Kampioenstitel Belangrijke winst voor volleybalsters Laatste strohalm Gouwestaete-dames Kampioenstitel voor Waddinxveen-zaterdag Sponsor voor Niels Pereboom Op papier heeft WSV nog een titelkans Goede Sjoeluitslagen Wisselende vangsten HSW Titel voor Korbis W2 Jeu de boulers in competitie Badminton scholieren Pianoconcert van leerlingen morgen begint bij Vivante Verdiend punt Waddinxveen BI Tempo te hoog Korbis-korfbal Gelijkspel voor Rowah Geslaagden A-diploma Uitslagen WSE-loterij Clubtitels bij De Gouwe Streek Koplopers bij bridgers i PAGINA 29 WOENSDAG 18 MAART 1998 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN Spannend Kansen toch Bij de de drie persoonlijke fouten. Het had de schijn dat De Rijn hun eerste wedstrijd ging winnen. Met nog 1.27 minuut op het scorebord nam De Rijn bru taal de leiding met 7-8. Rem- ko Overdam kon 10 seconde voor tijd zijn team behoeden voor een blamage door 8-8 te scoren. Een teleurstellend resultaat voor de Gouwestaete-heren, die nu de laatste wedstrijden nog stevig aan de bak moeten om niet in de gevarenzone te komen. M. Moerland werd door T. Goor supersnel na 12 zetten op verlies gezet en een knap pe remise voor A. Hennink tegen H. van Offeren. Een uitgeslapen collectie HOOFDKUSSENS MATRASSEN DEKBEDDEN - De Wad- moes- WADDINXVEEN bridgeclub ZEVENHUIZEN - Zaterdag middag 21 maart om vier uur is er een voorspeelmiddag van de leerlingen van Car men van Rossum in de Vrij zinnig Hervormde Kerk aan de Dorpsstraat in Zevenhui zen, Dorpstraat 139. Een vijftiental pianoleerlin- gen, jong en al wat ouder, spelen met één, twee of vier (of nog meer) handen op één piano en laten horen wat ze zoal dit jaar hebben geoe fend. geworden Waddinx- laag en het kwam te weinig tot scoren. Opnieuw moesten de Waddinxveensen toezien hoe Odijk de set won met 15-11. Be Fair was echter nog niet van plan om de strijd op te geven en kwam in de vierde set goed terug. Tot 7-7 ging de stand gelijk op, maar daarna begon Be Fair langs- zaam uit te lopen om uiteind lijk de set te winnen met 15-8. Trainer-coach Paul van Ype- ren startte in de eerste set met Cora Bos als spelver- deelster, Annemarie de Rooy als libero, Liesbeth Gras en Marcella Bos als buitenaan- valsters en Jacqueline van der Ruit en Antoinette Wij- ker als middenaanvalsters. Als reserves beschikte hij nog over Marjolijn Hameet- man en Anneke Marck. De opstelling pakte goed uit want Be Fair was duidelijk de sterkere partij in de eerste set, die de Waddinxveensen dan ook vrij gemakkelijk met 15-9 wonnen. In de tweede set kwam Odijk echter meer in haar spel. De passing ging veel beter lopen en ook aanvallend kwam Odijk goed op dreef. Be Fair moest alle zeilen bijzetten om Odijk bij te blijven, maar kon toch niet voorkomen dat Odijk deze set met 10-15 naar zich toe trok. Ook in de- derde set zette Odijk dit goede spel voort. Be Fair maakte teveel eigen fou ten, de service-druk was te WADDINXVEEN - Met nog vier wedstrijden op het pro gramma heeft het eerste zaterdagteam van Waddinx- veen-voethal (sportpark ’de Sniep’) op overtuigende wijze het kampioenschap veroverd. Het beslissende thuisduel tegen Spirit werd met 5-0 gewonnen, zodat de drie benodigde punten binnen waren. WADDINXVEEN - Zaterdag speelden de waterpolo- teams van het Waddinxveense Gouwestaete, met uit zondering van heren 2, thuiswedstrijden. In een bom vol Gouwebad ’de Sniep’ greep dames 1 de laatste stro halm voor het behalen van de play-offs door Polar Bears (Ede) met 9-7 te verslaan. de Waddinxveen gaan in het totaal klassement van de A-groep de heren Knij pers en Schutte aan de lei ding (56,799%) voor echtpaar Sierenberg (56,263%) en de heren Berkhoudt en Hart (55,192%). In de B-groep leidt het echt paar Philip (57,691%) voor de heren Moerman en Veschu- eren (57,153%) en mevrouw Verwoerd en de heer Vermeu len (57,153%). WADDINXVEEN - Voor het komende tijd weet de 14-ja- rige jeugdschutter Niels Pereboom zich verzekerd van de steun van Wisse Q Automatisering uit Enschede. WADDINXVEEN - Zaterdag stond voor de volleybalda- mes van Keukencentrum Waddinxveen Be Fair de be langrijke wedstrijd tegen Asia Compass Odijk (die tweede staat in de derde divisie) op het programma. Na een uitermate spannende partij was het uiteindelijk Be Fair dat met 3-2 de winst naar zich toe trok. D-team van Rowah-handbal bestaat uit Sander Moling, Stef Hoogendijk, Laura Brou wer, Jelmer Schmidt, Domi- niek van der Tas, Mittchel Knaapen, Stephanie Moling, coach Irene Mosterd en de afwezige Sharon Brouwer. Dit resulteerde in een uiterst spannende slotfase, waarin beide overtalsituaties door wedstrijd moest verlaten met Gouwestaete werden benut. Eerst scoorde Wendy de Frankrijker 8-7 en met ruim twee minuten voor tijd bracht Gillian van den Berg de eind stand op 9-7 en kon alles wat Gouwestaete was, vooralsnog Waddinxveen kon over nage noeg de gehele selectie be schikken. De geblesseerde basisspelers Mulder, Blonk en R. Severien waren als toe schouwers aanwezig. De zaterdagvoetballers be gonnen de kampioenswed strijd een beetje nerveus en lieten zich ver op eigen helft terugdringen. De mogelijk heid op een vroege voor sprong was voor de bezoekers maar met een prachtige red ding werd een achterstand voorkomen. Na een benauwd kwartiertje waren de zenuwen verdwe nen en kon Waddinxveen aan het tegenoffensief beginnen. Met goed combinatievoetbal werden de vleugelspitsen veelvuldig op avontuur ge stuurd. Dit resulteerde in een paar fraaie kansen maar deze werden echter niet verzil verd. Door strak en hard verdedi gen was Spirit voorin volledig lamgelegd. De druk werd op de ketel gezet en het enige wat Spirit restte was verdedi gen. Na lang aandringen was het in de 40e. minuut raak. Na een mooie actie werd de keep er de verkeerde hoek inge stuurd en behaalde Waddinx- Om de wedstrijd te beslissen moest er dus een vijfde set gespeeld worden. Deze was opnieuw erg spannend en ging in eerste instantie gelijk op. Vanaf 8-7 wist Be Fair ech ter, ook door de enthousiaste aanmoedigingen van het pu bliek, het spel naar zich toe te trekken en begon het uit te lopen. Odijk kwam nog wel een paar punten terug maar Be Fair won toch uiteindelijk de set met 15-12. In de kelder van de schaak- divisie een knappe remise voor J. Ponsioen (eeuwig schaak) tegen J. v.d. Haven. Opnieuw verlies voor J. Bronk tegen G. Torenbeek en als laatste vermelding de broederstrijd tussen rode lantaarndragen L. Coevert en V. Coevert, die voor de laagst genoteerde opnieuw een nederlaag zou opleveren. In slotfase van het duel kwam BI dikverdiend op gelijke hoogte en toen werd het een ouderwetse spannende finish met kansen op de overwinning voor beide teams. Het bleef echter 2-2 en BI had loon naar werken. Cl kwam thuis op een 1-0 voorsprong tegen De Jo- dan Boys, maar ging met een 1-3 achterstand de rust in. De einduitslag werd 3-6 en voor een deel was dat te wijten aan een gebrek aan vechtlust bij enkele spelers. Dl begon thuis sterk te gen De Jodan Boys, maar na de 1-0 voorsprong leek het of de fut eruit was. Gelukkig heeft de tegen stander daar niet volledig van geprofiteerd (1-1). De Waddinxveners hebben nog altijd de theoretische kans kampioen te worden. Een flinke uitglijder van ri vaal Hillegersberg 2 helpt daarbij, maar er moeten ook zelf twee overwinningen worden geboekt. Na een eerste verliespartij leek het er somber uit te zien, maar na een spannende avond werd evenwel toch een fraaie 4,5-3,5 zege behaald. Voor de huishoudelijke com petitie deed H. de Roodt (9) goede zaken door N. Dannis (8) te verslaan. In de subtop hielden L. v.d. Haven en T. van Nieukerke elkaar op re mise. J. Markus behaalde een dik verdiende puntendeling uit de strijd tegen J. Muit. De opmars van J. van Gort gaat door. Nu werd A. v.d. Starre op een nulletje gezet. F. Ritter en A. Prins bleven eikaars gelijke en G. v.d. Knaap bleek na afloop toch de sterkste in de partij tegen A. Versluis. In de grote middengroep ver lies voor J. v.d. Heiden na een blunder tegen B.. David. Heren 1 had onverwacht veel moeite om rode lantaarndra ger De Rijn (Wageningen) een punt te ontfutselen en speelde met 8-8 gelijk. Dames 2 liet zich met een 2-3 verlies verrassend afbluffen door het lager geklasseerde KZC 1 (Beverwijk). Heren 2 speelde heel knap met 7-7 ge lijk tegen lijstaanvoerder HZ Zian 4 (Den Haag). De Gouwestaete-dames van trainer-coach Martin Pronk hebben door de knappe winst met 9-7 op Polar Bears nog steeds uitzicht op het behalen van de vierde plaats, welke recht geeft op deelname aan de play-off-wedstrijden. De winst tegen Polar Bears kwam niet vanzelf tot stand. Wel nam Gouwestaete in de eerste periodebrutaal een 2-0 voorsprong door doelpunten van Sandra Berckenkamp (fraaie boog) en Marion van Hooft uit een overtal-situatie. De tweede periode was de beste van Polar Bears. Met drie doelpunten op rij namen zij een 2-3 voorsprong. Via Wendy de Frankrijker werd het toch nog 3-3. Na 3-4 begin derde periode i bracht Mirjam Overdam de stand op 4-4 en verrastte Ing rid van Veen de keepster van Polar Bears volkomen door 5- 4 in te ’bogen’. De ploegen bleven volkomen aan elkaar gewaagd. Na 5-5 scoorde Heike Koglin 6-5 uit een overtal. Polar Bears kwam hierna toch weer langszij (6-6). Begin vierde periode scoorde Wendy de’ Frankrijker 7-6, waarna de berinnen wederom een gelijkmaker produceer den (7-7). Natuurlijk was het een heksenketel in Gouweb ad ’de Sniep’. Met man en macht werd dames 1 aange- moedigd. veen de verdiende 1-0. Na de aftrap werd er direct op de bal gejaagd wat resul teerde in balbezit voor de zwart-gele brigade. Weer volgde er een snelle aanval (2-0). Dit was tevens de rust stand. De eerste twintig minuten van de tweede helft was er een duidelijk veldoverwicht voor Waddinxveen, Spirit be zweek onder dit geweld. Met een comfortabele 3-0 voor sprong was de titel zo goed als binnen. Spirit weigerde zich te laten afslachten en zette alles op alles om iets terug te doen. Omdat Spirit alles op de aan val gooide was er voor Wad dinxveen genoeg ruimte om te counteren (4-0). Het publiek stond al op de banken toen Waddinxveen nogmaals alle verdedigers het bos in stuurde en een comfortabele voorsprong van 5 tegen 0 op het scoreboard deed verschijnen. In de laat ste minuut werd een Wad- dinxveens afstandsschot af gekeurd. WADDINXVEEN - Op laatste competitiedag in zaal heeft de jeugd van Kor bis-korfbal (na F-l) nog een kampioen kunnen huldigen. Het W2 team van Mels Gra veland won met 19-31 in Rot- terdam-Alexanderpolder van Trekvogels. Hoewel de kinde ren erg gespannen waren, konden zij de korf toch vele malen moeiteloos vinden. Bl won met 4-5 bij NIO. Kampioen F1 liets niets over van Nieuwerkerk (0-11). WADDINXVEEN - De prij zen bij de Waddinxveense sjoelers, die vanavond - woensdag 18 maart om half zeven - in het gebouw van de schuttersvereniging Wad dinxveen (Alberdingk Thijm- laan) weer verder gaan, zijn in de eerste ronde gegaan naar: Jan Kersbergen, Dirk Jan van Drunen, Henk van Beek, Dick Dros, Peter van Leeu wen, Cor van Herk, Teus Vis ser, Gerard Vos, Cees Slin gerland, Wim Slingerland sr., Otto Supusepa, Jaap Rid der, Cees van Wijk, Jan Olie, Simon Supusepa, Yvonne Kersbergen, Jeanette Kers bergen, R. Taktor, A. Warme- link. In de tweede ronde gingen de prijzen naar Riet van Wijk, André van Gemeren, Jan van Beek, Ronald Meijer, Guus van Renesse, Mien van Re- nesse, Marius Kersbergen, Floor van Abshoven en Tru dy van Dam. In de derde periode kregen de Gouwestaete-heren legio kansen om op voorsprong te komen, maar keer op keer werden de overtal-situaties om zeep geholpen. In totaal kregen de heren wel 16 over tal-situaties. Hierdoor speelden de Gouwe- staeteheren in de derde pe riode vooral tegen zichzelf. Rodi Visser en Remko Over dam brachten hun ploeg uit eindelijk aan het einde van de derde periode voor het eerst op voorsprong (5-4). In de vierde periode leek het gebeurd met De Rijn. Remko Overdam bracht zijn ploeg op 6-4 en de Gouwestaete leek meer grip op de wedstrijd te krijgen. Halverwege deze pe riode tekende Marc Faber 7-5 aan, maar De Rijn wist voor een ommekeer in de wed strijd te zorgen en kwam te rug in de wedstrijd. De spanning steeg in Gou webad ’de Sniep’ ten top, ze ker nadat Jaco de Jong de Alle trainingen, dus ook die in Waddinxveen worden uitge voerd, worden volledig op af stand voorbereid en geëvalu eerd door de in Capelle aan den IJssel woonachtige trai ner-coach Harry van Laviere. Voor wat betreft deze trai- ningsaanpak wordt gebruik gemaakt van een noviteit bin nen de schutterswereld, na melijk de electronische snel weg. Gebruikmakend van spreadsheetmodellen en trai ningsschema’s instrueert Harry van Laviere zijn pupil door dit alles via internet aan hem toe te sturen. De resultaten van de trainin gen, maar ook de vragen die de jeugdschutter heeft na een training, worden op hun beurt via internet aan de trai ner toegestuurd. Op deze wijze wordt zowel voor trainer als voor schutter een aanzienlijke tijdwinst ge boekt. Nu zien trainer en schutter elkaar één a twee maal per week, terwijl de jeugdschutter gemiddeld drie a vier maal per week op de schietbanen in Rotterdam of Waddinxveen te vinden is. Niet onvermeld mag blijven de steun die de jeugdschutter krijgt vanuit de schuttersver eniging Waddinxveen. ‘Als ik naar een wedstrijd ga, leven ze altijd met me mee en ze zijn altijd enthousiast ook als ik eens een minder resultaat haal', zegt Niels Pereboom. ‘Ik ben dan ook blij dat ik ook lid geworden ben in Waddinx veen'. WADDINXVEEN Bl-junioren van dinxveen-voetbal ten naar Woerden om het op te nemen tegen VEP. Door omstandigheden konden er maar tien spe lers op de mat worden ge zet, maar die tien lever den wel een puike presta tie door de gehele wedstrijd keihard te wer ken. WADDINXVEEN - Tijdens de 25e ronde voor de onder linge competitie van de Waddinxveense Schaakvereni ging (WSV) waren er geen wisselingen aan de top van de ranglijst omdat het WSVs vlaggeschip voor de Rot terdamse Schaakbond (RSB) in het Anne Frank-cen- trum (Jan van Bijnenpad) aantrad tegen Charlois Eu ropoort 4. opgelucht ademhalen. De heren moesten winnen te gen hekkesluiter De Rijn (Wageningen) om zichzelf de finitief in de veilige zóne te nestelen. De heren begonnen gehandicapt aan de wedstrijd zonder basisspelers Marcel Ribbens (vakantie) en Mare Mommers (gebroken rib). De Rijn wist de eerste periode verrassend op voorsprong te komen. Alleen Remko Over dam kon in deze periode wat terug doen. Al snel bleek dat de heren de noodzakelijke punten niet cadeau kregen en was het gemis van een aantal spelers duidelijk. Ook in de tweede periode konden de heren geen vuist maken. Door doelpunten van Remko Overdam en Jaco de Jong was de stand halverwe ge de wedstrijd 3-3. Het kampioen voetbalelftal van veen-zaterdag. WADDINXVEEN - Bij de Waddinxveense schaatsver eniging De Gouwe Streek hebben 38 schaatsers gestre den om de fel begeerde clubti tels op de afstanden 500 m. en 1.000 m. Favoriet Bas-Jan van Leijen- horst verspeelde zijn kansen op het kampioenschap door een val op de 500 meter. Daarvan wist Adriaan Rij kaart te proviteren. Hij is al zeven jaar de eeuwi ge tweede, maar wist nu met twee persoonlijke records de titel in de wacht te slepen. Van de 76 ritten eindigden er 65 in een persoonlijk record. De ondersteuning richt zich daarbij volledig op de voor de Waddinxvener benodigde schietsportmaterialen, waar van een nieuw klein kaliber aluminium geweer het eerste voorbeeld is. Het jonge auto matiseringsbedrijf, dat voor namelijk actief is op het ge bied van (maatwerk)oplossin- gen binnen de sportwereld, is gevestigd in Enschede. ‘Ik vind het leuk om een jonge ambitieuze sporter te onder steunen, waardoor deze zich verder kan ontwikkelen', ver telt directeur André Wisse. ‘De vergelijking tussen mijn onderneming en de sportieve aspiraties van de jeugdschut ter is snel getrokken. Beiden zijn jong en hebben een hoog ambitieniveau'. André Wisse voegt daar aan toe dat hij hoopt dat door een dergelijke materiaalspon- soring voor de sporter een sporttechnisch kader ge creëerd wordt waardoor zijn prestaties op een hoger plan getild kunnen worden. Daarbij zou het voor de sport in z’n algemeenheid perfect zijn wanneer ook andere be drijven op een dergelijke kleinschalige manier sporters 'adopteren'. Niels Pereboom verwoordde zijn gevoelens over de steun van het automatiseringsbe drijf in eerste instantie kort en bondig: ‘absoluut gaaf!‘. Het nieuwe geweer kan volle dig op zijn lichaam worden af gesteld en dat kon niet met het oude geweer. De eerste trainingsresultaten met zijn nieuwe wapen worden door Niels Pereboom als perfect bestempeld. ‘Een prima wa pen om je mee voor te berei den op de naderende Neder landse kampioenschappen'. Inmiddels is de Waddinx veense jeugdschutter niet al leen meer actief op de disci pline klein kaliber geweer, maar heeft hij in oktober ook een begin gemaakt met de discipline luchtgeweer. Om zo veel mogelijk trai- ningsuren te kunnen maken is hij daarvoor, naast zijn lid maatschap bij de KSVR in Rotterdam, ook lid geworden bij de schuttersvereniging Waddinxveen (Alberdingk Thijmlaan). WADDINXVEEN - In het Gouwebad ‘de Sniep' (Sniepweg) is gezwom men voor het A-diploma. Namens de Nationale Raad was A. Fokke als j afgevaardigde aanwezig. De beoordelingscommis- sie bestond uit Wim van Minnen, Rob Hogerbrug- gen en Cock Slagter. De 50 kandidaatjes die allen slaagden zijn Ro- sanne Jansen, Irene v.d. Reijken, Anouk Have naar, Sharon Rijnbeek, Maaike Gerlagh, Iris Govers, Leonoor Porten gen, Maijolein Heezen, .Vincent v.d. Plaat, Tom i i Boersma, Luke Rijn beek, Patricia Vergeer, Irene Holierhoek, Ilse Janmaat, Bonnie Huis man, Lineke v.d. Knijff, Jade de Wit, Jeffrey Fransen, Louwrens Braai, Hanna Kooijman, Naomie Verlaan, Cathe- - rina Krijgsman, Irene Kooijman, Sylvia kooter, Samira Sbaa, Kayleigh Kivits, Gabrielle Wind- j horst, Patrick Geers, Ju- dith van ’t Veer, Patricia Boer, Karlijn Schipper, Lisa Gerritsen, Tim Stouthart, Nourdine Darrazi, Mark van Nieuwkoop, Wesley Slie- rendrecht, Dennis van Setten, Mike Vroegop, Jeroen Hoogendoorn, Dennis Noorlander, Lin- da van Oostenbrugge, Thijs Spruit, Michel Poot, Pascal Reeuwijk, Arline Houweling, Barry Vermulm, Mandy Oor ver, Bart Nuyten, Jeroen Tichelaar en Jesse Evers. WADDINXVEEN - Vorige week dinsdagavond 10 maart is de voorj aarscompetitie van de jeu de boulesvereniging Waddinxveen (Alberdingk Thijmlaan) van start gegaan. Vier teams behaalden de vol le winst. Ton Hulskamp, Ger- ben Nieuwland en Arnold Janssen voeren het klasse ment aan met twee gewonnen partijen en een puntensaldo van +17. Tweede zijn Fred, Ron en Rob van Dijken (2 ge wonnen en +12). Op de derde plaats staan Hans Cammeraat, Harm Malle en Peter Kortekaas (2 gewonnen +12) en op de vier de plaats Toos Wubben, Elly Nieuwland en Wout Versluis. In de vier-tegen-vier competi tie leiden Roy en Ton Huls kamp, Francisca Laning en Marco van Wageningen. Tweede zijn Wout Versluis, Toos Wubben, Stephan Tab- ben en Norbert Schifferling. WADDINXVEEN - Het B2- team van de Waddinxveense handbalvereniging Rowah Zuidplas Assurantiën speelde zaterdag in Gouda met 10-10 gelijk tegen streekgenoot Vi res. De Waddinxveense ploeg van trainster Marja Sloof en coach Sonja van Stel moest het stellen zonder keepster Elise Demeijer en Marieke van der Steeg. Hierdoor moest het aanvalsduo Kim van Stel en Kim Hoffmans ie der een helft het doel verdedi gen. De Rowah treffers waren van Moniek Hoefnagel (4), Nicole Sloof (2), Kim Hoffmans (2) en Kim van Stel(2). Het BI- en het C-team verlo ren van Vires met flinke cij fers (18-10 en 12-0). De D-ju- nioren won met 3-6 van Oli- veo (Pijnacker). T. Kuiper steeg wat verder na een overwinning tegen H. Verwaal en uiteindelijk toch de punten voor D.J. van Of feren tegen H.E. van Offe ren. Ondanks flinke tegen stand van E. Hildebrand wist als laatste J. van San- dijk toch een late zege bij te schrijven. WADDINXVEEN - De hen- gelsportvereniging Waddinx veen (HSW) viste voor de ne gende wedstrijd van de win tercompetitie in de Ringvaart bij Leimuiden. De vangsten waren zeer wisselvallig. A. van Leeuwen deed goede zaken. Met 11.510 gram wit- vis legde hij niet alleen be slag op de eerste plaats, maar rukte ook op naar de vierde plaats in het algemeen klas sement. Alleszins redelijk was het vangstgewicht van M. van Leeuwen (3.530 gram) en ruim voldoende voor de twee de plaats. R. Jenner reikte met 1.380 gram naar de der de plaats. Met nog één wedstrijd te gaan, is het dringen aan de kop van het klassement. De tussenstand is: 1. H. Kraan (24.610 gram), 2. J. Rupke (21.820 gram), 3. M. van Leeuwen (21.710 gram). WADDINXVEEN - In de voorlaatste wedstrijd van de zaalcompetitie is Korbis er in de tweede klasse van de dis- trictcompetitie niet in ge slaagd Tempo (Alphen aan de Rijn) van de overwinning af te houden. Het reeds gedegradeerde Korbis gaf in Alphen aan de Rijn tot de rust goed partij, maar moest uiteindelijk be rusten in een 18-12 neder laag. WADDINXVEEN - De uit slagen van de WSE-loterij zijn als volgt. C 581 A.L. Droogh (Bodegraven); D 199 Jaap Muit (Nieuwer kerk aan den IJssel); E 592 Axis-Aandrijvingen BV (Waddinxveen); F 430 A.H.A. van Tok (Gouda); F 502 A. M. van Donk (Al phen aan den Rijn); G 827 Martijn Sol (Rotterdam); G 668 J. van Leeuwen (Wad dinxveen); G 808 M. v. Of feren (Waddinxveen); 042 Cor Tiele (Waddinxveen); H 438 W. de Vlieg (Wad dinxveen); H 554 C.N.A.V. Coffie (Dordrecht); H 691 W. den Besten (Bodegra ven); H 416 Tessa Biesaart (Waddinxveen); I 344 Mark v.d. Eng (Waddinx veen); I 488 R. de Bruin (Waddinxveen); I 781 W. Oosterom (Waddinxveen); I 506 J.W.M. v. Velzen (Waddinxveen); I 613 WT. Noomen (Alphen aan den Rijn); I 393 R.D. Kuypers (Waddinxveen); I 800 D.M. Niekerk (Stolwijk); I 525 J.M. Stubbe (Waddinx veen); I 441 R. Boer (Wad dinxveen); I 407 W.A.J. Droog (Waddinxveen). Links op de foto sponsor André Wisse en de Waddinxveense jeugdsenutter Niels Pereboom met het nieuwe aluminium sportgeweer. (Foto: B. Pereboom). GOUDA/WADDINX- VEEN - Zaterdag 14 maart werden in sport hal De Zebra in Gouda van 10.00 tot 17.00 uur de voorronde van de Ne derlandse Scholenbad mintonkampioenschap pen 1998 gehouden. De Waddinxveense bad- j mintonclub Florida or ganiseerde dit evene ment voor de zevende keer, in samenwerking met de Nederlandse Badminton Bond (NBB) en de Koninklijke Ver eniging van Leraren Li chamelijke Opvoeding (KVLO). Ongeveer 250 leerlingen van scholen uit Zeist, Houten, Breukelen, Hoogvliet, Delft, Rotter dam, Den Haag, Bo skoop en Gouda streden om de finaleplaatsen op het landelijke eindtour- nooi op zaterdag 25 april in Vleuten-De Meem. r Bi I 3 ffil <3 t Rijnlandstroat 4 Waddinxveen (0182)61 61 19 U VINDT ONS TWEE STRATEN ACHTER HET GEMEENTEHUIS (Foto: Rowah-handbal). HARWA Foto: Waddinxveen-voetbal).

Weekblad voor Waddinxveen | 1998 | | pagina 29