Als je alles op ’n rijtje zet, ga je gelijk naar van Hof Waddinxveen r makelaardij BLIKVANGER Boskoop U slaagt bij Van ’t Hof! BB ft Van’t Hof: kind aan huis in de regio! Van’t Hof: makelaars van goede huize! fe t&l X I I Als u even opbelt of langskomt krijgt u de nieuwe Woninggids! I Bijna 40 jaar ervaring I I I I Kantoren in Gouda, Alphen a/d Rijn, Zoetermeer, Waddinxveen en Bodegraven. Hoekwoning met vrije ligging aan voorzijde Zuidplaslaan 52 Vraagprijs 337.500,- k.k. Verbazingwekkend ruim! Alpherwetering 25 Vraagprijs 329.000,- k.k. Aantrekkelijk 3-kamer (oorspr. 4) hoekap- partement, rustig gelegen op de bovenste woonlaag. Bouwjaar complex ca. 1965 en gelegen nabij winkels en openbaar ver voer. Indeling: ruime entree/hal met berg- kast, toilet, douchegelegenheid met was tafel, keuken in eenzijdige opstell. met huurgeijser, aansl. wasapparatuur en toe gang tot klein balkon aan voorzijde. Royale woonkamer met balkon (vrije lig ging) op het westen. 1 Slaapkamer aan de voorzijde, 1 slaapkamer aan de achterzij de met vaste kast. Het appartement is gro tendeels v.v. kunststof ramen en kozijnen met dubbel glas, gelegen op de 3e etage en heeft een inpandige berging op de begane grond. De servicekosten bedragen f 240,= per maand (inch stookkosten). Opl. in overleg. Wonen op niveau Justus van Effenlaan 90 Vraagprijs 189.000,- k.k. Jupiterlaan 21 Vraagprijs 309.000,- k.k. Keurig onderhouden 4-kamer apparte ment (momenteel 3 kamers) met gunstige ligging t.o.v. winkels en openbaar vervoer (NS-station) en met een schitterend vrij uitzicht over groenvoorzieningen. Bouwjaar complex ca. 1970. Indeling: entree met garderobekast, tussenhal, ruime woonkamer met houtdelen pla fond, goed verzorgde, open woonkeuken in eenzijdige opstelling met houtdelen plafond, aansl. wasapp.,1 slaapkamer aan de voorz. met vaste kasten, toilet met font., keurige badkamer met wastafel en bad, 1 royale slaapkamer (voorheen 2 kamers) aan de achterz. met toegang tot balkon over de gehele breedte op het zui den. Het appartement is gelegen op de 5e woonlaag en heeft een inpandige ber ging op de begane grond. Het complex is v.v. een lift. De opl. is in overleg. Wat een uitzicht! Tollenslaan 69 Vraagprijs 217.000,- k.k. Uitstekend verzorgd Zuidplaslaan 135 Vraagprijs 369.000,- k.k. Royale 2-onder-l kap Zuidkade 213 Vraagprijs 429.000,- k.k. Peppelhorst 1 Vraagprijs 217.500,- k.k. Zuidplaslaan 432, 2741 TE Waddinxveen. Telefoon 0182-618055. Telefax 0182-618438. Luxe en centraal gelegen apparte ment Plankier 12 Vraagprijs 319.000,- k.k. Ruime hoekwoning met een bijzonder rustige ligging in autovrij gedeelte met goede bereikbaarheid en voldoende par keergelegenheid dichtbij de woning. De woning is gelegen in kindvriendelijke wijk, nabij winkels en scholen. Bouwjaar 1980,125 m2 eig. grond en ca. 370 m3 inhoud. Indeling: entree/hal met plavui- zenvloer, toilet met font., ruime tuinge- richte woonkamer met trap-/provisiekast en v.v. beuken parketvloer, luxe open keu ken (3 jaar) voorzien van koel-/vriescombi- natie, gascomfort, combimagnetron, afzuigkap en vaatwasser. Ie Verd.: over loop, 2 slaapkamers aan de achterz. met dakkapel, 1 slaapkamer aan de voorz., badkamer met ligbad, 2e toilet, wastafel en aansl. wasapp. 2e Verd.: voorzolder met toegang tot bevloerde zolderberging, 2 slaapkamers met bergruimte. Deze goed onderhouden woning biedt u verder een diepe achtertuin met vrijst. stenen ber ging en achteruitgang. Deze woning moet u van binnen gezien hebben! Opl. in overleg. In 1984 gebouwde 2-onder-l kapwoning met aan voorzijde fraai uitzicht op de rivier de Gouwe. Deze royale woning gele gen op 248 m2 eig. grond, biedt u ca. 430 m3 inhoud. Ind.: fraaie entree/hal met div. kastruimte, toilet met fontein, recente luxe open keuken v.v. vaatwasser, gascomf., afz.kap, koelkast, vrieskast, combi-magnetron en 10 liter close in boi ler, riante uitgebouwde woonkamer met schuifpui, v.v. parketvloer. Ie Verd.: over loop met afz. 2e toilet, 1 slaapkamer aan voorzijde, volledig betegelde badkamer met ligbad, douche, wastafel en vaste kas- tenwand, 1 slaapkamer aan achterzijde met vaste kastenwand en toegang tot dak terras. 2e Verd.: trapopgang met zijraam, 1 slaapkamer aan achterzijde met Velux tuimelraam, werkkamer irïet Velux tui melraam, wasruimte met unit hetelucht verwarming, Vaillant combiketel (1993). Verder biedt deze woning u een schitte rende diepe achtertuin op het zuiden, met niveauverschillen, borders, sierbe strating en bankirai terras en er is een aangebouwde en een vrijstaande stenen berging. Oplevering is in overleg. 1 1 a Riant en centraal gesitueerd appartement met balkon op het Zuiden en met op de begane grond een overdekte parkeer plaats. Dit op de 2e verdieping gesitueer de appartement maakt deel uit van fraai en luxe afgewerkt app.complex, welke is gebouwd in 1980. Indeling: hal met pla- vuizenvloer, garderobenis/royale berging, toilet met fontein, riante L-vorm. woonka mer (ca. 42 m2), sfeervol afgewerkt met parketvloer en openhaard. Via woonka- iner toegang tot terras (ca. 10m2) op het Zuiden. Open keuken in fraaie uitvoering, U-vorm. opstell. en compleet met inbouw- app., betegelde bijkeuken met o.a. aan sluiting wasapp. en c.v.-installatie. 2 Slaapkamers (resp. 9 m2 en 13,5 m2), betegelde badkamer met ligbad en wasta- felmeubel. Het complex is o.a. voorzien van een lift, gestoffeerd trappenhuis en beveiligde entree m.b.v. intercom. Is gesi tueerd tegenover bushalte en bovendien grotendeels v.v. dubbel glas. De aanvaar ding is in overleg. In collegiale verkoop met De Pater Makelaardij. Een keurige ruime hoekeengezinswoning met een verzorgde aangelegde tuin waar in een vijver, ruime vrijstaande houten berging, tuinkast en aangebouwde stenen berging en met een vrije ligging aan voor zijde. Bouwjaar 1986, 190 m2 eigen grond en ca. 340 m3 inhoud. Indeling: entree/- gang met meterkast, toilet met font, en v.v. een plavuizenvloer. Woonkamer met erker en laminaatvloer, open keuken in U- opstelling en v.v. diverse inbouwappara- tuur zoals: afzuigkap, oven, vaatwasser en koelkast. Ie Verdieping: overloop, 1 slaap kamer aan de voorzijde, 2 slaapkamers aan de achterzijde met gezamenlijk dak kapel. Nette gedeeltelijk betegelde badka mer met ligbad, aparte douche en wasta fel. 2e Verdieping: voorzolder met berg- vliering, aansl. wasapparatuur en dak- licht, 1 slaapkamer met hardhouten dak kapel, groot zijraam en bergruimte achter knieschotten. De woning, gelegen nabij diverse woonvoorzieningen zoals scholen en winkelcentrum, is geheel voorzien van dubbel glas. Oplevering in overleg. Keurige ruime eengezinswoning, op korte afstand van het winkelcentrum en tevens gunstig gelegen t.o.v. uit valswegen (A12/A20). Bouwjr. 1987, 144 m2 eig. grond en ca. 400 m3 inh. Indeling: entree/gang, welke is v.v. een witte plavuizenvloer, meterkast en toi let met fontein, de brede (6 m.) woon kamer is tuingericht en biedt u ca. 40 m2 leefruimte, moderne keuken (3 jr) voorzien van inbouwapparatuur: schouwafzuigkap, inductiekookplaat, combi-oven, vrieskast, koelkast, vaat wasser en 10 1. close-in boiler. Woonkamer en keuken zijn v.v. een berken parketvloer. Ie Verd.: overloop, 1 slaapkamer aan de voorz. (11 m2), 2 slaapkamers aan de achterz. (resp. 10 m2 en 15 m2), de badkamer in witte uitvoering is v.v. ligbad, douche, 2e toilet en wastafel. 2e Verd.: voorzol der met gedeelt. dakkapel, aansl. was apparatuur, combiketel en bergruim te, 1 grote zolderslaapkamer (geschikt voor 2 slaapkamers) met dakuitbouw en dakkapel en bergruimte achter de knieschotten. De woning heeft verder een ca. 15 m. diepe achtertuin met vrijst. stenen berging en achteruit gang. Opl. in overleg. Uitstekend verzorgd en ruim 4-kamer hoekappartement op een gunstige loka- tie, nabij winkelcentrum en NS-station. Bouwjaar complex is ca. 1969. Indeling: hal/entree, fraaie woonkeuken met diver se apparatuur, aansl. wasapp. en huurboi- ler, royale woonkamer met toegang tot balkon over de gehele breedte op het wes ten, 2 slaapkamers aan de voorzijde, 1 slaapkamer aan de achterzijde met dub bele vaste kast, lichte badkamer met lig bad en wastafel, afz. toilet met fontein. Dit aantrekkelijke appartement is gele gen op de le etage en heeft een berging op de begane grond. Het complex is v.v. een lift. De servicekosten bedragen 295,= p.m. (incl. 80,= stookkosten). Aanvaarding in overleg. Moderne eengezinswoning met vrije lig ging aan voorzijde. Gelegen in jonge, kindvriendelijke woonwijk. Deze goed onderhouden, compleet geïsoleerde woning, bouwjr. 1992, is gelegen op 132 m2 eig. grond en biedt ca. 300 m3 inhoud. Indeling: entree/hal met gardero- benis en toilet met font., doorzonwoonka- mer met vrij uitzicht aan voorz., nette open keuken aan de achterz. van de woning, in L-vorm. opstell. en v.v. enige apparatuur, le Verdieping: overloop, 1 slaapkamer aan de voorz. (317 x 288), 2 slaapkamers aan de achterz. (resp. 436 x 288 en 336 x 218), keurige badkamer in lichte uitv. met douche en wastafel. 2e Verdieping: ruime open zolderberging met aansl. wasapp. en combiketel 1992. Tevens de mogelijkh. voor het maken van een extra kamer. Verder een voortuin en keurige achtertuin, ca. 13 m. diep en gele gen op het Noorden, met o.a. borders, vij ver, ruime vrijst. stenen berging (met elek tra) en achterom. Overdraagbare G.I.W. garantie. Opl. in overleg. Moderne eengezinswoning Aantrekkelijk 4-kamer hoekapparte ment I «as» Van’t Hof houdt weer huis! - Wij informeren u graag over het afsluiten van deze verzekering. ■_van ’t hof DE NVM HUISGARANTIE* DE MEEST UITGEBREIDE DEKKING TEGEN VERBORGEN GEBREKEN. 1 1 1 l NVM IHUIS GARANTIE i r iïrlï!

Weekblad voor Waddinxveen | 1998 | | pagina 42