Kwiek heeft vier kampioensteams Autocross in Zevenhuizen op Hemelvaartsdag De Gouwe Smash van start met 16 teams Titelstrijd bij Invictus Sponsordag hockeyclub Bedrijfsvolleybal kent volop strijd Rowah klopt met 15-8 DWS-dames Tweede overwinning Waddinxveen-tennis rJ Klaverjassen met 30 koppels Toernooi met dertig boulers Toernooi met 121 schakers Winst voor Korbis-jeugd h DINSDAG 28 APRIL 1998 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN PAGINA 31 Kwiek-2 is gedegradeerd van- WADDINXVEEN I Kwiek-7, bestaande uit Her man Simons, Adrie Bercken- derde klasse. Waiting Mak, Zhao May Yang en Willen Jan van Meeuwen kunnen zich dan in die klasse revan cheren. Kwiek-2, Kwiek-4 en Kwiek- 5 konden zich allen knap handhaven in hun klassen en zullen volgend seizoen weer van dinsdag, bestaande uit Gerda Mathot, Maija v.d. Sluis, Riet Doeve en Wil Be rends, moest de eerste wed- van en Stephan v.d. Eijk, behaalde laatste plaats werd ingeno men door Marco van Wage- ningen en Henk v.d. Horst. Het puntenklassement voor dit jaar wordt met 22 punten aangevoerd door Wout Ver- verjasvereniging ’De Spring plank’ in samenwerking met speeltuinvereniging ’De Pad- houden klaverjascompetitie hebben 30 koppels meege daan. klaverjast om de hoogste plaats in de competitie. De WADDINXVEEN - Het dames seniorenteam van de Waddinxveense handbalvereniging Rowah Zuidplas ZEVEN HUIZEN - Op Hemel- thuis TIOD 2. Onder ideale gin gen Riet Doeve en Wil Be rends met hun dubbel van start. Deze partij ging na een spannende eerste set naar de ding tot voor kort nog steeds in handen van Roy Huls kamp, Hans Cammeraat en Marco van Wageningen. Hun voorsprong is nog één gewon nen wedstrijd op Toos Wub- zonder te spelen voor de der de en vierde plaats, want lan de Graaf had opgegeven we gens een blessure. Ook de dames Jolanda Swart en Edith Heerma van Voss maakten er in de finale een derde set van. Na een ware strijd bleek Edith de sterkste en moest Jolanda genoegen nemen met de tweede plaats. Thea Fennema werd derde door van Yvon Rijnbeek te le spelen tegen een voetbal ler, zoals je dat noemt. Hij won na zeer lange strijd met 6-4 4-6 6-3. De damesdubbel was een ongelijke strijd. De dames van De Gouwe Smash waren veel te sterk en won nen met 6-0 en 6-3. In de herendubbel gingen Leo Duijvestein en Kees de Vries uitstekend van start en ze stonden in no time voor met 3-0, maar daarna ging het bergwafwaarts en werden de twee volgende sets met 7-5 en 6-1 verloren. Maar uiteinde lijk toch een overwinning met 3-2. Ook hier een goed begin. Dit resultaat kon in de twee de wedstrijd tegen Merwede 1 uit Hardinxveld-Giesen- dam niet worden gecontinu eerd. sponsord werd door Volvo Hooftman (sponsor van da mes 1). Door Boonstoppel Shell wer den trainingshesjes aan de jeugd uitgereikt. De organi satie was in handen van Sacha Mulder en Olga Sch- weinenberg. Met veel vrijwil ligers kunnen zij terugkijken op een geslaagd evenement. verloop met 6-4 naar De Gou we Smash. Totaal dus een gere categorie waren hier Joeri Kraaijestein en Corrine Moy.et de sterkste, tweede werden Tjeerd Hillerts en Marloes van Heteren. Miran- de Baan en Dennis Steenland Bart Moors en Maaike van der Weij. Bij de lagere categorie won nen Ricardo Lamberts en Jo landa Swart van Jeroen van Boxtel en Edith Heerma van Voss en van A.P. van Nes en Thea Fennema en werden on der andere daardoor eerste. Jeroen en Edith wonnen van A.P. van Nes en Thea Fenne ma. Zij werden dus tweede, waardoor A:P van Nes en Thea derde werden. Onno de Wit en Inchela Schenkels werden vierde. maar net te winnen van To pos. De strijd om de eerste en tweede plaats ging tussen de twee onoverwinnelijke poule- winnaars. Vorig jaar stonden beide teams ook in de finale tegenover elkaar. Toen, won Koppert. Lange tijd stond Koppert ook deze keer weer voor, maar in de allerlaatste minuut wist De Boer-Unigro voor te komen en met één punt verschil werden zij deze avond met hun minder erva ren gemengde team wel eer ste. In de sportzaal Groenswaard hebben in poule E ook 7 min der ervaren gemengde teams tegen elkaar gespeeld, even als in poule F 7 onervaren he ren teams. wonnen Hannelore Helmer en Maijo Overdam en Hannelore Hel mer en Ans v.d. Sluis de dub bels en was de stand weer in evenwicht 2-2. De laatste dubbel werd door Truus v.d. Wal en Maijo Overdam verloren, waardoor Deze tegenstander bleek op de wedstrijd met 3-2 aan de tegenstanders moest worden Versluis. De derde plaats wordt ingenomen door Wim van Bockom Maas, Nel Ou- Marieke Hoogeveen werden dijk en Norbert Schifferling. dig met 6-3 en 6-3. Hierna de mixed met het echtpaar Joke top-10 van de einduitslag is en Jan Uitterhoeve. als volgt: Assurantiën klopte afgelopen weekeinde het schiedam- se DWS en hield voor de strijd om de bovenste plaats de punten in Waddinxveen. WADDINXVEEN - Bij de Waddinxveense badminton club Invictus (fusieclub van Aeolus en Florida) zijn de verloren. Jeroen v.d. Hoorn clubkampioenschappen gehouden. De titels gingen naar Joeri Kraaijestein en Corrine Moyet. Ook als mixed-team waren ze de besten. Unilever 2. De veteranen van captain Gerard Boer weken uit naar de hal in Moerkapel- le. Daar werden ze on danks de hulp van gast- spelers Arnold Wekking en Tom v.d. Berg met 1-4 geklopt door Ready. In de dames dinsdagcom- petitie verloor het eerste team van Lottie Keijser met 1-4 van Berkenrode. Het tweede team van cap tain Dolly Fransen won met 4-1 van Zevensprong. De dames van het derde team van Jenny de Vries wonnen met 4-1 van Heer Jan 6. De damesveteranen van captain Gerda Bou- man ten slotte beten met 0-5 in het stof tegen Triomf 4. MOERKAPELLE - Het derde rapid schaaktoernooi van de schaakvereniging Moerka- pelle in dorpshuis Op Moer telde 121 schakers, onder wie twee Belgen en tien Fransen uit St. Pryvé-St.Mesmin na bij Orléans. Het hoofdtoernooi werd ge wonnen door John van Baar- le. Hij won ook in 1996. De winnaar behaalde onmgesla- gen 6 punten uit 7 partijen. Gert Timmerman uit Capelle aan den IJssel, de winnaar van vorig jaar, werd tweede. De tweede seniorengroep was voor Ed Singeling uit Krim pen aan den IJssel. Bij de jeugdgroep D won Linda Am- merlaan uit Capelle aan den IJssel. theek La Ba- raque te Ze venhuizen. Ongekeurde auto’s kunnen niet meedoen. Op Hemel vaartsdag kunnen de bezoe kers alleen de aangegeven route volgen om bij het crossterrein te komen. Dit in verband met eenrichtingsver keer op wegen rondom het terrein dat is ingesteld om het verkeer zo spoedig mogelijk af te handelen. De organiseren de muziekvereniging De Klei ne Trompetter financiert met de opbrengst van de cross de opleidingen van de jeugd, on derhoud van instrumenten en de aanschaf van bladmuziek. WADDINXVEEN - Zaterdag 18 april werd er ter gelegen heid van het 100-jarig be staan van de Koninklijke Ne derlandse Hockeybond bij de hockeyclub Waddinxveen (Sniepweg) een sponsorspel- letjesmiddag gehouden. Ruim 60 kinderen in de leef tijd van 7-12 jaar deden mee aan dit evenement, dat ge- klasse en zal het zich defini tief moeten bewijzen of het klaar is voor de landelijke in de vierde klasse promotie, competitie. Met 14 punten voorsprong hield het de concurrentie ver achter zich. In de competitie verloor Kwiek-12 slechts 1 keer met 6-4 en de rest van de wed strijden werden allen win nend afgesloten. Door dit kampioenschap gaan Wilfred Melse, Harry Plugge, Herman Bronwasser en Martin van Tol volgend sterk voor de dag komen. baggerspetters belooft. De regiorijders komen uit Ze venhuizen, Waddinxveen, Nieuwerkerk aan den IJssel, Bleiswijk en Berkel. Ook zal er weer een spectaculaire een- denrace gehouden worden. Deelnemers aan de autocross kunnen zich telefonisch opge ven bij de crossvereniging (tel. 0181-412949). De keu ring van de auto’s gebeurt op woensdag 20 mei van 19.00 tot 21.00 uur op het parkeer terrein van eetcafe-disco- en Inge Dalderup wonnen na een spannende partij hun dubbel na een 3-setter met 7- 5 4-6 en 6-4. De heren- en da mesdubbel werden ook na driesetters in winst omgezet, WADDINXVEEN - Aan de waardoor de 3-2 overwinning door de Waddinxveense kla- een feit werd. Het mixteam 2 van zaterdag, bestaande uit Jan Uitterhoe ve, Joke Uitterhoeve, Boude- destoel’ (Lijsterbesstraat) ge- wijn Rip en Els Rijsbergen, vertrokken voor hun eerste wedstrijd uit naar Berkenro de 8. WADDINXVEEN - In een sterk gespeelde wedstrijd won zaterdag het C3 jeugd- team van Korbis-korfbal. Na een nederlaag en een gelijk spel nu de volle winst voor het team van Esther. Het werd 2-0 tegen Vanonta. De welpen van Korbis zijn on grijpbaar. Het W2 team won ook de vierde wedstrijd met 16-23 van de Kapellen. W3 won de derde wedstrijd met 18-27 van dezelfde tegenstan der. W1 scoorde veel punten. Het won met 35-39 bij NIO. W4 verloor met 23-9 in Maas sluis. Bl won van IJsselvo gels met 4-8 en heeft een heel goede positie in de competitie ingenomen. Cl won ook van IJsselvogels met 5-2 en heeft goede kan sen op een eindprijs. Ook nog ongeslagen is F2. Met 8-17 werd bij Argento gewonnen. F1 speelde met 1-1 gelijk te gen Bolnes. WADDINXVEEN - Het bedrijfstoernooi van de Wad dinxveense volleybalvereniging Be Fair in sportzaal ’Groenswaard’ (Wingerd) is spannend begonnen. Wim van Wageningen, Cees Vos en Ronald Verboon zul len dus volgend jaar in de eerste klasse degradatie Hol land West uitkomen, waarin het als doel zal hebben om zo snel mogelijk weer te promo veren. Overigens is Kwiek-1 het eni ge team bij de Kwiek senio ren dat deze competitie gede gradeerd is. Bij de jeugd werd alleen goed bij te liggen. Deze wed- Kwiek-1 kampioen. Dit team strijd leverde een overwin- dat bestaat uit Tjeerd Koop, ning met 3-2 op. In de tweede Anne Dijksterhuis en Martijn wedstrijd ontmoette dit team van Putten bleef dit seizoen ongeslagen en speelde slechts weersomstandigheden een keer gelijk, tegen Kwiek- 3. Verder werden alle wedstrij den ruim gewonnen. Hier door zal Kwiek het volgende tegenstander met 7-5 en 6-1. jaar uitkomen in de eerste Vervolgens maakten Marja v.d. Sluis en Gerda Mathot er een snelle partij van en won nen deze met 6-1 en 6-2. E’68 3. De singles van Ans v.d. Sluis jaar een treetje hoger spelen, en Truus v.d. Wal werden namelijk in de derde klasse verloren. Vervolgens kamp, Henny van de Meulen degradatie. en Paul Bijvoets, werd onge- Overigens werd de laatste slagen kampioen in de derde wedstrijd met 7-3 van TZM klasse promotie en zal dus de uit Moerkapelle gewonnen. volgende competitie uitko- Wilfred, Harry men in de tweede klasse. Dok in de laatste wedstrijd, waarin het moest spelen te lgen Gouda 3, kwam Kwiek ■niet in de problemen. On danks het feit dat Kwiek met 2 invallers speelde, Dick Krouwel en Wim de Wit, wist het toch met 7-3 te winnen. Opvallend feit is dat Herman Simons dit jaar een 100% sco re behaalde. Kwiek-10 werd ook kam pioen. In de vierde klasse pro- ‘motie werd Kwiek kampioen met het minieme verschil van jéén punt met Combat-4 uit Haastrecht. Kwiek-10 (Gijs van de Torren jr., Henk Spierings en Jos Sterke) moest de laatste wed strijd uitkomen tegen hek kensluiter Boskoop-1 en woi> overtuigend met 9-1. Later in de week moest Com bat op bezoek bij TTVN uit Nieuwkoop en moest men daarvan het resultaat af wachten. Doordat Combat ’slechts’ met 4-6 won, was Kwiek zeker van het kam pioenschap. Kwiek-12 werd ook kampioen Op het terrein van de hockeyclub Waddinxveen (Sniepweg) is een sponsorspelletjesdag gehouden waaraan 60 kinde ren meededen. (Foto: Hotkeytlub Waddinxveen). Er werd geduredne vijf Els Rijsbergen mocht de spits maanden vijf zaterdagen ge winnen, die ook blessure leed afbijten. Zij won vrij eenvou- klaveijast om had opgelopen. Als tweede onderdeel van de clubkampioenschappen speelde men de mix. In de ho- De eerste set moesten zij nog waren hier warm worden. Na een 4-1 achterstand kwamen ze goed terug en wonnen ze toch nog met 7-5. De tweede set werd vervolgens makkelijk met 6-2 vaartsdag gewonnen. eindigden als derde net boven Boudewijn Rip speelde de he rensingle. De eerste set gaf hij alles wat hij had maar verloor deze toch met 7-5. De tweede set ging het niet meer, deze ging met 6-1 ver loren. De damesdubbel ging een voudig met 6-3 en 6-1 naar Els Rijsbergen en Joke Uit terhoeve. De herendubbel werd een driesetter. De eer ste set leverde verlies op met 7-5. De tweede set-wonnen Jan Uitterhoeve en Boude wijn Rip snel met 6-2. De der de set ging na een spannend Weerheim hun eerste set tegen K. Jonckheer en A. van Noort met 2-6 verloren. Maar de veerkracht van de jonge Waddinxveners was ongebroken, met tweemaal 7-5 werd deze partij toch nog binnengehaald. Anne- miek Elsholz en Jeroen Jo- ling konden hierbij niet achterblijven en wonnen met 6-0, 4-6 en 6-3 waar mee de 5-3 overwinning een feit was. Ook het tweede team met Norbert Evers, de nog ge blesseerde Mariska Verba- kel, Bastiaan Visser, Victor Boere, Froukje Taconis en Saskia Berndsen wonnen vorige week met 6-2 en ook deze zondag werd een 5-3 overwinning geboekt. Het derde team van cap tain Roland van Schoone- veld boekte tegen HLTC de Mets een knappe 5-3 over winning. Waddinxveen 4 van captain Victor Sch- weinsberg en Schiebroek 3 deelden de punten 4-4. Ook het vijfde team van captain Annelous Ramp deelde de punten met TOC 4. Het 35+ gemengde team van Jan de Bruin moest de eer laten aan Schiebroek 2, het werd 2-3. Het eerste herenteam kreeg met 0-6 klop van LTC Naaldwijk, dat duide lijk te sterk was voor cap tain Bob van Leeuwen en 7-6 zijn mannen. Het tweede juniorenteam van captain Richard van Velde boekte een knappe 8- 0 overwinning op Laatjes- kaai 2. Op de eerste avond in de sportzaal in Waddinxveen- Noord streden 14 onervaren gemengde teams verdeeld over twee poules tegen el kaar. Gewonnen werd er door de ploeg van de ABN-AMRO Bank. In poule A behaalde Unigro- De Boer de eerste plaats door alle wedstrijden te winnen. Voor de tweede plaats was het spannender, houthandel Alblas en advies- en construc- tiebureau Smit behaalden ie der 8 punten. Door een beter doelsaldo werd houthandel Alblas tweede. In poule B behaalden ABN- AMRO Bank 2 en houthandel Alblas 2 ieder 10 punten. Door een beter doelsaldo be haalden de volleyballers van de bank de eerste plaats. In de strijd tussen de derde en vierde plaats speelden houthandel Alblas 1 tegen Al blas 2. Dit werd een spannen de wedstrijd. Met maar één punt verschil ging de winst naar Alblas 1. De finale ging tussen De Boer-Unigro en ANB-AMRO. Deze avond ging de winst naar ABN-AM RO Bank. Op de tweede avond speelden 12 minder ervaren gemengde teams verdeeld over twee poules tegen elkaar. In poule C won Koppert alle wedstrij den en werd eerste. Topos Ar chitecten bezette de tweede plaats. In poule D won ook De Boer- Unigro alle wedstrijden. Het brons was voor het team van Postkantoren. Ook deze avond weer spannende fina lewedstrijden. In de strijd tussen de derde en vierde plaats wist Postkantoren (donderdag 21 mei) wordt van elf tot vijf uur aan de Bier- hoogtweg in Zevenhuizen weer de jaarlijkse autocross gehouden. De toegangsprijs heeft de organiserende 100- jarige muziekvereniging ’De Kleine Trompetter’ bepaalt tien gulden (kindereen vijf gulden). De organisatie verwacht dat het evenement meer deelne mers trekt dan de 180 van vo rig jaar. Er is sprake van een razendsnelle baan, die veel spectakel en rondvliegende Valk, Ria Stuijfzand, Kees de Vries en Leo Duijvestein, startte thuis tegen TSN 2. Na een gezellige ontvangst met koffie en gebak begon re spel. Met name Maijo de Schipper en Iris van Stel kregen mooie kansen. Helaas stond hun vi- sier niet goed gericht en ver keerde de keepster van de Meeuwen in een blakende vorm. Na een ruststand van 4-0, wonnen de Meeuwen de wed strijd geflatteerd met 7-0. Lichtpuntjes was het debuut van Wendy Rijnsburger en Mi randa Demeijer. De D-pupillen moesten in het naburige Schiedam de strijd aanbinden tegen het plaatse lijke Ventura. Voor de rust ging het gelijk op. Na een fraaie goal van Ajax-fan Stef Hoogendijk gingen de ploegen met de score 1-1 naar de limo nade. In de tweede helft speelde de conditie en het ontbreken van een klein geluk Rowah parten. Met name benjamin Mitchell Knaapen had pech mei zijn schoten. De goed spelende Sharon Brouwer werd voortdurend ‘omcirceld' door enkele tegen standers. Ventura won de wedstrijd met 4-1. Tenslotte speelden de Bl-juni- oren een voortreffelijke wed strijd eveneens tegen Ventura. Na een 3-2 achterstand bij rust en een goed gespeelde tweede bedrijf won Rowah met 7-9 door doelpunten van: Ma rion van Ham, Linda Hoefna gel, Bianca van Ham en Ma- rije van Oord. Door de samensmelting van beide clubs is er een breed veld aan spelers ontstaan. Op elk niveau werden er span nende partijen gespeeld. Dat was vooral te zien aan het groot aantal driesetters. De spelers waren aan de hand van hun sterkte in twee groepen verdeeld, zodat het verschil in niveau niet te groot werd. In de hogere categorie voch ten de clubkampioenen van vorig jaar van de voormalige clubs in de finaléTim het club- kampioenschap. Joeri Kraaijestein won daar bij van Dennis Steenland met de setstanden 15-10 en 15-14. Om de derde plaats streden Tjeerd Hillerts en Rémon van Gemeren. Tjeerd won de par tij en werd daardoor derde. Bij de dames in de hogere ca tegorie ging het in de finale tussen Corrine Moyet en Lin da Wiegel. Na een spannende partij won Corrine. Marloes van Heteren werd derde door van Maaike van der Weij te winnen. In de lagere categorie speel den Berthold de Jong en Ri cardo Lamberts bij de heren een zeer spannende drieset ter. Na zo’n uur spelen mocht Berthold de hoofdprijs in ont vangst nemen. Ricardo werd daardoor tweede. Jeroen van Boxtel werd derde O,. van links naar re<hts de junioren Anne Dijksterhuis, Tjeerd Koop en Martijn van Putten; staand de senioren (Kwiek-1) Herman Simons en Adrie Berckenkamp (Paul Bijvoets en Henny van de Meulen ontbreken); team 1: met Herman Bronwasser, Martin van Tol, Wilfred Melse en Harry Plugge. Door omstandigheden staat Kwiek-10 niet op deze foto. tegen Belt 1 een mooie 3-2 overwinning. Het meisjesteam tot en met 17 jaar, bestaande uit Femke Leo Duijvestein ging de sing- de Booij, Liesbeth Bakker, 1 Nelleke Preeker, Janine Compeer en Kathinka Berre- voets, verloor met dezelfde cijfers de eerste thuiswed strijd tegen Leerdam 1. Het damesteam 2 van dins dag, bestaande uit Hannelore Helmer, Teunie Hameetman, WADDINXVEEN - Kwiek-tafeltennis heeft een redelijk Truus v.d. Wal, Marjo O ver succesvol seizoen achter de rug. In deze competitie dam en Ans v.d. Sluis, begon werden 4 van de 22 teams kampioen, waarvan 3 bij de de competitie met een uit- senioren en 1 bij de junioren. Bij de senioren betrof het wedstrijd in Brielle tegen de teams 7, 10 en 12. E’68 3. en Martin wonnen ieder twee singles en het dubbel werd door Wilfred en Harry gewonnen. Kwiek-1, dat uitkomt in de de wedstrijd met 3-2 aan de alle fronten te sterk en een 5- eerste klasse promotie Hol- tegenstanders moest worden 0 nederlaag was dan ook het land West, is gedegradeerd, gelaten. resultaat. Op basis van hun Het damesveteranenteam 2 speelsterkte (allemaal C-spe- lers) had het team van Mer wede bij de KNLTB om een hogere indeling verzocht, welk verzoek echter niet strijd in Vlaardingen tegen werd gehonoreerd. ROVS 1 aantreden. Onder winterse taferelen werd naar het sportpark ’De Vijfhuizen’ in Vlaardingen vertrokken. Bij aankomst bleken de banen er echter Zonder de vaste keepster, die wegens vakantie ontbrak, be gon Rowah enigszins onwen nig aan de wedstrijd. Groot winstpunt was dat de jeugd speelsters en Rowah-talenten Marion en Bianca van Ham een prima wedstrijd speelden. Dikwijls gingen zij voorop in de strijd en wisten het vijan delijke net te vinden. Na een 7-5 ruststand wonnen de Ro- wah-dames met duidelijke cij fers (15-8). De doelpunten wa ren van Joanneke Keus, Bian ca, Marion en Sonja van Ham, Ineke Kleijn en Margareth Henneke. Het heren seniorenteam was minder succesvol en verloor met 12-20 van Unitas (Maas sluis). Het junioren-A team van coach Hennie de Schipper speelde een spannende wed strijd tegen Vires (Gouda). Na een 3-5 russtand ging het duel nipt met 7-8 verloren. De treffers waren van Marieke Duits, Karin Vente, Linda Hoefnagel, Nienke Boonen en Joyce de Schipper. Onder een grijs wolkendek en de neergutsende regen moes ten de jeugdteams hun uit wedstrijden op zaterdag af werken. Voor de B2-junioren stond eveneens een streekder- by tegen Vires op de rol. Een lastige opponent waar in de zaal nog tegen werd gelijk gespeeld. Jammer was dat Ro wah zwaar gehandicapt aan de ‘afworp* verscheen. Door de vakantie misten zij enkele be langrijke speelsters. Ook keepster Elise Demeijer was nog niet helemaal her steld en kon slechts de tweede helft het doel verdedigen. On danks dat de brilstand lang op het scorebord bleef was het veldspel in de eerste helft ver beneden de maat. Passes kwamen niet aan en de door de regen nat geworden bal glipte dikwijls door de han den. Blijkbaar hadden de Goudse meisjes daar minder last van. De ruststand brak met de niets aan duidelijkheid overlatende score van 6-0. Na de rust ging het iets beter, maar vere van groots. Winst punt was ook Rowah nu de weg naar het doel wist te vin den. Tweemaal Kim van Stel en Anemarie Coevert zorgde voor de drie Waddinxveense treffers. Omdat ook Vires nog enkele keren Elise wist te ver schalken wonnen zij de derbij verdiend met 13-3. Na de gewonnen tos speelden de meisjes C in Rotterdam te gen de Meeuwen een heel be hoorlijke wedstrijd, ook al bleek dat niet uit het scorever- loop. Tot tien minuten voor rust had Rowah zelfs het bete- 1. M. Koster H. Brinkhorst 27958 pnt; 2. K. Verdergaal de heer Schoonewille 27844 pnt; 3. J. van der Neut Th. de Wit 27320 pnt; 4. L. Beek huizen R. Beekhuizen 27309 pnt; 5. H. Rolloos L. Heeren 26853 pnt; 6. L. Schouten A. Schouten 26603 pnt; 7. P. van Leeuwen T. Bijlsma 26304 pnt; 8. de heer. Comelisse de heer Van Galen 26244 pnt? 9. F. Daniels W. Schouten 26216 pnt; 10. H. Montanje C. Montanje 26107 pnt. WADDINXVEEN Tennisvereniging De Gouwe Smash (Warnaarplantsoen) is met 16 teams aan de nieuwe com petitie begonnen. Op zaterdag spelen twee jeugdteams en acht senioren teams, op zondag twee senio- winst van 4-1. renteams en op dinsdag vier Het mixteam 1 35+ van zater- damesteams. Daarnaast spe- dag, bestaande uit Wil v.d. len op woensdagmiddag nog vier jeugdteams een mini- competitie. Het jongensjeugdteam tot en met 14 jaar, bestaande uit Maarten Overdijk, Folkert de Ria Stuijfzand met haar sing- Wit, Karsten Verhey van le, deze won ze met duidelijke Wijk, Harm-Jan Stolk en cijfers. Toen moesten Wil v.d. Stephan v.d. Eijk, behaalde Valk en Kees de Vries de 'P in de eerste thuiswedstrijd mixeddubbel spelen, welke in 2 too-on Rplt 1 een mnnip 3.9. drie spannende sets naar de tegenpartij ging. Tussen stand dus 1-1. WADDINXVEEN - Dertig le den van de jeu de boulesver- eniging Waddixveen (Alber- dingk Thijmlaan) hebben meegedaan aan het Paastoer- nooi. Het toernooi werd ge wonnen door Ton Hulskamp en Arnold Janssen. Zij wisten als enigen alle vijf wedstrij den winnend af te sluiten. De tweede plaats was voor Toos Wubben en haar zoon Stephan, terwijl de derde plaats naar Elly Nieuwland Hetzelfde gold voor de dubbel en Wout Versluis ging. De van Helga Doornebal en Mar- uit de tweede klasse naar de ja v.d. Sluis, die overtuigend met 6-1 en 6-1 in winst werd omgezet. Daarna lukten Wil Berends en Gerda Mathot het niet hun dubbel te winnen. Met 6-3 en 6-3 ging de partij sluis met 22 punten. Tweede naar de tegenstander. Tus- is Arnold Janssen met 17 senstand dus 2-2. Maar Riet punten. Hij wordt op de voet Doeve en Helga Doornebal gevolgd door Ton Hulskamp hielden het hoofd koel en met 16 punten. In de voor slaagden erin de laatste par- jaarscompetitie was de lei- tij met 6-2 en 6-4 te verover en. Het gepromoveerde mix- team 1 van zaterdag, be staande uit Paul Verspoor, Jeroen v.d. Hoorn, Marieke Hoogeveen, Inge Dalderup en Marieke Kok, begon thuis te- ben, Elly Nieuwland en Wout gen Rhoon 2 en behaalde een mooie 3-2 overwinning. De singles van Paul Verspoor en Het gepromoveerde team, dat uitkomt in de derde klasse, bestaat uit captain Ingrid Boere, Joost Weer heim, benjamin Annemie- ke Elsholz en Jeroen Jo ling. Het team startte voorzich tig met als uitgangspunt handhaven in deze sterke klasse, maar na twee over winningen is de druk gro tendeels weg. Een week eerder werd knap met 6-2 van het Leid- se Merenwijk 2 gewonnen en afgelopen week moest Forescate 1 er aan geloven. Ingrid Boere won haar en kelspel met 6-3 en 7-5 van C. Witteman. Joost Weerheim moest zijn enkelspel inleveren tegen de sterke K. Jonckheer (1-6 en 2-6). De niet geheel fitte Anne- mieke Elsholz verloor haar enkelspë! tegen A. van Noort met 3-6 en 6-7. Het laatste enkel werd een prooi voor Jeroen Joling. Met 6-7, 6-2 en 6-4 werd M. van Gaaien teruggewezen. Dit betekende een gelijke 2-2 stand op het moment, dat aan de dubbels moest worden begonnen. Het damesdubbel tussen Ingrid Boere en Annemieke Elsholz tegen C. Witteman en A. van Noort was alleen in de eerste set spannend. Toen deze eenmaal door de Waddinxveners met was gewonnen bleek de te genstand gebroken en kon de tweede set met 6-1 wor den binnengehaald. Het herendubbel tussen Joost Weerheim en Jeroen De zaterdagcompetitie viel Joling tegen K. Jonckheer grotendeels in het water, en M. van Gaaien werd Heren 2 van captain Peter door de Waddinxveners Vrancken won met 5-0 van verloren, 5-7 en 3-6. Halfweg 2. Het 4e heren- De gemengde dubbelspelen team van captain Ruud van moesten dus de beslissing Rijswijk won met 3-2 van brengen. Het zag er voor Waddinxveen somber uit, toen Ingrid Boere en Joost WADDINXVEEN - Het eerste gemengde zondagteam van de tennisvereniging Waddinxveen (Alberdingk Thijmlaan) is er ook zondag in geslaagd een over winning te boeken. Si -W

Weekblad voor Waddinxveen | 1998 | | pagina 31