Stuntwerk van dames Gouwestaete-waterpolo Vier tegen vier bij WSE Promotiekansen voor volleybalsters Be Fair f^y Zilver voor Michel Brand Achtste plaats voor zwemmers Gouwestaete Willemen bouwt schaak- voorsprong verder uit Dans en playback wedstrijd bij TOOS Nieuw parcours voor wielerronde LM Jan Kersbergen leidt sjoelers Klaverjassen Spanning bij Flyers-dames Serieuze test TOOS-turners L Ruilbeurs Hockeyers verliezen VOO1 ^■i GroenRijk de Bosrand F PAGINA 27 WOENSDAG 11 MAART 1998 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN 5-5 f i i t WADDINXVEEN - Het vierde programma van de ver- enigingszwemcompetitie werd in het Vlaardingse zwembad ‘De Kulk* verzwommen. Het Waddinxveense Gouwestaete deed het prima met een achtste plaats in de landelijke puntentelling. staete. Viktor Terlaky deed het weer uitstekend op de 200 m wis selslag bij de jongens onder 18 jaar. Met een persoonlijk record van 2.23.5 haalde hij goud. Gouwenaar Jos Kiens was, met eveneens een persoonlijk record van 2.24.6, goed voor het brons op dit nummer. Op de 200 m schoolslag bij de jongens onder 20 jaar lagen beide zwemmers weer naast elkaar in de baan, en nu was Asha den Drijver kan in de C- klasse nog eerste worden. Ce ron van Beek gaat hoge ogen gooien in de top van de D- klasse. Arno Kippert sluit het klassement als laatste met 83.000 punten. maar zag clubgenoot Geert v.d. Linde met 28.7 het brons voor zijn neus wegkapen. WADDINXVEEN - Zaterdag speelden de waterpolo- teams van Gouwestaete (behalve heren 2) uitwedstrij den. Dames 1 zorgde voor een enorme verrassing door met 5-5 gelijk te spelen tegen landskampioen ZWV Ne- reus. ling van de meisjes is afhan kelijk van het aantal inschrij- WADDINXVEEN - Tweede Paasdag (maandag 13 april) wordt weer de jaarlijkse wielerronde van Waddinx- veen gehouden op een overigens nieuw stratencircuit (Dorpstraat, Kerkweg-West, Chopinlaan, Beethoven laan). veld, wisten de Waddinx- veensen de stand weer gelijk te trekken en de setwinst te grijpen met 14-16. In de tweede set zette Paul van Yperen opnieuw het ba siszestal in. Nesselande ver- GtoEbRlK TUINLEVEN RIJKE c- o o e O e K o s o o 6 F r. c» e 8. (0 In niveau 6c (leeftijd: 8 en 9 jaar) turnden voor TOOS Dennis van Hof, Wouter de Graaff, Daan Vermeij en Menno Ver sluis. Na een redelijke wed strijd eindigde Daan als beste TOOS-turner op de 13e plaats met 43.50 pnt. Wouter eindigde met 42.25 pnt. op de 16e plek, Menno werd 18e met 38.40 pnt. op de voet gevolgd door Den nis op een 19e plaats met 37.95 pnt. en 3. Ben den Ouden 98.110. Voor hoge klasseringen in de A-klasse komen in aanmer king André van Gemeren, Dick Dros, Dirk Jan van Dru- nen en Wim Slingerland jr (hebben allen een gemiddelde van 136-137 punten). In de B-klasse zijn dat Peter van Leeuwen, Frans Bötger, T. van Leeuwen, Ed den Drij ver en G. Renesse (scoren al len in de 129 punten). Heren 1 speelde met 9-9 ge lijk tegen DWK. Dames 2 won met 8-2 van het laag ge klasseerde ZWV Nereus 3 en heren 2 wist uiteindelijk Kat wijk 2 met 7-4 te verslaan. De Gouwestaete-dames heb ben tegen landskampioen ZWV Nereus voor een enorme stunt gezorgd. In zwembad ’De Slag 2’ werden de de niet complete Zaandamsen met 5- 5 bedwongen. ZWV Nereus miste keepster Karla van der Boon en ook Hedda Verdam was niet aan wezig. De vervangster van Karla was echter in top-vorm, dus daar lag het niet aan. Gouwestaete speelde gecon centreerd, mèt een goede ’man’-dekking èn, zo moge lijk, een snelle counter. ZWV Nereus begon sterk. Binnen 17 seconden konden zij al een viermeter verzilve ren en Gouwestaete kon, on danks een vroege time-out, niet voorkomen dat 7NJN Ne reus de eerste periode met een 2-0 voorsprong afsloot. De indringende woorden van trainer-coach Martin Pronk voor het begin van de tweede periode waren kennelijk niet tegen dovemansoren. Gouwe staete begon aan haar, naar De ronde van Waddinxveen wordt opnieuw voor dezelfde catagorieën gehouden als vo rig jaar en start om 12.00 uur met de dames uit de regio, om 13.30 uur gevolgd door de ve er eatier enners. Om 14.30 uur gaan de cyclo- sportieven van start en om 16.00 uur de elite-neo-ama- teurs. Als het weer een beetje lijkt op dat van het afgelopen jaar, dan belooft ook deze editie weer een succes te worden. Rondom het concours zullen weer verschillende attracties aanwezig zijn. Het wielercomite hoopt dat de bewoners rond het par cours hun steentje zullen bij dragen op het gebied van de veiligheid. Gerekend wordt op een grote opkomst van renners en belangstellenden. De stand is: klasse A: 1. Jan Kersbergen 142.560, 2. Dick Dros 136.400, 3. Henk van Beek 133.120 punten; klasse B: 1. Cor Faay 128.270, 2. Pascal van Gils 127.830 en 3. Cor van Herk 124.520 pun ten; klasse C: 1. Jan Olie 118.030, 2. Otto Supusepa 116.111 en 3. Cor van Gils 115.450 punten: klasse D: 1. Simon Supusepa 103.490, 2. Jeanette Kersbergen 100.020 MUM MMUMI Fair leek nog na te genieten van de winst in de vorige set. Sterk blokkerend op de harde van Annemarie de Rooy kwam Nesselande snel op een 9-3 voorsprong. Maijo- WADDINXVEEN De competitie in de derde divisie E krijgt voor de volleybalsters van Keukencentrum Wad dinxveen Be Fair nog een spannend slot. Nadat de da mes zich pas enkele weken geleden definitief uit de de gradatiezone speelden staat nu de deur op een kier voor promotiewedstrijden. Be Fair, dat na de winterstop nog ongeslagen is, moest het zaterdag opnemen tegen Nes selande 2. In Waddinxveen waren de volleybalsters uit Zevenhuizen nipt sterker ge bleken (3-2). Trainer-coach Paul van Ype ren moest in dorpshuis ’Swanla’ de geblesseerde aan voerster Marcella Bos nood gedwongen op de bank hou den, zodat Liesbeth Gras naar de buitenaanval ver huisde en Annemarie de Rooy de liberopositie innam. De wedstrijd was vanaf het eerste moment spannend. Be Fair nam snel een 4-8 voor sprong door de goed scorende middenaanvalsters Jac queline v.d. Ruit en Antoinet te Wijker. Nesselande vocht zich echter punt voor punt langszij en nam een 11-10 voorsprong. Met Marcella Bos, ingevallen op de service- positie, nam Be Fair het ini tiatief over met 11-12, maar moest toch toezien hoe Nesse lande op setpoint kwam (14- 12). Hardwerkend en met Voor Jos werd een tijd van 2.41.3 genoteerd (tweede) en voor Viktor liet de tijdwaar nemer de klok op 2.41.9 stil staan (derde). Mike Facey produceerde op de 50 m vrije slag bij de jon gens onder 14 jaar een fraai HET WADDINXVEEN - Zowel bij dames 1 als bij dames 2 van Flyers-basketbal werd de wedstrijd beslist na verlen ging. Dames 1 won van Rowic (43-40), terwijl dames 2 Lei den versloeg (61-18). Ook was er winst voor dames 3 (54-65). Verlies was er voor jongens-junioren 2 (98-48) en meisjes-kadetten 1 (49-57). Jongens-kadetten 1 won ruim van The Jump (98-48). Jon gens mini’s (56-59) en jon gens adspiranten 3 verloren (31-73). Aan deze turnwedstrijd de den in totaal zes TOOS-tur ners mee. In niveau 4C (12- 13 jaar) turnden Michel Brand en Richard Nobel. Richard turnt voor het eerst op dit niveau. Bij brug en paardvoltige was dit goed te merken, want de oefeningen bevatten nog te weinig moei lijke onderdelen om hoog mee te scoren. Desalniettemin draaide Ri chard Nobel een goede wed strijd. Met een eindtotaal van 34.95 pnt. behaalde hij een keurige derde plaats. Michel Brand heeft al een jaar ervaring in niveau 4C. Hij is dan ook al een stukje verder dan Richard. Ook hij turnde goed, wat resulteerde in 39.45 pnt. en een tweede plaats. Slechts 0.35 pnt. kwam hij tekort om provinci aal kampioen te worden. Mark Zoeteweij kwam voor TOOS uit in niveau 5C (10-11 jaar). Hij is wat aan de late kant begonnen met de tum- sport. Daardoor moet hij ook in een hoger leeftijdsniveau turnen, dan jongens die gelijk Na de provinciale kam pioenschappen van 28 februari, stond op zon dag 8 maart de eerste plaatsingswedstrij d voor de Nederlandse kampioen schappen op het pro gramma voor de heren van TOOS. In Den Hel der was de concurrentie groot en presteerde Mi chel Brand het beste met een 11e plaats. WADDINXVEEN - Zaterdag 7 maart hield de Waddinx veense gymnastiekvereniging TOOS in de gymzaal aan de Staringlaan voor de eigen jeugdleden de jaarlijkse dans- en playbackwedstrijd. WADDINXVEEN - Zaterdag 14 maart is er van 14.00 tot 17.00 uur een ruilbeurs voor ’verrassingseieren’ in buurt centrum ’De Boog’ (C. Huy- genslaan). Het is de bedoeling te ruilen. Er mag dus niet worden ge handeld op deze gratis toe gankelijke beurs. In ’de Boog1 worden nog steeds spullen verzameld voor een kindertehuis in Roe menië. Men kan kleding, speelgoed, schoenen, linnen- en beddengoed in goed geslo ten plastic zakken op maan dag- en vrijdagmorgen (be halve in de schoolvakanties) rechts in de hal van buurt centrum zetten. WADDINXVEEN - Het voor lopige klassement van de Waddinxveense sjoelers (Al- berdingk Thijmlaan), die 10 ronden hebben gegooid, wordt geleid door Jan Kers bergen. Op het moment dat de schaatsen weer in het vet kunnen en de natuur begint te ontwaken, staat het wie lercomite Waddinxveen weer aan het begin van een nieuw seizoen. Na alle parcoursperikelen is men in overleg met de ge meente Waddinxveen een an der stratencircuit uit te stip pelen. Op Tweede Paasdag wordt er dus niet op het Passage-par- cours van vorig jaar gereden omdat de gemeente niet kan garanderen dat deze route vrij is van werkzaamheden. De start en finish is nu in de Dorpstraat. Van daaruit gaan de wielrenners naar de Kerkweg-West, Chopinlaan en Beethovenlaan om weer in de Dorpstraat terug te ko men. Aangezien de beste tien turners over twee plaat- sings wedstrijden zich plaatsen voor de halve finales voor de Neder landse kampioenschap pen, zal het voor deze heren zeer lastig wor den om zich hiervoor te kwalificeren. Mark Zoeteweij kwam uit in niveau 5c (10 en 11 jaar). Hij turnde voor zijn doen een goede wedstrijd en kwam met 26.60 pnt. uit op een 29e plaats. Plaatsing voor de halve finales zit er voor hem niet in. Als laatste turnden Mi chel Brand en Tim Ver- kleij in niveau 4c 12 en 13 jaar). Tim, gehandi capt door een lichte blesssure, kwam met 32.85 pnt. uit op en 13e plaats. Michel had een beetje pech met een paar jury- beslisfeingen, waardoor hij met 36.40 pnt. op een wat teleurstellende 11e plaats uitkwam. Hij eindigde slechts 0.1 pnt achter de nummer 10 en heeft daarom nog alle kans om zich te plaatsen voor de halve finales van de Neder landse kampioenschap pen, 4 en 5 april gehou- aanval den op Texel. WADDINXVEEN - Vrijdag avond 13 maart om acht uur is er weer klaveijassen voor volwassenen in buurthuis De m vlinderslag bij Paddestoel (Lijsterbesstraat), de jongens onder 20 jaar pak- De toegangsprijs bedraagt ƒ2,50 voor leden en ƒ3,50 voor niet-leden. Gouwestaete ’cool’ op bracht. De Gouwestaete-he- ren moesten zaterdag aantre den tegen DWK (Barneveld). Een zeer belangrijke wed strijd voor beide ploegen. Winst zou beide ploegen meer ’lucht’ geven ten opzichte van de concurrentie. De heren begonnen zeer ge concentreerd aan de wed strijd en verrasten iedereen door met 2-5 brutaal de lei ding fe nemen in de eerste pe riode. Jaco de Jong (2), Mare Mommers, Marcel Ribbens en Remko Overdam waren de doelpuntenmakers. In de tweede periode konden de heren het goede niveau niet vasthouden. DWK werd sterker, maar kon dit nog niet uitdrukken in scores. In deze periode was het alleen Mare Mommers die voor Gou westaete wist te scoren (3-6). In de derde periode ging het helemaal mis met de Gouwe- staeteheren. DWK kreeg grip op de wedstrijd en kwam op gelijke hoogte. Alleen Remko Overdam wist te scoren. Met een 7-7 gelijke stand gingen beide kemphanen de laatste periode in. Deze periode werd op het scherpst van de snede gespeeld. Beide ploegen gingen duide lijk voor het maximale rende ment. Jaco de Jong bracht zijn ploeg in eerste instantie op een voorsprong (7-8), maar DWK bracht dit al snel weer terug (8-8).Met nog minder dan een minuut op de klok was het DWK die voor het eerst in de wedstrijd op voor sprong kwam. Even leek het erop dat de Gouwestaetehe- ren in slotfase net tekort zou den komen, maar Jaco de Jong wist 10 seconde voor tijd de gelijkmaker te scoren. WADDINXVEEN - Tijdens de in Rotterdam gehouden provinciale turnkampioenschappen voor heren heeft Michel Brand van de Waddinxveense gymnastiekver eniging TOOS een uitstekende prestatie neergezet door in zijn niveau een zilveren medaille te veroveren. WADDINXVEEN - Tijdens de 25e competitieronde van de Waddinxveense Schaakvereniging (WSV) heeft L. Willemen zijn schaakvoorsprong verder weten uit te bouwen. Daarnaast trad het, derde team aan tegen Groenoord 5. Er moest winst worden behaald om als nog degradatie te kunnen ontlopen, maar het kwam niet door het verlies van 4,5 tegen 3,5. TOOS-gymnastiek hield in de gymzaal aan de Staringlaan een spannende dans- en playbackwedstrijd. Vrijdag 10 april houdt WSE- voetbal het jaarlijkse vier- tegen-vier-toernooi. 3 Violen - gemend Stam over de knie middels een fraaie overwinning. Smitskamp zette op zijn mars naar de (sub)top David op een nul en ook Kuiper lijkt weer in wat betere doen te gera ken. H. van Offeren had geen kind aan Verwaal, terwijl Klassen de handen vol had aan Hildebrand. Een nipte overwinning voor eerstge noemde. Tenslotte wonnen Assche- man, J.v.d. Haven en V. Coe- vert hun partijen tegen re spectievelijk Bronk, L. Coe- vert en A. Hennink. WADDINXVEEN - Het eerste herenteam van de hockeyclub Waddinxveen (HCW) verloor met 2-1 van koploper De IJssel (Nieu- werkerk aan den IJssel). De 1-0 voorsprong was voor Waddinxveen, doch na de rust knokte De IJs sel zich terug. Dinsdagavond 10 maart werd door HCW de tweede algemene ledenvergade ring van dit seizoen gehou den. vingen. Mogelijk worden meisjes-teams ingedeeld bij jongensgroepen, welke in sterkte vergelijkbaar zijn. Inschrijfformulieren voor het WSE-toernooi zijn verkrijg baar bij Chantal van Velzen (leplaan 85), Marianne Vooges (Elzenhorst 3), Henk van der Linden (Buizerdhoek 7), Mathé Moons (Brugweg 23) of in het WSE-clubge- bouw aan de Willem de Rijke- laan. Uiterlijk woensdag 8 april moeten de inschrijfformulie ren ingeleverd zijn. In totaal hadden zich 21 groe pen ingeschreven met zo’n 65 deelnemers van 6 tot 16 jaar. Ze lieten in twee leeftijds groepen verschillende dansen met hem begonnen zijn. Dat hinderde hem niet een uitste kende wedstrijd te draaien. Met 30.90 pnt. kwam hij uit op een negende plaats. In niveau 6C (8-9 jaar) turn den voor TOOS Dennis van Hof, Daan Vermeij en Menno Versluis. Ook zij turnden alle drie een goede wedstrijd. Dennis haalde 36.10 pnt. en dit leverde een negende plaats op. Menno werd zeven- heeft de met een eindtotaal van 41.80 pnt. Daan scoorde in to taal 43.50 pnt. en mocht hier mee naar het podium om een bronzen medaille in ont vangst te nemen. WADDINXVEEN - Vrijdag 10 april van tien tot vier uur houdt WSE-voetbal het jaar lijkse vier tegen vier-toer- nooi. Deelname staat open voor leden en niet-leden van WSE. Inschrijving is mogelijk in de volgende leeftijdsgroepen: jongens: F-groep (geboren na 31-7-89); E-groep (geboren tussen 1-8-87 en 1-8-89); D- groep (geboren tussen 1-8-85 en 1-8-87) en de C-groep (ge boren tussen 1-8-83 en 1-8- 85) en meisjes van 6-14 jaar. De uiteindelijke groepsinde- en playback-acts zien. In de categorie tot 11 jaar werden Lotte, Liesbeth, Mar tine en Emmy derde met het liedje ‘Wanne be‘ van de Spice Girls. Tweede werden in deze cate gorie Gwijneth, Yvet, Lotte, Agnes en Jorin met het liedje ‘Kunstgebit* van Kinderen voor Kinderen. Eerste werd Ans met het lied je ‘Step by step' van Withney Houston. In de categorie vanaf 11 jaar werden Jennifer, Linda, Britt, Kelly en Brenda derde met het liedje ‘To mutch* van de Spice Girls. Tweede wer den Fiona, Maaike, Tessa en Suzanne met het liedje ‘To gether again* van Janet Jackson. Eerste werd Astrid met een goede vertolking en leuke uitvoering van Björk met het liedje ‘It’s so quit*. De wisselbeker voor het leuk ste en origineelste optreden ging naar Astrid die Björk uitbeeldde. Zij mag het klei nood een jaar lang in haar be zit houden. De andere prijs winnaars kregen een medail le en alle deelnemers een roos. later zou blijken, beste perio de. De Zaandamsen werden vroegtijdig opgevangen en met een fraaie break van Ma rion van Hooft werd het 2-1. Even later kreeg Gouwestae te een man-meer. Hier wist de oplettende Hanneke Kap pen een van de lat afketsen- sen bal te,verzilveren (2-2). Ook Wendy de Frankrijker profiteerde van een break. De wederom fraai geplaatste bal van keepster Hellen Boering kwam precies op maat (2-3). Een en ander noopte de coach van ZWV Nereus ook tot ti me-out. Kennelijk had dit het gewenste resultaat en wist Nereus toch deze periode met een 4-3 voorsprong af te slui ten. Halverwege de derde periode profiteerde Ingrid van Veen van Gouwestaete’s tweede overtalsituatie en knalde 4-4 in. Toch was het Nereus dat de derde periode met 5-4 af sloot. In de spannende vierde periode haalden beide ploe gen alles uit de kast. Ieder kreeg drie overtal-situaties, maar hieruit werd niet ges coord. Wel weer een break van Marion van Hooft die, ruim twee minuten voor tijd, In de onderlinge competitie blijft L. Willemen fier aan kop door een gedegen winst op L. v.d. Haven. Achtervol ger W. Hennink moest de punten moest delen met een foutloos spelende Philipse. Jansen kroop door het oog van de naald tegen De Louw en wist tegen de verhoudin gen in zelfs de volle winst binnen te halen. Kardol en Van Woudenberg hielden el kaar fraai in evenwicht even als Van der Starre en Ellers. De Roodt moest het met de witte stukken opnemen tegen Van Nieukerke. Laatstge noemde pakte de winst met zinderend aanvalsspel, ter wijl Van Gort in tijdnood on deruit ging tegen Van den Hoek. Smit smaakte het zoet der overwinning tegen Van der Knaap die zich afschuwelijk verkeer op een fraai ogend offer. Goor toonde zich wat te passief tegen Muit die dat met een overwinning afstraf te. Versluis liet zien dat vooral ervaring in het edele schaak spel belangrijk is en legde Gouwestaete begon goed door een tijd van 4.32.2 scoorde zij de 4x50 m vrije slag estafette kostbare punten voor Gouwe- voor jongens onder 18 ruim te winnen. Als startzwemmer evenaarde Joost Krommen hoek met een tijd van 26.1 het clubrecord van Mark v.d. Zijden uit 1988. Viktor Terlaky volgde met 26.2, evenals Jos Kiens. Mar cel Zijderhand besloot met 25.6, zodat het kwartet een tijd van 1.44.1 op de klok bracht. Voor de rest had Joost Krom menhoek wat last van ver moeidheid, gezien zijn twee de plaats op de 100 m rugslag Jos zijn clubgenoot net te snel bij de jongens onder 14 jaar af. (1.08.5) en zijn derde plaats op de 100 m vlinderslag bij de jongens onder 16 jaar (1.08.3). Kim Middendorp boekte een overwinning op de 200 m wis selslag bij de meisjes onder 16 jaar. Met een tijd van 2.29.3 verbeterde Kim haar personlijk record van 28.8, persoonlijke record nipt. Op de 50 m vrije slag werd het, met 28.1, zilver voor Kim. Bij de heren stond de 800 m vrije slag op de rol. Jan Wil lem v.d. Hoek en Marcel Zij derhand tikten vrijwel gelijk aan en voor elk werd een tijd van 8.55.2 geklokt. De kamp rechters gaven Jan Willem het zilver en Marcel het brons. Op de 100 te Marcel nogmaals brons (1.03.9). Nog steeds niet moe ging Marcel daarna van start op de 200 m vrije slag bij de jongens onder 18 jaar, en op dit nummer zwom hij met 2.03.7 de snelste tijd van het hele veld. Jan Willem v.d. Hoek herstel de wat langzamer en moest op de 200 m rugslag bij de he ren genoegen nemen met brons. Zijn tijd: 2.18.3. Op de 200 m vlinderslag bij de dames knokten Inge v.d. Schrier en Sandra Bercken- kamp om zilver en brons. In ge trok met 2.31.1 aan het langste eind, terwijl Sandra met een persoonlijk record van 2.32.1 niet ver achter bleef. Inge haalde tevens zilver op de 400 m vrije slag bij de meisjes onder 18 jaar. Met lijn Hameetman kwam voor Annemarie de Rooy in het veld, al moest ook zij toezien hoe Nesselande uitliep naar 11-3. De set leek gespeeld, maar de Waddinxveensen bleken zich nog niet zomaar gewonnen te geven. Twaalf maal op rij wonnen ze de side-out en terwijl Nesselan de op 11 punten bleef steken, kwam Be Fair punt voor punt dichterbij tot 11-11. Maijolijn Hameetman ser veerde naar een 12-13 voor sprong. Rally’s op het scherpst van de snede brach ten 13-13 op het scorebord, waarna Marjolijn haar plaats weer afstond aan Annemarie de Rooy, om de aanvalskracht aan het net te verhogen. Met 13-14 serveerde Be Fair voor de setwinst, maar nu was het de beurt aan Nesse lande om terug te vechten en de setwinst naar zich toe te trekken met 16-14. Na meer dan een uur zuivere speeltijd en een 1-1 tussenstand maakte het publiek zich op en met voor een lange spannende veel reddingen in het achter- strijd. In de derde set ver- ttt j j - huisde Liesbeth Gras naar de liberopositie en kwam Mar cella Bos in het veld op de vertrouwde buitenpositie. In deze winnende basisformatie van de laatste competitiewe- ken blijkt Be Fair vooral ver grootte de servicedruk en Be dedigend erg sterk. Nesselan- de kwam ondanks het thuis voordeel maar moeilijk tot scoren en ook in deze set ging de strijd tot 12-12 gelijk op. De hardwerkende spelver- deelster Cora Bos wist haar aanvalsters net iets beter te vinden dan haar collega aan de andere kant van het net en met 12-15 ging de set naar Be Fair. In de vierde set leek het tij weer te keren en nam Nes selande meteen een 4-0 voor sprong. Be Fair herstelde echter sneller dan in de twee de set en stelde met 4-5 me teen orde op zaken. De Wad dinxveensen konden veel meer servicedruk ontwikke len dan Nesselande en dat bleek uiteindelijk het door slaggevende wapen. Via 8-8 kwam Be Fair op een beslissende 8-13 voorsprong en gaf de zege niet meer uit handen. Met 11-15 was de setwinst een feit en nam Be Fair drie punten meer naar Waddinxveen. Met dit resul taat neemt Be Fair met 34 punten de derde positie van Nesselande over. De club nu drie punten achters tand op nummer 2 Asia Com pass Odijk, komende zater dagmiddag om half vijf in sportzaal Groenswaard (Win gerd) de tegenstandster van Be Fair. Van Jinks naar rechts staand Marcelia Bos, Liesbeth Gras, Marjolijn Hameetman, Annemarie de Rooy en trainer-coach Paul van Yperen. Van links naar rechts zitternd Antoinette Wijker, Cora Bos, Jacqueline v.d. Ruit en Anneke Marck. 6 8 10 I r I JkJRI fe Prinsen Schouw 1, 2394 CX ALPHEN A/D RIJN Telefoon (0172) 47 52 99, Fax (0172) 49 52 51 U vindt ons achter het BP-station Kerk en Zanen. n' CK CK (0 e o' o o O •4 -O Deze week geldig. Zolang de voorraad strekt, U- O Klinkt (Foto: Evert Hardendood). 2 (Foto: Be Fair-volleybal).

Weekblad voor Waddinxveen | 1998 | | pagina 27