boonstoppel boskoop b.v. GRATIS GEBAK! De Peugeot 406 Coupé bij ons in de showroom 24 uur per dag, 7 dagen per week Peugeot bedrijfswagens Wasstraat met 6 programma's 3 Doe-Het-Zelf Wasplaatsen =ë- E R E A L G E O T D P E U Zijde 450 Boskoop Tel. 0172-215111 ptt telecom CAR RENT I s Middenklasse auto's Grote zakenauto's M.P.V.'s De Wasplaatsen zijn 6 dagen per week geopend! Peugeot personen- en bedrijfswagendealer Verkoop, service en onderhoud van alle merken 24-uurs service werkplaats Vervangend vervoer Schadereparatie met merkengarantie Officieel PTT mobiel service verkooppunt 2B Car Rent: Gesloten bestelwagens 1 Luxe personenbussen Grote bestelwagens Bandenservice, montage, balanceren TBBS - autoalarmsystemen Compact auto's Kleine auto's Als u op één van de openingsdagen bij ons komt tanken, ontvangt u gratis een lekkere doos gebak! Tl Het is zover 10 11 april ALTIJD OPEN! SCHITTEREND! SERVICE! EXPERTS! SCHOON! Onze Doe-Het-Zelf Wasplaatsen zijn 6 dagen per week geopend. Van Partner, Expert tot Boxer. Bedrijfszekere auto's als proffesioneel gereedschap. Vanzelfsprekend speelt service hier een belangriijke rol. Boonstoppel biedt service en kwaliteit! officieel dealer ptt telecom Ons Shell-station is volledig vernieuwd. Dankzij deze verbouwing voldoet ons station nu aan de strengste milieu-eisen en door de nieuwe en moderne aankleding kunnen wij u nog beter van dienst zijn. Wij bieden u de keuze uit 6 verschillende wasprogramma's, al vanaf 6,50. Uiteraard voldoet onze moderne wasstraat aan de laatste milieu-eisen. De wasstraat is geopend van 8.00 tot 18.00 uur. Op vrijdag open tot 21.00 uur. Op zondag gesloten. Wij bieden: Hoge druk reinigers met uitgebreide programmakeuze, o.a. shampoo, warm water, ontkalkt water, cold wax, hot wax, klopper, doekjes-automaten en krachtige, professionele stofzuigers. Wij verkopen alle brandstoffen: Euro ongelood, Superpius ongelood, Super met loodvervanger, Diesel èn 2-takt brandstof. Algemeen gezien als één van de mooiste auto's van dit moment. De Peugeot 406 Coupé biedt de keus uit een 135 pk sterke 2.0 liter, 4 cilin- dermotor en een 193 pk sterke 3.0 liter V6. Beide motoren zijn goed voor een topsnelheid van meer dan 200 km/uur. De vormgeving combineert chique met snel heid, een sportieve uitstraling met pure klasse. Uiteraard is de Peugeot 406 Coupé voor zien van alle luxe: stuurbe krachtiging, dubbele airbag, ABS, verwarmde en electrisch bedienbare buitenspiegels, electrisch bedienbare ramen, startblokkering, Climate Control (alleen bij V6), enzovoort. Deze topper van Peugeot staat bij ons in de showroom. Kom langs om hem te bewonderen en profiteer van de goede inruilaanbieding die Boonstoppel Boskoop u biedt. De Peugeot 406 Coupé is verkrijgbaar vanaf 65.900,-. De shop van ons nieuwe Shell-sta tion is volledig gemoderniseerd. U kunt hier terecht voor alles wat u en uw auto onderweg nodig heb ben. En dit is hét moment om bij ons 1 langs te komen, want op 10 en 11 april profiteert u van onze L Speciale actie: Komt u bij ons tanken op één van de openingsdagen dan krijgt u van ons een lekkere doos gebak. Tevens een mooie gelegenheid om even kennis te maken met onze moderne wasstraat! - Gespecialiseerd in verkoop, onderhoud en reparaties van lichte en zware bedrijfswagens. - Tijdens deze openings- J dagen, hebben wij alle r modellen Peugeot bedrijfswagens staan. SS

Weekblad voor Waddinxveen | 1998 | | pagina 16