Plattelandsvrouwen ontdekken internet Stichting verleent erkenning aan 'Willemstein Hoveniers' Sietse Wijnsma (18) leest op 4 mei zijn gedicht voor Geld van nieuw college voor jongerencentrum AFHALEN INSCHRIJFFORMULIEREN LUILAKVOETBALTOERNOOI 1998 Orgelconcert Martin Mans in Str. Janskerk Klaverjassen De Paddestoel Cursus voor intuïtieve ontwikkeling Vierdaagse van 9 tot en met 12 juni Op 30 mei 1998 wordt het 43e Luilakvoetbaltoernooi gehouden. 1. Noordeinde 237, Boskoop. 2. Galerij 80, Boskoop. PAGINA M WOENSDAG 8 APRIL 1998 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN WADDINXVEEN/AMSTERDAM - Voorafgaande aan het sterdam op maandagavond 4 mei zal de 18-jarige scho- Volgens de ’Stichting Erken- noemd tot erkend hovenier. (Foto: Sjaak Willemstein). BODY De inschrijfformulieren kunnen op woensdag 8 april tussen 19.00 en 20.00 uur afgehaald worden op de volgende adressen: EEN FIGUUR ZOALS U DAT WENST? De startbijeenkomst van de Nationale Viering van de Be- vrijding op 5 mei staat dit jaar mede in het teken van De Nationale Herdenking be gint met een besloten bijeen komst voor oorlogsbetrokke- nen en nabestaanden in de Nieuwe Kerk te Amsterdam. Schrijver Adriaan van Dis zal hier een voordracht houden en dichter Leo Vroman zal gon wilde hij eerst kwijt dat er met de chipknip op 100 fraudegevoelig, omdat het openbaar is. Het telebankie ren is echter al zo goed ont wikkeld dat dit veilig is. In de toekomst zal internet via de kabel de huiskamer be reiken, wat als voordeel heeft dat het allemaal veel sneller gaat. Nu moeten foto’s plaatjes nog puntje wordt. Intussen is de e-mail een goed alternatief voor de fax gebleken. vrouwen en verzonden. Ook liet hij enkele pasfoto’s van bestuursleden zien die per e- mail verzonden waren. Dit veroorzaakte de nodige hilariteit want de Waddinx- veense dames waren goed herkenbaar en zelfs de be stuursfuncties stonden er BALANCE KAZERNESTRAAT 7 - GOUDA (0182)51 34 15 DAT IS GEEN DROOM! gramma ’Samen aan de slag’, dat na de eerste publikaties daarover in het Weekblad voor Waddinxveen een dag later pas officieel werd gepre senteerd. De gemeentelijke bijdrage aan het jongerencentrum als onderdeel van een centrle multifunctionele accommoda tie is echter maar eenmalig. De exploitatie zal door middel van kostendekkende huurop brengsten sluitend moeten zijn. Voor andere accommo- datieverzoeken zal de bare blijken van waardering en meer (publicitaire) aan dacht nodig zijn. - Ouders zijn primair verant- Daama werd, door een tref woord op te geven aan de een bezoekje gebracht aan Brussel, Wad- dinxveens Tsjechische zus terstad Pelhrimov, het Witte Huis, de AEX Optiebeurs en werd gekeken hoe je kunt te leshoppen bij bijvoorbeeld Wehkamp. doorbreken van het maat schappelijk isolement voor de sociaal zwakkeren. WADDINXVEEN/GOUDA - Op Tweede Paasdag (maan dag 13 april) om acht uur ’s avonds geeft de Woerdense défilé bij het Nationaal Monument op de Dam in Am- Willemstein Hoveniers aan de strenge, objectief toetsbare eisen die door de stichting zijn opgesteld. Dat zijn eisen op het gebied van betrouwbaarheid, kwali teit, service en garantie. In de brochure ’Een erkend hove nier staat voor gegarandeerd tuinvakwerk’ staat overzich telijk beschreven wat de con sument van een erkend hove nier kan verwachten. De publicatie gaat in op de voordelen van het inschake len van een erkend hovenier. Daarnaast bevat de brochure informatie over een garantie- en geschillenregeling. De bro chure is bij Willemstein Ho veniers verkrijgbaar. stuk ’sociale voorzieningen en maatschappelijke dienstver lening* in het nieuwe college- progranmma zijn: - Er wordt een actief uit- stroombeleid gevoerd in sa menwerking met onder ande re het Intergemeentelijk Sti- muleringsproject (ISP) en de arbeidsvoorziening. Het be leid is gericht op toeleiding tot de arbeidsmarkt door de betreffende instanties, op de meest doelmatige wijze, en op sociale activering. - De maatschappelijke bete kenis van het vrijwilligers werk is zeer groot. Gemeente zonderlijke afweging maken. Het armoedebeleid zal vol gens de collegepartijen bin nen de wettelijke regels op creatieve wijze vorm worden gegeven. WADDINXVEEN - Vorige week woensdag 1 april kwa- bijvoorbeeld Java gebruikt men 19 dames van de afdeling Waddinxveen van de Ne derlandse Bond van Plattelandsvrouwen naar de Rabo- WADDINXVEEN - ’Willemstein Hoveniers’, het Wad- dinxveense bedrijf van Sjaak Willemstein, mag zich voortaan officieel erkend hovenier noemen. De Nationale Herdenking in Amsterdam wordt maandag avond 4 mei bijgewoond door van 1848, en de Universele koningin Beatrix, prins Claus Verklaring van de Rechten en prins Willem-Alexander. 1998 is Vrijheid vraagt - dat vorige week in het Weekblad voor Waddinxveen werd gepubliceerd - voorlezen dat hij voor deze gelegenheid ren of collega’s als groep in schrijven, waardoor men kos ten kan besparen. De inschrijving vindt plaats Voordat Arie Pieter van Dijk door overlegging van volledig zijn verhaal over internet be- ingevulde formulieren en bet aling van de startgelden. Een inschrijfformulier zal worden plaatsen in Waddinxveen be- opgenomen in een nog huis aan huis te verspreiden infor- matieboekje. Ingeschreven kan worden op zaterdag 23 mei van 10.00- 14.30 uur en zaterdag 6 juni van 10.00-14.30 uur in de kantine van Be Fair-voetbal (Dreef). De na-inschrijving is op dins dag 9 juni van 17.00-18.00 uur. dragen dan f 7,50 respectie velijk f 8,50 per persoon. De organisatie legt er hierbij de nadruk op dat tijdens de route de aanwijzingen van de vrijwilligers en politie door de wandelaars dienen te worden opgevolgd. Uiteraard is het de bedoeling je overdag ongeveer f 4,- en ’s avonds f 2,- per uur kwijt bent. Het doel van ’TrefPunt Wad dinxveen’ is om locaal infor matie te bieden. Daarom geeft de Rabobank Waddinx- WADDINXVEEN - Het nieuwe college van Burgemees- gaat. Nu moeten foto's en ter en Wethouders, dat bestaat uit VVD, PCW en PvdA, plaatjes nog puntje voor heeft vier miljoen gulden vrijgemaakt om een jonge- puntje opgebouwd worden, dinsdag tot en met donderdag rencentrum deel uit te laten gaan maken van een cen trale multifunctionele accommodatie. en bridgen op het program ma. Lezen en boeken bespre ken wordt door drie leeskrin gen gedaan. Het koor oefent iedere maan- gehandicapten dagmiddag om een paar keer per jaar een uitvoering te veen ondernemers en vereni gingen de gelegenheid om zich te presenteren op inter net door middel van een ho mepage. De Nederlandse Bond van Plattelandsvrouwen maakt al sinds een jaar gebruik van deze regeling en de dames aanbieden van deskundig heidsbevordering is daarbij nodig. Daarnaast zullen tast- taald kan worden. Het systeem is nog niet zo populair bij de consument maar waarschijnlijk wordt dat beter geworden als in 2002 de euro in gebruik wordt genomen. Betalen met de chipknip zal dan beslist handiger zijn dan met geld. ’TrefPunt Nederland’ is een provider van de Rabobank, De inschrijfgelden be- waardoor je toegang tot inter net hebt. Een abonnement kost f 26,95 per maand en dan heb je onbeperkt toegang tot internet. Natuurlijk komen er nog tele foonkosten bij, maar je kunt de hele wereld bellen op lo caal tarief. Dit betekent dat worden gestart tussen 18.00 en 18.30 uur, waarbij geen onderscheid wordt gemaakt Dat blijkt uit het collegepro- tussen de 5- en de 10-km. lo pers. Afhankelijk van de wandel- snelheid zal de finish plaats vinden tussen 19.00 en 20.30 uur. Op de slotavond echter, vrij dag 12 juni, zal worden ge start om 18.30 uur door de 10-kilometer-lopers, terwijl de 5 km-lopers om 19.00 uur zullen vertrekken. De aankomst op het evene mententerrein wordt ver wacht om ongeveer 19.30 uur, waarna de gezamenlijke datieverzoeken zal de ge- intocht, begeleid door diverse meenteraad per geval een af- muziekkorpsen, zal plaats vinden. De intocht zal dit jaar niet al leen worden begeleid door verschillende muziekkorp sen, maar tevens zal een aan tal ruiters te paard van ma- Bij de vormgeving van dit be- jT*_t1.1_ ZTY1X 1_2J 1 J_ J 1 12 de intocht begeleiden. De intocht zal dit jaar overi gens een extra feestelijk tin tje hebben, aangezien de wandelaars op het Be Fair- terrein zullen worden verwel komd door de Waddinxveense muziekvereniging Concordia, “Waddinxveen-pas' ook die dit jaar haar 100-jarig be- bijdrage kan leveren aan het staan viert. Aan de avondvierdaagse is weer een loterij gekoppeld. De eerste avond zal bij het Andere punten uit het hoofd- verkrijgen van het eerste startstempel ten behoeve van iedere loper een lot worden overhandigd, welk lot elke avond kans geeft op een prijs. De uitslagen van de trekking zullen iedere avond na de fi nish in de kantine van Be Fair bekend worden ge maakt. Aan de avondvierdaagse is weer een loterij gekoppeld. De eerste avond zal bij het ver krijgen van het eerste start stempel ten behoeve van iede re loper een lot worden over handigd, welk lot elke avond kans geeft op een prijs. De uit slagen van de trekking zullen lijke ondersteuning door het iedere avond na de finish in de kantine van Be Fair bekend worden gemaakt. Zuid een modeltuin ingericht. Door een gezamenlijke pre sentatie met Van Berkesteijn Wooncultuur’ in deze tuin, komen groen en wonen opti maal tot hun recht. In deze presentatietuin zijn allerlei accessoires, potten, tuinmeubels, waterelemen- ten, stalen ornamenten en beregeningsinstallaties te be kijken. Wie gelijktijdig met Sjaak Willemstien over de eigen tuin van gedachten wil wisse len, kan met hem een af spraak maken via telefoon nummer 0182-618455. Op Koninginnedag (donder dag 30 april), vrijdag 1 mei en zaterdag 2 mei is de voor- jaarsshow. Van Berkesteijn Wooncultuur' presenteert dan een nieuwe tuinmeubel- lijn, terwijl Willemsteijn Ho veniers er een demonstratie tuinaanleg verzorgt. mes een pen van de Rabo bank Waddinxveen in ont vangst met de tekst ’tref.nl.’. De Nederlandse Bond van Plattelandsvrouwen is te vin den onder ’tref.nl/waddinx- veen’. Bij de agenda staan enkele activiteiten vermeld en onder cultuur en vrije tijd is de ho- richtje achterlaten of infor matie vragen kan door het e- mail adres aan te klikken. Activiteiten die bij de Neder landse Bond van Plattelands vrouwen nog op de agenda staan zijn bijvoorbeeld een stadswandeling in Gouda, een excursie en de vereni- gingsavond. Deze avond wordt op dins dagavond 21 april om acht uur gehouden in Huize Sou- minder burgh. Het onderwerp van de avond is het gevangeniswe zen en wordt ingeleid door K. Jansen uit Zevenhuizen. Verder begint de fietsclub met tochten door de omge ving. De dames starten om zeven uur bij de Rabobank Waddinxveen en zij zullen ie dere woensdagavond een tocht maken. Ook gaat een groep dames wordt de komende jaren ver der uitgebouwd. Nagegaan wordt of aan vertegenwoordi gers van wijken taken en middelen kunnen worden toegekend. aan het belang van de Neder landse Grondwetswijziging dat er geen vuil op straat wordt achtergelaten. Het Comité Waddinxveen wandelt roept een ieder we derom op tijdens de wandel- avondvierdaagse zo min mo gelijk met de auto naar het Be Fair-terrein te komen in verband met de beperkte par keergelegenheid. Het parkeerterrein bij de voetbalvereniging zal worden afgesloten om de veiligheid van de lopers bij start en fi nish zoveel mogelijk te waar borgen. Evenals vorig jaar zal op van heden en toekomst. Vooral de viering op 5 mei is toekomstgericht. Het motto voor ieders stem’. Daarmee wordt aangegeven dat vrijheid alleen kan wor den gerealiseerd als iedereen heeft geschreven, zich daar actief voor inzet en niemand wordt buitengeslo ten. In dit kader wordt op 4 en 5 mei extra aandacht besteed T50 jaar Grondwet 1848’, een Leden van de Nederlandse Bond van Plattelandsvrouwen hebben zich bij de Rabobank Waddinbxveen laten informeren over internet. (Foto: Rabobank Waddinxveen). Feyenoorder Henk Vos reikt luilakprijzen uit BOSKOOP - Feyenoord-aan- valler Henk Vos zal op 30 mei de prijzen uitreiken bij de 43e editie van het Luilakvoetbal toernooi. Het bestuur van de Stichting Luilakvoetbal Bo skoop heeft hiermee opnieuw een prominente topsporter weten te strikken voor ’het grootste toernooi aller tijden’. Hij heeft beloofd voor het ein de van het Luilaktoernooi in Boskoop te zullen zijn, zodat de prijsuitreiking op tijd kan beginnen. koningin een deel van de Wereldoorlog is opgesteld, startbijeenkomst van de Na tionale Viering van de Bevrij- ding bijwonen. Deze staat voor een deel in van ‘150 jaar Grondwet 1848'. Op de avond van 5 mei wonen van de Mens, die 50 jaar gele- improviseert Dinsdagmorgen 5 mei zal de den als reactie op de Tweede De hovenierserkenning van Willemstein Hoveniers staat niet op zichzelf. De hele be drijfsorganisatie staat con stant in het teken van ver nieuwen en verbeteren. Eige naar Sjaak Willemstein is daarom blij met de erkenning van zijn bedrijf. Zijn onderneming is op de goede weg om ook in de toe komst een volwaardig hove niersbedrijf te zijn. Met zijn zeven vaste mede werkers, onder wie een tuin vormgeefster, is hij uit de Goudse regio niet meer weg te denken. Om nieuwe materialen aan klanten en andere belang stellenden beter te kunnen laten zien, is er aan de Ka naaldijk 42 in Waddinxveen- WADDINXVEEN - Vrijdag avond 10 april om acht uur is er weer klaverjassen voor vol wassenen in wijk- en speel tuinvereniging ’De Padde stoel’ (Lijsterbesstraat). De toegangsprijs bedraagt voor leden ƒ2,50 en ƒ3,50 voor niet-leden. project van het ministerie van Binnenlandse Zaken. Onder meer zal C.G. Nie haus, ambassadeur van Zuid- Afrika, spreken over het be lang van een grondwet als waarborg voor vrede en vei ligheid. De provincie Zuid-Holland is gastheer van de ochtendbij- eenkomst en biedt in en bij het Vredespaleis een geva rieerd programma aan. Na de aankomst van het Vuur van de Vrijheid zijn er verschil lende andere hoogtepunten, zoals de start van de Stem- mengolf als Bill van Dijk het lied ’Stemmen voor Vrijheid’ overneemt van een koor met driehonderd stemmen, de opening van de portrettenga lerij waar mensen hun voor beelden van voorvechters voor mensenrechten tonen en verschillende theatrale optre dens van Zuid-Hollandse kunstenaars die hun visie op vrijheid geven. De afsluiting van de Nationa le Viering van de Bevrijding vindt plaats in de open lucht op en rond de Amstel, voor het Koninklijk Theater Car ré. Hier is een vrij toegankelijk concert met Kine Lam uit Se negal, Ulduz Usmanova uit Oezbekistan en Tony Pal mira Maya uit Spanje. Het concert staat in het teken van de Viering van 50 jaar Uni versele Verklaring van de Rechten van de Mens. Het Metropole Orkest onder leiding van Jan Stuhlen bege leidt de solisten. De Nationa le Viering wordt afgesloten met een vuurwerk. nege Reigersburgh (Piasweg) leid zal de nadruk liggen op het beter gebruik van de daarvoor bedoelde voorzie ningen. Het Permanent Plat form Armoedebestrijding Waddinxveen vervult hierin een duidelijke rol. Onderzocht wordt of een een wat nogal eens lang duurt. Ook een voordeel is, dat in ternet dan voor iedereen be reikbaar is, wantje hoeft dan niet meer in het bezit te zijn van een computer. Onder de indruk van de vele woordelijk voor de opvoeding mogelijkheden, namen de da- van hun kinderen. Bij de vormgeving van hét gemeen telijk jeugdbeleid zal ener zijds de nadruk liggen op pre ventief beleid en anderzijds op perspectief bieden in onze samenleving. De evaluatie van de nota ‘Jeugdbeleid in de groei' is daarbij richtingge vend. - Kinderopvang is primair mepage te vinden. Een be- een verantwoordelijkheid -r ;-p— van de ouders. Daarnaast hebben werkgevers en de rijksoverheid hierin een taak. De toenemende vraag ernaar zorgt voor een capaciteitspro bleem. Bekeken moet worden of de kostendekkendheid van de bijdrage niet bij een lager inkomensniveau bereikt kan worden, waardoor er meer geld beschikbaar komt voor extra kindplaatsen voor soci aal zwakkeren en draagkrachtigen. - Actualisering van de ’Oude rennota’ zal plaatsvinden, zo dat er aanvullend nieuw be leid ontwikkeld kan worden op het gebied van zorg, wo nen, vervoer en dergelijke. Alle betrokken organisaties zullen bij de opstelling hun inbreng kunnen leveren. - Onderzocht wordt of versoe peling van de arbeidsplicht quilten en staan klaverjassen voor eenoudergezinnen met jonge kinderen wettelijk mo gelijk is. - De toegankelijkheid van openbare gebouwen voor se nioren en wordt verbeterd. Commercië le bedrijven dienen dit zelf te kunnen geven. Zij deden bij financieren. Onverlet de uit- voorbeeld mee aan de provin- voering van de reguliere ciale korendag die op woens- WVG-taak kunnen WVG-gel- dag 1 april in Rockanje ge ien worden ingezet. houden werd. - Het wijk- en buurtbeheer Vrijdag 15 mei gaan de Wad dinxveense dames een dagje uit en hier kunnen ook intro- ducees mee. De tocht gaat naar Enkhuizen en uiteraard wordt er gezamenlijk gedi neerd. plaats Melissant op Goeree- Overflakkee. Nu twintig jaar later is hij kerkorganist in de Breeplein- kerk in Rotterdam-Fe- ijenoord. Ter gelegenheid van dit jubileum heeft hij een nieuwe cd uitgebracht waar- Sinds 1996 staan de Nationa- burgemeester op hij samenspeelt met zijn le Herdenking op 4 mei en de dierbare muziekvrienden. Nationale Viering van de Be- De titel luidt ’Martin Mans vrijding op 5 mei in het teken Musical Friends’. De schijf is gevuld met instrumentale muziek en met mannenkoor- muziek. De cd is het gehele jubileumjaar op alle concer ten verkrijgbaar voor f 29,90. Niet alleen in Nederland doet de organist Martin Mans een tour langs monumentale or gels, hij treedt ook op in het buitenland, wereldwijd. In september van dit jaar be zoekt hij voor de tweede keer West-Australië waar hij zes orgelconcerten geeft in Perth, Armadale en Albany. De improvisaties, waaraan hij zijn bekendheid heeft te danken, worden in het bui tenland ook enthousiast door het publiek ontvangen. Voorts staan voor 1999 twee koorreizen naar Canada op het programma. Maar eerst kom het Canadese Liberation Choir (Bevrijdingskoor) deze maand naar Nederland en geeft op Koninginnedag (don- ningen Hoveniers’ voldoet derdag 30 april) een Oranje- concert in de St. Janskerk. Martin Mans begeleidt het koor op het orgel. WADDINXVEEN Akasha, centrum voor I reiki, meditatie, ener- I gie-transfbrmatie en in- tuïtieve ontwikkeling I van Ank Mets in Wad- dinxveen, start in de ko- mende weken een basis- cursus intu ïtieve ont- wikkeling. Het ’rode draad thema’ van de cursus is de bete kenis van het ’Aquarius- tijdperk’. Tijdens deze cursus ma ken de deelnemers ken nis en leren ze omgaan met begrippen als onder andere de aura, de chak- ra’s, energie, visualisa tie en transformatie. De cursus bestaat uit tien lesdelen die een- maal per twee weken I worden gehouden. Voor inlichtingen en aanmelding kan men contact opnemen met Ank Mets, tel. 0182- 612720. organist Martin Mans, diri- x gent van het Christelijk Wad- lier Sietse Wijnsma van het Coenecoop College Ï5-Athe- dinxveens Mannenkoor ’De neum) zijn gedicht ’Verzet’ voorlezen dat hij speciaal Gouwestem’, een orgelconcert voor deze gelegenheid heeft geschreven. in de Goudse St. Janskerk. Dit concert, dat deel uit maakt van de tour langs mo numentale orgels, is inmid dels een traditie geworden. Martin Mans, dit jaar 20 jaar kerkorganist, niet alleen over bekende paasliederen, maar ook over onder andere Israëlliederen. De toegangsprijs voor het Goudse concert bedraagt f 10,- voor volwassenen, f 7,50 het teken voor 65+ en kinderen onder 12 jaar betalen slechts f 5,-. Martin Mans kreeg in 1978, de koningin en prins Claus in op 13-jarige leeftijd, zijn eer- de hoofdstad de feestelijke af- het gedicht ste vaste aanstelling als sluiting van de Nationale ’De kerkorganist in zijn geboorte- Viering Ook minister-president Wim deze gelegenheid is geschre ven. Even voor 20.00 uur leggen de koningin en prins Claus een krans bij het Nationaal Monument. Na twee minuten stilte zal de van Amster dam, mr. S. Patijn, een korte toespraak houden. Voorafgaande aan het défilé langs het monument zal de 18-jarige scholier Sietse Wijnsma zijn gedicht ’Verzet’ WADDINXVEEN - De wan- delavondvierdaagse van vo rig jaar krijgt in Waddinx veen, zoals bericht, een ver volg van dinsdag 9 tot en met vrijdag 12 juni. Mede dankzij de medewer king van diverse sponsors, waaronder meubelspecialist Gebr. Bakker Zn, Gouweb- ad ’de Sniep’, de Rabobank Waddinxveen, winkelcen trum Zuidplas en uitzendbu reau Start, zal worden gepro beerd van de tweede Wad dinxveense wandelavondvierdaagse weer een happening te maken. Ook de Stichting Bedrijven- sportdag Waddinxveen, dit jaar haar 5-jarig bestaan viert, steunt opnieuw de or ganisatie van de wandel avondvierdaagse in het Gou- wedorp. De inschrijfgelden bedragen, evenals vorig jaar, f 5,50 per persoon in school- of groeps verband (tien personen of meer). Voor individuele in schrijvers komen de kosten neer op f 6,50 per persoon. Het organiserende Comité Waddinxveen Wandelt, voor gezeten door Leen Willem stein, beschouwt tien mensen of meer als een groep. Men kan zich bijvoorbeeld met bu- bank Waddinxveen (Kerkweg-Oost) voor een presenta tie over internet die werd verzorgd door Arie Pieter Je hebt minder papier nodig van Dijk. en het is makkelijk om aan meer adressen in één hande ling dezelfde brief te sturen. Om te laten zien hoe makke lijk e-mailen is haalde Arie Pieter van Dijk een berichtje uit de electronische postbus, waarbij hij sterkte werd ge wenst door zijn vrouw en dochter. Ter plaatse werd een bericht- kregen de eigen pagina dan je opgesteld voor de Neder- ook te zien. De pagina wordt landse Bond van Plattelands- actueel gehouden door één van de leden en voor april stonden er dan ook diverse activiteiten op. Arie Pieter van Dijk legde uit dat www world wide web be tekent en dat internet al sinds de jaren vrijftig en ze stig bestaat. Het is ontstaan stuursfuncties stonden in Amerika bij het ministerie goed bij vermeld, van Defensie. Ook universiteiten zagen al snel de voordelen van een we- ’zoekmachine, reldwijd communicatienet en sloten zich aan. Het werd al snel commercieel want be drijven plaatsten adverten ties. De standaardtaal voor con versatie op internet is En gels, terwijl als computertaal Het betalen op internet is nog sluiting van de Nationale ’De laatste Wereldvrede’ van de Bevrijding bij. voorlezen, dat speciaal voor Kok en andere leden van het kabinet wonen de Nationale Herdenking en de bijeenkom sten ter gelegenheid van de Nationale Viering van de Be vrijding bij. (Bel nu voor een afspraak!) Mill! .^-l i 1

Weekblad voor Waddinxveen | 1998 | | pagina 29