Elke ochtend... k Be Fair plaatst zich voor de nacompetitie Brons voor zwemmers van 'Gouwestaete' Dames van Flyers verslaan koploper TOOS-gymnastiek over eigen ruimte Voorsprong Korbis in gestaakte wedstrijd I je Zwemrecords Gouwemasters Ruilbeurs Kaartavond Toneelavond RK vrouwen Play-offs damesteam Rijn en Gouwe ZIE ADVERTENTIE ELDERS IN DEZE KRANT Sjoeluitslagen De Sperwer Winst voor benjamins Flyers Klaverjasavond Korbis B2 ongeslagen Goede start HSW-hengelaars Verlies voor Rowah-jeugd Instuif voor klaverjassers lp I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I PAGINA 31 iportvereniging TOOS werden de Bon* iCo-beker uitgereikt. (Foto: Evert Har- op Rijn en Gouwe. Bovendien wist Korbis de bal f i; ;t;< reiking met leuke prijzen. mes 1 écht móet ligt een ver rassing altijd voorhanden. Vincent Dijkstra met zijn eer- kampioenschappen voor heren. De Rupketrofee, voor de beste prestatie in teamverband, werd uitgereikt aan de tie- nerdansgroep doordat die de afgelopen drie jaar zijn uitge nodigd deel te nemen aan een theaterdemogyj ada. De jeugdbeker, voor de beste meisjes 1. De JaCo-beker, voor de beste prestatie tijdens de onderlin ge wedstrijden voor leden ou- sement bijgehouden. Zaterdag viste de HSW de eerste, tevens gezamenlijke, wedstrijd voor zomercompeti- vrije slag (58.38). Het leverde Joost een aardig zakcentje op. De prestaties in de finales vielen tegen, waarschijnlijk door vermoeidheid vanwege Stuur deze bon in een open envelop zonder postzegel naar: Rijn en Gouwe, Afdeling Abonnementen, Antwoordnummer 10008, 2400 VB Alphen aan den Rijn. BOSKOOP - ’Help! Ik krijg een kind’ is de titel van een toneelstuk dat op vrijdag 24 april wordt opgevoerd in De Loods door de toneelgroep van de Katholieke Vrouwen vereniging. Liefhebbers zijn welkom vanaf 19.30 uur, aan vang 20.00 uur Leden hebben gratis entree, niet-leden beta len 10 gulden. r Na de opening van de voorzit ter Willem van Arnhem en een terugblik op het afgelo- dan het zwakke SEV, maar verzuimde dat ook in de score tot uitdrukking te brengen. SEV kon door het benutten van drie strafworpen zelfs DEURNE - Tijdens de vijfde open Peelland Masters, een internationaal zwemtoernooi in Deume, hebben twee mas ters van de Waddinxveense zwemclub Gouwestaete sa men tien eerste plaatsen be reikt. Ze verbeterden daarbij ieder een nationaal record. Boskoper Nic Geers zwom zes onderdelen en was ongenaak baar voor zijn leeftijdsgeno ten in de groep 60-64 jaar op de 50 en 100m vlinderslag, 200m wisselslag en zijn favo riete vrijeslag op 100, 200 en 400m. De in Koudekerk aan den Rijn wonende Judith van Berkel heerste in haar leef tijdsgroep van 55-59 jaar. Zij zwom de 50m rugslag, 200m wisselslag en de 100 en 200m vrijeslag. Beiden zwemmers hebben de meeste nationale records in hun leeftijdsklassen in han den. Toch slaagde Nic Geers er in om de 50m vlinderslag zijn nationaal record aan te scherpen tot 35.5 en Judith van Berkel vijzelde haar na- tionala record op de zware 200m wisselslag op tot 3.17.2. plaatste Inge v.d. Schrier zich voor de finale op de 100 m rugslag bij de dames. Op de 100 m vrije slag maakte Inge een tijd van 1.00.67, ook goed voor een finaleplaats. Kim Middendorp vergezelde Inge op dit nummer want haar tijd van 1.00.84 bete kende tevens een plaatsbe wijs voor de eindronde. Melis sa Dings zwom op de 50 m schoolslag een sterke tijd van 36.33 en schaarde zich onder de beste zes dames op dit nummer. Op de 50 m vrije WADDINXVEEN - Met nog twee ronden te gaan is het zo goed als zeker dat Jan Kers bergen zijn kampioenschap bij de Waddinxveense sjoe- lers (Alberdingk Thijmlaan) zal prolongeren. Voor de ove rige spelers is de strijd nog helemaal open. Het algemeen klassement ziet er als volgt uit: klasse A: 1. Jan Kersbergen 143.390, 2. André van Gemeren 137.522, 3. Dick Dros 136.730; klasse B: 1. Guus Renesse 130.520, 2. Trudy van Leeuwen 130.060, 3. Peter van Leeu wen 129.890; klasse C: 1. As ha den Drijver 119.675, 2. Jan Olie 118.950, 3. Otto Su- pusepa 118.660; klasse D: 1. Ceron van Beek 108.890, 2. Simon Supusepa 104.290, 3. Ronald Meijer 103.840. Arie van der Laan zijn spe lers nogmaals op het hart ge drukt iets agressiever te gaan spelen. Kennelijk was hier goed naar geluisterd, want binnen tien minuten was de stand gelijkgetrokken door doelpunten van Ron van Tol en Ihmad Saouny (2-2). De stand had al eerder gelijk kunnen zijn als de scheids- handbalvereniging rechter in de derde minuut VLAARDINGEN/WADDINXVEEN - De zwemploeg van het Waddinxveense ’Gouwestaete’ heeft met 25 vereni gingen, waaronder 6 uit het buitenland, deelgenomen aan de internationale wedstrijden om de Vlaardingse Haringtrofee. De Waddinxveners eindigden op een keurige derde plaats, na landskampioen DWK (Barne veld) en gastheer VZC Vlaardingen. strafworpstip kwam (Mark van den Brink). Esther Vis ser verkleinde de achterstand tot 6-7 na een mooie diepte- pass van Marino van Zwet. Het met veel inzet spelende SEV slaagde erin de marge met het moeizaam scorende Korbis te vergroten tot 6-9. In de slotfase van de eerste helft stelde Korbis orde op za- 1J1_ X IJ-1< ook met doelpuntenproducti- viteit tot uitdrukking te bren gen via scores van achtereen volgens Wim Lebbing, Yvon ne Visser en Esther Visser. Na de 9-9 ruststand stoomde Korbis in het begin van de tweede helft door naar 12-9 door doelpunten van Yvonne Boomers, Jaco Wineke en Yvonne Visser. Korbis bracht iets meer variatie in het aan- valsspel en SEV had daar Monique geen goed antwoord op. tie in de Oude Rijn. De vangst veldoverwicht als was goed. Welgeteld 22 deel nemers vingen in totaal 100 kilo witvis. De eerste zes plaatsen waren voor de Waddinxveners: 1. A.van Leeuwen 9.660 gram, 2. M. van Leeuwen 8.170 gram, 3. J. van Egdom 7.230 gram, 4. M. Reichard 7.180 gram, 5. J. van Elswijk 6.440 gram en 6. H. Kraan 6.340 gram. Zevende werd HZM’er H.Kok met 5.760 gram. Zaterdag vist HSW haar tweede wedstrijd voor de zo- hotel-café-restaurant Unie’ (Kerkweg-Oost) de vas te kaartavond. Tijdens deze avond worden vier rondes ge speeld. Men hoeft geen lid te zijn van de vereniging, dus ie dereen is van harte welkom. Na het kaarten is de prijsuit- de (1.10.12) en bereikte met een tijd van 1.02.11 op de 100 m vrije slag hetzelfde resul taat. Op dit laatste nummer haal de Kim Middendorp met 1.10.84 de vijfde plaats. Me lissa Dings was op de 50 m schoolslag ook langzamer dan WOENSDAG 22 APRIL 1998 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN WADDINXVEEN - De Wad dinxveense autoclub ‘De Gou we Rijders' houdt donderag- avond 23 april om acht uur in hotel-café-restaurant ’De in de series maar wist toch met een tijd van 36.59 beslag te leggen op de vierde plaats. Op de estafettenummers presteerde Gouwestaete naar behoren met vierde plaatsen op alle drie nummers. De 10x50 m vrije slag voor da mes en heren gemengd werd afgelegd in een tijd van 4.39.6. De dames op de 4x100 m vrije slag produceerden een tijd van 4.11.67 en de heren op de 4x100 m vrije slag lieten een chronometertijd van 3.48.80 noteren. Per nummer waren er zo’n 80 deelnemers, van wie de beste zes zich plaatsten voor de fi- 2-8, won TOG met de duide- nale. Met een tijd van 1.08.70 lijke cijfers (3-24). De drie doelpunten waren van Marjo de Schipper (2) en Wendy van Velzen. De meisjes BI moes ten eveneens tegen hun leef tijdsgenootjes van TOG. De ‘dames' van coach Sonja van Ham waren vooraf gewaar schuwd. Immers, in de zaal was van deze tegenstander dik verloren. Driekwart van de wedstrijd was Rowah ze ker gelijkwaardig aan de te genstander. De rust brak aan met de stand (4-6). In het laatste kwart was de pijp leeg en maakte Rowah (onnodig) slag veroverde Kim Midden veel afspeelfouten. Het ge volg hiervan was dikwijls een break-out treffer van TOG of een ongeoorloofde overtre ding, die vijf keer leidde tot een strafworp en evenzovele doelpunten vanaf de stip. Eindstand: een 7-13 neder laag. Alle Rowah-doelpunten waren van de zusjes Van Ham. De jongens C-junioren moes ten tegen een andere tegen stander aantreden; namelijk goed in de ploeg te houden, waardoor zich bij iedere aan val meerdere scoringsmoge- lijkheden voordeden. Twee tegendoelpunten van SEV konden namens Korbis dan ook beantwoord worden met scores van Wim Lebbing (af standsschot) en Mark van den Brink (strafworp) (14- 11). Mark van den Brink en Yvon ne Boomers wisten vervol gens Korbis een royale 16-11 voorsprong te bezorgen. Uit de spaarzame aanvallen kwam SEV weer iets dichter bij (16-12), maar een af standsschot van Marino van Zwet en een mooi doelpunt van Mark van den Brink op aangeven van Esther Visser gaven Korbis halverwege de tweede helft uitzicht op een zeer ruime overwinning (18- 13). Bij SEV, dat zonder re- serve-dames naar Waddinx- veen was afgerieisd, blesseer den kort na elkaar twee speelsters zich zodanig dat verder spelen onmogelijk was. Na de laatste, vrij ern stige, blessure besloot de scheidsrechter de wedstrijd te staken. De laatste dertien minuten zullen uitgespeeld worden, indien dat van belang is voor degradatie. Anders blijft de 18-13 stand gehandhaafd. In de derde klasse van de dis- trictscompetitie neemt Kor bis nu een middenmootposi- tie in zonder titelkansen of WADDINXVEEN - Het heeft vier wedstrijden geduurd, maar nummer vijf, tegen Jumpers uit Den Haag, werd een overwinning voor de bej- mamins van Flyers-basket- bal en nog ruim ook. Vanaf het begin van de wed strijd hadden de Flyers-ben- jamins een overwicht en het duurde even voordat men de juiste richting naar de basket had gevonden. De tweede helft was het beste deel van de wedstrijd. Flyers scoorde er lustig op los en de eindstand werd 62-15. WADDINXVEEN - Het eerste damesteam van Flyers- basketbal won verdiend van koploper Kroon Prisma College (Utrecht). Ook was er winst voor dames 2, meis- jes-adspiranten en heren 2. Jongens-adspiranten 2 en dames 3 verloren. Jongens benjamins behaalde de eer- Na een korte pauze werd de begroting voor 1998 bespro ken. Met wat opmerkingen werd deze goedgekeurd. Daarna kwam het belangrijk ste agendapunt, de stand van zaken omtrent de verwerving van een eigen accommodatie voor TOOS. In het kader van dit agenda punt werd aan de leden een toelichting gegeven op de laatste stand van zaken met betrekking tot het verkrijgen van een eigen ruimte aan de Staringlaan. Bij de bestuursverkiezingen heeft TOOS afscheid geno men van de secretaris van de technische commissie Ellen Ammeraal. De overige vijf be stuursleden werden unaniem herkozen. Na de nuttige vergadering sloot de voorzitter de verga dering af en bedankte ieder een voor zijn of haar con structieve bijdrage. Aanslui tend heeft de algemene ledenvergadering van de multisportyereniging TOOS plaats gevonden. WADDINXVEEN - De wijk en speeltuinvereniging ‘De Paddestoel1 (Lijsterbesstraat) houdt zaterdag 25 april een ruilbeurs, die begint om 14.00 uur en eindigt om 16.00 uur. rgadering van de Waddinxveense multisi r de Rupketrofee, de jeugdbeker en de JaCo-beker uitgereikt. (Foto: Evert Har* WADDINXVEEN - De Wad dinxveense postduivenver eniging De Sperwer nam deel aan een concours vanuit Duf fel. Weersgesteldheid kalme veranderlijke wind. Afstand 108 km. In concours 475 dui ven. Gelost om 14.50 uur. Aankomst eerste duif 16.07 uur. Laatste duif 16.16 uur. Snelheid eerste duif 1.393 m.p.m. Uitslagen: Joh.L. Bol 13 4 5 8 9 15 16 19 22 36 37 49 50 52 58 59 60 61 63 64 72 89 90 97 113; J. Jansen Zn. 2 21 40 105 108 111 112 118; Davy Hofman 6 67 78 79 85 87 101 102 119; J. Troost 7 26 30 91; T.H. Twigt Zn. 10 38 66; P. Noorlander Zn. 11 24 25 77 106; W. Breedijk 12 76 80 100 103 107; C.G. Hofman 13; H. Metselaar 14 27 32 39 44 53 55 71 74 78 86 88 94 104 110 115; E. van Beek 17 75 82; D.M. Degenhardt 18 45; me vrouw E.J. de Wit 20 29 98; M. Tollenaar Zn. 23 33 34 35 46 56 57 69 84 96 99 109 114; W. Hofman 28 31; H. Vink 41 73; R.A. van der Ma de 42 43; C.A. Bode 47 54 81 83; J. Toor 48 51; D. Heeren 62 65 70 92 95 117; M. Ver beek 93; C. Smitskamp 116. WADDINXVEEN - Het B2 jeugdteam van Korbis-korf- bal is nog steeds ongeslagen. Afgelopen zaterdag wonnen zij ook hun tweede wedstrijd in de veldcomptetie. Bij Vlaardingen werd het 5-7, ge noeg voor de koppositie in him competitie. Ook Bl won met 8-11 bij Bol nes, na het gelijke spel van de vorige keer. Al won van hek- kesluiter RWA (3-12) en staat op de tweede plaats, met twee punten achterstand op Sagit ta. Dat kan nog spannend worden. A2 speelde verdienstelijk ge lijk. In de uitwedstrijd tegen Olympia werd het 6-6, hoewel de kansen op een overwin ning aanwezig waren voor het team van Jan de Jong. Eerste winst voor Cl. Thuis tegen Vriendenschaar werd het 4-1. Een kleine overwin ning, in een spannende wed strijd, voor D2 tegen dezelfde tegenstander (3-2). El won met 2-0 van Bolnes en Fl won in Moordrecht met 3-8 van IJsselvogels. F2 scoorde zeer veel in de wed strijd tegen Koag werd het 24-21. Ze staan bovenaan, on geslagen met al 39 doelpun ten. Bij de welpen was er winst voor W2. Uit bij Trekvogels werd het 10-20 en dat is de derde overwinning op rij. Ze zullen wel weer kampioen gaan worden. Voor W3, ook uit bij Vriendenschaar (Bode graven) werd met 11-18 ge wonnen. Ook deze meisjes en jongens hebben op het veld nog geen wedstrijd verloren. Op de jaarveri tenbalaeker, 1 dendood). WADDINXVEEN - Vorige week woensdag is in het ver enigingsgebouw van Kwiek-tafeltennis J.W. Frisoweg) de jaarvergadering gehouden van de Waddinxveense multisportvereniging TOOS, afdeling gymnastiek. Op een matig bezochte avond zijn er diverse onderwer pen aan bod geweest van het afgelopen jaar en is er ge discussieerd hoe er verder moet worden gegaan als vereniging met het oog op de toekomst. WADDINXVEEN - Het zo merseizoen bij de hengel- sportvereniging Waddinx- veen (HSW) is van s gaan. Hierin worden vijf wedstrijden gezamenlijk met de hengelsportvereniging Ze- venhuizen-Moerkapelle (HZM) gevist. Van deze wed- Kennelijk was de spanning strijden wordt een apart klas- bij de spelers van Be Fair nogal hoog opgelopen, want in de eerste helft wisten na- competitie-concurrent PPSC (Schiedam) zich zowel een een voor sprong met 2-0 te veroveren. Dat het in de eerste helft bij deze stand bleef was mede te danken aan doelman Arjan van Erk, die met een fraaie redding de bezoekers van een grotere voorsprong wist af te houden. Ook had Be Fair nog een fraaie kans om de stand een gunstiger aanzien te geven, maar een kopbal van Ihmad Saouny werd van de doellijn gekopt door een Schiedamse verdediger. mercompetitie in de Amstel. Tijdens de rust heeft trainer Vertrek van het station NS- Waddinxveen om 06.00 uur. WADDINXVEEN - Maan dagavond 27 april om acht uur houdt biljartvereniging ’Sportvrienden’ de laatste klaverjasavond van dit sei zoen in café Sport (Kerk straat). Voor de niet-kaarters wordt er weer een sjoelcom- petitie gehouden. na de hervatting het eerste doelpunt niet had afgekeurd. In het verdere verloop heeft Be Fair duidelijk gemaakt dat zij meer recht had op een plaats in de nacompetitie dan de bezoekers. Desondanks duurde het tot vijf minuten voor tijd voordat aan alle onzekerheid een ein de kwam door twee doelpun ten van Wim van der Starre, waardoor evenals vorig jaar een verlengstuk aan de com petitie is gekomen. Komende zaterdag 25 april zal de eerste wedstrijd in de ze nacompetitie worden ge speeld. In het Warnaarplantsoen zal Be Fair dan de degens gaan kruisen met WK (Schie dam). De verliezer van deze wedstrijd speelt dan de vol gende wedstrijd tegen WDS (Driebruggen). De winnaar van deze wed strijdenreeks is dan nog niet zeker van promotie, want met de winnaar van dezelfde reeks uit de derde klasse D en de degradatiekandidaat uit de tweede klasse zal ook een nacompetitie worden ge speeld. dorp met een tijd van 28.17 een finaleplaats. Jan Willem v.d. Hoek haalde het op de 50 m rugslag bij de heren net niet. Zijn tijd van 29.84 was goed voor een on dankbare zevende plaats. Joost Krommenhoek wist weliswaar op geen enkel nummer de finale te bereiken maar scoorde wel viermaal de snelste tijd in de jaargang 1984; en wel op de 50 m vlin derslag (28.64), de 50 m vrije “Walburg' (Zwijndrecht). Een slag (26.26), de 100 m vlin- bijzonder spannend duel, dat derslag (1.05.40) en de 100 m na een ruststand van 9-7 voor Rowah met 19-20 werd ge wonnen door de bezoekers. Tenslotte was het als afslui ter van een leuke handbal- middag de beurt aan de jong ste Rowah-telgen; de D-junio- de enorme lengte van het pro- ren. Op het programma stond gramma. Inge v.d. Schrier de streekderby tegen het werd op de 100 m rugslag zes- Goudse Vires. Een opponent die zowel fysiek, als wat be treft handbalvaardigheden, een maatje te groot was. Na een ruststand van 4-10, won Vires met 9-21. De Ro wah-doelpunten waren van Stef Hoogendijk, Jelmer Sch mitt, Sander Moling en Do- miniek van der Tas. L Maar wonnen geven, want als da- WADDINXVEEN - Voor vier jeugdteams van de Waddinx veense Rowah-Zuidplas ssuranti'en stond afgelopen zaterdag een thuiswedstrijd op het pro gramma. De duels konden ge speeld worden onder een aan genaam voorjaarszonnetje. Dat was de voorgaande we ken wel anders geweest. Allereerst was het de beurt aan de C-pupillen. Alleen de eerste tien minuten was er sprake van een echte wed strijd. Rowah leidde zelfs met 2-1. Toen was het gedaan met de koopman en TOG (Berkel en Rodenrijs) walste over de Waddinxveense meisjes heen. Na een ruststand van WADDINXVEEN - In het kader van de 53e Sportweek Waddinxveen houdt het Sportweekco- mité Waddinxveen woensdagavond 6 mei om acht uur de jaarlijkse ’klaverjas-instuif in buurthuis ’De Boog’ (Constantijn Huygens- laan). De inschrijfkosten zijn f 5,- per persoon en voor 65-plussers f 2,50 per persoon. De aantrekke lijke prijzen, verbonden aan het klaverj assen, be staan uit kaas, vlees, planten en dergelijke. In de pauze wordt een ver loting gehouden, waarbij eveneens aantrekkelijke en nuttige prijzen zijn te winnen. WADDINXVEEN - Het eer ste damesteam Gouwestaete- waterpolo heeft afgelopen sei zoen verrassend goed gepres teerd en wist hierdoor op de vierde plaats te eindigen. Door dit resultaat kan deel genomen worden aan de play offs. Komend weekeinde van za terdag 25 en zondag 26 april gaat dat gebeuren. Voor de dames is dit de tweede keer in het bestaan van Gouwesta ete. De Waddinxveensen moeten aantreden tegen het dit jaar ongenaakbare Donk 1 (Gouda), waarbij Gouwestae te eerst thuis speelt. Deze wedstrijd is zaterdag avond 25 april om negen uur in het Gouwebad ’de Sniep’. De return in Gouda is zon dagavond 26 april in zwem bad De Tobbe te Gouda en zal aanvangen om 18.45 uur. Gezien de resultaten van het I afgelopen seizoen, zal voor menigeen de uitkomst wel vaststaan. Immers, Gouwe staete verloor thuis met 7-4 en uit werd het zelfs 14-5. de Waddinxveensen zullen zich niet zomaar ge- Wie nu kiest voor een kennismakings- abonnement, ontvangt Rijn en Gouwe vier weken vóór zeven uur in de bus. Voor deze vrijblijvende kennismaking betaalt u 14.25. Ik heb de afgelopen drie maanden geen proefabonnement gehad 1 De scheidrechter staakte de wedstrijd nadat twee dames van SEV dusdanig gebles seerd raakten dat verder spe len onmogelijk was. Indien noodzakelijk zal de wedstrijd op een latere datum worden uitgespeeld. Korbis kwam binnen een minuut al op voorsprong door een actie van Mark van den Brink via een aanvalspatroon, waarmee Korbis bijna al zijn thuiswed strijden begint. Toch slaagde het in degrada tienood verkerende SEV er in om op gelijke hoogte te ko men en door te stoten naar een 1-2 voorsprong. Yvonne Boomers en Yvonne Visser zorgden er via een af standsschot en doorloper voor dat Korbis weer aan de goede kant van de score belandde (3-2). Door twee Leidschen- damse doelpunten op rij moest Korbis zich echter weer een achterstand laten welgevallen (3-4). Via de doorbraak bracht Wim ste overwinning in deze competitie. Lebbing voor Korbis de score weer in evenwicht (4-4). Kor- van Unen met 14 en Gea Kok bis speelde in deze fase beter met 13 punten. Heren 2 be- hield de kans op het kam pioenschap door een zwaar bevochten overwinning in Delft op Sigi. Dankzij een goede eerste helft, waarin een uitlopen naar een 5-7 voor- kleine voorsprong werd geno- sprong, waarbij het vijfde men, kon in de tweede helft Korbis-doelpunt ook van de een fanatiek aandringend Si- 1 ''r gi worden teruggewezen. Uit slag 46-51. Topscoorder was Alfred van Noort met 12 pun ten. De start van dames 3 te gen Zoebas was niet dende rend en de achterstand die hierbij werd opgelopen speel de de dames de hele wedstrijd parten. Ondanks hard wer ken kon deze niet meer wor den weggewerkt. Uitslag 34- ken door het veldoverwicht 48. Topscoorster was Moni que Noordhoek met 9 punten. Meisjes-adspiranten bleven in de race voor de tweede plaats in de competitie - voor waar een heel goed resultaat - dankzij een mooie overwin ning op MSV. Uitslag 56-37. Topscoorster was Michelle Kars met 29 punten. Dames 2 legde de basis voor de overwinning in de eerste helft. Einduitslag 52-43. Topscoorster was T' Noordhoek met 16 punten. WADDINXVEEN - In de laatste wedstrijd van de regu- start ge- liere voetbalcompetitie is het Waddinxveense Be Fair er in geslaagd zich te plaatsen voor de nacompetitie waarmee alsnog een promotieplaats kan worden ver diend. Dames 1 heeft de beste wed strijd van de competitie be waard tot de laatste thuis wedstrijd. Koploper Kroon- Prisma College werd het slachtoffer. De eerste helft werd er van beide kanten sterk verdedigd en hierdoor werd er weinig gescoord. Wel had de tegenstander qua spel een klein overwicht, maar Flyers bleef hard werken en kon daardoor bijblijven. Ruststand 16-18. De tweede helft boorde Flyers alle reserves aan en ontstond er een ware basketballhappe ning. De talrijke toeschou wers konden genieten van prachtig basketball van beide teams. Langzaam maar zeker kregen de Waddinxveense dames de wedstrijd onder controle en moest Kroon Pris ma College het afleggen te gen de geweldigde inzet en kwam steeds een paar passen te laat. Tussen de twaalfde en vijftiende minuut resulteerde dit in een voorsprong van 10 punten. Even kwamen de Utrechtse dames nog terug, maar uiteindelijk werd het een verdiende overwinning voor Flyers. Uitslag 52-42. Topscoorders waren Anita ge wedstrijden voor leden tot 13 jaar oud, werd uitgereikt aan Steffy Geertsen. Zij he pen TOOS-jaar, waarin enke- haalde de eerste plaats bij le hoogte- en dieptepunten werden vermeld, werden er vier bekers uitgereikt. De Bontenbalbeker, voor de beste prestatie op landelijk der dan 12 jaar oud, werd uit- niveau, werd gewonnen door gereikt aan Marije van Buur- - en. Zij behaalde de eerste ste plaats op de provinciale plaats bij de adspirant-da- turnen mes. De vergadering werd voortge zet met de goedkeuring van de verslagen van de recre- atiecommissie, het secretari aat en de technische commis sie. Ook het jaarverslag van de penningmeester werd goedgekeurd en de kascom missie heeft de penningmees- prestatie tijdens de onderlin- ter decharge verleend. WADDINXVEEN - Bij een verdiende 18-13 voorsprong in het voordeel van Korbis-korfbal is afgelopen zater dag de wedstrijd tegen SEV (Leidschendam) na 22 mi nuten in de tweede helft gestaakt. - y f V 4 J Naam: Adres: Plaats: A |77; r-- I WK BIEDII Tel.: (voor controle op de bezorging) G Jkiêïff [ggOOrW5CTWfF I Postcode:

Weekblad voor Waddinxveen | 1998 | | pagina 31