en VSB*BANK Exclusief voor financiële adviezen. Kantoren VSB Bank Bodegraven, Gouda Waddinxveen voor persoonlijk advies Bodegraven Waddinxveen Gouda VSB. Daar kom je verder mee. Internet (www.vsb.nl) Prettige ambiance. Nooit meer in de rij. De teams. Persoonlijke adviseur. vlnr; Arnold Giltay, Marianne Hissink, Suzan van Lier- op, Audrey Jo, Letty Kaas en Henri Henar. Gouda, Nieuwe Markt 73. Telefoon (0182) 51 52 44. Bankzaken? Gewoon per telefoon! vlnr; Huub Bos, Maaike Schrauwen, Callista Agema en Menno Verbaas. Gouda, Poldermolenplein 2. Telefoon (0182) 52 06 18. vlnr; Michel Raaphorst, Marysia Roos en Jacco Ruys. Bodegraven, Marktstraat 29. Telefoon (0172) 61 40 64. een ffortisonderneming Voor uw bankzaken gaat u naar het kantoor bij u in de buurt. Toch is er een aan tal zaken die u telefonisch kunt regelen. Dat scheelt u (veel) tijd. Denk bijvoorbeeld aan het overboeken van en naar uw rekening bij VSB Bank. Het regelen van automatische spaar- en betaalopdrachten of het bestellen van buitenlands geld. U hoeft dan alleen vlnr; Jacco Ruys, Aart de Graauw en Sebastiaan van den Hatert. Waddinxveen, Kon. Wilhelminaplein 43, Telefoon (0182) 61 24 68. maar het nummer van onze telefoonservice te bellen: 0900-8172 (f 0,35 p.m.J. U krijgt altijd één van onze medewerkers persoonlijk aan de lijn. Overdag of ’s avonds - ook in het weekend - gaan zij direct voor u aan de slag. Makkelijk toch? Ook kunt u bij VSB Bank telefonisch financieel advies krijgen, toege spitst op uw persoonlijke financiële situatie. Bel dan 0800-8182 (gratis). U kunt er 24 uur per dag, 7 dagen in de week terecht. Voor dergelijke adviesgesprekken hoeft u niet meer in de rij te staan. Want we werken in onze kantoren hoofdzakelijk op afspraak. Dus wanneer u ook komt, u wordt altijd direct geholpen. Bovendien zijn onze kantoren ook buiten kantooruren voor u ge opend. Overdag of ’s avonds en op zaterdag, we nemen de tijd voor u wanneer dat het beste uitkomt. Op deze kantoren vindt u precies de ambiance die nodig is om rustig te kunnen praten over financiële zaken die om nét wat meer tijd en aandacht vragen. Zoals bijvoor beeld het afsluiten van een hypotheek. Het doorspreken van uw verzekeringen. Of het maken van een persoonlijke financiële plan ning. vlnr; Ernst Reiche en Hilvert Stoter. Gouda, Lekkenburg 45, Telefoon (0182) 53 78 90. Vanaf heden hanteert VSB Bank in Bodegraven, Gouda en Waddinxveen een nieuwe werkwijze, waarbij advies geven een hoofdrol speelt. Als Fortis onderneming heeft VSB Bank de expertise in huis om u in al uw financiële aan gelegenheden een compleet advies te geven. Dit advies kan variëren van een hypotheek-, of een beleggingsadvies tot een compleet persoonlijk financieel plan. Ook voor ondernemers heeft VSB Bank een volledig pakket financiële diensten op het gebied van bedrijfsfinanciering, bedrijfsmatige verzekeringen, liquiditeitenbeheer en betalings verkeer. U zult daarbij ervaren dat eenvoud en helderheid voorop staan bij onze financiële diensten en adviezen. En wat niet minder belangrijk is; u heeft een persoonlijke adviseur. Iemand op wie u kunt rekenen. Die voor u een beroep kan doen op tal van specialisten. Dit zijn de teams, waaronder een aantal nieuwe gezichten. Zij zijn het die u graag bij uw financië le zaken helpen. Bij alles op het gebied van verzekeren, beleggen, lenen, sparen, betalen en zakelijke dienstverlening kunt u rekenen op kennis en ervaring. Zij willen heel graag eens persoonlijk met u kenni smaken, om u te vertellen wat ze allemaal voor u kunnen betekenen. Aart de Graauw, Gerrie Kooiman en Huub Bos, hier rechts op de foto, stellen ze graag aan u voor: Het spreekt voor zich dat u op deze kantoren contact heeft met een persoonlijke adviseur. Iemand die alles weet over financië le zaken maar tegelijkertijd iemand die pre cies op de hoogte is van uw wensen en moge lijkheden. U kunt dus altijd rekenen op een deskundige en persoonlijke begeleiding. 9 .1 t J en straks r?

Weekblad voor Waddinxveen | 1998 | | pagina 14