ik? Als je alles op ’n rijtje zet, ga je gelijk naar van ’t Hof Waddinxveen r makelaardij U slaagt bij Van ’t Hof! JJI Boskoop Van’t Hof: Van’t Hof: kind aan huis makelaars van goede huize! in de regio! I mi I 11 Bijna 40 jaar ervaring ■M OW Kantoren in Gouda, Alphen a/d Rijn, Zoetermeer, Waddinxveen en Bodegraven. Comfortabel wonen! Boekweitakker 1 Vraagprijs 569.000,- k.k. Uitstekend verzorgde woning met garage Marga Klompéhoeve 19 Vraagprijs 419.000,- k.k. Bijzonder! Dorpstraat 93 Vraagprijs 695.000,- k.k. Riant geschakeld woonhuis Roosje Voshoeve 7 Vraagprijs 515.000,- k.k. Bij uitstek voor seniorencomfort Marga Klompéhoeve 125 Vraagprijs 439.000,- k.k. Optimale ligging aan “De Gouwe” Nesse 1 Koopsom op aanvraag Nieuwgebouwd! Piasweg 2a3 Vraagprijs 865.000,- k.k. Zuidplaslaan 432, 2741 TE Waddinxveen. Telefoon 0182-618055. Telefax 0182-618438. Karakteristiek! Kerkweg West 13 Vraagprijs 595.000,- k.k. F K F C Gelikt! Roosje Voshoeve 88 Vraagprijs 345.000,- k.k. *«18 «8 111 ii Idyllische ligging aan water! Mendelweg 14 Vraagprijs 795.000,- k.k/ MB ■MW ij'- ■_van ’t hof Moderne, uitstekend verzorgde eengezinswoning met royale vrijst. stenen garage. Deze goed onderhouden woning is gelegen in de nieuw bouwwijk “Zuidplas”, nabij winkelcentrum en scholen. Tevens gunstige ligging t.o.v. nabijgele gen uitvalswegen (A12/A20) naar de omliggende grote steden. Bouwjr. 1989,185 m2 eig. grond en ca. 450 m3 inhoud. Indeling: ruime hal/entree, toilet met font., trap-/provisiekast, grote tuinge- richte living met schuifpui naar de tuin, open keuken in royale L-opstell„ lichte uitv. en v.v. alle inbouwapparatuur. Ie Verd.: overloop, afz. 2e toi let, 1 slaapkamer aan voorz. met toegang tot bal kon (Z), 2 slaapkamers aan achterz., luxe badka mer met ligbad, douchecabine, designradiator en wastafel met meubel. 2e Verd.: grote open zolder- berging met goede mogelijkh. voor extra slaapka mer. Op deze 2e verd. bevindt zich tevens de combiketel, unit m.v. en aansl. wasapp. De woning, welke u door veel inpandige ruimte uitstekend wooncomfort biedt, heeft verder een voortuin en een keurige achtertuin (NO) met bor ders, gazon, terras en achterom. Opl. in overleg. Riante en luxe hoekwoning van 4 schakelvilla's onder 1 kap met grote vrijst. garage, gunstig gesit. aan de rand van de jonge, ruim opgezette wijk “Zuidplas”, op steenworp afstand van win kelcentrum en div. scholen. Bouwjr. 1985, eig.grond 253 m2 (excl. gebruik van ca. 30 m2 Gemeentegrond), ca. 515 m3 inhoud (incl. gara ge). Indeling: entree/hal, toilet met font., trapop- gang, de L-vorm. living is v.v. openhaard partij en exclusief systeemplafond met regelbare halo- geenverlichting en schuifpui naar de patio van de tuin, open keuken in U-vorm. opstell. en gebroken witte uitvoering, v.v. alle inbouwapp., bijkeuken met v.kastenwand met schuifdeuren. Parterre is v.v. plavuizenvl. met vloerverw. Ie Verd.: overloop, 1 slaapkamer v.z. (oorspr. 2) met v.kastenwand met schuifdeuren, 1 'slaapka mer a.z., badkamer met ligbad, aparte doucheca bine, 2e toil, en wastafel. 2e Verd.: voorzolder met aparte bergruimte voor combiketel, aansl. wasapp., 1 slaapkamer met Velux tuimelraam en bergruimte, 1 slaapkamer met dakkapel en berg ruimte. Deze uitstekend verzorgde woning biedt u verder een goed aangelegde achtertuin met veel privacy, tevens is de gehele woning v.v. dub bel glas en beveiligd met doormelding, de garage is v.v. automatische deur en bergvliering, en er is parkeergelegenheid op eig. terrein. Deze woning is uw bezichtiging zeker waard! DE NVM HUISGARANTIE* DE MEEST UITGEBREIDE DEKKING TEGEN VERBORGEN GEBREKEN. Royale vrijstaande villa met een leuke ligging in het oude dorpscentrum Van Waddinxveen. Bouwjr. 1955, 555 m2 eig. grond en ca. 410 m3 inhoud (excl. garage). Indeling: entree/gang, ver nieuwde geheel betegelde toilet/douchegelegen- heid, royale L-vorm. woonkamer, toogverbinding naar woonkeuken, de luxe uitgevoerde L-opge- stelde keuken is v.v. alle inbouwapparatuur. Op de begane grond bevindt zich tevens 1 slaapka mer met bijzonder fraaie, ronde serre aan de ach terz. van de woning met goed uitzicht op de leuk aangelegde tuin. Ie Verd.: ruime overloop met Nefit HR combiketel (1997), 1 slaapkamer aan de voorz. met vaste kastenwand, 1 zij-slaapkamer met dakkapel en 1 slaapkamer aan de achterz., geheel betegelde badkamer met ligbad, wastafel en designradiator. Fraaie, onder architectuur aangelegde tuin rondom de woning met o.a. bor ders, sierbestrating en onderheide tuinmuur en terras. Verder een dubbele vrijst. stenen garage, waarvan 1 in gebruik als kantoorruimte, welke is v.v. een plavuizenvloer, vaste kastruimte, eigen c.v.-install. en pantry. Oprit met opstelplaats voor meerdere auto’s. Dit bijzonder goed onderhou den woonhuis biedt u alle rust en ruimte. Door de slaapkamer en toilet/douchegelegenheid op de beg. grond behoort seniorenconcept tot een prima mogelijkheid! Opl. in overleg. NVM [HUIS] GARANTIE Vrijstaande villa, solide gebouwd en uitstekend onderhouden, met schitterende ligging aan de rivier De Gouwe, met een diversiteit aan scheep vaart. Dit unieke object, gebouwd in 1984, gel. op 880 m2 eig. grond en met een inhoud van bijna 1.000 m3 (inch garage) heeft de volgende indeling: ruime vestibule met garderobenis, repres. hal met fraaie, open trap in travertin uit voering, toilet met font., ruime werkkamer met v.kastenwand, 1 slaapkamer met v. kastenwand met schuif-/spiegeldeuren, aansluitende badka mer met ligbad, afz. douche, toil, en wastafel. Vanuit de hal heeft u tevens toegang tot de zeer royale woonkamer (58 m2) met openhaard partij en keuken met complete uitrusting en kelder kast. De woonkamer biedt u een prachtig uit zicht op de levendige rivier De Gouwe en bevat, om het visueel contact met buiten te optimalise ren, div. schuif- en glaspuien. De keuken heeft toegang tot de geweldige wijnkelder (5.15 x 2.50) welke is v.v. een tegelvloer en goede ventilatie, tevens vanuit de keuken toegang tot de prettige bijkeuken met doorgang naar de royale garage - (6.12 x 5.72). Aan de achterzijde nog een aparte aangebouwde st. tuinberging. Ie Verd.: royale overloop, 1 grote slaapkamer v.z. met balkon, 1 grote slaapkamer a.z. met balkon, 1 slaapkamer met daklicht, badkamer met douche en wastafel, afz. 2e toilet., c.v. kast en riante slaap-/hobbyka- mer (6.10 x 4.50). De heerlijke tuin rondom de woning biedt u o.a. een groot onderheid terras en buiten open haard. Nieuwgebouwd vrijstaand woonhuis met gara ge, op een schitterende lokatie. Gunstige ligging t.o.v. nabijgelegen uitvalswegen (A12/A20) naar de omliggende grote steden. Bouwjaar 1997, ca. 468 m2 eigen grond en ca. 660 m3 inhoud. Indeling: entree/hal met toilet met fontein, trap-' opgang en toegang tot garage. Aan de voorzijde van de woning een open keuken in U-vormige opstelling. Mede door de grote glaspui en de openslaande deuren naar tuin, biedt de L-vormi- ge woonkamer u veel lichtinval. De parterre is belegd met een plavuizenvloer met vloerverwar ming. Ie Verdieping: overloop, badkamer met ligbad, douche en wastafel, afz. 2e toilet, 1 slaap kamer aan de voorzijde, 1 slaapkamer aan de achterzijde met openslaande deuren naar bal kon, 1 slaapkamer aan de achterzijde met toe gang tot berging/wasruimte met Velux dakraam en aansl. t.b.v. wasapparatuur. Via vaste trap naar ruime open zolderberging met unit m.v. en Nefit Econline HR combiketel. Dit in uitstekende staat van onderhoud verkerende woonhuis is optimaal geïsoleerd en solide, met veel duurza me materialen, gebouwd en biedt u door de grote leefruimte en de rustige ligging veel woon comfort. Fraai vrijstaand woonhuis met vrijstaande ste nen garage/berging. Veel oorspronkelijke details aanwezig, 516 m2 eigen grond en 600 m3 inhoud (excl. garage). Indeling: entree, vestibule, gang met marmeren lambrizering en voorzien van een plavuizenvloer, toilet met fontein, werk kamer aan de voorzijde met vaste kast en zijra men, 2 kamers en-suite met glas-in-lood ramen, schuifdeuren en marmeren schouw, woonkeu ken in eiken uitvoering en met veel inbouwap paratuur, Radson combiketel 1995, kelder. Ie Verdieping: overloop, 1 slaapkamer aan de voorzijde met marmeren schouw, 2 vaste kasten en openslaande deuren naar loggia, 1 slaapka mer aan de voorzijde, 1 slaapkamer aan de zij kant, 1 slaapkamer aan de achterzijde met 3 vaste kasten, afz. 2e toilet, badkamer met lig bad, douche, wastafel en bergruimte achter de knieschotten. Deze karakteristieke woning met een eigen sfeer biedt u verder een fraaie tuin rondom de woning. Oplevering in overleg. F Riant vrijstaand woonhuis met fraaie idyllische ligging aan het water, met vrijstaande garage, gelegen op totaal ca. 1540 m2 eig. grond, waar van groot gedeelte water. Inhoud ca. 800 m3, bouwjaar 1966. De indeling is als volgt: royale hal met garderobenis en c.v.-kast, L-vormige living met open haard en v.v. parketvloer, brede gang met 3 vaste kasten, toegang tot de keuken en bijkeuken met aansl. wasapp., aansl. vaatwas ser en wastafel, toilet met font., 3 slaapkamers, waarvan 1 met wastafel en 2 met vaste kasten, badkamer met ligbad, douche, 2 wastafels, toi- letkasten en vaste kastruimte. Verdieping: ruime overloop met vaste kasten en toegang tot mid dels vlizotrap bereikbare bergvliering, afzonder lijk 2e toilet, 1 ruime slaapkamer aan de voorzij de met lichte badkamer met douche en wastafel, riante achterkamer (8.00 x 9.50) met mozaïek parketvloer, geschikt als kantoor en/of meerdere kamers. Verder is deze keurig onderhouden woning geheel voorzien van hardhouten kozij nen en dubbel glas, hete lucht verwarming, en biedt u een fraaie tuin rondom met diverse terassen. Opl. in overleg. -* t r* Riant geschakeld woonhuis met ruime aange bouwde stenen garage. Gesit. in de moderne wijk “Zuidplas”, nabij diverse woonvoorzieningen zoals winkelcentrum en scholen. Deze in 1989 gebouwde en volledig geïsoleerde woning biedt u 261 m2 eig. grond, ca. 450 m3 inhoud en de vol gende indeling: entree/hal, toilet met font., royale L-vorm. living met openhaard en hardh. schuifpui naar de tuin, nette open keuken in L- vorm. opstell. en v.v. inbouwapp., bijkeuken met aansl. wasapp., combiketel en doorgang naar garage. Ie Verd.: overloop, afz. 2e toilet, 1 slaap kamer aan de voorz. met 2 vaste kasten en hardh. schuifpui naar balkon/terras, 1 slaapkamer aan de voorz. met glaspui naar balkon/terras, 1 slaap kamer aan de achterz. met 2 vaste kasten, ruime badkamer met ligbad, douche en wastafel met meubel. 2e Verd.: ruime open zolderberging, geschikt voor 2 kamers en met bergruimte achter de knieschotten. Deze uitstekend onderhouden woning met veel inpandige ruimte biedt u veel wooncomfort. Verder een ruime, leuk aangeleg de achtertuin (NO) met houten berging en ach terom en keurige voortuin met parkeergelegenh. op eig. terrein. Opl. in overleg. Ruime hoekwoning, welke is gelegen in de ruim opgezette wijk “Zuidplas”. Door de op de parter re aanwezige slaapkamer, behoort seniorencon cept bij deze keurig onderhouden en compleet geïsoleerde woning tot een prima mogelijkheid. Bouwjr. 1989, 292 m2 eig. grond en ca. 420m3 inhoud. Indeling: entree/hal, toilet met font., trapopgang, royale L-vorm. living met schuifpui naar terras aan de zijkant van de woning, open keuken in L-vorm. opstell., witte uitvoering en v.v. div. inbouwapp., riante slaap-/werkkamer met wastafel en vaste kast. De gehele parterre is v.v. een plavuizenvloer met vloerverw. Ie Verd.: overloop, vaste kast met combiketel en unit m.v., 3 slaapkamers, waarvan 1 met 2 dak kapellen, badkamer met douche, 2e toilet, wasta fel en aansl. wasapp. Verder 2 bevloerde bergvlie- ringen. De woning biedt tevens een fraaie, onder architectuur aangelegde voor-, zij- en achtertuin met vrijst. stenen berging en achterom en vol doende parkeergelegenheid nabij de woning. De oplevering is in overleg. Keurig onderhouden, ruime eengezinswoning. Gesit. in de jonge, ruim opgezette wijk “Zuidplas”, nabij winkelcentrum en scholen en met een gunstige ligging t.o.v. nabijgelegen uit valswegen (A12/A20) naar de omliggende grote steden. Bouwjr. 1988,130 m2 eig. grond en ca. 350 m3 inhoud. Indeling: entree/hal, toilet met font., tuingerichte woonkamer met trap-/provi- siekast en alum, schuifpui naar de tuin, ver nieuwde open keuken (1997) in U-vorm. opstell. en v.v. alle inbouwapparatuur: gascomfort, combi-magnetron, rvs schouwkap, vaatwasser, koelkast, vrieskast en apothekerskast. De parter re is geheel v.v. een witte plavuizenvloer met vloerverw. Ie Verdieping: overloop, 3 slaapka mers, fraaie, geheel vernieuwde badkamer (1997) met douche, hangcloset, wastafel met meubel en met deur naar balkon aan de voorzij de. 2e Verdieping: voorzolder met HR combiketel 1997, 2 slaapkamers (waarvan 1 met dakkapel), veel bergruimte en toegang tot geheel bevloerde bergvliering. Deze moderne, compleet geïsoleer de woning biedt u verder een nette voor- en ach tertuin (Z) met vrijst. stenen berging en achter uitgang. Opl. in overleg. ft A.-fes- j* Wij informeren u graag over het afsluiten van deze verzekering. 4» V I - - -.pr

Weekblad voor Waddinxveen | 1998 | | pagina 30