Dames Gouwestaete ontsnappen aan GZC Zwemmers Gouwestaete tweede en F in vijfkamp Tweede plaats voor TOOS in F-poule Be Fair in Reeuwijk Degradatie voor Korbis-korfbal [DE VVD WERKT Winst voor Heren-2 van Flyers overtroeft Leid Derde plaats Rowah op eigen handbaltoernooi Derde p/atrt voor Elisa DEMOCRATEN 4 CDA-beraad over jeugdwerk GroenRijk De Bosrand Matige vangst HSW-hengelaars Kaartavond Gouwe Rijders Dertigste editie Gouwe-loop 1 PAGINA 31 WOENSDAG 25 FEBRUARI 1998 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN WADDINXVEEN - Afgelopen weekeinde speelden de D66 IS ER VOOR ALLE BOSKOPERS! KIES VOOR DE TOEKOMST. STEM WO. Het damesrecreantenteam van de Waddinxveense handbal vereniging Rowah. (Foto: Rowah). D66: NIET LINKS OF RECHTS, WEL CENTRAAL IN DE LOKALE POLITIEK Op naar de volgende eeuw. Wij blijven ons inzetten voor een goed en groen Boskoop! Voor kunst en cultuur, veiligheid en onderwijs. Voor mensen met en zonder baan, voor blank en gekleurd. Stem op D66-wethouder Ankie van Leeuwen of één van de andere Democraten! Kies op 4 maart voor lijst 4! e S‘ s e <o' jj o rk (K e o K r> 6 F e Uit een vlotte aanval over de rechterflank schoot Gert Jan van Heemst na twintig minu ten net over het doel van de bezoekers. Na iets meer dan een half uur had de Waddinx veense doelman Arjan van Erk geluk, toen een kopbal van een van de spitsen van Reeuwijk boven op de lat be landde. Op slag van rust kreeg de thuisclub via zowel William Hoogendoorn als Re ne Minnee alsnog de kans om den van 32.4 (50 m), 1.09.8 (100 m) en 2.34.1 (200 m). De laatste tijd betekende een verbetering van het clubre- cord van Marion van Hooft WADDINXVEEN - In het Haagse zwembad ‘De Watert - hor‘ nam de zwemploeg van Gouwestaete deel aan een vijfkamp in de vorm van een nationale klassements- wedstrijd. De Waddinxveners behaalden zilver. WADDINXVEEN - In Zoetermeer, waar zaterdag een wedstrijd in de turncompetitie F-poule werd gehou den, is de ploeg van de Waddinxveense gymnastiekver eniging TOOSD tweede geworden. WADDINXVEEN - Ook de tweede streekderby, nu tegen het bezoekende CVC Reeuwijk, heeft be fair in winst weten om te zetten. De eerste helft leverde aan weers zijden enkele doelrijpe kansen op voor beide teams. een fraaie herinne- Het supporterslegioen zorgde voor een levendige entourage. Met name de thuisclub werd door de jeugdspelertjes luid aangemoedigd en (op z’n tijd) bejubeld. Rowah wist zich in haar eer ste toernooi prima staande te houden en beslag te leggen op de derde plaats. Van de vier wedstrijden werden er twee gewonnen, een gelijk ge speeld en een verloren. De eindstand was: 1. EDH (Delft) 2. Walburg (Zwijnd- recht) 3. Rowah (Waddinx- veen) 4. MOK (Dordrecht) 5. Meeuwen (Rotterdam). Na afloop reikte voorzitter Kees Hoffmans de prijzen uit. Hij bedankte daarbij in het bijzonder de scheidsrechters Syl Groenendijk en Rob Jong kind voor hun leiding. Het damesrecreantenteam van Rowah betond uit Petra WADDINXVEEN - In de tweede klasse van de districts- competitie is Korbis-korfbal er niet in geslaagd het hoofd boven water te houden. In Vinkeveen speelden de Waddinxveense korfballers zich in een matige wed strijd naar een 11-10 nederlaag tegen De Vinken. WADDINXVEEN - Maan dagavond 2 maart om acht uur houdt de CDA-gemeente- raadsfractie weer een groot- fractieberaad in het gemeen tehuis. Ditmaal staat het jeugd- en jongerenwerek cen traal. Speciale aandacht zal hierbij worden besteed aan de allochtone jongeren en zwerfjongeren. Op dit mo ment zijn er in Waddinxveen twee Marokkaanse jongeren werkers die zich met name met de allochtone jongeren bezig houden. ning weer terug in de wed strijd (6-4). Hoewel De Vin ken de voorsprong verder wisten op te voeren tot 7-4, slaagde Korbis er toch in de achterstand terug te brengen tot 7-6 via een strafworp van Jaco Wineke en door middel van een doeltreffend af standsschot van Frits Visser. De Waddinxveense korfbal lers waren echter niet in staat om de zo belangrijke ge lijkmaker te scoren, waarbij met name het gebrek aan zui verheid bij de afstandsscho ten Korbis parten speelde. De Vinken werden op die ma nier weer in staat gesteld om de voorsprong uit te bouwen na de i hengelsportvereniging Wad dinxveen (HSW) naar de Ou de Rijn. In dit water toonde de vis nog Op de 100 m schoolslag be- weinig belangstelling voor het aangeboden aas. Slechts zes deelnemers wisten vis te vangen. Het totale vangstgewicht was 7180 gram. De uitslag was: 1. M. van Leeuwen 2550 gram, 2. H. Kraan 1960 gram, 3. J. van Elswijk 1200 gram. van Velzen, Maija Sloof, Son ja van Stel, Ada Hoefnagel, Hennie de Schipper, Lia Ver- weij, Diana de Heer, Sandra Boeve en Elly Damsma. Coach is Simon Krol. Het D-team speelde een lasti ge uitwedstrijd tegen WIK (Vlaardingen). Ondanks dat de Rowah-jeugd gemiddeld, door het ontbreken van een mini-team, fysiek een stuk kleiner was werd prima te genstand geboden. Boven dien waren er geen wisselspe lers voorradig. Desondanks kwam Rowah kort na rust, door het eerste doelpunt van publiekslieve ling Mitchell Knaapen, zelfs op een 4-5 voorsprong. Hier na ging de pijp langzaam uit en won WIK het duel met 8-6. De overige Rowah-doelpun- ten waren van Sander Moling en Stef Hoogendijk. Het eerste herenzevental van Gouwestaete ontving het Goudse Keiler Keukens-Donk voor de SEZ-beker II. De Waddinxveners verloren de kwartfinale met 7-6. Vooraf was er bij de dames van Gouwestaete voldoende Korbis heeft nu vier punten uit twaalf wedstrijden ge haald en dat is te weinig om de andere staartploegen in de resterende wedstrijden nog te bedreigen. Het Waddinx veense achttal van trainer coach Simon Trommel begon vol goede moed aan de wed strijd. In een eerder stadium van de zaalcompetitie had Korbis zijn tot nu toe enige overwinning gehaald in de thuiswedstrijd tegen De Vin ken. Bovendien verkeerden De Vinken ook nog in degra- datiezorgen. De thuisploeg uit Vinkeveen begon met het missen van een strafworp, waarna Yvonne Visser de sco re in het voordeel van Korbis wist te openen (0-1). Zowel Korbis als De Vinken hadden gedurende de eerste helft de grootst mogelijke problemen met het scoren van doelpunten. De Vinken slaagden er welis waar in om op gelijke hoogte met Korbis te komen, maar na een kwartier spelen stond nog altijd de 1-1 op het score bord.Korbis moest daarna met lede ogen toezien dat De Vinken net iets minder moei lijk de korf wisten te vinden (3-1). Marino van Zwet was inmiddels bij Korbis in de ploeg gekomen voor Wim Lebbing vanwege een enkel blessure bij laatstgenoemde. De thuisploeg vergrootte de voor hen voordelige marge door het scoren van twee doelpunten (5-1). De scheids rechter stak in de beginfase van de tweede helft, wat het scoren betreft, beide teams de helpende hand toe door het toekennen van drie strafwor- pen. De Vinken scoorden er één; Jaco Wineke en Mark van den Brink waren voor Korbis succesvol (6-3). Na een gewoon doelpunt van Yvonne Visser bracht Korbis de span- WADDINXVEEN - Vrijdagavond hield de Waddinxveen se handbalvereniging Rowah Zuidplas Assurantiën voor de eerste maal een toernooi voor damesrecrean- ten in sporthal ‘de Dreef1. Vijf teams uit de Rotterdam se regio bekampten elkaar in een halve competitie. Ro wah behaalde brons. strijd gedraaid. Vijf van de zes TOOS-turnsters behaal den een nieuw persoonlijk re cord voor wat betreft het wed- strijdtotaal. Op het onderdeel sprong werd de basis gelegd voor de tweede plaats. Hier behaalde TOOS maar liefst zeven punten meer dan haar naaste concurrent CGV, die als derde eindigde. BATO uit Woerden werd vierde. Met dit resultaat werden drie punten verdiend voor de turncompetitie. Na twee van de vier wedstrijden staat TOOS op een gedeelde twee de plaats. Na vier wedstrijden moet TOOS bij de beste vier staan om mee te mogen doen aan de finale. De derde wedstrijd voor TOOS in deze poule is zaterdag 21 maart in Gouda. Zeer verrassend was het zwemmen van Norma Koele- man. Met een tweede plaats op de 100 m rugslag (1.13.7) en een derde plaats op de 50 m rugslag (34.5) presteerde zij als nooit te voren. Mark v.d. Schrier liet bij de heren van zich spreken door de 100 m rugslag, met een de 200 m wisselslag bij de meisjes van 1986 in de uitste kende tijd van 2.42.6. Op de 100 m vlinderslag werd het zilver gehaald met een per soonlijk record van 1.16.1. De overige starts van Nanda werden niet met eremetaal beloond maar gaven wel goe de tijden te zien. Op de 100 m schoolslag 1.27.6, op de 100 m vrije slag 1.07.6 en op de 100 m rugslag 1.17.0. Ferry Boon mocht in dit se lecte gezelschap starten bij de jongens van 1988 op de 100 m schoolslag en op de 100 m rugslag. Met tijden van 1.39.6 op de schoolslag en 1.26.8 op de rugslag haalde Ferry seconden van zijn per soonlijke records af. 54. Topscoorder was Rudo Van Loo met 29 punten. Jongens-kadetten 1 had meer moeite met Zoebas, dan de uitslag doed vermoeden. Het was een mooie wedstrijd om naar te kijken. Twee ploegen die goed basketbal spelen en daarbij ook mooie scores la ten zien. Flyers was wel de beste scorende ploeg en de ruststand was dan ook 31-19. In de tweede helft werd door beide ploegen het verdedigen de spel los gelaten en alles op de aanval geworpen. Dit bracht uiteraard meer scores op de borden en dat maakte het kijkplezier aantrekkelij ker. Uitslag 71-49. Topscoor der was Michael Mos met 20 punten. Jongens-adspiranten 3 - een heel nieuw team - deed het in hun tweede wed strijd van het seizoen niet slecht tegen Alphia. De jon gens in dit team zijn nog niet zolang lid en vooral het wed strijdritme wordt nog gemist. Toch waren er goede momen ten in de wedstrijd, maar de winst was voor de tegenstan der. Uitslag 32-85. Topscoor der was Joey Kouwenhoven met 10 punten. 28 februari voor de 30e maal de Langs de Gou- we-loop, waarvan Prachtige blauwe Hortensia met 3 koppen vanaf voor de eerste plaats. Tweede 1 D“~ jn met 3900 gram en derde H. Kraan met 3730 gram. Met nog twee wedstrijden te gaan is de stand aan de kop: I. H. Kraan 24.610 gram, 2. J. Rupke 21.820 gram, 3. M. van Leeuwen 18.180 gram. KIES VOOR DE TOEKOMST. STEM WD. WADDINXVEEN - Zondag is Elisa van Leijenhorst, lid van de Waddinxveense schaatsvereniging ’De Gouwe Streek’ derde ge worden bij schaatswed strijden om de Gerrit Dui- ker-trofee op de Haagse ijsbaan De Uithof. Deze wisseltrofee is door G. Dui ker beschikbaar gesteld, met als doel het bevorde ren van het schaatsenrij den voor de jeugd. Het kleinood wordt ieder jaar uitgereikt aan de beste jongens- en meisjes A-pu- pil van Zuid-Holland. Voor de Gerrit Duiker-trofee moet tweemaal een vijf honderd meter worden verreden. Van beide af standen wordt de beste tijd genomen. Deze tijd be paalt wie de trofee wint. Elisa van Leijenhorst was één van de 18 meisjes die op basis van hun presta ties van het afgelopen sei zoen voor deze wedstrijd waren uitgenodigd. Op beide afstanden eindigde de jeugdschaatser op de derde plaats, waarbij ze ruim onder haar persoon lijk record bleef. Uiteinde lijk kwam ze uit op 50.31, iets meer dan een seconde achter de winnares Saskia van Rijn. De overige deel neemsters kwamen er niet aan te pas. Het was voor de eerste keer in de ruim 10-jarige geschiedenis van de Waddinxveense schaatsvereniging De Gou we Streek dat een lid de eer te beurt viel aan deze wedstrijd deel te mogen nemen. 10 te scoren. Wendy de Frankrijker bepaalde (met haar vierde) de eindstand op 8-10. Na de winst met 11-3 van de Gouwestaete-dames verleden week bij GZC moest de ploeg uit Waddinxveen de ze keer, zonder Wendy de Frankrijker, bijna buigen voor het Goudse GZC. De revival van GZC was even opmerkelijk als de lusteloos heid en geringe schotkracht bij Gouwestaete. In de eerste periode werd niet gescoord, ondanks de vier overtalsitu- aties van Gouwestaete. In de tweede en volgende pe riodes bleef de malaise voort duren, ondanks dat Gouwe staete via Marion van Hooft en Mirjam Overdam op een 2- 0 voorsprong kwam. GZC bakte er evenmin iets van; ook hier werden drie overtal- situaties en zelfs een vierme- ter gemist. In de derde periode kwam GZC echter toch nog langszij (2-2). In de vierde periode bleef het, dankzij het erbar melijke spel van de ploeg van trainer-coach Martin Pronk, zeer spannend. Mirjam Over dam scoorde 3-2, maar GZC ook (3-3). Hierna kreeg Gouwestaete even lucht toen Sandra Berc- kenkamp 4-3 scoorde en Mir jam O verdam een viermeter benutte (5-3). In de laatste minuut scoorde GZC 5-4, waarna alles wat Gouwestae te was opgelucht ademhaal de, omdat een smadelijke ne derlaag was voorkomen. De Gouwestaete-heren moes ten zondag aantreden tegen streekgenoot Keiler Keu kens-Donk voor de wedstrijd in de kwartfinale van de SEZ- beker II. In een uiterst span nende wedstrijd trok Gouwe staete aan het kortste eind. In de eerste periode scoorde Marcel Ribbens 1-1. In de tweede periode wist alleen Rody Visser te scoren (2-3) en liep Donk uit naar 2-4. In de derde periode kwam Gouwestaete sterk terug. Wouter Steller scoorde 3-4 en Remko Overdam benutte de derde van het zestal overtal- situaties tot dusver (4-4). In de vierde periode nam KK/Donk weer het heft in handen en liep uit naar 4-6, alvorens Marcel Ribbens 5-6 liet aantekenen. Met nog ruim een minuut te spelen benutte Donk een viermeter en was Gouwestaete versla gen. Mare Mommers bepaal de de eindstand op 6-7, waar mee het bekeravontuur voor de Waddinxveners ten einde liep. Voor Gouwestaete staat we derom een spannend week einde voor de deur. In Gou- webad ’de Sniep’ speelt heren 1 om 18.00 uur tegen Mere- wede (Dordrecht). Beide ploe gen staan in de middenmoot. Dames 1 speelt om 19.00 uur tegen lij staan voerster Keiler Keukens-Donk (Gouda). He ren 2 speelt om 20.00 uur te gen hekkensluiter DZV 2 (Delft) en om 20.45 uur volgt dames 2 dat tegen lijstaan- voerster GZC 2 (Gouda) speelt. Jongens-kadetten 1 onder vond meer tegenstand van Zoebas dan verwacht. Ook jongens-adspiranten 3 kwam in het veld. De wedstrijd van heren 2 te gen Leiden was eigenlijk geen echte wedstrijd, terwijl Leiden toch op de tweede plaats staat en Flyers daar achter met twee winstpunten minder. Vanaf het startsein dicteerde Flyers de strijd. Aanvoerder Gert-Jan Oskam gaf het voor beeld door de eerste twaalf punten te scoren. De gehele eerste helft hield Flyers con trole over de wedstrijd en de ruststand werd 40-19. In de tweede helft liet Flyers de teugels een beetje vieren. Toen ontstond er een redelijk gelijkopgaande strijd, maar de overwinning kwam niet meer in gevaar. Uitslag 79- WADDINXVEEN - Voor de persoonlijk zevende wedstrijd van de record van 1.03.2, te winnen, wintercompetitie, de eerste De tijd van Mark op de 50 m winterstop, ging de rugslag, 29.6, was van min- "71 der kaliber maar was toch goed voor de eerste plaats op dit nummer. met eenvoorsprong de rust in te gaan, maar geen van bei den wist te scoren. Binnen vijf minuten na de hervatting had de be fair keeper op nieuw de hulp van het hout werk nodig om zijn doel schoon te houden. Vijf minu ten later was het echter wel raak, toen uit een voorzet van William Hoogeveen een scrimmage voor het doel van de bezoekers ontstond en Henk Jan Verzijl de bal in de touwen werkte. Na 30 minu ten had Rene Minnee een uit gelezen kans om de score te verdubbelen, maar een prima redding van de goalie van de Reeuwijkers voorkwam dat. Echter vijf minuten later was deze doelman kansloos op een schitterend stiftballetje van Wim van der Starre, die hier mede de wedstrijd definitief besliste. In de laatste minuut was er zelfs nog de mogelijk heid om de score nogmaals op te voeren, toen een uittrap van de keeper via de rug van Wim van der Starre bij Rene Minnee terechtkwam, maar hij wist dit buitenkansje niet te benutten. Aanstaande za terdag staat de inhaalwed strijd tegen het Schiedamse WK op het programma. De Waddinxveners zullen er vanzelfsprekend alles aan doen om de nederlaag in de uitwedstrijd te wreken. Winst betekent een derde plaats op de ranglijst. De aanvang van deze voor Be Fair belangrijke wedstrijd is 15.00 uur in het sportpark Burgemeester Warnaar. Gastheer DSZ-Hoogwerf Combinatie (Den Haag) was iets te sterk voor het Wad dinxveense Gouwestaete, maar Y-mere (Amsterdam), LZ 1886 (Leiden) en Hippo campus (Monster) werden ruim verslagen. Bij de dames deed Inge v.d. Schrier het voortreffelijk met overwinningen op de vrije slag nummers. Op de 100 m vrije slag liet ze een tijd van 59.9 noteren en op de 200 m vrije slag ging het nog beter want met een tijd van 2.07.3 kwam er een nieuw clubre- wist te halen. Begin derde pe riode scoorde zij 3-6 uit de eerste (toen pas) overtalsitu- atie en even later met een fraaie omhaal 4-7, alvorens Sandra Berckenkamp 5-8 liet aan tekenen. Begin vierde periode scoorde Damixa-Ravijn 5-9, waarna Mirjam Overdam en Sandra Berckenkamp, uit overtalsi- tuaties, de stand op 7-9 brachten. Even was er nog hoop op een beter resultaat, doch de sterke Karin Kuipers maakte (met haar vijfde) aan alle illusies een eind door 7- De deelnemende verenigin gen waren TOOS (Waddinx veen), BATO (Woerden), CGV (Capelle aan den IJssel) en de organiserende vereniging Sa- tumia (Bleiswijk). Namens het Waddinxveense TOOS deden mee Anne Fen- nema, Sanne Grevenstuk, Marleen Heikens, José Dro ge, Mèlanie Marchand en Hanneke van Buuren. In deze groepswedstrijd werd geturnd op de onderdelen sprong, brug, balk en vloer. Alle meisjes zijn onder de 12 jaar en turnen voorgeschre ven wedstrijdoefeningen. Saturnia was duidelijk de sterkste vereniging. Alleen op vloer konden de TOOS- turnsters meer punten sco ren. Over het algemeen werd er door TOOS een goede wed- naar 10-7, waarbij het zeven de doelpunt van Korbis van afstand werd gemaakt door Jaco Wineke. Doelpunten van Mark van den Brink (straf worp) en Yvonne Boomers (afstandschot) deden de Wad dinxveense hoop op een ge lijkspel of een overwinning nog even opleven, maar een doeltreffend afstandsschot van de Vinken sloeg die hoop de bodem weer in (11-9). Enkele seconden voor tijd bracht Frits Visser Korbis op 11-10, vrijwel onmiddellijk gevolgd door het eindsignaal van de scheidsrechter. Komende zaterdagavond speelt het gedegradeerde Korbis de streekderby tegen het hoog geklasseerde Tempo uit Alphen aan den Rijn in de Alphense sporthal Arena. Aanvangstijd van deze wed strijd is zeven uur. ter. Voor KNAU-leden staat een 10 kilometer-wed- strijd op het program ma (start 13.30 uur). In de afgelopen j aren werd deze loop vaak in barre weersomstandigheden gelopen. Wellicht zijn nu de om standigheden ideaal om de parcoursrecords van de Frangaise Nadia Prasad (31.54) en de Rus Andrei Schalagin (29.52) te verbreken. De sponsors hebben naast de geldprijzen voor de winnaars in de diverse categoriën te vens een bedrag ter be- j schikking voor de verbe tering van het parcours- record. j Naast de enkele hon derden wedstrijdlopers zal zaterdag ook een groot aantal prestatie- lopers meedoen. Dat is het gevolg van de dui zenden folders die de af gelopen maanden bij een groot aantal lopen in de regio zijn uitge deeld. De prestatielopers gaan om 14.30 uur van start voor hun afstanden van 3,6, 6,8 en 10 kilometer. Voor alle deelnemers is er ring beschikbaar. Voorts zijn door diverse winkeliers in Waddinx- j veen prijzen beschik baar gesteld voor de verloting. Tijdens de wedstrijd en de prestatieloop zal de sï Noordkade tussen de Boskoopse Linnaeus- weg en de Waddinx veense Staringlaan voor het verkeer afgesloten zijn. Op de rest van het par cours (Staringlaan, Bos boom Toussaintsingel, Alberdingk Thijmlaan, Wilgenlaantje, Linna- eusweg) zal het verkeer hinder ondervinden door afzetting van delen van de rijbaan. WADDINXVEEN - De Wad dinxveense autoclub ’De Gou we Rijders’ houdt donderdag- cord tot stand, avond 26 februari om acht Denise Bouwmeester werd op uur in hotel-café-restaurant alle vlinderslag nummers als De Unie (Kerkweg-Oost) tweede geklasseerd met tij- haar traditionele kaart avond. Tijdens deze avond worden vier rondes gespeeld. De deelnemers hoeven geen lid te zijn van de vereniging, uit 1989. dus iedereen is welkom. Na het kaarten is er de prijsuit reiking met leuke prijzen. wees Jos Kiens zijn groeiende vorm door beslag te leggen op de 3de plaats met een per soonlijke recordtijd van 1.12.3. Marcel Zijderhand had grote plannen maar bleef steken op de derde plaats bij zijn favo riete nummer, de 200 m vlin derslag. Zijn tijd van 2.16.8 was alleszins acceptabel. In Leiden kwam de top van Nederland in de leeftijd tot 12 jaar bijeen. LZ 1886 orga niseerde daar voor de 13e maal de beroemde jaargang- wedstrijden. WADDINXVEEN - Afgelopen weekeinde was er wegens het landelijke basketbalgala maar een beperkt compe- titieprogYamma. Het tweede herenteam van Flyers- basketbal overtroefde in Leiden met 79-54 de sterke te genstander met die naam, die meespeelt voor de boven ste plaatsen. e o De achtste wedstrijd, afgelo pen zaterdag in de AmsteL bracht meer vis in het net. Acht deelnemers vingen to taal 20.780 gram witvis. J. Rupke nam hiervan 4480 gram voor zijn rekening, goed Nanda Gerling zegevierde op werd H. Romeij WADDINXVEEN - De Waddinxveense sport- club ’Antilope’ houdt ko- mende zaterdagmiddag waterpoloteams van het Waddinxveense Gouwestaete thuiswedstrijden. Dames 1 verloor zaterdag met 10-8 van Damixa-Ravijn. De inhaalwedstrijd van het eerste de damesteam tegen GZC werd een dag later met slechts 5- start op de Starinmg- 4 gewonnen. laan is en de finish op de atletiekbaan van de Alberdingk Thijmlaan. I Aan dit evenement ne men niet alleen volwas- senen deel, maar ook kinderen. Voor hen klinkt om 12.30 uur het startschot voor de gratis Kidsrun over 1 kilome- hoop op een goed resultaat te- dal). Een gelijkspel al zou het team van trainer-coach Mar tin Pronk uitzicht geven op een plek bij de laatste vier. Bij Gouwestaete was Wendy de Frankrijker eigenlijk de enige die een dikke voldoende 1 |BïS t l MM# e. e I 0 DO RIJKE 'q o y o y 9 tk y 'W y si 1 SJ o y y •4 O TUIN LEVEN HET oer Prinsen Schouw 1, 2394 CX Alphen a/d Rijn Telefoon (0172)47 52 99, Fax (0172)49 52 51 Kunt u zelf niet stemmen? Bel voor machtiging: Boskoop (0172) 23 08 56. Waddinxveen (0182) 61 67 83 of 61 78 67 Kunt u zelf niet stemmen? Bel voor machtiging: Boskoop (0172) 23 08 56. Waddinxveen (0182) 61 67 83 of 61 78 67 r.HKHWK sia r. r. V) -o

Weekblad voor Waddinxveen | 1998 | | pagina 31