Gouden penning 'Gebr. Lugthart' Handtekeningen zijn geronseld Krea Muska' bezoekt Pelhrimov in Tsjechië Voorverkoop bij VW Ruit repareren en kenteken graveren WTïï Opbrengst van rommelmarkt naar India Soudse hofaedendagen Info-avond incontinentie Bingo De Boog Autobotsing Verkoping Rode Kruis Geslragden B-dploma Tuinmateriaal niet geschikt in slootwater Klaverjassen Programma Schouwburg Gemeentewapens in percamano Drie disco's Het Zuichonk c LEZERS SCHRIJVEN Genomineerde boerenkazen bij Van de Kaasplank v ii i I I - ft IT 1 n s s DINSDAG 28APRIL 1998 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN PAGINA 23 genheid van het 40-jarig bestaan uit handen van C. de Bas de gouden legpenning met bijbehorende oorkonde waardering uitgei Onderhoud handen overgegaan, mtal van deze nieuwe of een Volkswagen. Nieuwe auto’s met startonderbreker een nieuwe vorm van autocrimi naliteit: als de motor loopt, wordt men gedwongen om uit te stappen. De auto moet daarom ook on- diefstalmethode en zeer effec tief: wil men een gestolen au to met gravures in alle ruiten WADDINXVEEN - Het Waddinxveense bedrijf ’Gebroe ders Lugthart (en Zonen)’ heeft vrijdagavond ter gele- uur de oudeen swingen tij dens de disc voor 30-plus- sers. In dez’ populaire disco zal de muzek op deze leef tijdsgroep Wrden afgestemd. «zoekers alle moge lijke aiiviteiten, zowel bui ten alspinnen. Alle bwoners en medewer kers zijlen bezoekers ontvan gen eijinformeren over hun Rijping Na rijping van onge veer zes maanden zijn deze genomineerde ka zen op zijn lekkerst. Boerenkazen hebben hun eigen karakteris tieke smaak, omdat bij de bereiding onverhitte melk wordt gebruikt en omdat de verwer king kleinschalig is. Behalve professionele keurmeesters is ook de consument vertegen woordigd in de jury, die kijkend en proevend uit al die beste genomi neerde kazen de wer kelijk allerbeste moet kiezen. WADDINXVEEN - Vrij dagavond 1 mei om acht uur wordt er in het buurt centrum ’De Boog’ (C. Huijgenslaan) weer een bingo-avond gehouden. Er zijn mooie prijzen te win nen. de rekening door de repara teur rechtstreeks bij de ver zekeraar ingediend. Is men voor ruitschade verzekerd en dan wordt men doorverwezen naar een ruitschadespecialist en kan men ook bij Automark terecht. Voor de juiste verze- men wel de groene kaart meene men. Het criminele circuit wordt steeds intemationaler. De vraag naar gestolen voer- Milieuvriendelijk Er zijn bijzonder goede milieuvriendelijke ma terialen in de handel, zo als Europees hardhout, glasvezelcement of gere cycled plastic. Veelal worden materia len gebruikt die bedoeld zijn voor gebruik in de tuin. Dit zogenaamd gewol maniseerd hout, is veel al voorzien van een keurmerk en wordt in tuinwinkels aangepre- zen als milieuvriende lijk materiaal. Dit geldt wel voor het gebruik als schutting maar niet voor het gebruik in het sloot water. De Schieland Info wordt huis-aan-huis verspreid waar geen nee-nee of nee-ja sticker op de brie venbus is geplakt. Mensen die zo’n sticker op de brievenbus heb ben. kunnen zich bij Schieland opgeven voor een kosteloos abonne ment. de voorverkoop onder meer kaarten voor Torhout/Wech- ter op 3,4 en 5 juli. Busreizen Bospop op 14 juni in Weerd met o.a. Van Helen. Anthony Cleopatra op 5, 6 en 7 juni in Poederoyen en Muiden. Dicky Woodstick popfestival van 29 tfm 31 juni in Steen- wijk. Beachpop op 12 en 13 woonhuizen open- juni in Renesse. The Dubli ners op 2 oktober in Markelo. van de Kamer van Koophandel en Fabrieken ontvan-, gen. 25% ouder dan 10 jaar. Het kwaliteitsteam van Auto mark, dat al 12 jaar in Neder land professioneel kentekens weer naar Waddinxveen voor de actie ruit repareren en kenteken graveren. Door de snelle werkmethode zijn er meestal geen wachttij den en hoeft men geen af spraak te maken. Het aan brengen van de gravures kost slechts enkele minuten. Een ruitreparatie duurt een half uur en gebeurt vaak tegelij kertijd met het graveren. Het graveren van het kente ken met NL kost f 25,- per au to. Dit is inclusief twee waar schuwingsstickers op de voor- portieren. Voor f 10,- extra kan men een speciale reflec- ontdekt tielaag over de gravures laten aanbrengen (ook als de auto al is gegraveerd), waardoor deze ook bij regen en ’s avonds bij weinig licht goed zichtbaar blijven. 1 Passepartout Dauwpop en Motorhead op 21 en 22 mei in Hellendoorn. Pinkpop van 30 mei Vm 1 juni in Landgraaf. Het marktplein van Waddinxveens Tsjechische zusterstad Pelhrimov. ROTTERDAM/WAD- DINXVEEN - Dezer da gen is de vooijaarseditie ’Schieland Info’ van het hoogheemraadschap van Schieland ook bij woonhuizen, bedrijven en winkels in Waddinx veen verspreid. Met dit informatiebulle tin wil het waterschap de Waddinxveners, die later dit jaar nog de om- slagheffing 1997 krijgen toegestuurd, op de hoog te houden van de ont wikkelingen van het wa termanagement in de Goudse regio. Vooral is aandacht voor het wo nen aan het water. GOUDA - Zaterdag 16 en zondag .7 mei worden van 10.001 tionele voor ’carjacking'. Politie, ANWB, verzekeringen en de Consumentenbond bevelen niet voor niets het kenteken graveren aan. WADDINXVEEN - Vorige week woensdagochtend vond op de Kanaaldijk een kop-staartaanrijding plaats waarbij drie perso nenauto’s betrokken wa ren. Er was alleen mate riële schade. Een 55-jarige automobilist naderde voor het verkeers licht stilstaande auto’s en remde af. Daarbij schoot zijn voet van het rempedaal en bot ste hij tegen de laatste au to op die werd opgeduwd tegen de daarvoor stil staande auto. WADDINXVEEN - Het al gemeen gemengd koor ’Krea Musica’ brengt vol gende week een bezoek aan Waddinxveens Tsje chische zusterstad Pelhri mov. Het Waddinxveense zang koor vertrekt woensdag 6 mei per bus naar Tjechië voor een vierdaags tegenbezoek aan het koor ’Zaboj’ uit Pelhrimov dat in oktober 1996 te gast was in het Gouwedorp. Ongeveer 35 koorleden ne men deel aan de reis. Op de heenweg zal worden over nacht in de buurt van het Zuidduitse Neurenberg, zo dat de deelnemers donder dagmiddag op hun bestem ming zullen aankomen. De terugreis is zondag 10 mei. Er wordt een dag en avond lang gereisd waardoor het gezelschap op dezelfde dag in Waddinxveen terug keert. In Pelhrimov is gezorgd voor een gevarieerd programma waarin voldoende ruimte is voor sociale contacten met de leden van Zaboj. Ook staat er een excursie naar de hoofd stad Praag op het program ma. De deelnemers overnach ten in een internaat even bui ten Pelhrimov. Hoogtepunt tijdens het bezoek zal onge twijfeld het gemeenschappe lijke concert zijn dat op vrij dagavond in de romantische St. Vituskerk ten gehore wordt gebracht. De bijdrage van ’Krea Musi- WADDINXVEEN - Woens dag 6 mei van tien tot twee uur houdt de welfare-afdeling van het Rode Kruis in het An ne Frank-centrum (Jan van Bijnenpad) haar jaarlijkse lente-verkoping. In het AF-centrum zijn de mooiste borduurwerken en andere handwerken te koop. Bijvoorbeeld om cadeau te ge ven. De verkoping is in de kleine zaal van het Anne F rank-centrum. trum voor kunstzinnige vor ming ’Kreater’ (Kerkstraat) en op de braderie op dezelfde dag in de Dorpstraat zijn ac tiviteiten van ’Krea Musica’ geprogrammeerd. Eind februari dit jaar heeft ’Krea Musica’ de algemene le denvergadering gehouden. Tijdens deze avond trad Cor rie Witten- van den Boogaard af als bestuurslid en werd zij opgevolgd door Eibert Weste- rink. Het bestuur van ’Krea Musica’ heeft daarmee de vol gende samenstelling: Henk Nieswaag (voorzitter), Ton Akker (vice-voorzitter), Con- ny LH. Arkenbout (secreta ris), Ria Koenen (penning meester) en Eibert Westerink (commissaris). ’Krea Musica’ bestaat nu uit 96 leden. Voor een goedé mu zikale balans tussen de stem- partijen zijn er echter meer bassen en tenoren nodig. Het algemeen gemengd koor repeteert elke maandag avond vanaf acht uur in het gebouw Kreater aan de Kerk straat. WADDINXVEEN - I. Gouwebad ie apil let B-diploma. De lUzUj be- Vim van Minnen, In de rubriek ’Lezers Schrij ven’ van het Weekblad voor Waddinxveen van woensdag 22 april brengt de heer R. de Bruijn naar voren dat wij als omwonenden de indruk zou den hebben dat iedereen denkt dat met de start is be gonnen van het te bouwen nieuwe winkelcentrum ’de Passage’. Hij sluit zijn ingezonden re actie af met de mededeling dat wij als omwonenden naar de rechter gaan om onze be zwaren erkend te krijgen. Als medebewoner van de Pas sage moet mij van het hart dat de heer De Bruin in elk geval voor zichzelf schrijft. Wellicht ook nog namens an deren die zich zorgen maken over de waarde van hun ei gendom, maar zeker niet na mens alle bewoners in deze omgeving. Het mag op deze plaats zeker niet onvermeld blijven dat er handtekeningen zijn geron seld in onze omgeving. Gelijk tijdig is aan de onderteke naars een financiële bijdrage gevraagd ter bestrijding van de te maken proceskosten. Met name een aantal oudere bewoners heeft nadien spijt getoond over hun daad. Men voelde zich met deze actie op zijn zachtst gezegd overval len. Een dergelijke actie doet ook geen goed aan een snelle re alisatie van de bouw van de nieuwe Passage. Hoewel ook ondergetekende liever had gezien dat een nieuw winkel centrum zou zijn gerealiseerd op de Be Fair-locatie, legt hij zich als burger neer bij het door de gemeenteraad demo cratisch genomen besluit. Met verbazing stel ik vast dat er kennelijk lieden in ons Gouwedorp zijn die zich aan GOUDA/WADDINX- VEEN - Dinsdagavond 12 mei om zeven uur wordt in in de Gehoorzaal van het Goudse Groene Hart Ziekenhuis (Bleulandweg) een voorlichtingsavond gehouden over inconti nentie. Eén op de 18 Nederlan ders heeft last van incon tinentie: het onvrijwillige verlies van urine of ont lasting. In de ’bekkenbo- dem-groep’ van het Goud se ziekenhuis houdt dan ook een team van hulpver leners zich met deze pro blemen bezig. Tijdens de voorlichtings avond komt de inconti nentie van urine aan de orde; de nadruk ligt echter op de incontinentie van ontlasting en ernstige ob stipatie. Over deze onder werpen worden lezingen gehouden en er zijn diver se informatiestands aan wezig. Hier worden de monstraties gegeven van de gebruikte apparatuur en is een uitgebreid assor timent aanwezig van hulpmiddelen bij inconti nentieproblemen. Verder zijn er specialisten, incon- tinentieverpleegkundi- gen, fysiotherapeuten en andere hulpverleners die nadere inlichtingen kun nen geven en aan wie be zoekers op discrete (schriftelijke) wijze per soonlijke vragen kunnen stellen. WADDINXVEEN - De kla verjas vereniging ’t Spoor houdt zaterdag 9 mei en za terdag 23 mei een koppelkla- verjas toernooi in hotel-café- restaurant ’De Unie’ (Kerk- weg-Oost). Op beide dagen wordt om 11.00 uur begonnen. Het in schrijfgeld bedraagt f 12,- per koppel. Tevens is er een grote tombola met mooie prijzen. Voor inlichtingen en inschrij ven tel. 0172-217798. MOERKAPELLE - Op Ko ninginnedag (donderdag30 april) wordt in Moerkapel- le de jaarlijkse rommel markt gehouden door het plaatselijk comité van de Stichting Woord Daad. De markt begint om 9.30 uur en eindigt om onge veer 15.00 uur. Naast de gebruikelijke ‘rommel* worden ook diverse nieuwe goederen verkocht. Voor de tuin zijn er bomen, struiken en perkplanten. Er is groente en fruit te koop en er zijn vele attrac ties. De rommelmarkt maakt deel uit van de traditionele braderie op Koninginne dag. De opbrengst van de rom melmarkt is dit jaar be stemd voor een project in het vissersdorp Vadarevu aan de oostkust van India. Belangrijke onderdelen van het project zijn het op zetten van een goede in frastructuur voor de ver handeling van vis, het be schikbaar stellen van materieel en het verbete ren van de sociale struc tuur van de bevolking. De vissers worden in de gelegenheid gesteld om te gen normale rente geld te lenen voor boten en net ten. Voor de verbetering van de kwaliteit van de vis en de vergroting van het afzetge bied worden een ijsfabriek, een koelhuis en een vei linghal gebouwd. Voor het transport van de vis worden eert mini truck en viskratten aangeschaft. Het doel van het project is het realiseren van een duurzame sociale en eco nomische verbetering voor een van de armste bevol kingsgroepen in India. Het is heerlijk om aan het water te wonen, maar over het algemeen brengt het voor de aan- wonenden ook verplich tingen en soms beper kingen met zich mee. Dit kan variëren van pe riodiek onderhoud van de kade of de sloot tot het snoeien van de be planting op de kade of voorwaarden voor het plaatsen van een be schoeiing langs de wa terkant. Dit materiaal mag im mers geen schade aan het watermilieu toe brengen. ca’ zal die avond onder meer fragmenten bevatten uit de musical ‘Les Miserables* naar een arrangement van Ed Lo- jeski, medleys van Ameri kaanse songs uit de jaren 1940-1960, een medley van liedjes van Louis Davids en a- capella gezongen Nederland se liedjes. Als slot wordt sa men met ’Zaboj’ het muziek stuk ’Amazing Grace’ gezongen. Vorige maand trad ’Krea Mu sica’ op in zorgcentrum Sou- burgh (Prins Bernhardlaan). Men bracht een gedeelte van het Pelhrimov-concert ten ge hore. De begeleiding was in handen van pianist Michiel Steenwinkel, die zelf een mooi stuk van Schumann uit voerde als inrtermezzo. Tot slot zongen koor en pu bliek een groot aantal Oud hollandse liedjes uit de be kende bundel ‘Kun je nog zin gen zing dan mee‘. Het publiek maakte van die mo gelijkheid enthousiast ge bruik. Dinsdagavond 26 mei zingt ’Krea Musica’ in het An ne Frank-centrum (Jan van Bijnenpad) op een maande lijkse avond van de culturele commissie voor senioren van de Stichting Waddinxveens Welzijnswerk. Behalve het algemeen ge mengd koor zullen ook optre den een blaastrio en een duo met fluit en op piano. Het concert begint om acht uur. Ook tijdens de open dag op zaterdag 6 juni van het cen- GOUDA/REGIO - Dé sei zoensbrochure van de Goudse Schouwburg voor het theater seizoen 1998/1999 verschijnt op zaterdag 9 mei 1998. De directie van de Goudse Schouwburg is er opnieuw in geslaagd een boeiend en zeer gevarieerd programma sa men te stellen. Wederom pre senteert de Schouwburg een record aantal voorstellingen. In de nieuwe seizoensbrochu re staan er maar liefst 239. Vorig seizoen waren dat er 215. Mensen die in de twee afgelopen theaterseizoenen bij de Goudse Schouwburg een reservering maakten, krijgen het boekje automa tisch thuisgestuurd. Geïnteresseerden die de nieu we seizoenbrochure ook wil len ontvangen, kunnen hun naam en adres- opgeven aan de kassa van de Goudse Schouwburg. De kassa is hiervoor bereikbaar van maandag tot en met zaterdag van 11.00 tot 17.00 uur onder nummer 0182-513750. Een verzoek tot toezending kan ook schriftelijk, door een briefkaartje te sturen aan de Goudse Schouwburg, Postbus 787, 2800 AT Gouda. Het boekje wordt dan gratis toe gezonden. Openingstijden VW (ook voor VW geschenkbonnen): ’s maandags 13.30-16.30 uur, overige werkdagen 9.30- 12.00 en 13.30-16.30 uur, op zaterdag 10.00-13.00 uur. ’s Zondags gesloten. Telefoon: 214644. Ruit repareren <n kenteken graveren op zaltrdag 2 mei op het pakeertérrein Groensvoorde h Waddinx veen. (Foto: Automark). ZEVENHUIZEN - In het his torisch centum ‘Ons Verle den* aan de Zevenhuizense Tweemanspdder van de Stichting Old Zevenhuizen- Moerkapellewaren 15 perga- mano-gememtewapens van het hoogheemraadschap van Schieland t> zien. Pergamano is het bewtfken en beschilde ren van pe'kamentpapier. Ook draaiien in het museum de wieken van de op schaal nagebouvde molens van de molenviegang in Zevenhui zen. Na$t de geschiedenis van de milens in het Rottege- bied tooit het centrum, dank zij de schenkingen, in de ver schillende themaboeken hoe onze voorouders leefden in de dorpen Zevenhuizen en Moer- kapelle. WAQDINXVEEb - Vrijdag- langrijker is: verder door- avond 8 mei oh half acht scheuren wordt voorkomen, houdt de Stichtilg Wijkwerk Als men is verzekerd wordt De Zuidplas in wijkgebouw Het Zuidhonk (Suidplaslaan) een disco voor ie jeugd van 11-16 jaar. De toegangsprijs bedraagt f 2,50(inclusief een consumptiebon. De jongere küderen komen aan bod op zaerdagavond 9 mei van half «ven tot acht keringsgegevens moet uur. De kosten bedragen f 2,50 (inclusief een consump tiebon en eer lootje voor de loterij). Daarna kumen vanaf negen tuigen en onderdelen neemt toe. Er zijn importlijnen voor Duitse wrakken waarvan de chassisnummers worden gebruikt om in Ne derland gestolen auto’s een De toegangsprijs bedraagt f andere identiteit te geven. 5,- per person. Meer danjue helft van de ge le allen zijn ge- Lugthart sr. zich wilde terug trekken uit het bedrijf is in 1972 het bedrijf voortgezet door A.C.L. Lugthart. Leendert Lugthart is na 1988 niet meer in het bedrijf werk zaam geweest. Hij startte on der de naam ’Auto Snel Servi ce’ een nieuw bedrijf dat nu op het bedrijvenpark Coene- coop is gevestigd. In 1996 is het bedrijf voortgezet door Anthonie en Cornells Lugt hart. Het werk van A. Lugthart be staat al jaren uit kabel- en zinkerwerk bij de firma Van den Berg te Zwammerdam. C. Lugthart houdt zich voor namelijk bezig met gas en waterleiding. Hij doet dit al 21 jaar voor de gemeente Katwijk, Noordwijk en Rijns- burg, eveneens in opdracht van de firma Van den Berg te Zwammerdam. de bouw van het nieuwe win kelcentrum willen verrijken op kosten van de gemeen schap (lees: de burgers van Waddinxveen). Uitstel door dit soort activi teiten zal zeker niet tot afstel leiden, maar minimaal de bouwkosten (materiaal, loon somstijging en dergelijke) verhogen. Als deze extra kosten straks worden doorberekend in de prijzen van de winkelgoede- ren en potentiële klanten daarom besluiten elders voor deliger te winkelen, is het doel wat deze tegenstanders voor ogen staat kennelijk be reikt. Een handjevol burgers, uit op eigen belang, heeft dan met hun activiteiten zichzelf ver rijkt, maar tegelijkertijd de betrokken ondernemers naar de afgrond geholpen en de ge meentekas geplunderd. Bovendien moeten we dan langer onze boodschappen el ders doen of zelfs buiten onze gemeente. Van de nieuwe Passage is dan een doods plein gemaakt. Of daarmee de waarde van hun woning op peil blijft is voor mij in dat geval geen vraag. Voor hen geldt straks het gezegde: ’Berouw komt na de zonde’. Wellicht heeft cabaretier Youp van ’t Hek zich vergist in zijn nieuwste show en be doelt hij niet Waddinxveen, een truttig dorp’, maar Wad dinxveen, een dorp met een aantal truttige inwoners’. De tijd dat ons dorp gedomi neerd werd door meesters in de rechten en doctorandussen ligt naar mijn idee ver achter ons. Laat dat maar zo blijven. BERT WITTE Passage 206 Waddinxveen Een barstje of sterretje in de stolen auto’s betreft een Opel voorruit van de auto zal in veel gevallen - ook na langere tijd nog - door gaan scheuren, krijgen te maken met De oorzaak hiervan kan ster ke uitzetting door de zomer zon zijn, soms in conbinatie met snelle afkoeling van bij voorbeeld een onweersbui. Dit betekent vrijwel zeker interessant worden gemaakt vervanging van de voorruit voor ’carjacking’, en dus ook het betalen van een eigen risico. Reparatie van de voorruit door middel van de harsmethode is als re gel zonder eigen risico fndien Het is de goedkoopste anti- men WA-plus, casco of all risk is verzekerd. Bij een APK-keuring kan de auto op een ster worden afge- doorverkopen, dan moet men keurd. Het zicht van de be- alle ramen vervangen, want stuurder mag niet gehinderd op de (valse) papieren staat worden. Het is daarom beter een verkeerd kentekennum- om de voorruit te laten repa- mer. Van de gestolen auto’s is reren. De safe-sight-ruitreparatie- methode zorgt veelal voor een nagenoeg verdwijnen van de ster en wat misschien nog be- graveert, komt (1969) is men alleen met het om dat het loonbedrijf niet meer lonend was. Door het verlijden van Jan Lugthart in 1971 en omdat A. activisten -en projecten. Een BOSKOOP - De VW heeft in aantalpanden van de Stich ting (budse Hofsteden (die binneKort ophoudt te be staan is inmiddels in parti- culie: Een bewoirs wil echter actief blijvei deelnemen aan de Hofstdendagen en boven dien |jn er zelfs nieuwe boer derij o en gestéd voor bezoekers. WADDINXVEEN - Het kaaswinkeltje Wan de Kaasplank’ (Luifel- baan) is het weer ge lukt een beperkt aan tal genomineerde boe renkazen in huis te halen. Op ruim 600 boerderij en in Nederland wordt nog ambachtelijk kaas bereid. Veel boeren- kaasbereiders doen mee aan regionale keu ringen. De beste kazen uit de ze keuringen worden genomineerd voor de Boerenkaas Kwali teitsprijs (Jan den Bes- ten-trofee), die dit jaar voor de tiende maal werd uitgereikt. ‘De genomineerde ka zen moeten absoluut aan de hoogste eisen voldoen. Behalve een grondige kwaliteits- keuring, wordt er gelet op uiterlijk, vorm, kleur, smaak en geur*, weet Leo Brouwer van Van de Kaasplank’. tijdens een feestelijke bijeen komst in hotel-café-restau- rant De Unie (Kerkweg- Oost). Wilbert van Ofwe- Met de onderscheiding heeft de Kamer van Koophandel de icfrukt voor de wijze waarop het Wad dinxveense bedrijf de ontwik keling van de regionale eco nomie piede heeft bevorderd. ’Gebroeders Lugthart (en Zo nen)’ is in 1958 begonnen als GOUDA) - Zaterdag 16 en loonbedrijf. In 1962 werd er g .7 mei worden van een begin gemaakt met het to;17.00 uur de tradio- grondverzet. Zeven jaar later uoneie foudse Hofstedenda- (iot^,! is men «meen mei gen gecrganiseerd langs de grondverzet doorgegaan, Bloemefclaalseweg. De, vele hofstede en panden zijn bei de dag® gastvrij geopend en bieden In het Sniep* is dins dag 21 apil weer gezwom men voor beoordelingcommissie stond uit Jacco Rhijisburger en Cock Slagter. i Er waren (eze keer 15 kandi- daatjes, slaagd: Amemiek van Lui- nen, Adrifnne van Hofwegen, Floris v.l. Dries, Dimphna De KvK-legpenning, die is Fruijtier Noëlle Wondetgem, verfraaid met de beeltenis Dick "hunnissen, Jelle van de Romeinse handelsgod Boomsim, Rosalie Bout, Jac- Mercurius, werd uitgereikt queline van Geffen, Jac- quelien Los, Willem Onder water, Erik van Eden, Anne- lies de Vit, Joshua van der Zwan en gen. WADDINXVEEN - Zaterdag 2 mei van négen tot vier uur is Automark weer op het parkeerterrein van het winkelcentrum Groensvoorde in Waddinxveen aanwe zig voor het repareren van sterretjes in autoruiten en het graveren van kentekens. "f A Deze rubriek staat ter vrije beschikking van elke lezer van het weekblad voor Waddinxveen. Brieven die de grenzen van het fatsoen of van het recht op privacy te buiten gaan worden ge weigerd. Anonieme brieven worden niet gelzen. Brieven onder pseudoniem worden wel ge- l plaatst, mits de redactie de schrijver van naam kent. j (Foto: Archief Bert Woudenberg). I «r h r f r

Weekblad voor Waddinxveen | 1998 | | pagina 23