Alsje alles op ’n rijtje zet, ga je gelijk naar van ’t Hof Waddinxveen r makelaardij BLIKVANGER Boskoop r-, O Vraagprijs 245.000 k.k. Vraagprijs 225.000 k.k. Bijna 40 jaar ervaring I Kantoren in Gouda, Alphen a/d Rijn, Zoetermeer, Waddinxveen en Bodegraven. Halfvrij staande woning met diepe achtertuin Azalealaan 43 Vraagprijs 465.000,= k.k. Vriendelijke ligging Sweelinckhof 60 Vraagprijs f 307.000 k.k. Aantrekkelijke eengezinswoning Marga Klompéhoeve 82 Vraagprijs 299.000,= k.k. In staat van nieuw Sterrenlaan 6 Vraagprijs 352.500,= k.k. Promenadeplein 111, 2711 AB Zoetermeer. Telefoon 079-3422788. Telefax 079-3427019. Goed onderhouden Peppelhorst 31 Vraagprijs 209.000,= k.k. Keurig onderhouden eengezinswoning. Gelegen nabij het centrum van Waddinxveen, temidden van fraaie, vooroorlogse bebouwing. De woning heeft een extra slaapkamer boven de poort. Bouwjaar ca. 1930, 235 m2 eig. grond en ca. 310 m3 inhoud. Indeling: entree/hal, woonka mer v.v. een laminaatvloer, trap-/provisiekast en toogverbinding naar de aangebouwde woonkeu ken in witte uitvoering, v.v. een plavuizenvloer en met provisiekast en kast met aansl. wasappa- ratuur, hal met toilet met font, en deur naar tuin. In de stenen aanbouw tevens een berging v.v. een plavuizenvloer en met Vaillant combike- tel 1990. Ie Verdieping: overloop, totaal 3 slaap kamers, geheel betegelde badkamer met douche en wastafel, hardhouten deur naar dakterras. Deze sfeervolle woning biedt u verder o.a. een diepe, verzorgde achtertuin (N) en is op de par terre geheel v.v. dubbel glas. Opl. in overleg. In 1996 gebouwde, ruime eengezinswoning. Gelegen in de nieuwe wijk "Zuidplas 90". Grondopp. 140 m2, ca. 360 m3 inhoud. Indeling: entree/hal, luxe toilet met font., tuin- gerichte woonkamer met provisiekast en open slaande deuren naar tuin, open woonkeuken in witte uitvoering en v.v. diverse inbouwappara- tuur. De parterre is v.v. een kurkparketvloer. Ie Verdieping: overloop, 1 slaapkamer v.z. (332 x 293) met openslaande deuren naar balkon, 2 slaapkamers a.z. (resp. 517 x 293 en 408 x 235), fraaie badkamer met ligbad, wastafel en 2e toi let. 2e Verdieping: voorzolder, Vaillant combike- tel 1996, unit m.v. en aansl. wasapparatuur, 1 grote slaapkamer, bergruimte achter knie- schotten. Deze leuke, volledig geïsoleerde woning biedt u bovendien een fraai aangelegde voor- en achtertuin (W), vrijstaande stenen ber ging en achterom. Bijz.: politiekeurmerk 'Veilig Wonen". Overdraagbare G.I.W.-garantie. Oplevering in overleg. Onder architectuur verbouwd en uitge bouwd halfvrij staand woonhuis met een vrije ligging aan achterzijde. Gelegen in rus tige woonomgeving. Bouwjaar 1960, 494 m2 eig. grond en ca. 460 m3 inhoud. Indeling: ruime hal/entree, kelderkast, riante living v.v. parketvloer en gecentreerde open haard. De woning is aan de achterzijde over de volle breedte uitgebouwd met daarin eetgedeelte en open keuken, welke is v.v. een plavuizen vloer met vloerverw, de keurige kersenhou ten keuken is v.v. diverse inbouwapp. Grote bijkeuken met aansl.wasapp., c.v. ketel, geijser, toilet met font, en schuifdeur naar berging. Ie Verdieping: overloop met berg- kast, 1 slaapkamer a.z., 1 slaapkamer v.z., ruime badkamer met ligbad, afz. douche, dubbele wastafel en 2e toilet, dakterras. 2e Verdieping: voorzolder met vaste kast, 1 slaapkamer met dak-kapel met vaste kast- ruimte, 1 kleine kamer. Deze keurig onder houden en ruime woning heeft verder o.a. dubbele parkeergelegenheid op eigen terrein en een diepe, sfeervol aangelegde tuin (ZO) die u veel privacy biedt. De woning is uw bezichtiging zeker waard! Keurig onderhouden 4-kamer appartement met leuk vrij uitzicht vanuit de woonkamer. Gelegen op de 4e etage en met berging op de begane grond. Bouwjaar complex ca. 1969. Indeling: hal/entree, tussenhal, 1 slaapkamer aan de voorz. met vaste kastenwand, toilet met font., badkamer met ligbad en wastafel, 2 slaapkamers aan de achterz. Woonkeuken in lichte uitvoering en met vaste kast, aansl. wasapp. en badgeijser (eigendom). Royale woonkamer met toegang tot balkon (W) over de gehele breedte. Bijz.: het appartement is gelegen nabij diverse woonvoorzieningen zoals winkelcentrum en NS-station. Het com plex is v.v. een lift. De servicekosten bedragen 295,= per maand (incl. 80,= stookkosten). Aanvaarding in overleg. r Ruime eengezinswoning met een leuke ligging in prettige, rustige woonomgeving. Dichtbij diverse woonvoorzieningen zoals winkels, scho len en openbaar vervoer. Bouwjaar 1969,154 m2 eigen grond en ca. 345 m3 inhoud. Indeling: entree/gang, trap-/provisiekast, toilet met font., ruime doorzonwoonkamer met open haard en schuifpui naar de tuin, gedeeltelijk open keuken in L-vorm. opstelling en v.v. diverse inbouwappa- ratuur. De gehele parterre is v.v. een plavuizen vloer met vloerverw. Ie Verdieping: overloop, 1 slaapkamer v.z. met wastafel, 2 slaapkamers a.z., waarvan 1 met vaste kastenwand, badkamer in witte uitvoering met ligbad en wastafel met meubel, afz. 2e toilet. Via vaste trap naar 2e ver dieping met voorzolder, c.v.-ketel, badgeijser, bergkamer en 1 slaapkamer met dakkapel en wastafel. Deze goed onderhouden woning, v.v. dakisolatie en ged. dubbel glas, biedt u verder een voor- en grotendeels betegelde achtertuin (NO) met vijver, vrij st. stenen berging en achter om. De mogelijkheid bestaat om een nabijgele gen garage te kopen, waarvan de vraagprijs 30.000,= k.k. bedraagt. Keurig onderhouden eengezinswoning, gelegen in de jonge, ruim opgezette wijk "Zuidplas". Diverse woonvoorzieningen zoals winkelcen trum en scholen in de directe nabijheid. Bouwjr. 1989,145 m2 eig. grond en ca. 335 m3 inhoud. Indeling: entree/hal, toilet met fontein, tuinge- richte woonkamer welke is v.v. een kurkvloer, open keuken in witte uitvoering en v.v. diverse inbouwapparatuur. Ie Verdieping: overloop, 1 slaapkamer v.z. (320 x 290), 2 slaapkamers a.z. (resp. 450 x 270 en 350 x 240), badkamer met douche, wastafel en 2e toilet. 2e Verdieping: voorzolder met tuimelraam, combiketel en unit fn.v., 1 slaapkamer met dakkapel en vaste kast. Deze woning met veel inpandige ruimte biedt verder een voortuin en een nette achtertuin, gelegen op het zuidoosten en met vrijstaande stenen berging. Bijz.: de gehele achtergevel is v.v. sereens en zonwering. Begane grond en zolder verdieping zijn v.v. dubbel glas. Oplevering van deze aantrekkelijke woning is in overleg. Royale, goed onderhouden eengezinswoning met aangebouwde garage. Gelegen in rustige woonomgeving, nabij Gouwe Bos. Bouwjaar 1977,167 m2 eigen grond en ca. 375 m3 inhoud. Indeling: entree/hal, toilet met font., tuingerich- te woonkamer v.v. parketvloer en met provisie kast en deur naar tuin, open keuken. Vanuit de hal bovendien toegang tot berging en garage met bergvliering. Ie Verdieping: overloop, 2 slaapkamers a.z., 1 slaapkamer v.z., recent ver nieuwde badkamer met douchehoek, wastafel met meubel en 2e toilet. 2e Verdieping: voorzol der met Vaillant combiketel 1998 en vaste kast met louvredeuren, 1 slaapkamer met berging achter knieschotten en tevens vaste kast met louvredeuren. Verder een voor- en achtertuin (W) met gazon en achterom. Aan de achterzijde ligging aan speelplaats. Door veel inpandige ruimte biedt dit woonhuis u een uitstekend wooncomfort. Royale woning met garage Klaverveld 19 Vraagprijs 342.500,= k.k. Leuk 3-kamer begane grond appartement met achterplaats/terras (ZO). Deel uitmakende van een tweetal appartementen boven elkaar, gele gen tussen de eengezinswoningen aan de Oostpolderweg. Bouwjaar ca. 1979. Met 139 m2 woonopp. biedt dit goed onderleuden apparte ment u de volgende indelii^A^wee, nette woonkamer met gedeek.^^ Keuken in lichte uitvoering. Vanui^cj^ CljnKamer toegang tot de tussenhal mej^s^^Phmer aan de voorz., badka mer met liat^&ah wastafel, toilet met fontein en 1 slaap^mer aan de achterz. Verder een bij- keuken/berging aan de achterzijde met aansl. wasapparatuur, combiketel 1995 en kastenwand met schuifdeuren. Het appartement is geheel v.v. kunststof kozijnen en dubbel glas. De service kosten bedragen 50,= per maand. Seniorenconcept behoort tot de mogelijkheid. a Sfeervol 3-kamer parterre appartement I I ■_van ’t hof NVM HUIS GARANTIE Wij informeren u graag over het afsluiten van deze verzekering. VaaI nipuw<* bii IIIUUVVO MIJ Van ’t Hof! DE NVM HUISGARANTIE* DE MEEST UITGEBREIDE DEKKING TEGEN VERBORGEN GEBREKEN. 1

Weekblad voor Waddinxveen | 1998 | | pagina 32