KONINGINNEDAG 1998 IN WADDINXVEEN Wilhelmus staat centraal op ontvangst bij gemeente Oecumenische dienst en odenherdenking op 4 m Voorlichtingsavond over kinderloosheid Zeevaartliedjes in Zevenhuizen Peritas viert eerste lustrum i Friesland Dagje- kerk (Groensvoorde) en vanaf tien over half acht bij het oorlogsmonument aan het Stationsplein. huizense scholier zelf. Hij heeft het gedicht zelf geschre ven. Hierna wordt in Waddinx- veen het herdenkingsvuur in de offerschalen van het oor logsmonument ontstoken en zijn scoutingleden van de Pie ter Maritzgroep en de Klim- opgroep behulpzaam met het in top hijsen van de Neder landse vlaggen. De samenkomst in de open lucht wordt besloten met het zingen van het eerste en zes- DONDERDAG 30 APRIL 1998 09.00-18.00 uur - Carillon- bespelingen Elk heel uur speelt het caril lon bij de Rabobank Wad- dinxveen (Kerkweg-Oost) ter gelegenheid van Koninginne dag 1998 oud-vaderlandse liederen. WOENSDAG 29 APRIL 1998 ’Gouwe Rijders’. Na de gezel lige rit, waaraan door auto’s en motoren deelgenomen kan worden, wordt tekst en uitleg gegeven. De inschrijving is in restaurant De Paddle’s (Zuid- kade) vanaf 05.30 uur. Er kan tussen 06.00 en 06.30 uur worden gestart op het Raadhuisplein (waar de deel nemers ook kunnen parke ren). 13.00-17.00 uur - Oranje feest ’De Boog’ In en om het buurtcentrum 13.00-16.00 uur - Oranje feest ’Zonnig Zuid’ De wijk- en speeltuinvereni ging ’Zonnig Zuid’ houdt een Oranjefeest voor de jeugd. Op het programma staan: aller lei voetbal-activiteiten in ver band met de wereldkam pioenschappen in Frankrijk, een draaimolen voor de klein tjes, ’big wheels’ voor grotere kinderen, een rodeostier, kra men met eten en drinken, rad van avontuur en een loterij. Disco ’Zonnig 18.00-20.00 uur - 4e Ballon- lestijn de Waddinxveense kerken geluid. Na de twee minuten stilte om acht uur declameert J.D. Geel de gedichten ’Een strijd baar man’ uit 1934 van Jan Greshoff (1888-1971) en ’Ver zet’ uit 1998 van de 18-jarige Sietse Wijnsma, leerling van het Coenecoop College. Het laatste gedicht wordt op hetzelfde ogenblik tijdens de Nationale Dodenherdenking op de Dam in Amsterdam voorgelezen door de Zeven- volkslied is. Er is onder ande re een acrostichon (naam dicht) van gemaakt op de naam van Willem van Nassov (ieder couplet begint met een letter van die naam) en het lied is zo bewerkt, dat het he le volk er zich in kan vinden. Er is daarom naar de mening van Bert Hofman heel veel voor te zeggen dat Philips van Mamix van St. Algegon- de de bewerking tot stand heeft gebracht, het onderzoek van de Waddinxvener dr. Bram Maljaars ten spijt. 18.00-23.45 uur - 2e Culi- narie Tour door Waddinx- veen en Gouda De Ronde Tafel 143 Wad- dinxveen houdt voor de twee de maal een Culinaire Tour in samenwerking met de res taurants De Gouwe Dis (Zuidkade), Brunei (Gouda), l’Etoile (Gouda), Bibelot (Li- maweg) en De Boeg (Zuidka de). De deelnemers worden verzorgd per touringcar. De kosten bedragen ƒ150,- per persoon. 13.00-17.00 uur - Oranje feest WSE-voetbal Op het parkeerterrein van de supermarkt Albert Heijn (Koningin Wilhelminaplein) houdt de 50-jarige voetbal vereniging WSE een Oranje feest. Programma-onderdelen: rommelmarkt, kramen met eten en drinken, verkeers- tuin met trapskelters voor de kleintjes, opblaasbaar race circuit van 25x15 meter met vierwielige mini-motortrikes voor de oudere jeugd tot 15 jaar, doelschieten, een optre den van de 25 leden tellende showdansgroep ’Sunny Girls’ (16.00 uur), muziek van de band ’Yukammeyak’ (16.45 uur). 10.15-17.00 uur - Oranje feesten Zuidplas Het Oranjefeest om en nabij het wijkgebouw ’Het Zuid- honk’ (Zuidplaslaan) omvat de volgende onderdelen: op tocht met verklede kinderen door de wijk, vossenjacht, rad van avontuur, spelactivitei ten van Scouting St. Victor voor kinderen van 6-10 jaar, mini survivalbaan, spel-pa- rachute, een kussengevecht boven de sloot, rondritten met een treintje door de wijk en een spelletjesmiddag voor kinderen van 2-10 jaar. 13.00-16.00 uur - Oranje feest ’Wingerd’ Het Wingerdcomité houdt voor de jeugd een Oranjefeest op het grasveld aan de Win gerd in Groens waard 3. Op het programma staan: 14 kinderspelen, diverse attrac ties, rad van avontuur, hob- bymarkt en kramen met eten en drinken. GOUDA/WADDINXVEEN - Vanavond (dinsdag 28 april) om acht uur wordt in de Gehoorzaal van het Goudse Groene Hart Ziekenhuis (Bleulandweg) een vrij toe gankelijke voorlichtingsavond gehouden over onvrij willige kinderloosheid. 10.00-12.00 uur - 19e Lions Kindermarkt Op het parkeerterrein Beu kenhof houdt de Lions Club Waddinxveen voor de 19e maal de kindermarkt ten ba te van de Stichting SOS Kin 20.00-23.00 uur - Playback show ’De Overkant’ De wijk- en speeltuinvereni ging ’De Overkant’ houdt in het wijkgebouw aan de Kromme Esse een playback show voor volwassenen. De avond wordt geopend met een optreden van de winnaars van de kinderplaybackshow van vorige maand. ’De Boog* (C. Huygenslaan) wordt een gratis Oranjefeest voor kinderen van 2-12 jaar gehouden. Op het programma staan: springkussen, een ’koning” die ballonnen opblaast, klau- terbaan, schminken, snoep en limonadekraam, fietsen op de ’big-wheel’ en rommel markt. 06.00-10.00 uur - Koningin- nerit ’Gouwe Rijders’ Traditionele Koninginneri- voor leden en niet-leden van de Waddinxveense autoclub Tot 21.00 uur - Koopavond De wekelijkse koopavond van de winkeliers in Waddinx veen is verschoven van vrij dagavond 1 mei 1998 naar woensdagavond 29 april 1998. Op Koninginnedag (donderdag 30 april 1998) zijn de winkels de gehele dag gesloten. WADDINXVEEN - Tijdens de Oranje-ontvangst, die op de ochtend van Koninginne dag (donderdag 30 april) in het gemeentehuis (Raadhuis plein) wordt gehouden voor alle Waddinxveense gedeco reerden, gemeenteraadsleden en vertegenwoordigers van het verenigings-, maatschap pelijk- en bedrijfleven, zal vo lop aandacht worden ge schonken aan het Wilhelmus. Over de ontstaansgeschiede nis van het ruim vier eeuwen oude Nederlandse volkslied zal dan niet spreken de Wad dinxvener dr. Bram Mal jaars, die in 1996 is gepromo veerd op dit 16e eeuws troost en bemoedigingsleid, maar Op het WSE-voetbalcomplex (Willem de Rijkelaan) wordt voor de vierde maal het bal- lonfestijn van de Stichting Nationale Feestdagen Wad dinxveen gehouden. Aan dit festijn nemen zo’n 30 gespon sorde en soms heel bijzondere (speciale shapes) hetelucht- ballonnen deel. Ongeveer 100 mensen zullen een ballonvaart kunnen ma ken, onder wie zes geestelijk gehandicapte bewoners van De Kniek (Zuidplaslaan). Scouting St. Victor komt voor jeugd met spelletjes rond de spel-parachute. Vanaf 16.00 uur komen de ballonvaarders met hun hete- luchtballonnen op het voet- balcomplex aan. Om 18.00 uur neemt de bedrijvigheid toe en krijgen de ballonpilo- ten hun briefing. Vanaf 19.00 uur zullen de heteluchtbal- lonnen worden gereed ge maakt voor vertrek. Indien de weersomstandigheden (re gen- en onweersbuien, wind kracht +4) geen ballonfestijn mogelijk maken wordt het evenement verplaatst naar zaterdagmiddag 16 mei 1998 van 18.00-20.00 uur op de zelfde locatie. Wanneer een kinderwens on vervuld blijft, heeft dat ingrij pende consequenties voor een echtpaar. Het verdriet van kinderloosheid is veelal on zichtbaar voor de omgeving. Vaak stuit men op onbegrip. Problemen en vragen rond de voortplanting zijn nog steeds een beladen onderwerp; niet alleen bij de direct-betrokke- nen maar ook in de politiek waar regels en wetten wor den gemaakt die bepalen of mensen al dan niet recht heb ben op vruchtbaarheidsbe- handelingen. Op de voorlichtingsavond zul len spreken mevrouw M. van den Berg, polikliniekver- pleegkundige gynaecologie, mevrouw K. Bloemenkamp, gynaecoloog in opleiding en mevrouw N.A.G. Dijkstra- Hazelhorst van de patiënten vereniging voor vruchtbaar- heidsproblematiek FREYA. ZEVENHUIZEN - Het shan- tykoor ’Het Kraaiennest’ en viswijvenkoor ’Sootje Visch’ slaan op Koninginnedag (donderdag 30 april) in Ze venhuizen de handen ineen. Op het terrein van meubel- toonzaal Piet Voorbrood, te genover de Rabobank, zullen in het door beide koren nage bouwde vissersdorp de gehele dag zeevaartliedjes zingen. Het uit 25 mannen bestaande shantykoor ’Het Kraaiennest’ zingt nieuw Nederlands en Engels repertoire, dat zij op hun binnen- en buitenlandse trips hebben opgedaan. ’Soot je Visch’ heeft zich in histori sche kleding gestoken en zul len zich voor het eerst vocaal aan het grote publiek presen teren. Het programma kent ook een aantal verrassingen. Het publiek wordt uitgeno digd bekende liedjes mee te zingen. Ook is er twee keer een half uur een troubadour te beluisteren. 09.45-10.15 uur - Aubade Bij het wijkgebouw ’Het Zuidhonk’ (Zuidplaslaan) wordt een aubade met Neder landse volksliedjes gehou den, muzikaal begeleid door de 100-jarige Waddinxveense muziekvereniging ’Concor dia’ onder leiding van Pieter Boer. 10.00-16.00 uur - Tweede hands boekenmarkt Vanwege de rommelmarkt en bazarcommissie van de Gereformeerde Kerken in Waddinxveen wordt in de hal van de Ontmoetingskerk (Groensvoorde) een tweede hands boekenmarkt gehou den. Naast boeken is er ook een behoorlijke collectie grammofoonplaten te koop. Tevens zijn er uitzonderlijke zaken te koop onder de noe mer ’kunst en kitsch’. De ver koop is een voorproefje van de grote rommelmarkt op za terdag 16 mei op het evene mententerrein aan de Dreef. 11.30-12.00 - Muzikale groet zorgcentrum Sou- burgh De Waddinxveense muziek vereniging Concordia brengt een muzikale groet aan de be woners van zorgcentrum Souburgh aan de Prins Bern- hardlaan. Een aantal samenwerkende kerken en het gemeentebe stuur van Waddinxveen nodi gen op de avond van 4 mei, als vanaf zes uur de Neder landse driekleur weer tot zonsondergang (21.12 uur) halfstok zullen hangen, de in woners uit de beide herden kingsplechtigheden bij te wo nen. Het programma begint om half zeven met een oecumeni sche herdenkingssamen- komst in de Ontmoetings kerk. Aansluitend vindt een stilly tocht plaats naar het oorlogsmonument. Om tien over half acht legt burgemeester F. Jonkman, geassisteerd door leerlingen uit de hoogste klassen van de rooms-katholieke Kardinaal Alfrinkschool en de prote- stants-christelijke Prins Wil- lem-Alexanderschool, de eer ste krans, gevolgd door kran sen en bloemen van verenigingen en particulie ren. Het vorig jaar opgerichte Christelijk Jongerenkoor Waddinxveen verzorgt met de 100-jarige muziekvereni ging Concordia de muzikale omlijsting tijdens deze her denking op het Stationsplein. Tussen tien over half acht en een halve minuut voor acht uur worden de klokken van derdorpen. Naast het aanbod door kinderen zijn er diverse kramen met eten en drinken, feestartikelen, grabbelton en curiosa. De opening van de kinder markt wordt voorafgegaan door een muzikale rondgang van de Waddinxveense drumband Cormula’s. veerd voor ƒ10,- per persoon met diverse theesoorten, En gelse scone met rozijnen, clot ted cream en jam, fruitsurp- rises, Koninginnepasteitjes, Oranjesoesjes, chocolade- mousse, koffieboontjes, cho colade in Oranje jasje en zalmsandwiches De muziek is in handen van pianist Walter Kooren. Deze high-tea-middagen zijn ook op vrijdag 1 en zaterdag 2 mei van 14.00-16.00 uur. Tt’s Springtime’ wordt gehouden in samenwerking met het ho veniersbedrijf J. Willemstein. Dit bedrijf heeft bij het be drijf in Waddinxveen-Zuid modeltuinen ingericht. 10.00-17.00 uur - Ratje- toernooi hockeyclub De hockeyclub Waddinxveen (HCW) houdt op mini-veldjes in het sportpark ’de Sniep’ (Sniepweg) het jaarlijkse rat- jetoernooi voor jong en oud. Om 14.30 uur speelt heren 1 een competitiewedstrijd te gen de IJsseloever, waarvan de Waddinxveners eerder met 3-2 wonnen. 11.00-12.00 uur - Kinder- optocht ’Zonnig Zuid’ De wijk- en speeltuinvereni ging ’Zonnig Zuid’ houdt een optocht van kinderen in sporttenue door de wijk, ge volgd door een barbeque bij het wijkgebouw Zuid aan de St. Victorstraat. 11.00-16.00 uur - Oranje feest ’De Paddestoel’ De wijk- en speeltuinvereni ging ’De Paddestoel’ (Lijster besstraat) houdt een specta culair Oranjefeest voor de jeugd. Op het programma staan: een zeephelling en klauterbaan, luchtkussen voor de kleintjes, ringsteken te paard, kinderzweefmolen en andere leuke attracties. 19.00-22.00 uur - Oranje feest Oostpolderwijk De Stichting Festiviteiten Zuidkade 1’83 houdt in de Oostpolderwijk een optocht met ’Noordzeerovers’ (19.00 uur) en een avondprogram ma voor jong en oud (tot 22.00 uur). Onderwerpen die onder ande re aan de orde komen zijn: wat is er nodig om zwanger te worden, welke testen en on derzoeken zijn mogelijk als zwangerschap uitblijft, welke behandelingen, wat zijn de sociale consequenties en wat kan de patiëntenvereniging betekenen. Onvruchtbaarheid heeft be trekking op mensen die geen kinderen kunnen krijgen, die pas na lange tijd in verwach ting raken of waarbij dit al leen na medisch ingrijpen ge beurt. Het gaat hierbij zowel om vrouwen die voor de eer ste keer zwanger proberen te worden als om vrouwen die vergeefs proberen van een tweede of derde kind in ver wachting te raken. Er zijn ook vrouwen die wel makke lijk in verwachting raken, maar herhaalde miskramen krijgen. Op Koninginnedag zijn alle winkels gesloten 08.30-12.00 uur - Oranje feest Hervormde Scholen De hervormde Bethelschool (Heggewinde), Rehoboth- school (Sperwerhoek) en Eben Haëzerschool (Jan Dor- rekenskade-Oost) houden op het schoolplein een eigen Oranjefeest met spelletjes en aubades om 08.30 uur (Bet helschool), 09.15 uur (Reho- bothschool) en 09.30 uur (Eben Haëzerschool). Bij de laatste school geven koper blazers van de muziekvereni ging ’Concordia’ acte de pre sence. 13.00-17.00 uur - ’High Tea Royal’ bij Van Berkesteijn Als onderdeel van de voor- j aarsshow Tt’s Springtime’ (met nieuwe trends op het ge bied van woonaccessoires) wordt er bij Van Berkesteijn Wooncultuur (Kanaaldijk) een ’High Tea Royal’ geser- zijn Goudse collega Bert Hof man, die eveneens een studie over het Wilhelmus publi ceerde. Volgens Bert Hofman is ons volkslied niet van vandaag of gisteren. Een lied dat stamt uit de tweede helft van de zestiende eeuw, waarvan de tekst aan de mens van tegen woordig moet worden uitge legd. Een probleem is echter dat er veel vragen rondom het Wil helmus nog steeds onopgelost zijn. Zo is jarenlang de be langstelling voor het Wilhel mus voor een groot deel over woekerd door de vraag wie het oude geuzenlied heeft ge dicht. Bram Maljaars kwam in zijn dissertatie tot de conclusie dat het Wilhelmus niet is ge schreven door Philips van Marnix van Sint-Aldegonde (1540-1598), een ijaaste me dewerker van prins Willem van Oranje (1533-1584), maar door een grote onbeken de. De Waddinxveense deskundi ge geeft aan dat het mis schien een 16e eeuwse veld prediker zou kunnen zijn. Aanleiding is een geschrift dat deze man schreef en dat veel overeenkomsten ver toont met het Wilhelmus. Gouwenaar Bert Hofman ontdekte een A-tekst van het Wilhelmus uit 1569. Dat is twaalf jaar vroeger dan de tekst uit 1581 (de B-tekst), waarop al het Wilhelmus-on- derzoek tot nu toe is geba seerd. Volgens Bert Hofman, die echter in zijn analyse wordt bekritiseerd door Bram Mal jaars, is de A-tekst van het Wilhelmus onmisbaar voor ëen goed begrip van ons volkslied. Zo is naar zijn mening de A- tekst in 1572 nogal ingrij pend bewerkt tot wat nu ons 21.00-24.00 uur - Oranje- bal De wijk- en speeltuinvereni ging ’Zonnig Zuid’ houdt een Oranjebal voor volwassenen in wijkgebouw Zuid aan de St. Victorstraat. de couplet van het Wilhel mus. Daarna is iedereen in de gelegenheid bloemen te leg gen bij het oorlogsmonument. De herdenkingssamenkomst in de Ontmoetingskerk wordt voor de vierde achtereenvol gende maal georganiseerd door een aantal samenwer kende kerken. De eerste maal was in 1995 bij de 50e nationale Doden herdenking. De kerken namen het initia tief om naast de gebruikelijke herdenking ook in kerkelijk verband een samenkomst te organiseren. De herdenkingssamenkomst in de Ontmoetingskerk wordt geleid door pastor A. van der Helm van de St. Victorpa- rochie en ds. J.C. de Moor van de Gereformeerde Kerken. Het thema luidt ’Geestelijk- sociale weerbaarheid, toen en nu’. De nationale herdenking is niet alleen stilstaan in dank baarheid aan hen die het hoogste offer brachten, maar ook een moment van bezin ning op heden en toekomst. De herdenkingsbijeenkom sten zijn tevens een appèl op ieders verantwoordelijkheid in de huidige maatschappij ten aanzien van onderdruk king, racisme en onverdraag zaamheid. WADDINXVEEN - Peritas Bouwkosten BV aan de Noordkade in Waddinxveen heeft het 5-jarig bestaan ge vierd met een informatieve themamiddag over de euro. Al vrij spoedig na de oprich ting verplaatste dit bouwkos tenadviesbureau zijn activi teiten van Gouda naar het Gouwedorp, waar de ruimte werd gevonden om door te groeien. Op dit moment zijn er bij het bedrijf acht bouw- kosten-mensen werkzaam ten dienste van ontwikke laars, ontwerpers, uitvoer ders en opdrachtgevers in de bouwsector. Het eerste lus trum vierde Peritas Bouw kosten met een themamiddag waarvoor 60 mensen belang stelling toonden. In het licht van de bedrijfsfilosofie van Peritas Bouwkosten stond deze bijeenkomst in het teken van de invoering van de Eu ropese Monetaire Unie (EMU) en de euro. W. van der Velde van Rabobank Neder land wist de, voor het groot ste deel uit de bouwbranche afkomstige, toehoorders boei end te informeren over de ge volgen van deze ontwikkelin gen en aan te geven hoe hier als bedrijf op kan worden in gespeeld. Peritas Bouwkos ten gat te kennen de toe komst met vertrouwen tege moet te zien. Het uitbouwen van het dienstenpakket wordt daarbij gezien als een constante uitdaging. Het groeiende bestand van op drachtgevers, dat bij het in vullen van kostenvraagstuk- ken een beroep doet op de ca paciteiten van het bouwkostenadviesbureau, zal naar verwachting binnenkort een verdere uitbreiding van het personeelsbestand inlui den. 11.00-12.30 uur - Oranje- ontvangst In de raadzaal van het ge meentehuis (Raadhuisplein) houdt het college van Burge meester en Wethouders voor alle Waddinxveense gedeco reerden, leden van de ge meenteraad en vertegen woordigers van maatschap pelijke instellingen, het verenigings- en bedrijfsleven een feestelijke ontvangst ter gelegenheid van Koninginne dag 1998. Tijdens deze ontvangst zal het woord worden gevoerd door burgemeester Fedde Jonkman en de Goudse le raar Bert Hofman, die een studie schreef over het Wil helmus. 19.00-21.00 uur voor kinderen Zuid’ De wijk- en speeltuinvereni ging ’Zonnig Zuid’ houdt een disco voor kinderen in wijk gebouw Zuid aan de St. Vic torstraat. 09.30-17.00 uur door-kaarten De Waddinxveense klaver- jasvereniging De Spring plank houdt in het tenniscen trum Waddinxveen (Sniep weg) een dagje-door-kaarten. Er worden ongeveer tien ron den gekaart. Er kan vanaf elke ronde wor den ingeschreven voor drie ronden. Deelnemers kunnen zich meerdere keren opgeven voor drie ronden. Voor de prijzen geldt het brielje met de hoogste uitslag over drie gespeelde ronden. De kosten bedragen ƒ3,- per drie ronden. 14.00-18.00 uur - Oranje feest Oostpolderwijk In de Oostpolderwijk ver zorgt de Stichting Festivitei ten Zuidkade I ’83 op het grasveld aan de Overtoom voor de 15e maal het Oranje feest dat in het teken staat van ’piraten’. Op het programma staan: al lerlei spelletjes, grabbelton, I enveloppenkraam, rad van avontuur, schminken, kra men met eten en drinken en muziek met Danny’s disco (14.00-16.00 uur) en een op treden van Teddy Klarinetti (17.00-18.00 uur). WADDINXVEEN - Maandagavond 4 mei zullen in Waddinxveen de gevallenen door oorlogshandelingen weer wor den herdacht. Dat gebeurt om half zeven tijdens een oecumenische herdenkingssamenkomst in de Ontmoetings- 13.00-17.00 - Oranjefees ten ’De Overkant’ De wijk- en speeltuinvereni ging ’De Overkant’ houdt in de voor het verkeer afgeslo ten Piet Heinstraat in de Zee heldenbuurt een Oranjefeest voor de jeugd en voor volwas senen. Op het programma voor jeugd staan: kinderspelletjes, raadsels, springkussen, kra men met eten en drinken en een rad van avontuur. Voor jongeren en volwassenen is er later op de middag een rad van avontuur en de uit ver schillende onderdelen be staande Piet Hein-loop. De gehele middag speelt er een muziekband en worden er de monstraties line-dansen door countrydansers gegeven. 10.45-15.00 uur - Kunst markt in Anne Frank-cen- trum In het Anne Frank-centrum (Jan-van Bijnenpad) houdt de 10-jarige Waddinxveense KunstKring (WKK) een kunstmarkt, die officieel wordt geopend door PvdA- fractievoorzitter in de Wad dinxveense gemeenteraad drs. Marianne Stoffers. In twintig kramen tonen de WKK-kun- stenaars hun werkstukken en geven uitleg over techniek en vormgeving. Kunsthistorica en restaura- trice Claudia Thunnissen en goud- en zilversmid C.A. Kuyf beoordelen en waarde ren meegenomen privé- kunstwerken en sieraden van Waddinxveners. Verder wor den er prijzen uitgereikt aan kinderen die aan de wed strijd ’Feestbeest’ hebben meegedaan en spelen de vijf leden van de muziekgroep ES 5 op twintig muziekinstru menten Europese volksmu ziek. MEéx dan ü(Mde«- PAGINA 17 WOENSDAG 29 APRIL 1998 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN Als de Waddinxveense drumband Cormula's bij het par uur in het mandje stappen. op de middag van Koninginnedag een 'High Tea Royal' keerterrein Beukenhof aankomt kan de 19e kindermarkt van de Lions Club Waddinxveen van start gaan. (foto: Comité Sanioranrait Waddlnxvaan). De Waddinxvener dr. Bram Maljaars promoveerde in 1996 aan de Vrije Universiteit in Am sterdam op een dissertatie over het Wilhelmus. (foto: Anhiof s/aak ttotoboom). Het oorlogsmonument aan het Stationsplein in Waddinx veen waar maandagavond 4 mei de gevallenen weer zullen worden herdacht. (foto: s/aak ttotoboom). Bij Van Berkesteijn Wooncultuur aan de Kanaaldijk wordt _’nnedag een 'High Tea Royal' geserveerd të midden van nieuwe trends op het gebied van woonaccessoires. (foto: Honk Snatorto). Op het WSE-complex in de Oranjewijk wordt voor de vier de maal een festijn met 30 heteluchtballonnen gehouden. Er zullen ongeveer 100 mensen vanaf ongeveer zeven uur in het mandje stappen. (Foto: ArMof s/aak Hotoboom). KL -

Weekblad voor Waddinxveen | 1998 | | pagina 17