Basketbalsters Flyers verliezen van koploper Gratis tennislessen bij De Gouwe Smash Gillian van den Berg eindelijk weer op schot Be Fair maakt kans op na<ompetitie TOOS-jazz met 250 man op Demogyjada Koploper WSV slaat aanval af 1 Ongeslagen Achtste plaats Reddingsbrigade Auto Baas sponsort ronde Waddinxveen Verlies voor handbaljeugd 'Gouwestaete' jaagt succes vol op zwemlimieten Bridgekoppels gepromoveerd Klinkende winst voor dames Flyers AFHALEN INSCHRIJFFORMULIEREN LUILAKVOETBALTOERNOOI 1998 Michel Brand naar Texel Zaalvoetbal Nipt verlies bij Flyers Op 30 mei 1998 wordt het 43e Luilakvoetbaltoernooi gehouden. 1. Noordeinde 237, Boskoop. 2. Galerij 80, Boskoop. Dames steekt veel Rijk De inschrijfformulieren kunnen op woensdag 8 april tussen 19.00 en 20.00 uur afgehaald worden op de volgende adressen: De op de vierde plaats in de competitie staande Waddinx- tien minuten niet tot scoren kwamen. Wel doeltreffend waren de gastheren toen na ongeveer Het eind van de waterpolo- competitie voor de Gouwe- staete-heren nadert. Tradi tioneel gaat dit gepaard met spanningen. In zowel de top van het klassement als in de onderste regionen is het zeer spannend. De Waddinxveners zijn nog drie weer brengen. Ondanks diverse goede kansen van beide par tijen wist niemand meer het doel te treffen. Komende zaterdag 4 april kan Be Fair zich verzekeren van een plaats in de nacom- petitie wanneer in Zegveld te gen Siveo minstens één punt wordt behaald. Maar ook Si veo zal de punten willen be halen in de strijd tegen de gradatie. In het begin van de derde pe riode was het Marieke Mool- huizen die zelfs 3-1 aante kende. Dit bleek helaas niet voldoende. HZ Zian kwam sterk terug in de wedstrijd en wist in de laatste periode de wedstrijd met 4-3 te win nen. eindspel namen J. Markus en P. van Offeren niet het risico om een overwinning te force ren en besloten maar tot remi se. Verder opnieuw een neder- dinxveen (Alberdingk Thijm- laan) zijn Roy Hulskamp, Hans Cammeraat en Marco van Wageningen zijn nog als enig team ongeslagen. Het drietal staat op de eerste WADDINXVEEN - Het eerste damesteam van Flyers- basketbal verloor van Niels Stensen, de koploper in de competitie. Bij in het J. v.d. Haven moest opnieuw een nederlaag incasseren en wel tegen C. Klaassen. J. van Sandijk pakte de winst na de talk van trainer Arie van der Laan te horen gekregen, want de gasten begonnen zeer fel aan de tweede helft. Dat resulteerde al na vier mi nuten in een treffer. Deze treffer kwam tot stand door dat een verdediger de bal uit een voorzet van Rene Minnee in zijn eigen doel gleed. goed mogelijk voor de dag te komen Met dansen op muziek van Kinderen voor Kinderen, De Kleine Zeemeermin en Close II You werd het voor hen een enthousiast feest, voorzien van een mooi decor. en opponent BZ&PC (Bode graven) doet nog volop mee om het kampioenschap. Op papier zouden de Bodegra vers geen problemen moeten hebben met Gouwestaete, maar de eerste ontmoeting tussen beide streekgenoten eindigde verrassend in een 7-7 gelijke stand. Pas tegen het eind van de eerste periode wist Gouwe staete via een break van Gil lian van den Berg de 0-1 op het scorebord te krijgen. Gil lian zorgde even later ook voor 1-2. In de tweede periode drukte het team van trainer-coach Martin Pronk pas echt door. Via Gillian van den Berg (2), Mirjam Overdam en Wendy de Frankrijker liep Gouwe staete uit naar 1-6. Ook in de derde periode werd er flink op los gescoord en de ene goal nog fraaier dan de ander. Gillian (4) en Mirjam haar eerste nederlaag toe te brengen. Toch houden de Waddinxveners een kans op de nacompetitie. Het tweede damesteam van Gouwestaete moest zaterdag aantreden tegen HZ Zian 1 (Den Haag). Het team van Eef Overdam nam door twee goals van Astrid Cornelissen de leiding in de wedstrijd. WADDINXVEEN - Na de succesvolle proef van vorig jaar geeft de tennisvereniging De Gouwe Smash (War- gens zich te kwalificeren voor naarplantsoen) de jeugd van Waddinxeen deze maand weer gelegenheid kennis te maken met de tennissport. wedstrijden en een mooi pun- tensaldo van +52. De tweede plaats is voor Toos Wubben, Elly Nieuwland en Wout Ver sluis met zes gewonnen wed strijden en +24. Op de derde plaats staan Fred, Ron en Rob van Dijken met vijf ge wonnen wedstrijden en +17 BEVERWIJK - TOOS-turner Michel Brand behaalde in zijn niveau de 7e plaats tijdens de tweede voorwedstrijd voor het Nederlands turnkampioen- schap voor heren en plaatste zich hiermee voor de halve fi nales. Voor TOOS kwamen in Beverwijk zeven turners in actie. In niveau 6C (8 en 9 tan Vermeij, Menno Ver sluis en Wouter de Graaff. Alle vier heren lieten goede oefeningen zien. Daan werd de beste TOOS-tumer. Hij eindigde met 44.90 pnt op een keurige 12e plaats, op de voet gevolgd door Wouter die 13e werd met 44.10 pnt. Menno scoorde 38.40 pnt. en kwam hiermee op een 18e plaats terecht. Dennis werd 20e met 33.95 pnt. Mede door de hevige concurrentie in dit niveau, wist geen van de jon- Winst was er voor jongens-ju- nioren 2 (77-73 tegen rode lantaarndrager Leiderdorp) en jongens-adspir anten 1 (67- 56 tegen medekampioen- skandidaat Argus). De andere teams - meisjes-ju- nioren (33-66 tegen MSV), jongens-adspiranten 3 (27- 70) en jongens-kadetten 2 (65-94 tegen Alphia) - waren niet zo succesvol. Bij het eerste herenteam kwam de tegenstander niet opdagen. Heren 2 won de uit wedstrijd in en tegen Leiden. Dames 1 begon uiterst gemo tiveerd aan de wedstrijd te gen Niels Stensen en had de eerste tien minuten het heft in handen. Verdedigend klop te het voortreffelijk, waar door een kleine voorsprong kon worden genomen. Gaandeweg de wedstrijd werd steeds duidelijker, dat het scorendvermogen van Flyers onder de maat bleef en Auto Baas BV brengt de auto merken Chrysler, Jeep, Nis san en Suzuki op de markt. Bovendien beschikt men over het autoverhuurbedrijf 2B Car Rent. Op Tweede Paasdag houdt de De Waddinxveners hadden autodealer open huis, zodat de wielerliefhebber voor en na de wielerronde even een bezoekje kan brengen aan één van de bedrijven in Wad- dinxveen-Zuid. Het wielercomité, dat als ron demiss de bijna 19-jarige Waddinxveense scholiere Kirsten Vonk heeft aange trokken (haar achternaam stond vorige week helaas ver keerd gemeld), is blij met de hoofdsponsor en andere spon- Ambacht, AH Stars, Azlan sors omdat een evenement als de ronde van Waddinx veen niet buiten financiële steun van het bedrijfsleven kan bestaan. kennelijk in de rust een pep- WADDINXVEEN - Zaterdag avond 4 april om zeven uur wordt in sporthal ’de Dreef door FC Bozo United een zaalvoetbaltoernooi gehou den. Aan het touernooi nemen vier teams uit Zoetermeer (Auto en Scheria) en vier uit Waddinx veen deel (’t Eerste, Subclub, Geel-Zwarte Ratten, Bozo United). L. Coevert tegen H. Verwaal. In de kelder van de schaakdi- visie tenslotte opnieuw een nederlaag voor T. Bronk, waardoor tegenstander J. Ponsioen zich enigszins van de onderste plaatsen wist te verwijderen. In Barendrecht werd deelge nomen aan de tweede regio nale demonstratie jazzgym- nastiek en dans (Demogyja- da). Voordat het zover was werd er natuurlijk eerst geoe fend. Hierna was het tijd om de speciaal voor deze gelegen heid vervaardigde costuums aan te trekken en om te schminken. En toen was het moment aangebroken voor een wervelende voorstelling met zo’n 40 dansen, uitge voerd door 400 deelnemers en gadegeslagen door veel be langstellenden Alle groepen van TOOS hadden weken lang geoefend en hard ge werkt om hun dans er tot in de puntjes verzorgd uit te la ten zien. Met name de jeugd- selectie (met een dans op mu ziek van Wes), maar ook de demogroep Fokus lieten weer staaltjes van echte jazz zien. De sterke choreografie voor deze beide groepen speelde hierbij een belangrijke rol. Maar ook de allerkleinsten deden hun uiterste best om zo WADDINXVEEN - Vorig weekeinde verloren bij Fly- ers-basketbal zowel dames 3, heren 3, meisjes-junioren 1 (59-64 tegen Dunkinn) als jongens-kadetten 2 (55-63 te gen Westland Stars) nipt. Daarentegen was er een klei ne winst voor jongens-mini’s (63-58). Jongens-junioren 1 (108-65 tegen MSV) en jon gens-junioren 2 wonnen dik (73-30 tegen Forwodians). Verlies was er nog voor jon- gens-benjamins (22-29 tegen Grasshoppers). Heren 3 speelde een span nende wedstrijd tegen koplo per Springers. In het midden van de eerste helft had Sprin gers een beter moment en dit resulteerde in een voorsprong van vijf punten bij de rust. De tweede helft probeerde Flyers deze achterstand goed te maken, maar dit lukte niet. Uitslag 55-59. Topscoor der was Harry van Engen met 12 punten. Dames 3 tegen Leiderdorp was een wedstrijd met twee gezichten. De eerste helft bakten de Flyers-dames er weinig van en Leiderdorp kon de tweede helft beginnen met een geruststellende voor sprong van 19-30. Maar toen ging het bij Flyers draaien en langzaam kwam men dichterbij. In de laatste minuut werd er zelfs één punt voorsprong genomen, maar Leiderdorp wist in de laatste aanval nog te scoren. Uitslag 39-40. Topscoorder was Adrienne Raaphorst met 12 punten. een mooi sprongschot en bracht de eindstand op 15-4. Ook de D-jeugd was een maat(je) te klein in het duel met TOG (Berkel en Roden rijs). Na een ruststand van 3- den, startte 1 won TOG met de duidelijke toch erg voorzichtig, cijfers 7-2. De Waddinxveense doelpun ten waren van de hand van Sander Moling en invaller Rens Philipsen. Met name het laatste doelpunt biedt hoop voor de toekomst. BARENDRECHT - Zaterdagmiddag 28 maart was het bij het gymnastieklokaal aan de Staringlaan in Wad dinxveen een drukte van belang. Van de multisportver- eniging TOOS stonden 250 jazzleden klaar om te ver trekken in vier bussen naar Barendrecht. WADDINXVEEN - Tijdens de 27e ronde voor de onder linge competitie van de Waddinxveense Schaakvereni ging (WSV) en met nog negen ronden voor de boeg lij ken de kaarten aardig geschud voor de posities in de top-10. gelijk op. Rowah nam zelfs een 0-1 voorsprong door een fraai afstandsschot van An gela de Heer. Daarna nam Atomium het initiatief over. Met flitsend aanvalsspel wisten zij het Waddinxveense verweer te slechten. Bij rust leidde de Rotterdamse jeugd met 5-3. De beide andere doelpunten waren van Roosmarie Faay. Na rust kwam Rowah er na genoeg niet meer aan te pas. WADDINXVEEN - De uit wedstrijd tegen Idetrading in Rotterdam hebben de dames van Flyers-basketbal met 32- 56 gewonnen. Verdedigend klopte alles en aanvallend werd - vooral in de tweede helft - met overleg gespeeld. Een flitsende start in de tweede helft werd de ba sis voor een klinkende over winning. Heren 1 speelde de eerste helft redelijk in de uitwedt- rijd tegen Niels Stensen in Utrecht. In de tweede helft liep het aanvallend niet zoals het moest (67-46). BZ&PC begon zeer geconcen treerd aan de wedstrijd. De concentratie van Gouwestae te daarentegen was in de be ginfase ver te zoeken. De Bo degravers namen terecht het heft in handen en sloten de eerste periode af met een 5-2 voorsprong. Voor Gouwesta ete waren het alleen Remko Overdam en Mare Mommers die tot scoren konden komen. In de tweede periode liep BZ&PC eenvoudig weg van Gouwestaete en was het aan de Waddinxveners om de schade beperkt te houden. In deze periode had het hier echter geen schijn van. BZ&PC sloot deze periode af met een zeer riante voor sprong van 9-4. Alleen Je roen van Tol en Remko Over dam konden voor Gouwesta ete scoren. DORDRECHT - zwemwedstrijden Dordrecht heeft Waddinxveense Gouwe staete succes vol gejaagd op zwemlimieten. Joost Krommenhoek verdiende startbewijzen voor de nationale junio renkampioenschappen in Amersfoort op de 200 m vrije slag en de 200 m vlinderslag bij de jon- j gens van 1984. Met tij den van 2.11.4 (200 vrij) en 2.26.8 (200 vlinder) dook hij ver onder de li mieten. Bij de meisjes van 1984 produceerde Denise de Riet een tijd van 4.57.5 op de 400 m vrije slag en dwong zodoende NK- deelname af. Saskia Captein haalde op de 100 m vrije slag bij de meisjes van 1985 met een tijd van 1.08.2 een inschrijflimiet. Voor de nationale jeugd kampioenschappen in Eindhoven plaatsten Kim Middendorp en De nise Bouwmeester zich bij de meisjes van 1983. Op de 400 m wisselslag zwom Kim Middendorp naar een prima tijd van 5.26.7 en op de 200 m vrije slag tikte zij aan na 2.16.3. Denise Bouw meester bedwong de li- miet op de 200 m vlin- derslag met een tijd van 2.41.5. In Leiden werd de ze vende sessie van de Speedo-jaargangwed- strijden gehouden. Nan- da Gerling zwom voor het eerst van haar leven de 800 m vrije slag. Met een uitgekiende baanin- deling zegevierde zij bij de meisjes van 1986 in de uitstekende tijd van 10.36.9. Ferry Boon won onbe dreigd de 50 m vlinder slag bij de jongens van 1988 (43.6). Op de 200 m wisselslag had hij geen ervaring en begon hij veel te snel, met als ge volg te vroege verzuring. Hoewel als favoriet ge start moest Ferry Boon hierdoor met zilver ge noegen nemen. De tijd (3.22.8) viel desondanks niet tegen. dat dit bij de tegenstanders steeds beter ging lopen. Hierdoor verloor Flyers de greep op de wedstrijd. De bei de helften overziend waren twee gelijkwaardige ploegen aan het werk, maar er was een ploeg die scoorde. Eind uitslag 38-60. Topscoorster was Mireille Raaphorst met 9 punten. Heren 2 greep de laatste stro halm in de race naar het kampioenschap en won de uitwedstrijd tegen Leiden (de nummer 3 van de ranglijst) overtuigend. Vooral de eerste helft was Flyers duidelijk sterker. Hierin werd danook de basis voor de overwinning gelegd. De tweede helft werd be kwaam - met goed teamwerk - de verkregen voorsprong verdedigd. Uitslag 31-52. Topscoorders waren Rijk Meuleman en Derk Deenik, beide met 12 punten. wedstrijd, maar hadden de pech dat de doelman van de Boskopers in een uitstekende vorm verkeerde. Hij was er verantwoordelijk voor dat zowel Ihmad Saouny als William Hoogeveen en Marco Verzijl in de eerste Vijf minuten later kwam Be Fair zelfs op gelijke hoogte. Marco Verzijl werd binnen het strafschopgebied door een verdediger van de gastheren en de toegekende strafschop werd door Martin van Tol wel benut. Hierna kregen beide teams nog wel enkele mogelijkhe den om de score te wijzigen. In de 25e minuut was het op nieuw Floreant dat een voor sprong nam. Maar ook deze voorsprong duurde niet lang, want Wil- WADDINXVEEN - De bridgevereniging Waddinx veen hield haar laatste wed strijd van de vierde bridge- wedstrijd. Gepromoveerd naar groep A zijn de koppels Moerman, v.d. Stelt, Philip en Voogd, naar groep B de koppels Van Os- nabrugge, Van Berge Hene gouwen, Brinkhuis en Ver- hoeff en naar groep C de kop pels Ket, Duimel, Bogaards en Kooijman. Gedegradeerd naar groep B zijn de koppels Moons, Den Hoedt, De Leeuw en Groot- endorst, naar groep C de kop pels Van Termeij, Aende-land, kerk, Janmaat en De Man en naar groep D de koppels v.d. Berg, De Groot, Lambert en v.d. Louw. kampioenschappen veel leu ke dingen gedaan door een enthousiaste jeugdcommis sie. Ook het drie-parken-toer- nooi, een toernooi voor de.ba- sisschooljeugd van de tennis- De dames van Gouwestaete gingen naar Eindhoven met de wetenschap dat alleen Kort voor tijd stond het zelfs winst nog geldt om kans te 15-3. In de laatste seconden behouden voor deelname aan scoorde Iris van Stel nog met de play-offs. mooi sprongschot en Tegen de lage middenmoter PSV 1 moest dat geen pro bleem opleveren. Wellicht met het nipte resultaat van vorige week nog in de hoof den, startte Gouwestaete WADDINXVEEN - In de voorj aarscompetitie van de de halve finales. Michel Brand, Richard Nobel en Tim Verkleij turnden in ni- dit probleem en steekt veel veau 4C (12 en 13 jaar). Ri- tijd en energie in de jeugd. Er chard eindigde met 32.65 pnt. worden bijvoorbeeld naast de op een 16e plaats en Tim competitie- en de jeugdclub- werd 14e met 33.55 pnt. Michel kwam uit op een eind- totaal van 38.10 pnt en dat was goed voor de 7e plaats. Daarmee kwalificeerde hij zich voor de halve finales van het Nederlands kampioen schap herentumen komend verenigingen Wadddinxveen, weekeinde op Texel. Be Fair en De Gouwe Smash, wordt dit jaar weer door De Gouwe Smash georganiseerd. Wie belangstelling heeft voor de gratis tennislessen kan voor informatie en opgave bellen naar M. Berrevoets, tel. 0182-610924 (uiterlijk tot woensdag 8 april). HARDINXVELD-GIESSEN- DAM - Aan de meerkamp van de reddingsbrigade in Hard- inxveld-Giessendam is ook meegedaan door vier teams (twee adspirantenteamS en twee juniorenteams) van de Waddinxveense Reddingsbri gade (WRB). De verschillende teams bes treden elkaar met balwerpen, vervoeren met een bal, wis selslag estafette, duikestafet- BOSKOOP/WADDINXVEEN - In een doelpuntrijke wed- te, pionnenrace, estafette met strijd is Be Fair-voetbal er niet in geslaagd om het Bo- zwemvliezen, reddingsesta- skoopse Florant, de kampioen van de derde klasse C, fette en puzzelrace. Temidden van de favoriete reddingsbrigades van Gouda, Hardinxveld-Giessendam en Krimpen waren favoriet ein digde de Waddinxveense red- veners begonnen sterk aan de dingsbrigade op de achtste plaats. ROTTERDAM - De jeugd - teams van de Waddinxveense handbalvereniging Rowah Zuidplas Assurantiën zijn de tweede helft van het buiten seizoen begonnen met een uitwedstrijd. De C-junioren moesten het opnemen tegen Atomium ’61 (Rotterdam-Zuid). Aanvanke lijk ging de wedstrijd redelijk Heren 1 trad in Bodegraven aan tegen BZ&PC. De derby eindigde in een 10-16 neder laag voor Gouwestaete. Da mes 2 verloor in Den Haag tegen HZ Zian 1 teleurstel lend met 3-4, terwijl heren 2 van het derde team van de zelfde club won met 10-2. De lessen worden gegeven aan kinderen van 7-15 jaar op vrijdagmiddag 10 en 17 april van 16.00-17.00 uur en van 17.00-18.00 uur door trainster Marjolijn Berre voets en trainer Klaas An dringa. Het grote voordeel van deze manier van kennismaken met tennis is dat de jongeren niet genoodzaakt zijn direct al racket, kleding en schoei sel aan te schaffen. Ze kunnen eerst kijken of ze de sport wel leuk genoeg vin den. Dat is dat zeker niet on belangrijk omdat kinderen snel verveeld of uitgekeken kunnen raken. De Gouwe Smash onderkent Heel verrassend was de der de periode. BZ&PC verloor de concentratie en liet Gou westaete terug in de wed strijd komen. Door een zui vere hattrick van Jeroen van Tol was de spanning terug in de wedstrijd, zeker nadat Marcel Ribbens en Remko Overdam de stand op 10-9 hadden gebracht werd het onrustig in een sfeervol niet zeker van handhaving zwembad de Kuil in Bode- graven. Met een 11-9 achterstand hadden de heren nog een kleine kans om voor een ver rassing te zorgen. Helaas bleken de inspanningen in de derde periode tevergeefs te zijn geweest en nam BZ&PC in deze periode weer de leiding. In een alles of niets poging gingen de Gouwestaete-he- ren uiteindelijk ten onder. Zeker nadat Jaco de Jong de wedstrijd met drie persoon lijke fouten moest verlaten was het gedaan met Gouwe staete. Voor de Gouwestaete was het Niek de Leeuw die een de eindstand mocht be palen op 16-10. Tweede teams WADDINXVEEN - Het co- mité dat op Tweede Paasdag twintig minuten het foutief gevloerd (maandag 13 april) in de terugspelen werd afgestraft Dorpstraat de ronde van met het eerste doelpunt. Waddinxveen organiseert is Enkele minuten later kregen er op de valreep in geslaagd de Boskopers een uitgelezen Auto Baas BV (Zuidelijke kans om de score te verdub- Rondweg) als hoofdsponsor te beien, maar een terecht toe contracteren. gekende strafschop werd te gen de paal geschoten. Na nog enkele keren het houtwerk te hebben getrof fen, duurde het tot de laatste liam Hoogeveen wist binnen minuut voor de rust voordat drie minuten de partijen de stand op 2-0 werd ge- weer op gelijke hoogte te bracht. Koploper L. Willemen sloeg nodige moeite in de partij te- een aanval van tweede man gen H. van Erk. W. Hennink op zijn positie Vervolgens in een moeilijk succesvol af. Opvallend waren deze ronde in het Anne Frank- centrum (Jan van Bijnenpad) de maar liefst negen remise- partijen. Voor de Rotterdamse Schaak- laag voor rode lantaarndrager bond leed WSV 3 in de uitwed- strijd tegen het Goudse Mes- semaker 6 een nederlaag (4,5- 3,5). Die uitslag leverde een erg lage klassering op. Voor de onderlinge competitie was de partij van koploper L. Willemen (twee verliespartij- en dit seizoen) met de witte stukken tegen rivaal W. Hen nink (2) de belangrijkste wed strijd. L. Willeman gaf zijn te genstander geen enkele kans. Gaandeweg de partij wist hij zelfs twee pionnen te verover en. Een nederlaag voor zwart- jeu de boulesvereniging Wad- speler W. Hennink leek een lo- gische zaak, ware het niet dat met de nodige moeite nog ver rassend een gelijkspel uit het spel kon worden gesleept. B. Jansen (3) viel als grote concurrent vrijwel zeker af plaats met zeven gewonnen voor de titel door een neder laag tegen E. Philipse (7). J. van Woudenberg (4) en P. de Louw (5) kwamen ook niet dichterbij door een behaalde broederlijke puntendeling. Verder een zich uitstekend in de top 10 handhavende H. de Roodt, die nu A. Kardol op een nederlaag tracteerde. Gelijke standen waren het gevolg tus sen L. v.d. Haven en J. v.d. Bom en N. Dannis en A. van Nieukerke. In de subtop een flink afzak kende G. v.d. Knaap, die in A. Prins blijkbaar een te sterke tegenstander tegenover zich had. J. van Oort en J. Muit eindigden met een gelijke stand. In de grote middengroep een knappe overwinning voor T. Goor tegen A. v.d. Starre en een puntendeling tussen D.J. van Offeren en H. van Offeren jaar) turnden Da; en A. Versluis tegen M. Moer- Dennis van Hof, EINDHOVEN - Zaterdag speelden de waterpoloteams van het Waddinxveense Gouwestaete uitwedstrijden. Het eerste dameszevental versloeg in Eindhoven PSV 1 met 13-8, waarbij Gillian van den Berg weer eens ou derwets op dreef was en achtmaal scoorde. (2) ontpopten zich als een ware plaag voor de Eindho- vense goalie. De aanvalsdrift van beide in ternationals had verdedi gend echter ook consequen ties. PSV scoorde deze perio de ook viermaal, waardoor de tussenstand op 5-12 kwam te staan. Nadat begin vierde periode Mirjam voor 6-13 had ge zorgd, zakte het spelpeil ver terug. De concentratie was weg bij Gouwestaete, het geen werd benadrukt toen ook nog een viermeter werd gemist. PSV scoorde nog wel tweemaal en bracht de eind stand op 8-13. Heren H wit WOENSDAG 1 APRIL 1998 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN PAGINA 31 Van de gymnastiekzaal aan de Staringlaan vertrokken in Voor de jeugd worden er door de Waddinxveense tennis- 1 1 BiSi - Ui vier bussen 250 jazzleden van TOOS naar de regionale De mogyjada in Barendrecht. (foto: Evert Hardendood). vereniging De Gouwe Smash (Warnaarplantsoen) weer gra tis lessen gegeven. (foto: De Gouwe Smash). Auto Baas BV (Zuidelijke Rondweg) is dit jaar de sponsor van de wielerronde van Waddinxveen op Tweede Paasdag. Op de foto van links naar rechts penningmeester Piet Ver sluis, Hans Anders, Jaco v.d. Eijk en Auto Baas-bedrijfslei- der Hans van Middelkoop. Niet zichtbaar zijn voorzitter Hans Moons en bestuurslid Wim Rip. (toto: Megarolor). 241 Auto Baas B V.

Weekblad voor Waddinxveen | 1998 | | pagina 31