alleen in op dracht van de kiezers is. Mijn Opdrachtgeveis een Ander. Vanuit die hoedanigheid wil bij de Ronde van Waddinx- ik dan ook proberen opeen ei gentijdse en eigen wijze het geluid te laten horen waar ookde RPF in de Tweede Ka mer, in de Provinciale Staten engemeenteraden weer van getuigt'. Tn Waddinxveen zal dat ge beuren binnen het verband van de PCW. Daarvoor heb ik me in het af gelopen jaar ook reeds in mo genzetten om de samenwer king met HKV, SGP en GPV te continueren. Weweten van elkaar dat er verschillen zijn. We hebben elkaar echtema een aantal 'zware' g ken weer mogen vinden'. Tn de komende periode staat de leefbaarheid voorop. Een iedermoet zich in een ge meente als Waddinxveen thuis kunnen voelen. Daar staan we voor. Daar naast zullen we geloofwaar dig moetenzijn. Geen vage kreten, geen beloften die niet waar te makenzijn. Gewoon zeggen waar het op staat. Dan weet iedereen wat erbe- doeld wordt'. “Vanuit mijn achtergrond zal er ongetwijfeld aandacht zijn voorde vraagstukken van verkeer en vervoer, de orga nisatie van hetambtelijk ap paraat en de openbare finan ciën. Echter, ook de veilig heid van de Waddinxveense bevolking en het noodzakelij ke voorzieningenniveau voor al le bevolkingsgroepen zullen mijnbelangstelling hebben', besluit ing. Bart van der Roest. ‘De WD-kandidaten voor de komendegemeenteraadsver- kiezingen zijn van uitstekend gehalte', steektKoos de Vogel van waï. ‘Bij de samen stelling van de lijst heb ben wij goed gekeken naarde ver schillende in teresses en deskundighe den van de kandidaten. Ook naar een spreiding qua leeftijd'. ‘Het nieuwe team dat nu klaar staat als raadsle den enduo- raadsleden is veelbelovend. Daar mag je terecht veel vanverwach- ten‘. WOENSDAG 18 FEBRUARI 1998 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN PAGINA 19 de so<iaal-demo<raten. kandidatenlijst van de liberalen voor de gemeenteraads- KIES VOOR DE TOEKOMST. STEM WO. Vivante, de nieuwe stijl sfeerwinkel in woningtextiel en home decorating. Samen gezicht geven aan gd Servicenunrers Bedrijvenklanten Particuliere klanten Effecten Beleggingen Huis Hypotheek Advies Reizen Ook op zaterdag van 10.00-15.00 uur telefonisch bereikbaar voor reisinformatie, adviezen en boekingen. Kerkweg Oost 161, Waddinxveen Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Donderdagavond Vrijdag Zaterdag Op afspraak zijn onze adviseurs, waar en wanneer u wilt, ook buiten de openingstijden voor u beschikbaar. Rijnlandstraat 4,2741 HZ Waddinxveen HARWA (2 straten achter het gemeentehuis) PvdA-raadskandidaten Marjan Stoffers en Bert Simonis- staan resaectielijk op de plaatsen twee en vijf van de nieu- wekandiaatenlijst van de soaaal-democraten. (Foto: PvdA) Kunt u zelf niet stemmen? Bel voor machtiging: Boskoop (0172) 23 08 56. Waddinxveen (0182) 61 67 83 of 61 78 67 t> e ffttr v «K y e ItveH Ing. Bart van der Roest WD-fractievoorzitter Koos de Vogel staat als tweede op de 20-80-regel kandidatenlijst van de liberalen voor de gemeenteraads- noem. E Vooruitkijken verkiezingen op woensdag 4 maart. (Foto: Victor van Leeuwen), subsidies naar de ko mende vier A

Weekblad voor Waddinxveen | 1998 | | pagina 19